kcmkonqhtml - en to uk translation catalogue (269 entries)

en:  day |  days
uk[0]:  день
uk[1]:  дні
uk[2]:  днів
uk[3]:  день

en:  second |  seconds
uk[0]:  секунда
uk[1]:  секунди
uk[2]:  секунд
uk[3]:  секунда

en: &Black on white
uk: &Чорний на білому

en: &Export...
uk: &Експортувати...

en: &Fixed font:
uk: &Моноширинний шрифт:

en: &Foreground:
uk: &Текст:

en: &Host or domain name:
uk: &Назва машини або домену:

en: &Import...
uk: &Імпортувати...

en: &Java policy:
uk: &Правила для Java:

en: &Maximum completions:
uk: &Максимальне заповнення:

en: &Medium font size:
uk: С&ередній розмір шрифту:

en: &New...
uk: С&творити...

en: &Path to Java executable, or 'java':
uk: &Шлях до програми віртуальної машини java, або «java»:

en: &Show close button on tabs
uk: &Показувати на вкладках кнопку закриття

en: &Suppress images
uk: &Блокувати зображення

en: &Use same size for all elements
uk: &Використовувати однаковий розмір для всіх елементів

en: &Use security manager
uk: &Використовувати менеджер безпеки

en: &White on black
uk: &Білий на чорному

en: (c) 1999 - 2001 The Konqueror Developers
uk: © Розробники Konqueror, 1999–2001

en: <b>Background</b><p>Behind this door lays the ability to choose a custom default background.</p>
uk: <b>Тло</b><p>За цими дверима лежить можливість вибрати нетиповий колір тла.</p>

en: <b>Background</b><p>This background color is the one displayed behind the text by default. A background image will override this.</p>
uk: <b>Тло</b><p>Цей колір тла відображується поза текстом, якщо не вибрано зображення тла.</p>

en: <b>Black on White</b><p>This is what you normally see.</p>
uk: <b>Чорний на білому</b><p>Це те, до чого ви звикли.</p>

en: <b>Custom</b><p>Select this option to define a custom color for the default font.</p>
uk: <b>Нетипова</b><p>Виберіть цей варіант, щоб визначити колір для типового шрифту.</p>

en: <b>Font family</b><p>A font family is a group of fonts that resemble one another, with family members that are e.g. bold, italic, or any number of the above.</p>
uk: <b>Гарнітура шрифту</b><p>Гарнітура — це набір шрифтів, які схожі один на одного, з елементами гарнітури, напр., такими, як жирний, курсив тощо.</p>

en: <b>Foreground color</b><p>The foreground color is the color that the text is drawn in.</p>
uk: <b>Колір тексту</b><p>Це колір, яким буде показано текст.</p>

en: <b>Images</b>
uk: <b>Зображення</b>

en: <b>Stylesheets</b><p>See http://www.w3.org/Style/CSS for further information on cascading style sheets.</p>
uk: <b>Таблиці стилів</b><p>Дивіться http://www.w3.org/Style/CSS щодо подальшої інформації про таблиці каскадних стилів.</p>

en: <b>Stylesheets</b><p>Use this groupbox to determine how Konqueror will render style sheets.</p>
uk: <b>Таблиці стилів</b><p>Ця група керує тим, як Konqueror буде відтворювати таблиці стилів.</p>

en: <b>Suppress background images</b><p>Selecting this option will prevent Konqueror from loading background images.</p>
uk: <b>Блокувати зображення тла</b><p>Забороняє Konqueror завантажувати зображення тла.</p>

en: <b>Suppress images</b><p>Selecting this will prevent Konqueror from loading images.</p>
uk: <b>Блокувати зображення</b><p>Це забороняє Konqueror завантажувати зображення.</p>

en: <b>Use accessibility stylesheet</b><p>Selecting this option will allow you to define a default font, font size, and font color with a few simple clicks of the mouse. Simply wander over to the Customize... dialog and pick out your desired options.</p>
uk: <b>Використовувати таблицю стилів доступності</b><p> Вибравши цей параметр ви зможете визначити типовий шрифт, розмір шрифту та його колір за допомогою простих дій мишки. Просто відкрийте діалогове вікно «Налаштувати» і вкажіть бажані параметри.</p>

en: <b>Use default stylesheet</b><p>Select this option to use the default stylesheet.</p>
uk: <b>Використовувати типову таблицю стилів</b><p>Позначте цей пункт, щоб використовувати типову таблицю стилів.</p>

en: <b>Use same color for all text</b><p>Select this option to apply your chosen color to the default font as well as any custom fonts as specified in a stylesheet.</p>
uk: <b>Використовувати однаковий колір для всього тексту</b><p>Позначте цей пункт, якщо ви хочете застосувати вибраний вами колір до типового шрифту, а також до будь-якого шрифту, вказаного в таблиці стилів.</p>

en: <b>Use same family for all text</b><p>Select this option to override custom fonts everywhere in favor of the base font.</p>
uk: <b>Використовувати однакову гарнітуру для всього тексту</b><p>Позначте цей пункт, щоб замінити всі шрифти основним.</p>

en: <b>Use same size for all elements</b><p>Select this option to override custom font sizes in favor of the base font size. All fonts will be displayed in the same size.</p>
uk: <b>Використовувати однаковий розмір для всіх елементів</b><p>Позначте цей пункт, щоб наказати програмі ігнорувати нетипові розміри шрифтів і використовувати основний розмір шрифту. Всі шрифти матимуть однаковий розмір.</p>

en: <b>Use user-defined stylesheet</b><p>If this box is checked, Konqueror will try to load a user-defined style sheet as specified in the location below. The style sheet allows you to completely override the way web pages are rendered in your browser. The file specified should contain a valid style sheet (see http://www.w3.org/Style/CSS for further information on cascading style sheets).</p>
uk: <b>Використовувати таблицю стилів користувача</b><p>Якщо буде позначено цей пункт, Konqueror спробує завантажити таблиці стилів користувача як вказано у вікні нижче. Таблиці стилів надають змогу повністю змінити спосіб показу сторінок інтернету у вашому навігаторі. У вказаному файлі повинна міститися коректна таблиця стилів (див. http://www.w3.org/Style/CSS щодо подальшої інформації про таблиці каскадних стилів).</p>

en: <b>White on Black</b><p>This is your classic inverse color scheme.</p>
uk: <b>Білий на чорному</b><p>Це класична схема інверсії кольорів.</p>

en: <h1>Konqueror AdBlocK</h1> Konqueror AdBlocK allows you to create a list of filters that are checked against linked images and frames. URL's that match are either discarded or replaced with a placeholder image.
uk: <h1>AdBlocK Konqueror</h1> AdBlocK Konqueror дає змогу створити список фільтрів, які застосовуються до посилань зображень та фреймів. Адреси URL, які збігаються з фільтром, або відкидаються, або заміняються зображенням шаблону заміни.

