kdelibs4support - en to uk translation catalogue (2515 entries)

en: 
    %1 options:
uk: 
    %1 параметри:

en: 
    Arguments:
uk: 
    Аргументи:

en: 
    Generic options:
uk: 
    Загальні параметри:

en: 
    Options:
uk: 
    Параметри:

[ctx: %1 is the effective date of the certificate, %2 is the expiry date]
en: %1 to %2
uk: %1 до %2

[ctx: %1 is the number of paths, %2 is the list of paths (with newlines between them)]
en: Unable to read X11 RGB color strings. The following file location was examined:
    %2 | Unable to read X11 RGB color strings. The following file locations were examined:
    %2
uk[0]: Неможливо прочитати рядки кольорів X11 RGB. Пошук було виконано у такому каталозі:
    %2
uk[1]: Неможливо прочитати рядки кольорів X11 RGB. Пошук було виконано у таких каталогах:
    %2
uk[2]: Неможливо прочитати рядки кольорів X11 RGB. Пошук було виконано у таких каталогах:
    %2
uk[3]: Неможливо прочитати рядки кольорів X11 RGB. Пошук було виконано у такому каталозі:
    %2

en: &Add
uk: &Додати

en: &Add to Custom Colors
uk: &Додати до нетипових кольорів

en: &Deselect All
uk: &Зняти весь вибір

en: &Details
uk: &Подробиці

en: &Minimize
uk: &Мінімізувати

en: &Remove
uk: В&илучити

en: &Restore
uk: &Відновити

en: &Select All
uk: &Вибрати все

en: &Try
uk: &Спробувати

en: 'ai_family' not supported
uk: «ai_family» не підтримується

en: 'ai_socktype' not supported
uk: «ai_socktype» не підтримується

en: (C) 2011, Peter Penz
uk: © Peter Penz, 2011

[ctx: (kdedt-format) Coptic, AM, full era year format used for %EY, e.g. 2000 AM]
en: %Ey %EC
uk: %Ey р. %EC

[ctx: (kdedt-format) Ethiopian, AM, full era year format used for %EY, e.g. 2000 AM]
en: %Ey %EC
uk: %Ey р. %EC

[ctx: (kdedt-format) Gregorian, AD, full era year format used for %EY, e.g. 2000 AD]
en: %Ey %EC
uk: %Ey р. %EC

[ctx: (kdedt-format) Gregorian, BC, full era year format used for %EY, e.g. 2000 BC]
en: %Ey %EC
uk: %Ey р. %EC

[ctx: (kdedt-format) Hebrew, AM, full era year format used for %EY, e.g. 2000 AM]
en: %Ey %EC
uk: %Ey р. %EC

[ctx: (kdedt-format) Hijri, AH, full era year format used for %EY, e.g. 2000 AH]
en: %Ey %EC
uk: %Ey р. %EC

[ctx: (kdedt-format) Indian National, SE, full era year format used for %EY, e.g. 2000 SE]
en: %Ey %EC
uk: %Ey р. %EC

[ctx: (kdedt-format) Jalali, AP, full era year format used for %EY, e.g. 2000 AP]
en: %Ey %EC
uk: %Ey р. %EC

[ctx: (kdedt-format) Japanese, Heisei, full era year format used for %EY, year = 1, e.g. Heisei 1]
en: %EC Gannen
uk: перший рік %EC

[ctx: (kdedt-format) Japanese, Heisei, full era year format used for %EY, year > 1, e.g. Heisei 22]
en: %EC %Ey
uk: %Ey р. %EC

[ctx: (kdedt-format) Japanese, Meiji, full era year format used for %EY, year = 1, e.g. Meiji 1]
en: %EC Gannen
uk: перший рік %EC

[ctx: (kdedt-format) Japanese, Meiji, full era year format used for %EY, year > 1, e.g. Meiji 22]
en: %EC %Ey
uk: %Ey р. %EC

[ctx: (kdedt-format) Japanese, Shōwa, full era year format used for %EY, year = 1, e.g. Shōwa 1]
en: %EC Gannen
uk: перший рік %EC

[ctx: (kdedt-format) Japanese, Shōwa, full era year format used for %EY, year > 1, e.g. Shōwa 22]
en: %EC %Ey
uk: %Ey р. %EC

[ctx: (kdedt-format) Japanese, Taishō, full era year format used for %EY, year = 1, e.g. Taishō 1]
en: %EC Gannen
uk: перший рік %EC

[ctx: (kdedt-format) Japanese, Taishō, full era year format used for %EY, year > 1, e.g. Taishō 22]
en: %EC %Ey
uk: %Ey р. %EC

[ctx: (kdedt-format) Julian, AD, full era year format used for %EY, e.g. 2000 AD]
en: %Ey %EC
uk: %Ey р. %EC

[ctx: (kdedt-format) Julian, BC, full era year format used for %EY, e.g. 2000 BC]
en: %Ey %EC
uk: %Ey р. %EC

[ctx: (kdedt-format) Taiwan, ROC, full era year format used for %EY, e.g. ROC 99]
en: %EC %Ey
uk: %Ey р. %EC

[ctx: (kdedt-format) Thai, BE, full era year format used for %EY, e.g. 2000 BE]
en: %Ey %EC
uk: %Ey р. %EC

en: *|All files
uk: *|Всі файли

en: -default-
uk: -типовий-

en: -unnamed-
uk: -без назви-

en: 160 bit prime factor:
uk: 160-бітовий множник простого:

[ctx: 1: the i18n'ed system error code, from errno]
en: system error: %1
uk: помилка системи: №%1

[ctx: 1: the unknown socket address family number]
en: Unknown family %1
uk: Невідоме сімейство %1

en: <Error>
uk: <Помилка>

en: <b>Issuer Information</b>
uk: <b>Відомості щодо видавця</b>

en: <b>Other</b>
uk: <b>Інше</b>

en: <b>Subject Information</b>
uk: <b>Відомості щодо призначення</b>

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
uk: <qt>Ви певні, що хочете закрити <b>%1</b>?</qt>

[ctx: @action:button]
en: Configure...
uk: Налаштувати...

[ctx: @action:button]
en: New Folder...
uk: Створити теку…

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Trash
uk: Пересунути до смітника

[ctx: @action:inmenu]
en: New Folder...
uk: Створити теку…

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
uk: Властивості

[ctx: @info:shell %1 is cmdoption name]
en: '%1' missing.
uk: Немає «%1».

[ctx: @item Calendar system]
en: Coptic
uk: Коптський

[ctx: @item Calendar system]
en: Ethiopian
uk: Ефіопський

[ctx: @item Calendar system]
en: Gregorian
uk: Григоріанський

[ctx: @item Calendar system]
en: Hebrew
uk: Єврейський

[ctx: @item Calendar system]
en: Indian National
uk: Індійський національний

[ctx: @item Calendar system]
en: Invalid Calendar Type
uk: Некоректний тип календаря

[ctx: @item Calendar system]
en: Islamic / Hijri (Civil)
uk: Ісламський або хіджри (світський)

[ctx: @item Calendar system]
en: Jalali
uk: Джалалі

[ctx: @item Calendar system]
en: Japanese
uk: Японський

[ctx: @item Calendar system]
en: Julian
uk: Юліанський

[ctx: @item Calendar system]
en: Taiwanese
uk: Тайванський

[ctx: @item Calendar system]
en: Thai
uk: Тайський

[ctx: @item Font name]
en: Monospace
uk: Моноширинний

[ctx: @item Font name]
en: Sans Serif
uk: Без засічок

[ctx: @item Font name]
en: Serif
uk: З засічками

[ctx: @item license]
en: Artistic License
uk: Артистична ліцензія

[ctx: @item license]
en: BSD License
uk: Ліцензія BSD

[ctx: @item license]
en: Custom
uk: Нетипова

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 2
uk: Загальна громадська ліцензія GNU версії 2

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 3
uk: Загальна громадська ліцензія GNU версії 3

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 2
uk: Скорочена загальна громадська ліцензія GNU версії 2

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 3
uk: Скорочена загальна громадська ліцензія GNU версії 3

[ctx: @item license]
en: Not specified
uk: Не вказана

[ctx: @item license]
en: Q Public License
uk: Громадська ліцензія Q

[ctx: @item license (short name)]
en: Artistic License
uk: Артистична ліцензія

[ctx: @item license (short name)]
en: BSD License
uk: Ліцензія BSD

[ctx: @item:intable]
en: %1 item | %1 items
uk[0]: %1 об’єкт
uk[1]: %1 об’єкти
uk[2]: %1 об’єктів
uk[3]: 1 об’єкт

[ctx: @item:intext]
en: %1 millisecond | %1 milliseconds
uk[0]: %1 мілісекунда
uk[1]: %1 мілісекунди
uk[2]: %1 мілісекунд
uk[3]: %1 мілісекунда

[ctx: @item:intext]
en: 1 day | %1 days
uk[0]: %1 день
uk[1]: %1 дні
uk[2]: %1 днів
uk[3]: %1 день

[ctx: @item:intext]
en: 1 hour | %1 hours
uk[0]: %1 година
uk[1]: %1 години
uk[2]: %1 годин
uk[3]: %1 година

[ctx: @item:intext]
en: 1 minute | %1 minutes
uk[0]: %1 хвилина
uk[1]: %1 хвилини
uk[2]: %1 хвилин
uk[3]: %1 хвилина

[ctx: @item:intext]
en: 1 second | %1 seconds
uk[0]: %1 секунда
uk[1]: %1 секунди
uk[2]: %1 секунд
uk[3]: %1 секунда

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 days]
en: %1 days
uk: %1 днів

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 hours]
en: %1 hours
uk: %1 годин

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 minutes]
en: %1 minutes
uk: %1 хвилин

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 seconds]
en: %1 seconds
uk: %1 секунд

[ctx: @item:intext days and hours. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
uk: %1 %2

[ctx: @item:intext hours and minutes. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
uk: %1 %2

[ctx: @item:intext minutes and seconds. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
uk: %1 %2

[ctx: @label]
en: Add Comment...
uk: Додати коментар…

[ctx: @label]
en: Average Bitrate
uk: Середня бітова швидкість

[ctx: @label]
en: Change...
uk: Змінити...

[ctx: @label]
en: Channels
uk: Канали

[ctx: @label]
en: Codec
uk: Кодек

[ctx: @label]
en: Color Depth
uk: Глибина кольорів

[ctx: @label]
en: Comment
uk: Коментар

[ctx: @label]
en: Content
uk: Вміст

[ctx: @label]
en: Copied From
uk: Джерело копіювання

[ctx: @label]
en: Creator
uk: Створено у

[ctx: @label]
en: Description
uk: Опис

[ctx: @label]
en: Duration
uk: Тривалість

[ctx: @label]
en: Filename
uk: Назва файла

[ctx: @label]
en: First Usage
uk: Перше використання

[ctx: @label]
en: Hash
uk: Хеш

[ctx: @label]
en: Height
uk: Висота

[ctx: @label]
en: Interlace Mode
uk: Режим переплетення

[ctx: @label]
en: Keyword
uk: Ключове слово

[ctx: @label]
en: Last Usage
uk: Останнє використання

[ctx: @label]
en: MIME Type
uk: Тип MIME

[ctx: @label]
en: Modified
uk: Дата зміни

[ctx: @label]
en: Numeric Rating
uk: Числова оцінка

[ctx: @label]
en: Owner
uk: Власник

[ctx: @label]
en: Performer
uk: Виконавець

[ctx: @label]
en: Permissions
uk: Права доступу

[ctx: @label]
en: Programming Language
uk: Мова програмування

[ctx: @label]
en: Rating
uk: Оцінка

[ctx: @label]
en: Related To
uk: Зв’язок

[ctx: @label]
en: Release Date
uk: Дата випуску

[ctx: @label]
en: Sample Rate
uk: Частота дискретизації

[ctx: @label]
en: Size
uk: Розмір

[ctx: @label]
en: Sub Resource
uk: Підресурс

[ctx: @label]
en: Subject
uk: Об’єкт

[ctx: @label]
en: Tags
uk: Мітки

[ctx: @label]
en: Total Size
uk: Загальний розмір

[ctx: @label]
en: Translation Date
uk: Дата перекладу

[ctx: @label]
en: Translation Source Date
uk: Дата зміни шаблону

[ctx: @label]
en: Type
uk: Тип

[ctx: @label]
en: Unix File Group
uk: Група файла у Unix

[ctx: @label]
en: Unix File Mode
uk: Режим доступу до файлів у Unix

[ctx: @label]
en: Unix File Owner
uk: Власник файла у Unix

[ctx: @label]
en: Usage Count
uk: Кількість використань

[ctx: @label]
en: Width
uk: Ширина

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Bias Value
uk: Значення ухилу експозиції

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Time
uk: Час експозиції

[ctx: @label EXIF]
en: Flash
uk: Спалах

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length
uk: Фокальна відстань

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length 35 mm
uk: Фокальна відстань 35 мм

[ctx: @label EXIF]
en: ISO Speed Ratings
uk: Світлочутливість ISO

[ctx: @label EXIF]
en: Make
uk: Виробник

[ctx: @label EXIF]
en: Metering Mode
uk: Режим вимірювання

[ctx: @label EXIF]
en: Model
uk: Модель

[ctx: @label EXIF]
en: Orientation
uk: Орієнтація

[ctx: @label EXIF]
en: White Balance
uk: Баланс білого

[ctx: @label EXIF aperture value]
en: Aperture
uk: Апертура

[ctx: @label Name of last translator]
en: Last Translator
uk: Останній перекладач

[ctx: @label Number of fuzzy translations]
en: Fuzzy Translations
uk: Неточних перекладів

[ctx: @label Number of obsolete translations]
en: Obsolete Translations
uk: Застарілих перекладів

[ctx: @label Number of total translations]
en: Total Translations
uk: Загалом перекладів

[ctx: @label Number of translated strings]
en: Translated
uk: Перекладено

[ctx: @label Number of untranslated strings]
en: Untranslated
uk: Не перекладено

[ctx: @label Software used to generate content]
en: Generator
uk: Програма для створення

[ctx: @label creation date]
en: Created
uk: Дата створення

[ctx: @label file URL]
en: File Location
uk: Розташування файла

[ctx: @label file content size]
en: Size
uk: Розмір

[ctx: @label file depends from]
en: Depends
uk: Залежить

[ctx: @label file type]
en: Type
uk: Тип

[ctx: @label modified date of file]
en: Modified
uk: Дата зміни

[ctx: @label music album]
en: Album
uk: Альбом

[ctx: @label music genre]
en: Genre
uk: Жанр

[ctx: @label music title]
en: Title
uk: Заголовок

[ctx: @label music track number]
en: Track
uk: Композиція

[ctx: @label number of characters]
en: Characters
uk: К-ть символів

[ctx: @label number of lines]
en: Lines
uk: К-ть рядків

[ctx: @label number of words]
en: Words
uk: К-ть слів

[ctx: @label parent directory]
en: Part of
uk: Є частиною

[ctx: @label resource created time]
en: Resource Created
uk: Створення ресурсу

[ctx: @label resource last modified]
en: Resource Modified
uk: Зміна ресурсу

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasLogicalPart]
en: Has Logical Part
uk: Має логічну частину

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasPart]
en: Has Part
uk: Має частину

[ctx: @label video director]
en: Director
uk: Режисер

[ctx: @label::textbox]
en: Select which data should be shown:
uk: Вкажіть дані, які слід показувати:

[ctx: @label:textbox]
en: Create new folder in:
    %1
uk: Створити нову теку у:
    %1

[ctx: @option:check]
en: Show Hidden Folders
uk: Показати приховані теки

[ctx: @title:tab]
en: Information
uk: Відомості

[ctx: @title:window]
en: Add Comment
uk: Додавання коментаря

[ctx: @title:window]
en: Change Comment
uk: Зміна коментаря

[ctx: @title:window]
en: Configure Shown Data
uk: Налаштування показу даних

[ctx: @title:window]
en: New Folder
uk: Створення теки

[ctx: @title:window]
en: Print
uk: Друк

[ctx: @title:window]
en: Select Folder
uk: Вибір теки

en: A dialog box for setting preferences for debug output
uk: Діалогове вікно для параметрів виводу налагоджувальних повідомлень

en: A file or folder named %1 already exists.
uk: Файл або тека з назвою %1 вже існує.

en: AST - QC (Lower North Shore)
uk: Атлантичний стандартний час — Квебек (Нижнє північне узбережжя)

en: Abort on fatal errors
uk: Завершувати роботу після критичних помилок

en: Acquire Image
uk: Отримати зображення

en: Acre
uk: Акрі

en: Add...
uk: Додати...

