akregator - en to uk translation catalogue (415 entries)

en:  (1 unread article) |  (%1 unread articles)
uk[0]:  (%1 непрочитана стаття)
uk[1]:  (%1 непрочитані статті)
uk[2]:  (%1 непрочитаних статей)
uk[3]:  (%1 непрочитана стаття)

en:  (no unread articles)
uk:  (немає непрочитаних статей)

en:  article |  articles
uk[0]:  стаття
uk[1]:  статті
uk[2]:  статей
uk[3]:  стаття

en:  day |  days
uk[0]:  день
uk[1]:  дні
uk[2]:  днів
uk[3]:  день

en:  minute |  minutes
uk[0]:  хвилина
uk[1]:  хвилини
uk[2]:  хвилин
uk[3]:  хвилина

en: &Add Feed...
uk: &Додати подачу...

en: &Article
uk: &Стаття

en: &Configure Akregator...
uk: &Налаштувати Akregator...

en: &Copy Email Address
uk: С&копіювати адресу ел. пошти

en: &Delete
uk: &Вилучити

en: &Delete Feed
uk: &Вилучити подачу

en: &Delete Folder
uk: &Вилучити теку

en: &Delete articles older than:
uk: &Вилучати статті давніші, ніж:

en: &Edit
uk: З&міни

en: &Edit Feed...
uk: &Редагувати подачу...

en: &Export Feeds...
uk: &Експортувати подачі...

en: &Fetch Feed
uk: &Отримати подачу

en: &Fetch Feeds
uk: &Отримати подачу

en: &File
uk: &Файл

en: &Find in Message...
uk: &Знайти у повідомленні…

en: &General
uk: &Загальне

en: &Go
uk: Пере&хід

en: &Import Feeds...
uk: &Імпортувати подачі...

en: &Keep all articles
uk: &Залишати всі статті

en: &Mark As
uk: &Позначити як

en: &Mark Feed as Read
uk: По&значити подачу як прочитану

en: &Mark Feeds as Read
uk: По&значити подачі як прочитані

en: &Mark as Important
uk: &Позначити як важливе

en: &Name:
uk: &Назва:

en: &Next Article
uk: &Наступна стаття

en: &Next Feed
uk: &Наступна подача

en: &Normal View
uk: &Звичайний вигляд

en: &Open Homepage
uk: &Відкрити домашню сторінку

en: &Previous Article
uk: &Попередня стаття

en: &Previous Feed
uk: &Попередня подача

en: &Rename Folder
uk: Пере&йменувати теку

en: &Save Link As...
uk: &Зберегти посилання як...

en: &Settings
uk: П&араметри

en: &URL:
uk: &Адреса URL:

en: &Use default settings
uk: Використовувати &типові параметри

en: &Use interval fetching
uk: &Отримувати періодично

en: &View
uk: П&ерегляд

en: &Widescreen View
uk: &Широкоекранний вигляд

en: 'Delayed mark as read' feature
uk: Функція «Затримки позначення як прочитане»

en: (c), 2004 - 2008 Frank Osterfeld
uk: © Frank Osterfeld, 2004–2008

en: (c), 2016-2021 Laurent Montel
uk: © Laurent Montel, 2016–2021

en: (c), 2020-2021 Laurent Montel
uk: © Laurent Montel, 2020–2021

en: (c), 2021 Laurent Montel
uk: © Laurent Montel, 2021

en: 1 unread article | %1 unread articles
uk[0]: %1 непрочитана стаття
uk[1]: %1 непрочитані статті
uk[2]: %1 непрочитаних статей
uk[3]: одна непрочитана стаття

en: <b>Copyright:</b> %1</a>
uk: <b>Авторські права:</b> %1</a>

en: <b>Description:</b> %1<br />
uk: <b>Опис:</b> %1<br />

en: <b>Homepage:</b> <a href="%1">%1</a>
uk: <b>Домашня сторінка:</b> <a href="%1">%1</a>

en: <b>Note:</b> For security reasons, external reference is blocked (See configure dialog).
uk: <b>Увага!</b> З міркувань безпеки зовнішнє посилання заблоковано (див. вікно налаштовування).