en: <h1>Konqueror Browser</h1> Here you can configure Konqueror's browser functionality. Please note that the file manager functionality has to be configured using the "File Manager" configuration module. You can make some settings how Konqueror should handle the HTML code in the web pages it loads. It is usually not necessary to change anything here.
uk: <h1>Навігатор Konqueror</h1> Тут можна налаштувати параметри переглядача інтернету Konqueror. Будь ласка, майте на увазі, що параметри менеджера файлів налаштовуються в модулі «Менеджер файлів». Ви можете встановити деякі параметри стосовно правил Konqueror під час завантаження коду HTML зі сторінок інтернету. Зазвичай, тут змінювати нічого не треба.

en: <h1>Konqueror Fonts</h1>On this page, you can configure which fonts Konqueror should use to display the web pages you view.
uk: <h1>Шрифти Konqueror</h1>На цій сторінці ви можете налаштувати, які шрифти буде використовувати Konqueror для показу сторінок інтернету.

en: <h1>Konqueror Stylesheets</h1> This module allows you to apply your own color and font settings to Konqueror by using stylesheets (CSS). You can either specify options or apply your own self-written stylesheet by pointing to its location.<br /> Note that these settings will always have precedence before all other settings made by the site author. This can be useful to visually impaired people or for web pages that are unreadable due to bad design.
uk: <h1>Таблиці стилів Konqueror</h1> За допомогою цього модуля можна застосовувати ваші власні параметри кольору та шрифтів до використання таблиць стилів (CSS) у Konqueror. Ви можете вказати параметри або застосувати власноручно написані таблиці стилів, вказавши адресу.<br /> Вважайте, що ці налаштування будуть завжди мати перевагу над будь-якими, створеними автором сайта. Це може бути корисно для людей з поганим зором або для вебсторінок, які важко читати через поганий дизайн.

en: <h2>JavaScript</h2>On this page, you can configure whether JavaScript programs embedded in web pages should be allowed to be executed by Konqueror.<h2>Java</h2>On this page, you can configure whether Java applets embedded in web pages should be allowed to be executed by Konqueror.<br /><br /><b>Note:</b> Active content is always a security risk, which is why Konqueror allows you to specify very fine-grained from which hosts you want to execute Java and/or JavaScript programs.
uk: <h2>JavaScript</h2>На цій сторінці ви можете налаштувати чи буде дозволено програмам JavaScript, які вмонтовані у сторінки інтернету, виконуватися у Konqueror.<h2>Java</h2>На цій сторінці ви можете налаштувати чи буде дозволено аплетам Java, які вмонтовано у вебсторінки виконуватися у Konqueror.<br /><br /><b>Примітка:</b>Активний вміст завжди є ризиком для безпеки, тому Konqueror дозволяє вам окремо вказати, з яких вузлів ви хочете виконувати програми Java і/або JavaScript.

en: <html>
    <head>
    <style>
    <!--
    %1
    -->
    </style>
    </head>
    <body>
    <h1>Heading 1</h1>
    <h2>Heading 2</h2>
    <h3>Heading 3</h3>
    
    <p>User-defined stylesheets allow increased
    accessibility for visually handicapped
    people.</p>
    
    </body>
    </html>
uk: <html>
    <head>
    <style>
    <!--
    %1
    -->
    </style>
    </head>
    <body>
    <h1>Заголовок 1</h1>
    <h2>Заголовок 2</h2>
    <h3>Заголовок 3</h3>
    
    <p>Таблиці стилів користувача надають змогу
    покращити доступність для людей з проблемами
    зору.</p>
    
    </body>
    </html>

en: <html>Controls how Konqueror handles underlining hyperlinks:<br /><ul><li><b>Enabled</b>: Always underline links</li><li><b>Disabled</b>: Never underline links</li><li><b>Only on Hover</b>: Underline when the mouse is moved over the link</li></ul><br /><i>Note: The site's CSS definitions can override this value.</i></html>
uk: Керує тим, як Konqueror підкреслює посилання:<br /><ul><li><b>Завжди</b>: Завжди підкреслювати</li><li><b>Ніколи</b>: Ніколи не підкреслювати</li><li><b>Під курсором</b>: Підкреслює, коли вказівник мишки проходить над посиланням</li></ul><br /><i>Примітка: таблиці стилів сайта мають перевагу над цим параметром.</i>

en: <html>Controls how Konqueror shows animated images:<br /><ul><li><b>Enabled</b>: Show all animations completely.</li><li><b>Disabled</b>: Never show animations, show the starting image only.</li><li><b>Show only once</b>: Show all animations completely but do not repeat them.</li></ul></html>
uk: <html>Керує тим, як Konqueror показує оживлені зображення:<br /><ul><li><b>Ввімкнено</b>: показувати всі анімації повністю.</li><li><b>Вимкнено</b>: ніколи не показувати анімації, показувати тільки початкове зображення.</li><li><b>Показувати один раз</b>: показує всі анімації повністю, але не повторює їх.</li></ul></html>