en: Africa/Abidjan
uk: Африка/Абіджан

en: Africa/Accra
uk: Африка/Аккра

en: Africa/Addis_Ababa
uk: Африка/Аддис-Абеба

en: Africa/Algiers
uk: Африка/Алжир

en: Africa/Asmara
uk: Африка/Асмера

en: Africa/Asmera
uk: Африка/Асмера

en: Africa/Bamako
uk: Африка/Бамако

en: Africa/Bangui
uk: Африка/Бангі

en: Africa/Banjul
uk: Африка/Банжул

en: Africa/Bissau
uk: Африка/Бісау

en: Africa/Blantyre
uk: Африка/Блантайр

en: Africa/Brazzaville
uk: Африка/Браззавіль

en: Africa/Bujumbura
uk: Африка/Бужумбура

en: Africa/Cairo
uk: Африка/Каїр

en: Africa/Casablanca
uk: Африка/Касабланка

en: Africa/Ceuta
uk: Африка/Сеута

en: Africa/Conakry
uk: Африка/Конакрі

en: Africa/Dakar
uk: Африка/Дакар

en: Africa/Dar_es_Salaam
uk: Африка/Дар-ес-Салам

en: Africa/Djibouti
uk: Африка/Джибуті

en: Africa/Douala
uk: Африка/Дуала

en: Africa/El_Aaiun
uk: Африка/Ель-Аюн

en: Africa/Freetown
uk: Африка/Фрітаун

en: Africa/Gaborone
uk: Африка/Габороне

en: Africa/Harare
uk: Африка/Хараре

en: Africa/Johannesburg
uk: Африка/Йоганесбург

en: Africa/Juba
uk: Африка/Джуба

en: Africa/Kampala
uk: Африка/Кампала

en: Africa/Khartoum
uk: Африка/Хартум

en: Africa/Kigali
uk: Африка/Кіґалі

en: Africa/Kinshasa
uk: Африка/Кіншаса

en: Africa/Lagos
uk: Африка/Лагос

en: Africa/Libreville
uk: Африка/Лібревіль

en: Africa/Lome
uk: Африка/Ломе

en: Africa/Luanda
uk: Африка/Луанда

en: Africa/Lubumbashi
uk: Африка/Лубумбаші

en: Africa/Lusaka
uk: Африка/Лусака

en: Africa/Malabo
uk: Африка/Малабо

en: Africa/Maputo
uk: Африка/Мапуту

en: Africa/Maseru
uk: Африка/Масеру

en: Africa/Mbabane
uk: Африка/Мбабане

en: Africa/Mogadishu
uk: Африка/Могадішу

en: Africa/Monrovia
uk: Африка/Монровія

en: Africa/Nairobi
uk: Африка/Найробі

en: Africa/Ndjamena
uk: Африка/Нджамена

en: Africa/Niamey
uk: Африка/Ніамей

en: Africa/Nouakchott
uk: Африка/Нуакшот

en: Africa/Ouagadougou
uk: Африка/Угадугу

en: Africa/Porto-Novo
uk: Африка/Порто-Ново

en: Africa/Pretoria
uk: Африка/Преторія

en: Africa/Sao_Tome
uk: Африка/Сан-Томе

en: Africa/Timbuktu
uk: Африка/Тімбукту

en: Africa/Tripoli
uk: Африка/Триполі

en: Africa/Tunis
uk: Африка/Туніс

en: Africa/Windhoek
uk: Африка/Віндхук

[ctx: After Noon KLocale::LongName]
en: Post Meridiem
uk: Після опівдня

[ctx: After Noon KLocale::NarrowName]
en: P
uk: П

[ctx: After Noon KLocale::ShortName]
en: PM
uk: П.О.

en: Alagoas, Sergipe
uk: Алагоас, Сержипе

en: Alaska (most areas)
uk: Аляска (більшість території)

en: Alaska (west)
uk: Аляска (захід)

en: Alaska - Annette Island
uk: Аляска — острів Аннет

en: Alaska - Juneau area
uk: Аляска — область Джуно

en: Alaska - Sitka area
uk: Аляска — область Сітки

en: Alaska - Yakutat
uk: Аляска — Якутат

en: Alaska Time
uk: Аляскинський час

en: Alaska Time - Alaska panhandle
uk: Аляскинський час — «півострів» Аляски

en: Alaska Time - Alaska panhandle neck
uk: Аляскинський час — «шийка» півострова

en: Alaska Time - southeast Alaska panhandle
uk: Час Аляски — піденно-східний виступ Аляски

en: Alaska Time - west Alaska
uk: Аляскинський час — захід Аляски

en: Aleutian Islands
uk: Алеутські острови

en: All Pictures
uk: Всі зображення

en: All Supported Files
uk: Всі файли, що підтримуються

en: Alpha:
uk: Прозорість:

en: Already opened.
uk: Вже відкрито.

en: Amapa, E Para
uk: Амапа, схід Пара

en: Amazonas (east)
uk: Амазонас (схід)

en: Amazonas (west)
uk: Амазонас (захід)

en: America/Adak
uk: Америка/Адак

en: America/Anchorage
uk: Америка/Анкорідж

en: America/Anguilla
uk: Америка/Ангілья

en: America/Antigua
uk: Америка/Антигуа

en: America/Araguaina
uk: Америка/Арагуайна

en: America/Argentina/Buenos_Aires
uk: Америка/Аргентина/Буенос-Айрес

en: America/Argentina/Catamarca
uk: Америка/Аргентина/Катамарка

en: America/Argentina/ComodRivadavia
uk: Америка/Аргентина/Комод-Рівадавія

en: America/Argentina/Cordoba
uk: Америка/Аргентина/Кордоба

en: America/Argentina/Jujuy
uk: Америка/Аргентина/Жужуй

en: America/Argentina/La_Rioja
uk: Америка/Аргентина/Ла-Ріоя

en: America/Argentina/Mendoza
uk: Америка/Аргентина/Мендоза

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
uk: Америка/Аргентина/Ріо-Ґалеґос

en: America/Argentina/Salta
uk: Америка/Аргентина/Салта

en: America/Argentina/San_Juan
uk: Америка/Аргентина/Сан-Хуан

en: America/Argentina/San_Luis
uk: Америка/Аргентина/Сан-Луїс

en: America/Argentina/Tucuman
uk: Америка/Аргентина/Тукуман

en: America/Argentina/Ushuaia
uk: Америка/Аргентина/Ушуая

en: America/Aruba
uk: Америка/Аруба

en: America/Asuncion
uk: Америка/Асунсьйон

en: America/Atikokan
uk: Америка/Атікокан

en: America/Atka
uk: Америка/Атка

en: America/Bahia
uk: Америка/Байя

en: America/Bahia_Banderas
uk: Америка/Бая-де-Бандерас

en: America/Barbados
uk: Америка/Барбадос

en: America/Belem
uk: Америка/Белем

en: America/Belize
uk: Америка/Беліз

en: America/Blanc-Sablon
uk: Америка/Бланк-Сабон

en: America/Boa_Vista
uk: Америка/Боавішта

en: America/Bogota
uk: Америка/Богота

en: America/Boise
uk: Америка/Бойсе

en: America/Buenos_Aires
uk: Америка/Буенос-Айрес

en: America/Calgary
uk: Америка/Калгарі

en: America/Cambridge_Bay
uk: Америка/Кембрідж-Бей

en: America/Campo_Grande
uk: Америка/Кампо-Гранде

en: America/Cancun
uk: Америка/Канкун

en: America/Caracas
uk: Америка/Каракас

en: America/Catamarca
uk: Америка/Катамарка

en: America/Cayenne
uk: Америка/Каєнна

en: America/Cayman
uk: Америка/Кайманові острови

en: America/Chicago
uk: Америка/Чикаго

en: America/Chihuahua
uk: Америка/Чиуауа

en: America/Coral_Harbour
uk: Америка/Коралова затока

en: America/Cordoba
uk: Америка/Кордоба

en: America/Costa_Rica
uk: Америка/Коста-Ріка

en: America/Creston
uk: Америка/Крестон

en: America/Cuiaba
uk: Америка/Куяба

en: America/Curacao
uk: Америка/Кюрасао

en: America/Danmarkshavn
uk: Америка/Данмаркшавн

en: America/Dawson
uk: Америка/Доусон

en: America/Dawson_Creek
uk: Америка/Доусон-Крік

en: America/Denver
uk: Америка/Денвер

en: America/Detroit
uk: Америка/Детройт

en: America/Dominica
uk: Америка/Домініка

en: America/Edmonton
uk: Америка/Едмонтон

en: America/Eirunepe
uk: Америка/Ейрунепе

en: America/El_Salvador
uk: Америка/Сальвадор

en: America/Ensenada
uk: Америка/Енсенада

en: America/Fort_Nelson
uk: Америка/Форт-Нельсон

en: America/Fort_Wayne
uk: Америка/Форт-Вейн

en: America/Fortaleza
uk: Америка/Форталецца

en: America/Fredericton
uk: Америка/Фредеріктон

en: America/Glace_Bay
uk: Америка/Глейс-Бей

en: America/Godthab
uk: Америка/Ґотхоб

en: America/Goose_Bay
uk: Америка/Гуз-Бей

en: America/Grand_Turk
uk: Америка/Гранд-Тюрк

en: America/Grenada
uk: Америка/Гренада

en: America/Guadeloupe
uk: Америка/Гваделупа

en: America/Guatemala
uk: Америка/Гватемала

en: America/Guayaquil
uk: Америка/Гуаякіль

en: America/Guyana
uk: Америка/Гайяна

en: America/Halifax
uk: Америка/Галіфакс

en: America/Havana
uk: Америка/Гавана

en: America/Hermosillo
uk: Америка/Ермосільо

en: America/Indiana/Indianapolis
uk: Америка/Індіана/Індіанаполіс

en: America/Indiana/Knox
uk: Америка/Індіана/Нокс

en: America/Indiana/Marengo
uk: Америка/Індіана/Маренґо

en: America/Indiana/Petersburg
uk: Америка/Індіана/Пітерсберг

en: America/Indiana/Tell_City
uk: Америка/Індіана/Тел-Сіті

en: America/Indiana/Vevay
uk: Америка/Індіана/Вевей

en: America/Indiana/Vincennes
uk: Америка/Індіана/Вінсенес

en: America/Indiana/Winamac
uk: Америка/Індіана/Вінамак

en: America/Indianapolis
uk: Америка/Індіанаполіс

en: America/Inuvik
uk: Америка/Інуїк

en: America/Iqaluit
uk: Америка/Ікалуїт

en: America/Jamaica
uk: Америка/Ямайка

en: America/Jujuy
uk: Америка/Жужуй

en: America/Juneau
uk: Америка/Джуно

en: America/Kentucky/Louisville
uk: Америка/Кентуккі/Луїсвілль

en: America/Kentucky/Monticello
uk: Америка/Кентуки/Монтісельо

en: America/Knox_IN
uk: Америка/Індіана-Нокс

en: America/Kralendijk
uk: Америка/Кралендейк

en: America/La_Paz
uk: Америка/Ла-Паз

en: America/Lima
uk: Америка/Ліма

en: America/Los_Angeles
uk: Америка/Лос-Анжелес

en: America/Louisville
uk: Америка/Луїсвілль

en: America/Lower_Princes
uk: Америка/Лоуер-Прінсес

en: America/Maceio
uk: Америка/Масейо

en: America/Managua
uk: Америка/Манагуа

en: America/Manaus
uk: Америка/Манаус

en: America/Marigot
uk: Америка/Марігот

en: America/Martinique
uk: Америка/Мартініка

en: America/Matamoros
uk: Америка/Матаморос

en: America/Mazatlan
uk: Америка/Мазатлан

en: America/Mendoza
uk: Америка/Мендоза

en: America/Menominee
uk: Америка/Меноміні

en: America/Merida
uk: Америка/Меріда

en: America/Metlakatla
uk: Америка/Метлакатла

en: America/Mexico_City
uk: Америка/Мехіко

en: America/Miquelon
uk: Америка/Мікелон

en: America/Moncton
uk: Америка/Монктон

en: America/Monterrey
uk: Америка/Монтерей

en: America/Montevideo
uk: Америка/Монтевідео

en: America/Montreal
uk: Америка/Монреаль

en: America/Montserrat
uk: Америка/Монсеррат

en: America/Nassau
uk: Америка/Насау

en: America/New_York
uk: Америка/Нью-Йорк

en: America/Nipigon
uk: Америка/Ніпігон

en: America/Nome
uk: Америка/Ном

en: America/Noronha
uk: Америка/Норонга

en: America/North_Dakota/Beulah
uk: Америка/Північна_Дакота/Б’юла

en: America/North_Dakota/Center
uk: Америка/Північна Дакота/Центр

en: America/North_Dakota/New_Salem
uk: Америка/Північна Дакота/Нью Салем

en: America/Nuuk
uk: Америка/Нуук

en: America/Ojinaga
uk: Америка/Охінага

en: America/Ontario
uk: Америка/Онтаріо

en: America/Panama
uk: Америка/Панама

en: America/Pangnirtung
uk: Америка/Пангніртунг

en: America/Paramaribo
uk: Америка/Парамарібо

en: America/Phoenix
uk: Америка/Фенікс

en: America/Port-au-Prince
uk: Америка/Порт-о-Пренс

en: America/Port_of_Spain
uk: Америка/Порт-оф-Спейн

en: America/Porto_Acre
uk: Америка/Порту-Акрі

en: America/Porto_Velho
uk: Америка/Порто-Велго

en: America/Puerto_Rico
uk: Америка/Пуерто-Ріко

en: America/Punta_Arenas
uk: Америка/Пунта-Аренас

en: America/Rainy_River
uk: Америка/Рейні-Ривер

en: America/Rankin_Inlet
uk: Америка/Ранклін-Інлет

en: America/Recife
uk: Америка/Ресіфе

en: America/Regina
uk: Америка/Реджина

en: America/Resolute
uk: Америка/Резолют

en: America/Rio_Branco
uk: Америка/Ріо-Бранко

en: America/Rosario
uk: Америка/Росаріо

en: America/Santa_Isabel
uk: Америка/Санта-Ісабель

en: America/Santarem
uk: Америка/Сантарем

en: America/Santiago
uk: Америка/Сантьяго

en: America/Santo_Domingo
uk: Америка/Санто-Домінго

en: America/Sao_Paulo
uk: Америка/Сан-Паулу

en: America/Saskatoon
uk: Америка/Саскатун

en: America/Scoresbysund
uk: Америка/Скоресбісунд

en: America/Shiprock
uk: Америка/Шіпрок

en: America/Sitka
uk: Америка/Сітка

en: America/St_Barthelemy
uk: Америка/Сен-Бертельмі

en: America/St_Johns
uk: Америка/Сент-Джонс

en: America/St_Kitts
uk: Америка/Сент-Кітс

en: America/St_Lucia
uk: Америка/Санта-Лючія

en: America/St_Thomas
uk: Америка/Сент-Томас

en: America/St_Vincent
uk: Америка/Сент-Вісент

en: America/Swift_Current
uk: Америка/Свіфт-Карент

en: America/Tegucigalpa
uk: Америка/Тегусігальпа

en: America/Thule
uk: Америка/Туле

en: America/Thunder_Bay
uk: Америка/Сандер-Бей

en: America/Tijuana
uk: Америка/Тіхуана

en: America/Toronto
uk: Америка/Торонто

en: America/Tortola
uk: Америка/Тортола

en: America/Vancouver
uk: Америка/Ванкувер

en: America/Virgin
uk: Америка/Віргінські острови

en: America/Whitehorse
uk: Америка/Вайтхорс

en: America/Winnipeg
uk: Америка/Вінніпег

en: America/Yakutat
uk: Америка/Якутат

en: America/Yellowknife
uk: Америка/Єллоунайф

en: Amundsen-Scott Station, South Pole
uk: Станція «Амундсен-Скотт», Південний полюс

en: Antarctica/Casey
uk: Антарктика/Кейсі

en: Antarctica/Davis
uk: Антарктика/Девіс

en: Antarctica/DumontDUrville
uk: Антарктика/Дюмон-д'Юрвіль

en: Antarctica/Macquarie
uk: Антарктида/Маккуорі

en: Antarctica/Mawson
uk: Антарктика/Моусон

en: Antarctica/McMurdo
uk: Антарктика/Мак-Мердо

en: Antarctica/Palmer
uk: Антарктика/Палмер

en: Antarctica/Rothera
uk: Антарктика/Ротера

en: Antarctica/South_Pole
uk: Антарктика/Південний полюс

en: Antarctica/Syowa
uk: Антарктика/Сьова

en: Antarctica/Troll
uk: Антарктика/Троль

en: Antarctica/Vostok
uk: Антарктика/Восток

en: Aqtobe (Aktobe)
uk: Актюбе (Актубе)

en: Aqtobe/Aktobe
uk: Актобе/Актубе

en: Arctic/Longyearbyen
uk: Арктика/Лонг'єрб'єн

en: Argentina (most areas: CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)
uk: Аргентина (більшість території: CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)

en: Asia/Aden
uk: Азія/Аден

en: Asia/Almaty
uk: Азія/Алмати

en: Asia/Amman
uk: Азія/Амман

en: Asia/Anadyr
uk: Азія/Анадир

en: Asia/Aqtau
uk: Азія/Актау

en: Asia/Aqtobe
uk: Азія/Актобе (Актюбинськ)

en: Asia/Ashgabat
uk: Азія/Ашгабад

en: Asia/Ashkhabad
uk: Азія/Ашгабад

en: Asia/Atyrau
uk: Азія/Атирау

en: Asia/Baghdad
uk: Азія/Багдад

en: Asia/Bahrain
uk: Азія/Бахрейн

en: Asia/Baku
uk: Азія/Баку

en: Asia/Bangkok
uk: Азія/Бангкок

en: Asia/Barnaul
uk: Азія/Барнаул

en: Asia/Beijing
uk: Азія/Пекін

en: Asia/Beirut
uk: Азія/Бейрут

en: Asia/Bishkek
uk: Азія/Бішкек

en: Asia/Brunei
uk: Азія/Бруней

en: Asia/Calcutta
uk: Азія/Калькутта

en: Asia/Chita
uk: Азія/Чита

en: Asia/Choibalsan
uk: Азія/Чойлбалсан

en: Asia/Chongqing
uk: Азія/Чонкін

en: Asia/Chungking
uk: Азія/Чунцин

en: Asia/Colombo
uk: Азія/Коломбо

en: Asia/Dacca
uk: Азія/Дакка

en: Asia/Damascus
uk: Азія/Дамаск

en: Asia/Dhaka
uk: Азія/Дакка

en: Asia/Dili
uk: Азія/Ділі

en: Asia/Dubai
uk: Азія/Дубаї

en: Asia/Dushanbe
uk: Азія/Душанбе

en: Asia/Famagusta
uk: Азія/Фамагуста

en: Asia/Gaza
uk: Азія/Ґаза

en: Asia/Harbin
uk: Азія/Харбін

en: Asia/Hebron
uk: Азія/Хеврон

en: Asia/Ho_Chi_Minh
uk: Азія/Хошимін

en: Asia/Hong_Kong
uk: Азія/Гонконг(Сянган)