en: <h2>Article list</h2>Here you can browse articles from the currently selected feed. You can also manage articles, as marking them as persistent ("Mark as Important") or delete them, using the right mouse button menu. To view the web page of the article, you can open the article internally in a tab or in an external browser window.
uk: <h2>Список зі статтями</h2>Тут можна переглянути статті з вибраної в даний час подачі. Можна також керувати статтями: залишати їх («Позначити як важливе») або вилучати їх за допомогою контекстного меню. Щоб переглянути статтю як вебсторінку, її можна відкрити або у внутрішньому переглядачі у вкладці, або у вікні зовнішнього переглядача.

en: <i>and 1 other</i> | <i>and %1 others</i>
uk[0]: <i>і ще %1</i>
uk[1]: <i>і ще %1</i>
uk[2]: <i>і ще %1</i>
uk[3]: <i>і ще %1</i>

en: <qt><p>XML parsing error in line %1, column %2 of %3:</p><p>%4</p></qt>
uk: <qt><p>Помилка під час спроби аналізу XML у рядку %1, позиція %2 з %3:</p><p>%4</p></qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete article <b>%1</b>?</qt>
uk: <qt>Ви впевнені, що хочете вилучити статтю <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete feed <b>%1</b>?</qt>
uk: <qt>Ви впевнені, що хочете вилучити подачу <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete folder <b>%1</b> and its feeds and subfolders?</qt>
uk: <qt>Ви впевнені, що хочете вилучити теку <b>%1</b> з усіма її подачами та підтеками?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the selected article?</qt> | <qt>Are you sure you want to delete the %1 selected articles?</qt>
uk[0]: <qt>Ви впевнені, що хочете вилучити %1 вибрану статтю?</qt>
uk[1]: <qt>Ви впевнені, що хочете вилучити %1 вибрані статті?</qt>
uk[2]: <qt>Ви впевнені, що хочете вилучити %1 вибраних статей?</qt>
uk[3]: <qt>Ви впевнені, що хочете вилучити %1 вибрану статтю?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete this feed?</qt>
uk: <qt>Ви впевнені, що хочете вилучити цю подачу?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete this folder and its feeds and subfolders?</qt>
uk: <qt>Ви впевнені, що хочете вилучити цю теку з її подачами та підтеками?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to mark <b>all articles in the feed</b> as read?</qt>
uk: <qt>Ви впевнені, що хочете позначити <b>усі статті у подачі</b> як прочитані?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to mark <b>all feeds in the folder</b> as read?</qt>
uk: <qt>Ви впевнені, що хочете позначити <b>усі подачі у теці</b> як прочитані?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to mark <b>all feeds</b> as read?</qt>
uk: <qt>Ви впевнені, що хочете позначити <b>усі подачі</b> як прочитані?</qt>

en: <qt>Could not open feed list (%1) for reading.</qt>
uk: <qt>Не вдалося відкрити список подач (%1) для читання.</qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid OPML). A backup was created:<p><b>%1</b></p></qt>
uk: <qt>Стандартний список подач пошкоджений (помилка в OPML). Створено резервну копію:<p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid OPML). Could not create a backup.</qt>
uk: <qt>Стандартний список подач пошкоджено (помилка в OPML). Не вдалося створити резервну копію.</qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid XML). A backup was created:<p><b>%1</b></p></qt>
uk: <qt>Стандартний список подач пошкоджений (помилка в XML). Створено резервну копію:<p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid XML). Could not create a backup.</qt>
uk: <qt>Стандартний список подач пошкоджений (помилка в XML). Створено резервну копію.</qt>

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
uk: <qt>У результаті виконання цієї дії смужку меню буде повністю приховано. Щоб відновити її показ, скористайтеся натисканням комбінації клавіш %1.</qt>

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
uk: Закрити усі інші вкладки

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Tabs
uk: Закрити усі вкладки

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
uk: Закрити вкладку

[ctx: @action:inmenu]
en: Detach Tab
uk: Відокремити вкладку

[ctx: @action:inmenu]
en: New Feed...
uk: Створити запис подачі...

[ctx: @info:status]
en: Create a new feed
uk: Створити подачу

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can add a new feed.
uk: Буде відкрито діалогове вікно, за допомогою якого ви зможете створити новий запис подачі.

