juk - en to ug translation catalogue (283 entries)

en: %1 Format
ug: %1 پىچىمى

en: %1 to %2
ug: %1 دىن %2

[ctx: %1 will be a music tag category like Artist or Album]
en: %1 Options
ug: %1 تاللانما

[ctx: %1 will be the /path/to/file, %2 will be some string from Phonon describing the error]
en: JuK is unable to play the audio file<nl/><filename>%1</filename><nl/>for the following reason:<nl/><message>%2</message>
ug: JuK ئۈن ھۆججەتنى چالالمايدۇ<nl/><filename>%1</filename><nl/>، بۇنىڭ سەۋەبى تۆۋەندىكىچە: <nl/><message>%2</message>

en: &Add
ug: قوش(&A)

en: &Artist name:
ug: سەنئەتكار ئاتى(&A):

en: &Bitrate:
ug: بىت نىسبىتى(&B):

en: &Comment:
ug: ئىزاھات(&C):

en: &Delete
ug: ئۆچۈر(&D)

en: &Delete Cover
ug: مۇقاۋا ئۆچۈر(&D)

en: &Delete Covers
ug: مۇقاۋىلارنى ئۆچۈر(&D)

en: &Delete files instead of moving them to the trash
ug: ھۆججەتلەرنى ئەخلەتخانىغا يۆتكەشنىڭ ئورنىغا ئۆچۈر(&D)

en: &Disable Random Play
ug: ئىختىيارىي چېلىشنى چەكلە(&D)

en: &Dock in System Tray
ug: سىستېما قونداقتا توختات(&D)

en: &Empty Playlist...
ug: بوش قويۇش تىزىمى(&E)…

en: &File
ug: ھۆججەت(&F)

en: &File Renamer...
ug: ھۆججەت ئاتىنى ئۆزگەرتكۈچ(&F)…

en: &Genre:
ug: ئېقىم(&G):

en: &Guess Tag Information
ug: مۆلچەر بەلگە ئۇچۇرى(&G)

en: &Ignore this tag when renaming the file
ug: ھۆججەت ئاتىنى ئۆزگەرتكەندە بۇ بەلگىگە پەرۋا قىلما(&I)

en: &Length:
ug: ئۇزۇنلۇقى(&L):

en: &Loop Playlist
ug: قويۇش تىزىمنى قايتىلا(&L)

en: &Modify
ug: ئۆزگەرت(&M)

en: &Multimedia keys
ug: كۆپ ۋاسىتە كۇنۇپكا(&M)

en: &No keys
ug: كۇنۇپكا يوق(&N)

en: &Play
ug: قوي(&P)

en: &Player
ug: قويغۇ(&P)

en: &Random Play
ug: ئىختىيارىي چال(&R)

en: &Remove
ug: چىقىرىۋەت(&R)

en: &Rename File
ug: ھۆججەت ئاتىنى ئۆزگەرت(&R)

en: &Rename...
ug: ئات ئۆزگەرت(&R)…

en: &Resize Playlist Columns Manually
ug: قويۇش تىزىم ئىستونىنى قولدا ئۆزگەرت(&R)

en: &Save
ug: ساقلا(&S)

en: &Search Playlist...
ug: قويۇش تىزىمنى ئىزدە(&S)…

en: &Send to Trash
ug: ئەخلەتخانىغا ئەۋەت(&S)

en: &Settings
ug: تەڭشەك(&S)

en: &Show Columns
ug: ئىستون كۆرسەت(&S)

en: &Standard keys
ug: ئۆلچەملىك كۇنۇپكا(&S)

en: &Stay in System Tray on Close
ug: ياپقاندا سىستېما قونداقتا قالدۇر(&S)

en: &Stop
ug: توختا(&S)

en: &Tag Guesser...
ug: بەلگە مۆلچەرچى(&T)…

en: &Tagger
ug: بەلگە تەھرىرلىگۈچ(&T)

en: &View
ug: كۆرۈنۈش(&V)

en: &View Cover
ug: مۇقاۋا كۆرسەت(&V)

en: &Year:
ug: يىل(&Y):

en: 1 item | %1 items
ug[0]: %1 تۈر

en: <b>1</b> file selected. | <b>%1</b> files selected.
ug[0]: <b>%1</b> ھۆججەت تاللاندى.

