engrampa 1.25.0 - en to uk translation catalogue (408 entries)

en: %s Properties
uk: Властивості %s

en: - Create and modify an archive
uk:  - створити, чи змінити архів

en: 7-Zip Compressed File (.7z)
uk: 7-Zip Стиснений файл (.7z)

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
uk: <i><b>Нотатка:</b> пароль буде використано для шифрування та розшифрування файлів під час роботи з поточним архівом. Пароль буде знищено після закриття архіву.</i>

en: <span weight="bold" size="larger">Password required</span>
uk: <span weight="bold" size="larger">Потрібен пароль</span>

en: A file named "%s" already exists.
    
    %s
uk: Файл з назвою "%s" вже існує.
    
    %s

en: A folder named "%s" already exists.
    
    %s
uk: Тека з назвою "%s" вже існує.
    
    %s

en: AIX Small Indexed Archive (.ar)
uk: AIX Невеликий індексований архів (.ar)

en: ALZip Compressed File (.alz)
uk: ALZip Стиснений файл (.alz)

en: ALZip archive
uk: ALZip архів

en: ARC archive
uk: ARC архів

en: ARCHIVE
uk: АРХІВ

en: ARJ Compressed Archive (.arj)
uk: ARJ Стиснений архів (.arj)

en: Actions
uk: Дії

en: Add Files
uk: Додавання файлів

en: Add Folder
uk: Додати теку

en: Add a Folder
uk: Додавання теки

en: Add a _Folder…
uk: Додати _теку...

en: Add a folder to the archive
uk: Додати теку до архіву

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
uk: Додати файли в архів із запитом назви архіву та вийти.

en: Add files to an archive
uk: Додати файли в архів

en: Add files to the archive
uk: Додати файли до архіву

en: Add files to the specified archive and quit the program
uk: Додати файли у вказаний архів і вийти

en: Add only if _newer
uk: Додавати лише о_новлені файли

en: Adding file:
uk: Додавання файлу:

en: Adding files to "%s"
uk: Додавання файлів до "%s"

en: Adds 'unar' support over .zip archives.
uk: Додає підтримку 'unar' для архівів .zip.

en: All Files
uk: Усі файли

en: All Supported Files
uk: Усі підримувані файли

en: All archives
uk: Усі архіви

en: All files
uk: Усі файли

en: Allows to create and extract archives
uk: Дозволяє створювати та розпаковувати архіви

en: An Archive Manager for the MATE desktop environment
uk: Упорядник архівів для стільничного середовища МАТЕ

en: An error occurred while adding files to the archive.
uk: Помилка при додаванні файлів у архів.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
uk: Помилка при вилученні файлів із архіву.

en: An error occurred while extracting files.
uk: Помилка при розпаковуванні файлів.

en: An error occurred while loading the archive.
uk: Помилка при завантаженні архіву.

en: An error occurred while saving the archive.
uk: Помилка при збереженні архіву.

en: An error occurred while testing archive.
uk: Помилка при перевірці архіву.

en: An error occurred.
uk: Помилка.

en: Another file with the same name already exists in "%s".
uk: Инший файл з таким ім’ям вже існує у «%s».

en: Application does not accept documents on command line
uk: Програма не може приймати документи з командного рядка

en: Archive Manager
uk: Упорядник архівів

en: Archive created successfully
uk: Архів успішно створено

en: Archive not created
uk: Архів не створено

en: Archive not found
uk: Архів не знайдено

en: Archive size:
uk: Розмір архіву:

en: Archive type not supported.
uk: Непідтримуваний тип архіву.

en: Brotli compressed file
uk: Стиснений файл Brotli

en: By Extension
uk: За розширенням

en: Bzip compressed file
uk: Стиснений файл Bzip

en: Bzip2 compressed file
uk: файл стиснений у форматі bzip2

en: C_reate
uk: С_творити

en: Cabinet File (.cab)
uk: Файл Cabinet (.cab)

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
uk: Неможливо передати URI документа у лейбу типу «Посилання»

en: Close the current archive
uk: Закрити поточний архів

en: Close the folders pane
uk: Закрити панель тек

en: Command _Line Output
uk: Показати вивід _командного рядка

en: Command exited abnormally.
uk: Робота програми завершилася неналежно.

en: Command not found.
uk: Потрібної команди не знайдено.

en: Compress
uk: Стиснення

en: Compress...
uk: Стиснути...