[ctx: @title:window]
en: Add Feed
uk: Додавання подачі

[ctx: @title:window]
en: Feed Properties
uk: Властивості подачі

[ctx: @title:window]
en: Print Document
uk: Друк документа

[ctx: @title:window]
en: Properties of %1
uk: Властивості %1

[ctx: @title:window]
en: Save As
uk: Збереження із новою назвою

en: A KDE Feed Reader
uk: Збирач подач для KDE

en: About
uk: Про

en: Access Key Enabled
uk: Увімкнено клавішу доступу

en: Access denied: Cannot save feed list to <b>%1</b>. Please check your permissions.
uk: Доступ заборонено: неможливо зберегти список подач до <b>%1</b>. Будь ласка, перевірте ваші дозволи.

en: Access denied: cannot write to file %1. Please check your permissions.
uk: Доступ заборонено: неможливо записати до файла %1. Будь ласка, перевірте ваші дозволи.

en: Activate Tab %1
uk: Активувати вкладку %1

en: Add Feed
uk: Додати подачу

en: Add Folder
uk: Додати теку

en: Add Imported Folder
uk: Додати імпортовану теку

en: Add New Source
uk: Додати нове джерело

en: Add a feed with the given URL
uk: Додати подачу з вказаною адресою URL

en: Address copied to clipboard.
uk: Адресу скопійовано до буфера даних.

en: Adva&nced
uk: Дода&ткові

en: Advanced Feed Reader Settings
uk: Додаткові параметри читача подач

en: Akregator Export for %1
uk: Експортування даних Akregator для %1

en: Akregator did not close correctly. Would you like to restore the previous session?
uk: Akregator завершив роботу некоректно. Бажаєте відновити попередній сеанс?

en: Akregator is a KDE news feed reader.
uk: Akregator — програма для читання подач новин у KDE.

en: All Articles
uk: Всі статті

en: All Feeds
uk: Всі подачі

en: Allow feed to load external references from internet.
uk: Дозволити подачі завантажувати дані зовнішніх посилань з інтернету.

en: Always show the tab bar
uk: Завжди показувати панель вкладок

en: Always show the tab bar, even when only one tab is open
uk: Завжди показувати панель вкладок, навіть якщо відкрито лише одну вкладку.

en: Ar&chive
uk: Ар&хів

en: Archive Backend
uk: Сервер архівування

en: Archive Mode
uk: Режим архівування

en: Are you sure you want to disable this introduction page?
uk: Ви впевнені, що хочете вимкнути цю вступну сторінку?

en: Article Limit
uk: Обмеження статей

en: Article List
uk: Список статей

en: Article List Colors
uk: Кольори списку статей

en: Article display mode.
uk: Режим показу статей.

[ctx: Articlelist's column header]
en: Author
uk: Автор

[ctx: Articlelist's column header]
en: Content
uk: Вміст

[ctx: Articlelist's column header]
en: Date
uk: Дата

[ctx: Articlelist's column header]
en: Description
uk: Опис

[ctx: Articlelist's column header]
en: Feed
uk: Подача

[ctx: Articlelist's column header]
en: Title
uk: Заголовок

en: Articles
uk: Статті

en: Articles list.
uk: Список статей.

en: Ask me later
uk: Спитати пізніше

en: Author
uk: Автор

en: Author of librss
uk: Автор librss

en: Auto-Expand folders with unread articles
uk: Автоматичне розгортання тек із непрочитаними статтями

en: Auto-expand folders containing unread articles
uk: Автоматичне розгортання тек, які містять непрочитані статті

en: Auto-expand folders with unread articles
uk: Автоматичне розгортання тек із непрочитаними статтями

en: Bug tracker management, Usability improvements
uk: Керування помилками, які були надіслані через систему звітування помилок. Вдосконалення для користування

en: C&ancel Feed Fetches
uk: С&касувати отримання подач

en: C&ombined View
uk: &Суміщений вигляд

en: Cannot move folder %1 to its own subfolder %2
uk: Неможливо пересунути теку %1 до її підтеки %2

en: Change Important Flag
uk: Змінити прапорець важливості

en: Check Phishing Url
uk: Перевірка шахрайських адрес

en: Close Tab
uk: Закрити вкладку

en: Close tab
uk: Закрити вкладку

en: Close the current tab
uk: Закрити поточну вкладку

en: Columns
uk: Колонки

en: Command to launch external browser. URL will substitute for %u.
uk: Команда для запуску зовнішнього переглядача. Адресу URL позначено як %u.