en: <qt><p>If this box is checked, files will be <b>permanently removed</b> instead of being placed in the Trash Bin.</p>
    
    <p><em>Use this option with caution</em>: Most filesystems are unable to reliably undelete deleted files.</p></qt>
ug: <qt><p>ئەگەر تاللانسا، ھۆججەت ئەخلەتخانىغا يۆتكەلمەي<b>مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈلىدۇ</b> .</p>
    
    <p><em>بۇ تاللانمىنى ئېھتىيات بىلەن ئىشلىتىڭ</em>: زور كۆپچىلىك ھۆججەت سىستېمىسى ئۆچۈرۈلگەن ھۆججەتلەرنى ئەسلىگە كەلتۈرەلمەيدۇ.</p></qt>

en: <qt>Closing the main window will keep JuK running in the system tray. Use Quit from the File menu to quit the application.</qt>
ug: <qt>ئاساسىي كۆزنەك تاقالسا JuK سىستېما قونداقتا ئىجرا قىلىنىدۇ. قوللىنىشچان پروگراممىدىن چېكىنىشتە ھۆججەت تىزىملىكىدىن چېكىنىڭ.</qt>

en: <qt>These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</qt>
ug: <qt>بۇ تۈرلەر قاتتىق دىسكىڭىزدىن <b>مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈلىدۇ</b> .</qt>

en: <qt>These items will be moved to the Trash Bin.</qt>
ug: <qt>بۇ تۈرلەر ئەخلەتخانىغا يۆتكىلىدۇ.</qt>

en: About to delete selected files
ug: تاللانغان ھۆججەتلەرنى ئۆچۈرۈش ھەققىدە

en: Add Folder...
ug: قىسقۇچ قوش…

en: Add a new scheme
ug: يېڭى لايىھە قوش

en: Add to Play Queue
ug: قويۇش قاتارىغا قوشۇش

en: Album
ug: ئالبوم

en: Album &name:
ug: پلاستىنكا ئاتى(&N):

en: Album Tag
ug: پلاستىنكا بەلگىسى

en: Album cover manager
ug: پلاستىنكا مۇقاۋا باشقۇرغۇچ

en: Album:
ug: ئالبوم:

en: Albums
ug: ئالبوملار

en: All Visible
ug: كۆرۈنگەن ھەممىسى

en: Are you sure that you want to remove these items?
ug: راستلا بۇ تۈرلەرنى چىقىرىۋېتەمسىز؟

en: Are you sure you want to delete these covers?
ug: راستلا بۇ مۇقاۋىلارنى ئۆچۈرەمسىز؟

en: Are you sure you want to remove these playlists from your collection?
ug: سىز راستلا چالىدىغان تىزىمنى توپلامدىن چىقىرىۋېتەمسىز؟

en: Artist
ug: ئورۇنلىغۇچى

en: Artist Tag
ug: سەنئەتكار بەلگىسى

en: Artist:
ug: ئورۇنلىغۇچى:

en: Artists
ug: سەنئەتكار

en: Author, chief dork and keeper of the funk
ug: يازغۇچى، نەغمە يىغقۇچ ۋە باشلامچى

en: Automagic track data guessing, bugfixes
ug: نەغمە سانىنى ئۆزلۈكىدىن مۆلچەرلەش، كەمتۈك تۈزىتىشلىرى

en: Badly-needed tag editor bugfixes.
ug: ئالاھىدە زۆرۈر بولغان بەلگە تەھرىرلىگۈچ كەكتۈكى ئوڭشالدى.