en: <html>Determines whether Konqueror should use smooth steps to scroll HTML pages, or whole steps:<br /><ul><li><b>Always</b>: Always use smooth steps when scrolling.</li><li><b>Never</b>: Never use smooth scrolling, scroll with whole steps instead.</li><li><b>When Efficient</b>: Only use smooth scrolling on pages where it can be achieved with moderate usage of system resources.</li></ul></html>
uk: <html>Визначає чи Konqueror повинен плавно прокручувати сторінки HTML:<br /><ul><li><b>Завжди</b>: Завжди використовувати плавні кроки для прокручування.</li><li><b>Ніколи</b>: Ніколи не використовувати плавні кроки, натомість прокручувати цілими кроками.</li><li><b>Коли придатне</b>: Використовувати плавне прокручування сторінок тільки тоді, коли на нього не буде витрачатись багато системних ресурсів.</li></ul></html>

en: <html>If this box is checked, Konqueror will automatically load any images that are embedded in a web page. Otherwise, it will display placeholders for the images, and you can then manually load the images by clicking on the image button.<br />Unless you have a very slow network connection, you will probably want to check this box to enhance your browsing experience.</html>
uk: <html>Якщо буде позначено, Konqueror буде автоматично завантажувати зображення, вмонтовані у вебсторінку. Якщо пункт не буде позначено, програма показуватиме місце, на якому мало бути зображення, після чого ви зможете отримати зображення вручну, натиснувши на кнопку зображення. <br />Якщо у вас не надто повільна мережа, скоріше за все, вам слід позначити цей пункт, щоб покращити навігацію.</html>

en: <html>If this box is checked, Konqueror will draw a frame as a placeholder around images embedded in a web page that are not yet fully loaded.<br />You will probably want to check this box to enhance your browsing experience, especially if have a slow network connection.</html>
uk: <html>Якщо буде позначено цей пункт, Konqueror буде малювати рамки навколо місць, де мають бути завантажені зображення, які вбудовано у вебсторінку.<br />Подібна схема може бути корисною, якщо у вас повільне з’єднання з інтернетом.</html>

en: <p>This box contains the domains and hosts you have set a specific Java policy for. This policy will be used instead of the default policy for enabling or disabling Java applets on pages sent by these domains or hosts.</p><p>Select a policy and use the controls on the right to modify it.</p>
uk: <p>Цей список містить домени та вузли, для яких ви встановили правила Java. Це правило буде використано для визначення дозволу на виконання аплетів Java зі сторінок з цих доменів або вузлів. </p><p>Виберіть правило і використовуйте кнопки праворуч, щоб її змінити.</p>

en: <p>This box contains the domains and hosts you have set a specific JavaScript policy for. This policy will be used instead of the default policy for enabling or disabling JavaScript on pages sent by these domains or hosts.</p><p>Select a policy and use the controls on the right to modify it.</p>
uk: <p>У цьому списку містяться записи доменів та вузлів, для яких ви встановили правила JavaScript. Ці правила буде використано для визначення дозволу на виконання JavaScript зі сторінок присланих тими доменами або вузлами. </p><p>Виберіть правило і використовуйте кнопки праворуч, щоб його змінити.</p>

en: <p>This is the currently selected font family</p>
uk: <p>Це поточна вибрана гарнітура шрифтів</p>

en: <qt><p>Enter an expression to filter. Filters can be defined as either:<ul><li>a shell-style wildcard, e.g. <tt>http://www.example.com/ads*</tt>, the wildcards <tt>*?[]</tt> may be used</li><li>a full regular expression by surrounding the string with '<tt>/</tt>', e.g. <tt>/\/(ad|banner)\./</tt></li></ul><p>Any filter string can be preceded by '<tt>@@</tt>' to whitelist (allow) any matching URL, which takes priority over any blacklist (blocking) filter.
uk: <qt><p>Введіть вираз-фільтр. Фільтри можна визначити у декілька способів:<ul><li>у стилі шаблону командної оболонки, наприклад <tt>http://www.example.com/ads*</tt>, можна використовувати шаблони заміни <tt>*?[]</tt></li><li>як повноцінний формальний вираз (для цього рядок слід обмежити символами «<tt>/</tt>», наприклад <tt>/\/(ad|banner)\./</tt></li></ul><p>Перед будь-яким з рядків-фільтрів можна вказати «<tt>@@</tt>», щоб додати до «білого» списку всі відповідні адреси. Подібні фільтри отримуватимуть вищий пріоритет, ніж фільтри «чорного» списку (списку блокування).

en: <qt><p>The filter export format is a plain text file. The file begins with a header line <tt>[AdBlock]</tt>, then all of the filters follow each on a separate line.
uk: <qt><p>Список фільтрів буде експортовано у форматі звичайного тексту. Файл розпочинатиметься з рядка заголовка, <tt>[AdBlock]</tt>. Кожен з наступних рядків є рядком окремого правила фільтрування.

en: <qt><p>The filter import format is a plain text file. Blank lines, comment lines starting with '<tt>!</tt>' and the header line <tt>[AdBlock]</tt> are ignored. Any other line is added as a filter expression.
uk: <qt><p>Імпортований список фільтрів має бути записано у форматі звичайного тексту. Програма ігноруватиме порожні рядки, рядки коментарів, що починаються з символу «<tt>!</tt>» і рядок заголовка <tt>[AdBlock]</tt>. Всі інші рядки вважатимуться рядками фільтрів.

en: <qt>Filter expression (e.g. <tt>http://www.example.com/ad/*</tt>, <a href="filterhelp">more information</a>):
uk: <qt>Ключ фільтрування (наприклад <tt>http://www.example.com/ad/*</tt>, <a href="filterhelp">додаткові відомості</a>):

en: <qt>More information on <a href="importhelp">import format</a>, <a href="exporthelp">export format</a>
uk: <qt>Додаткові відомості щодо <a href="importhelp">формату імпортування</a>, <a href="exporthelp">формату експортування</a>

[ctx: @item:inlistbox]
en: Show Blank Page
uk: Показувати порожню сторінку

[ctx: @item:inlistbox]
en: Show Introduction Page
uk: Показувати вступну сторінку

