Xfce4-power-manager - en to sl translation catalogue (204 entries)

en: 
    Xfce Power Manager %s
    
    Part of the Xfce Goodies Project
    http://goodies.xfce.org
    
    Licensed under the GNU GPL.
sl: 
    Upravljalnik porabe energije za Xfce (različica %s)
    
    Program je del projekta Xfce Goodies
    http://goodies.xfce.org
    
    Dovoljenje: GNU GPL.

en: %i %s %i %s
sl: %i %s, %i %s

en: %i hour | %i hours
sl[0]: %i ura
sl[1]: %i uri
sl[2]: %i ure
sl[3]: %i ur

en: %i minute | %i minutes
sl[0]: %i minuta
sl[1]: %i minuti
sl[2]: %i minute
sl[3]: %i minut

en: %s (%i%%)
    %s until fully charged
sl: %s (%i%%)
    %s do polne zmogljivosti

en: %s (%i%%)
    Estimated time left is %s
sl: %s (%i%%)
    Ocena preostalega časa %s

en: %s is currently inhibiting power management
sl: %s trenutno preprečuje upravljanje s porabo

en: <b>%s %s</b>
    %0.0f%%
sl: <b>%s%s</b>
    %0.0f%%

en: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s remaining
sl: <b>%s%s</b>
    %0.0f%% - %s preostalo

en: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s until full
sl: <b>%s%s</b>
    %0.0f%% - %s do napolnitve

en: <b>%s %s</b>
    Current charge: %0.0f%%
sl: <b>%s %s</b>
    Trenutno napolnjeno: %0.0f%%

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged
sl: <b>%s %s</b>
    Napolnjeno

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged - %s remaining
sl: <b>%s %s</b>
    Napolnjeno - %s preostalo

en: <b>%s %s</b>
    Unknown state
sl: <b>%s %s</b>
    Stanje ni znano

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to charge (%0.0f%%)
sl: <b>%s %s</b>
    Čakanje na polnjenje (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to discharge (%0.0f%%)
sl: <b>%s %s</b>
    Čakanje na praznjenje (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    is empty
sl: <b>%s %s</b>
    je prazna

en: <b>Appearance</b>
sl: <b>Videz</b>

en: <b>Brightness reduction</b>
sl: <b>Zmanjšanje svetlosti</b>

en: <b>Buttons</b>
sl: <b>Gumbi</b>

en: <b>Critical power</b>
sl: <b>Kritična moč</b>

en: <b>Display brightness</b>
sl: <b>Svetlost zaslona</b>

en: <b>Display power management</b>
sl: <b>Upravljanje porabe zaslona</b>

en: <b>Laptop Lid</b>
sl: <b>Pokrov prenosnika</b>

en: <b>Security</b>
sl: <b>Varnost</b>

en: <b>System power saving</b>
sl: <b>Hranjenje energije sistema</b>

en: An application is currently disabling the automatic sleep. Doing this action now may damage the working state of this application.
    Are you sure you want to hibernate the system?
sl: Program trenutno onemogoča avtomatski prehod v mirovanje sistema. Nadaljevanje s to akcijo lahko pokvari delovanje tega programa. Ali ste prepričani, da želite sistem hibernirati?

en: Another power manager is already running
sl: Drug upravljalnik porabe energije je že zagnan

en: Ask
sl: Vprašaj

en: Authorized to hibernate
sl: Dovoljenje za prehod v mirovanje

en: Authorized to shutdown
sl: Dovoljenje za izklop

en: Authorized to suspend
sl: Dovoljenje za prehod v pripravljenost

en: Automatically lock the session:
sl: Samodejno zakleni sejo:

en: Battery
sl: Baterija

en: Blank after
sl: Počrni čez

en: Brightness step count:
sl: Števec korakov osvetljenosti:

en: Brightness: %.0f percent
sl: Svetlost: %.0f procentov

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
sl: Izgrajeno z GTK+ %d.%d.%d, povezano z GTK+ %d.%d.%d.

en: Can hibernate
sl: Omogoča prehod v mirovanje

en: Can suspend
sl: Omogoča prehod v pripravljenost

en: Cause xfce4-power-manager-settings to quit
sl: Povzroči zaustavitev xfce4-power-manager-settings

en: Check your power manager installation
sl: Prosimo, preverite namestitev upravljalnika porabe energije

en: Computer
sl: Računalnik

en: Critical battery power level:
sl: Kritičen nivo baterije:

en: Current charge
sl: Trenutni naboj

en: Daemonize
sl: Pritaji kot demona

en: Delay locking after screensaver for
sl: Zakasni zaklepanje seje za ohranjevalnikom zaslona za

en: Device
sl: Naprava

en: Devices
sl: Naprave

en: Display
sl: Zaslon

en: Display a specific device by UpDevice object path
sl: Pokaži določene naprave z UpDevice potjo objekta