en: Bitrate
ug: بايت نىسبىتى

en: Case Sensitive
ug: چوڭ-كىچىك يېزىلىشى پەرقلەندۈر

en: Changing Track Tags
ug: نەغمە بەلگىسىنى ئۆزگەرتىۋاتىدۇ

en: Co-conspirator in MusicBrainz wizardry
ug: MusicBrainz سېھىرگەرلىك ھەمكارلاشقۇچىلىرى

en: Collection
ug: توپلام

en: Collection List
ug: تىزىملىك توپلىمى

en: Comment
ug: ئىزاھات

en: Configure Shortcuts
ug: تېزلەتمە سەپلىمە

en: Could not delete these files
ug: بۇ ھۆججەتلەرنى ئۆچۈرەلمەيدۇ

en: Could not delete these files.
ug: بۇ ھۆججەتلەرنى ئۆچۈرەلمەيدۇ.

en: Could not move these files to the Trash
ug: بۇ ھۆججەتلەرنى ئەخلەتخانىغا يۆتكىيەلمەيدۇ

en: Could not save to file %1.
ug: ھۆججەت %1 كە ساقلىيالمايدۇ.

en: Cover Manager
ug: مۇقاۋا باشقۇرغۇچ

en: Create Folder Playlist
ug: قىسقۇچتىن قويۇش تىزىمى قۇر

en: Create New Playlist
ug: يېڭى چالىدىغان تىزىم قۇر

en: Create Playlist From Selected Items...
ug: تاللانغان تۈرلەردىن قويۇش تىزىمى قۇرۇش…

en: Create Search Playlist
ug: ئىزدەشكە چالىدىغان تىزىم قۇر

en: Currently used file name schemes
ug: نۆۋەتتە ئىشلىتىۋاتقان ھۆججەت ئاتى لايىھىسى

en: DCOP interface
ug: DCOP ئارايۈز

en: Do you want to add these items to the current list or to the collection list?
ug: بۇ تۈرلەرنى نۆۋەتتىكى تىزىم ياكى توپلانما تىزىمغا قوشامسىز؟

en: Do you want to delete these files from the disk as well?
ug: بۇ ھۆججەتلەرنى دىسكىدىنمۇ ئۆچۈرەمسىز؟

en: Do you want to save your changes to:
ug: ئۆزگەرتىشلىرىڭىزنى ساقلامسىز:

en: Docking in System Tray
ug: سىستېما قونداققا توختىتىۋاتىدۇ

en: Downloading cover. Please Wait...
ug: مۇقاۋا چۈشۈرۈۋاتىدۇ. سەل كۈتۈڭ…

en: Dynamic List
ug: ھەرىكەتچان تىزىم

en: Edit
ug: تەھرىرلەش

en: Edit '%1'
ug: '%1' تەھرىر

en: Edit Search...
ug: ئىزدەش تەھرىر…

en: Edit Track Search
ug: نەغمە ئىزدەش تەھرىر

en: Enable
ug: قوزغات

en: Enter example tags manually:
ug: مىسال بەلگىنى قولدا كىرگۈزۈڭ:

en: Error
ug: خاتالىق

en: Example
ug: مىساللار

en: Example Tag Selection
ug: مىسال بەلگە تاللاش

en: Example Tags
ug: مىسال بەلگە

en: F&ile name:
ug: ھۆججەت ئاتى(&I):

en: FLAC and MPC support
ug: FLAC ۋە MPC قوللاش

en: Fewer
ug: ئازراق

en: File Exists
ug: ھۆججەت مەۋجۇت

en: File Name
ug: ھۆججەت ئاتى

en: File Name (full path)
ug: ھۆججەت ئاتى (تولۇق يولى)

en: File Renamer
ug: ھۆججەت ئاتىنى ئۆزگەرتكۈچ

en: File Renamer Configuration
ug: ھۆججەت ئاتىنى ئۆزگەرتىش سەپلىمىسى

en: File Renamer Options
ug: ھۆججەت ئاتىنى ئۆزگەرتىش تاللانمىسى

en: File(s) to open
ug: ئاچىدىغان ھۆججەت(لەر)