en: Asia/Hovd
uk: Азія/Ховд

en: Asia/Irkutsk
uk: Азія/Іркутськ

en: Asia/Jakarta
uk: Азія/Джакарта

en: Asia/Jayapura
uk: Азія/Джаяпура

en: Asia/Jerusalem
uk: Азія/Єрусалим

en: Asia/Kabul
uk: Азія/Кабул

en: Asia/Kamchatka
uk: Азія/Камчатка

en: Asia/Karachi
uk: Азія/Карачі

en: Asia/Kashgar
uk: Азія/Кашгар

en: Asia/Kathmandu
uk: Азія/Катманду

en: Asia/Katmandu
uk: Азія/Катманду

en: Asia/Khandyga
uk: Азія/Хандига

en: Asia/Kolkata
uk: Азія/Калькутта

en: Asia/Krasnoyarsk
uk: Азія/Красноярськ

en: Asia/Kuala_Lumpur
uk: Азія/Куала-Лумпур

en: Asia/Kuching
uk: Азія/Кучінг

en: Asia/Kuwait
uk: Азія/Кувейт

en: Asia/Macao
uk: Азія/Макао

en: Asia/Macau
uk: Азія/Макау

en: Asia/Magadan
uk: Азія/Магадан

en: Asia/Makassar
uk: Азія/Макасар

en: Asia/Manila
uk: Азія/Маніла

en: Asia/Muscat
uk: Азія/Мускат

en: Asia/Nicosia
uk: Азія/Нікосія

en: Asia/Novokuznetsk
uk: Азія/Новокузнецьк

en: Asia/Novosibirsk
uk: Азія/Новосибірськ

en: Asia/Omsk
uk: Азія/Омськ

en: Asia/Oral
uk: Азія/Орал

en: Asia/Phnom_Penh
uk: Азія/Пномпень

en: Asia/Pontianak
uk: Азія/Понтіанак

en: Asia/Pyongyang
uk: Азія/Пхеньян

en: Asia/Qatar
uk: Азія/Катар

en: Asia/Qostanay
uk: Азія/Костнай

en: Asia/Qyzylorda
uk: Азія/Кзил-Орда

en: Asia/Rangoon
uk: Азія/Рангун

en: Asia/Riyadh
uk: Азія/Ер-Ріяд

en: Asia/Saigon
uk: Азія/Сайгон

en: Asia/Sakhalin
uk: Азія/Сахалін

en: Asia/Samarkand
uk: Азія/Самарканд

en: Asia/Seoul
uk: Азія/Сеул

en: Asia/Shanghai
uk: Азія/Шанхай

en: Asia/Singapore
uk: Азія/Сінгапур

en: Asia/Srednekolymsk
uk: Азія/Срєднєколимськ

en: Asia/Taipei
uk: Азія/Тайбей

en: Asia/Tashkent
uk: Азія/Ташкент

en: Asia/Tbilisi
uk: Азія/Тбілісі

en: Asia/Tehran
uk: Азія/Тегеран

en: Asia/Tel_Aviv
uk: Азія/Тель-Авів

en: Asia/Thimbu
uk: Азія/Тхімпху

en: Asia/Thimphu
uk: Азія/Тхімпху

en: Asia/Tokyo
uk: Азія/Токіо

en: Asia/Tomsk
uk: Азія/Томськ

en: Asia/Ujung_Pandang
uk: Азія/Уйжунг-Панданг

en: Asia/Ulaanbaatar
uk: Азія/Улан-Батор

en: Asia/Ulan_Bator
uk: Азія/Улан-Батор

en: Asia/Urumqi
uk: Азія/Урумчи

en: Asia/Ust-Nera
uk: Азія/Усть-Нера

en: Asia/Vientiane
uk: Азія/В'єнтьян

en: Asia/Vladivostok
uk: Азія/Владивосток

en: Asia/Yakutsk
uk: Азія/Якутськ

en: Asia/Yangon
uk: Азія/Янгон

en: Asia/Yekaterinburg
uk: Азія/Єкатеринбург

en: Asia/Yerevan
uk: Азія/Єреван

en: Atlantic - Labrador (most areas)
uk: Атлантичний час — Лабрадор (більшість території)

en: Atlantic - NS (Cape Breton)
uk: Атлантичний час — Нова Шотландія (Кейп-Бретон)

en: Atlantic - NS (most areas); PE
uk: Атлантичний час — Нова Шотландія (більшість території), острів Св. Едуарда

en: Atlantic - New Brunswick
uk: Атлантичний час — Нью-Брансуїк

en: Atlantic Standard Time - Quebec - Lower North Shore
uk: Атлантичний стандартний час — Квебек — Нижнє північне узбережжя

en: Atlantic Time - Labrador - most locations
uk: Атлантичний час — Лабрадор — більшість території

en: Atlantic Time - New Brunswick
uk: Атлантичний час — Нью-Брансуїк

en: Atlantic Time - Nova Scotia (most places), PEI
uk: Атлантичний час — Нова Шотландія (більшість території), острів Св. Едуарда

en: Atlantic Time - Nova Scotia - places that did not observe DST 1966-1971
uk: Атлантичний час — Нова Шотландія — місцевості, де не використовувався літній час 1966-1971

en: Atlantic islands
uk: Острови у Атлантиці

en: Atlantic/Azores
uk: Атлантика/Азори

en: Atlantic/Bermuda
uk: Атлантика/Бермуди

en: Atlantic/Canary
uk: Атлантика/Канари

en: Atlantic/Cape_Verde
uk: Атлантика/Кабо-Верде

en: Atlantic/Faeroe
uk: Атлантика/Фарери

en: Atlantic/Faroe
uk: Атлантика/Фарери

en: Atlantic/Jan_Mayen
uk: Атлантика/Ян-Майєн

en: Atlantic/Madeira
uk: Атлантика/Мадейра

en: Atlantic/Reykjavik
uk: Атлантика/Рейк'явік

en: Atlantic/South_Georgia
uk: Атлантика/Південна Джорджія

en: Atlantic/St_Helena
uk: Атлантика/Острів Святої Єлени

en: Atlantic/Stanley
uk: Атлантика/Стенлі

en: Atyrau (Atirau, Gur'yev), Mangghystau (Mankistau)
uk: Атирау (Атірау, Гурьєв), Мангистау (Манкистау)

en: Atyrau/Atirau/Gur'yev
uk: Атирау/Атірау/Гурьєв

en: Australia/ACT
uk: Австралія/Австралійська столична територія

en: Australia/Adelaide
uk: Австралія/Аделаїда

en: Australia/Brisbane
uk: Австралія/Брісбен

en: Australia/Broken_Hill
uk: Австралія/Брокен-Хіл

en: Australia/Canberra
uk: Австралія/Канберра

en: Australia/Currie
uk: Австралія/Кур’є

en: Australia/Darwin
uk: Австралія/Дарвін

en: Australia/Eucla
uk: Австралія/Юкла

en: Australia/Hobart
uk: Австралія/Хобарт

en: Australia/LHI
uk: Австралія/Острів Лорд-Хау

en: Australia/Lindeman
uk: Австралія/Ліндеман

en: Australia/Lord_Howe
uk: Австралія/Лорд-Хау

en: Australia/Melbourne
uk: Австралія/Мельбурн

en: Australia/NSW
uk: Австралія/Новий Південний Уельс

en: Australia/North
uk: Австралія/Північ

en: Australia/Perth
uk: Австралія/Перт

en: Australia/Queensland
uk: Австралія/Квінсленд

en: Australia/South
uk: Австралія/Південь

en: Australia/Sydney
uk: Австралія/Сідней

en: Australia/Tasmania
uk: Австралія/Тасманія

en: Australia/Victoria
uk: Австралія/Вікторія

en: Australia/West
uk: Австралія/Захід

en: Australia/Yancowinna
uk: Австралія/Якнковінна

en: Authorization Dialog
uk: Діалогове вікно уповноваження

en: Azores
uk: Азорські острови

en: Bahia
uk: Байя

en: Bayan-Olgiy, Govi-Altai, Hovd, Uvs, Zavkhan
uk: Баян-Улегейський, Гобі-Алтайський аймаки, Ховд, Увс, Завхан

[ctx: Before Noon KLocale::LongName]
en: Ante Meridiem
uk: До опівдня

[ctx: Before Noon KLocale::NarrowName]
en: A
uk: Д

[ctx: Before Noon KLocale::ShortName]
en: AM
uk: Д.О.

en: Beijing Time
uk: Пекінський час

en: Blue:
uk: Синій:

en: Borneo (east, south); Sulawesi/Celebes, Bali, Nusa Tengarra; Timor (west)
uk: Борнео (схід і південь); Сулавесі/Целебес, Балі, Малі Зондські острови, Тимор (захід)

en: Borneo (west, central)
uk: Борнео (захід, центр)

en: Bougainville
uk: Бугенвіль

en: Brazil (northeast: MA, PI, CE, RN, PB)
uk: Північно-східна Бразилія (MA, PI, CE, RN, PB)

en: Brazil (southeast: GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)
uk: Бразилія (південний схід: GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)

en: Brazil/Acre
uk: Бразилія/Акрі

en: Brazil/DeNoronha
uk: Бразилія/Фернанду-ді-Норонья

en: Brazil/East
uk: Бразилія/Схід

en: Brazil/West
uk: Бразилія/Захід

en: Buenos Aires (BA, CF)
uk: Буенос-Айрес (BA, CF)

en: Busingen
uk: Бюзінґен

en: CST - SK (midwest)
uk: Центральний стандартний час — Саскачеван (середній захід)

en: CST - SK (most areas)
uk: Центральний стандартний час — Саскачеван (більшість території)

[ctx: Calendar Era: Coptic Era of Martyrs, years > 0, LongFormat]
en: Anno Martyrum
uk: ери Діоклетіана

[ctx: Calendar Era: Coptic Era of Martyrs, years > 0, ShortFormat]
en: AM
uk: е.д.

[ctx: Calendar Era: Ethiopian Incarnation Era, years > 0, LongFormat]
en: Amata Mehrat
uk: ери милосердя

[ctx: Calendar Era: Ethiopian Incarnation Era, years > 0, ShortFormat]
en: AM
uk: е. м.

[ctx: Calendar Era: Gregorian Christian Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Christ
uk: до нашої ери

[ctx: Calendar Era: Gregorian Christian Era, years < 0, ShortFormat]
en: BC
uk: до н. е.

[ctx: Calendar Era: Gregorian Christian Era, years > 0, LongFormat]
en: Anno Domini
uk: від Різдва Христового

[ctx: Calendar Era: Gregorian Christian Era, years > 0, ShortFormat]
en: AD
uk: Р. Х.

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Common Era
uk: до нашої ери

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years < 0, ShortFormat]
en: BCE
uk: до н. е.

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years > 0, LongFormat]
en: Common Era
uk: нашої ери

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years > 0, ShortFormat]
en: CE
uk: н. е.

[ctx: Calendar Era: Hebrew Era, years > 0, LongFormat]
en: Anno Mundi
uk: від створення світу

[ctx: Calendar Era: Hebrew Era, years > 0, ShortFormat]
en: AM
uk: від ст. св.

[ctx: Calendar Era: Hijri Islamic Era, years > 0, LongFormat]
en: Anno Hegirae
uk: Хіджри

[ctx: Calendar Era: Hijri Islamic Era, years > 0, ShortFormat]
en: AH
uk: х.

[ctx: Calendar Era: Indian National Saka Era, years > 0, LongFormat]
en: Saka Era
uk: ера саків

[ctx: Calendar Era: Indian National Saka Era, years > 0, ShortFormat]
en: SE
uk: е. с.

[ctx: Calendar Era: Jalali Islamic Era, years > 0, LongFormat]
en: Anno Persico
uk: сонячної хіджри

[ctx: Calendar Era: Jalali Islamic Era, years > 0, ShortFormat]
en: AP
uk: с.х.

[ctx: Calendar Era: Japanese Nengō, Heisei Era, LongFormat]
en: Heisei
uk: Хейсей

[ctx: Calendar Era: Japanese Nengō, Meiji Era, LongFormat]
en: Meiji
uk: Мейдзі

[ctx: Calendar Era: Japanese Nengō, Shōwa Era, LongFormat]
en: Shōwa
uk: Сьова

[ctx: Calendar Era: Japanese Nengō, Taishō Era, LongFormat]
en: Taishō
uk: Тайсьо

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Christ
uk: до нашої ери

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years < 0, ShortFormat]
en: BC
uk: до н. е.

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years > 0, LongFormat]
en: Anno Domini
uk: від Різдва Христового

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years > 0, ShortFormat]
en: AD
uk: Р. Х.

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Common Era
uk: до нашої ери

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years < 0, ShortFormat]
en: BCE
uk: до н. е.

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years > 0, LongFormat]
en: Common Era
uk: нашої ери

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years > 0, ShortFormat]
en: CE
uk: н. е.

[ctx: Calendar Era: Taiwan Republic of China Era, years > 0, LongFormat]
en: Republic of China Era
uk: ери Республіки Китай (Тайваню)

[ctx: Calendar Era: Taiwan Republic of China Era, years > 0, ShortFormat]
en: ROC
uk: е. Р. К.

[ctx: Calendar Era: Thai Buddhist Era, years > 0, LongFormat]
en: Buddhist Era
uk: буддійської ери

[ctx: Calendar Era: Thai Buddhist Era, years > 0, ShortFormat]
en: BE
uk: б. е.

en: Canada/Atlantic
uk: Канада/Атлантичне узбережжя

en: Canada/Central
uk: Канада/Центральна частина

en: Canada/East-Saskatchewan
uk: Канада/Схід-Саскачеван

en: Canada/Eastern
uk: Канада/Східна частина

en: Canada/Mountain
uk: Канада/Гори

en: Canada/Newfoundland
uk: Канада/Ньюфаундленд

en: Canada/Pacific
uk: Канада/Тихоокеанське узбережжя

en: Canada/Saskatchewan
uk: Канада/Саскачеван

en: Canada/Yukon
uk: Канада/Юкон

en: Canary Islands
uk: Канарські острови

en: Casey
uk: Станція «Кейсі»

en: Casey Station, Bailey Peninsula
uk: Станція «Кейсі», півострів Бейлі

en: Catamarca (CT), Chubut (CH)
uk: Катамарка (CT), Чубут (CH)

en: Catamarca (CT); Chubut (CH)
uk: Катамарка (CT); Чубут (CH)

en: Causes the application to install a private color
    map on an 8-bit display
uk: Вказує програмі встановити приватну таблицю кольорів на 8-бітовому дисплеї

en: Central (most areas)
uk: Центральний час (більшість території)

en: Central - IN (Perry)
uk: Центральний час — Індіана (округ Перрі)

en: Central - IN (Starke)
uk: Центральний час — Індіана (округ Старк)

en: Central - MI (Wisconsin border)
uk: Центральний час — Мічиган (кордон із Вісконсином)

en: Central - ND (Mercer)
uk: Центральний час — Північна Дакота (Мерсер)

en: Central - ND (Morton rural)
uk: Центральний час — Північна Дакота (сільський округ Мортон)

en: Central - ND (Oliver)
uk: Центральний час — Північна Дакота (Олівер)

en: Central - NU (Resolute)
uk: Центральний час — Нунавут (Резолют)

en: Central - NU (central)
uk: Центральний час — Нунавут (центр)

en: Central - ON (Rainy R, Ft Frances)
uk: Центральний час — Онтаріо (Рейні-рівер і Форт-Франсез)

en: Central - ON (west); Manitoba
uk: Центральний час — Онтаріо (захід); Манітоба

en: Central Standard Time - Resolute, Nunavut
uk: Центральний стандартний час — Резолют, Нунавут

en: Central Standard Time - Saskatchewan - midwest
uk: Центральний стандартний час — Саскачеван — середній захід

en: Central Standard Time - Saskatchewan - most locations
uk: Центральний стандартний час — Саскачеван — більшість території

en: Central Time
uk: Центральний час

en: Central Time - Bahia de Banderas
uk: Центральний час — Бая-де-Бандерас

en: Central Time - Campeche, Yucatan
uk: Центральний час — Кампече, Юкатан

en: Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas
uk: Центральний час — Коахілья, Дуранго, Новий Леон, Тамауліпас

en: Central Time - Durango; Coahuila, Nuevo Leon, Tamaulipas (most areas)
uk: Центральний час — Дуранго, Коахілья, Новий Леон, Тамауліпас (більшість території)

en: Central Time - Indiana - Perry County
uk: Центральний час — Індіана — округ Перрі

en: Central Time - Indiana - Pike County
uk: Центральний час — Індіана — округ Пайк

en: Central Time - Indiana - Starke County
uk: Центральний час — Індіана — округ Старк

en: Central Time - Manitoba & west Ontario
uk: Центральний час — Манітоба і захід Онтаріо

en: Central Time - Michigan - Dickinson, Gogebic, Iron & Menominee Counties
uk: Центральний час — Мічиган — округи Дікінсон, Гогебік, Айрон і Меноміні

en: Central Time - North Dakota - Mercer County
uk: Центральний час — Північна Дакота — округ Мерсер

en: Central Time - North Dakota - Morton County (except Mandan area)
uk: Центральний час — Північна Дакота — округ Мортон (окрім області Мандан)

en: Central Time - North Dakota - Oliver County
uk: Центральний час — Північна Дакота — округ Олівер

en: Central Time - Quintana Roo
uk: Центральний час — Кінтана-Роо

en: Central Time - Rainy River & Fort Frances, Ontario
uk: Центральний час — Рейні-рівер і Форт-Франсез, Онтаріо

en: Central Time - central Nunavut
uk: Центральний час — центральний Нунавут

en: Central Time - most locations
uk: Центральний час — більшість території

en: Central Time US - Coahuila, Nuevo Leon, Tamaulipas (US border)
uk: Американський центральний час - Коауїла, Нуево-Леон, Тамауліпас (кордон із США)

en: Certificate signing authority root files could not be found so the certificate is not verified.
uk: Кореневі файли служби сертифікатів не знайдено, таким чином сертифікат не перевірено.

en: Ceuta & Melilla
uk: Сеута і Мелілья

en: Ceuta, Melilla
uk: Сеута, Мелілья

en: Chatham Islands
uk: Острови Чатем

en: Chile (most areas)
uk: Чилі (більшість території)

en: Chile/Continental
uk: Чилі/Континентальна частина

en: Chile/EasterIsland
uk: Чилі/Острів Пасхи

en: China Standard Time
uk: Китайський стандартний час

en: China Xinjiang-Tibet
uk: Китай, Сінцзянь-Тибет

en: China east
uk: Схід Китаю

en: China mountains
uk: Китай, гори

en: China north
uk: Північ Китаю

en: China west Xinjiang
uk: Китай, захід Сінцзяня

en: Chuuk (Truk) and Yap
uk: Чуук (Трук) та Яп

en: Chuuk/Truk, Yap
uk: Чуук (Трук), Яп

en: Comment
uk: Коментар

en: Confirm Quit From System Tray
uk: Підтвердження закриття з системного лотка

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::LongName]
en: Thoout
uk: Тот

