kaddressbook - en to uk translation catalogue (229 entries)

en: &Action
uk: &Дія

en: &Configure KAddressBook...
uk: &Налаштувати KAddressBook…

en: &Edit
uk: З&міни

en: &Export
uk: &Експортувати

en: &File
uk: &Файл

en: &New
uk: &Створити

en: &Settings
uk: П&араметри

en: &Themes
uk: &Теми

en: &Tools
uk: І&нструменти

en: &View
uk: П&ерегляд

en: (All)
uk: (Усі)

en: (Groups)
uk: (Групи)

en: (None)
uk: (Немає)

en: (One year old) | (%1 years old)
uk[0]: (Вік — %1 рік)
uk[1]: (Вік — %1 роки)
uk[2]: (Вік — %1 років)
uk[3]: (Один рік)

en: (Untagged)
uk: (Без мітки)

en: (c), 2016-2021 Laurent Montel
uk: © Laurent Montel, 2016–2021

en: (c), 2020-2021 Laurent Montel
uk: © Laurent Montel, 2020–2021

en: ...
uk: …

en: <qt>Category filter: %1
uk: <qt>Фільтр категорій: %1

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
uk: <qt>У результаті виконання цієї дії смужку меню буде повністю приховано. Щоб відновити її показ, скористайтеся натисканням комбінації клавіш %1.</qt>

[ctx: @action:button]
en: Clear category filter
uk: Спорожнити фільтр категорій

[ctx: @action:button]
en: Reset category filter
uk: Скинути фільтр категорій

[ctx: @action:button Next contact]
en: Next
uk: Наступний

[ctx: @action:button Previous contact]
en: Previous
uk: Попередній

[ctx: @action:inmenu]
en: New Contact Group...
uk: Створити групу контактів...

[ctx: @action:inmenu]
en: New Contact...
uk: Створити запис контакту…

[ctx: @action:inmenu]
en: Simple (one column)
uk: Просте (у один стовпчик)

[ctx: @action:inmenu]
en: Three Columns
uk: У три стовпчики

[ctx: @action:inmenu]
en: Two Columns
uk: У два стовпчики

[ctx: @info:status]
en: %1 out of %2
uk: %1 з %2

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from a chosen address book
uk: Всі контакти з вибраної адресної книги

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from all your address books
uk: Всі контакти з усіх ваших адресних книг

[ctx: @info:tooltip]
en: Export business fields
uk: Експортувати робочі поля

[ctx: @info:tooltip]
en: Export display name as full name
uk: Експортувати показане ім’я як ім’я повністю

[ctx: @info:tooltip]
en: Export encryption keys
uk: Експортувати ключі шифрування

[ctx: @info:tooltip]
en: Export other fields
uk: Експортувати інші поля

[ctx: @info:tooltip]
en: Export pictures
uk: Експортувати малюнки

[ctx: @info:tooltip]
en: Export private fields
uk: Експортувати особисті поля

[ctx: @info:tooltip]
en: Move to the next contact in the list
uk: Перейти до наступного запису контакту у списку

[ctx: @info:tooltip]
en: Move to the previous contact in the list
uk: Перейти до попереднього запису контакту у списку

[ctx: @info:tooltip]
en: Only the contacts currently selected
uk: Лише поточні позначені контакти

[ctx: @info:tooltip]
en: Search contacts in list
uk: Шукати контакти у списку

[ctx: @info:tooltip]
en: Select all subfolders including the top-level folder
uk: Вибрати всі підтеки разом з текою верхнього рівня

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the primary sort field
uk: Виберіть основне поле впорядковування

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the print style
uk: Вибрати цей формат друку

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the sorting order
uk: Виберіть порядок

