kcmkwm - en to uk translation catalogue (143 entries)

en:  ms
uk:  мс

en:  px
uk:  пк

en: &Center snap zone:
uk: Зона захоплення &центру:

en: &Click raises active window
uk: К&лацання піднімає активне вікно

en: &Delay focus by:
uk: &Затримка фокусування:

en: &Double-click:
uk: &Подвійне клацання:

en: &Focus
uk: &Фокус

en: &Left click:
uk: Клацання &лівою:

en: &Middle click:
uk: Клацання с&ередньою:

en: &Raise on hover, delayed by:
uk: &Піднімати у разі наведення вказівника з затримкою:

en: &Right click:
uk: Клацання &правою:

en: &Separate screen focus
uk: &Розділити фокус екрана

en: &Snap windows:
uk: П&рилипання вікон:

en: &Special windows:
uk: С&пеціальні вікна:

en: &Titlebar Actions
uk: Заг&оловок

en: &Window snap zone:
uk: Зона захоплення &вікон:

en: (c) 1997 - 2002 KWin and KControl Authors
uk: © Автори KWin та KControl, 1997–2002

en: <em>Click to focus (mouse precedence):</em> Mostly the same as <em>Click to focus</em>. If an active window has to be chosen by the system (eg. because the currently active one was closed) the window under the mouse is the preferred candidate. Unusual, but possible variant of <em>Click to focus</em>.
uk: <em>Клацніть для фокусування — пріоритет миші:</em> Майже те саме, що і <em>Клацніть для фокусування</em>. Якщо система поставатиме перед вибором активного вікна (наприклад через закриття поточного активного вікна), перевага надаватиметься вікну під вказівником миші. Незвичний, але можливий варіант <em>Клацніть для фокусування</em>.

en: <em>Click to focus:</em> A window becomes active when you click into it. This behavior is common on other operating systems and likely what you want.
uk: <em>Клацніть для фокусування:</em> Вікно стане активним, якщо ви наведете на нього вказівник миші і клацнете лівою кнопкою. Така поведінка є типовою у інших операційних системах і, ймовірно, є бажаною для вас.

en: <em>Focus follows mouse:</em> Moving the mouse onto a window will activate it. Eg. windows randomly appearing under the mouse will not gain the focus. <em>Focus stealing prevention</em> takes place as usual. Think as <em>Click to focus</em> just without having to actually click.
uk: <em>Фокус прямує за мишкою:</em> Пересування у вікно вказівника миші активує вікно. Наприклад, вікна, які випадково потраплятимуть під вказівник не отримуватимуть фокус. <em>Запобігання викраденню фокуса</em> працюватиме у звичному режимі. Те саме, що і <em>Клацніть для фокусування</em>, але без потреби у клацанні.

en: <em>Focus strictly under mouse:</em> The focus is always on the window under the mouse (in doubt nowhere) very much like the focus behavior in an unmanaged legacy X11 environment.<br/><strong>Warning:</strong> <em>Focus stealing prevention</em> and the <em>tabbox ('Alt+Tab')</em> contradict the activation policy and will not work. You very likely want to use <em>Focus follows mouse (mouse precedence)</em> instead!
uk: <em>Фокус точно під мишкою:</em> фокусування завжди виконується на вікно під вказівником миші. У суперечливих випадках не фокусується нічого. Дуже подібно до фокусування у застарілому середовищі X11 без керування вікнами.<br/><strong>Зауваження:</strong> <em>Запобігання викраденню фокуса</em> та <em>перемикання вікон («Alt+Tab»)</em> суперечить цьому правилу і не працюватиме. Варто використовувати <em>Фокус під мишкою — пріоритет мишки</em>!

en: <em>Focus under mouse:</em> The focus always remains on the window under the mouse.<br/><strong>Warning:</strong> <em>Focus stealing prevention</em> and the <em>tabbox ('Alt+Tab')</em> contradict the activation policy and will not work. You very likely want to use <em>Focus follows mouse (mouse precedence)</em> instead!
uk: <em>Фокус під мишкою</em> — Фокусування завжди виконується на вікно під вказівником миші.<br/><strong>Зауваження:</strong> <em>Запобігання викраденню фокуса</em> та <em>перемикання вікон («Alt+Tab»)</em> суперечить цьому правилу і не працюватиме. Варто використовувати <em>Фокус під мишкою — пріоритет мишки</em>!