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Thoout
uk: Тота

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::NarrowName]
en: T
uk: Т

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::ShortName]
en: Tho
uk: Тот

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tho
uk: Тот

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::LongName]
en: Paone
uk: Пайні

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paone
uk: Пайні

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::NarrowName]
en: P
uk: П

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::ShortName]
en: Pan
uk: Пай

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pan
uk: Пай

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::LongName]
en: Epep
uk: Епіфі

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Epep
uk: Епіфі

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::NarrowName]
en: E
uk: Е

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::ShortName]
en: Epe
uk: Епі

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Epe
uk: Епі

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::LongName]
en: Kouji nabot
uk: Куджі-набот

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::LongName]
en: Mesore
uk: Месорі

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kouji nabot
uk: Кужі-набот

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Mesore
uk: Месорі

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::NarrowName]
en: M
uk: М

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::ShortName]
en: Kou
uk: Куд

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::ShortName]
en: Meo
uk: Мес

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Meo
uk: Мес

[ctx: Coptic month 13 - KLocale::NarrowName]
en: K
uk: К

[ctx: Coptic month 13 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kou
uk: Куж

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::LongName]
en: Paope
uk: Фаофі

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paope
uk: Фаофі

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::NarrowName]
en: P
uk: Ф

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::ShortName]
en: Pao
uk: Фао

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pao
uk: Фао

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::LongName]
en: Hathor
uk: Атір

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Hathor
uk: Атіра

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::NarrowName]
en: H
uk: А

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::ShortName]
en: Hat
uk: Аті

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hat
uk: Аті

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::LongName]
en: Kiahk
uk: Хояк

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kiahk
uk: Хояка

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::NarrowName]
en: K
uk: Х

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::ShortName]
en: Kia
uk: Хоя

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kia
uk: Хоя

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::LongName]
en: Tobe
uk: Тібі

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tobe
uk: Тібі

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::NarrowName]
en: T
uk: Т

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::ShortName]
en: Tob
uk: Тіб

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tob
uk: Тіб

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::LongName]
en: Meshir
uk: Мехір

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Meshir
uk: Мехіра

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::NarrowName]
en: M
uk: М

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::ShortName]
en: Mes
uk: Мех

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mes
uk: Мех

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::LongName]
en: Paremhotep
uk: Фаменот

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paremhotep
uk: Фаменота

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::NarrowName]
en: P
uk: Ф

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::ShortName]
en: Par
uk: Фам

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Par
uk: Фам

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::LongName]
en: Parmoute
uk: Фармуті

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Parmoute
uk: Фармуті

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::NarrowName]
en: P
uk: Ф

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::ShortName]
en: Pam
uk: Фар

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pam
uk: Фар

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::LongName]
en: Pashons
uk: Пахон

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Pashons
uk: Пахона

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::NarrowName]
en: P
uk: П

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::ShortName]
en: Pas
uk: Пах

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pas
uk: Пах

[ctx: Coptic weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Pesnau
uk: Фесно

[ctx: Coptic weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: P
uk: Ф

[ctx: Coptic weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Pes
uk: Фес

[ctx: Coptic weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Pshoment
uk: Фсхомент

[ctx: Coptic weekday 2 - KLocale::NarrowName]
en: P
uk: Ф

[ctx: Coptic weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Psh
uk: Фсх

[ctx: Coptic weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Peftoou
uk: Фефту

[ctx: Coptic weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: P
uk: Ф

[ctx: Coptic weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Pef
uk: Феф

[ctx: Coptic weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Ptiou
uk: Фтіу

[ctx: Coptic weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: P
uk: Ф

[ctx: Coptic weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Pti
uk: Фті

[ctx: Coptic weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Psoou
uk: Фсуу

[ctx: Coptic weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: P
uk: Ф

[ctx: Coptic weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Pso
uk: Фсо

[ctx: Coptic weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Psabbaton
uk: Фсабатон

[ctx: Coptic weekday 6 - KLocale::NarrowName]
en: P
uk: Ф

[ctx: Coptic weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Psa
uk: Фса

[ctx: Coptic weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Tkyriakē
uk: Ткиріаке

[ctx: Coptic weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: T
uk: Т

[ctx: Coptic weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Tky
uk: Тки

en: Copyright 1999-2009, David Faure <faure@kde.org>
uk: © David Faure <faure@kde.org>, 1999–2009

en: Copyright 2010 Andreas Hartmetz
uk: © Andreas Hartmetz, 2010

en: Could not load print preview part
uk: Не вдалося завантажити компонент перегляду до друку

en: Crimea
uk: Крим

en: Cuba
uk: Куба

en: Current maintainer
uk: Поточний супровідник

en: Cyprus (most areas)
uk: Кіпр (більшість території)

en: Davis
uk: Станція «Девіс»

en: Davis Station, Vestfold Hills
uk: Станція «Девіс», пагорби Вестфолд

en: Debug Settings
uk: Параметри налагодження

en: Default color
uk: Типовий колір

[ctx: Define an area in the time zone, like a town area]
en: Area
uk: Місцевість

en: Dem. Rep. of Congo (east)
uk: Дем. Респ. Конго (схід)

en: Dem. Rep. of Congo (west)
uk: Дем. Респ. Конго (захід)

en: Device name
uk: Назва пристрою

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disable all debug output
uk: Вимкнути всі повідомлення налагоджування

en: Disable crash handler, to get core dumps
uk: Вимкнути опрацювання аварій, щоб отримувати штамп пам'яті (core dump)

en: Display...
uk: Показати…

en: Do not run in the background.
uk: Не виконувати у фоновому режимі.

en: Dornod, Sukhbaatar
uk: Дорнод, Сухе-Батор

en: Dumont-d'Urville
uk: Станція «Дюмон-д'Юрвіль»

en: Dumont-d'Urville Station, Terre Adelie
uk: Станція «Дюмон-д’Юрвіль», Гори Аделі

en: E Amazonas
uk: схід Амазонас

en: ERROR: Unknown protocol '%1'
uk: ПОМИЛКА: невідомий протокол «%1»

en: EST - ON (Atikokan); NU (Coral H)
uk: EST - ON (Атіконан); NU (Корел H)

en: Easter Island
uk: Острів Пасхи

en: Easter Island & Sala y Gomez
uk: Острів Пасхи і Сала-і-Гомес

en: Eastern (most areas)
uk: Східний час (більшість території)

en: Eastern - IN (Crawford)
uk: Східний час — Індіана (округ Кроуфорд)

en: Eastern - IN (Da, Du, K, Mn)
uk: Східний час — Індіана (Da, Du, K, Mn)

en: Eastern - IN (Pike)
uk: Східний час — Індіана (Пайк)

en: Eastern - IN (Pulaski)
uk: Східний час — Індіана (округ Пуласкі)

en: Eastern - IN (Switzerland)
uk: Східний час — Індіана (округ Свіцерленд)

en: Eastern - IN (most areas)
uk: Східний час — Індіана (більшість території)

en: Eastern - KY (Louisville area)
uk: Східний час — Кентуккі (область Луїсвілля)

en: Eastern - KY (Wayne)
uk: Східний час — Кентуккі (округ Вейн)

en: Eastern - MI (most areas)
uk: Східний час — Мічиган (більшість територій)

en: Eastern - NU (Pangnirtung)
uk: Східний час — Нунавут (Пангніртунг)

en: Eastern - NU (most east areas)
uk: Східний час — Нунавут (більшість східної території)

en: Eastern - ON (Thunder Bay)
uk: Східний час — Онтаріо (Тандер-бей)

en: Eastern - ON, QC (most areas)
uk: Східний час — Онтаріо, Квебек (більшість території)

en: Eastern - ON, QC (no DST 1967-73)
uk: Східний час — Онтаріо, Квебек (без літнього часу у 1967-73)

en: Eastern Standard Time - Atikokan, Ontario and Southampton I, Nunavut
uk: Східний стандартний час — Атікокан, Онтаріо і Саутгемптон I, Нунавут

en: Eastern Standard Time - Quintana Roo
uk: Східний стандатний час — Кінтана-Роо

en: Eastern Time
uk: Східний час

en: Eastern Time - Indiana - Crawford County
uk: Східний час — Індіана — округ Кроуфорд

en: Eastern Time - Indiana - Daviess, Dubois, Knox & Martin Counties
uk: Східний час — Індіана — округи Девіс, Дюбуа, Нокс і Мартін

en: Eastern Time - Indiana - Pike County
uk: Східний час — Індіана — округ Пайк

en: Eastern Time - Indiana - Pulaski County
uk: Східний час — Індіана — округ Пуласкі

en: Eastern Time - Indiana - Starke County
uk: Східний час — Індіана — округ Старке

en: Eastern Time - Indiana - Switzerland County
uk: Східний час — Індіана — округ Свіцерленд

en: Eastern Time - Indiana - most locations
uk: Східний час — Індіана — більшість території

en: Eastern Time - Kentucky - Louisville area
uk: Східний час — Кентуккі — Область Луїсвілля

en: Eastern Time - Kentucky - Wayne County
uk: Східний час — Кентуккі — округ Вейн

en: Eastern Time - Michigan - most locations
uk: Східний час — Мічиган — більшість території

en: Eastern Time - Ontario & Quebec - places that did not observe DST 1967-1973
uk: Східний час — Онтаріо і Квебек — місцевості, де не використовувався літній час 1966-1973

en: Eastern Time - Ontario - most locations
uk: Східний час — Онтаріо — більшість території

en: Eastern Time - Pangnirtung, Nunavut
uk: Східний час — Пангніртунг, Нунавут

en: Eastern Time - Quebec - most locations
uk: Східний час — Квебек — більшість території

en: Eastern Time - Resolute, Nunavut
uk: Східний час — Резолют, Нунавут

en: Eastern Time - Thunder Bay, Ontario
uk: Східний час — Тандер-бей, Онтаріо

en: Eastern Time - east Nunavut - most locations
uk: Східний час — східний Нунавут — більшість території

en: Ecuador (mainland)
uk: Еквадор (основна територія)

en: Egypt
uk: Єгипет

en: Eire
uk: Ірландія

en: Enable
uk: Увімкнути

en: End of options
uk: Кінець параметрів

en: Error
uk: Помилка

en: Error during rename.
uk: Помилка при перейменуванні.

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::LongName]
en: Meskerem
uk: Мескерем

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Meskerem
uk: Мескерема

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::NarrowName]
en: M
uk: М

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::ShortName]
en: Mes
uk: Мех

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mes
uk: Мех

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::LongName]
en: Sene
uk: Сене

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Sene
uk: Сене

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::NarrowName]
en: S
uk: С

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::ShortName]
en: Sen
uk: Сен

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sen
uk: Сен

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::LongName]
en: Hamle
uk: Гамле

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Hamle
uk: Гамле

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::NarrowName]
en: H
uk: Г

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::ShortName]
en: Ham
uk: Гам

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ham
uk: Гам

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::LongName]
en: Nehase
uk: Негазе

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Nehase
uk: Негазе

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::NarrowName]
en: N
uk: Н

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::ShortName]
en: Neh
uk: Нег

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Neh
uk: Нег

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::LongName]
en: Pagumen
uk: Пагумен

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Pagumen
uk: Пагумена

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::NarrowName]
en: P
uk: П

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::ShortName]
en: Pag
uk: Паг

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pag
uk: Паг

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::LongName]
en: Tequemt
uk: Текуемт

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tequemt
uk: Текуемта

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::NarrowName]
en: T
uk: Т

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::ShortName]
en: Teq
uk: Тек

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Teq
uk: Тек

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::LongName]
en: Hedar
uk: Гедар

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Hedar
uk: Гедара

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::NarrowName]
en: H
uk: Г

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::ShortName]
en: Hed
uk: Гед

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hed
uk: Гед

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::LongName]
en: Tahsas
uk: Тахсас

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tahsas
uk: Тахсаса

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
uk: Т

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::ShortName]
en: Tah
uk: Тах

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tah
uk: Таг

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::LongName]
en: Ter
uk: Тер

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Ter
uk: Тера

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::NarrowName]
en: T
uk: Т

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::ShortName]
en: Ter
uk: Тер

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ter
uk: Тер

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::LongName]
en: Yakatit
uk: Якатіт

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Yakatit
uk: Якатіта

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::NarrowName]
en: Y
uk: Я

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::ShortName]
en: Yak
uk: Яка

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Yak
uk: Яка

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::LongName]
en: Magabit
uk: Магабіт

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Magabit
uk: Магабіта

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::NarrowName]
en: M
uk: М

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::ShortName]
en: Mag
uk: Маг

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mag
uk: Маг

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::LongName]
en: Miyazya
uk: Міязія

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Miyazya
uk: Міязія

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::NarrowName]
en: M
uk: М

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::ShortName]
en: Miy
uk: Мія

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Miy
uk: Мія

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::LongName]
en: Genbot
uk: Ґенбот

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Genbot
uk: Ґенбот

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::NarrowName]
en: G
uk: Ґ

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::ShortName]
en: Gen
uk: Ґен

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Gen
uk: Ґен

[ctx: Ethiopian weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Segno
uk: Сегно

[ctx: Ethiopian weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: S
uk: С

[ctx: Ethiopian weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Seg
uk: Сег

[ctx: Ethiopian weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Maksegno
uk: Максегно

[ctx: Ethiopian weekday 2 - KLocale::NarrowName]
en: M
uk: М

[ctx: Ethiopian weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Mak
uk: Мак

[ctx: Ethiopian weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Rob
uk: Роб

[ctx: Ethiopian weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: R
uk: Р

[ctx: Ethiopian weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Rob
uk: Роб

[ctx: Ethiopian weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Hamus
uk: Хамус

[ctx: Ethiopian weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: H
uk: Х

[ctx: Ethiopian weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Ham
uk: Гам

[ctx: Ethiopian weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Arb
uk: Арб

[ctx: Ethiopian weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: A
uk: А

[ctx: Ethiopian weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Arb
uk: Арб

[ctx: Ethiopian weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Qedame
uk: Кедам

[ctx: Ethiopian weekday 6 - KLocale::NarrowName]
en: Q
uk: К

[ctx: Ethiopian weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Qed
uk: Кед

[ctx: Ethiopian weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Ehud
uk: Ехуд

[ctx: Ethiopian weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: E
uk: Е

[ctx: Ethiopian weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Ehu
uk: Егу

en: Europe/Amsterdam
uk: Європа/Амстердам

en: Europe/Andorra
uk: Європа/Андорра

en: Europe/Astrakhan
uk: Європа/Астрахань

en: Europe/Athens
uk: Європа/Афіни

en: Europe/Belfast
uk: Європа/Белфаст

en: Europe/Belgrade
uk: Європа/Бєлград

en: Europe/Berlin
uk: Європа/Берлін

en: Europe/Bratislava
uk: Європа/Братислава

en: Europe/Brussels
uk: Європа/Брюссель

en: Europe/Bucharest
uk: Європа/Бухарест

en: Europe/Budapest
uk: Європа/Будапешт

en: Europe/Busingen
uk: Європа/Бюзінґен

en: Europe/Chisinau
uk: Європа/Кишинів

en: Europe/Copenhagen
uk: Європа/Копенгаген

en: Europe/Dublin
uk: Європа/Дублін

en: Europe/Gibraltar
uk: Європа/Гібралтар

en: Europe/Guernsey
uk: Європа/Гернсі

en: Europe/Helsinki
uk: Європа/Гельсінки

en: Europe/Isle_of_Man
uk: Європа/Острів_Мен

en: Europe/Istanbul
uk: Європа/Стамбул

en: Europe/Jersey
uk: Європа/Джерсі

en: Europe/Kaliningrad
uk: Європа/Калінінград

en: Europe/Kiev
uk: Європа/Київ

en: Europe/Kirov
uk: Європа/Кіров

en: Europe/Lisbon
uk: Європа/Лісабон

en: Europe/Ljubljana
uk: Європа/Любляна

en: Europe/London
uk: Європа/Лондон

en: Europe/Luxembourg
uk: Європа/Люксембург

en: Europe/Madrid
uk: Європа/Мадрід

en: Europe/Malta
uk: Європа/Мальта

en: Europe/Mariehamn
uk: Європа/Марієхамн

en: Europe/Minsk
uk: Європа/Мінськ

en: Europe/Monaco
uk: Європа/Монако

en: Europe/Moscow
uk: Європа/Москва

en: Europe/Oslo
uk: Європа/Осло

en: Europe/Paris
uk: Європа/Париж

en: Europe/Podgorica
uk: Європа/Подгоріца

en: Europe/Prague
uk: Європа/Прага

en: Europe/Riga
uk: Європа/Рига

en: Europe/Rome
uk: Європа/Рим

en: Europe/Samara
uk: Європа/Самара

en: Europe/San_Marino
uk: Європа/Сан-Маріно

en: Europe/Sarajevo
uk: Європа/Сараєво

en: Europe/Saratov
uk: Європа/Саратов

en: Europe/Simferopol
uk: Європа/Сімферополь

en: Europe/Skopje
uk: Європа/Скоп'є

en: Europe/Sofia
uk: Європа/Софія

en: Europe/Stockholm
uk: Європа/Стокгольм

en: Europe/Tallinn
uk: Європа/Таллінн

en: Europe/Tirane
uk: Європа/Тирана

en: Europe/Tiraspol
uk: Європа/Тирасполь

en: Europe/Ulyanovsk
uk: Європа/Ульяновськ

en: Europe/Uzhgorod
uk: Європа/Ужгород

en: Europe/Vaduz
uk: Європа/Вадуц

en: Europe/Vatican
uk: Європа/Ватікан

en: Europe/Vienna
uk: Європа/Відень

en: Europe/Vilnius
uk: Європа/Вільнюс

en: Europe/Volgograd
uk: Європа/Волгоград

en: Europe/Warsaw
uk: Європа/Варшава

en: Europe/Zagreb
uk: Європа/Загреб

en: Europe/Zaporozhye
uk: Європа/Запоріжжя

en: Europe/Zurich
uk: Європа/Цюріх

en: Exponent: 0x
uk: Порядок: 0x

en: Fatal Error
uk: Критична помилка

en: File
uk: Файл

en: File '%1' is not readable
uk: Неможливо прочитати файл «%1»

en: Filename:
uk: Назва файла:

en: GB
uk: Велика Британія

en: GB-Eire
uk: Велика Британія-Ірландія

en: GMT
uk: За Гринвічем

en: Galapagos Islands
uk: Галапагоські острови

en: Gambier Islands
uk: Острови Гамб’є

en: Gaza Strip
uk: Сектор Гази

en: Germany (most areas)
uk: Німеччина (більшість території)

en: Get help...
uk: Відкрити довідку...