en: Display battery levels for attached devices
sl: Pokaži polnost baterij priključenih naprav

en: Display the battery levels of your devices and control the brightness of your display
sl: Pokaži nivo baterij naprav in prilagodi svetlost zaslona

en: Display version information
sl: Pokaži informacijo o različici

en: Do nothing
sl: Ne naredi ničesar

en: Dump all information
sl: Izpiši vse podatke

en: Enable debugging
sl: Omogoči razhroščevanje

en: Energy empty
sl: Energija prazne baterije

en: Exponential
sl: Eksponentno

en: Failed to connect to power manager
sl: Z upravljalnikom porabe energije se ni mogoče povezati

en: Failed to load power manager configuration, using defaults
sl: Nastavitev ni mogoče naložiti. Uporabljene bodo privzete nastavitve

en: Failed to parse arguments: %s
sl: Razčlenjevanje ni uspelo: %s

en: False
sl: Ne

en: Fully charged
sl: Polno nabito

en: Fully charged (design)
sl: Polni naboj (proizvodno)

en: General
sl: Splošno

en: Handle display brightness _keys
sl: Obravnavaj tip_ke za svetlost zaslona

en: Has LID
sl: Podpora za LID

en: Has battery
sl: Ima baterijo

en: Has battery button
sl: Ima tipko za baterijo

en: Has brightness panel
sl: Ima pano za spreminjanje svetlosti

en: Has hibernate button
sl: Ima gumb za mirovanje

en: Has power button
sl: Ima gumb za izklop

en: Has sleep button
sl: Ima gumb za pripravljenost

en: Hibernate
sl: Mirovanje

en: Hibernate and suspend operations not permitted
sl: Prehoda v mirovanje in pripravljenost nista dovoljena

en: Hibernate and suspend operations not supported
sl: Prehoda v mirovanje in pripravljenost nista podprta

en: Hibernate operation not permitted
sl: Prehod v mirovanje ni dovoljen

en: Hibernate operation not supported
sl: Prehod v mirovanje ni podprt

en: Hibernate the system
sl: Prehod v stanje mirovanja

en: In addition, Xfce power manager provides a set of freedesktop-compliant DBus interfaces to inform other applications about current power level so that they can adjust their power consumption, and it provides the inhibit interface which allows applications to prevent automatic sleep actions via the power manager; as an example, the operating system’s package manager should make use of this interface while it is performing update operations.
sl: Poleg tega Xfce upravljalnik energije ponuja nabor freedesktop ustreznih DBus vmesnikov, ki druge aplikacije obveščajo o trenutnem stanu nivojev energije, tako da lahko te prilagodijo svojo porabo. Poleg tega ponuja vmesnik za onemogočanje, ki dovoljuje programom, da preprečijo samodejno spanje preko upravljalnika porabe energije. Primer za to je sistemski program za namestitev paketov, ki bi moral uporabljati ta vmesnik, ko izvaja posodobitve.

en: Invalid arguments
sl: Neveljavni argumenti

en: Invalid cookie
sl: Neveljaven piškotek

en: Keyboard
sl: Tipkovnica

en: Keyboard Brightness: %.0f percent
sl: Svetlost tipkovnice: %.0f procentov

en: Lead acid
sl: Svinčeva kislina

en: Let the power manager handle display power management (DPMS) instead of X11.
sl: Naj upravljalnik porabe skrbi za porabo zaslona (DPMS) namesto strežnika X11.

en: Line power
sl: Električno omrežje

en: Lithium ion
sl: Litij-ionska

en: Lithium iron phosphate
sl: Litij-železov fosfat

en: Lithium polymer
sl: Litijev polimer

en: Lock screen
sl: Zakleni zaslon

en: Lock screen when system is going to sleep
sl: Zakleni zaslon, kadar gre sistem v stanje spanja

en: Monitor
sl: Zaslon

en: Mouse
sl: Miška

en: Never
sl: Nikoli

en: Nickel cadmium
sl: Nikelj-kadmij

en: Nickel metal hydride
sl: Nikelj metalni hibrid

en: None
sl: Noben

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
sl: Nobeno orodje za zaklepanje zaslona se ni uspešno izvedlo, zato zaslon ne bo zaklenjen.

