drkonqi5 - en to uk translation catalogue (196 entries)

en: &Restart Application
uk: П&ерезапустити програму

en: (C) 2000-2018, The DrKonqi Authors
uk: © Розробники DrKonqi, 2000–2018

en: (C) 2020-2022, The DrKonqi Authors
uk: © Розробники DrKonqi, 2020–2022

en: (c) 2009, DrKonqi2 Developers
uk: © Розробники DrKonqi2, 2009

en: <h2>What is a "backtrace" ?</h2><p>A backtrace basically describes what was happening inside the application when it crashed, so the developers may track down where the mess started. They may look meaningless to you, but they might actually contain a wealth of useful information.<br />Backtraces are commonly used during interactive and post-mortem debugging.</p>
uk: <h2>Що таке «зворотне трасування»?</h2><p>Зворотне трасування — це опис на базовому рівні подій, які відбувалися у програмі на час аварійного завершення роботи. За допомогою цих даних розробникові буде легше виявити причину негараздів. Для вас ці дані можуть виглядати позбавленими сенсу, але у них може міститися дуже важлива інформація.<br />Типово, зворотні трасування використовують для інтерактивної або післяаварійної діагностики програм.</p>

[ctx: @action]
en: Copy to Clipboard
uk: Копіювати до буфера обміну

[ctx: @action]
en: Developer Information
uk: Відомості для розробника

[ctx: @action]
en: Report Bug
uk: Надіслати звіт про помилку

[ctx: @action]
en: Restart Application
uk: Перезапустити програму

[ctx: @action]
en: Retry
uk: Повторити

[ctx: @action]
en: Run Interactive Debugger
uk: Запустити інтерактивний засіб діагностики

[ctx: @action retry submitting bug report]
en: Retry Submission
uk: Повторити спробу надсилання

[ctx: @action:button]
en: &Install Debug Symbols
uk: &Встановити символи налагоджування

[ctx: @action:button]
en: &Reload
uk: &Перезавантажити

[ctx: @action:button]
en: &Restart Application
uk: П&ерезапустити програму

[ctx: @action:button]
en: Attach Additional Information
uk: Долучити додаткові відомості

[ctx: @action:button]
en: Close
uk: Закрити

[ctx: @action:button]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: @action:button]
en: Crash is a duplicate
uk: Аварія є повторенням

[ctx: @action:button]
en: Crash is not a duplicate
uk: Аварія не є повторенням

[ctx: @action:button]
en: I Agree to be Contacted
uk: Погоджуюсь на співпрацю

[ctx: @action:button]
en: Install Debug Symbols
uk: Встановити символи налагоджування

[ctx: @action:button]
en: Login
uk: Увійти

[ctx: @action:button]
en: Next
uk: Далі

[ctx: @action:button]
en: No
uk: Ні

[ctx: @action:button]
en: Preview Report
uk: Попередній перегляд звіту

[ctx: @action:button]
en: Reload
uk: Перезавантажити

[ctx: @action:button]
en: Save
uk: Зберегти

[ctx: @action:button]
en: Save Report to File
uk: Зберегти звіт до файла

[ctx: @action:button]
en: Show backtrace content (advanced)
uk: Показати дані зворотного трасування аварії для порівняння (для досвідчених користувачів)

[ctx: @action:button]
en: Submit
uk: Надіслати

[ctx: @action:button]
en: Suggest this crash is related
uk: Вважати це аварійне завершення пов’язаним

[ctx: @action:button]
en: This crash is not related
uk: Ці аварії не пов'язано між собою

[ctx: @action:button]
en: Yes
uk: Так

[ctx: @action:button this is the debug menu button label which contains the debugging applications]
en: &Debug
uk: &Діагностика

[ctx: @action:check]
en: Custom settings of the application that may be related
uk: Нетипові параметри програми, які можуть бути причиною аварії

[ctx: @action:check]
en: Unusual desktop behavior I noticed
uk: Нетипова поведінка стільниці

[ctx: @action:inmenu 1 is the debugger name]
en: Debug in %1
uk: Діагностика за допомогою %1

[ctx: @info]
en: <note>The crash and system information will be automatically added to the bug report.</note>
uk: <note>Дані щодо аварії і системи буде автоматично додано до звіту про ваду.</note>