en: Compression level
uk: Рівень стиснення

en: Compression level used when adding files to an archive. Possible values: very_fast, fast, normal, maximum.
uk: Ступінь стиснення, що використовується при додаванні файлів до архіву. Дозволені значення: very_fast, fast, normal, maximum.

en: Compression ratio:
uk: Рівень стиснення:

en: Content size:
uk: Розмір вмісту:

en: Contents
uk: Вміст

en: Copy the selection
uk: Копіювати виділене

en: Copying the extracted files to the destination
uk: Копіювання розпакованих файлів до вибраної директорії

en: Copying the files to add to "%s"
uk: Копіювати файли, щоб додати до "%s"

en: Copyright © 2001–2010 Free Software Foundation, Inc.
    Copyright © 2012–2021 The MATE developers
uk: Авторське право © 2001–2010 Фонд вільного програмного забезпечення, Inc.
    Авторське право © 2012–2021 Розробники MATE

en: Could not add the files to the archive
uk: Не вдається додати файли до архіву

en: Could not create the archive
uk: Не вдається створити архів

en: Could not create the destination folder: %s.
uk: Не вдається створити теку призначення: %s.

en: Could not delete the old archive.
uk: Не вдається вилучити старий архів.

en: Could not display help
uk: Не вдається показати довідку

en: Could not display the folder "%s"
uk: Не вдається показати теку: "%s"

en: Could not find the volume: %s
uk: Не вдається знайти том: "%s"

en: Could not open "%s"
uk: Не вдається відкрити "%s"

en: Could not open this file type
uk: Не вдається відкрити цей тип архіву

en: Could not perform the operation
uk: Не вдається виконати операцію

en: Could not rename the file
uk: Не вдається перейменувати архів

en: Could not rename the folder
uk: Не вдається перейменувати теку

en: Could not save the archive "%s"
uk: Не вдається зберегти архів "%s"

en: Create _Archive
uk: Створити _архів

en: Create _Folder
uk: Створити _теку

en: Create a compressed archive with the selected objects
uk: Створити стиснений архів із виділеними об'єктами

en: Create a new archive
uk: Створити новий архів

en: Create and modify an archive
uk: Програма створення та зміни архівів

en: Create destination folder without asking confirmation
uk: Створювати теку призначення, не вимагаючи схвалення

en: Creating "%s"
uk: Створення "%s"

en: Cu_t
uk: _Вирізати

en: Cut the selection
uk: Вирізати виділене

en: Debian Package (.deb, .udeb) [Read-only mode]
uk: Пакунок Debian (.deb, .udeb) [Режим лише для читання]

en: Debian package
uk: пакунок у форматі Debian

en: Decompressing archive
uk: Розтискання архіву

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
uk: Типова тека для використання з командами "--add" і "--extract"

en: Default volume size
uk: Типовий розмір тому

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete the selection from the archive
uk: Вилучити виділене з архіву

en: Deleting files from "%s"
uk: Вилучення файлів з "%s"

en: Deleting files from archive
uk: Вилучення файлів із архіву

en: Dese_lect All
uk: _Зняти виділення

en: Deselect all files
uk: Зняти виділення з усіх файлів

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
uk: Теки призначення "%s" не існує.
    
    Створити її?

en: Disable connection to session manager
uk: Заборонити під’єднання до керівника сеансів

en: Disc Image File
uk: Файл образу диска

en: Display path
uk: Показувати шлях

en: Display size
uk: Показувати розмір

en: Display the Engrampa Manual
uk: Показати вказівки до вжитку

en: Display the Path column in the main window.
uk: Показувати стовпчик Шлях у головному вікні.

en: Display the Size column in the main window.
uk: Показувати стовпчик Розмір у головному вікні.

en: Display the Time column in the main window.
uk: Показувати стовпчик Час у головному вікні.

en: Display the Type column in the main window.
uk: Показувати стовпчик Тип у головному вікні.

en: Display time
uk: Показувати час

en: Display type
uk: Показувати тип

en: Do not e_xtract older files
uk: Проп_ускати застарілі файли

en: Do not overwrite newer files
uk: Не перезаписувати файли, які вже існують

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
uk: Додати цей файл у поточний архів, чи відкрити його як новий?

en: Do you want to create a new archive with these files?
uk: Створити новий архів і додати у нього виділені файли?

