eom 1.25.0 - en to uk translation catalogue (329 entries)

en:  (invalid Unicode)
uk:  (неприйнятний символ Unicode)

en: %.1f (35mm film)
uk: %.1f (35мм плівка)

en: %.1f (lens)
uk: %.1f (лінза)

en: %i × %i pixel | %i × %i pixels
uk[0]: %i × %i точка
uk[1]: %i × %i точки
uk[2]: %i × %i точок
uk[3]: %i × %i точок

en: %i × %i pixel  %s    %i%% | %i × %i pixels  %s    %i%%
uk[0]: %i × %i піксель  %s    %i%%
uk[1]: %i × %i пікселі  %s    %i%%
uk[2]: %i × %i пікселів  %s    %i%%
uk[3]: %i × %i пікселів  %s    %i%%

en: <b>%f:</b> original filename
uk: <b>%f:</b> початкове ім’я файлу

en: <b>%n:</b> counter
uk: <b>%n:</b> лічильник

en: A trash for "%s" couldn't be found. Do you want to remove this image permanently?
uk: Не можу знайти смітника для "%s". Бажаєте назавжди знищити це зображення?

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
uk: Значення більше 0 визначає кількість секунд, яку зображення лишатиметься на екрані перед автоматичною появою наступного. Нуль вимикає автоматичний перегляд.

en: About Eye of MATE
uk: Про око MATE

en: About this application
uk: Про цю програму

en: Active plugins
uk: Активні втулки

en: All Files
uk: Усі файли

en: All Images
uk: Усі зображення

en: Allow zoom greater than 100% initially
uk: Дозволяти початкове мірило більшим 100%

en: Aperture
uk: Апертура

en: Aperture Value:
uk: Значення апертури:

en: Are you sure you want to move
    "%s" to the trash?
uk: Ви справді бажаєте перемістити
    "%s" у смітник?

en: Are you sure you want to move
    the %d selected image to the trash? | Are you sure you want to move
    the %d selected images to the trash?
uk[0]: Ви впевнені що бажаєте перемістити
    вибране %d зображення у смітник?
uk[1]: Ви впевнені що бажаєте перемістити
    вибрані %d зображення у смітник?
uk[2]: Ви впевнені що бажаєте перемістити
    the %d зображень у смітник?
uk[3]: Ви впевнені що бажаєте перемістити
    вибраних %d зображень у смітник?

en: As _background
uk: Колір _тла

en: As check _pattern
uk: У вигляді _клітинистого поля

en: As custom c_olor:
uk: _Власний колір:

en: As custom color:
uk: Власний колір:

en: At least two file names are equal.
uk: Є принаймні два файли з однаковою назвою.

en: Author:
uk: Автор:

en: Automatic orientation
uk: Самочинне орієнтування

en: Background
uk: Тло

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Both
uk: Горизонтально та вертикально

en: Browse and rotate images
uk: Перегляд та обертання зображень

en: Bytes:
uk: Байтів:

en: C_enter:
uk: _Центрувати:

en: Camera
uk: Камера

en: Camera Model:
uk: Модель камери:

en: Changes the visibility of the image collection pane in the current window
uk: Змінює видимість колекції зображень у поточному вікні

en: Changes the visibility of the side pane in the current window
uk: Змінює видимість бічної панелі у поточному вікні

en: Changes the visibility of the statusbar in the current window
uk: Змінює видимість рядка стану у поточному вікні

en: Changes the visibility of the toolbar in the current window
uk: Змінює видимість панелі знарядь у поточному вікні

en: Choose a folder
uk: Вибрати каталог

en: Close _without Saving
uk: Закрити _без збереження

en: Close main window without asking to save changes.
uk: Закрити головне вікно, без запиту про збереження змін.

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Collection
uk: Колекція зображень

en: Color for Transparent Areas
uk: Колір прозорих ділянок

en: Copy the selected image to the clipboard
uk: Копіювати вибране зображення у буфер обміну

en: Copyright:
uk: Авторські права:

en: Could not display help for Eye of MATE
uk: Не вдається показати довідку програми "Око MATE".

en: Could not load image '%s'.
uk: Не вдається завантажити зображення "%s".

en: Couldn't access trash.
uk: Не вдається отримати доступ до смітника.