[ctx: @item:inlistbox]
en: Show My Bookmarks
uk: Показувати мої закладки

[ctx: @item:inlistbox]
en: Show My Start Page
uk: Показувати початкову сторінку

[ctx: @label:listbox]
en: When &Konqueror starts:
uk: Під час запуску &Konqueror:

[ctx: @title:group]
en: Do&main-Specific
uk: За&лежно від домену

[ctx: @title:group]
en: Doma&in-Specific
uk: За&лежно від домену

[ctx: @title:group]
en: Miscellaneous
uk: Різне

[ctx: @title:tab]
en: Fonts
uk: Шрифти

[ctx: @title:tab]
en: General
uk: Загальне

[ctx: @title:tab]
en: Stylesheets
uk: Таблиці стилів

[ctx: @title:window]
en: Change Java Policy
uk: Зміна правила для Java

[ctx: @title:window]
en: Change JavaScript Policy
uk: Зміна правила для JavaScript

[ctx: @title:window]
en: Domain-Specific Policies
uk: Правила для доменів

[ctx: @title:window]
en: New Java Policy
uk: Нове правило для Java

[ctx: @title:window]
en: New JavaScript Policy
uk: Нове правило для JavaScript

[ctx: @title:window]
en: Select Home Page
uk: Вибір домашньої сторінки

[ctx: @title:window]
en: Select Start Page
uk: Вибір початкової сторінки

en: A&nimations:
uk: А&німації:

en: A&utomatically load images
uk: А&втоматично завантажувати зображення

en: Accept
uk: Прийняти

en: Accept all popup window requests.
uk: Дозволити всі запити на створення вигулькних вікон.

en: Accept popup window requests only when links are activated through an explicit mouse click or keyboard operation.
uk: Створення вигулькних вікон буде дозволено, тільки якщо його викликано клацанням миші або клавіатури.

en: Activate previously used tab when closing the current tab
uk: Активувати попередню активну вкладку після закриття поточної вкладки

en: Additional Java a&rguments:
uk: Додаткові а&ргументи для Java:

en: Allow
uk: Дозволити

en: Allow automatic delayed &reloading/redirecting
uk: Ввімкнути автоматичне &перезавантаження/переспрямовування

en: Allow scripts to change the text of the status bar.
uk: Дозволяти скриптам змінювати текст смужки стану.

en: Allow scripts to change the window position.
uk: Дозволяти скриптам змінювати позицію вікна.

en: Allow scripts to change the window size.
uk: Дозволяти скриптам змінювати розмір вікна.

en: Allow scripts to focus the window.
uk: Дозволяти скриптам змінювати фокус вікна.

en: Always duplicate current view
uk: Завжди дублювати поточну панель перегляду

en: Ask
uk: Запитувати

en: Ask for name and folder when adding bookmarks
uk: Питати назву та теку при додаванні закладок

en: Automatic Filter
uk: Автоматичне фільтрування

en: Automatic update interval:
uk: Інтервал автоматичного оновлення:

en: Bac&kground:
uk: Тл&о:

en: Base family:
uk: Основна гарнітура:

en: Base font si&ze:
uk: &Основний розмір шрифту:

en: Boo&kmarks
uk: &Закладки

en: C&ursive font:
uk: &Рукописний шрифт:

en: Chan&ge cursor over links
uk: Зм&інювати курсор над посиланнями

en: Chan&ge...
uk: Зм&інити...

en: Check this box if you want to inform a web site that you do not want your web browsing habits tracked.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви не бажаєте інформувати вебсайт про інші сторінки, які ви переглядали.

en: Click on this button to change the policy for the host or domain selected in the list box.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб змінити правило для домену або вузла, позначеного у списку.

en: Click on this button to delete the policy for the host or domain selected in the list box.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб вилучити правило для домену або вузла, позначеного у списку.

en: Click on this button to manually add a host or domain specific policy.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб додати правило для певного домену або вузла вручну.

en: Click this button to choose the file that contains the Java policies. These policies will be merged with the existing ones. Duplicate entries are ignored.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб вибрати файл, який містить правила для Java. Ці правила будуть об'єднані з існуючими. Подвійні записи ігноруються.

en: Click this button to choose the file that contains the JavaScript policies. These policies will be merged with the existing ones. Duplicate entries are ignored.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб вибрати файл, який містить правила для JavaScript. Ці правила буде об'єднано з існуючими. Подвійні записи ігноруються.

en: Click this button to save the Java policy to a zipped file. The file, named <b>java_policy.tgz</b>, will be saved to a location of your choice.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб зберегти правила для Java у стиснутому файлі. Файл, за назвою <b>java_policy.tgz</b>, буде збережено до вказаної адреси.

en: Click this button to save the JavaScript policy to a zipped file. The file, named <b>javascript_policy.tgz</b>, will be saved to a location of your choice.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб зберегти правила для JavaScript у стиснутому файлі. Файл за назвою <b>javascript_policy.tgz</b> буде збережено за вказаною вами адресою.

en: Colors
uk: Кольори

en: Confirm &when closing windows with multiple tabs
uk: Вимагати п&ідтвердження при закритті вікон з декількома вкладками

en: Cus&tom
uk: &Нетипова

en: Custom&ize...
uk: &Налаштувати...

en: De&lete
uk: Ви&лучити

en: Debugging
uk: Налагоджування

en: Default encoding:
uk: Типове кодування:

en: Default web browser engine:
uk: Типовий рушій перегляду інтернету:

en: Deny
uk: Відмовити

en: Display online PDF files using WebEngine
uk: Показувати файли PDF з інтернету за допомогою WebEngine

en: Domain-Specific JavaScript Policies
uk: Правила JavaScript для доменів

en: Dra&w frame around not completely loaded images
uk: Мал&ювати рамку для не повністю завантажених зображень

en: Duplicate current view only for local files
uk: Дублювати поточну панель перегляду лише для локальних файлів

en: Ena&ble JavaScript globally
uk: Дозволити Java&Script всюди

en: Enable Access Ke&y activation with Ctrl key
uk: Увімкнути активацію клаві&ш доступності при натисканні Ctrl

en: Enable Ja&va globally
uk: Д&озволити Java всюди

en: Enable debu&gger
uk: Увімкнути знева&дник

en: Enable filters
uk: Увімкнути фільтри

en: Enable or disable AdBlocK filters. When enabled, a set of URL expressions should be defined in the filter list for blocking to take effect.
uk: Увімкнути або вимкнути фільтри блокування реклами. Якщо позначено, потрібно визначити набір виразів в списку фільтрів, щоб блокування набуло чинності.