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's business fields to the vCard output file.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви хочете експортувати робочі дані щодо запису контакту до файла vCard.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's display name in the vCard's full name field.  This may be required to get the name shown correctly in GMail or Android.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви хочете експортувати показане ім’я контакту до поля повного імені vCard. Цей пункт може знадобитися, щоб ім’я було показано належним чином у записах GMail або Android.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's encryption keys to the vCard output file.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви хочете експортувати ключі шифрування, пов’язані записом контакту, до файла vCard.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's other fields to the vCard output file.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви хочете експортувати інші дані щодо запису контакту до файла vCard.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's picture to the vCard output file.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви хочете експортувати малюнки, пов’язані записом контакту, до файла vCard.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's private fields to the vCard output file.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви хочете експортувати особисті дані щодо запису контакту до файла vCard.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to select all contacts from this folder, including all subfolders.  If you only want the contacts from the top-level folder then leave this box unchecked.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви хочете вибрати всі записи контактів з цієї теки, разом з підтеками. Якщо вам потрібні лише контакти з теки верхнього рівня, не позначайте цей пункт.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose if you want to sort your contacts in ascending or descending order. Use the sorting criterion option to specify on which contact field the sorting will be performed.
uk: Вкажіть порядок записів: за зростанням чи за спаданням. За допомогою поля критерію впорядковування ви можете вказати, за яким полем записів контактів відбуватиметься впорядковування.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want only the contacts you have already selected in the graphical interface.
uk: Позначте цей пункт, якщо вам потрібні лише записи контактів, позначені за допомогою графічного інтерфейсу.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want to select all the contacts from only one of your address books.  Once this option is clicked you will be provided a drop down box listing all those address books and permitted to select the one you want.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви хочете вибрати всі контакти лише з одної з ваших адресних книг. Після вибору цього варіанта, програма покаже спадний список всіх адресних книг, з якого ви зможете вибрати потрібну вам книгу.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option you want to select all your contacts from all your address books.
uk: Позначте цей пункт, якщо слід вибрати всі ваші контакти з усіх ваших адресних книг.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose your desired printing style. See the preview image to help you decide.
uk: Виберіть потрібний вам формат друку. Показаний зразок зображення допоможе вам у виборі.

[ctx: @info:whatsthis]
en: From this list you can select the field on which your contacts are sorted in the print output.  Use the sorting order option to determine if the sort will be in ascending or descending order.
uk: За допомогою цього списку ви можете вибрати поля, за якими впорядковуватиметься ваш друкований список контактів. За допомогою пункту порядку ви можете визначити, яке впорядкування слід виконати: за спаданням чи за зростанням.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to move to the next contact in the list.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб перейти до наступного запису контакту у списку.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to move to the previous contact in the list.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб перейти до попереднього запису контакту у списку.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Print the complete address book or a selected number of contacts.
uk: Надрукувати всю адресну книгу або позначені записи контактів.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Start typing a search string in this box and the list of contacts matching that string will be displayed.  This is a quick way of searching for contacts of interest.
uk: Почніть вводити символи рядка пошуку до цього поля, щоб звузити список до відповідників введених символів. У такий спосіб простіше шукати потрібні вами записи контактів.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can configure the application-wide shortcuts.
uk: Буде показано нове вікно, у якому ви зможете налаштувати загальні для програми клавіатурні скорочення.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create a new contact group.
uk: Буде показано діалогове вікно, за допомогою якого ви зможете створити запис групи контактів.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create a new contact.
uk: Буде відкрити діалогове вікно, за допомогою якого ви зможете створити запис контакту.

[ctx: @item Undefined import field type]
en: Undefined
uk: Не визначено

[ctx: @item:inlistbox Ascending sort order]
en: Ascending
uk: За зростанням

[ctx: @item:inlistbox Descending sort order]
en: Descending
uk: За спаданням

[ctx: @label]
en: (No preview available.)
uk: (Перегляд недоступний.)

[ctx: @label Search contacts in list]
en: Search... <%1>
uk: Шукати… <%1>

[ctx: @label:listbox]
en: Criterion:
uk: Критерій:

[ctx: @label:listbox]
en: Order:
uk: Порядок:

[ctx: @label:textbox]
en: What should the print look like?
    KAddressBook has several printing styles, designed for different purposes.
    Choose the style that suits your needs below.
uk: Який вигляд будуть мати надруковані контакти?
    У KAddressBook передбачено декілька форматів друку, кожний з них має своє призначення.
    Виберіть формат, який найбільше вам підходить.

[ctx: @option:check]
en: Business fields
uk: Робочі поля

[ctx: @option:check]
en: Display name as full name
uk: Показане ім’я — повне ім’я

[ctx: @option:check]
en: Encryption keys
uk: Ключі шифрування

[ctx: @option:check]
en: Include Subfolders
uk: Разом з підтеками

[ctx: @option:check]
en: Other fields
uk: Інші поля

[ctx: @option:check]
en: Pictures
uk: Малюнки

[ctx: @option:check]
en: Private fields
uk: Особисті поля

[ctx: @option:radio]
en: All contacts
uk: Всі контакти

[ctx: @option:radio]
en: All contacts from:
uk: Всі контакти з:

[ctx: @option:radio]
en: Selected contacts
uk: Позначені контакти

[ctx: @title:group]
en: Export options
uk: Параметри експортування

[ctx: @title:group]
en: Fields to be exported
uk: Поля для експортування

[ctx: @title:group]
en: Print Style
uk: Формат друку

[ctx: @title:group]
en: Sorting
uk: Впорядкування

[ctx: @title:window]
en: Choose Printing Style
uk: Вибір формату друку

[ctx: @title:window]
en: Collect Contacts
uk: Збирання контактів

[ctx: @title:window]
en: Import Contacts
uk: Імпортування контактів

[ctx: @title:window]
en: Print Contacts
uk: Друк записів контактів

[ctx: @title:window]
en: Printing: Progress
uk: Друк: поступ

[ctx: @title:window]
en: Properties of Address Book Folder %1
uk: Властивості теки адресної книги %1