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
uk: Не вдається виділити пам'ять для завантаження файлу у форматі JPEG

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
uk: Не вдається створити тимчасовий файл для збереження: %s

en: Couldn't delete file
uk: Не можу вилучити файл

en: Date
uk: Дата

en: Date in statusbar
uk: Дата у рядку стану

en: Date/Time:
uk: Дата/Час:

en: Delay in seconds until showing the next image
uk: Затримка у секундах перед наступним зображенням

en: Description:
uk: Опис:

en: Destination folder:
uk: Тека призначення:

en: Details
uk: Докладно

en: Determines how transparency should be indicated. Valid values are checked, color and none. If color is chosen, then the trans-color key determines the color value used.
uk: Визначає, як слід позначати прозорість. Коректні значення: checked, color та none. Якщо обрано color, то колір визначається трансколірним ключем.

en: Disable image collection
uk: Колекція _зображень

en: EXIF not supported for this file format.
uk: Для цього формату файлів EXIF не підтримується.

en: E_xpand images to fit screen
uk: Роз_ширювати зображення до розміру вікна

en: East
uk: Східний

en: Edit Image
uk: Редагувати зображення

en: Edit the application toolbar
uk: Редагувати панель знарядь

en: Edit the current image using %s
uk: Редагувати поточне зображення за допомогою %s

en: Enlarge the image
uk: Збільшити зображення

en: Error launching appearance preferences dialog:
uk: Помилка при запуску діалогу налаштувань зовнішнього вигляду:

en: Error on deleting image %s
uk: Помилка при вилученні зображення %s

en: Error printing file:
    %s
uk: Помилка при друкуванні файлу:
    %s

en: Exposure
uk: Експозиція

en: Exposure Time:
uk: Час експозиції:

en: External program to use for editing images
uk: Зовнішня програма для редагування зображень

en: Extrapolate Image
uk: Екстраполювати зображення

en: Eye of MATE
uk: Око MATE

en: Eye of MATE Image Viewer
uk: Програма "Око MATE"

en: Eye of MATE Preferences
uk: Параметри програми "Око MATE"

en: Eye of MATE could not determine a supported writable file format based on the filename.
uk: Око MATE не вдається визначити підтримуваний формат файлу для запису на підставі назви файлу.

en: Eye of MATE is a simple viewer for browsing images on your computer. Once an image is loaded, you can zoom and rotate the image, and also view subsequent images in the directory the image was loaded from.
uk: Eye of MATE - це простий переглядач для перегляду зображень на комп'ютері. Після завантаження зображення ви можете збільшити масштаб і повернути зображення, а також переглянути наступні зображення в каталозі, з якого завантажено зображення.

en: File Name Preview
uk: Перегляд імени файлу

en: File Path Specifications
uk: Визначення шляху файлу

en: File Size
uk: Розмір файлу

en: File format is unknown or unsupported
uk: Формат файлу невідомий або не підтримується

en: Filename format:
uk: Формат назви файлу:

en: Fit
uk: Припасувати

en: Fit the image to the window
uk: Розмістити зображення цілком у вікні

en: Flash:
uk: Спалах:

en: Flip _Horizontal
uk: Відзеркалити _горизонтально

en: Flip _Vertical
uk: Відзеркалити _вертикально

en: Focal Length
uk: Фокусна відстань

en: Focal Length:
uk: Фокусна відстань:

en: Folder
uk: Тека

en: Fullscreen with double-click
uk: На увесь екран подвійним клацанням

en: GPS Data
uk: Дані GPS

en: General
uk: Загальні

en: Go to a random image of the collection
uk: Перейти до випадкового зображення у колекції

en: Go to the first image of the collection
uk: Перейти до першої колекції зображень

en: Go to the last image of the collection
uk: Перейти до останньої колекції зображень

en: Go to the next image of the collection
uk: Перейти до наступної колекції зображень

en: Go to the previous image of the collection
uk: Перейти до попередньої колекції зображень

en: Height:
uk: Висота:

en: Help on this application
uk: Довідка про програму

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: ISO Speed Rating:
uk: Чутливість (ISO):

en: If activated and no image is loaded in the active window, the file chooser will display the user's pictures folder using the XDG special user directories. If deactivated or the pictures folder has not been set up, it will show the current working directory.
uk: Якщо функція активована й у активному вікні немає завантажених зображень, буде показано теку з зображеннями, задану засобами XDG. Якщо функція неактивна, або теку користувача не задано, буде показано поточний робочий каталог.