en: Enables builtin JavaScript debugger.
uk: Вмикає вбудований зневадник JavaScript.

en: Enables the execution of scripts written in ECMA-Script (also known as JavaScript) that can be contained in HTML pages. Note that, as with any browser, enabling scripting languages can be a security problem.
uk: Дозволяє виконання скриптів написаних мовою ECMA-Script (відомою також під назвою JavaScript), що можуть міститися в сторінках HTML. Зауважте, що  як і у випадку з будь-яким іншим навігатором інтернетом, вмикання JavaScript може призвести до проблем з безпекою.

en: Enables the execution of scripts written in Java that can be contained in HTML pages. Note that, as with any browser, enabling active contents can be a security problem.
uk: Дозволяє виконання аплетів написаних мовою Java, що можуть міститися в сторінках HTML. Зауважте, що підтримку Java ще не повністю завершено. Також зауважте, що як і з будь-яким іншим навігатором сторінок Тенет, це може бути джерелом небезпеки.

en: Enables the reporting of errors that occur when JavaScript code is executed.
uk: Вмикає звітування про помилки у JavaScript коді при його виконанні.

en: Enabling the security manager will cause the jvm to run with a Security Manager in place. This will keep applets from being able to read and write to your file system, creating arbitrary sockets, and other actions which could be used to compromise your system. Disable this option at your own risk. You can modify your $HOME/.java.policy file with the Java policytool utility to give code downloaded from certain sites more permissions.
uk: Якщо ввімкнути керування безпекою, jvm буде працювати з цим керуванням. Керування безпекою запобігає запису та зчитуванню даних з вашої файлової системи аплетами, створенню довільних сокетів та іншим діям, які можуть завдати шкоди вашій системі. Ви можете зняти позначку з цього пункту, якщо вважаєте небезпеку мінімальною. Ви можете змінити також файл $HOME/.java.policy за допомогою утиліти, щоб надати коду з окремих сайтів більше дозволів.

en: Enabling this will cause the jvm to use KIO for network transport
uk: Позначення цього пункту змусить віртуальну java-машину використовувати підлеглі В/В для обміну даними мережею.

en: Enter the name of a host (like www.kde.org) or a domain, starting with a dot (like .kde.org or .org)
uk: Введіть назву вузла (напр. www.kde.org) або домену, починаючи з крапки (напр. .kde.org або .org)

en: Enter the path to the java executable. If you want to use the jre in your path, simply leave it as 'java'. If you need to use a different jre, enter the path to the java executable (e.g. /usr/lib/jdk/bin/java), or the path to the directory that contains 'bin/java' (e.g. /opt/IBMJava2-13).
uk: Введіть шлях до програми java. Якщо ви хочете використовувати середовище jre, яке знаходиться у PATH, просто залиште «java». Якщо вам потрібне інше середовище jre, введіть або шлях до програми Java (наприклад /usr/lib/jdk/bin/java), або шлях до каталогу, які містить «bin/java» (наприклад /opt/IBMJava2-13).

en: Export Filters
uk: Експорт фільтрів

en: Export...
uk: Експортувати...

en: Fantas&y font:
uk: Шрифт фентез&і:

en: Focus window:
uk: Фокус вікна:

en: Font &size adjustment for this encoding:
uk: К&орекція шрифту для цього кодування:

en: Font Family
uk: Гарнітура шрифту

en: Font Si&ze
uk: Роз&мір шрифту

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: Form Com&pletion
uk: З&аповнення бланків

en: Global JavaScript Policies
uk: Загальні правила для JavaScript

en: Here you can select how many values Konqueror will remember for a form field.
uk: Тут ви можете вибрати, скільки значень Konqueror буде запам'ятовувати для полів бланків.

en: Here you can set specific Java policies for any particular host or domain. To add a new policy, simply click the <i>New...</i> button and supply the necessary information requested by the dialog box. To change an existing policy, click on the <i>Change...</i> button and choose the new policy from the policy dialog box. Clicking on the <i>Delete</i> button will remove the selected policy, causing the default policy setting to be used for that domain.
uk: Тут ви можете встановити окремі правила Java для окремих машин та доменів. Щоб додати нове правило, просто натисніть кнопку <i>Створити...</i> та надайте потрібну інформацію за допомогою діалогового вікна. Щоб змінити існуюче правило, натисніть кнопку <i>Змінити...</i> та виберіть нове правило за допомогою діалогового вікна поведінки. Натискання кнопки <i>Вилучити</i> призведе до вилучення позначеного запису правила, після цього для домену буде встановлено типове правило.

en: Here you can set specific JavaScript policies for any particular host or domain. To add a new policy, simply click the <i>New...</i> button and supply the necessary information requested by the dialog box. To change an existing policy, click on the <i>Change...</i> button and choose the new policy from the policy dialog box. Clicking on the <i>Delete</i> button will remove the selected policy causing the default policy setting to be used for that domain. The <i>Import</i> and <i>Export</i> button allows you to easily share your policies with other people by allowing you to save and retrieve them from a zipped file.
uk: Тут ви можете встановити окремі правила JavaScript для вузлів та доменів. Щоб додати нове правило, натисніть кнопку <i>Створити...</i> і надайте потрібну інформацію за допомогою діалогового вікна. Щоб змінити існуюче правило, натисніть кнопку <i>Змінити...</i> і вкажіть нове правило за допомогою діалогового вікна правил. Натискання кнопки <i>Вилучити</i> призведе до вилучення позначеного правила, для відповідного домену буде встановлено типові правила. Кнопки <i>Імпортувати</i> та <i>Експортувати</i> спростять вам обмін правилами з іншими користувачами за допомогою стиснутих файлів.

