colord - en to uk translation catalogue (206 entries)

en: Add a metadata item to the profile
uk: Додати пункт метаданих до профілю

en: Add a profile to a device that already exists
uk: Додати профіль на наявний пристрій

en: Alias to %s
uk: Псевдонім %s

en: Ambient
uk: Адаптивний

en: Authentication is required to create a color managed device
uk: Для створення пристрою з керуванням кольорами слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to create a color profile
uk: Для створення профілю кольорів слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to disable profile matching for a device
uk: Для вимикання відповідності профілю пристрою слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to install the color profile for all users
uk: Для встановлення профілю кольорів для всіх користувачів слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to modify a color profile
uk: Для внесення змін до профілю кольорів слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to modify the color settings for a device
uk: Для внесення змін до параметрів кольорів пристрою слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to remove a color managed device
uk: Для вилучення пристрою з керуванням кольорами слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to remove a color profile
uk: Для вилучення профілю кольорів слід пройти розпізнавання

en: Authentication is required to use the color sensor
uk: Для використання датчика кольорів слід пройти розпізнавання

en: Automatically fix metadata in the profile
uk: Автоматично виправляти метадані у профілі

en: Blue
uk: Синій

en: CRT
uk: ЕПТ

en: Calibrate with a 3200K light source.
uk: Калібрувати із джерелом світла 3200K.

en: Calibration
uk: Калібрування

en: Capabilities
uk: Можливості

en: Clear any metadata in the profile
uk: Спорожнити всі пункти метаданих профілю

en: Client version:
uk: Версія клієнта:

en: Color
uk: Колір

en: Color Management
uk: Керування кольорами

en: Color Management D-Bus Service
uk: Служба D-Bus для керування кольорами

en: Colorspace
uk: Простір кольорів

en: Command not found, valid commands are:
uk: Невідома команда, відомі команди:

en: Compatible with Adobe RGB (1998)
uk: Сумісний з Adobe RGB (1998)

en: Crayon Colors
uk: Кольори Crayon

en: Create a CCMX from reference and measurement data
uk: Створити CCMX на основі еталонних даних та даних вимірювань

en: Create a CMF from CSV data
uk: Створити CMF на основі даних CSV

en: Create a color managed device
uk: Створити пристрій з керуванням кольорами

en: Create a color profile
uk: Створити профіль кольорів

en: Create a device
uk: Створити пристрій

en: Create a dummy sensor for testing
uk: Створити фіктивний датчик для тестування

en: Create a profile
uk: Створити профіль

en: Create a spectrum from CSV data
uk: Створити спектр на основі даних CSV

en: Created
uk: Створено

en: Daemon version:
uk: Версія фонової служби:

en: Dark Calibration
uk: Калібрування темноти

en: Debugging Options
uk: Параметри діагностики

en: Default display target whitepoint
uk: Типова точка білого

en: Default gamma for the display
uk: Типова гама для дисплея

en: Delay between sample intervals
uk: Затримка під час опитування зразків

en: Deletes a device
uk: Вилучити пристрій

en: Deletes a profile
uk: Вилучити профіль

en: Device ID
uk: Ід. пристрою

en: Dump all debug data to a file
uk: Записати усі діагностичні дані до файла

en: Embedded
uk: Вбудована

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Enables or disables the device
uk: Вмикає або вимикає пристрій

en: Exit after a small delay
uk: Завершити роботу з невеличкою затримкою

en: Exit after the engine has loaded
uk: Завершити роботу після завантаження рушія

en: Export the tag data
uk: Експортувати дані міток

en: FOGRA27L Coated
uk: FOGRA27L для крейдяного

en: FOGRA28L Web Coated
uk: FOGRA28L для рулонного крейдяного

en: FOGRA29L Uncoated
uk: FOGRA29L для некрейдяного

en: FOGRA30L Uncoated Yellowish
uk: FOGRA30L для некрейдяного жовтуватого

en: FOGRA39L Coated
uk: FOGRA39L для крейдяного

en: FOGRA40L SC Paper
uk: FOGRA40L для глянсуватого паперу

en: FOGRA45L Lightweight Coated
uk: FOGRA45L для тонкого крейдяного

en: FOGRA47L Uncoated
uk: FOGRA47L для некрейдяного

en: Failed to parse arguments
uk: Не вдалося обробити аргументи

en: Filename
uk: Назва файла

en: Filter object properties when displaying
uk: Фільтрувати властивості об’єктів під час показу