en: Folder List
ug: قىسقۇچ تىزىملىكى

en: Friendly, neighborhood aRts guru
ug: خۇددى قوشنا، دوستتەك، aRts نوپۇزى

en: From &File Name
ug: ھۆججەت ئاتىدىن(&F)

en: From &Internet
ug: ئىنتېرنېتتىن(&I)

en: GStreamer port
ug: GStreamer ئېغىزى

en: Genre
ug: ئېقىم

en: Genre Tag
ug: ئېقىم بەلگىسى

en: Genre:
ug: ئېقىم:

en: Genres
ug: ئېقىم

en: Get Cover From &File...
ug: ھۆججەتتىن مۇقاۋىغا ئېرىش(&F)…

en: Get Cover From &Internet...
ug: ئىنتېرنېتتىن مۇقاۋىغا ئېرىش(&I)...

en: Get example tags from this file:
ug: ھۆججەتتىن مىسال بەلگىگە ئېرىش:

en: Gimper of splash screen
ug: قوزغىتىش ئېكرانى سىزغۇچ

en: Global Shortcuts
ug: ئومۇمىيەت تېزلەتمە

en: Global keybindings support
ug: ئومۇمىيەت كۇنۇپكا باغلاشنى قوللاش

en: Guess Tag Information From &File Name
ug: ھۆججەت ئاتىدىن بەلگە ئۇچۇرىنى مۆلچەرلە(&F)

en: Here you can see the currently configured file name schemes which the "Guess Tag Information From File Name" entry in the song's context menu uses to extract tag information from a file name. Each string may contain one of the following placeholders:<ul>
    <li>%t: Title</li>
    <li>%a: Artist</li>
    <li>%A: Album</li>
    <li>%T: Track</li>
    <li>%c: Comment</li>
    </ul>
    For example, the file name scheme "[%T] %a - %t" would match "[01] Deep Purple - Smoke on the water" but not "(Deep Purple) Smoke on the water". For that second name, you would use the scheme "(%a) %t".<p/>
    Note that the order in which the schemes appear in the list is relevant, since the tag guesser will go through the list from the top to the bottom, and use the first matching scheme.
ug: سىز بۇ جايدا «ھۆججەت ئاتىدىن بەلگە ئۇچۇرىنى مۆلچەرلە»دىكى ناخشا ئورامى تىزىملىكىدە ئىشلەتكەن ھۆججەت ئاتى سەپلىمە لايىھىسىنى كۆرەلەيسىز. ھەر بىر ھەرپ تىزىقى تۆۋەندىكى ئورۇن بەلگىلىرىنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ: <ul>
    <li>%t: ماۋزۇ</li>
    <li>%a: سەنئەتكار</li>
    <li>%A: پلاستىنكا</li>
    <li>%T: نەغمە</li>
    <li>%c: ئىزاھات</li>
    </ul>
    مەسىلەن، ھۆججەت ئاتى لايىھەسىدىكى "[%T] %a - %t" بولسا "(Deep Purple) Smoke on the water" غا ماس كەلمەي بەلكى "[01] Deep Purple - Smoke on the water" غا ماس كېلىدۇ.
    دىققەت، تىزىمدا لايىھە كۆرسەتكەن تەرتىپ بىلەن مۇناسىۋەتلىك، چۈنكى بەلگە مۆلچەرلىگۈچ بۇ تىزىمدىكى لايىھەدىن يۇقىرى تۆۋەنگە قاراپ ئىشلىتىدۇ ھەمدە ئاخىرىدا بىرىنچى ماس كەلگەن لايىھىنى ئىشلىتىدۇ.