[ctx: @info]
en: <para>As the Crash Handler itself has failed, the
    automatic reporting process is disabled to reduce the
    risks of failing again.<nl /><nl />
    Please, <link url='%1'>manually report</link> this error
    to the KDE bug tracking system. Do not forget to include
    the backtrace from the <interface>Developer Information</interface>
    tab.</para>
uk: <para>Оскільки інструмент обробки аварійних завершень сам завершив роботу у аварійному режимі, автоматичне звітування про вади вимкнено, щоб зменшити ймовірність повторних помилок.<nl /><nl />Будь ласка, повідомте про цю у продукті "drkonqi" <link url='%1'>вручну</link> до системи стеження за вадами у KDE. Не забудьте додати до звіту дані зворотного трасування, наведені на вкладці відомостей для розробників.</para>

[ctx: @info]
en: <para>As the Crash Handler itself has failed, the automatic reporting process is disabled to reduce the risks of failing again.<nl /><nl />Please, <link url='%1'>manually report</link> this error to the KDE bug tracking system. Do not forget to include the backtrace from the <interface>Developer Information</interface> tab.</para>
uk: <para>Оскільки інструмент обробки аварійних завершень сам завершив роботу у аварійному режимі, автоматичне звітування про вади вимкнено, щоб зменшити ймовірність повторних помилок.<nl /><nl />Будь ласка, повідомте про цю у продукті "drkonqi" <link url='%1'>вручну</link> до системи стеження за вадами у KDE. Не забудьте додати до звіту дані зворотного трасування, наведені на вкладці відомостей для розробників.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The information you can provide is not considered helpful enough in this case. If you can't think of any more information you can close the bug report dialog.</para>
uk: <para>Надані вами дані недостатньо корисні для розв’язання проблеми. Якщо ви нічого більше не можете додати, варто закрити це вікно звіту щодо вади.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The reporting assistant is disabled because
    the crashed application appears to have been updated or
    uninstalled since it had been started. This prevents accurate
    crash reporting and can also be the cause of this crash.</para>
    <para>After updating it is always a good idea to log out and back
    in to make sure the update is fully applied and will not cause
    any side effects.</para>
uk: <para>Помічника звітування щодо вад вимкнено, оскільки, здається, програму, яка завершила роботу в аварійному режимі, було оновлено або вилучено після запуску. Через це точне звітування щодо аварії неможливе. Причиною аварії могло стати саме це оновлення або вилучення.</para><para>Після оновлення варто вийти з облікового запису користувача системи і увійти до нього знову, щоб забезпечити повне застосування оновлення без будь-яких побіжних ефектів.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The reporting assistant is disabled because the crash handler dialog was started in safe mode.<nl />
    You can manually report this bug to <link>%1</link> (including the backtrace from the <interface>Developer Information</interface> tab.)</para>
uk: <para>Помічник створення звітів вимкнено, оскільки діалогове вікно обробки аварійних завершень було запущено у безпечному режимі.<nl />Ви можете повідомити про цю ваду вручну до <link>%1</link> (додавши до звіту зворотне трасування з вкладки «Відомості для розробника»).</para>

[ctx: @info]
en: <para>The reporting assistant is disabled because the crash handler dialog was started in safe mode.<nl />You can manually report this bug to %1 (including the backtrace from the <interface>Developer Information</interface> tab.)</para>
uk: <para>Помічник створення звітів вимкнено, оскільки діалогове вікно обробки аварійних завершень було запущено у безпечному режимі.<nl />Ви можете повідомити про цю ваду вручну до %1 (додавши до звіту зворотне трасування з вкладки «Відомості для розробника»).</para>

[ctx: @info]
en: <para>The reporting assistant is disabled because the crashed application appears to have been updated or uninstalled since it had been started. This prevents accurate crash reporting and can also be the cause of this crash.</para><para>After updating it is always a good idea to log out and back in to make sure the update is fully applied and will not cause any side effects.</para>
uk: <para>Помічника звітування щодо вад вимкнено, оскільки, здається, програму, яка завершила роботу в аварійному режимі, було оновлено або вилучено після запуску. Через це точне звітування щодо аварії неможливе. Причиною аварії могло стати саме це оновлення або вилучення.</para><para>Після оновлення варто вийти з облікового запису користувача системи і увійти до нього знову, щоб забезпечити повне застосування оновлення без будь-яких побіжних ефектів.</para>

[ctx: @info]
en: <para>We are sorry, <application>%1</application> closed unexpectedly.</para>
uk: <para>Вибачте, але програма <application>%1</application> завершила роботу у аварійному режимі.</para>

[ctx: @info]
en: <para>You can help us improve KDE Software by reporting this error.<nl /><link url='%1'>Learn more about bug reporting.</link></para>
uk: <para>Ви можете допомогти нам покращити програмне забезпечення KDE надсиланням звіту щодо цієї помилки.<nl /><link url='%1'>Дізнатися більше про звітування про вади.</link></para>