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Complete Story
uk: Повна стаття

en: Concurrent Fetches
uk: Паралельні перевірки

en: Configurable delay between selecting an article and it being marked as read.
uk: Змінний проміжок часу між вибором статті і позначенням її як прочитаної.

en: Configure Feed Reader Appearance
uk: Налаштування вигляду засобу для читання подач

en: Configure Feed Reader Archive
uk: Налаштування архіву засобу для читання подач

en: Configure Feed Reader Browser
uk: Налаштування переглядача засобу для читання подач

en: Configure Feeds
uk: Налаштувати подачі

en: Configure Plugins
uk: Налаштовування додатків

en: Configure User Feedback
uk: Налаштовування відгуків користувача

en: Contributor
uk: Внески

en: Copy &Link Address
uk: Скопіювати адресу по&силання

en: Copy Image Location
uk: Копіювати адресу зображення

en: Copy Link Address
uk: Скопіювати адресу посилання

en: Copyright © 2004–%1 Akregator authors
uk: © Розробники Akregator, 2004–%1

en: Could not fetch feed: %1
uk: Не вдалось отримати подачу: %1

en: Could not find the Akregator part; please check your installation.
    %1
uk: Не вдається знайти компонент Akregator. Будь ласка, перевірте, чи належним чином встановлено програму.
    %1

en: Could not import the file %1 (no valid OPML)
uk: Не вдалось імпортувати файл %1 (немає чинної OPML)

en: Could not read feed (invalid XML)
uk: Не вдалось прочитати подачу (неправильне XML)

en: Could not read feed (invalid feed)
uk: Не вдалось прочитати подачу (некоректна подача)

en: Could not read feed (unknown format)
uk: Не вдалось прочитати подачу (невідомий формат)

en: Date
uk: Дата

en: Day | Days
uk[0]: День
uk[1]: Дні
uk[2]: Днів
uk[3]: День

en: Default Archive Settings
uk: Типові параметри архівування

en: Default expiry age for articles in days.
uk: Типовий строк давності для статей у днях.

en: Delete Article
uk: Вилучити статтю

en: Delete Expired Articles
uk: Вилучати застарілі статті

en: Delete Feed
uk: Вилучити подачу

en: Delete Folder
uk: Вилучити теку

[ctx: Delete articles older than:]
en:  day |  days
uk[0]:  день
uk[1]:  дні
uk[2]:  днів
uk[3]:  день

en: Delete articles older than:
uk: Вилучати статті давніші, ніж:

en: Delete expired articles
uk: Вилучати застарілі статті

en: Detach Tab
uk: Відокремити вкладку

en: Developer
uk: Розробник

en: Di&sable archiving
uk: Вимкн&ути архівування

en: Disa&ble archiving
uk: Вим&кнути архівування

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disable Archiving
uk: Вимкнути архівування

en: Disable Introduction
uk: Вимкнути вступ

en: Disable Introduction Page
uk: Вимкнути вступну сторінку

en: Disable save as finished notification
uk: Вимкнути збереження як сповіщення про завершення

en: Display name of RSS column
uk: Показувати назву стовпчика RSS

en: Do Not Expire Important Articles
uk: Важливі статті не мають строку давності

en: Do Not Restore Session
uk: Не відновлювати сеанс

en: Do not expire important articles
uk: Важливі статті не мають строку давності

en: Do not save any articles
uk: Не зберігати ніяких статей

en: Downloading %1
uk: Отримання %1

en: Enable Javascript
uk: Увімкнути Javascript

en: Enclosure
uk: Вкладення

en: Expiry Age
uk: Строк давності

en: External Browsing
uk: Зовнішній перегляд

en: Fe&tch All Feeds
uk: Отр&имати всі подачі

en: Fee&d
uk: П&одача

en: Feed &URL:
uk: &URL подачі:

en: Feed Properties
uk: Властивості подачі

en: Feed added:
     %1
uk: Додано подачу:
     %1

en: Feed file not found on remote server
uk: Файл подачі на віддаленому сервері не знайдено

en: Feed found, downloading...
uk: Подачу знайдено, отримання...

en: Feed list was deleted
uk: Список подач було вилучено

en: Feed not found from %1.
uk: Не знайдено подачу з %1.

en: Feed readers provide a convenient way to browse different kinds of content, including news, blogs, and other content from online sites. Instead of checking all your favorite web sites manually for updates, Akregator collects the content for you.
uk: Програми для читання подач чи стрічок новин є зручним способом стеження за різними типами відомостей, зокрема новинами, блогами та іншими записами на сайтах інтернету. Замість пошуків новин на ваших улюблених сайтах вручну, ви можете скористатися Akregator для збирання потрібних вам даних.