en: If activated, Eye of MATE won't ask for confirmation when moving images to the trash. It will still ask if any of the files cannot be moved to the trash and would be deleted instead.
uk: Якщо функція активована, програма «Око MATE» не буде питати схвалення перед відправленням зображень у смітник; але запитає перед вилученням, якщо якийсь з файлів не може бути переміщено у смітник.

en: If activated, the detailed metadata list in the properties dialog will be moved to its own page in the dialog. This should make the dialog more usable on smaller screens, e.g. as used by netbooks. If disabled, the widget will be embedded on the "Metadata" page.
uk: Якщо функція активована, детальний перелік метаданих у діялоґовому вікні властивостей буде поміщено у окрему сторінку у діялоґовому вікні. Це зручно при перегляді діялоґового вікна на малих екранах таких пристроїв, як нетбуки. Якщо функцію вимкнено, віджет буде вбудовано у сторінку «Метадані».

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
uk: Якщо ключ "transparency" має значення COLOR, то цей ключ визначає колір, яким позначатиметься прозорість.

en: If this is active, the color set by the background-color key will be used to fill the area behind the image. If it is not set, the current GTK+ theme will determine the fill color.
uk: Якщо увімкнено, для заповнення ділянки поза зображенням буде використовуватися колір, встановлений ключем background-color. У протилежному випадку, колір заповнення буде визначено поточною темою GTK+.

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
uk: Якщо не позначено, то малі зображення не будуть розтягуватися до розмірів екрану на початку.

en: If you don't save, all your changes will be lost.
uk: Якщо Ви не збережете, усі зміни будуть втрачені.

en: If you don't save, your changes will be lost.
uk: Якщо Ви не збережете, зміни будуть втрачені.

en: Image
uk: Зображення

en: Image Data
uk: Дані зображення

en: Image Enhancements
uk: Покращення зображень

en: Image Properties
uk: Властивості зображення

en: Image Settings
uk: Параметри зображення

en: Image Taking Conditions
uk: Умови зйомки зображення

en: Image View
uk: Вигляд зображення

en: Image Zoom
uk: Припасовування зображення

en: Image collection pane position.
uk: Позиція панелі колекції зображень.

en: Image loading failed.
uk: Помилка завантаження зображення.

en: In
uk: Збільшити

en: Inches
uk: Дюйми

en: Interpolate Image
uk: Інтерполювати зображення

en: Keywords:
uk: Ключові слова:

en: Leave Fullscreen
uk: Вийти з повноекранного режиму

en: Left
uk: Лівий

en: List of active plugins. It doesn't contain the "Location" of the active plugins. See the .eom-plugin file for obtaining the "Location" of a given plugin.
uk: Перелік активних втулків. У переліку не міститься "Розташування" активних втулків. Щоб дізнатися "Розташування" певного втулка дивіться файл .eom-plugin".

en: Location:
uk: Шлях:

en: Loop through the image sequence
uk: Циклічна послідовність зображень

en: Maker Note
uk: Нотатка автора

[ctx: MessageArea]
en: Hi_de
uk: С_ховати

en: Metadata
uk: Метадані

en: Metering
uk: Вимірювання

en: Metering Mode:
uk: Режим виміру експозиції:

en: Millimeters
uk: Міліметри

en: Mirror the image horizontally
uk: Горизонтальне віддзеркалення зображення

en: Mirror the image vertically
uk: Вертикальне віддзеркалення зображення

en: Move the selected image to the trash folder
uk: Перемістити виділене зображення у теку смітника

en: Move the selected item on the toolbar
uk: Перемістити виділений елемент на панель знарядь

en: Move to _Trash
uk: Спровадити у _смітник

en: Name:
uk: Назва:

en: No image loaded.
uk: Зображення не завантажено.

en: No images found in '%s'.
uk: Зображення не знайдено у "%s".

en: None
uk: Немає

en: Normal
uk: Початковий

en: North
uk: Північний

en: Open Containing _Folder
uk: Відкрити _вміст_теки

en: Open Folder
uk: Відкрити теку

en: Open Image
uk: Відкрити зображення

en: Open _with
uk: Відкрити _у програмі

en: Open a file
uk: Відкрити файл

en: Open in fullscreen mode
uk: Відкрити у повноекранному режимі

en: Open in slideshow mode
uk: Відкрити у режимі перегляду слайдів

en: Open the selected image with a different application
uk: Відкрити виділене зображення у іншій програмі

en: Opening image "%s"
uk: Відкривається зображення "%s"

en: Options
uk: Опції

en: Other
uk: Інше

en: Out
uk: Зменшити

en: Page Setup
uk: Параметри сторінки

en: Pause Slideshow
uk: Призупинити показ слайдів

en: Pause or resume the slideshow
uk: Призупинити чи відновити показ слайдів

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
uk: Спробуйте різні розширення файлів, наприклад .png чи .jpg.