[ctx: @info]
en: <para>You cannot report this error, because <application>%1</application> does not provide a bug reporting address.</para>
uk: <para>Ви не можете прозвітувати про цю помилку, оскільки у програмі <application>%1</application> не передбачено адреси для звітування про вади.</para>

[ctx: @info]
en: <subtitle>Describe in as much detail as possible the crash circumstances:</subtitle>
    <list>
    <item>Detail which actions were you taking inside and outside the application an instant before the crash.</item>
    <item>Note if you noticed any unusual behavior in the application or in the whole environment.</item>
    <item>Note any non-default configuration in the application</item>
    </list>
uk: <subtitle>Якнайдокладніше опишіть обставини аварійного завершення роботи:</subtitle>
    <list>
    <item>подробиці щодо того, що відбувалося у програмі і поза програмою безпосередньо перед аварійним завершенням роботи.</item>
    <item>вкажіть, чи зауважили ви якусь незвичну поведінку програми або усього середовища.</item>
    <item>вкажіть усі нетипові налаштування у програмі</item>
    </list>

[ctx: @info]
en: <subtitle>What is a "backtrace" ?</subtitle><para>A backtrace basically describes what was
    happening inside the application when it crashed, so the developers may track
    down where the mess started. They may look meaningless to you, but they might
    actually contain a wealth of useful information.<nl />Backtraces are commonly
    used during interactive and post-mortem debugging.</para>
uk: <subtitle>Що таке «зворотне трасування»?</subtitle><para>Зворотне трасування — це опис на базовому рівні подій, які відбувалися у програмі на час аварійного завершення роботи. За допомогою цих даних розробникові буде легше виявити причину негараздів. Для вас ці дані можуть виглядати позбавленими сенсу, але у них може міститися дуже важлива інформація.<nl />Типово, зворотні трасування використовують для інтерактивної або післяаварійної діагностики програм.</para>

[ctx: @info]
en: An error was encountered during the installation of the debug symbol packages.
uk: Помилка під час спроби встановлення пакунків символів для налагоджування.

[ctx: @info]
en: Another debugger is currently debugging the same application. The crash information could not be fetched.
uk: Зараз над цією програмою працює інший інструмент усування вад. Не вдалося отримати даних щодо аварійного завершення.

[ctx: @info]
en: Cannot open file <filename>%1</filename> for writing.
uk: Не вдалося відкрити файл <filename>%1</filename> для запису.

[ctx: @info]
en: Could not create a file in which to save the report.
uk: Не вдалося створити файл звіту.

[ctx: @info]
en: Could not find debug symbol packages for this application.
uk: Не вдалося знайти пакунків з символами для налагоджування цієї програми.

[ctx: @info]
en: Distribution method:
uk: Спосіб пакування:

[ctx: @info]
en: Failed to contact bugs.kde.org: <message>%1</message>
uk: Не вдалося зв'язатися із bugs.kde.org: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Failed to submit bug report: <message>%1</message>
uk: Не вдалося надіслати звіт про помилку: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Information about the crash:
uk: Дані щодо звіту щодо аварійного завершення:

[ctx: @info]
en: Please provide the following information in English.
uk: Будь ласка, надайте вказану нижче інформацію, англійською.

[ctx: @info]
en: Report saved to <filename>%1</filename>.
uk: Звіт збережено до <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Searching bug database for duplicates…
uk: Пошук дублікатів у базі даних вад…

[ctx: @info]
en: Submitting bug report...
uk: Надсилаємо звіт щодо вади…

[ctx: @info]
en: Subprocess crashed. Check your installation.
uk: Підпроцес завершив роботу в аварійному режимі. Перевірте, чи правильно встановлено програму.

[ctx: @info]
en: Subprocess exited with error: %1
uk: Підпроцес завершив роботу із повідомленням про помилку: %1

[ctx: @info]
en: Thank you for being part of KDE. You can now close this window.
uk: Дякуємо вам за ваш внесок у розвиток KDE. Тепер ви можете закрити це вікно.

[ctx: @info]
en: The generated crash information is not useful
uk: Зібрані дані щодо аварійного завершення не є корисними

[ctx: @info]
en: The generated crash information is probably not useful
uk: Зібрані дані щодо аварійного завершення, ймовірно, не є корисними

[ctx: @info]
en: The generated crash information is useful
uk: Зібрані дані щодо аварійного завершення є корисними

[ctx: @info]
en: The generated crash information may be useful
uk: Зібрані дані щодо аварійного завершення можуть бути корисними

[ctx: @info]
en: The rating of this crash information is invalid. This is a bug in DrKonqi itself.
uk: Оцінка цих даних щодо аварії не є коректною. Ви натрапили на ваду у самій програмі DrKonqi.