en: E_xclude files:
uk: Н_е включати файли:

en: Editors
uk: Редактори

en: Electronic Publication
uk: Електронне видання

en: Encrypt the archive header
uk: Зашифрувати заголовок архіву

en: Engrampa
uk: Архіватор файлів

en: Engrampa Archive Manager
uk: Упорядник архівів Engrampa

en: Engrampa is a fork of File Roller and part of the MATE Desktop Environment. If you would like to know more about MATE and Engrampa, please visit the project's home page.
uk: Engrampa — це відгалуження File Roller і частина робочого середовища MATE. Якщо ви волієте дізнатись більше про MATE й Engrampa, відвідайте домашню сторінку проєкту.

en: Engrampa is an archive manager for the MATE Desktop Environment.
uk: Engrampa — упорядник архівів робочого середовища MATE.

en: Engrampa is an archive manager for the MATE environment. It allows you to create and modify archives, view the contents of an archive, view a file contained in an archive, and extract files from archive.
uk: Engrampa — упорядник архівів для середовища MATE. Він дозволяє створювати та змінювати архіви, переглядати вміст архівів, переглядати файли, що міститься в архіві, та видобувати файли з архівів.

en: Engrampa is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
uk: Engrampa розповсюджується зі сподіванням, що програма буде корисною, але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ЗАПОРУК; не гарантується навіть ПРИДАТНІСТЬ, чи ВІДПОВІДНІСТЬ БУДЬ-ЯКИМ ВИМОГАМ. Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з GNU General Public License.

en: Engrampa is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
uk: Engrampa ― вільна програма. Ви можете розповсюджувати, чи змінювати її за умовами GNU General Public License, що видана Free Software Foundation; або версії 2 ліцензії, чи (на ваш розсуд) будь-якої пізнішої версії.

en: Engrampa is only a front-end (a graphical interface) to archiving programs like tar and zip. The supported file types are:
uk: Engrampa — це лише інтерфейс (графічний інтерфейс) для архівування таких програм, як tar і zip. Підтримувані типи файлів:

en: Enter the password for the archive '%s'.
uk: Вкажіть пароль цього архіву "%s".

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
uk: Виключати символьні поси_лання на каталоги

en: Extension(s)
uk: Розширення

en: Extract
uk: Розпакувати

en: Extract Here
uk: Розпакувати сюди

en: Extract To...
uk: Розпакувати у...

en: Extract archive
uk: Розпакувати архів

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
uk: Розпакувати файли з запитом назви теки призначення та вийти.

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
uk: Розпакувати у вказану теку та вийти.

en: Extract files from the archive
uk: Розпакувати файли з архіву

en: Extract the contents of the archives in the archive folder and quit the program
uk: Розпакувати вміст архівів до вказаної теки та вийти з програми.

en: Extract the selected archive
uk: Розпакувати виділений архів

en: Extract the selected archive to the current position
uk: Розпакувати виділений архів у поточну теку

en: Extracting file:
uk: Розпаковування файлу:

en: Extracting files from "%s"
uk: Розпаковування файлів з "%s"

en: Extraction completed successfully
uk: Розпаковування успішно завершено

en: Extraction not performed
uk: Розпаковування не здійснено

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: FOLDER
uk: ТЕКА

[ctx: File]
en: Date Modified
uk: Дата зміни

[ctx: File]
en: Location
uk: Розташування

[ctx: File]
en: Name
uk: Назва

[ctx: File]
en: Name:
uk: Назва:

[ctx: File]
en: New
uk: Створити

[ctx: File]
en: Save
uk: Зберегти

[ctx: File]
en: Size
uk: Розмір

[ctx: File]
en: Type
uk: Тип

en: File Format
uk: Формат файлів

en: File _Format: %s
uk: _Формат файлу: %s

en: File format not recognized
uk: Формат файлу нерозпізнаний

en: File is not a valid .desktop file
uk: Файл не є коректним файлом .desktop

en: File not found.
uk: Файл не знайдено.