en: Plugins
uk: Втулки

en: Position
uk: Розташування

en: Prefere_nces
uk: П_араметри

en: Preferences for Eye of MATE
uk: Параметри програми "Око MATE"

en: Preview
uk: Перегляд

en: Print the selected image
uk: Друкувати виділені зображення

en: Prope_rties
uk: В_ластивості

en: Properties
uk: Властивості

en: Question
uk: Запитання

en: Randomize the image sequence
uk: Випадкова послідовність зображень

en: Reload Image
uk: Перезавантажити зображення

en: Reload current image
uk: Перезавантажити поточне зображення

en: Remove the selected item from the toolbar
uk: Вилучити виділений елемент з панелі знарядь

en: Remove the selected toolbar
uk: В_илучити панель знарядь

en: Rename from:
uk: Перейменувати з:

en: Replace spaces with underscores
uk: Замінювати пробіли на підкреслення

en: Right
uk: Правий

en: Rotate Counterc_lockwise
uk: Обернути _проти годинникової стрілки

en: Rotate the image 90 degrees to the left
uk: Обернути зображення проти годинникової стрілки на прямий кут

en: Rotate the image 90 degrees to the right
uk: Обернути зображення за годинниковою стрілкою на прямий кут

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
uk: Виконайте '%s --help' щоб побачити повний перелік параметрів командного рядка.

en: S_elect the images you want to save:
uk: В_иберіть зображення, які потрібно зберегти:

en: S_lideshow
uk: По_каз слайдів

en: Save As
uk: Зберегти як

en: Save Image
uk: Зберегти зображення

en: Save _As
uk: Зберегти _як…

en: Save _As…
uk: Зберегти _як…

en: Save changes in currently selected images
uk: Зберегти зміни у виділених зображеннях

en: Save changes to image "%s" before closing?
uk: Зберегти зміни у зображенні "%s" перед закриттям?

en: Save the selected images with a different name
uk: Зберегти виділене зображення з іншою назвою

en: Saving image "%s" (%u/%u)
uk: Збереження зображення "%s" (%u/%u)

en: Saving image locally…
uk: Збереження зображення локально…

en: Scroll wheel zoom
uk: Припасовувати обертанням коліща миші

en: Separator
uk: Розділювач

en: Sequence
uk: Послідовність

en: Set as _Desktop Background
uk: Встановити як _тло

en: Set the selected image as the desktop background
uk: Встановити обране зображення як тло стільниці

en: Show the application's version
uk: Вивести версію програми

en: Show the current image in fullscreen mode
uk: Показати зображення у повноекранному режимі

en: Show the folder which contains this file in the file manager
uk: Показати теку, що містить цей файл, у диспетчері файлів

en: Show the image at its normal size
uk: Показати зображення зі звичайними розмірами

en: Show the properties and metadata of the selected image
uk: Показати властивості та метадані виділених зображень

en: Show “_%s”
uk: Показати “_%s”

en: Show/Hide the image collection pane scroll buttons.
uk: Показувати/Сховати кнопки прокрутки колекції зображень.

en: Show/Hide the image collection pane.
uk: Показувати/Приховувати панель колекції зображень.

en: Show/Hide the window side pane.
uk: Показати чи приховати бічну панель.

en: Show/Hide the window statusbar.
uk: Показати чи приховати рядок стану вікна.

en: Show/Hide the window toolbar.
uk: Показати чи прибрати панель знарядь

en: Shrink the image
uk: Зменшити зображення

en: Side _Pane
uk: Бі_чна панель

en: Simple image viewer
uk: Простий перелядач зображень

en: Size
uk: Розмір

en: Slideshow
uk: Показ слайдів

en: Smooth images when zoomed-_in
uk: Згладжувати зображення при збільшенні

en: Smooth images when zoomed-_out
uk: Згладжувати зображення при зменшенні

en: Some of the selected images can't be moved to the trash and will be removed permanently. Are you sure you want to proceed?
uk: Деякі з обраних зображень не можна перенести до смітника, а тому їх буде знищено. Бажаєте продовжити?