[ctx: @info]
en: Title of the bug report:
uk: Заголовок звіту про помилку:

[ctx: @info]
en: Trying to contact bugs.kde.org...
uk: Намагаємося зв'язатися із bugs.kde.org…

[ctx: @info]
en: URL: <link url='%1'>%1</link>
uk: Адреса: <link url='%1'>%1</link>

[ctx: @info]
en: Waiting for data…
uk: Очікуємо на дані…

[ctx: @info]
en: Your crash has already been reported as <link url="%1">Bug %1</link> which has been <emphasis strong='true'>closed</emphasis>.
uk: Про ваду, з якою ви зіткнулися, вже повідомлено у звіті щодо <link url="%1">вади %1</link>. Цей звіт було <emphasis strong='true'>закрито</emphasis>.

[ctx: @info]
en: Your crash has already been reported as <link url="%1">Bug %1</link>, which is a <emphasis strong='true'>duplicate</emphasis> of <link url="%2">Bug %2</link>
uk: Про ваду, з якою ви зустрілися, вже повідомлено у звіті щодо <link url="%1">вади %1</link>, яка є <emphasis strong='true'>дублікатом</emphasis> <link url="%2">вади %2</link>

[ctx: @info]
en: Your crash has already been reported as <link url="%1">Bug %1</link>, which is a duplicate of the <emphasis strong='true'>closed</emphasis> <link url="%2">Bug %2</link>.
uk: Про ваду, з якою ви зустрілися, вже повідомлено у звіті щодо <link url="%1">вади %1</link>, яка є повторенням <emphasis strong='true'>закритої</emphasis> <link url="%2">вади %2</link>.

[ctx: @info]
en: Your crash is a <emphasis strong='true'>duplicate</emphasis> and has already been reported as <link url="%1">Bug %2</link>.
uk: Ваш звіт щодо вади є <emphasis strong='true'>повторенням</emphasis>, про таке аварійне завершення вже повідомлено у звіті щодо <link url="%1">вади %2</link>.

[ctx: @info Note the time information is divided into date and time parts]
en: <para>Executable: <application>%1</application> PID: %2 Signal: %3 (%4) Time: %5 %6</para>
uk: <para>Виконуваний файл: <application>%1</application> PID: %2 Сигнал: %3 (%4) Час: %5 %6</para>

[ctx: @info Note the time information is divided into date and time parts]
en: <para>Executable: <application>%1</application> PID: %2 Signal: %3 (%4) Time: %5</para>
uk: <para>Виконуваний файл: <application>%1</application> PID: %2 Сигнал: %3 (%4) Час: %5</para>

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: Loading crash reports
uk: Завантажуємо звіти щодо аварій

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: No crashes matching the search
uk: Немає аварій, які відповідають критеріям пошуку

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: No processes have crashed yet
uk: Жоден процес ще не завершив роботу в аварійному режимі

[ctx: @info program description]
en: Offers detailed view of past crashes
uk: Докладні матеріал щодо попередніх аварійних завершень роботи

[ctx: @info/plain]
en: <placeholder>In detail, tell us what you were doing  when the application crashed.</placeholder>
uk: <placeholder>Докладно опишіть ваші дії, які передували аварійному завершенню програми.</placeholder>

[ctx: @info/rich]
en: <emphasis strong='true'>You need to first install the debugger application (%1) then click the <interface>Reload</interface> button.</emphasis>
uk: <emphasis strong='true'>Вам слід встановити програму для пошуку вад (%1) і натиснути кнопку <interface>Перезавантажити</interface>.</emphasis>

[ctx: @info/rich]
en: <note>You need a user account on the <link url='%1'>KDE bug tracking system</link> in order to file a bug report, because we may need to contact you later
    for requesting further information. If you do not have one, you can freely <link url='%2'>create one here</link>. Please do not use disposable email accounts.</note>
uk: <note>Для створення звіту про ваду вам потрібен обліковий запис користувача <link url='%1'>системи стеження за вадами у KDE</link>, оскільки у нас може виникнути потреба у надсиланні до вас запитів щодо подробиць. Якщо у вас ще немає такого запису, ви можете <link url='%2'>створити його</link>. Будь ласка, не використовуйте поштові облікові записи з відкритим доступом.</note>

[ctx: @info/rich]
en: <strong>You need to first install the debugger application (%1) then click the <interface>Reload</interface> button.</strong>
uk: <strong>Вам слід встановити програму для пошуку вад (%1) і натиснути кнопку <interface>Перезавантажити</interface>.</strong>

[ctx: @info/rich]
en: Another debugging process is attached to the crashed application. Therefore, the DrKonqi debugger cannot fetch the backtrace. Please close the other debugger and click <interface>Reload</interface>.
uk: До програми, що завершилася аварійно приєднано інший процес усування вад. З цієї причини інструмент усування вад DrKonqi не може отримати зворотного трасування. Будь ласка, завершіть роботу стороннього інструмента усування вад, а потім натисніть кнопку <interface>Перезавантажити</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: Do you remember what you were doing prior to the crash?
uk: Чи пам’ятаєте ви, що робили у системі до того, як програма аварійно завершила роботу?