en: <html><head/><body><p>If this option is enabled, a shaded window will unshade automatically when the mouse pointer has been over the titlebar for some time.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Якщо позначено цей параметр, згорнуте вікно автоматично розгортатиметься, якщо вказівник миші знаходитиметься на смужці заголовка вікна вказаний проміжок часу.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>The placement policy determines where a new window will appear on the desktop.</p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Smart</span> will try to achieve a minimum overlap of windows</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Maximizing</span> will try to maximize every window to fill the whole screen. It might be useful to selectively affect placement of some windows using the window-specific settings.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Random</span> will use a random position</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Centered</span> will place the window centered</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Zero-cornered</span> will place the window in the top-left corner</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Under mouse</span> will place the window under the pointer</li></ul></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Правила розташування визначають, де саме з'являтиметься вікно на стільниці.</p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Кмітливо</span> — намагатися досягти мінімального перекриття вікон</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Максимізовано</span> — намагатися максимізувати усі вікна так, щоб вони заповнювали увесь екран. Може бути корисним для вибіркового впливу на деякі вікна за допомогою специфічних для вікон параметрів.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Довільно</span> — розташувати вікно випадковим чином.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">У центрі</span> — розташувати вікно у центрі екрана.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">У нульовому куті</span> — розташувати вікно у верхньому лівому куті екрана.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Під вказівником</span> — розташувати вікно під вказівником миші.</li></ul></body></html>

en: <html><head/><body><p>This option specifies how much KWin will try to prevent unwanted focus stealing caused by unexpected activation of new windows. (Note: This feature does not work with the <span style=" font-style:italic;">Focus under mouse</span> or <span style=" font-style:italic;">Focus strictly under mouse</span> focus policies.) </p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">None:</span> Prevention is turned off and new windows always become activated.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Low:</span> Prevention is enabled; when some window does not have support for the underlying mechanism and KWin cannot reliably decide whether to activate the window or not, it will be activated. This setting may have both worse and better results than the medium level, depending on the applications.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Medium:</span> Prevention is enabled.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">High:</span> New windows get activated only if no window is currently active or if they belong to the currently active application. This setting is probably not really usable when not using mouse focus policy.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Extreme:</span> All windows must be explicitly activated by the user.</li></ul><p>Windows that are prevented from stealing focus are marked as demanding attention, which by default means their taskbar entry will be highlighted. This can be changed in the Notifications control module.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Цей параметр вказує рівень запобігання небажаному викраданню фокуса, спричиненому активацією нових вікон. (Зауважте: ця функція не працює з режимами <span style=" font-style:italic;">Фокус під мишкою</span> та <span style=" font-style:italic;">Фокус точно під мишкою</span>). </p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Немає:</span> Запобігання вимкнено, новим вікнам завжди дозволено активізовуватись.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Низький:</span> Запобігання ввімкнено. Якщо деяке вікно не підтримує потрібний механізм, а KWin не може надійно визначити, чи потрібно активізовувати вікно, його буде активізовано. Цей параметр може як покращити поведінку, так і погіршити її порівняно із середнім рівнем, це залежить від програм.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Середній:</span> Запобігання ввімкнено.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Високий:</span> Нові вікна активізовуються, лише якщо жодне з вікон не активне на даний момент, або якщо вони належать поточній активній програмі. Цей рівень, напевне, не є дуже зручним, якщо не використовується правила фокусування мишки.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Надвисокий:</span> Всі вікна мають бути явно активовані користувачем.</li></ul><p>Вікна, для яких увімкнено запобігання викраденню фокусування буде позначено як такі, що потребують уваги. Типово, це означає, що їхній пункт на панелі задач буде підсвічено. Змінити цю поведінку середовища можна за допомогою модуля керування сповіщеннями.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>This setting controls what happens when an open window located on a Virtual Desktop other than the current one is activated. </p><p><span style=" font-style:italic;">Switch to that Virtual Desktop</span> will switch to the Virtual Desktop where the window is currently located. </p><p><span style=" font-style:italic;">Bring window to current Virtual Desktop</span> will cause the window to jump to the active Virtual Desktop. </p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Цей пункт керує тим, що трапиться, якщо буде активовано відкрите вікно, яке розташовано на віртуальній стільниці, відмінній від поточної. </p><p><span style=" font-style:italic;">Перемкнутися на цю віртуальну стільницю</span> — перемкнутися на стільницю, на якій розташовано вікно. </p><p><span style=" font-style:italic;">Перенести вікно на поточну віртуальну стільницю</span> — перенести вікно на активну віртуальну стільницю. </p></body></html>