en: Hide filtered images
uk: Сховати відфільтровані зображення

en: Hide the tab bar when only one tab is open
uk: Ховати панель вкладок, якщо відкрито лише одну вкладку

en: Home page:
uk: Домашня сторінка:

en: Host/Domain
uk: Вузол/домен

en: If this box is checked, Konqueror will allow you to change the title of the bookmark and choose a folder in which to store it when you add a new bookmark.
uk: Якщо буде позначено, при додаванні закладки Konqueror надасть вам змогу змінити заголовок закладки та вибрати теку, у якій закладку буде збережено.

en: If this box is checked, Konqueror will remember the data you enter in web forms and suggest it in similar fields for all forms.
uk: Якщо буде позначено пункт, Konqueror буде запам'ятовувати дані, які ви вводите у бланках інтернету, та пропонувати їх вам у схожих полях інших бланків.

en: If this box is checked, Konqueror will show only those bookmarks in the bookmark toolbar which you have marked to do so in the bookmark editor.
uk: Якщо буде позначено, на панелі закладок Konqueror буде показувати тільки ті закладки, які було позначено в редакторі закладок для показу на панелі.

en: If this box is checked, you can go back in history by right clicking on a Konqueror view. To access the context menu, press the right mouse button and move.
uk: Якщо позначити, ви зможете повертатися до попередньої сторінки у історії клацанням правою кнопкою миші на перегляді Konqueror. Щоб отримати доступ до контекстного меню, натисніть праву кнопку та пересуньте мишку.

en: If this box is checked, you can open the URL in the selection by middle clicking on a Konqueror view.
uk: Якщо буде позначено, можна буде відкрити адресу, що у виборі, клацанням середньої кнопки мишки на панелі перегляду Konqueror.

en: If this option is set, the shape of the cursor will change (usually to a hand) if it is moved over a hyperlink.
uk: Якщо позначено цей пункт, форма курсора буде змінюватися (зазвичай, на форму руки), коли вказівник миші проходитиме над гіперпосиланням.

en: If you disable this, Konqueror will stop interpreting the <i>window.open()</i> JavaScript command. This is useful if you regularly visit sites that make extensive use of this command to pop up ad banners.<br /><br /><b>Note:</b> Disabling this option might also break certain sites that require <i>window.open()</i> for proper operation. Use this feature carefully.
uk: Якщо ви знімете позначку з цього пункту, Konqueror не буде обробляти команду JavaScript <i>window.open()</i>. Це корисно при частому відвіданні сайтів, які використовують цю команду для відкривання банерів та контекстних вікон. <br /><br /><b>Примітка:</b> зняття позначення з цього пункту може також поламати роботу деяких сайтів, які потребують <i>window.open()</i> для нормальної роботи. Використовуйте обережно.

en: If you want special arguments to be passed to the virtual machine, enter them here.
uk: Якщо ви хочете, щоб віртуальній машині передавались якісь особливі параметри, введіть їх тут.

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Ignore attempts of scripts to change the status bar text. The web page will <i>think</i> it changed the text but the actual text will remain unchanged.
uk: Ігнорувати спроби скриптів змінити текст смужки стану. Програмі буде <i>здаватися</i>, що вона змінили текст, але текст смужки стану не буде змінено.

en: Ignore attempts of scripts to change the window position. The web page will <i>think</i> it moved the window but the actual position is not affected.
uk: Ігнорувати спроби скриптів змінити розташування вікна. Програмі буде <i>здаватися</i>, що вона пересунула вікно, але розташування самого вікна не буде змінено.

en: Ignore attempts of scripts to change the window size. The web page will <i>think</i> it changed the size but the actual window is not affected.
uk: Ігнорувати спроби скриптів змінити розмір вікна. Програмі буде <i>здаватися</i>, що вона змінила розмір вікна, але само вікно не буде змінено.

en: Ignore attempts of scripts to focus the window. The web page will <i>think</i> it brought the focus to the window but the actual focus will remain unchanged.
uk: Ігнорувати спроби скриптів зробити вікно активним. Програмі буде <i>здаватися</i>, що вона зробила вікно активним, але фокус самого вікна не буде змінено.

en: Images
uk: Зображення

en: Import Filters
uk: Імпорт фільтрів

en: Import...
uk: Імпортувати...

en: Insert
uk: Вставити

en: Java Runtime Settings
uk: Параметри виконання Java

en: JavaScript access controls
    Per-domain policies extensions
uk: Керування доступом для JavaScript
    Обробка правил залежно від домену

en: JavaScript policy:
uk: Правило для JavaScript:

en: Konqueror Browsing Control Module
uk: Модуль керування навігації в Konqueror

en: Konqueror will never display text smaller than this size,<br />overriding any other settings.
uk: Konqueror ніколи не буде показувати текст меншого розміру, ніж цей.<br />Цей параметр має перевагу над всіма іншими.

en: M&iddle click opens URL in selection
uk: Клацання &середньою кнопкою відкриває адресу, що у виборі

en: M&inimum font size:
uk: Н&айменший розмір шрифту:

en: Manual Filter
uk: Фільтрування вручну

en: Middle-click on a tab to close it
uk: Клацання на вкладці середньою кнопкою призводитиме до її закриття

en: Modify status bar text:
uk: Зміна тексту смужки стану:

en: Mouse Beha&vior
uk: Поведінка &мишки

en: Move window:
uk: Пересування вікна:

en: Name
uk: Назва

en: O&pen new tabs in the background
uk: В&ідкривати нові вкладки у тлі

en: Offer to save website passwords
uk: Пропонувати зберігати паролі до сайтів

en: Only on Hover
uk: Під курсором

en: Open &links in new tab instead of in new window
uk: Відкривати &посилання у новій вкладці замість нового вікна

en: Open &new tab after current tab
uk: Відкривати &нову вкладку після поточної

en: Open as tab in existing Konqueror when URL is called externally
uk: Відкривати вкладку у поточному вікні Konqueror, якщо URL було викликано ззовні

en: Open new windows:
uk: Відкриття нових вікон:

en: Open pop&ups in new tab instead of in new window
uk: Відкривати &вигульки у новій вкладці замість нового вікна

en: Policy
uk: Правило

en: Pressing the Ctrl key when viewing webpages activates Access Keys. Unchecking this box will disable this accessibility feature. (Konqueror needs to be restarted for this change to take effect.)
uk: Натискання клавіші Ctrl під час перегляду вебсторінок активує клавіші доступності. Вимикання цього параметра вимкне цю функціональність доступності. (Щоб зміни набули чинності, потрібно перезапустити Konqueror.)