[ctx: @info/rich]
en: Does the application crash again if you repeat the same situation?
uk: Чи завершує програма роботу у аварійному режимі, якщо відтворити ситуацію?

[ctx: @info/rich]
en: Please read <link url='%1'>How to create useful crash reports</link> to learn how to get a useful backtrace; install the needed packages (<link url='%2'>
    list of files</link>) and click the <interface>Reload</interface> button.
uk: Будь ласка, прочитайте довідку <link url='%1'>Як створювати корисні звіти про вади</link>, щоб дізнатися про те, як отримати корисне зворотне трасування. Після встановлення потрібних пакунків(<link url='%2'>список файлів</link>) натисніть кнопку <interface>Перезавантажити</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: Please read <link url='%1'>How to create useful crash reports</link> to learn how to get a useful backtrace; install the needed packages (<link url='%2'>list of files</link>) and click the <interface>Reload</interface> button.
uk: Будь ласка, прочитайте довідку <link url='%1'>Як створювати корисні звіти про вади</link>, щоб дізнатися про те, як отримати корисне зворотне трасування. Після встановлення потрібних пакунків(<link url='%2'>список файлів</link>) натисніть кнопку <interface>Перезавантажити</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: Please select which additional information you can provide:
uk: Будь ласка, вкажіть додаткову інформацію, яку ви можете надати:

[ctx: @info/rich]
en: See if your bug has already been reported. Double click a report in the list and compare it to yours. You can suggest that your crash is a duplicate of that report or directly attach your information to it.
uk: Спробуйте знайти вади, подібні до вашої. Ви зможете натиснути пункт вади у списку для перегляду звіту і порівняння його з вашим. Можливо, знайдена вами вада є дублікатом вади з якогось звіту і вам достатньо просто долучити до відповідного повідомлення власні дані.

[ctx: @info/rich]
en: This assistant will analyze the crash information and guide you through the bug reporting process.
uk: Ця допоміжна програма проаналізує дані щодо аварійного завершення роботи і допоможе вам у процесі звітування про ваду.

[ctx: @info/rich]
en: You can click the <interface>Install Debug Symbols</interface> button in order to automatically install the missing debugging information packages. If this method
    does not work: please read <link url='%1'>How to create useful crash reports</link> to learn how to get a useful
    backtrace; install the needed packages (<link url='%2'> list of files</link>) and click the <interface>Reload</interface> button.
uk: Ви можете натиснути кнопку <interface>Встановити символи для налагоджування</interface>, щоб наказати програмі автоматично встановити відсутні пакунки з символами для налагоджування. Якщо це не спрацює, будь ласка, прочитайте довідку <link url='%1'>Як створювати корисні звіти про вади</link>, щоб дізнатися про те, як отримати корисне зворотне трасування. Після встановлення потрібних пакунків (<link url='%2'>список файлів</link>) натисніть кнопку <interface>Перезавантажити</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: You can click the <interface>Install Debug Symbols</interface> button in order to automatically install the missing debugging information packages. If this method does not work: please read <link url='%1'>How to create useful crash reports</link> to learn how to get a useful backtrace; install the needed packages (<link url='%2'>list of files</link>) and click the <interface>Reload</interface> button.
uk: Ви можете натиснути кнопку <interface>Встановити символи для налагоджування</interface>, щоб наказати програмі автоматично встановити відсутні пакунки з символами для налагоджування. Якщо це не спрацює, будь ласка, прочитайте довідку <link url='%1'>Як створювати корисні звіти про вади</link>, щоб дізнатися про те, як отримати корисне зворотне трасування. Після встановлення потрібних пакунків (<link url='%2'>список файлів</link>) натисніть кнопку <interface>Перезавантажити</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: You could try to regenerate the backtrace by clicking the <interface>Reload</interface> button.
uk: Ви можете спробувати повторно створити зворотне трасування натисканням кнопки <interface>Перезавантажити</interface>.