en: Find a device from the device ID
uk: Знайти пристрій за його ідентифікатором

en: Find a device with a given property value
uk: Знайти пристрій за вказаним значенням властивості

en: Find a profile by filename
uk: Знайти профіль за назвою файла

en: Find a profile from the profile ID
uk: Знайти пристрій за ідентифікатором профілю

en: Format
uk: Формат

en: Gamma Table
uk: Таблиця гами

en: Generate the VCGT calibration of a given size
uk: Створити калібрування VCGT вказаного розміру

en: Get a standard colorspace
uk: Отримати стандартний простір кольорів

en: Gets a reading from a sensor
uk: Виконати спробу читання даних з пристрою

en: Gets a spectral reading from a sensor
uk: Отримує дані спектрального читання з датчика

en: Gets all the available color profiles
uk: Отримати список всіх доступний профілів кольорів

en: Gets all the available color sensors
uk: Отримати список всіх доступний датчиків кольорів

en: Gets all the color managed devices
uk: Отримати список всіх пристроїв з керуванням кольорами

en: Gets all the color managed devices of a specific kind
uk: Отримати список всіх пристроїв з керуванням кольорами певного типу

en: Gets the default profile for a device
uk: Отримати типовий профіль з пристрою

en: ICC profile creation program
uk: Програма для створення профілів ICC

en: ICC profile dump program
uk: Програма для створення дампів профілів ICC

en: IFRA26S 2004 Newsprint
uk: IFRA26S 2004 для газетного

en: ITU-R recommendation BT.709 is a high-definition television standard that was first approved in 1990. The Rec. 709 profile uses the same range of colors as sRGB although the luminance curve is different.
uk: ITU-R рекомендує використання BT.709 для телевізійних зображень високої роздільності. Вперше затверджено у 1990 році. Профілем Rec. 709 використовується той самий діапазон кольорів, що і у sRGB, хоча крива світності є іншою.

en: Import a profile and install it for the user
uk: Імпортувати профіль і встановити його для користувача

en: Inhibit color profile selection
uk: Заборонити вибір профілю кольорів

en: Inhibitors
uk: Заборони

en: Inhibits color profiles for this device
uk: Забороняє використання профілів кольорів для цього пристрою

en: Initialize any metadata for the profile
uk: Записати початкові дані до всіх пунктів метаданих профілю

en: Install system color profiles
uk: Встановити системі профілі кольорів

en: Irradiance Calibration
uk: Калібрування освітлення

en: LCD Generic
uk: Типовий LCD

en: LCD White LED
uk: LCD з білим LED

en: LED Generic
uk: Типовий LED

en: Locked
uk: Заблокований

en: Locks the color sensor
uk: Заблокувати датчик кольорів

en: Makes a profile default for a device
uk: Зробити профіль типовим для пристрою

en: Metadata
uk: Метадані

en: Model
uk: Модель

en: Modified
uk: Змінено

en: Modify a color profile
uk: Змінити профіль кольорів

en: Modify color settings for a device
uk: Змінити параметри кольорів пристрою

en: Native
uk: Системний

en: No connection to colord:
uk: Немає з’єднання з colord:

en: No output filename specified
uk: Не вказано назви файла для виведення даних

en: No spectral capability
uk: Немає спектральних можливостей

en: Object Path
uk: Шлях до об’єкта

en: Options
uk: Параметри

en: Originally designed by Eastman Kodak and called ROMM RGB, this profile can display a very large range of colors and is used by many photographers for rendering, editing and archiving RAW images. Unless you are working with 16 bits per channel precision, you may see color banding when editing images.
uk: Першу версію цього профілю було розроблено компанією Eastman Kodak. Цю версію було названо ROMM RGB. За допомогою цього профілю можна відтворювати дуже велику кількість кольорів. Ним користуються багато фотографів для архівування зображень цифрових негативів. Якщо ви не користуєтеся точністю у 16 бітів на канал кольору, у разі використання цього профілю ви можете спостерігати сегментацію кольорів під час редагування.

en: Owner
uk: Власник

en: Plasma
uk: Плазмовий

en: Printer
uk: Принтер

en: Profile
uk: Профіль

en: Profile ID
uk: Ід. профілю

en: Profile to create
uk: Профіль, який слід створити

en: Projector
uk: Проектор

en: Put the device in a dark place and press enter.
uk: Розташуйте пристрій у затіненому місці і натисніть Enter.