en: Preview
uk: Перегляд

en: Prompt every time a popup window is requested.
uk: Запитувати перед показом кожного вигулькного вікна.

en: Reject
uk: Відкинути

en: Reject all popup window requests.
uk: Відмовити всім запитам на створення вигулькних вікон.

en: Remove
uk: Вилучити

en: Report &errors
uk: Показувати &помилки

en: Resize window:
uk: Зміна розміру вікна:

en: Right click goes &back in history
uk: Клацання правою кнопкою &повертає до попередньої

en: S&erif font:
uk: Шр&ифт з засічками:

en: S&mooth scrolling:
uk: П&лавне прокручування:

en: S&tandard font:
uk: &Типовий шрифт:

en: Sa&ns serif font:
uk: Шр&ифт без засічок:

en: Search:
uk: Шукати:

en: Select a Java policy for the above host or domain.
uk: Виберіть правила Java для наведеної вище назви вузла або домену.

en: Select a JavaScript policy for the above host or domain.
uk: Виберіть правило для JavaScript для вузла або домену, який наведено вище.

en: Select the default encoding to be used; normally, you will be fine with 'Use language encoding' and should not have to change this.
uk: Виберіть типове кодування. Здебільшого нормальним буде вибір «Користуватися кодуванням мови», вам не слід його змінювати.

en: Send the DNT header to tell web sites you do not want to be tracked
uk: Повідомляти вебсайтам (за допомогою DNT), що ви не бажаєте, щоб за вами стежили

en: Show Only Once
uk: Показувати один раз

en: Show only marked bookmarks in bookmark toolbar
uk: Показувати тільки позначені закладки в пеналі закладок

en: Shu&tdown applet server when inactive for more than
uk: Ви&микати сервер аплетів за відсутності запитів понад

en: Smart
uk: Кмітливо

en: Some web pages request an automatic reload or redirection after a certain period of time. By unchecking this box Konqueror will ignore these requests.
uk: Деякі сторінки інтернету регулярно надсилають запити щодо автоматичного перезавантаження або переспрямовування. Якщо цей пункт не буде позначено, Konqueror буде ігноруватиме ці запити.

en: Some websites change the status bar text by setting <i>window.status</i> or <i>window.defaultStatus</i>, thus sometimes preventing displaying the real URLs of hyperlinks. This option specifies the treatment of such attempts.
uk: Деякі сторінки інтернету намагаються змінити текст смужки стану за допомогою <i>window.status</i> або <i>window.defaultStatus</i>, це іноді перешкоджає показу справжніх адрес (URL) гіперпосилань. Цей параметр вказує, як обробляти такі спроби.

en: Some websites change the window position on their own by using <i>window.moveBy()</i> or <i>window.moveTo()</i>. This option specifies the treatment of such attempts.
uk: Деякі сторінки інтернету намагаються змінити розташування вікна навігатора за допомогою <i>window.moveBy()</i> або <i>window.moveTo()</i>. Цей параметр вказує, як обробляти такі спроби.

en: Some websites change the window size on their own by using <i>window.resizeBy()</i> or <i>window.resizeTo()</i>. This option specifies the treatment of such attempts.
uk: Деякі сторінки інтернету намагаються змінити розмір вікна навігатора за допомогою <i>window.resizeBy()</i> або <i>window.resizeTo()</i>. Цей параметр вказує, як обробляти такі спроби.

en: Some websites set the focus to their browser window on their own by using <i>window.focus()</i>. This usually leads to the window being moved to the front interrupting whatever action the user was dedicated to at that time. This option specifies the treatment of such attempts.
uk: Деякі сторінки інтернету намагаються зробити вікно навігатора активним за допомогою <i>window.focus()</i>. Це призводить до того що вікно стає активним і припиняє виконання дії, яку користувач робив у цей час. Цей параметр вказує, як обробляти такі спроби.

en: Stylesheets
uk: Таблиці стилів

en: Suppress background images
uk: Блокувати зображення тла

en: Tabbed Browsing
uk: Навігація з вкладками

[ctx: The user chose to use a custom start page but left the corresponding field empty]
en: Please, insert the custom start page
uk: Будь ласка, вкажіть нетипову початкову сторінку

en: This is the URL of the web page Konqueror will show when starting.
uk: Це адреса сторінки, яку Konqueror показуватиме одразу після запуску.

en: This is the URL of the web page where Konqueror will jump to when the "Home" button is pressed.
uk: Це адреса URL сторінки мережі, до якої перейде Konqueror, якщо ви натиснете кнопку «Домівка».

en: This is the font used to display fixed-width (i.e. non-proportional) text.
uk: Це шрифт, який використовується для показу тексту фіксованої (тобто, непропорційної) ширини.

en: This is the font used to display normal text in a web page.
uk: Це шрифт, який використовується для показу звичайного тексту сторінок інтернету.

en: This is the font used to display text that is marked up as a fantasy font.
uk: Це шрифт, який використовується для показу тексту, позначеного як фентезі.

en: This is the font used to display text that is marked up as italic.
uk: Це шрифт, який використовується для показу тексту, позначеного курсивом.