[ctx: @info/rich note before starting the bug reporting process]
en: <para><note>Since communication between you and the developers is required for effective debugging,
    to continue reporting this bug it is <emphasis strong='true'>required for you to agree that developers may contact you</emphasis>.
    </note></para><para>Feel free to close this dialog if you do not accept this.</para>
uk: <para><note>Оскільки для ефективного усування вад потрібен обмін даними між вами і розробниками, щоб продовжити написання цього звіту вам <emphasis strong='true'>слід надати змогу розробникам зв’язатися з вами.</emphasis>
    </note></para><para>Якщо ви не погоджуєтеся на це, ви можете просто закрити це діалогове вікно.</para>

[ctx: @info/status error]
en: Failed to get platform list
uk: Не вдалося отримати список платформ

[ctx: @info:progress]
en: Requesting installation of missing debug symbols packages...
uk: Надсилання запиту щодо встановлення відсутніх пакунків символів налагоджування...

[ctx: @info:shell]
en: <Name> of the program
uk: Назва програми

[ctx: @info:shell]
en: <Path> to the executable
uk: Шлях до програми

[ctx: @info:shell]
en: Bugzilla product name
uk: Назва продукту у Bugzilla

[ctx: @info:shell]
en: Disable arbitrary disk access
uk: Заборонити довільний доступ до диска

[ctx: @info:shell]
en: Do not show a notification but launch the debug dialog directly
uk: Не показувати сповіщення, а запустити безпосередньо діалогове вікно діагностики

[ctx: @info:shell]
en: Keep the program running and generate the backtrace at startup
uk: Не зупиняти програму і створити зворотне трасування під час запуску

[ctx: @info:shell]
en: Startup <ID> of the program
uk: Ідентифікатор запуску програми

[ctx: @info:shell]
en: The <PID> of the program
uk: PID програми

[ctx: @info:shell]
en: The <thread id> of the failing thread
uk: Ідентифікатор помилкової гілки виконання програми

[ctx: @info:shell]
en: The <version> of the program
uk: Версія програми

[ctx: @info:shell]
en: The bug <address> to use
uk: Адреса запису помилки, яким слід скористатися

[ctx: @info:shell]
en: The program has already been restarted
uk: Програму вже було перезапущено

[ctx: @info:shell]
en: The program was started by kdeinit
uk: Програму було запущено з kdeinit

[ctx: @info:shell]
en: The signal <number> that was caught
uk: Номер сигналу, який було визначено

[ctx: @info:shell]
en: Translated <name> of the program
uk: Перекладена назва програми

[ctx: @info:shell]
en: bugstest.kde.org password
uk: Пароль до bugstest.kde.org

[ctx: @info:shell]
en: bugstest.kde.org username
uk: Ім'я користувача bugstest.kde.org

[ctx: @info:status]
en: <strong>The debugger application is missing or could not be launched.</strong>
uk: <strong>Програму для пошуку вад не встановлено або її не вдалося запустити.</strong>

[ctx: @info:status]
en: Generating backtrace... (this may take some time)
uk: Створення зворотного трасування… (може тривати якийсь час)

[ctx: @info:status]
en: Loading...
uk: Завантаження...

[ctx: @info:status]
en: The crash information could not be fetched.
uk: Не вдалося зібрати дані щодо аварії.

[ctx: @info:status]
en: The crash information could not be generated.
uk: Не вдалося створити перелік даних щодо аварії.

[ctx: @info:status]
en: The debugger has quit unexpectedly.
uk: Інструмент налагоджування завершив роботу у аварійному режимі.

[ctx: @info:status '1' is replaced with the short URL of the bugzilla]
en: You need to login with your %1 account in order to proceed.
uk: Вам слід увійти до вашого облікового запису %1, щоб продовжити виконання потрібних кроків.

[ctx: @info:tooltip]
en: Close this dialog (you will lose the crash information.)
uk: Закрити це вікно (ви втратите всі дані щодо аварійного завершення).

[ctx: @info:tooltip]
en: Starts a program to debug the crashed application.
uk: Запустити програму для пошуку джерела вад у програмі, що аварійно завершила роботу.

[ctx: @info:tooltip]
en: Starts the bug report assistant.
uk: Запускає помічника звітування про вади.