en: Put the device on the color to be measured and press enter.
uk: Розташуйте пристрій у місці, освітленому відповідним кольором, і натисніть Enter.

en: Qualifier
uk: Специфікатор

en: Remove a color managed device
uk: Вилучити пристрій з керуванням кольорами

en: Remove a color profile
uk: Вилучити профіль кольорів

en: Remove a metadata item from the profile
uk: Вилучити пункт метаданих з профілю

en: Returns all the profiles that match a qualifier
uk: Повертає всі профілі, які відповідають специфікатору

en: Scope
uk: Область дії

en: Seat
uk: Місце

en: Sensor
uk: Датчик

en: Sensor ID
uk: Ід. датчика

en: Serial
uk: Серійний номер

en: Serial number
uk: Серійний номер

en: Set the ICC profile version
uk: Встановити значення версії профілю ICC

en: Set the device to the calibrate position and press enter.
uk: Встановіть пристрій у позицію калібрування і натисніть Enter.

en: Set the device to the surface position and press enter.
uk: Встановіть пристрій у позицію на поверхні і натисніть Enter.

en: Sets extra properties on the profile
uk: Встановити додаткові властивості профілю

en: Sets one or more sensor options
uk: Встановлює один або декілька параметрів датчика

en: Sets the copyright string
uk: Встановлює рядок авторських прав

en: Sets the description string
uk: Встановлює рядок опису

en: Sets the device kind
uk: Встановлює тип пристрою

en: Sets the device model
uk: Встановити модель пристрою

en: Sets the device serial
uk: Встановлює серійний номер пристрою

en: Sets the device vendor
uk: Встановити назву виробника пристрою

en: Sets the manufacturer string
uk: Встановлює рядок виробника

en: Sets the model string
uk: Встановлює рядок моделі

en: Show client and daemon versions
uk: Вивести дані щодо версій клієнтської частини і фонової служби

en: Show debugging information for all files
uk: Показувати діагностичні дані для всіх файлів

en: Show debugging options
uk: Показувати параметри діагностики

en: Show extra debugging information
uk: Показати додаткові діагностичні дані

en: Show the value without any header
uk: Показувати значення без заголовка

en: Spectral
uk: Спектр

en: Spot
uk: Точка

en: State
uk: Стан

en: Swapped Red and Green
uk: Інверсія червоний-зелений

en: System Wide
uk: Загальносистемний

en: System model:
uk: Модель системи:

en: System vendor:
uk: Виробник системи:

en: The URI of the web service that allows the calibration tools to upload a specific profile to the Internet.
uk: Інтернет-адреса служби, за якою інструменти калібрування можуть вивантажити певний профіль.

en: The default target gamma value for the display. Common values are 1.8, 2.2 and 2.4.
uk: Типова гама призначення для дисплея. Стандартні значення: 1.8, 2.2 і 2.4.

en: The default target whitepoint in Kelvin for display calibration, with 0 meaning display native. Common values are 6500 for D65 and 5000 for D50.
uk: Типова точка білого для калібрування дисплея. 0 — природна для дисплея. Стандартні значення: 6500 для D65 і 5000 для D50.

en: The locale to use when setting localized text
uk: Локаль, яку слід використовувати для показу перекладеного тексту

en: There are no supported sensors attached
uk: З комп’ютером не з’єднано підтримуваних датчиків

en: This ISO 12647-2 compliant profile is used for printing on 115 gsm uncoated white (paper type 4) for 60 l/cm sheetfed offset printing.
uk: Цей профіль, сумісний зі стандартом ISO 12647-2, використовується для друку на некрейдяному білому папері (115 г/м², тип паперу 4) для офсетного друку 60 л/см подаванням окремих аркушів.

en: This ISO 12647-2:2004 compliant profile is used for printing on improved light-weight coated (LWC) paper for 60 l/cm heatset web offset printing. It replaces FOGRA28L.
uk: Цей профіль, сумісний зі стандартом ISO 12647-2:2004, використовується для друку на покращеному тонкому крейдяному папері для рулонного друку з термофіксацією 60 л/см. Замінив FOGRA28L.

en: This editing space can display more saturated colors than Adobe RGB and is suitable for images with highly saturated colors often used in advertisements.
uk: У цьому просторі для редагування можливий показ насиченіших кольорів ніж у просторі Adobe RGB. Він добре пасує до зображень з дуже насиченими кольорами, тому його часто використовують для рекламних зображень.