en: Gilbert Islands
uk: Острови Гільберта

en: Green:
uk: Зелений:

en: Greenland (most areas)
uk: Гренландія (більшість території)

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::LongName]
en: January
uk: січень

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of January
uk: січня

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::NarrowName]
en: J
uk: с

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::ShortName]
en: Jan
uk: січ

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jan
uk: січ

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::LongName]
en: October
uk: жовтень

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of October
uk: жовтня

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::NarrowName]
en: O
uk: ж

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::ShortName]
en: Oct
uk: жов

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Oct
uk: жов

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::LongName]
en: November
uk: листопад

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of November
uk: листопада

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::NarrowName]
en: N
uk: л

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::ShortName]
en: Nov
uk: лис

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nov
uk: лис

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::LongName]
en: December
uk: грудень

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of December
uk: грудня

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::NarrowName]
en: D
uk: г

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::ShortName]
en: Dec
uk: гру

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dec
uk: гру

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::LongName]
en: February
uk: лютий

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of February
uk: лютого

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::NarrowName]
en: F
uk: л

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::ShortName]
en: Feb
uk: лют

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Feb
uk: лют

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::LongName]
en: March
uk: березень

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of March
uk: березня

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::NarrowName]
en: M
uk: б

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::ShortName]
en: Mar
uk: бер

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mar
uk: бер

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::LongName]
en: April
uk: квітень

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of April
uk: квітня

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::NarrowName]
en: A
uk: к

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::ShortName]
en: Apr
uk: кві

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Apr
uk: кві

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::LongName]
en: May
uk: травень

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of May
uk: травня

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::NarrowName]
en: M
uk: т

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::ShortName]
en: May
uk: тра

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of May
uk: тра

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::LongName]
en: June
uk: червень

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of June
uk: червня

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::NarrowName]
en: J
uk: ч

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::ShortName]
en: Jun
uk: чер

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jun
uk: чер

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::LongName]
en: July
uk: липень

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of July
uk: липня

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::NarrowName]
en: J
uk: л

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::ShortName]
en: Jul
uk: лип

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jul
uk: лип

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::LongName]
en: August
uk: серпень

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of August
uk: серпня

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::NarrowName]
en: A
uk: с

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::ShortName]
en: Aug
uk: сер

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aug
uk: сер

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::LongName]
en: September
uk: вересень

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of September
uk: вересня

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::NarrowName]
en: S
uk: в

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::ShortName]
en: Sep
uk: вер

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sep
uk: вер

[ctx: Gregorian weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Monday
uk: понеділок

[ctx: Gregorian weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: M
uk: п

[ctx: Gregorian weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Mon
uk: пн

[ctx: Gregorian weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Tuesday
uk: вівторок

[ctx: Gregorian weekday 2 - KLocale::NarrowName]
en: T
uk: в

[ctx: Gregorian weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Tue
uk: вт

[ctx: Gregorian weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Wednesday
uk: середа

[ctx: Gregorian weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: W
uk: с

[ctx: Gregorian weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Wed
uk: ср

[ctx: Gregorian weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Thursday
uk: четвер

[ctx: Gregorian weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
uk: ч

[ctx: Gregorian weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Thu
uk: чт

[ctx: Gregorian weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Friday
uk: п'ятниця

[ctx: Gregorian weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: F
uk: п

[ctx: Gregorian weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Fri
uk: пт

[ctx: Gregorian weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Saturday
uk: субота

[ctx: Gregorian weekday 6 - KLocale::NarrowName]
en: S
uk: с

[ctx: Gregorian weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Sat
uk: сб

[ctx: Gregorian weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Sunday
uk: неділя

[ctx: Gregorian weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: S
uk: н

[ctx: Gregorian weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Sun
uk: нд

en: Hawaii
uk: Гавайї

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::LongName]
en: Tishrey
uk: Тішрі

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tishrey
uk: Тішрі

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::NarrowName]
en: T
uk: т

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::ShortName]
en: Tis
uk: Тіш

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tis
uk: Тіш

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::LongName]
en: Tamuz
uk: Тамуз

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tamuz
uk: Тамуза

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::NarrowName]
en: T
uk: т

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::ShortName]
en: Tam
uk: Там

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tam
uk: Там

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::LongName]
en: Av
uk: Ав

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Av
uk: Ава

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::NarrowName]
en: A
uk: а

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::ShortName]
en: Av
uk: Ав

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Av
uk: Ав

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::LongName]
en: Elul
uk: Елул

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Elul
uk: Елула

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::NarrowName]
en: E
uk: е

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::ShortName]
en: Elu
uk: Елу

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Elu
uk: Елу

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::LongName]
en: Adar I
uk: Адар I

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar I
uk: Адара I

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::NarrowName]
en: A
uk: а

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::ShortName]
en: Ad1
uk: Ад1

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ad1
uk: Ад1

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::LongName]
en: Adar II
uk: Адар II

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar II
uk: Адара II

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::NarrowName]
en: A
uk: а

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::ShortName]
en: Ad2
uk: Ад2

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ad2
uk: Ад2

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::LongName]
en: Heshvan
uk: Хешван

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Heshvan
uk: Хешвана

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::NarrowName]
en: H
uk: х

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::ShortName]
en: Hes
uk: Хеш

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hes
uk: Хеш

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::LongName]
en: Kislev
uk: Кіслев

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kislev
uk: Кіслева

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::NarrowName]
en: K
uk: к

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::ShortName]
en: Kis
uk: Кіс

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kis
uk: Кіс

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::LongName]
en: Tevet
uk: Тевет

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tevet
uk: Тевета

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
uk: т

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::ShortName]
en: Tev
uk: Тев

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tev
uk: Тев

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::LongName]
en: Shvat
uk: Шват

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shvat
uk: Швата

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::NarrowName]
en: S
uk: ш

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::ShortName]
en: Shv
uk: Шва

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shv
uk: Шва

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::LongName]
en: Adar
uk: Адар

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar
uk: Адара

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::NarrowName]
en: A
uk: а

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::ShortName]
en: Ada
uk: Ада

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ada
uk: Ада

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::LongName]
en: Nisan
uk: Нісан

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Nisan
uk: Нісана

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::NarrowName]
en: N
uk: н

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::ShortName]
en: Nis
uk: Ніс

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nis
uk: Ніс

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::LongName]
en: Iyar
uk: Іяр

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Iyar
uk: Іяра

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::NarrowName]
en: I
uk: і

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::ShortName]
en: Iya
uk: Іяр

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Iya
uk: Іяр

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::LongName]
en: Sivan
uk: Сіван

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Sivan
uk: Сівана

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::NarrowName]
en: S
uk: с

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::ShortName]
en: Siv
uk: Сів

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Siv
uk: Сів

en: Heilongjiang (except Mohe), Jilin
uk: Хейлунцзян (окрім Мохе), Гірин

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::LongName]
en: Muharram
uk: Мухаррам

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Muharram
uk: Мухаррама

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::NarrowName]
en: M
uk: М

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::ShortName]
en: Muh
uk: Мух

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Muh
uk: Мух

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::LongName]
en: Shawwal
uk: Шавваль

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shawwal
uk: Шаввала

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::NarrowName]
en: S
uk: Ш

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::ShortName]
en: Shw
uk: Шав

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shw
uk: Шавв

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::LongName]
en: Thu al-Qi`dah
uk: Ту-аль-кідах

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Thu al-Qi`dah
uk: Ту-аль-кідаха

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::NarrowName]
en: Q
uk: К

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::ShortName]
en: Qid
uk: Каад

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Qid
uk: Каада

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::LongName]
en: Thu al-Hijjah
uk: Ту-аль-хіджах

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Thu al-Hijjah
uk: Ту-аль-хіджаха

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::NarrowName]
en: H
uk: Х

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::ShortName]
en: Hij
uk: Хідж

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hij
uk: Хіджжа

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::LongName]
en: Safar
uk: Сафар

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Safar
uk: Сафара

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::NarrowName]
en: S
uk: С

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::ShortName]
en: Saf
uk: Саф

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Saf
uk: Саф

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::LongName]
en: Rabi` al-Awal
uk: Рабі-аль-уля

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rabi` al-Awal
uk: Рабі-аль-аваля

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::NarrowName]
en: A
uk: Р

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::ShortName]
en: R.A
uk: Р.-ав.

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of R.A
uk: Р.-аль-аваля

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::LongName]
en: Rabi` al-Thaani
uk: Рабі-аль-ахіра

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rabi` al-Thaani
uk: Рабі-аль-ассані

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
uk: Р

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::ShortName]
en: R.T
uk: Р.-ас.

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of R.T
uk: Р.-аль-ассані

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::LongName]
en: Jumaada al-Awal
uk: Джумаада-аль-уля

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jumaada al-Awal
uk: Джумаада-аль-уля

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::NarrowName]
en: A
uk: Д

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::ShortName]
en: J.A
uk: Дж.-ул.

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of J.A
uk: Дж.-аль-уля

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::LongName]
en: Jumaada al-Thaani
uk: Джумаада-аль-ахіра

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jumaada al-Thaani
uk: Джумаада-аль-ахір

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::NarrowName]
en: T
uk: Д

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::ShortName]
en: J.T
uk: Дж.-ах.

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of J.T
uk: Дж.-аль-ахіра

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::LongName]
en: Rajab
uk: Раджаб

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rajab
uk: Раджаба

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::NarrowName]
en: R
uk: Р

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::ShortName]
en: Raj
uk: Радж

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Raj
uk: Радж

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::LongName]
en: Sha`ban
uk: Шаабан

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Sha`ban
uk: Шаабана

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::NarrowName]
en: S
uk: Ш

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::ShortName]
en: Sha
uk: Ша

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sha
uk: Шааб

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::LongName]
en: Ramadan
uk: Рамадан

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Ramadan
uk: Рамадана

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::NarrowName]
en: R
uk: Р

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::ShortName]
en: Ram
uk: Рам

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ram
uk: Рам

[ctx: Hijri weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Yaum al-Ithnain
uk: Яум-аль-іфнаін

[ctx: Hijri weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: I
uk: І

[ctx: Hijri weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Ith
uk: Іф

[ctx: Hijri weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Yau al-Thulatha
uk: Яум-аль-туалата

[ctx: Hijri weekday 2 - KLocale::NarrowName]
en: T
uk: Т

[ctx: Hijri weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Thl
uk: Тхл

[ctx: Hijri weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Yaum al-Arbi'a
uk: Яум-аль-арбіа

[ctx: Hijri weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: A
uk: А

[ctx: Hijri weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Arb
uk: Арб

[ctx: Hijri weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Yaum al-Khamees
uk: Яум-аль-каміс

[ctx: Hijri weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: K
uk: К

[ctx: Hijri weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Kha
uk: Ка

[ctx: Hijri weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Yaum al-Jumma
uk: Яум-аль-юмма

[ctx: Hijri weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: J
uk: Дж

[ctx: Hijri weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Jum
uk: Джум

[ctx: Hijri weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Yaum al-Sabt
uk: Яум-аль-сабт

[ctx: Hijri weekday 6 - KLocale::NarrowName]
en: S
uk: С

[ctx: Hijri weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Sab
uk: Саб

[ctx: Hijri weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Yaum al-Ahad
uk: Яум-аль-ахад

[ctx: Hijri weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: A
uk: А

[ctx: Hijri weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Ahd
uk: Агд

en: Hongkong
uk: Гонконг

en: Hue:
uk: Відтінок:

en: Iceland
uk: Ісландія

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::LongName]
en: Chaitra
uk: Чайтра

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Chaitra
uk: Чайтра

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::NarrowName]
en: C
uk: с.

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::ShortName]
en: Cha
uk: Ча

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Cha
uk: Чай

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::LongName]
en: Paush
uk: Пауза

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paush
uk: Пауза

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::NarrowName]
en: P
uk: П

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::ShortName]
en: Pau
uk: Пау

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pau
uk: Пау

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::LongName]
en: Māgh
uk: Магха

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Māgh
uk: Магха

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::NarrowName]
en: M
uk: М

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::ShortName]
en: Māg
uk: Маг

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Māg
uk: Маг

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::LongName]
en: Phālgun
uk: Пхалгуна

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Phālgun
uk: Пхалгуна

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::NarrowName]
en: P
uk: П

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::ShortName]
en: Phā
uk: Пха

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Phā
uk: Пха

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::LongName]
en: Vaishākh
uk: Вайскакха

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Vaishākh
uk: Вайсакха

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::NarrowName]
en: V
uk: В

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::ShortName]
en: Vai
uk: Вай

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Vai
uk: Вай

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::LongName]
en: Jyaishtha
uk: Джайштха

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jyaishtha
uk: Джайштха

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::NarrowName]
en: J
uk: Дж

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::ShortName]
en: Jya
uk: Джа

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jya
uk: Джа

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::LongName]
en: Āshādha
uk: Асадха

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Āshādha
uk: Асадха

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::NarrowName]
en: Ā
uk: А

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::ShortName]
en: Āsh
uk: Ас

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Āsh
uk: Аса

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::LongName]
en: Shrāvana
uk: Сравана

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shrāvana
uk: Сравана

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::NarrowName]
en: S
uk: С

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::ShortName]
en: Shr
uk: Ср

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shr
uk: Сра

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::LongName]
en: Bhādrapad
uk: Бхадрапад

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Bhādrapad
uk: Бхадрапад

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::NarrowName]
en: B
uk: Б

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::ShortName]
en: Bhā
uk: Бха

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Bhā
uk: Бха

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::LongName]
en: Āshwin
uk: Азвіна

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Āshwin
uk: Азвіна

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::NarrowName]
en: Ā
uk: А

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::ShortName]
en: Āsw
uk: Азв

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Āsw
uk: Азв

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::LongName]
en: Kārtik
uk: Картіка

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kārtik
uk: Картіка

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::NarrowName]
en: K
uk: К

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::ShortName]
en: Kār
uk: Кар

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kār
uk: Кар

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::LongName]
en: Agrahayana
uk: Аграхаяна

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Agrahayana
uk: Аграхаяна

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::NarrowName]
en: A
uk: А

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::ShortName]
en: Agr
uk: Агр

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Agr
uk: Агр

[ctx: Indian National weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Somavãra
uk: Сомавара

[ctx: Indian National weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: S
uk: С

[ctx: Indian National weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Som
uk: Сом

[ctx: Indian National weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Mañgalvã
uk: Мангальва

[ctx: Indian National weekday 2 - KLocale::NarrowName]
en: M
uk: М

[ctx: Indian National weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Mañ
uk: Ман

[ctx: Indian National weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Budhavãra
uk: Будхавара

[ctx: Indian National weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: B
uk: Б

[ctx: Indian National weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Bud
uk: Буд

[ctx: Indian National weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Guruvãra
uk: Гурувара

[ctx: Indian National weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: G
uk: Г

[ctx: Indian National weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Gur
uk: Гур

[ctx: Indian National weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Sukravãra
uk: Сукравара

[ctx: Indian National weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: S
uk: С

[ctx: Indian National weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Suk
uk: Сук

[ctx: Indian National weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Sanivãra
uk: Санівара

[ctx: Indian National weekday 6 - KLocale::NarrowName]
en: S
uk: С

[ctx: Indian National weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: San
uk: Сан

[ctx: Indian National weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Raviãra
uk: Равіара

[ctx: Indian National weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: R
uk: Р

[ctx: Indian National weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Rav
uk: Рав

en: Indian/Antananarivo
uk: Індійський океан/Антананаріву

en: Indian/Chagos
uk: Індійський океан/Чагос

en: Indian/Christmas
uk: Індійський океан/Острів Різдва

en: Indian/Cocos
uk: Індійський океан/Кокосові острови

en: Indian/Comoro
uk: Індійський океан/Коморо

en: Indian/Kerguelen
uk: Індійський океан/Кергелен

en: Indian/Mahe
uk: Індійський океан/Маге

en: Indian/Maldives
uk: Індійський океан/Мальдіви

en: Indian/Mauritius
uk: Індійський океан/Острів Маврикій

en: Indian/Mayotte
uk: Індійський океан/Майотт

en: Indian/Reunion
uk: Індійський океан/Реюньйон

en: Information
uk: Інформація

en: Insufficient permissions in target directory.
uk: Недостатньо привілеїв в каталозі цілі.

en: Internally added if launched from Finder
uk: Додається внутрішньо у разі запуску з Пошуком

en: Iran
uk: Іран

en: Irian Jaya & the Moluccas
uk: Західне Папуа і Молукські острови

en: Israel
uk: Ізраїль

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::LongName]
en: Farvardin
uk: Фарвардін

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Farvardin
uk: Фарвардін

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::NarrowName]
en: F
uk: Ф

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::ShortName]
en: Far
uk: Фар

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Far
uk: Фар

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::LongName]
en: Dei
uk: Дей

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Dei
uk: Дей

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::NarrowName]
en: D
uk: Д

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::ShortName]
en: Dei
uk: Дей

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dei
uk: Дей

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::LongName]
en: Bahman
uk: Бахман

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Bahman
uk: Бахман

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::NarrowName]
en: B
uk: Б

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::ShortName]
en: Bah
uk: Бах

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Bah
uk: Баг

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::LongName]
en: Esfand
uk: Есфанд

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Esfand
uk: Есфанд

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::NarrowName]
en: E
uk: Е

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::ShortName]
en: Esf
uk: Есф

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Esf
uk: Есф

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::LongName]
en: Ordibehesht
uk: Ордібегешт

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Ordibehesht
uk: Ордібегешт

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::NarrowName]
en: O
uk: О

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::ShortName]
en: Ord
uk: Орд

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ord
uk: Орд

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::LongName]
en: Khordad
uk: Кордад

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Khordad
uk: Кордад

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::NarrowName]
en: K
uk: К

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::ShortName]
en: Kho
uk: Ко

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kho
uk: Ко

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::LongName]
en: Tir
uk: Тір

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tir
uk: Тір

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
uk: Т

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::ShortName]
en: Tir
uk: Тір

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tir
uk: Тір

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::LongName]
en: Mordad
uk: Мордад