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
    Do you still want to continue to suspend the system?
sl: Nobeno od orodij za zaklepanje sistema se ni uspešno zagnalo, zato sistem ne bo zaklenjen.
    Ali ste prepričani, da želi sistem spraviti v mirovanje?

en: Not plugged in
sl: Ni vklopljeno

en: Nothing
sl: Nič

en: Number of brightness steps available using keys
sl: Število korakov osvetljenosti, ki so na voljo ob uporabi tipk

en: On battery
sl: Baterija

en: On critical battery power:
sl: Ko je nivo baterije kritičen:

en: On inactivity reduce to
sl: Ob neaktivnosti zmanjšaj na

en: One hour
sl: 1 ura

en: One minute
sl: 1 minuta

en: PDA
sl: Dlančnik

en: Percentage
sl: Napolnjenost

en: Percentage and remaining time
sl: Napolnjenost in preostali čas

en: Permission denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Phone
sl: Telefon

en: Plugged in
sl: Napajanje

en: Power Manager
sl: Upravljalnik porabe energije

en: Power Manager Plugin
sl: Vtičnik upravljalnika porabe energije

en: Power Manager Plugin Settings
sl: Nastavitve vtičnika za upravljanje z energijo

en: Power management for the Xfce desktop
sl: Upravljalnik porabe energije za namizje Xfce

en: PowerSupply
sl: Vir napajanja

en: Presentation _mode
sl: Predstavitve_ni način

en: Put to sleep after
sl: V stanje mirovanja čez

en: Quit any running xfce power manager
sl: Končaj vse zagnane primerke upravljalnika porabe energije

en: Reduce after
sl: Zmanjšaj po

en: Remaining time
sl: Preostali čas

en: Restart the running instance of Xfce power manager
sl: Ponovno zaženi upravljalnik porabe energije

en: SOCKET ID
sl: Št. vtiča

en: Security
sl: Varnost

en: Serial
sl: Zaporedna številka

en: Settings for the Xfce Power Manager
sl: Nastavitve upravljalnika porabe energije

en: Settings manager socket
sl: Vtič upravljalnika nastavitev

en: Show 'Presentation mode' indicator:
sl: Prikaži indikator za "Predstavitveni način"

en: Show label:
sl: Prikaži oznako:

en: Show the configuration dialog
sl: Spremeni nastavitve

en: Shutdown
sl: Izklopi

en: Shutdown the system
sl: Izklop računalnika

en: Status notifications
sl: Statusna obvestila

en: Suspend
sl: V pripravljenost

en: Suspend not supported
sl: Stanje pripravljenosti ni podprto

en: Suspend operation not permitted
sl: Prehod v stanje pripravljenosti ni dovoljen

en: Suspend operation not supported
sl: Prehod v stanje pripravljenosti ni podprt

en: Suspend the system
sl: Prehod v stanje pripravljenosti

en: Switch off after
sl: Ugasni čez

en: Switch off display
sl: Ugasni zaslon

en: System
sl: Sistem

en: System is running on %s power
sl: Trenutni vir napajanja: %s

en: System is running on low power
sl: Baterija je skoraj prazna

en: System is running on low power. Save your work to avoid losing data
sl: Baterija je skoraj prazna. Da bi preprečili izgubo podatkov, shranite svoje delo

en: System sleep mode:
sl: Stanje pripravljenosti sistema:

en: System tray icon
sl: Ikona v opravilni vrstici

en: Tablet
sl: Grafična tablica

en: Technology
sl: Tehnologija

en: This development release fixes bugs with suspend and hibernate. It also improves the panel-plugin, incorporating the functionality of the (now dropped) brightness panel-plugin. A new popup notification was added to account for keyboard brightness changes and the Power Manager now also controls the X11 blank times.
sl: Ta razvojna različica odpravlja hrošče pri hibernaciji in stanju pripravljenosti. Izboljšan je tudi vtičnik za panoje, ki sedaj vsebuje funkcionalnost opuščenega svetlobnega vtičnika za pano. Dodano je bilo nova pojavno obvestilo, ki obvešča o spremembah svetlobe s tipkovnico, upravljalnik porabe energije pa sedaj nadzira zatemnitveni čas X11.

en: This development release introduces a lot of new features, among them suspending/hibernation without systemd and UPower>=0.99. It allows for individual control of systemd-inhibition, a new panel plugin to monitor battery and device charge levels replaces the trayicon. The settings dialog has been completely restructured for better oversight and many open bugs have been fixed and translations have been updated.
sl: Ta razvojna različica prinaša številne novosti, med njimi tudi prehod v stanje pripravljenosti/hibernacijo brez systemd in UPower>=0.99. Omogoča individualni nadzor nad systemd-inhibition, nov vtičnik za pano za nadzor nivojev baterije in naprave, ki nadomešča ikono na panoju. Nastavitveni dialog je bil povsem na novo zastavljen in omogoča boljšo preglednost, poleg tega pa so bili odpravljeni številni hrošči, posodobljeni pa so bili tudi prevodi.

en: This development release mostly fixes bugs and introduces better support for icon-themes by reducing the device icons and using standard names for them. It also features updated translations. The panel plugin has been renamed to Power Manager Plugin.
sl: Ta razvojna različica odpravlja večino hroščev in uvaja boljšo podporo za teme ikon, tako da jih zmanjša in za njih uporablja standardna imena. Vsebuje tudi posodobljene prevode. Vtičnik za panoje je bil preimenovan v Vtičnik za upravljanje porabe energije.