[ctx: Feedlist's column header]
en: Feeds
uk: Подачі

[ctx: Feedlist's column header]
en: Total
uk: Всього

[ctx: Feedlist's column header]
en: Unread
uk: Непрочитані

en: Feeds
uk: Подачі

en: Feeds added:
     %1
uk: Додано подачі:
     %1

en: Fetch aborted
uk: Отримання перервано

en: Fetch all fee&ds on startup
uk: Отр&имати всі подачі після запуску

en: Fetch all feeds every %1 minutes.
uk: Отримувати всі подачі кожні %1 хвилин.

en: Fetch completed
uk: Отримання завершено

en: Fetch error
uk: Помилка отримання

en: Fetch feedlist on startup.
uk: Перевіряти подачі за списком після запуску

en: Fetch feeds every:
uk: Перевіряти подачі кожні:

en: Fetch on startup
uk: Перевіряти після запуску

en: Fetching Feeds...
uk: Отримання подач...

en: First (usually vertical) splitter widget sizes.
uk: Розмір першого (зазвичай, вертикального) віджета-роздільника.

en: Fixed font:
uk: Моноширинний шрифт:

en: Folder name:
uk: Назва теки:

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: Fonts
uk: Шрифти

en: For more information about using Akregator, check the <a href='https://kontact.kde.org/components/akregator/'>Akregator website</a>. If you do not want to see this page anymore, <a href='config:/disable_introduction'>click here</a>.
uk: Щоб дізнатися більше про користування Akregator, відвідайте <a href='https://kontact.kde.org/components/akregator/'>сайт Akregator у інтернеті</a>. Якщо ви не хочете наступного разу бачити цю сторінку, <a href='config:/disable_introduction'>натисніть тут</a>.

en: Former maintainer
uk: Колишній супровідник

en: Go Down in Tree
uk: Вниз по дереві

en: Go Left in Tree
uk: Ліворуч по дереві

en: Go Right in Tree
uk: Праворуч по дереві

en: Go Up in Tree
uk: Вверх по дереві

en: Go to Bottom of Tree
uk: До самого низу дерева

en: Go to Top of Tree
uk: До верхівки дерева

en: Handbook
uk: Довідник

en: Hide Read Feeds
uk: Приховати прочитані подачі

en: Hide feeds with no unread articles
uk: Приховувати подачі, де немає непрочитаних статей

en: Hide main window on startup
uk: Сховати головне вікно після запуску

en: Hide menu bar
uk: Приховати смужку меню

en: Hides feeds with no unread articles
uk: Приховує подачі, де немає непрочитаних статей

en: Hour | Hours
uk[0]: Година
uk[1]: Години
uk[2]: Годин
uk[3]: Година

en: Icons
uk: Піктограми

[ctx: Important articles filter]
en: Important
uk: Важливі

en: Imported Feeds
uk: Імпортовані подачі

en: Imported Folder
uk: Імпортована тека

en: Imported folder name:
uk: Назва імпортованої теки:

en: Interval for autofetching
uk: Інтервал автоперевірки

en: Interval for autofetching in minutes.
uk: Інтервал між сеансами перевірки у хвилинах.

en: KDE Apps
uk: Програми KDE

en: KDE Dot News
uk: Новини KDE

en: Keep All Articles
uk: Зберігати всі статті

en: Keep Enabled
uk: Залишити увімкненою

en: Left mouse click:
uk: Клацання лівою кнопкою миші:

en: Limit Number of Articles
uk: Обмежити кількість статей

en: Limit archi&ve to:
uk: О&бмежити архів до:

en: Limit feed archi&ve size to:
uk: Обмежити розмір ар&хіву до:

[ctx: Limit feed archive size to:]
en:  article |  articles
uk[0]:  стаття
uk[1]:  статті
uk[2]:  статей
uk[3]:  стаття

en: Limit the number of articles in a feed
uk: Обмежити кількість статей на подачу

en: Lists the available options for user feedback
uk: Показати доступні варіанти для відгуків користувача

en: Load the &full website when reading articles
uk: Для читання статей завантажувати &цілий сайт

en: Loading canceled
uk: Завантаження перервано

en: Loading completed
uk: Завантаження завершено

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Lock Feeds In Place
uk: Зафіксувати подачі на місці

en: Lock feeds in place
uk: Зафіксувати подачі на місці

en: Locks feeds where they are
uk: Фіксує подачі там, де вони є

en: Ma&rk All Feeds as Read
uk: По&значити всі подачі як прочитані

en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

en: Maintainer
uk: Супровід

en: Malware
uk: Зловмисне програмне забезпечення

en: Mar&k articles as read when they arrive
uk: При надходженні поз&начати статті як прочитані

en: Mar&k selected article read after
uk: Позна&чати вибрані статті як прочитані за

en: Mark &all feeds as read on startup
uk: По&значити всі подачі як прочитані після запуску

en: Mark Article as Read
uk: Позначити статтю як прочитану

en: Mark Article as Unread
uk: Позначити статтю як непрочитану

en: Mark Feed as Read
uk: Позначити подачу як прочитану

en: Mark Feeds as Read
uk: Позначити подачі як прочитані

en: Mark all feeds as read on startup
uk: Позначити всі подачі як прочитані після запуску

en: Mark all feeds as read on startup.
uk: Позначити всі подачі як прочитані після запуску.

en: Mark as Important
uk: Позначити як важливе

en: Mark as Read
uk: Позначити як прочитане

en: Mark as Unread
uk: Позначити як непрочитане

en: Mark selected article as new
uk: Позначити вибрану статтю як нову

en: Mark selected article as read
uk: Позначити вибрані статті як прочитані

en: Mark selected article as unread
uk: Позначити вибрану статтю як непрочитану

[ctx: Mark selected article read after]
en:  second |  seconds
uk[0]:  секунда
uk[1]:  секунди
uk[2]:  секунд
uk[3]:  секунда

en: Medium font size:
uk: Середній розмір шрифту:

en: Middle mouse click:
uk: Клацання середньою кнопкою миші:

en: Minimum font size:
uk: Мінімальний розмір шрифту:

en: Minute | Minutes
uk[0]: Хвилина
uk[1]: Хвилини
uk[2]: Хвилин
uk[3]: Хвилина

en: Misc
uk: Інше

en: Move Node Down
uk: Пересунути вниз

en: Move Node Left
uk: Пересунути ліворуч

en: Move Node Right
uk: Пересунути праворуч

en: Move Node Up
uk: Пересунути вгору

en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: N&ext Unread Feed
uk: Н&аступна непрочитана подача

en: Ne&w Folder...
uk: &Створити теку...

en: Ne&xt Unread Article
uk: Наст&упна непрочитана стаття

en: Network
uk: Мережа

en: Networking is available now.
uk: Доступ до мережі відкрито.

en: Networking is not available.
uk: Мережа недоступна.

[ctx: New articles filter]
en: New
uk: Нові

en: New articles:
uk: Нові статті:

en: No result found
uk: Нічого не знайдено

en: Node or destination folder not found
uk: Не знайдено вузол або теку призначення

en: Notify when new articles arri&ve
uk: Сповіщати про над&ходження нових статей

en: Number of articles to keep per feed.
uk: Кількість статей, які слід зберігати у одній подачі.

en: Number of concurrent fetches
uk: Кількість одночасних перевірок

en: OPML Outlines (%1);;All Files (*)
uk: примітки OPML (%1);;усі файли (*)

en: OPML Parsing Error
uk: Помилка аналізу OPML

en: Open In Background Tab
uk: Відкрити у фоновій вкладці

en: Open In External Browser
uk: Відкрити у зовнішньому переглядачі

en: Open Link in External &Browser
uk: Відкрити посилання в зовнішньому пере&глядачі

en: Open Link in External Browser
uk: Відкрити посилання у зовнішньому переглядачі

en: Open Link in New &Tab
uk: Відкрити посилання у новій в&кладці

en: Open a link which would normally open in a new window (external browser) in a new tab instead
uk: Відкривати посилання, які за звичайних умов відкривалися б у новому вікні (зовнішнього переглядача), у новій вкладці

en: Open in Background Tab
uk: Відкрити у фоновій вкладці

en: Open in External Browser
uk: Відкрити у зовнішньому навігаторі

en: Open in Tab
uk: Відкрити у вкладці

en: Open links in new tab instead of in new window
uk: Відкривати посилання у новій вкладці замість нового вікна

en: Opening Feed List...
uk: Відкриття списку подач...