en: Find:
uk: Знайти:

en: Find…
uk: Пошук…

en: Folder
uk: Тека

en: Folders
uk: Теки

en: GZip compressed file
uk: GZip стиснений файл

en: Getting the file list
uk: Отримується перелік файлів

en: Go to the home location
uk: Перейти у домашній каталог

en: Go to the next visited location
uk: Перейти до наступного відвіданого місця

en: Go to the previous visited location
uk: Перейти до раніше відвіданого місця

en: Go up one level
uk: Піднятися рівнем вище

en: How to sort files
uk: Як ґатункувати файли

en: ISO-9660 Disk Image (.iso) [Read-only mode]
uk: Образ диска ISO-9660 (.iso) [режим лише для читання]

en: Include _files:
uk: В_ключати файли:

en: Information about the program
uk: Відомості про програму

en: It enables the ability to support 'unar' over .zip archives.
uk: Включає можливість підтримки unar для архівів .zip.

en: Java Archive (.jar)
uk: Архів Java (.jar)

en: Java Enterprise archive (.ear)
uk: Java Enterprise архів (.ear)

en: Java Web Archive (.war)
uk: Java Web Архів (.war)

en: LHA Archive (.lzh, .lha)
uk: Архів LHA (.lzh, .lha)

en: LZMA compressed file
uk: LZMA стиснений файл

en: LZO compressed file
uk: LZO стиснений файл

en: LZip compressed file
uk: LZip стиснений файл

en: Last Output
uk: Журнал повідомлень

en: Last modified:
uk: Остання зміна:

en: List Mode
uk: Режим переліку

en: List of applications entered in the Open file dialog and not associated with the file type.
uk: Перелік додатків уведений у діалоговому вікні Відкрити файл і не пов'язаний з типом файлу.

en: Load Options
uk: Завантажити параметри

en: Loading "%s"
uk: Завантаження "%s"

en: Location
uk: Розташування

en: Location:
uk: Шлях:

en: MATE;archive;manager;compression;
uk: MATE;архів;упорядник;стиснення;

en: MB
uk: МБ

en: Max history length
uk: Щонайбільший розмір дієпису

en: Max number of items in the Open Recents menu.
uk: Щонайбільша кількість елементів у меню Нещодавно відкриті.

en: Name "%s" is not valid because it contains at least one of the following characters: %s, please type other name.
uk: Ім’я «%s» неприпустиме, оскільки містить принаймні один із таких символів %s, будь ласка уведіть инше ім’я

en: Name column width
uk: Ширина стовпця ім'я

en: New name is the same as old one, please type other name.
uk: Нове ім’я таке ж, як і старе, уведіть инше ім’я.

en: New name is void, please type a name.
uk: Нове ім’я порожнє, будь ласка уведіть ім’я.

en: New…
uk: Створити...

en: Not a launchable item
uk: Елемент не запускається

en: Number of files:
uk: Кількість файлів:

en: Open
uk: Відкрити

en: Open _Recent
uk: Відкрити н_ещодавній

en: Open a recently used archive
uk: Відкрити нещодавно використаний архів

en: Open archive
uk: Відкрити архів

en: Open selected files with an application
uk: Відкрити виділені файли за допомогою відповідної програми

en: Open the selected file
uk: Відкрити вибраний файл

en: Open the selected folder
uk: Відкрити виділену теку

en: OpenDocument Presentation
uk: Презентація OpenDocument

en: OpenDocument Presentation Template
uk: Шаблон презентації OpenDocument

en: OpenDocument Spreadsheet
uk: Електронна таблиця OpenDocument

en: OpenDocument Spreadsheet Template
uk: Шаблон електронної таблиці OpenDocument

en: OpenDocument Text
uk: Текстовий документ OpenDocument

en: OpenDocument Text Template
uk: Шаблон текстового документу OpenDocument

en: Open…
uk: Відкрити...

en: Over_write existing files
uk: Пере_записувати наявні файли

en: Overwrite existing files
uk: Перезаписувати файли, які вже існують

en: Pass_word…
uk: _Пароль...

en: Password
uk: Пароль

en: Paste Selection
uk: Вставити виділене

en: Paste the clipboard
uk: Вставити вміст буфера обміну

en: Please use a different name.
uk: Вкажіть иншу назву.

en: Please wait…
uk: Будь ласка, зачекайте...