en: South
uk: Південний

en: Start a new instance instead of reusing an existing one
uk: Запускати новий примірник замість використання наявного

en: Start a slideshow view of the images
uk: Почати показ слайдів із зображень

en: Start counter at:
uk: Починати відлік з:

en: T_oolbar
uk: _Панель знарядь

en: Tag
uk: Теґ

en: Taken on
uk: Знято

en: Temporary file creation failed.
uk: Помилка при створенні тимчасового файлу.

en: The color that is used to fill the area behind the image. If the use-background-color key is not set, the color is determined by the active GTK+ theme instead.
uk: Колір, яким заповнюється простір за зображенням. Якщо не вказано, використовуватиметься колір поточної теми GTK+.

en: The desktop file name (including the ".desktop") of the application to use for editing images (when the "Edit Image" toolbar button is clicked). Set to the empty string to disable this feature.
uk: Ім’я файлу стільниці (в тому числі '.desktop') додатку необхідно використовувати для редагування зображень (при натисканні кнопки панелі знарядь «Редагувати зображення»). Задайте порожній рядок, щоб вимкнути цю функцію.

en: The given locations contain no images.
uk: Вказані місця не містять зображень.

en: The image "%s" has been modified by an external application.
    Would you like to reload it?
uk: Зовнішня програма модифікувала зображення "%s".
    Перезавантажити його?

en: The image "%s" has been set as Desktop Background.
    Would you like to modify its appearance?
uk: Зображення «%s» встановлено у якості тла стільниці.
    Змінити його зовнішній вигляд?

en: The image whose printing properties will be set up
uk: Зображення, для якого будуть налаштовані властивості друку

en: The information for the page where the image will be printed
uk: Інформація про сторінку, на якій буде надруковане зображення

en: The multiplier to be applied when using the mouse scroll wheel for zooming. This value defines the zooming step used for each scroll event. For example, 0.05 results in a 5% zoom increment for each scroll event and 1.00 result in a 100% zoom increment.
uk: Множник, що застосовується при використанні коліща миші для припасовування. Це значення визначає крок зміни мірила при кожному русі прокручування. Наприклад, 0.05 означає збільшення на 5% для кожної події прокручування, а 1.00 - збільшення на 100%.

en: There is %d image with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d images with unsaved changes. Save changes before closing?
uk[0]: Є %d зображення з незбереженими змінами. Зберегти зміни перед закриттям?
uk[1]: Є %d зображення з незбереженими змінами. Зберегти зміни перед закриттям?
uk[2]: Є %d зображень з незбереженими змінами. Зберегти зміни перед закриттям?
uk[3]: Є %d зображень з незбереженими змінами. Зберегти зміни перед закриттям?

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
uk: Ця програма розповсюджується зі сподіванням на те, що вона буде корисною, але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ЗАПОРУК, в тому числі без неявної гарантії КОМЕРЦІЙНОЇ ЦІННОСТИ чи ПРИДАТНОСТИ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОЇ МЕТИ. Докладніше про це дивіться GNU General Public License.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
uk: Це вільна програма; Ви можете розповсюджувати її та/чи змінювати за умовами ліцензії GNU General Public License, що оголошена Free Software Foundation; версії 2 цієї ліцензії, чи (на вашу думку) будь-якої більш пізнішої версії.

en: Time
uk: Час

en: To:
uk: До:

en: Toolbar Editor
uk: Редактор панелі знарядь

en: Transformation failed.
uk: Помилка при перетворенні.

en: Transformation on unloaded image.
uk: Перетворення не завантаженого зображення.

en: Transparency color
uk: Колір прозорости

en: Transparency indicator
uk: Індикатор прозорости

en: Transparent Parts
uk: Прозорі ділянки

en: Trash images without asking
uk: Знищувати зображення не питаючи дозволу

en: Type
uk: Тип

en: Type:
uk: Тип:

en: Undo the last change in the image
uk: Повернути останню зміну у зображенні

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Use "%s" to open the selected image
uk: Використовувати "%s" для відкривання виділеного зображення

en: Use a custom background color
uk: Використовувати власний колір тла

en: Value
uk: Значення

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Viewing a slideshow
uk: Перегляд слайдів

en: West
uk: Західний

en: Whether the file chooser should show the user's pictures folder if no images are loaded.
uk: Чи у діялозі вибору файлу слід показувати зображення з теки малюнків, якщо зображення не завантажено у програмі.