[ctx: @info:tooltip]
en: Symbol installation is unavailable because the application was updated or uninstalled after it had been started.
uk: Встановлення символів недоступне, оскільки програму було оновлено або вилучено після запуску.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this action when you are certain that your crash is a duplicate of this bug report
uk: Скористайтеся цим пунктом, якщо ви справді вважаєте, що аварійне завершення роботи є тим самим, що і у цьому звіті щодо вади

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to copy the crash information (backtrace) to the clipboard.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб скопіювати дані щодо аварії (зворотне трасування) до буфера обміну даними.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to install the missing debug symbols packages.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб встановити відсутні пакунки символів для налагоджування.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to login to the KDE bug tracking system using the provided e-mail address and password.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб увійти до системи стеження за вадами KDE за вказаними вами адресою електронної пошти і паролем.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to reload the crash information (backtrace). This is useful when you have
    installed the proper debug symbol packages and you want to obtain a better backtrace.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб перезавантажити дані щодо аварійного завершення (зворотне трасування). Подібне перезавантаження буде корисним, якщо ви встановили відповідні пакунки з символами для налагоджування, а також, якщо ви бажаєте отримати краще зворотне трасування.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to reload the crash information (backtrace). This is useful when you have installed the proper debug symbol packages and you want to obtain a better backtrace.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб перезавантажити дані щодо аварійного завершення (зворотне трасування). Подібне перезавантаження буде корисним, якщо ви встановили відповідні пакунки з символами для налагоджування, а також, якщо ви бажаєте отримати краще зворотне трасування.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to restart the crashed application.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб перезапустити програму, що аварійно завершила роботу.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to save the crash information (backtrace) to a file. This is useful if you want to take a look at it or to report the bug later.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб зберегти дані щодо аварійного завершення (зворотне трасування) до файла. Подібне збереження буде корисним, якщо ви пізніше забажаєте переглянути ці дані або створити звіт про помилку.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to save the crash information to a file for manual reporting.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб зберегти дані щодо аварійного завершення роботи до файла для звітування вручну.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to suggest that
                                         the crash you experienced is related to this bug
                                         report
uk: Натисніть цю кнопку, щоб повідомити, що ваше аварійне завершення пов’язано з відповідним звітом про ваду

[ctx: @info:tooltip examples of good bug report titles]
en: <subtitle>Examples of good titles:</subtitle>
    <list>
    <item>Plasma crashed after adding the Notes widget and writing on it</item>
    <item>Konqueror crashed when accessing the Facebook application 'X'</item>
    <item>Kopete closed after resuming the computer and talking to a MSN buddy</item>
    <item>Kate closed while editing a log file and pressing the Delete key a couple of times</item>
    </list>
uk: <subtitle>Приклади заголовків:</subtitle>
    <list>
    <item>«Plasma crashed after adding the Notes widget and writing on it» (Після додавання віджета нотаток і введення до нього нотатки Плазма аварійно завершує роботу)</item>
    <item>«Konqueror crashed when accessing the Facebook application 'X'» (Під час спроби доступу до програми Facebook «X» Konqueror аварійно завершує роботу)</item>
    <item>«Kopete suddenly closed after resuming the computer and talking to a MSN buddy» (Після відновлення роботи комп’ютера з режиму сну і спроби розпочати балачку у MSN Kopete аварійно завершує роботу)</item>
    <item>«Kate closed while editing a log file and pressing the Delete key a couple of times» (Під час редагування файла журналу Kate аварійно завершує роботу після декількох натискань клавіші Delete)</item>
    </list>

[ctx: @item:inlistbox user didn't tried to repeat the crash situation]
en: I did not try again
uk: Повторних спроб не виконувалося

[ctx: @item:inlistbox the bug can be reproduced every time]
en: Every time
uk: Завжди

[ctx: @item:inlistbox the bug can be reproduced sometimes]
en: Sometimes
uk: Іноді

[ctx: @item:inlistbox the crash cannot be reproduce. reproduciblity->never]
en: Never
uk: Ніколи

[ctx: @label]
en: Are you quite certain your crash is a duplicate of this bug report?
uk: Ви справді вважаєте, що аварійне завершення роботи є тим самим, що і у цьому звіті щодо вади?

[ctx: @label]
en: Details:
uk: Подробиці:

[ctx: @label]
en: You may choose to add additional information, but you should only do so if you have new or requested information.
uk: Ви можете вказати додаткові відомості, але це слід робити, лише якщо у вас є щось нове або потрібне розробникам.