en: This editing space can display more saturated colors than Adobe RGB and is suitable for images with highly saturated colors often used in advertisements. It is very similar to DonRGB4, but can show super-saturated red colors sometimes present in Fujichrome Velvia.
uk: У цьому просторі для редагування можливий показ насиченіших кольорів ніж у просторі Adobe RGB. Він добре пасує до зображень з дуже насиченими кольорами, тому його часто використовують для рекламних зображень. Він дуже подібний до DonRGB4, але придатний до показу наднасичених червоних кольорів, які іноді трапляються на зображеннях, створених за допомогою Fujichrome Velvia.

en: This editing space can display more saturated colors than Adobe RGB. It is less prone to quantisation errors compared to ProPhoto RGB, although more shadow detail is preserved. In most instances ProPhoto RGB is probably a better choice.
uk: За допомогою цього простору для редагування можливий показ насиченіших кольорів за кольори Adobe RGB. Він більш вразливий до помилок квантизації, порівняно з ProPhoto RGB, хоча зберігає більше деталей у напівтінях. Втім, здебільшого кращі результати можна отримати за допомогою ProPhoto RGB.

en: This editing space was designed as SMPTE-240M and encompasses most of the possible colors available on a CMYK color printer. This is a popular choice for editing photographs and for use in printing, as all the SWOP colors can be reproduced.
uk: Цей простір для редагування було створено з назвою SMPTE-240M для охоплення більшості з кольорів, які можна надрукувати на кольоровому принтері з фарбами CMYK. Цей профіль набув поширення у редагування фотографій та друкарській справі, оскільки всі кольори SWOP може бути надруковано.

en: This editing space was designed by Adobe Systems to capture many more colors than Adobe RGB. This profile is used to print to devices such as film recorders and can define many colors that cannot be displayed on a computer screen. Unless you are working with 16 bits per channel precision, you may see color banding when editing images.
uk: Цей робочий простір було створено компанією Adobe Systems для охоплення ширшого діапазону кольорів ніж RGB. Цей профіль використовується для виведення даних на пристрої, подібні до записувачів на плівку, де можна визначати більше кольорів, ніж може бути показано на екрані комп’ютера. Якщо ви не працюєте з глибиною кольорів 16 бітів на канал, під час редагування зображень ви можете помітити сегментацію.

en: This general purpose profile was designed by Hewlett-Packard and Microsoft and lives on as the default profile on the Internet for untagged RGB colors and used in HDTV. Most uncalibrated displays are able to display most of the colors available in sRGB, although this profile is sometimes a poor choice for printing.
uk: Цей профіль загального призначення було розроблено компаніями Hewlett-Packard і Microsoft, призначених для персональних комп’ютерів. Цей профіль став типовим у інтернеті для зображень у просторі кольорів RGB без додаткових міток та для відео високої якості. Більшість некаліброваних моніторів здатні показувати всі кольори, які визначаються sRGB, хоча цей профіль і іноді може давати не дуже добрі результати під час друку.

en: This is an ANSI CGATS/SNAP TR 002-2007 based profile for printing on newsprint in the U.S., coldset offset. The TVI (dot gain) is 26%.
uk: Цей профіль засновано на ANSI CGATS/SNAP TR 002-2007 і призначено для офсетного друку на газетному папері у США без термофіксації. Значення TVI (розтискання растрової крапки) — 26%.

en: This is an RGB editing space for use with Adobe Photoshop 5.0 and later. It was designed as an output-centric compromise between ColorMatch RGB and Adobe RGB and used to be preferred by some photograph printing services.
uk: Це простір RGB для редагування, призначений для використання у Adobe Photoshop 5.0 та пізніших версіях. Його розроблено як зосереджений на отримання кращих результатів компроміс між ColorMatch RGB і Adobe RGB. Цьому профілю надається перевага у деяких службах друку фотографій. Більшості користувачів краще використовувати Adobe RGB.

en: This is the current standard used by North America and Japan for studio recording. You should only use this profile to encode or decode video.
uk: Цей поточний стандартний профіль, що використовується у Північній Америці та Японії для студійних телезаписів. Цим профілем слід користуватися лише для кодування та декодування відео.

en: This is the delay between setting the sample color and asking the measuring instrument to take a sample. It is required because both the graphics driver and the display itself introduce latency.
uk: Це проміжок часу між встановленням кольору зразка і надсиланням запиту до вимірювального інструмента щодо вимірювання параметрів показаного кольору. Затримка потрібна через латентність драйвера графічної картки та самого дисплея.