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Mordad
uk: Мордад

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::NarrowName]
en: M
uk: М

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::ShortName]
en: Mor
uk: Мор

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mor
uk: Мор

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::LongName]
en: Shahrivar
uk: Шахрівар

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shahrivar
uk: Шахрівар

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::NarrowName]
en: S
uk: Ш

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::ShortName]
en: Sha
uk: Ша

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sha
uk: Ша

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::LongName]
en: Mehr
uk: Мер

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Mehr
uk: Мехр

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::NarrowName]
en: M
uk: М

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::ShortName]
en: Meh
uk: Мех

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Meh
uk: Мех

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::LongName]
en: Aban
uk: Абан

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Aban
uk: Абан

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::NarrowName]
en: A
uk: А

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::ShortName]
en: Aba
uk: Аба

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aba
uk: Аба

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::LongName]
en: Azar
uk: Азар

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Azar
uk: Азар

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::NarrowName]
en: A
uk: А

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::ShortName]
en: Aza
uk: Аза

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aza
uk: Аза

[ctx: Jalali weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Do shanbe
uk: До шанбе

[ctx: Jalali weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: 2sh
uk: 2ш

[ctx: Jalali weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Se shanbe
uk: Се шанбе

[ctx: Jalali weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: 3sh
uk: 3ш

[ctx: Jalali weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Chahar shanbe
uk: Чахар шанбе

[ctx: Jalali weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: 4sh
uk: 4ш

[ctx: Jalali weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Panj shanbe
uk: Пандж шанбе

[ctx: Jalali weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: 5sh
uk: 5ш

[ctx: Jalali weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Jumee
uk: Джумі

[ctx: Jalali weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: J
uk: Д

[ctx: Jalali weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Jom
uk: Джом

[ctx: Jalali weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Shanbe
uk: Шанбе

[ctx: Jalali weekday 6 - KLocale::NarrowName]
en: S
uk: С

[ctx: Jalali weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Shn
uk: Шан

[ctx: Jalali weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Yek-shanbe
uk: Єк-шанбе

[ctx: Jalali weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: 1sh
uk: 1ш

en: Jamaica
uk: Ямайка

en: Japan
uk: Японія

[ctx: Japanese year 1 of era]
en: Gannen
uk: перший рік

en: Java & Sumatra
uk: Ява і Суматра

en: Java, Sumatra
uk: Ява, Суматра

en: Johnston Atoll
uk: Атол Джонстон

en: Jujuy (JY)
uk: Жужуй (JY)

[ctx: Julian month 1 - KLocale::LongName]
en: January
uk: січень

[ctx: Julian month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of January
uk: січня

[ctx: Julian month 1 - KLocale::NarrowName]
en: J
uk: с

[ctx: Julian month 1 - KLocale::ShortName]
en: Jan
uk: січ

[ctx: Julian month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jan
uk: січ

[ctx: Julian month 10 - KLocale::LongName]
en: October
uk: жовтень

[ctx: Julian month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of October
uk: жовтня

[ctx: Julian month 10 - KLocale::NarrowName]
en: O
uk: ж

[ctx: Julian month 10 - KLocale::ShortName]
en: Oct
uk: жов

[ctx: Julian month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Oct
uk: жов

[ctx: Julian month 11 - KLocale::LongName]
en: November
uk: листопад

[ctx: Julian month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of November
uk: листопада

[ctx: Julian month 11 - KLocale::NarrowName]
en: N
uk: л

[ctx: Julian month 11 - KLocale::ShortName]
en: Nov
uk: лис

[ctx: Julian month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nov
uk: лис

[ctx: Julian month 12 - KLocale::LongName]
en: December
uk: грудень

[ctx: Julian month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of December
uk: грудня

[ctx: Julian month 12 - KLocale::NarrowName]
en: D
uk: г

[ctx: Julian month 12 - KLocale::ShortName]
en: Dec
uk: гру

[ctx: Julian month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dec
uk: гру

[ctx: Julian month 2 - KLocale::LongName]
en: February
uk: лютий

[ctx: Julian month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of February
uk: лютого

[ctx: Julian month 2 - KLocale::NarrowName]
en: F
uk: л

[ctx: Julian month 2 - KLocale::ShortName]
en: Feb
uk: лют

[ctx: Julian month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Feb
uk: лют

[ctx: Julian month 3 - KLocale::LongName]
en: March
uk: березень

[ctx: Julian month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of March
uk: березня

[ctx: Julian month 3 - KLocale::NarrowName]
en: M
uk: б

[ctx: Julian month 3 - KLocale::ShortName]
en: Mar
uk: бер

[ctx: Julian month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mar
uk: бер

[ctx: Julian month 4 - KLocale::LongName]
en: April
uk: квітень

[ctx: Julian month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of April
uk: квітня

[ctx: Julian month 4 - KLocale::NarrowName]
en: A
uk: к

[ctx: Julian month 4 - KLocale::ShortName]
en: Apr
uk: кві

[ctx: Julian month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Apr
uk: кві

[ctx: Julian month 5 - KLocale::LongName]
en: May
uk: травень

[ctx: Julian month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of May
uk: тра

[ctx: Julian month 5 - KLocale::NarrowName]
en: M
uk: т

[ctx: Julian month 5 - KLocale::ShortName]
en: May
uk: тра

[ctx: Julian month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of May
uk: тра

[ctx: Julian month 6 - KLocale::LongName]
en: June
uk: червень

[ctx: Julian month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of June
uk: червня

[ctx: Julian month 6 - KLocale::NarrowName]
en: J
uk: ч

[ctx: Julian month 6 - KLocale::ShortName]
en: Jun
uk: чер

[ctx: Julian month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jun
uk: чер

[ctx: Julian month 7 - KLocale::LongName]
en: July
uk: липень

[ctx: Julian month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of July
uk: липня

[ctx: Julian month 7 - KLocale::NarrowName]
en: J
uk: л

[ctx: Julian month 7 - KLocale::ShortName]
en: Jul
uk: лип

[ctx: Julian month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jul
uk: лип

[ctx: Julian month 8 - KLocale::LongName]
en: August
uk: серпень

[ctx: Julian month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of August
uk: серпня

[ctx: Julian month 8 - KLocale::NarrowName]
en: A
uk: с

[ctx: Julian month 8 - KLocale::ShortName]
en: Aug
uk: сер

[ctx: Julian month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aug
uk: сер

[ctx: Julian month 9 - KLocale::LongName]
en: September
uk: вересень

[ctx: Julian month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of September
uk: вересня

[ctx: Julian month 9 - KLocale::NarrowName]
en: S
uk: в

[ctx: Julian month 9 - KLocale::ShortName]
en: Sep
uk: вер

[ctx: Julian month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sep
uk: вер

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Monday
uk: понеділок

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: M
uk: п

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Mon
uk: пн

[ctx: Julian weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Tuesday
uk: вівторок

[ctx: Julian weekday 2 - KLocale::NarrowName]
en: T
uk: в

[ctx: Julian weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Tue
uk: вт

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Wednesday
uk: середа

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: W
uk: с

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Wed
uk: ср

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Thursday
uk: четвер

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
uk: ч

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Thu
uk: чт

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Friday
uk: п'ятниця

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: F
uk: п

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Fri
uk: пт

[ctx: Julian weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Saturday
uk: субота

[ctx: Julian weekday 6 - KLocale::NarrowName]
en: S
uk: с

[ctx: Julian weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Sat
uk: сб

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Sunday
uk: неділя

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: S
uk: н

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Sun
uk: нд

en: KDE Application
uk: Програма KDE

en: KDE Test Program
uk: Програма тестування KDE

en: KDE-tempfile
uk: Тимчасовий файл KDE

en: KFileMetaDataReader can be used to read metadata from a file
uk: KFileMetaDataReader можна скористатися для читання метаданих з файла

en: Kazakhstan (most areas)
uk: Казахстан (більшість території)

en: Key type: DSA (%1 bit)
uk: Тип ключа: DSA (%1 біт)

en: Key type: RSA (%1 bit)
uk: Тип ключа: RSA (%1 біт)

en: Kosrae
uk: Косрае

en: Kwajalein
uk: Кваджалейн

en: La Rioja (LR)
uk: Ла-Ріоха (LR)

en: Library "%1" not found
uk: Бібліотеку «%1» не знайдено

en: Libya
uk: Лівія

en: Limits the number of colors allocated in the color
    cube on an 8-bit display, if the application is
    using the QApplication::ManyColor color
    specification
uk: Обмежує кількість кольорів, які виділяються у
    кубі кольорів на 8-бітовому дисплеї, якщо
    програма використовує специфікацію кольорів
    QApplication::ManyColor

en: Line Islands
uk: Острови Лайн

en: List of URLs where the meta-data should be read from
uk: Список адрес URL, звідки слід прочитати метадані

en: Lord Howe Island
uk: Острів Лорд-Хау

en: MD5 digest
uk: Сума MD5

en: MSK+00 - Kirov
uk: Москва+00 — Кіров

en: MSK+00 - Moscow area
uk: Москва+00 — Московська область

en: MSK+00 - Volgograd
uk: Москва+00 — Волгоград

en: MSK+01 - Astrakhan
uk: Москва+01 — Астрахань

en: MSK+01 - Samara, Udmurtia
uk: Москва+01 — Самара, Удмуртія

en: MSK+01 - Saratov
uk: Москва+01 — Саратов

en: MSK+01 - Ulyanovsk
uk: Москва+01 — Ульяновськ

en: MSK+02 - Urals
uk: Москва+02 — Урал

en: MSK+03 - Omsk
uk: Москва+03 — Омськ

en: MSK+04 - Altai
uk: Москва+04 — Алтай

en: MSK+04 - Kemerovo
uk: Москва+04 — Кемерово

en: MSK+04 - Krasnoyarsk area
uk: Москва+04 — Красноярська область

en: MSK+04 - Novosibirsk
uk: Москва+04 — Новосибірськ

en: MSK+04 - Tomsk
uk: Москва+04 — Томськ

en: MSK+05 - Irkutsk, Buryatia
uk: Москва+05 — Іркутськ, Бурятія

en: MSK+06 - Lena River
uk: Москва+06 — ріка Лєна

en: MSK+06 - Tomponsky, Ust-Maysky
uk: Москва+06 — Томпонський, Усть-Майський

en: MSK+06 - Zabaykalsky
uk: Москва+06 — Забайкальський

en: MSK+07 - Amur River
uk: Москва+07 — ріка Амур

en: MSK+07 - Oymyakonsky
uk: Москва+07 — Оймякон

en: MSK+08 - Magadan
uk: Москва+08 — Магадан

en: MSK+08 - Sakha (E); North Kuril Is
uk: Москва+08 — Саха (схід); Північні Курильські острови

en: MSK+08 - Sakhalin Island
uk: Москва+08 — острів Сахалін

en: MSK+09 - Bering Sea
uk: Москва+10 — Берингове море

en: MSK+09 - Kamchatka
uk: Москва+09 — Камчатка

en: MSK-01 - Kaliningrad
uk: Москва-01 — Калінінград

en: MST - Arizona (except Navajo)
uk: Гірський стандартний час — Аризона (окрім Навахо)

en: MST - BC (Creston)
uk: Гірський стандартний час — Британська Колумбія (Крестон)

en: MST - BC (Dawson Cr, Ft St John)
uk: Гірський стандартний час — Британська Колумбія (Доусон-крік, форт Сент-Джон)

en: MST - BC (Ft Nelson)
uk: Гірський стандартний час — Британська Колумбія (Форт-Нельсон)

en: MST - Yukon (east)
uk: Гірський стандартний час — Юкон (схід)

en: MST - Yukon (west)
uk: Гірський стандартний час — Юкон (захід)

en: Macquarie Island
uk: Острів Маккуорі

en: Macquarie Island Station, Macquarie Island
uk: Острівна станція Маккуорі, острів Маккуорі

en: Madeira Islands
uk: Острови Мадейра

en: Maintainer
uk: Супровідник

en: Malaysia (peninsula)
uk: Малайзія (півострів)

en: Mangghystau/Mankistau
uk: Мангистау/Манкистау

en: Marquesas Islands
uk: Маркізькі острови

en: Marshall Islands (most areas)
uk: Маршаллові Острови (більшість території)

en: Mato Grosso
uk: Мату-Гросу

en: Mato Grosso do Sul
uk: Мату-Гросу-ду-Сул

en: Mawson
uk: Станція «Моусон»

en: Mawson Station, Holme Bay
uk: Станція «Моусон», затока Гольме

en: McMurdo Station, Ross Island
uk: Станція «Мак-Мердо», острів Росс

en: Mendoza (MZ)
uk: Мендоза (MZ)

en: Message Box
uk: Вікно повідомлень

en: Metlakatla Time - Annette Island
uk: Час Метлакатли — острів Анетти

en: Mexican Central Time - Bahia de Banderas
uk: Мексиканський центральний час — Бая-де-Бандерас

en: Mexican Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas away from US border
uk: Мексиканський центральний час - Коауїла, Дуранго, Нуево-Леон, Тамауліпас на віддалі від кордону з США

en: Mexican Mountain Time - Chihuahua away from US border
uk: Мексиканський гірський час — Чіуауа на віддалі від кордону з США

en: Mexican Pacific Time - Baja California away from US border
uk: Мексиканський тихоокеанський час — Нижня Каліфорнія на віддалі від кордону з США

en: Mexico/BajaNorte
uk: Мексика/Північна Нижня Каліфорнія

en: Mexico/BajaSur
uk: Мексика/Південна Нижня Каліфорнія

en: Mexico/General
uk: Мексика/Загальний

en: Midway Islands
uk: Острови Мідуей

en: Minimize
uk: Мінімізувати

en: Modulus:
uk: Модуль:

en: Mongolia (most areas)
uk: Монголія (більшість території)

en: Moscow+00 - Caspian Sea
uk: Москва +00 — Каспійське море

en: Moscow+00 - Samara, Udmurtia
uk: Москва+00 — Самара, Удмуртія

en: Moscow+00 - west Russia
uk: Москва +00 — захід Росії

en: Moscow+01 - Samara, Udmurtia
uk: Москва +01 — Самара, Удмуртія

en: Moscow+02 - Urals
uk: Москва +02 — Урал

en: Moscow+03 - Novokuznetsk
uk: Москва +03 — Новокузнецьк

en: Moscow+03 - Novosibirsk
uk: Москва +03 — Новосибірськ

en: Moscow+03 - west Siberia
uk: Москва +03 — Західний Сибір

en: Moscow+04 - Yenisei River
uk: Москва +04 — ріка Єнісей

en: Moscow+05 - Lake Baikal
uk: Москва +05 — озеро Байкал

en: Moscow+06 - Lena River
uk: Москва +06 — ріка Лєна

en: Moscow+07 - Amur River
uk: Москва +07 — ріка Амур

en: Moscow+07 - Sakhalin Island
uk: Москва +07 — острів Сахалін

en: Moscow+08 - Bering Sea
uk: Москва +8 — Берингове море

en: Moscow+08 - Kamchatka
uk: Москва +08 — Камчатка

en: Moscow+08 - Magadan
uk: Москва +08 — Магадан

en: Moscow+09 - Kamchatka
uk: Москва +09 — Камчатка

en: Moscow+10 - Bering Sea
uk: Москва +10 — Берингове море

en: Moscow-01 - Kaliningrad
uk: Москва -01 — Калінінград

en: Mountain (most areas)
uk: Гірський (більшість території)

en: Mountain - AB; BC (E); SK (W)
uk: Гірський час — Альберта, Британська Колумбія (схід), Саскачеван (захід)

en: Mountain - ID (south); OR (east)
uk: Гірський час — південь Айдахо і схід Орегону

en: Mountain - NT (central)
uk: Гірський час — Північно-західні території (центр)

en: Mountain - NT (west)
uk: Гірський час — Північно-західні території (захід)

en: Mountain - NU (west)
uk: Гірський час — Нунавут (захід)

en: Mountain Standard Time - Arizona
uk: Гірський стандартний час — Аризона

en: Mountain Standard Time - Creston, British Columbia
uk: Гірський стандартний час — Крестон, Британська Колумбія

en: Mountain Standard Time - Dawson Creek & Fort Saint John, British Columbia
uk: Гірський стандартний час — Доусон-Крік і форт Сент-Джон, Британська Колумбія

en: Mountain Standard Time - Sonora
uk: Гірський стандартний час — Сонора

en: Mountain Time
uk: Гірський час

en: Mountain Time - Alberta, east British Columbia & west Saskatchewan
uk: Гірський час — Альберта, схід Британської Колумбії і захід Саскачевану

en: Mountain Time - Baja California Sur, Nayarit, Sinaloa
uk: Гірський час — Південна Нижня Каліфорнія, Наярит, Синалоа

en: Mountain Time - Chihuahua
uk: Гірський час — Чиуауа

en: Mountain Time - Chihuahua (most areas)
uk: Гірський час — Чиуауа (більшість території)

en: Mountain Time - Navajo
uk: Гірський час — Навахо

en: Mountain Time - S Baja, Nayarit, Sinaloa
uk: Гірський час — Нижньокаліфорнійська пустеля, Наярит, Синалоа

en: Mountain Time - central Northwest Territories
uk: Гірський час — центральна частина Північно-Західних Територій

en: Mountain Time - south Idaho & east Oregon
uk: Гірський час — південь Айдахо і схід Орегону

en: Mountain Time - west Northwest Territories
uk: Гірський час — захід Північно-західних територій

en: Mountain Time - west Nunavut
uk: Гірський час — захід Нунавуту

en: Mountain Time US - Chihuahua (US border)
uk: Гірський час США — Чіуауа (кордон із США)

en: Move &Down
uk: Пересунути в&низ

en: Move &Up
uk: Пересунути &вгору

en: NE Brazil (MA, PI, CE, RN, PB)
uk: Північно-східна Бразилія (MA, PI, CE, RN, PB)

en: NZ
uk: Нова Зеландія

en: NZ-CHAT
uk: Нова Зеландія-Чатем

en: Name:
uk: Назва:

en: Named Colors
uk: Іменовані кольори

en: National Park (east coast)
uk: Національний парк (східне узбережжя)

en: Navajo
uk: Навахо

en: New Guinea (West Papua / Irian Jaya); Malukus/Moluccas
uk: Нова Гвінея (західне Папуа/Іріан Джая); Молуккські острови

en: New South Wales (Yancowinna)
uk: Новий Південний Уельс (Янковінна)

en: New South Wales (most areas)
uk: Новий Південний Уельс (більшість території)

en: New South Wales - Yancowinna
uk: Новий Південний Уельс — Янковінна

en: New South Wales - most locations
uk: Новий Південний Уельс — більшість території

en: New Zealand (most areas)
uk: Нова Зеландія (більшість території)

en: New Zealand time - McMurdo, South Pole
uk: Новозеландський час — Мак-Мердо, Південний полюс

en: Newfoundland Time, including SE Labrador
uk: Ньюфаундлендський час, зокрема південно-східний Лабрадор

en: Newfoundland; Labrador (southeast)
uk: Ньюфаунленд; Лабрадор (південний схід)

en: No licensing terms for this program have been specified.
    Please check the documentation or the source for any
    licensing terms.
uk: Умови ліцензування для цієї програми не були вказані.
    Будь ласка, пошукайте дані щодо умов ліцензування у
    документації або вихідних текстах програми.