[ctx: @label/rich]
en: <para>This is a preview of the report's contents which will be sent.</para><para>If you want to modify it go to the previous pages.</para>
uk: <para>У цьому попередньому перегляді наведено вміст звіту, який буде надіслано.</para><para>Якщо ви бажаєте щось змінити, поверніться до попередніх сторінок.</para>

[ctx: @label:textbox bugzilla account email]
en: E-mail Address:
uk: Адреса ел. пошти:

[ctx: @label:textbox bugzilla account password]
en: Password:
uk: Пароль:

[ctx: @option:check]
en: KDE Platform is compiled from source
uk: Платформу KDE зібрано з початкового коду

[ctx: @option:check]
en: Save login information using the KDE Wallet system
uk: Зберегти реєстраційні дані за допомогою системи Торбинки KDE

[ctx: @option:check kind of information the user can provide about the crash, %1 is the application name]
en: What I was doing when the application <application>%1</application> crashed
uk: Дії, які виконувалися до аварійного завершення програми <application>%1</application>

[ctx: @title]
en: Crash Report Sent
uk: Звіт щодо аварії надіслано

[ctx: @title]
en: Crashes
uk: Аварії

[ctx: @title]
en: Details
uk: Подробиці

[ctx: @title]
en: Duplicate?
uk: Повторення?

[ctx: @title]
en: Enter the Details about the Crash
uk: Введення даних щодо аварійного завершення

[ctx: @title]
en: Fetching the Backtrace (Automatic Crash Information)
uk: Отримання зворотного трасування (дані отримані автоматично)

[ctx: @title]
en: Login into the bug tracking system
uk: Вхід до системи спостереження за вадами

[ctx: @title]
en: Look for Possible Duplicate Reports
uk: Пошук можливих дублікатів звіту

[ctx: @title]
en: Not Sufficiently Useful
uk: Недостатньо корисні

[ctx: @title]
en: Preview the Report
uk: Попередній перегляд звіту

[ctx: @title]
en: Problem is Already Reported
uk: Про ваду вже повідомлено

[ctx: @title CLI title]
en: DrKonqi Intensive Care
uk: Інтенсивне піклування DrKonqi

[ctx: @title:tab]
en: &Developer Information
uk: Від&омості для розробника

[ctx: @title:tab general information]
en: &General
uk: &Загальне

[ctx: @title:window]
en: Developer Information
uk: Відомості для розробника

[ctx: @title:window]
en: Error during the installation of debug symbols
uk: Помилка під час спроби встановлення символів для налагоджування

[ctx: @title:window]
en: Intensive Care
uk: Інтенсивне піклування

[ctx: @title:window]
en: Missing debug symbols
uk: Відсутні символи налагоджування

[ctx: @title:window]
en: Select Filename
uk: Вибір назви файла

[ctx: @title:window]
en: Welcome to the Reporting Assistant
uk: Вітаємо у помічнику зі звітування

[ctx: @title:window]
en: What do You Know About the Crash?
uk: Що ви хочете знати про цю аварію?

en: A file containing the backtrace.
uk: Файл, у якому містяться дані зворотного трасування.

[ctx: Allows the user to hide this notifier item]
en: Hide
uk: Приховати

en: BugzillaLib Test (DrKonqi2)
uk: Тест BugzillaLib (DrKonqi2)

en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: Notification action button, keep short]
en: Report Bug
uk: Надіслати звіт про помилку

[ctx: Notification action button, keep short]
en: Restart App
uk: Перезапустити програму

[ctx: Notification text]
en: Please report this error to help improve this software.
uk: Будь ласка, повідомте про цю помилку, щоб допомогти у покращенні програми.

[ctx: Notification text]
en: The application closed unexpectedly.
uk: Роботу програми неочікувано завершено.

[ctx: Placeholder is an application name; it crashed]
en: %1 Closed Unexpectedly
uk: Програма %1 несподівано завершила роботу

en: Please report this error to help improve this software.
uk: Будь ласка, повідомте про цю помилку, щоб допомогти у покращенні програми.

en: Report &Bug
uk: &Надіслати звіт про помилку

en: Test application for bugtracker manager lib
uk: Тестова програма для бібліотеки керування системою стеження за вадами

en: The KDE Crash Handler
uk: Аналізатор аварій KDE

en: The KDE Crash Handler gives the user feedback if a program has crashed.
uk: Аналізатор аварій KDE надсилає звіт користувача, якщо якась з програм завершила роботу у аварійному режимі.завершила роботу у аварійному режимі.

en: The debugger name passed to the parser factory
uk: Назва засобу діагностики, яку буде передано комплексу обробки

en: The packages containing debug information for the following application and libraries are missing:
uk: Не встановлено пакунки з даними для налагоджування для таких програм і бібліотек:

[ctx: messagebox title]
en: Missing debug information packages
uk: Не встановлено пакунків з даними для налагоджування

[ctx: the minimum required length of a text was reached]
en: Minimum length reached
uk: Додано мінімальну можливу порцію текстової інформації

[ctx: the minimum required length of a text wasn't reached yet]
en: Provide more information
uk: Потрібно більше даних