en: Planet KDE
uk: Планета KDE

en: Pre&vious Unread Article
uk: Попере&дня непрочитана стаття

en: Prev&ious Unread Feed
uk: Попе&редня непрочитана подача

en: Prevent feeds from being moved in the list
uk: Запобігати пересуванню подач у списку

en: Read Error
uk: Помилка читання

[ctx: Read articles filter]
en: Read
uk: Прочитані

en: Reload All Tabs
uk: Перезавантажити всі вкладки

en: Remove &Important Mark
uk: Вилучити позначення &важливості

en: Remove Important Status
uk: Вилучити позначення важливості

en: Reset search bar when changing feeds
uk: Скидати вміст панелі пошуку під час зміни подач

en: Resets the quick filter when changing feeds.
uk: Скидати вміст швидкого фільтрування під час зміни подач.

en: Restore Session
uk: Відновити сеанс

en: Sans serif font:
uk: Шрифт без засічок:

en: Save Image On Disk...
uk: Зберегти зображення на диску…

en: Save an unlimited number of articles.
uk: Зберігати необмежену кількість статей.

en: Search articles...
uk: Шукати статті…

en: Search articles...<%1>
uk: Шукати статті…<%1>

en: Second (usually horizontal) splitter widget sizes.
uk: Розмір другого (зазвичай, горизонтального) віджета-роздільника.

en: Security
uk: Безпека

en: Select Next Tab
uk: Вибрати наступну вкладку

en: Select Previous Tab
uk: Вибрати попередню вкладку

en: Select this if you want to get notified when there are new articles.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте бути сповіщеними про надходження нових статей.

en: Send &File...
uk: Надіслати &файл...

en: Send &Link Address...
uk: Надіслати адресу &посилання...

en: Send File Address
uk: Надсилання адреси файла

en: Send Link Address
uk: Надсилання адреси посилання

en: Send the Html Page of Article
uk: Надіслати сторінку HTML статті

en: Send the URL of the article
uk: Надіслати адресу статті

en: Serif font:
uk: Шрифт з засічками:

en: Set Focus to Quick Search
uk: Перевести фокус на швидкий пошук

en: Show Quick Filter
uk: Показати швидкий фільтр

en: Show Quick Filter Bar
uk: Показати панель швидкого фільтрування

en: Show Unread In Taskbar
uk: Показувати кількість непрочитаних на панелі задач

en: Show close button on each tab
uk: Показувати кнопки закриття на вкладках

en: Show close buttons on tabs
uk: Показувати кнопки закриття на вкладках

en: Show close buttons on tabs instead of icons
uk: Показувати на вкладках кнопки закриття замість піктограм

en: Show tra&y icon
uk: Показувати &піктограму у лотку

en: Show tray icon
uk: Показувати піктограму у лотку

en: Show unread articles in Taskbar
uk: Показувати кількість непрочитаних статей на панелі задач

en: Sizes for first splitter
uk: Розмір першого роздільника

en: Sizes for second splitter
uk: Розмір другого роздільника

en: Spanish feeds
uk: Іспанські подачі

en: Speak Text
uk: Декламувати текст

en: Specifies if the balloon notifications are used or not.
uk: Визначає, чи слід використовувати панелі зі сповіщеннями.

en: Specifies if the tray icon is shown or not.
uk: Визначає, чи слід показувати піктограму у лотку.

en: Specifies if we show unread article in taskbar.
uk: Визначає, чи слід показувати кількість непрочитаних статей на панелі задач.

en: Standard font:
uk: Звичайний шрифт:

en: Startup
uk: Запуск

en: Status Filter
uk: Фільтр стану

en: Stores the last search line text
uk: Зберігає останній текст у рядку пошуку

en: Stores the last status filter setting
uk: Зберігає останній параметр фільтра стану

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Text Filter
uk: Фільтр тексту

en: Thank you, The Akregator Team
uk: Із вдячністю, команда розробників Akregator

en: The feed to be listed was already removed.
uk: Подачу, список якої слід показати, вже було вилучено.

en: The file %1 could not be read, check if it exists or if it is readable for the current user.
uk: Не вдалось прочитати файл %1; перевірте чи він існує і чи його можна читати поточному користувачу.