en: This legacy profile was originally created by Adobe for use with Photoshop and Illustrator. As it is based on the original Apple 13" RGB monitor and is similar to sRGB, it should not be used as a display profile or for new images.
uk: Першу версію цього застарілого профілю було створено компанією Adobe для використання у Photoshop та Illustrator. Він використовувався на 13-дюймовому моніторі RGB Apple RGB. Його не слід використовувати як профіль показу для нових зображень.

en: This named color profile contains all the Crayola crayon colors in popular use. It is a test profile designed for testing embedding named colors into documents.
uk: Цей іменований простір кольорів містить всі популярні кольори пастелей Crayola. Це тестовий профіль, створений для перевірки вбудованих до документів іменованих кольорів.

en: This named color profile contains all the colors defined by X11, assuming the source colors were supposed to be sRGB.
uk: У цьому іменованому просторі кольорів містяться записи всіх кольорів, визначених у X11. Припускається, що початкові кольори визначено у просторі sRGB.

en: This profile defines the range of colors used with the NTSC video standard. It is an obsolete standard that has been replaced by SMTE-C. You should only use this profile to decode archived video.
uk: У цьому профілі визначається діапазон кольорів стандарту кодування відео NTSC. Цей стандарт є застарілим, його замінено на SMTE-C. Цим профілем слід користуватися лише для декодування архівного відео.

en: This profile defines the range of colors used with the PAL and SECAM video standards and is very similar to sRGB. You should only use this profile to encode or decode video.
uk: У цьому профілі визначається діапазон кольорів, що використовується у стандартах кодування відео PAL і SECAM. Він дуже подібний до sRGB. Цим профілем слід користуватися лише для кодування або декодування відео.

en: This profile is free of known copyright restrictions
uk: Цей профіль вільних від будь-яких відомих патентних обмежень

en: This profile is recommended by the ECI (European Color Initiative) as a editing space for professional image editing and aims to cover all colors that can be printed on printing presses. This is sometimes used as a color data exchange format between publishers and printing houses.
uk: Цей профіль рекомендовано до використання ECI (European Color Initiative) як простір кольорів для професійного редагування зображень. У цьому профілі мають бути всі кольори, які використовуються у друкарській справі. Цим форматом іноді користуються для обміну даними між видавцем та друкарнею.

en: This profile is use for printing on newsprint, and is an ISO12647-3:2005 compliant profile designed for a printing press exhibiting 26% TVI (dot gain). It is recommended by WAN-IFRA for coldset printing on newsprint worldwide.
uk: Цей профіль використовується для друку на газетному папері і є сумісним з ISO12647-3:2005 профілем, розробленим для друкарського пресу з 26% TVI (розтискання растрової крапки). Рекомендується WAN-IFRA для друку без термофіксації на газетному папері.

en: This profile is used for positive plate making, printing on paper type 3 (LWC), webfed offset. This profile should no longer be used for production, use FOGRA45 instead.
uk: Цей профіль використовується для створення друкарських форм з позитивним копіювальним шаром з друком на папері типу 3 (тонкому крейдяному) з подаванням окремими аркушами. Цей профіль вже не використовується у виробництві. Замість нього варто використовувати FOGRA45.

en: This profile is used for positive plate making, printing on paper type 4 (uncoated white), sheetfed offset. This profile should no longer be used for production, use FOGRA47 instead.
uk: Цей профіль використовується для створення друкарських форм з позитивним копіювальним шаром з друком на папері типу 4 (некрейдяному білому) з подаванням окремими аркушами. Цей профіль вже не використовується у виробництві. Замість нього варто використовувати FOGRA47.

en: This profile is used for positive plate making, printing on paper type 5 (uncoated yellowish), sheetfed offset.
uk: Цей профіль використовується для створення друкарських форм з позитивним копіювальним шаром з друком на папері типу 5 (некрейдяному жовтуватому) з подаванням окремими аркушами.

en: This profile is used for positive plate making, printing on paper types 1 and 2 (coated or matte), sheetfed offset. This profile set should no longer be used for production, use FOGRA39L instead.
uk: Цей профіль використовується для створення друкарських форм з позитивним копіювальним шаром з друком на папері типів 1 і 2 (крейдяному або матовому) з подаванням окремими аркушами. Цей профіль вже не використовується у виробництві. Замість нього варто використовувати FOGRA39L.

en: This profile is used for printing on SC (supercalendered) paper, webfed offset. There is no known U.S. equivalent.
uk: Цей профіль використовується для друку на глянсуватому папері з подаванням окремих аркушів. Еквівалентні стандарти США не відомі.