en: Process paused
uk: Процес призупинено

en: RAR Archived Comic Book (.cbr)
uk: Книга коміксів у архіві RAR (.cbr)

en: RPM Package Manager (.rpm) [Read-only mode]
uk: Розпорядник пакунків RPM (.rpm) [Режим лише для читання]

en: RZip compressed file
uk: RZip стиснений файл

en: Rar Archived Comic Book
uk: Книга коміксів у архіві Rar

en: Re-crea_te folders
uk: Відтворювати стру_ктуру каталогів

en: Reading "%s"
uk: Читання "%s"

en: Recompressing archive
uk: Перестискання архіву

en: Recreate the folders stored in the archive
uk: Відновити теки збережені в архіві

en: Red Hat Package Manager file
uk: Red Hat файл Розпорядника пакунків

en: Reload current archive
uk: Перезавантажити поточний архів

en: Removing file:
uk: Вилучення файлу:

en: Rename
uk: Змінити назву

en: Rename the selection
uk: Перейменувати виділене

en: Replace _All
uk: Замінити _все

en: Replace file "%s"?
uk: Замінити файл «%s»?

en: Reverse the list order
uk: Обернути порядок ґатункування

en: S_elect the files you want to update:
uk: _Оберіть файли, які треба оновити:

en: Sa_ve Options
uk: З_берегти параметри

en: Save As…
uk: Зберегти як...

en: Save Options
uk: Збереження параметрів

en: Save the current archive with a different name
uk: Зберегти поточний архів під иншою назвою

en: Saving "%s"
uk: Зберігається "%s"

en: Select _All
uk: Виді_лити все

en: Select all files
uk: Виділити всі файли

en: Self-extracting zip
uk: Самовидобувний zip

en: Session management options:
uk: Параметри керування сеансом

en: Show archive properties
uk: Показати ціхи архіву

en: Show session management options
uk: Показати параметри взаємодії з керівником сеансів

en: Show the _Files and Quit
uk: Показати _Файли та Вийти

en: Show the application's version
uk: Вивести версію програми

en: Single files compressed with gzip (.gz), brotli (.br), bzip (.bz), bzip2 (.bz2), compress (.Z), lrzip (.lrz), lzip (.lz), lzop (.lzo), rzip(.rz), xz (.xz).
uk: Одинарні файли, стиснені за допомогою gzip (.gz), brotli (.br), bzip (.bz), bzip2 (.bz2), compress (.Z), lrzip (.lrz), lzip (.lz), lzop (.lzo), rzip(.rz), xz (.xz).

en: Sort file list by file size
uk: Ґатункувати перелік файлів за розміром

en: Sort file list by location
uk: Ґатункувати перелік файлів за шляхом

en: Sort file list by modification time
uk: Ґатункувати перелік файлів за часом останньої зміни

en: Sort file list by name
uk: Ґатункувати перелік файлів за назвою

en: Sort file list by type
uk: Ґатункувати перелік файлів за типом

en: Sort type
uk: Тип ґатункування

en: Specify a password for this archive
uk: Вкажіть пароль цього архіву

en: Specify file containing saved configuration
uk: Вказати файл, що містить збережені налаштування

en: Specify session management ID
uk: Визначити ідентифікатор для керівника сеансів

en: Split into _volumes of
uk: Розділити на _томи розміром

en: Starting %s
uk: Запускаю '%s'

en: Stat_usbar
uk: _Рядок стану

en: Stop current operation
uk: Зупинити поточну операцію

en: StuffIt Archive
uk: StuffIt Архів

en: Stuffit Archives (.bin, .sit)
uk: Stuffit архіви (.bin, .sit)

en: Tape Archive File uncompressed (.tar) or compressed with: gzip (.tar.gz, .tgz), brotli (.tar.br), bzip (.tar.bz, .tbz), bzip2 (.tar.bz2, .tbz2), compress (.tar.Z, .taz), lrzip (.tar.lrz, .tlrz), lzip (.tar.lz, .tlz), lzop (.tar.lzo, .tzo), 7zip (.tar.7z), xz (.tar.xz), Zstandard (.zst)
uk: Файл архіву Tape без стиснення (.tar) або стиснений за допомогою: gzip (.tar.gz, .tgz), brotli (.tar.br), bzip (.tar.bz, .tbz), bzip2 (.tar.bz2, .tbz2), compress (.tar.Z, .taz), lrzip (.tar.lrz, .tlrz), lzip (.tar.lz, .tlz), lzop (.tar.lzo, .tzo), 7zip (.tar.7z), xz (.tar.xz), Zstandard (.zst)