en: Whether the image collection pane should be resizable.
uk: Чи можна змінювати розмір панелі колекції зображень.

en: Whether the image should be extrapolated on zoom-in. This leads to blurry quality and is somewhat slower than non-extrapolated images.
uk: Визначає, чи потрібно екстраполювати зображення при збільшенні(припасовуванні). У результаті можна отримати кращу якість при сповільненні роботи, на відміну від неекстрапольованих зображень.

en: Whether the image should be interpolated on zoom-out. This leads to better quality but is somewhat slower than non-interpolated images.
uk: Чи повинне бути інтерпольоване зображення при зменшенні (припасовуванні). Це дозволяє поліпшити якість, але зменшує швидкість опрацювання зображення.

en: Whether the image should be rotated automatically based on EXIF orientation.
uk: Чи повинне зображення самочинно обертатися у відповідності до даних EXIF.

en: Whether the metadata list in the properties dialog should have its own page.
uk: Чи матиме перелік метаданих власну сторінку у діялозі властивостей.

en: Whether the scroll wheel should be used for zooming.
uk: Чи використовувати прокручування коліща для припасовування.

en: Whether the sequence of images should be shown in an endless loop.
uk: Визначає, що потрібно показувати послідовність зображень у нескінченному циклі.

en: Whether the sequence of images should be shown in an random loop.
uk: Визначає, що потрібно показувати послідовність зображень у випадковому циклі.

en: Width:
uk: Ширина:

en: XMP Other
uk: Інше XMP

en: XMP Rights Management
uk: Керування правами XMP

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
uk: Ви повинні були отримати копію GNU General Public License разом з цією програмою; якщо ж цього не сталося, зверніться за адресою: Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Zoom _Out
uk: З_меншити

en: Zoom multiplier
uk: Коефіцієнт збільшення

en: [FILE…]
uk: [ФАЙЛ…]

en: _About
uk: _Про програму

en: _Automatic orientation
uk: _Самочинне орієнтування

en: _Best Fit
uk: _Втиснути у вікні

en: _Bottom:
uk: З_низу:

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Delete Toolbar
uk: В_илучити панель знарядь

en: _Do not ask again during this session
uk: _Не запитувати знову впродовж цього сеансу

en: _Edit
uk: _Зміни

en: _First Image
uk: _Перше зображення

en: _Fullscreen
uk: На _увесь екран

en: _Go
uk: Пере_йти

en: _Height:
uk: _Висота:

en: _Help
uk: _Допомога

en: _Image
uk: _Зображення

en: _Image Collection
uk: Колекція _зображень

en: _Last Image
uk: _Останнє зображення

en: _Left:
uk: Лі_воруч:

en: _Loop sequence
uk: _Циклічна послідовність

en: _Move on Toolbar
uk: _Перемістити на панель знарядь

en: _Next
uk: _Наступне

en: _Next Image
uk: _Наступне зображення

en: _Normal Size
uk: _Звичайний розмір

en: _Open Background Preferences
uk: _Відкрити параметри тла

en: _Open…
uk: _Відкрити…

en: _Previous
uk: _Попереднє

en: _Previous Image
uk: _Попереднє зображення

en: _Print…
uk: Д_рук…

en: _Random Image
uk: _Випадкове зображення

en: _Random sequence
uk: _Випадкова послідовність

en: _Reload
uk: _Оновити

en: _Remove from Toolbar
uk: Ви_лучити з панелі знарядь

en: _Reset to Default
uk: _Скинути до початкових

en: _Retry
uk: _Повторити

en: _Right:
uk: Пра_воруч:

en: _Rotate Clockwise
uk: Обернути _за годинниковою стрілкою

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Scaling:
uk: _Мірило:

en: _Statusbar
uk: Панель с_тану

en: _Switch image after:
uk: Зм_інювати зображення через:

en: _Toolbar
uk: _Панель знарядь

en: _Tools
uk: Зна_ряддя

en: _Top:
uk: З_гори:

en: _Undo
uk: Пов_ернути

en: _Unit:
uk: _Одиниця:

en: _View
uk: _Перегляд

en: _Width:
uk: Ш_ирина:

en: _Zoom In
uk: З_більшити

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
uk: Смітник

en: as is
uk: як є

en: pixel | pixels
uk[0]: піксель
uk[1]: пікселі
uk[2]: пікселів
uk[3]: пікселів

en: seconds
uk: секунд