[ctx: @title:window]
en: Select Address Book
uk: Виберіть адресну книгу

[ctx: @title:window]
en: Select Contacts
uk: Виберіть записи контактів

en: Address Book
uk: Адресна книга

en: All EMails
uk: Всі адреси ел. пошти

en: Alternating the background color
uk: Використовувати по черзі один з двох кольорів тла

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Appearance Page
uk: Сторінка вигляду

en: Assistant
uk: Асистент

en: Birthday
uk: День народження

en: Blog Feed
uk: Подача вебжурналу

en: Business Address
uk: Робоча адреса

en: Category filter
uk: Фільтрування категорій

en: Change the background color of every row
uk: Змінювати колір тла у рядках

en: Check this box if you want contact birthdays to be printed.
uk: Позначте цей пункт, якщо слід надрукувати дані щодо дня народження особи, якій відповідає цей запис

en: Check this box if you want contact email addresses to be printed.
uk: Позначте цей пункт, якщо слід надрукувати дані щодо адреси електронної пошти особи цього запису контактів.

en: Check this box if you want contact notes to be printed.
uk: Позначте цей пункт, якщо слід надрукувати нотатки щодо цього запису контактів.

en: Check this box if you want contact organizations to be printed.
uk: Позначте цей пункт, якщо слід друкувати дані щодо місця роботи особи запису контакту.

en: Check this box if you want contact phone numbers to be printed.
uk: Позначте цей пункт, якщо слід надрукувати дані щодо номерів контактних телефонів особи цього запису контактів.

en: Check this box if you want contact street addresses to be printed.
uk: Позначте цей пункт, якщо слід надрукувати дані щодо місця проживання особи цього запису контактів.

en: Choose Contacts to Print
uk: Вибір контактів для друку

en: Choose Printing Style
uk: Вибір стилю для друку

en: Click this button to start a color chooser that will allow you set to the color for the headline background color.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб відкрити вікно вибору кольору, за допомогою якого ви зможете вказати колір тла рядка заголовка.

en: Click this button to start a color chooser that will allow you set to the color for the headline text.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб відкрити вікно вибору кольору, за допомогою якого ви зможете вказати колір тексту рядка заголовка.

en: Compact Printing Style
uk: Компактний стиль друку

en: Compact Style
uk: Компактний стиль

en: Configure Plugins
uk: Налаштовування додатків

en: Configure User FeedBack
uk: Налаштовування відгуків користувача

en: Contact
uk: Контакт

en: Contact Headers
uk: Заголовки контактів

en: Copyright © 2007–%1 KAddressBook authors
uk: © Автори KAddressBook, 2007–%1

en: Current maintainer
uk: Поточний супровідник

en: Detailed Print Style - Appearance
uk: Детальний стиль для друку - Зовнішній вигляд

en: Detailed Style
uk: Детальний стиль

en: Display the specified contact (by URL)
uk: Показати вказаний контакт (за адресою)

en: Documentation (2019)
uk: Документація (2019)

en: Domestic Address
uk: Домашня адреса

en: Email
uk: Ел. пошта

en: Email address:
uk: Адреса ел. пошти:

en: Email addresses
uk: Адреси ел. пошти

en: Email addresses:
uk: Адреси ел. пошти:

en: Email: %1
uk: Ел. пошта: %1

en: Emails
uk: Адреси ел. пошти

en: Export
uk: Експорт

en: Family Name
uk: Прізвище

en: Fetch Contacts
uk: Отримати контакти

en: Fields
uk: Поля

en: Files or URLs. The user will be asked whether to import.
uk: Файли або адреси. Програма запитає користувача, чи слід імпортувати дані.

[ctx: Finished printing]
en: Done
uk: Завершено

[ctx: Fourth email address]
en: EMail (4)
uk: Адреса ел. пошти (4)

en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: Given Name
uk: Ім'я

en: Headline background color:
uk: Колір тла заголовків:

en: Headline text color:
uk: Колір тексту заголовків:

en: Hide menu bar
uk: Приховати смужку меню

en: Home Address
uk: Домашня адреса

en: Import
uk: Імпорт

en: Import the given file
uk: Імпортувати вказаний файл

en: Import/Export Plugins
uk: Додатки імпортування та експортування

en: Importing one contact to %2 | Importing %1 contacts to %2
uk[0]: Імпортування %1 запису контакту до %2
uk[1]: Імпортування %1 записів контактів до %2
uk[2]: Імпортування %1 записів контактів до %2
uk[3]: Імпортування одного запису контакту до %2