en: No metainfo for %1
uk: Метаінформація для %1 відсутня

en: No target filename has been given.
uk: Не надано файл призначення.

en: None
uk: Немає

en: Northern Cyprus
uk: Північний Кіпр

en: Northern Territory
uk: Північна Територія

[ctx: Numeric IDs of scripts for font previews]
en: 1
uk: 1,3

en: OCR Image
uk: Зображення ОРЗ (OCR)

en: Only the meta data that is part of the file is read
uk: Прочитано буде лише метадані, які записано безпосередньо до файла

en: Open
uk: Відкрити

en: OpenSSL could not be verified.
uk: Неможливо перевірити OpenSSL.

en: Organization / Common Name
uk: Установа/Загальна назва

en: Organizational Unit
uk: Підрозділ установи

en: Output to:
uk: Виводити до:

en: P&review
uk: Пе&регляд

en: PRC
uk: КНР

en: Pacific
uk: Тихоокеанський час

en: Pacific - BC (most areas)
uk: Тихоокеанський час — Британська Колумбія (більшість території)

en: Pacific Time
uk: Тихокеанський час

en: Pacific Time - north Yukon
uk: Тихоокеанський час — північ Юкону

en: Pacific Time - south Yukon
uk: Тихоокеанський час — південь Юкона

en: Pacific Time - west British Columbia
uk: Тихоокеанський час — захід Британської Колумбії

en: Pacific Time US - Baja California
uk: Тихоокеанський час США — Нижня Каліфорнія

en: Pacific/Apia
uk: Тихий океан/Апіа

en: Pacific/Auckland
uk: Тихий океан/Окленд

en: Pacific/Bougainville
uk: Тихий океан/Бугенвіль

en: Pacific/Chatham
uk: Тихий океан/Чатем

en: Pacific/Chuuk
uk: Тихий_океан/Чуук

en: Pacific/Easter
uk: Тихий океан/Острів Пасхи

en: Pacific/Efate
uk: Тихий океан/Ефате

en: Pacific/Enderbury
uk: Тихий океан/Енденбері

en: Pacific/Fakaofo
uk: Тихий океан/Факаофо

en: Pacific/Fiji
uk: Тихий океан/Фіджі

en: Pacific/Funafuti
uk: Тихий океан/Фунафуті

en: Pacific/Galapagos
uk: Тихий океан/Галапагосські острови

en: Pacific/Gambier
uk: Тихий океан/Гамб'єр

en: Pacific/Guadalcanal
uk: Тихий океан/Гуадальканал

en: Pacific/Guam
uk: Тихий океан/Гуам

en: Pacific/Honolulu
uk: Тихий океан/Гонолулу

en: Pacific/Johnston
uk: Тихий океан/Джонстон

en: Pacific/Kiritimati
uk: Тихий океан/Кіріматі

en: Pacific/Kosrae
uk: Тихий океан/Косрае

en: Pacific/Kwajalein
uk: Тихий океан/Кваялейн

en: Pacific/Majuro
uk: Тихий океан/Маджуро

en: Pacific/Marquesas
uk: Тихий океан/Маркізькі острови

en: Pacific/Midway
uk: Тихий океан/острів Мідуей

en: Pacific/Nauru
uk: Тихий океан/Науру

en: Pacific/Niue
uk: Тихий океан/Ніуе

en: Pacific/Norfolk
uk: Тихий океан/Норфолк

en: Pacific/Noumea
uk: Тихий океан/Нумеа

en: Pacific/Pago_Pago
uk: Тихий океан/Паго-Паго

en: Pacific/Palau
uk: Тихий океан/Палау

en: Pacific/Pitcairn
uk: Тихий океан/Піткерн

en: Pacific/Pohnpei
uk: Тихий_океан/Понпеї

en: Pacific/Ponape
uk: Тихий океан/Понапе

en: Pacific/Port_Moresby
uk: Тихий океан/Порт-Морсбі

en: Pacific/Rarotonga
uk: Тихий океан/Раротонга

en: Pacific/Saipan
uk: Тихий океан/Сайпан

en: Pacific/Samoa
uk: Тихий океан/Самоа

en: Pacific/Tahiti
uk: Тихий океан/Таїті

en: Pacific/Tarawa
uk: Тихий океан/Тарава

en: Pacific/Tongatapu
uk: Тихий океан/Тонгатапу

en: Pacific/Truk
uk: Тихий океан/Трук

en: Pacific/Wake
uk: Тихий океан/Вейк

en: Pacific/Wallis
uk: Тихий океан/Волліс

en: Pacific/Yap
uk: Тихий океан/Яп

en: Palmer
uk: Палмер

en: Palmer Station, Anvers Island
uk: Станція «Палмер», острів Анверс

en: Papua New Guinea (most areas)
uk: Папуа-Нова Гвінея (більшість території)

en: Para (east); Amapa
uk: Пара (схід); Амапа

en: Para (west)
uk: Пара (захід)

en: Pernambuco
uk: Пернамбуко

en: Phoenix Islands
uk: Острови Фенікс

en: Pick Certificates
uk: Вибрати сертифікати

en: Please report bugs to %1.
uk: Будь ласка, надсилайте повідомлення про помилки до %1.

en: Please use http://bugs.kde.org to report bugs.
uk: Будь ласка, користуйтесь http://bugs.kde.org для повідомлень про помилки.

en: Pohnpei (Ponape)
uk: Понпеї (Понапе)

en: Pohnpei/Ponape
uk: Понпеї/Понапе

en: Poland
uk: Польща

en: Ponape (Pohnpei)
uk: Понапе

en: Portugal
uk: Португалія

en: Portugal (mainland)
uk: Португалія (основна територія)

en: Prime:
uk: Просте:

en: Print Preview
uk: Перегляд друку

en: Private key test failed.
uk: Помилка при перевірці закритого ключа.

en: Public key:
uk: Відкритий ключ:

en: QML JS debugger information. Application must be
    built with -DQT_DECLARATIVE_DEBUG for the debugger to be
    enabled
uk: Діагностичні дані QML JS. Програму слід зібрати з
    параметром -DQT_DECLARATIVE_DEBUG, щоб увімкнути
    засіб діагностики

en: Qostanay/Kostanay/Kustanay
uk: Костанай/Кустанай

en: Queensland (Whitsunday Islands)
uk: Квінсленд (острови Вітсандей)

en: Queensland (most areas)
uk: Квінсленд (більшість території)

en: Queensland - Holiday Islands
uk: Квінслен — острови Холідей

en: Queensland - most locations
uk: Квінсленд — більшість території

en: Qyzylorda (Kyzylorda, Kzyl-Orda)
uk: Кизилорда (Кзил-Орда)

en: Qyzylorda/Kyzylorda/Kzyl-Orda
uk: Кизилорда/Кзил-Орда)

en: ROC
uk: Тайвань

en: ROK
uk: Республіка Корея

en: Red:
uk: Червоний:

en: Redo
uk: Повторити

en: Region of Magallanes
uk: Область Магальянес

en: Remove
uk: Вилучити

en: Restore the application for the given 'sessionId'
uk: Відновити програму для сеансу з «sessionId»

en: Retrieval of the CRL (Certificate Revocation List) failed. This means the CA's (Certificate Authority) CRL can not be found.
uk: Помилка отримання списку анулювання сертифікатів (Certificate Revocation List). Це означає, що неможливо знайти список анулювання від довіреного джерела сертифіката.

en: Retrieval of the issuer certificate failed. This means the CA's (Certificate Authority) certificate can not be found.
uk: Помилка отримання видавця сертифіката. Це означає, що неможливо знайти довірене джерело (Certificate Authority) сертифіката.

en: Rondonia
uk: Рондонія

en: Roraima
uk: Рораїма

en: Rothera
uk: Станція «Ротера»

en: Rothera Station, Adelaide Island
uk: Станція «Ротера», острів Аделаїда

en: Ruthenia
uk: Рутенія

en: S & SE Brazil (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)
uk: південь і південний схід Бразилії (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)

en: SHA1 digest
uk: Сума SHA1

en: SSL Configuration Module
uk: Модуль налаштування SSL

en: SSL Signers
uk: Підписанти SSL

en: SSL support was not found.
uk: Підтримку SSL не знайдено.

en: Sabah & Sarawak
uk: Сабах і Саравак

en: Sabah, Sarawak
uk: Сабах, Саравак

en: Salta (SA, LP, NQ, RN)
uk: Сальта (SA, LP, NQ, RN)

en: San Juan (SJ)
uk: Сан-Хуан (SJ)

en: San Luis (SL)
uk: Сан-Луїс (SL)

en: Santa Cruz (SC)
uk: Санта-Круз (SC)

en: Saturation:
uk: Насиченість:

en: Save As
uk: Зберегти як

en: Scoresbysund / Ittoqqortoormiit
uk: Скоресбісунд / Іттоккортоормііт

en: Scoresbysund/Ittoqqortoormiit
uk: Скоресбісунд/Іттоккортоормііт

en: Select Color
uk: Виберіть колір

en: Select Font
uk: Виберіть шрифт

en: Serial number
uk: Серійний номер

en: Shell
uk: Командна оболонка

en: Show %1 specific options
uk: Показати параметри щодо %1

en: Show Hidden Folders
uk: Показати приховані теки

en: Show all options
uk: Показати всі параметри

en: Show author information
uk: Показати інформацію щодо автора

en: Show help about options
uk: Показати довідку щодо параметрів

en: Show license information
uk: Показати інформацію щодо умов ліцензування програми

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
uk: Показувати повне діалогове вікно замість стандартного вікна зі списком

en: Show version information
uk: Показати інформацію про версію

en: Signature Algorithm:
uk: Алгоритм підпису:

en: Signature Contents:
uk: Вміст підпису:

en: Singapore
uk: Сінгапур

en: Society Islands
uk: Остова Товариства

[ctx: Socket error code AddressInUse]
en: address already in use
uk: адреса вже використовується

[ctx: Socket error code AlreadyBound]
en: socket is already bound
uk: сокет вже прив'язаний

[ctx: Socket error code AlreadyCreated]
en: socket is already created
uk: сокет вже створено

[ctx: Socket error code ConnectionRefused]
en: connection actively refused
uk: в з'єднанні відмовлено

[ctx: Socket error code ConnectionTimedOut]
en: connection timed out
uk: перевищено інтервал очікування з'єднання

[ctx: Socket error code InProgress]
en: operation is already in progress
uk: операція вже виконується

[ctx: Socket error code LookupFailure]
en: name lookup has failed
uk: помилка в розв'язанні назви

[ctx: Socket error code NetFailure]
en: network failure occurred
uk: сталася помилка в мережі

[ctx: Socket error code NoError]
en: no error
uk: без помилок

[ctx: Socket error code NotBound]
en: socket is not bound
uk: сокет ще не прив'язаний

[ctx: Socket error code NotCreated]
en: socket has not been created
uk: сокет ще не створено

[ctx: Socket error code NotSupported]
en: operation is not supported
uk: операція не підтримується

[ctx: Socket error code RemotelyDisconnected]
en: remote host closed connection
uk: віддалений вузол закрив з'єднання

[ctx: Socket error code Timeout]
en: timed operation timed out
uk: дія, для якої встановлено інтервал виконання, перевищила цей інтервал

[ctx: Socket error code UnknownError]
en: an unknown/unexpected error has happened
uk: сталася невідома/неочікувана помилка

[ctx: Socket error code WouldBlock]
en: operation would block
uk: операція заблокує

en: South Australia
uk: Південна Австралія

en: Spain (mainland)
uk: Іспанія (основна територія)

en: Synchronization to disk failed
uk: Спроба синхронізації з диском зазнала невдачі

en: Syowa
uk: Станція «Сьова»

en: Syowa Station, E Ongul I
uk: Станція «Сьова», схід Онгул I

en: Syslog
uk: Системний журнал

en: System certificates
uk: Сертифікати, встановлені автоматично

en: Tasmania
uk: Тасманія

en: Tasmania - King Island
uk: Тасманія — острів Кінґ

en: Tasmania - most locations
uk: Тасманія — більшість території

en: The CA (Certificate Authority) certificate's key ID and name do not match the key ID and name in the 'Issuer' section of the certificate you are trying to use.
uk: Ідентифікатор ключа і назва сертифіката джерела сертифікатів (CA) не збігаються з ідентифікатором ключа і назвою в розділі «Видавець» сертифіката, який ви намагаєтесь використовувати.

en: The CA (Certificate Authority) certificate's key ID does not match the key ID in the 'Issuer' section of the certificate you are trying to use.
uk: Ідентифікатор ключа сертифіката джерела сертифікатів (CA) не збігається з ідентифікатором ключа в розділі «Видавець» сертифіката, який ви намагаєтесь використовувати.

en: The CA's (Certificate Authority) certificate can not be found. Most likely, your trust chain is broken.
uk: Неможливо знайти сертифікат джерела сертифікатів. Ймовірно, перервано ланцюг довіри.

en: The CRL (Certificate Revocation List) is not valid, yet.
uk: Список анулювання сертифікатів (CRL) ще не чинний.

en: The CRL's (Certificate Revocation List) signature is invalid. This means that the CRL can not be verified.
uk: Некоректний підпис списку анулювання сертифікатів. Це означає, що неможливо перевірити список анулювання сертифікатів.

en: The OpenSSL process ran out of memory.
uk: Процес OpenSSL використав всю відведену пам’ять.

en: The certificate can not be verified as it is the only certificate in the trust chain and not self-signed. If you self-sign the certificate, make sure to import it into the list of trusted certificates.
uk: Неможливо перевірити сертифікат, оскільки це єдиний сертифікат в ланцюгу довіри і він не є самопідписаним. Якщо самопідпишете сертифікат, не забудьте імпортувати його в список надійних сертифікатів.

en: The certificate chain is longer than the maximum depth specified.
uk: Ланцюг сертифіката довший, ніж вказана максимальна глибина.

en: The certificate has been revoked.
uk: Сертифікат було анульовано.

en: The certificate has not been issued for this host.
uk: Сертифікат був виданий не для цієї машини.

en: The certificate has not been signed for the purpose you tried to use it for. This means the CA (Certificate Authority) does not allow this usage.
uk: Сертифікат не підписано для мети, з якою ви хочете його використовувати. Це означає, що видавцем сертифіката (CA) не було передбачено таке використання.

en: The certificate is invalid.
uk: Сертифікат не дійсний.

en: The certificate is not valid, any more.
uk: Сертифікат вже не дійсний.

en: The certificate is not valid, yet.
uk: Сертифікат ще не дійсний.

en: The certificate is self-signed and not in the list of trusted certificates. If you want to accept this certificate, import it into the list of trusted certificates.
uk: Сертифікат самопідписаний, його немає у списку надійних сертифікатів. Якщо ви хочете прийняти цей сертифікат, імпортуйте його до списку надійних сертифікатів.

en: The certificate is self-signed. While the trust chain could be built up, the root CA's (Certificate Authority) certificate can not be found.
uk: Сертифікат самопідписаний. Хоч і можливо створити ланцюг довіри, неможливо знайти сертифікат кореневого джерела сертифікатів.

en: The certificate is valid.
uk: Сертифікат є дійсним.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) does not match the CA name of the certificate.
uk: Довірене джерело сертифіката (CA) не збігається з назвою установи, яка видала сертифікат.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) is invalid.
uk: Неправильно вказано видавця сертифіката.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) is not allowed to sign certificates.
uk: Сертифікат джерела сертифікатів не має дозволу підписувати сертифікати.

en: The certificate's signature is invalid. This means that the certificate can not be verified.
uk: Некоректний підпис сертифіката. Це означає, що сертифікат неможливо перевірити.

en: The decoding of the public key of the issuer failed. This means that the CA's (Certificate Authority) certificate can not be used to verify the certificate you wanted to use.
uk: Помилка розшифрування відкритого ключа видавця. Це означає, що сертифікат довіреного джерела неможливо використовувати для перевірки сертифіката, який ви хотіли використовувати.

en: The decryption of the CRL's (Certificate Revocation List) signature failed. This means it could not even be calculated as opposed to just not matching the expected result.
uk: Помилка розшифрування підпису списку анулювання сертифікатів. Це означає, що його неможливо навіть підрахувати, а не те, що він не збігається з очікуваним результатом.

en: The decryption of the certificate's signature failed. This means it could not even be calculated as opposed to just not matching the expected result.
uk: Помилка розшифрування підпису сертифіката. Це означає, що його неможливо навіть підрахувати, а не те, що він не збігається з очікуваним результатом.