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
sl: To je %s različica %s, ki se izvaja na Xfce %s.

en: This stable release fixes compilation problems, a memory leak and a few other minor bugs. Furthermore it provides updated translations.
sl: Ta stabilna izdaja odpravlja težave s kompilacijo, puščanjem pomnilnika in z drugimi manjšimi hrošči. Poleg tega ponuja posodobljene prevode.

en: True
sl: Da

en: Type
sl: Vrsta

en: Type '%s --help' for usage.
sl: Za navodila o uporabi zaženite ukaz "%s --help".

en: Unable to get connection to the message bus session
sl: S sejo sporočilnega vodila ni mogoče vzpostaviti povezave

en: Unable to open the following url: %s
sl: Ne morem odpreti naslednje url povezave: %s

en: Uninterruptible Power Supply
sl: Brezprekinitveno napajanje

en: Unknown
sl: Neznano

en: Unknown time
sl: Neznano

en: UpDevice object path
sl: UpDevice pot objekta

en: Vendor
sl: Proizvajalec

en: Version information
sl: Podatki o različici

en: Voltage
sl: Napetost

en: When all the power sources of the computer reach this charge level
sl: Stopnja, pri kateri je stanje računalnika kritično in nujno potrebuje vir napajanja

en: When battery button is pressed:
sl: Če je pritisnjena tipka za baterijo:

en: When hibernate button is pressed:
sl: Ko je pritisnjen gumb za mirovanje:

en: When inactive for
sl: Po času neaktivnosti

en: When laptop lid is closed:
sl: Ko je pokrov prenosnika zaprt:

en: When power button is pressed:
sl: Ko je pritisnjen gumb za izklop:

en: When sleep button is pressed:
sl: Ko je pritisnjen gumb za pripravljenost:

en: When the screensaver is activated
sl: Ko je ohranjevalnik zaslona aktiviran

en: When the screensaver is deactivated
sl: Ko je ohranjevalni zaslona dekativiran

en: With network manager support
sl: Podpora za upravljalnik omrežij: Da

en: With policykit support
sl: Podpora za PolicyKit: Da

en: Without network manager support
sl: Podpora za upravljalnik omrežij: Ne

en: Without policykit support
sl: Podpora za PolicyKit: Ne

en: Xfce Power Manager
sl: Upravljalnik porabe energije za Xfce

en: Xfce power manager also provides a plugin for the Xfce and LXDE panels to control LCD brightness levels and to monitor battery and device charge levels.
sl: Xfce upravljanik porabe energije ponuja tudi vtičnik za Xfce in LXDE panoje za upravljanje svetlobe LCD zaslonov in za nadzor nivojev baterije in naprave.

en: Xfce power manager is already running
sl: Upravljalnik porabe energije za Xfce je že zagnan

en: Xfce power manager is not running
sl: Upravljalnik porabe energije za Xfce ni zagnan

en: Xfce power manager manages the power sources on the computer and the devices that can be controlled to reduce their power consumption (such as LCD brightness level, monitor sleep, CPU frequency scaling).
sl: Upravljalnik porabe energije Xfce upravlja z viri energije na računalniku in napravami, ki jih lahko nadzoruje za zmanjšanje porabe energije (knp. svetlost LCD zaslonov, mirovanje zaslonov, nadzorovanje hitrosti procesorja).

en: Xfce4 Power Manager is not running, do you want to launch it now?
sl: Upravljalnik porabe energije za Xfce ni zagnan. Ali ga želite zagnati?

en: Your %s charge level is low
    Estimated time left %s
sl: %s je skoraj prazna
    Preostali čas: %s

en: Your %s is charging
sl: %s se polni

en: Your %s is discharging
sl: %s se prazni

en: Your %s is empty
sl: %s je prazna

en: Your %s is fully charged
sl: %s je napolnjena

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _Settings...
sl: Na_stavitve...

en: hour | hours
sl[0]: ura
sl[1]: uri
sl[2]: ure
sl[3]: ur

en: hours
sl: ur

en: minute | minutes
sl[0]: minuta
sl[1]: minuti
sl[2]: minute
sl[3]: minut

en: minutes
sl: minut

en: one minute
sl: 1 minuta

en: seconds
sl: sekund

en: settings;preferences;buttons;sleep;hibernate;battery;suspend;shutdown;brightness;laptop lid;lock screen;plugged in;saving;critical;
sl: nastavitve; lastnosti; gumbi;spanje;hibernacija;baterija;zaustavitev;svetlost;pokrov notesnika; zakleni zaslon; vklopljen; shranjevanje; kritično;