en: The network is broken.
uk: Мережа не працює.

en: The url %1 is not valid.
uk: Адреса %1 є некоректною.

en: There are no unread articles
uk: Немає непрочитаних статей

en: This option allows user to specify custom user-agent string instead of using the default one. This is here because some proxies may interrupt the connection because of having "gator" in the name.
uk: За допомогою цього параметра користувачі можуть задавати власні рядки визначення агента замість типових. Цей параметр призначено для тих випадків, коли проксі-сервер перериває з’єднання через слово «gator» у назві агента.

en: This web site is a malware, do you want to continue to show it?
uk: З цього сайта розповсюджується зловмисне програмне забезпечення. Хочете продовжити його перегляд попри це?

en: Timeout on remote server
uk: Тайм-аут на віддаленому сервері

en: Tons of bug fixes
uk: Багато виправлень помилок

en: U&se a custom update interval
uk: В&икористовувати нетиповий інтервал оновлення

en: Unknown host
uk: Невідомий вузол

en: Unmute
uk: Увімкнути звук

[ctx: Unread articles filter]
en: Unread
uk: Непрочитані

en: Unread articles:
uk: Непрочитані статті:

en: Untitled
uk: Без назви

en: Update ever&y:
uk: Оновлювати &кожні:

en: Use &notifications for all feeds
uk: Використовувати &сповіщення для всіх подач

en: Use &this command:
uk: Використовувати &команду:

en: Use HTML Cache
uk: Використовувати кеш HTML

en: Use KDE web browser when opening in external browser.
uk: Використовувати переглядач тенет KDE під час виклику зовнішнього переглядача.

en: Use custom colors
uk: Використовувати нетипові кольори

en: Use default KDE web browser
uk: Використовувати типовий переглядач KDE

en: Use default web &browser
uk: Використовувати &типовий переглядач інтернету

en: Use interval fetching
uk: Використовувати періодичні перевірки

en: Use notifications
uk: Використовувати сповіщення

en: Use the &browser cache (less network traffic)
uk: Використовувати &кеш переглядача

en: Use the KDE-wide HTML cache settings when downloading feeds, to avoid unnecessary traffic. Disable only when necessary.
uk: Використовувати загальні параметри HTML-кешу KDE під час отримання подач, щоб зменшити об’єм інформації, що передається. Вимикайте цей параметр лише за кончої потреби.

en: Use the specified command when opening in external browser.
uk: Під час відкриття зовнішнього переглядача використовувати вказану команду.

en: Use this command:
uk: Використовувати команду:

en: Verify URLs using Google's Safe Browsing API
uk: Перевіряти адреси за допомогою Safe Browsing API Google

en: View Mode
uk: Режим перегляду

en: We hope that you will enjoy Akregator.
uk: Сподіваємося, ви отримаєте задоволення від роботи з Akregator.

en: Webengine Plugins
uk: Додатки вебрушія

en: What the click with left mouse button should do.
uk: Визначає, яку дію слід виконувати після натискання лівої кнопки миші.

en: What the click with middle mouse button should do.
uk: Визначає, яку дію слід виконувати після натискання середньої кнопки миші.

en: When adding feeds, place them in this group
uk: Після додавання подач, пересувати їх до цієї групи

en: When this option is enabled, articles you marked as important will not be removed when limit the archive size by either age or number of the articles.
uk: Якщо увімкнено цей параметр, статті, які ви позначили як важливі не буде вилучено у разі досягнення перевищення ними параметрів архіву за строком давності або кількістю статей.

en: Whether to delay before marking an article as read upon selecting it.
uk: Визначає, чи використовувати затримку перед позначенням статті як читаної після її вибору.

en: Write Error
uk: Помилка запису

en: You can view multiple articles in several open tabs.
uk: Можна переглядати декілька статей у різних відкритих вкладках.

[ctx: as in: mark as new]
en: &New
uk: &Нове

[ctx: as in: mark as read]
en: &Read
uk: &Прочитане

[ctx: as in: mark as unread]
en: &Unread
uk: Непр&очитане

[ctx: error message window caption]
en: XML Parsing Error
uk: Помилка аналізу XML

[ctx: global settings]
en: Global
uk: Загальні

[ctx: never fetch new articles]
en: Never
uk: Ніколи