en: This is the font used to display text that is marked up as sans-serif.
uk: Це шрифт, який використовується для показу тексту, який позначено як текст шрифтом без засічок.

en: This is the font used to display text that is marked up as serif.
uk: Це шрифт, який використовується для показу тексту, який помічено як з засічками.

en: This is the list of URL filters that will be applied to all embedded images and media objects.
uk: Це список фільтрів адрес, які буде застосовано до всіх вбудованих зображень та мультимедійних об’єктів.

en: This is the relative font size Konqueror uses to display web sites.
uk: Це відносний розмір шрифтів Konqueror'а, які використовуються для показу сторінок інтернету.

en: This will ask you whether you are sure you want to close a window when it has multiple tabs opened in it.
uk: Якщо у вікні відкрито декілька вкладок, буде вікно з питанням: чи ви впевнені, що бажаєте закрити вікно.

en: This will display close buttons inside each tab.
uk: Показувати кнопки закриття на всіх вкладках.

en: This will display the tab bar only if there are two or more tabs. Otherwise it will always be displayed.
uk: Якщо буде позначено, смужку вкладок буде показано, лише якщо у вікні відкрито дві або більше вкладок. У іншому разі (якщо не позначено) смужку вкладок буде показано завжди.

en: This will open a new tab in the background, instead of in the foreground.
uk: Нові вкладки буде відкрито у тлі, а не на передньому плані.

en: This will open a new tab instead of a new window in various situations, such as choosing a link or a folder with the middle mouse button.
uk: Замість створення нового вікна буде створено нову вкладку у ситуаціях таких, як натискання посилання середньою кнопкою мишки.

en: This will open a new tab opened from a page after the current tab, instead of after the last tab.
uk: Відкривати нову вкладку після поточної, а не після останньої.

en: U&se accessibility stylesheet
uk: Використовувати таблицю стилів &доступності

en: URL
uk: Адреса

en: Uncheck this box to display online PDF files as configured in System Settings
uk: Зніміть позначку з цього пункту, якщо файли PDF з інтернету слід показувати за допомогою програми, яку визначено у Системних параметрах

en: Uncheck this box to prevent being prompted to save website passwords
uk: Зніміть позначку з цього пункту, щоб програма не питала вас про те, чи слід зберігати паролі до сайтів

en: Und&erline links:
uk: &Підкреслювати посилання:

en: Update
uk: Оновити

en: Us&e default stylesheet
uk: Використовувати &типову таблицю стилів

en: Use &KIO
uk: Використовувати &KIO

en: Use &user-defined stylesheet
uk: Використовувати таблицю стилів &користувача

en: Use Global
uk: Використовувати на загальному рівні

en: Use Language Encoding
uk: Користуватися кодуванням мови

en: Use global
uk: Використовувати загальні

en: Use same color for all text
uk: Використовувати однаковий колір для всього тексту

en: Use same family for all text
uk: Використовувати однакову гарнітуру для всього тексту

en: Use setting from global policy.
uk: Використовувати параметри з загальних правил.

en: When Efficient
uk: Коли придатне

en: When all the applets have been destroyed, the applet server should shut down. However, starting the jvm takes a lot of time. If you would like to keep the java process running while you are browsing, you can set the timeout value to whatever you like. To keep the java process running for the whole time that the konqueror process is, leave the Shutdown Applet Server checkbox unchecked.
uk: Після закриття всіх аплетів сервер аплетів має завершити роботу. Однак, запуск jvm потребує багато часу. Якщо ви хочете залишити процес java працювати під час навігації інтернетом, ви можете встановити потрібне значення часу очікування. Щоб залишити процес java працювати протягом всього часу роботи konqueror, зніміть позначку з пункту «Вимикати сервер аплетів».

en: When checking this the previous used or opened tab will be activated when you close the current active tab instead of the one right to the current tab.
uk: Якщо буде позначено, при закритті поточної вкладки буде активовано вкладку, яка була активна до перемикання на поточну вкладку, замість вкладки, що знаходиться праворуч.

en: When enabled blocked images will be removed from the page completely, otherwise a placeholder 'blocked' image will be used.
uk: Якщо буде позначено, заблоковані зображення буде цілком вилучено зі сторінки, інакше буде використано шаблон заміни «заблоковане» зображення.

en: When splitting a view
uk: При поділі панелі перегляду

en: When you click a URL in another KDE program or call kfmclient to open a URL, the current desktop will be searched for a non-minimized Konqueror and, if found, the URL opened as a new tab within it. Otherwise a new Konqueror window will be opened with the required URL.
uk: Коли ви натискаєте позначку адреси (URL) у іншій програмі для KDE або викликаєте відкриття адреси (URL) за допомогою kfmclient, спочатку буде проведено пошук не мінімізованого вікна навігатора Konqueror на поточній стільниці. Якщо таке вікно знайдено, то ця нове адреса буде відкрита у новій вкладці цього вікна. Інакше (якщо вікно не знайдено) буде відкрито нове вікно навігатора Konqueror.

en: When you click on a tab using the middle mouse button or mouse wheel, it will close that tab.
uk: Якщо ви клацнете на вкладці середньою кнопкою або коліщатком мишки, вкладку буде закрито.

en: Whether or not JavaScript popups if allowed shall open in a new tab or in a new window.
uk: Відкривати вигулькні JavaScript вікна (якщо дозволено) у новій вкладці чи в новому вікні.

en: You must first enter a domain name.
uk: Ви повинні спочатку вказати домен.

en: You must first select a policy to be changed.
uk: Спочатку виберіть правило, яке слід змінити.

en: You must first select a policy to delete.
uk: Спочатку виберіть правило, яке слід вилучити.

[ctx: animations]
en: Disabled
uk: Вимкнено

[ctx: animations]
en: Enabled
uk: Ввімкнено

[ctx: smooth scrolling]
en: Always
uk: Завжди

[ctx: soft scrolling]
en: Never
uk: Ніколи

[ctx: underline]
en: Disabled
uk: Ніколи

[ctx: underline]
en: Enabled
uk: Завжди