en: <p><h1>Window Behavior</h1> Here you can customize the way windows behave when being moved, resized or clicked on. You can also specify a focus policy as well as a placement policy for new windows.</p> <p>Please note that this configuration will not take effect if you do not use KWin as your window manager. If you do use a different window manager, please refer to its documentation for how to customize window behavior.</p>
uk: <p><h1>Поведінка вікна</h1> Тут ви можете налаштувати, як вікно KDE реагує на пересування, зміну розміру або клацання. Ви також можете вказати поведінку фокуса і розташування нових вікон.</p> <p>Примітка: ці параметри не будуть працювати, якщо ви не використовуєте менеджер вікон KWin. Якщо ви використовуєте інший менеджер, будь ласка, перегляньте його документацію щодо налаштування поведінки вікон.</p>

en: Activate
uk: Активізувати

en: Activate and lower
uk: Активізувати й опустити

en: Activate and pass click
uk: Активізувати і передати клацання

en: Activate and raise
uk: Активізувати та підняти

en: Activate and scroll
uk: Активізувати і гортати

en: Activate, raise and move
uk: Активізувати, підняти і пересунути

en: Activate, raise and pass click
uk: Активізувати, підняти та передати клацання

en: Activate, raise and scroll
uk: Активізувати, підняти і гортати

en: Active
uk: Активне

en: Active screen follows &mouse
uk: Активний екран прямує за &мишкою

en: Adva&nced
uk: Дода&ткові

en: Allow apps to remember the positions of their own windows, if they support it
uk: Дозволити програмам запам'ятовувати розташування власних вікон, якщо у них передбачено підтримку цього

en: Behavior on <em>double</em> click into the titlebar.
uk: Поведінка при <em>подвійному</em> клацанні на смужці заголовка.

en: Behavior on <em>left</em> click into the titlebar or frame of an <em>active</em> window.
uk: Поведінка при клацанні <em>лівої</em> кнопки на смужці заголовка <em>активного</em> вікна.

en: Behavior on <em>left</em> click into the titlebar or frame of an <em>inactive</em> window.
uk: Поведінка при клацанні <em>лівої</em> кнопки на смужці заголовка <em>неактивного</em> вікна.

en: Behavior on <em>left</em> click onto the maximize button.
uk: Поведінка при клацанні <em>лівою</em> кнопкою мишки на кнопку максимізації.

en: Behavior on <em>middle</em> click onto the maximize button.
uk: Поведінка при клацанні <em>середньою</em> кнопкою мишки на кнопці максимізації.

en: Behavior on <em>mouse wheel</em> scroll over the titlebar.
uk: Поведінка при <em>прокручуванні коліщатка миші</em> на смужці заголовка.

en: Behavior on <em>right</em> click onto the maximize button.
uk: Поведінка при клацанні <em>правою</em> кнопкою мишки на кнопці максимізації.

en: Bring window to current Virtual Desktop
uk: Перенести вікно на поточну віртуальну стільницю

en: Centered
uk: У центрі

en: Change opacity
uk: Зміна непрозорості

en: Click to focus (mouse precedence)
uk: Клацніть для фокусування — пріоритет миші

en: Close
uk: Закрити

en: Decrease opacity
uk: Зменшити непрозорість

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Extreme
uk: Надвисокий

en: Focus &stealing prevention:
uk: Запобігання ви&краденню фокуса:

en: Focus follows mouse
uk: Фокус прямує за вказівником

en: Focus follows mouse (mouse precedence)
uk: Фокус прямує за мишкою — пріоритет миші

en: Focus strictly under mouse
uk: Фокус точно під мишкою

en: Focus under mouse
uk: Фокус під мишкою

en: Here you can customize KDE's behavior when scrolling with the mouse wheel in a window while pressing the modifier key.
uk: Тут ви можете налаштувати поведінку KDE при прокручування коліщатка мишки десь у вікні за натиснутої клавіші модифікатора.

en: Here you can set that windows will be only snapped if you try to overlap them, i.e. they will not be snapped if the windows comes only near another window or border.
uk: Тут ви можете встановити, щоб вікна приклеювались тільки при перекриванні, а не при наближенні одне до одного або до межі екрана.