en: Tar compressed with 7z
uk: Tar стиснено з 7z

en: Tar compressed with brotli
uk: Tar стиснено з brotli

en: Tar compressed with bzip
uk: Tar стиснено з bzip

en: Tar compressed with bzip2
uk: Tar стиснено з bzip2

en: Tar compressed with compress
uk: Tar, стиснений за допомогою compress

en: Tar compressed with gzip
uk: Tar, стиснений за допомогою gzip

en: Tar compressed with lrzip
uk: Tar стиснений lrzip

en: Tar compressed with lzip
uk: Tar стиснений lzip

en: Tar compressed with lzma
uk: Tar стиснений lzma

en: Tar compressed with lzop
uk: Tar стиснений lzop

en: Tar compressed with xz
uk: Tar стиснений xz

en: Tar compressed with zstd
uk: Tar стиснений zstd

en: Tar uncompressed
uk: Нестиснений Tar

en: Test Result
uk: Результат перевірки

en: Test whether the archive contains errors
uk: Перевірити архів на вміст помилок

en: Testing "%s"
uk: Тестування "%s"

en: The archive is already present.  Do you want to overwrite it?
uk: Архів вже існує. Перезаписати?

en: The default size for volumes.
uk: Типовий розмір для томів.

en: The default width of the name column in the file list.
uk: Типова ширина стовпця ім'я у переліку файлів.

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
uk: Назва "%s" не є правильною, вона не повинна містити символів: %s
    
    %s

en: The program was not able to find out the file format you want to use for `%s'. Please make sure to use a known extension for that file or manually choose a file format from the list below.
uk: Неможливо визначити формат файлу `%s'. Перевірте, що Вам відоме розширення цього файлу, чи вручну виберіть формат файлу з переліку.

en: There is no command installed for %s files.
    Do you want to search for a command to open this file?
uk: Для файлів %s не встановлено команди.
    Знайти команду, що відкриває цей файл?

en: There was an internal error trying to search for applications:
uk: Внутрішня помилка при спробі запуску програми:

en: This archive type cannot be modified
uk: Тип архіву не може бути змінено

en: Type:
uk: Тип:

en: UNIX CPIO Archive (.cpio)
uk: UNIX CPIO Архів (.cpio)

en: Unix CPIO Archive
uk: Unix CPIO Архів

en: Unix Compressed Archive file
uk: Стиснений архівний файл Unix

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
uk: Невідома версія файлу .desktop «%s»

en: Unrecognized launch option: %d
uk: Невідомий параметр запуску: %d

en: Update the file "%s" in the archive "%s"?
uk: Оновити файл "%s" у архіві "%s"?

en: Update the files in the archive "%s"?
uk: Оновити файли в архіві "%s"?

en: Use MIME icons
uk: Використовувати MIME-піктограми

en: View All _Files
uk: Показувати перелік _файлів

en: View as a F_older
uk: Показувати як _теку

en: View statusbar
uk: Показувати рядок стану

en: View the folders pane
uk: Показати панель тек

en: View the main toolbar
uk: Показувати головну панель знарядь

en: View the output produced by the last executed command
uk: Показати інформацію виведену останньою виконаною командою

en: View the statusbar
uk: Показувати рядок стану

en: View toolbar
uk: Показати панель знарядь

en: What criteria must be used to arrange files. Possible values: name, size, type, time, path.
uk: Які критерії повинні бути використані для ґатункування файлів. Можливі значення: name, size, type, time, path.

en: Whether to display the folders pane.
uk: Чи показувати панель тек.

en: Whether to display the statusbar.
uk: Чи показувати панель стану.

en: Whether to display the toolbar.
uk: Чи показувати панель знарядь.

en: Whether to encrypt the archive header. If the header is encrypted the password will be required to list the archive content as well.
uk: Якщо заголовок архіву зашифровано, то для перегляду переліку файлів архіву необхідно увести пароль.

en: Whether to sort in ascending or descending direction. Possible values: ascending, descending.
uk: Ґатункувати за зростанням, або за спаданням. Можливі значення: ascending, descending.

en: Whether to view all files in the archive (all_files), or view the archive as a folder (as_folder).
uk: Показувати всі файли в архіві (all_files), чи показувати архів як теку (as_folder).

en: WinAce Compressed File (.ace)
uk: WinAce Стиснений файл (.ace)

en: WinRAR Compressed Archive (.rar)
uk: WinRAR Стиснений архів (.rar)

en: Windows Imaging Format
uk: Формат файлів образів Windows

en: Xz compressed file
uk: Xz стиснений файл

en: You can't add an archive to itself.
uk: Не можна додавати архів до самого себе.