en: Here you can select the keys used as global shortcuts to control the player
ug: سىز بۇ جايدا چالغۇچنى تىزگىنلەيدىغان ئومۇمىيەت تېزلەتمە كۇنۇپكا تاللىيالايسىز

en: Hid&e
ug: يوشۇر(&E)

en: Hide Renamer Test Dialog
ug: ئات ئۆزگەرتكۈچنى سىناش سۆزلەشكۈسىنى يوشۇر

en: History
ug: ئىز

en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash Bin
ug: ئەگەر تاللانسا، ھۆججەت ئەخلەتخانىغا يۆتكەلمەي مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈلىدۇ

en: Import playlists
ug: قويۇش تىزىمىنى ئىمپورت قىلىش

en: Include in the &filename anyways
ug: ھەمىشە ھۆججەت ئاتى ئىچىدە(&F)

en: Insert Category
ug: تۈر قىستۇر

en: Insert folder separator
ug: قىسقۇچ ئايرىغۇچ قىستۇر

en: Jump to the currently playing item
ug: نۆۋەتتە چېلىۋاتقان تۈرگە يۆتكەل

en: Keep
ug: تەگمە

en: Length
ug: ئۇزۇنلۇقى

en: Login invalid.
ug: تىزىمغا كىرىش ئىناۋەتسىز.

en: Login valid.
ug: تىزىمغا كىرىش ئىناۋەتلىك.

en: MPRIS2 Interface implementation.
ug: MPRIS2 ئېغىزىنى ئىشقا ئاشۇرۇش.

en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق

en: Manage &Folders...
ug: قىسقۇچ باشقۇر(&F)…

en: Manual Column Widths Enabled
ug: قولدا تەڭشەيدىغان ئىستون كەڭلىكى قوزغىتىلدى

en: Match all of the following
ug: تۆۋەندىكى تۈرلەرنىڭ ھەممىسىگە ماس كېلىدۇ

en: Match any of the following
ug: تۆۋەندىكىلەردىن خالىغان بىرىگە ماس كېلىدۇ

en: Minimum number of digits:
ug: ئەڭ كىچىك ساننىڭ خانە سانى:

en: Modify scheme
ug: لايىھە ئۆزگەرت

en: More KDE Platform 4 porting efforts
ug: تېخىمۇ كۆپ KDE سۇپىسى 4 يۆتكەش ئىشلىرى

en: More automagical things, now using MusicBrainz
ug: تېخىمۇ كۆپ ئاپتوماتىك ۋە سېھىرلىك ئىقتىدارلار، MusicBrainz نى ھازىرلا ئىشلىتىڭ

en: Move scheme down
ug: لايىھىنى ئاستىغا يۆتكە

en: Move scheme up
ug: لايىھىنى ئۈستىگە يۆتكە

en: Music folder:
ug: نەغمە قىسقۇچى:

en: Mute/Unmute
ug: ئۈنلۈك/ئۈنسىز

en: New Name
ug: يېڭى ئات

en: No Change
ug: ئۆزگىرىش يوق

en: No file selected, or selected file has no tags.
ug: ھۆججەت تاللانمىدى ياكى تاللانغان ھۆججەتنىڭ بەلگىسى يوق.

en: Normal Matching
ug: ئادەتتىكى ماس كەلگىنى

en: Now Playing
ug: قويۇۋاتىدۇ

en: Original Name
ug: ئەسلى ئاتى

en: P&ause
ug: ۋاقىتلىق توختىتىش(&A)

en: Password:
ug: ئىم:

en: Pattern Matching
ug: ماس كەلگەن لايىھە

en: Play / Pause
ug: قويۇش/توختىتىش

en: Play First Track
ug: بىرىنچى نەغمىنى چال

en: Play Next Album
ug: كېيىنكى پلاستىنكىنى چال

en: Play Queue
ug: قويۇش تەرتىپى

en: Play Toolbar
ug: چالىدىغان قورال بالداق

en: Playlist
ug: قويۇش تىزىمى

en: Playlist From &Folder...
ug: قىسقۇچتىن كەلگەن قويۇش تىزىمى(&F)…

en: Playlist name:
ug: قويۇش تىزىمىنىڭ ئاتى:

en: Please choose the folders that should be excluded from music search:
ug: نەغمە ئىزدەشتىن مۇستەسنا بولغان قىسقۇچلارنى تاللاڭ:

en: Please choose the folders where you keep your music:
ug: نەغمىلىرىڭىزنى قالدۇرۇپ قويىدىغان قىسقۇچنى تاللاڭ.