en: Here you can set the snap zone for screen edges, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to the border when moved near it.
uk: Тут ви можете вибрати зону захоплення для меж екрана, тобто «силу» магнітного поля, яке притягує вікна до межі при наближенні.

en: Here you can set the snap zone for the screen center, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to the center of the screen when moved near it.
uk: Тут ви можете вибрати зону захоплення для центру екрана, тобто «силу» магнітного поля, яке притягує вікна до центру при наближенні вікна до нього.

en: Here you can set the snap zone for windows, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to each other when they are moved near another window.
uk: Тут ви можете вибрати зону захоплення для вікон, тобто «силу» магнітного поля. яке притягує вікна одне до одного при наближенні.

en: Here you select whether holding the Meta key or Alt key will allow you to perform the following actions.
uk: Тут ви можете вибрати, яка з клавіш Meta або Alt дозволить вам виконувати наступні дії.

en: Hide utility windows for inactive applications
uk: Ховати допоміжні вікна для неактивних програм

en: High
uk: Високий

en: Horizontally maximize
uk: Максимізувати горизонтально

en: In Top-Left Corner
uk: У лівому верхньому куті

en: In this row you can customize behavior when scrolling into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
uk: Тут ви можете налаштувати поведінку при прокручуванні коліщатка миші на площині неактивного вікна («площина» означає: не заголовок, не рамка).

en: In this row you can customize left click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
uk: Тут ви можете налаштувати поведінку при клацанні лівою кнопкою миші на площині неактивного вікна («площина» означає: не заголовок, не рамка).

en: In this row you can customize left click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
uk: У цьому рядку ви можете налаштувати поведінку при клацанні лівої кнопки мишки на смужці заголовка або рамці вікна.

en: In this row you can customize middle click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
uk: Тут ви можете налаштувати поведінку при клацанні середньою кнопкою миші на площині неактивного вікна («площина» означає: не заголовок, не рамка).

en: In this row you can customize middle click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
uk: Тут ви можете налаштувати поведінку при клацанні середньої кнопки мишки на смужці заголовка або рамці вікна.

en: In this row you can customize right click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
uk: Тут ви можете налаштувати поведінку при клацанні правою кнопкою миші на площині неактивного вікна («площина» означає: не заголовок, не рамка).

en: In this row you can customize right click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
uk: Тут ви можете налаштувати поведінку при клацанні правої кнопки мишки на смужці заголовка або рамці вікна.

en: Inactive
uk: Неактивне

en: Inactive Inner Window Actions
uk: Дії для неактивної площини вікна

en: Increase opacity
uk: Збільшити непрозорість

en: Inner Window, Titlebar and Frame Actions
uk: Дії для площини вікна, заголовка та рамки

en: Keep above/below
uk: Тримати зверху/знизу

en: L&eft click:
uk: Клацання л&івою:

en: Low
uk: Низький

en: Lower
uk: Опустити

en: Maximize
uk: Максимізувати

en: Maximize Button Actions
uk: Дії для кнопки максимізації

en: Maximize/restore
uk: Максимізувати/Звичайний розмір

en: Maximized
uk: Максимізовано

en: Medium
uk: Середній

en: Middle &click:
uk: Клацання с&ередньою:

en: Middle c&lick:
uk: Клацання с&ередньою:

en: Minimal Overlapping
uk: Мінімальне перекриття

en: Minimize
uk: Мінімізувати

en: Mo&difier key:
uk: Клавіша-&модифікатор:

en: Mo&use wheel:
uk: К&оліщатко миші:

en: Mo&vement
uk: П&ересування

en: Mouse &wheel:
uk: &Коліщатко миші:

en: Move
uk: Пересунути

en: Move to previous/next desktop
uk: Пересунути на попередню/наступну стільницю

en: Multiscreen behavior:
uk: Поведінка у середовищі з декількома моніторами:

en: None
uk: Немає

en: On titlebar hover after:
uk: При наведенні на заголовок протягом:

en: Only when overlapping
uk: Лише при перекритті

en: Raise
uk: Підняти

en: Raise/lower
uk: Підняти/Опустити

en: Raising windows:
uk: Підняття вікон на передній план:

en: Random
uk: Довільно

en: Resize
uk: Змінити розмір

en: Right clic&k:
uk: Клацання п&равою:

en: Screen &edge snap zone:
uk: Зона захоплення на &межі екрана:

en: Scroll
uk: Прокручування

en: Sets the time in milliseconds before the window unshades when the mouse pointer goes over the shaded window.
uk: Встановлює час у мілісекундах, через який вікно розгортається, коли вказівник мишки проходить над згорнутим вікном.