en: You don't have permission to create an archive in this folder
uk: Бракує прав для створення архівів у цій теці

en: You don't have the right permissions to create an archive in the destination folder.
uk: Бракує прав для створення архівів у цій теці

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
uk: Бракує прав для розпаковування архівів у теку "%s"

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
uk: Бракує прав для зчитування файлів з теки "%s"

en: You don't have the right permissions.
uk: Бракує прав.

en: You have to specify an archive name.
uk: Необхідно вказати назву архіву.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Engrampa; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA
uk: Ви мали отримати копію GNU General Public License з Engrampa. Якщо цього не відбулося, напишіть до Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA

en: ZIP Archive (.zip)
uk: ZIP архів (.zip)

en: ZIP Archived Comic Book (.cbz)
uk: Книга коміксів у архіві ZIP (.cbz)

en: ZOO Compressed Archive File (.zoo)
uk: Стиснений файл архіву ZOO (.zoo)

en: Zip Archived Comic Book
uk: Книга коміксів у архіві Zip

en: Zstandard compressed file
uk: Zstandard стиснений файл

en: [read only]
uk: [лише для зчитування]

en: _About
uk: _Про програму

en: _About Archive Manager
uk: _Про Упорядник Архівів

en: _Add
uk: Д_одати

en: _Add Files…
uk: _Додати файли...

en: _All files
uk: _Усі файли

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: _Archive
uk: _Архів

en: _Arrange Files
uk: _Ґатункувати файли

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Delete
uk: В_илучити

en: _Destination folder:
uk: _Тека призначення:

en: _Edit
uk: _Зміни

en: _Encrypt the file list
uk: _Шифрувати перелік файлів

en: _Encrypt the file list too
uk: _Шифрувати також перелік файлів

en: _Exclude folders:
uk: Н_е включати теки:

en: _Extract
uk: _Розпакувати

en: _Extract…
uk: _Розпакувати…

en: _Filename:
uk: _Файл:

en: _Files:
uk: _Файли:

en: _Folders
uk: _Теки

en: _Help
uk: _Допомога

en: _Include subfolders
uk: Включати _підтеки

en: _Last Output
uk: _Журнал повідомлень

en: _Load Options
uk: За_вантажити параметри

en: _Location:
uk: _Місцерозташування:

en: _New file name:
uk: _Нова назва файлу:

en: _New folder name:
uk: _Нова назва теки:

en: _OK
uk: _Так

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Open With…
uk: _Відкрити за допомогою…

en: _Open the Archive
uk: _Відкрити архів

en: _Options Name:
uk: _Параметри Ім’я:

en: _Other Options
uk: _Инші параметри

en: _Overwrite
uk: _Перезаписати

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: _Pause
uk: _Павза

en: _Properties
uk: В_ластивості

en: _Quit
uk: _Вийти

en: _Refresh
uk: _Оновити

en: _Remove
uk: В_илучити

en: _Rename
uk: Перей_менувати

en: _Rename…
uk: _Перейменувати…

en: _Replace
uk: _Замінити...

en: _Reset Options
uk: С_кинути параметри

en: _Resume
uk: _Відновити

en: _Reversed Order
uk: У з_воротньому порядку

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Search Command
uk: Команда _пошуку

en: _Selected files
uk: Виді_лені файли

en: _Show the Files
uk: _Показати файли

en: _Skip
uk: _Пропустити

en: _Stop
uk: З_упинити

en: _Test Integrity
uk: Перевірити _цілісність

en: _Toolbar
uk: _Панель знарядь

en: _Update
uk: _Оновити

en: _View
uk: _Перегляд

en: by T_ype
uk: за _типом

en: by _Date Modified
uk: за _часом зміни

en: by _Location
uk: за _шляхом

en: by _Name
uk: за _назвою

en: by _Size
uk: за _розміром

en: example: *.o; *.bak
uk: (приклад: *.o; *.bak)

en: example: *.txt; *.doc
uk: приклад: *.txt; *.doc

en: if TRUE will display icons depending on the file type (slower), otherwise will use always the same icon for all files (faster).
uk: Якщо TRUE буде показувати піктограми у залежності від типу файлу (повільніше) , в иншому випадку буде завжди використовувати одну й ту саму піктограму для всіх файлів (швидше).