en: International Address
uk: Міжнародна адреса

en: Lists the available options for user feedback
uk: Показати доступні варіанти для відгуків користувача

en: Loading contacts details ...
uk: Завантажуємо подробиці записів контактів…

en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

en: Manager
uk: Менеджер

en: Mike's Printing Style
uk: Стиль друку Mike

en: Note
uk: Нотатка

en: Note:
uk: Нотатка:

en: Notes:
uk: Нотатки:

en: Office
uk: Офіс

en: Open the 'New Contact' dialog
uk: Відкрити вікно «Новий контакт»

en: Organization
uk: Установа

en: Organization:
uk: Організація:

en: Original Author (1998)
uk: Перший автор (1998)

en: Parcel Address
uk: Адреса для посилок

en: Phone Numbers
uk: Номери телефонів

en: Phone numbers
uk: Телефонні номери

en: Phone: %1
uk: Телефон: %1

en: Postal Address
uk: Поштова адреса

en: Postal addresses
uk: Поштові адреси

en: Preferred Address
uk: Головна адреса

en: Preferred EMail
uk: Основна адреса ел. пошти

[ctx: Preferred email address]
en: EMail (preferred)
uk: Адреса ел. пошти (основна)

en: Previous maintainer
uk: Колишній супровідник

en: Print Contact's Information
uk: Друкувати інформацію контакту

en: Print Progress
uk: Поступ друку

en: Print contact birthdays
uk: Надрукувати день народження особи

en: Print contact email addresses
uk: Друкувати адреси електронної пошти

en: Print contact notes
uk: Друкувати нотатки щодо контакту

en: Print contact organizations
uk: Друкувати дані щодо місця роботи

en: Print contact phone numbers
uk: Друкувати телефонні номери

en: Print contact street addresses
uk: Друкувати поштові адреси

en: Print the birthday
uk: Надрукувати день народження

en: Print the home address, with home phone number and mobile phone number
uk: Надрукувати домашню адресу з номером домашнього та мобільного телефонів

en: Print the preferred and the secondary e-mail fields
uk: Надрукувати поля основної та додаткової адреси електронної пошти

en: Printing
uk: Друк

en: Printout for Ring Binders
uk: Друк для скріплення кільцями

en: Profession
uk: Професія

en: Progress
uk: Поступ

en: Quick search
uk: Швидкий пошук

en: Ring Binder Printing Style - Appearance
uk: Стиль друку для скріплення кільцями - Вигляд

[ctx: Second email address]
en: EMail (2)
uk: Адреса ел. пошти (2)

en: Select All
uk: Вибрати всі

en: Select all contacts in the current address book view.
uk: Позначити всі контакти у поточному перегляді адресної книги.

en: Select the address book the imported contact(s) shall be saved in:
uk: Виберіть адресну книгу, у якій слід зберегти імпортовані записи контактів:

en: Select the headline text background color
uk: Вибрати колір тла заголовка

en: Select the headline text color
uk: Вибрати колір тексту заголовка

en: Serverside Subscription...
uk: Підписка з боку сервера…

en: Set Focus to Quick Search
uk: Перевести фокус на швидкий пошук

en: Setting up colors
uk: Налаштування кольорів

en: Setting up document
uk: Налаштування документа

en: Setting up fields
uk: Налаштування полів

en: Show QR Codes
uk: Показати коди QR

en: Show QR Codes in the contact.
uk: Показати коди QR у записі контакту.

en: Show a simple mode of the address book view.
uk: Простий режим перегляду адресної книги.

en: Spouse
uk: Чоловік/дружина

en: Telephone:
uk: Телефон:

en: Telephones:
uk: Телефони:

en: The KDE Address Book Application
uk: Адресна книга KDE

[ctx: The wedding anniversary of a contact]
en: Anniversary
uk: Річниця весілля

[ctx: Third email address]
en: EMail (3)
uk: Адреса ел. пошти (3)

en: Title
uk: Звання

en: Tools Plugins
uk: Додатки інструментів

en: Web page:
uk: Сторінка Тенет:

en: Website
uk: Сайт

en: Which contacts do you want to print?
uk: Які контакти друкувати?

en: Work Address
uk: Робоча адреса

en: first color
uk: перший колір

en: print the business address, with business phone number
uk: надрукувати робочу адресу з номером робочого телефону

en: second color
uk: другий колір

en: the first color, if alternating color is checked
uk: перший колір, якщо позначено пункт змінного кольору

en: the second color, if alternating color is checked
uk: другий колір, якщо позначено пункт змінного кольору

en: with birthday
uk: з днями народження

en: with business address
uk: з робочою адресою

en: with e-mail
uk: з адресою ел. пошти

en: with home address
uk: з домашньою адресою