en: Please enter a name for this playlist:
ug: بۇ قويۇش تىزىمغا ئات كىرگۈزۈڭ:

en: Popup &Track Announcement
ug: چېلىشنى باشلىغاندا نەغمە ئۇقتۇرۇشىنى قاڭقىت(&T)

en: Press this button to add a new file name scheme to the end of the list.
ug: بۇ توپچا چېكىلسە لايىھە تىزىمىنىڭ ئەڭ ئاخىرىغا يېڭى بىر ھۆججەت ئاتى لايىھىسى قوشىدۇ.

en: Press this button to modify the currently selected scheme.
ug: بۇ توپچا چېكىسە نۆۋەتتە تاللانغان لايىھىنى ئۆزگەرتىدۇ.

en: Press this button to move the currently selected scheme one step downwards.
ug: بۇ توپچا چېكىلسە نۆۋەتتە تاللانغان لايىھە تۆۋەنگە بىر قەدەم تۆۋەنلەيدۇ.

en: Press this button to move the currently selected scheme one step upwards.
ug: بۇ توپچا چېكىلسە نۆۋەتتە تاللانغان لايىھە ئۈستىگە بىر قەدەم ئۆرلەيدۇ.

en: Press this button to remove the currently selected scheme from the list.
ug: بۇ توپچا چېكىلسە تىزىمدىن نۆۋەتتە تاللانغان لايىھىنى چىقىرىۋېتىدۇ.

en: R&emove
ug: چىقىرىۋەت(&E)

en: Redisplay Popup
ug: قاڭقىش كۆزنەكنى قايتا كۆرسەت

en: Refresh
ug: يېڭىلا

en: Reload
ug: قايتا يۈكلە

en: Remove Cover
ug: مۇقاۋىنى چىقىرىۋېتىش

en: Remove Folder
ug: قىسقۇچ چىقىرىۋېتىش

en: Remove From Playlist
ug: قويۇش تىزىمىدىن چىقىرىۋېتىش

en: Remove Items?
ug: تۈرلەرنى چىقىرىۋەت؟

en: Remove scheme
ug: لايىھىنى چىقىرىۋەت

en: Removing an item from the collection will also remove it from all of your playlists. Are you sure you want to continue?
    
    Note, however, that if the directory that these files are in is in your "scan on startup" list, they will be readded on startup.
ug: توپلامدىن تۈر ئۆچۈرۈلسە چالىدىغان تىزىمدىكى مۇناسىپ مەزمۇنمۇ چىقىرىۋېتىلىدۇ، داۋاملاشتۇرامسىز؟
    
    دىققەت، شۇنداقتىمۇ، ئەگەر بۇ ھۆججەتلەر سىز تەڭشىگەن «قوزغالغاندا تەكشۈر» تىزىمىدىكى ھۆججەت بولسا، قوزغالغاندا ئۇلار ئۆزلۈكىدىن توپلامغا قوشۇلىدۇ.

en: Rename
ug: ئات ئۆزگەرت

en: Replace
ug: ئالماشتۇر

en: Save &Play Queue on Exit
ug: چېكىنگەندە چالىدىغان قاتارنى ساقلا(&P)

en: Save Changes
ug: ئۆزگەرتكەننى ساقلا

en: Search Criteria
ug: ئىزدەش شەرتى

en: Search Playlist
ug: قويۇش تىزىمنى ئىزدە

en: Searching for cover. Please Wait...
ug: مۇقاۋا ئىزدەۋاتىدۇ. سەل كۈتۈڭ…

en: Seek Back
ug: كەينىگە ئىزدە

en: Seek Forward
ug: ئالدىغا ئىزدە

en: Seeking is not supported in this file with your audio settings.
ug: نۆۋەتتىكى ئۈن تەڭشىكىدە بۇ ھۆججەت ئاتلاشنى قوللىمايدۇ.