en: This profile is used for printing on U.S. grade 1 and 2 coated paper, sheetfed offset and gravure. It is the U.S. equivalent of FOGRA39.
uk: Цей профіль використовується для друку на крейдяному папері марок 1 і 2 (США), офсетного друку з подаванням окремих аркушів та глибокого друку. Еквівалент FOGRA39 для США.

en: This profile is used for printing on U.S. grade 3 coated paper, sheetfed offset and gravure. It is used for high quality magazine printing with white paper.
uk: Цей профіль використовується для друку на крейдяному папері марки 3 (США), офсетного друку з подаванням окремих аркушів та глибокого друку. Використовується для високоякісного журнального друку на білому папері.

en: This profile is used for printing on U.S. grade 5 coated paper, sheetfed offset and gravure. It is use for standard magazine printing with yellowish paper.
uk: Цей профіль використовується для друку на крейдяному папері марки 5 (США), офсетного друку з подаванням окремих аркушів та глибокого друку. Використовується для стандартного журнального друку на жовтуватому папері.

en: This profile is used for printing on paper types 1 and 2 (coated or matte), sheetfed offset. This profile is not significantly different from U.S. GRACoL 2006 (TR 006).
uk: Цей профіль використовується для друку на папері типів 1 і 2 (крейдяному або матовому) з подаванням окремими аркушами. Цей профіль лише незначно відрізняється від профілю GRACoL 2006 (TR 006), США.

en: This profile was designed by Radius for the PressView monitor. Only use this profile as a display profile or as a editing space as the profile is not significantly different to sRGB. You should only need to use this profile if viewing images created on a PressView monitor.
uk: Цей профіль було створено компанією Radius для монітора PressView. Цей профіль слід використовувати лише як профіль для показу або як простір для редагування, оскільки профіль не дуже відрізняється від sRGB. Вам слід користуватися цим профілем, лише якщо зображення створено на моніторі PressView.

en: This profile was designed for storing archives of scanned transparency film. It is suitable for storing images from color negatives, although nowadays ProPhoto RGB is a more popular profile for archival.
uk: Цей профіль було розроблено для зберігання архівів сканованих фотослайдів. Він придатний для зберігання зображень кольорових негативів, хоча зараз популярнішим профілем для архівування подібних даних є ProPhoto RGB.

en: This profile was designed with a lightness gamma curve which means the monitor will have to be also calibrated in the same way. This profile is only useful for advanced users and is not recommended for general use.
uk: Цей профіль було розроблено так, щоб під час його використання бралася до уваги крива інтенсивності світності. Тобто його використання вимагає відповідного калібрування монітора. Цей профіль буде корисним лише для користувачів-професіоналів. Ним не рекомендується користуватися недосвідченим користувачам.

en: This test profile is used to make all colors on the screen slightly more blue by altering the video card lookup table. This allows the user to check the calibration is being applied correctly.
uk: Цей тестовий профіль використовується для надання всім кольорам на екрані трохи синюватого відтінку зміною таблиць пошуку кольорів відеокартки. Призначено для перевірки користувачем належного застосування даних калібрування.

en: This test profile swaps the red and green channels and is useful as a visual check that profiles are being applied correctly. If this profile is applied twice, the image looks unchanged.
uk: У цьому тестовому профілі виконано обмін місцями каналів червоного і зеленого кольорів. Це корисно для того, щоб перевірити у візуальному режимі, чи належним чином застосовано профілі. Якщо застосувати цей профіль двічі, зображення набуде початкового вигляду.

en: This theoretical profile is designed for use in color experiments. You probably don't want to use this profile as a editing space or a display profile.
uk: Цей теоретичний профіль було створено для використання у експериментах з кольорами. Вам не варто використовувати цей профіль як простір для редагування або простір показу.

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Use color sensor
uk: Використовувати датчик кольорів

en: Vendor
uk: Постачальник

en: Warning
uk: Попередження

en: Web service profile upload URI
uk: Адреса інтернет-служби вивантаження для профілю

en: Wide Gamut LCD CCFL
uk: LCD CCFL з широкою гамою

en: Wide Gamut LCD RGB LED
uk: LCD RGB LED з широкою гамою

en: Wide Gamut RGB
uk: RGB з широкою гамою

en: Write embedded creation timestamps
uk: Записати вбудовані часові позначки створення

en: X11 Colors
uk: Кольори X11

en: bluish
uk: синюватий