en: Shade
uk: Згорнути

en: Shade/unshade
uk: Згорнути/Розгорнути

en: Show actions menu
uk: Показати меню дій

en: Show on all desktops
uk: Показувати на всіх стільницях

en: Switch to that Virtual Desktop
uk: Перемкнутися на цю віртуальну стільницю

en: This is mostly the same as <em>Focus follows mouse</em>. If an active window has to be chosen by the system (eg. because the currently active one was closed) the window under the mouse is the preferred candidate. Choose this, if you want a hover controlled focus.
uk: Майже те саме, що і <em>Фокус прямує за мишкою</em>. Якщо система поставатиме перед вибором активного вікна (наприклад через закриття поточного активного вікна), перевага надаватиметься вікну під вказівником миші. Виберіть, якщо хочете керувати фокусуванням наведенням вказівника.

en: This is the delay after which the window that the mouse pointer is over will automatically come to the front.
uk: Це затримка, після якої вікно, над яким зупинився вказівник мишки, автоматично виринає.

en: This is the delay after which the window the mouse pointer is over will automatically receive focus.
uk: Це затримка, після якої вікно, над яким проходить вказівник мишки, автоматично отримує фокус.

en: Titlebar A&ctions
uk: Заг&оловок

en: Titlebar Actions
uk: Заголовок

en: Titlebar and Frame Actions
uk: Заголовок і рамка

en: Toggle raise and lower
uk: Підняти/Опустити

en: Under mouse
uk: Під вказівником

en: Vertically maximize
uk: Максимізувати вертикально

en: Virtual Desktop behavior:
uk: Робота з віртуальними стільницями:

en: W&indow Actions
uk: &Вікно

en: When activating a window on a different Virtual Desktop:
uk: При активації вікна на іншій віртуальній стільниці:

en: When this option is enabled, a window in the background will automatically come to the front when the mouse pointer has been over it for some time.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, вікно у тлі автоматично виринає, коли вказівник мишки пробув над ним деякий час.

en: When this option is enabled, focus operations are limited only to the active screen
uk: Якщо буде позначено цей пункт, дії фокусування працюватимуть тільки на активному екрані

en: When this option is enabled, the active screen (where new windows appear, for example) is the screen containing the mouse pointer. When disabled, the active screen is the screen containing the focused window.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, активний екран (де, наприклад, з’являються нові вікна) буде екраном, на якому перебуває мишки. Якщо пункт позначено не буде, активний екран визначатиметься за вікном у фокусі.

en: When this option is enabled, the active window will be brought to the front when you click somewhere into the window contents. To change it for inactive windows, you need to change the settings in the Actions tab.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, активне вікно буде автоматично виринати, коли ви клацаєте десь на вмісті вікна. Щоб змінити цю поведінку для неактивних вікон, потрібно змінити параметри на вкладці «Дії».

en: When turned on, apps which are able to remember the positions of their windows are allowed to do so. This will override the window placement mode defined above.
uk: Якщо увімкнено, програмам, які можуть запам'ятовувати розташування власних вікон, буде дозволено це робити. Таким чином, буде перевизначено режим розташовування вікон, який було визначено вище.

en: When turned on, utility windows (tool windows, torn-off menus,...) of inactive applications will be hidden and will be shown only when the application becomes active. Note that applications have to mark the windows with the proper window type for this feature to work.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, допоміжні вікна (вікна з інструментами, відірвані меню, тощо) неактивних програм будуть сховані, їх буде показано, лише коли програма стане активною. Зауважте, що для використання цієї можливості потрібно, щоб програма встановлювала для таких вікон правильний тип.

en: Window &activation policy:
uk: Правила &активації вікон:

en: Window &placement:
uk: &Розташування вікон:

en: Window &unshading:
uk: &Розгортання вікон:

en: Window Actio&ns
uk: &Вікно

en: Window Behavior Configuration Module
uk: Модуль налаштування поведінки вікон

en: Window activation policy description
uk: Опис правил активації вікон

en: With this option you can specify how and when windows will be focused.
uk: За допомогою цього пункту ви можете вказати, коли і як будуть фокусуватися вікна.

[ctx: sassa asas]
en: Click to focus
uk: Клацнути, щоб отримати фокус