en: Select Cover Image File
ug: مۇقاۋا سۈرەت ھۆججەتنى تاللاڭ

en: Separator:
ug: ئايرىش بەلگىسى:

en: Show &History
ug: تارىخنى كۆرسەت(&H)

en: Show &Lyrics
ug: ناخشا خېتىنى كۆرسەت(&L)

en: Show &Play Queue
ug: قويىدىغان قاتارنى كۆرسەت(&P)

en: Show &Search Bar
ug: ئىزدەش بالداقنى كۆرسەت(&S)

en: Show &Tag Editor
ug: بەلگە تەھرىرلىگۈچنى كۆرسەت(&T)

en: Show / Hide
ug: كۆرسەت/يوشۇر

en: Show Cover &Manager
ug: مۇقاۋا باشقۇرغۇچنى كۆرسەت(&M)

en: Show Playing
ug: چېلىۋاتقاننى كۆرسەت

en: Show Renamer Test Dialog
ug: ئات ئۆزگەرتكۈچنى سىناش سۆزلەشكۈسىنى كۆرسەت

en: Substitution Example
ug: ئالماشتۇرۇش مىسالى

en: System tray docking, "inline" tag editing,
    bug fixes, evangelism, moral support
ug: سىستېما قونداققا توختىتىش، «ئىچكى» بەلگە تەھرىرلەش، كەمتۈك ئوڭلاش، evangelism، ئەخلاقىي قوللاش

en: T&rack:
ug: نەغمە(&R):

en: Tag Guesser Configuration
ug: بەلگە مۆلچەرچى سەپلىمىسى

en: Test login...
ug: تىزىمغا كىرىشنى سىنا…

en: The following files were unable to be changed.
ug: تۆۋەندىكى ھۆججەتلەرنى ئۆزگەرتەلمەيدۇ.

en: The following rename operations failed:
ug: تۆۋەندىكى ئات ئۆزگەرتىش مەشغۇلاتى مەغلۇپ بولدى:

en: The music data cache has been corrupted. JuK needs to rescan it now. This may take some time.
ug: غەملەنگەن نەغمە سانلىق-مەلۇماتلىرى بۇزۇلغان. JuK ھازىر قايتىدىن تەكشۈرىدۇ. بۇنىڭغا ئازراق ۋاقىت كېتىشى مۇمكىن.

en: These folders will be scanned on startup for new files.
ug: قوزغالغاندا بۇ قىسقۇچلارنى تەكشۈرۈپ يېڭى ھۆججەتلەرنى ئىزدەيدۇ.

en: This file already exists.
    Do you want to replace it?
ug: بۇ ھۆججەت مەۋجۇت.
    ئۇنى ئالماشتۇرامسىز؟

en: This will edit multiple files. Are you sure?
ug: كۆپ ھۆججەت تەھرىرلىنىدۇ. راستلا مۇشۇنداق قىلامسىز؟

en: Time
ug: ۋاقىت

en: Title Tag
ug: ماۋزۇ بەلگىسى

en: Trac&k name:
ug: نەغمە ئاتى(&K):

en: Track Name
ug: نەغمە ئاتى

en: Track Position
ug: نەغمە ئورنى

en: Track Tag
ug: نەغمە بەلگىسى

en: Track announcement popups
ug: قاڭقىغان نەغمە ئۇقتۇرۇشى

en: Track number:
ug: نەغمە نومۇرى:

en: Track numbering
ug: نەغمە نومۇرى

en: Tree
ug: دەرەخ

en: Use &Album Random Play
ug: پلاستىنكىنى ئىختىيارىي چېلىشنى ئىشلەت(&A)

en: Use &Random Play
ug: ئىختىيارىي چېلىشنى ئىشلەت(&R)

en: Use &this value:
ug: بۇ قىممەتنى ئىشلەت(&T):

en: Username:
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى:

en: Validating login...
ug: تىزىمغا كىرىشنى دەلىللەۋاتىدۇ…

en: View Modes
ug: كۆرۈنۈش ھالىتى

en: Volume
ug: ئاۋاز مىقدارى

en: Volume Down
ug: ئاۋازنى تۆۋەنلەت

en: Volume Up
ug: ئاۋازنى يۇقىرىلات

en: When the Track's %1 is Empty
ug: نەغمىنىڭ %1 بوش بولغاندا

en: When using the file renamer your files will be renamed to the values that you have in your track's %1 tag, plus any additional text that you specify below.
ug: ھۆججەت ئاتىنى ئۆزگەرتىش قورالىنى ئىشلەتكەندە ھۆججىتىڭىز سىز نەغمىنىڭ %1 بەلگىسىدە بەلگىلىگەن قىممىتى بىلەن ئات ئۆزگەرتىدۇ، ئۇنىڭ ئۈستىگە تۆۋەندە بەلگىلەنگەن قوشۇمچە تېكىست قوشۇلىدۇ.

en: Year
ug: يىل

en: Year Tag
ug: يىل بەلگىسى

en: Year:
ug: يىلى:

en: You are about to change the %1 on these files.
ug: سىز بۇ ھۆججەتلەردىكى %1 نى ئالماشتۇرىسىز.

en: You are about to rename the following files. Are you sure you want to continue?
ug: تۆۋەندىكى ھۆججەتلەرنىڭ ئاتىنى ئۆزگەرتمەكچى بولۇۋاتىسىز. راستلا داۋاملاشتۇرامسىز؟

en: You can use the following placeholders:
    %t: Title
    %A: Album
    %a: Artist
    %T: Track
    %c: Comment
ug: تۆۋەندىكى ئورۇن بەلگىلىرىنى ئىشلىتەلەيسىز:
    %t: ماۋزۇ
    %A: ناخشا توپلىمى
    %a: سەنئەتكار
    %T: ئاۋاز يولى
    %c: ئىزاھات

en: Your album art failed to download.
ug: پلاستىنكىنىڭ مۇقاۋىسىنى چۈشۈرەلمىدى.

en: Your album art has finished downloading.
ug: پلاستىنكىنىڭ مۇقاۋىسىنى چۈشۈرۈش تاماملاندى.

[ctx: additional search options]
en: More
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: album
ug: ئالبوم

en: artist
ug: ئورۇنلىغۇچى

en: back to playlist
ug: قويۇش تىزىمغا قايت

[ctx: cd track number]
en: Track
ug: نەغمە

[ctx: compact viewing mode]
en: Compact
ug: ئىخچام

[ctx: current playlist]
en: Current
ug: نۆۋەتتىكى

[ctx: example song title]
en: Title
ug: ماۋزۇ

[ctx: file renamer genre options]
en: Options
ug: تاللانما

en: genre
ug: ئېقىم

[ctx: new playlist]
en: &New
ug: يېڭى(&N)

[ctx: next track]
en: &Next
ug: كېيىنكى(&N)

[ctx: open audio file]
en: Open
ug: ئاچ

[ctx: previous track]
en: Previous
ug: ئالدىنقى

[ctx: remove music genre from file renamer]
en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

[ctx: silence playback]
en: Mute
ug: ئۈنسىز

[ctx: song title]
en: Title
ug: ماۋزۇ

[ctx: song title]
en: Title:
ug: ماۋزۇ:

[ctx: the normal viewing mode]
en: Default
ug: كۆڭۈلدىكى

[ctx: unknown renamer category]
en: Unknown
ug: نامەلۇم

[ctx: value to use in replacement when source tag empty]
en: Empty
ug: بوش

[ctx: verb, copy the playlist]
en: D&uplicate...
ug: كۆپەيت(&U)…

[ctx: verb, copy the playlist]
en: Duplicate
ug: كۆچۈر

[ctx: warning about mass file rename]
en: Warning
ug: ئاگاھلاندۇرۇش