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
uk: Файли/адреси відкриті програмою буде вилучено після використання

en: The length of the trust chain exceeded one of the CA's (Certificate Authority) 'pathlength' parameters, making all subsequent signatures invalid.
uk: Довжина ланцюга довіри перевищила параметр джерела сертифікатів (CA) «pathlength», тому всі наступні підписи не є коректними.

en: The root CA (Certificate Authority) has been marked to be rejected for the purpose you tried to use it for.
uk: Кореневе джерело сертифікатів (CA) позначене відмовляти для мети, з якою ви хочете використовувати сертифікат.

en: The root CA (Certificate Authority) is not trusted for the purpose you tried to use this certificate for.
uk: Кореневе джерело сертифікатів (CA) не має довіри для використання з метою, з якою ви намагаєтесь використовувати цей сертифікат.

en: The signature test for this certificate failed. This could mean that the signature of this certificate or any in its trust path are invalid, could not be decoded or that the CRL (Certificate Revocation List) could not be verified. If you see this message, please let the author of the software you are using know that he or she should use the new, more specific error messages.
uk: Підпис сертифіката під час перевірки було визнано нечинним. Це означає, що підпис цього сертифіката і всі сертифікати в його шляху довіри — не є правильними, їх неможливо розкодувати, або список ануляції сертифікатів неможливо перевірити. Якщо ви побачите це повідомлення, дайте знати авторові програми, якою ви користуєтесь, і попросіть, щоб він або вона використовували докладніші повідомлення про помилку.

en: The style '%1' was not found
uk: Стиль «%1» не знайдено

en: The time format of the CRL's (Certificate Revocation List) 'lastUpdate' field is invalid.
uk: Формат часу поля «lastUpdate» списку анулювання сертифікатів (CRL) не є правильним.

en: The time format of the CRL's (Certificate Revocation List) 'nextUpdate' field is invalid.
uk: Формат часу поля «nextUpdate» списку анулювання сертифікатів (CRL) не є правильним.

en: The time format of the certificate's 'notAfter' field is invalid.
uk: Некоректний формат часу поля «notAfter» в сертифікаті.

en: The time format of the certificate's 'notBefore' field is invalid.
uk: Некоректний формат часу поля «notBefore» в сертифікаті.

en: The windowing system platform (e.g. xcb or wayland)
uk: Платформа системи роботи з вікнами (наприклад xcb або wayland)

en: This application was written by somebody who wants to remain anonymous.
uk: Автор цієї програми не виявив бажання оприлюднювати своє ім’я.

en: This certificate is not relevant.
uk: Цей сертифікат не доречний.

en: This certificate, any in its trust path or its CA's (Certificate Authority) CRL (Certificate Revocation List) is not valid. Any of them could not be valid yet or not valid any more. If you see this message, please let the author of the software you are using know that he or she should use the new, more specific error messages.
uk: Цей сертифікат, і всі сертифікати в його шляху довіри або список анулювання сертифікатів його довіреного джерела не є коректними. Якщо ви побачите це повідомлення, повідомте автора програми, якою ви користуєтесь, і попросіть, щоб він або вона використовували докладніші повідомлення про помилку.

[ctx: This is the V of HSV]
en: Value:
uk: Значення:

en: This program is distributed under the terms of the %1.
uk: Ця програма розповсюджується за умовами %1.

en: Thule / Pituffik
uk: Туле / Пітуффік

en: Thule/Pituffik
uk: Туле/Пітуффік

en: Tierra del Fuego (TF)
uk: Тьєрра-дель-Фуего (TF)

[ctx: Time zone]
en: Region
uk: Регіон

en: Timed out trying to connect to remote host
uk: Перевищено час очікування під час спроби з’єднання з віддаленим вузлом

en: Tocantins
uk: Токантінс

en: Today
uk: Сьогодні

en: Transcarpathia
uk: Закарпаття

en: Troll
uk: Станція «Тролл»

en: Truk (Chuuk) and Yap
uk: Острови Трук і Яп

en: Tucuman (TM)
uk: Тукуман (TM)

en: Turkey
uk: Туреччина

en: Turn area off
uk: Вимкнути ділянку

en: Turn area on
uk: Увімкнути ділянку

en: US Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas near US border
uk: Мексиканський центральний час - Коауїла, Дуранго, Нуево-Леон, Тамауліпас поблизу від кордону з США

en: US Mountain Time - Chihuahua near US border
uk: Гірський час США — Чіуауа поблизу кордону з США

en: US Pacific Time - Baja California near US border
uk: Тихоокеанський час США — Нижня Каліфорнія поблизу кордону з США

en: US/Alaska
uk: США/Аляска

en: US/Aleutian
uk: США/Алеутські острови

en: US/Arizona
uk: США/Аризона

en: US/Central
uk: США/Центральна частина

en: US/East-Indiana
uk: США/Схід-Індіана

en: US/Eastern
uk: США/Схід

en: US/Hawaii
uk: США/Гавайї

en: US/Indiana-Starke
uk: США/Індіана-Старке

en: US/Michigan
uk: США/Мічиган

en: US/Mountain
uk: США/Гірська частина

en: US/Pacific
uk: США/Тихоокеанська частина

en: US/Samoa
uk: США/Самоа

en: Ukraine (most areas)
uk: Україна (більшість території)

en: Unable to open temporary file.
uk: Неможливо відкрити тимчасовий файл.

en: Undo
uk: Вернути

en: Unexpected argument '%1'.
uk: Непередбачений аргумент «%1».

en: Unknown
uk: невідомий

[ctx: Unknown]
en: Unknown key algorithm
uk: Невідомий алгоритм ключа

en: Unknown option '%1'.
uk: Невідомий параметр «%1».

en: Usage: %1 %2
uk: Використання: %1 %2

en: Use 'caption' as name in the titlebar
uk: Використовувати «caption» як назву у заголовку

en: Use 'icon' as the application icon
uk: Використати «icon» як піктограму програми

en: Use --help to get a list of available command line options.
uk: Скористайтеся параметром --help, щоб отримати список можливих параметрів командного рядка.

en: Use alternative configuration file
uk: Скористатись іншим файлом налаштування

en: Use the X-server display 'displayname'
uk: Використовувати дисплей X-сервера «displayname»

en: User-added certificates
uk: Сертифікати, додані користувачами

en: Uzbekistan (east)
uk: Узбекистан (схід)

en: Uzbekistan (west)
uk: Узбекистан (захід)

en: Validity period
uk: Період чинності

en: Victoria
uk: Вікторія

en: Vostok
uk: Станція «Восток»

en: Vostok Station, Lake Vostok
uk: Станція «Восток», озеро Восток

en: Vostok Station, S Magnetic Pole
uk: Станція «Восток», південний магнітний полюс

en: W Amazonas
uk: захід Амазонас

en: W Para
uk: захід Пара

en: Waits for a WM_NET compatible windowmanager
uk: Чекає на менеджер вікон сумісний з WM_NET

en: Wake Island
uk: Острів Вейк

en: Warning
uk: Попередження

en: West Bank
uk: Західний Берег ріки Йордан

en: West Kazakhstan
uk: Західний Казахстан

en: Western Australia (Eucla)
uk: Західна Австралія (Юкла)

en: Western Australia (most areas)
uk: Західна Австралія (більшість території)

en: Western Australia - Eucla area
uk: Західна Австралія — область Юкла

en: Western Australia - most locations
uk: Західна Австралія — більшість території

en: Xinjiang Time
uk: Сінцзяньський час

en: Yesterday
uk: Вчора

en: You do not have permission to create that folder.
uk: У вас немає прав для створення теки.

en: Zaporozh'ye, E Lugansk / Zaporizhia, E Luhansk
uk: Запоріжжя, Схід, Луганськ

en: Zaporozhye and east Lugansk
uk: Запоріжжя, Схід, Луганськ

en: [%1-options]
uk: [%1-параметри]

en: [options]
uk: [параметри]

en: address family for nodename not supported
uk: сімейство адрес для назв вузлів не підтримується

en: am
uk: до

en: applies the Qt stylesheet to the application widgets
uk: застосовує таблицю стилів Qt до віджетів програми

en: central China - Sichuan, Yunnan, Guangxi, Shaanxi, Guizhou, etc.
uk: центральний Китай — Сичуань, Юнань, Гуаньсі, Шеньсі, Гуйчжоу тощо

en: central Crimea
uk: центр Криму

[ctx: color]
en: AliceBlue
uk: Блідо-блакитний

[ctx: color]
en: AntiqueWhite
uk: Античний білий

[ctx: color]
en: AntiqueWhite1
uk: Античний білий 1

[ctx: color]
en: AntiqueWhite2
uk: Античний білий 2

[ctx: color]
en: AntiqueWhite3
uk: Античний білий 3

[ctx: color]
en: AntiqueWhite4
uk: Античний білий 4

[ctx: color]
en: BlanchedAlmond
uk: Світло-кремовий

[ctx: color]
en: BlueViolet
uk: Синьо-фіалковий

[ctx: color]
en: CadetBlue
uk: Темно-синій

[ctx: color]
en: CadetBlue1
uk: Темно-синій 1

[ctx: color]
en: CadetBlue2
uk: Темно-синій 2

[ctx: color]
en: CadetBlue3
uk: Темно-синій 3

[ctx: color]
en: CadetBlue4
uk: Темно-синій 4

[ctx: color]
en: CornflowerBlue
uk: Волошково-синій

[ctx: color]
en: DarkBlue
uk: Темно-синій

[ctx: color]
en: DarkCyan
uk: Темно-голубий

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod
uk: Темно-золотушниковий

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod1
uk: Темно-золотушниковий1

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod2
uk: Темно-золотушниковий2

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod3
uk: Темно-золотушниковий3

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod4
uk: Темно-золотушниковий3

[ctx: color]
en: DarkGray
uk: Темно-сірий

[ctx: color]
en: DarkGreen
uk: Темно-зелений

[ctx: color]
en: DarkGrey
uk: Темно-сірий

[ctx: color]
en: DarkKhaki
uk: Темний хакі

[ctx: color]
en: DarkMagenta
uk: Темно-пурпуровий

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen
uk: Темний оливково-зелений

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen1
uk: Темний оливково-зелений1

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen2
uk: Темний оливково-зелений2

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen3
uk: Темний оливково-зелений3

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen4
uk: Темний оливково-зелений4

[ctx: color]
en: DarkOrange
uk: Темно-оранжевий

[ctx: color]
en: DarkOrange1
uk: Темно-оранжевий 1

[ctx: color]
en: DarkOrange2
uk: Темно-оранжевий 2

[ctx: color]
en: DarkOrange3
uk: Темно-оранжевий 3

[ctx: color]
en: DarkOrange4
uk: Темно-оранжевий 4

[ctx: color]
en: DarkOrchid
uk: Темна орхідея

[ctx: color]
en: DarkOrchid1
uk: Темна орхідея1

[ctx: color]
en: DarkOrchid2
uk: Темна орхідея2

[ctx: color]
en: DarkOrchid3
uk: Темна орхідея3

[ctx: color]
en: DarkOrchid4
uk: Темна орхідея4

[ctx: color]
en: DarkRed
uk: Темно-червоний

[ctx: color]
en: DarkSalmon
uk: Темний оранжево-рожевий

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen
uk: Темний морський зелений

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen1
uk: Темний морський зелений1

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen2
uk: Темний морський зелений2

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen3
uk: Темний морський зелений3

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen4
uk: Темний морський зелений4

[ctx: color]
en: DarkSlateBlue
uk: Темний шиферно-синій

[ctx: color]
en: DarkSlateGray
uk: Темний шиферно-сірий

[ctx: color]
en: DarkSlateGray1
uk: Темний шиферно-сірий 1

[ctx: color]
en: DarkSlateGray2
uk: Темний шиферно-сірий 2

[ctx: color]
en: DarkSlateGray3
uk: Темний шиферно-сірий 3

[ctx: color]
en: DarkSlateGray4
uk: Темний шиферно-сірий 4

[ctx: color]
en: DarkSlateGrey
uk: Темний шиферно-сірий 1

[ctx: color]
en: DarkTurquoise
uk: Тьмяно-бірюзовий

[ctx: color]
en: DarkViolet
uk: Темно-фіалковий

[ctx: color]
en: DeepPink
uk: Глибокий рожевий

[ctx: color]
en: DeepPink1
uk: Глибокий рожевий 1

[ctx: color]
en: DeepPink2
uk: Глибокий рожевий 2

[ctx: color]
en: DeepPink3
uk: Глибокий рожевий 3

[ctx: color]
en: DeepPink4
uk: Глибокий рожевий 4

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue
uk: Глибокий небесно-синій

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue1
uk: Глибокий небесно-синій 1

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue2
uk: Глибокий небесно-синій 2

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue3
uk: Глибокий небесно-синій 3

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue4
uk: Глибокий небесно-синій 4

[ctx: color]
en: DimGray
uk: Тьмяно-сірий

[ctx: color]
en: DimGrey
uk: Тьмяно-сірий

[ctx: color]
en: DodgerBlue
uk: Блакитна Пудра

[ctx: color]
en: DodgerBlue1
uk: Блакитна Пудра 1

[ctx: color]
en: DodgerBlue2
uk: Блакитна Пудра 2

[ctx: color]
en: DodgerBlue3
uk: Блакитна Пудра 3

[ctx: color]
en: DodgerBlue4
uk: Блакитна Пудра 4

[ctx: color]
en: FloralWhite
uk: Квітково-білий

[ctx: color]
en: ForestGreen
uk: Лісовий зелений

[ctx: color]
en: GhostWhite
uk: Туманно-білий

[ctx: color]
en: GreenYellow
uk: Зелено-жовтий

[ctx: color]
en: HotPink
uk: Яскраво-рожевий

[ctx: color]
en: HotPink1
uk: Яскраво-рожевий 1

[ctx: color]
en: HotPink2
uk: Яскраво-рожевий 2

[ctx: color]
en: HotPink3
uk: Яскраво-рожевий 3

[ctx: color]
en: HotPink4
uk: Яскраво-рожевий 4

[ctx: color]
en: IndianRed
uk: Індіансько-червоний

[ctx: color]
en: IndianRed1
uk: Індіансько-червоний 1

[ctx: color]
en: IndianRed2
uk: Індіансько-червоний 2

[ctx: color]
en: IndianRed3
uk: Індіансько-червоний 3

[ctx: color]
en: IndianRed4
uk: Індіансько-червоний 4

[ctx: color]
en: LavenderBlush
uk: Червона лаванда

[ctx: color]
en: LavenderBlush1
uk: Червона лаванда 1

[ctx: color]
en: LavenderBlush2
uk: Червона лаванда 2

[ctx: color]
en: LavenderBlush3
uk: Червона лаванда 3

[ctx: color]
en: LavenderBlush4
uk: Червона лаванда 4

[ctx: color]
en: LawnGreen
uk: Зелена галявина

[ctx: color]
en: LemonChiffon
uk: Лимонний

[ctx: color]
en: LemonChiffon1
uk: Лимонний 1

[ctx: color]
en: LemonChiffon2
uk: Лимонний 2

[ctx: color]
en: LemonChiffon3
uk: Лимонний 3

[ctx: color]
en: LemonChiffon4
uk: Лимонний 4

[ctx: color]
en: LightBlue
uk: Світло-синій

[ctx: color]
en: LightBlue1
uk: Світло-синій 1

[ctx: color]
en: LightBlue2
uk: Світло-синій 2

[ctx: color]
en: LightBlue3
uk: Світло-синій 3

[ctx: color]
en: LightBlue4
uk: Світло-синій 4

[ctx: color]
en: LightCoral
uk: Світлий корал

[ctx: color]
en: LightCyan
uk: Світло-бірюзовий

[ctx: color]
en: LightCyan1
uk: Світло-бірюзовий 1

[ctx: color]
en: LightCyan2
uk: Світло-бірюзовий 2

[ctx: color]
en: LightCyan3
uk: Світло-бірюзовий 3

[ctx: color]
en: LightCyan4
uk: Світло-бірюзовий 4

[ctx: color]
en: LightGoldenrod
uk: Світлий червоно-золотий

[ctx: color]
en: LightGoldenrod1
uk: Світлий червоно-золотий 1

[ctx: color]
en: LightGoldenrod2
uk: Світлий червоно-золотий 2

[ctx: color]
en: LightGoldenrod3
uk: Світлий червоно-золотий 3

[ctx: color]
en: LightGoldenrod4
uk: Світлий червоно-золотий 4

[ctx: color]
en: LightGoldenrodYellow
uk: Світлий золотистий

[ctx: color]
en: LightGray
uk: Світло-сірий

[ctx: color]
en: LightGreen
uk: Світло-зелений

[ctx: color]
en: LightGrey
uk: Світло-сірий

[ctx: color]
en: LightPink
uk: Світло-рожевий

[ctx: color]
en: LightPink1
uk: Світло-рожевий 1

[ctx: color]
en: LightPink2
uk: Світло-рожевий 2

[ctx: color]
en: LightPink3
uk: Світло-рожевий 3

[ctx: color]
en: LightPink4
uk: Світло-рожевий 4

[ctx: color]
en: LightSalmon
uk: Світлий оранжево-рожевий

[ctx: color]
en: LightSalmon1
uk: Світлий оранжево-рожевий 1

[ctx: color]
en: LightSalmon2
uk: Світлий оранжево-рожевий 2

[ctx: color]
en: LightSalmon3
uk: Світлий оранжево-рожевий 3

[ctx: color]
en: LightSalmon4
uk: Світлий оранжево-рожевий 4

[ctx: color]
en: LightSeaGreen
uk: Морський світло-зелений

[ctx: color]
en: LightSkyBlue
uk: Світлий небесно-блакитний

[ctx: color]
en: LightSkyBlue1
uk: Світлий небесно-блакитний 1

[ctx: color]
en: LightSkyBlue2
uk: Світлий небесно-блакитний 2

[ctx: color]
en: LightSkyBlue3
uk: Світлий небесно-блакитний 3

[ctx: color]
en: LightSkyBlue4
uk: Світлий небесно-блакитний 4

[ctx: color]
en: LightSlateBlue
uk: Світлий сланцево-синій

[ctx: color]
en: LightSlateGray
uk: Світлий сланцево-сірий

[ctx: color]
en: LightSlateGrey
uk: Світлий сланцево-сірий

[ctx: color]
en: LightSteelBlue
uk: Світлий сталево-блакитний

[ctx: color]
en: LightSteelBlue1
uk: Світлий сталево-блакитний 1

[ctx: color]
en: LightSteelBlue2
uk: Світлий сталево-блакитний 2

[ctx: color]
en: LightSteelBlue3
uk: Світлий сталево-блакитний 3

[ctx: color]
en: LightSteelBlue4
uk: Світлий сталево-блакитний 4

[ctx: color]
en: LightYellow
uk: Світло-жовтий

[ctx: color]
en: LightYellow1
uk: Світло-жовтий 1

[ctx: color]
en: LightYellow2
uk: Світло-жовтий 2

[ctx: color]
en: LightYellow3
uk: Світло-жовтий 3

[ctx: color]
en: LightYellow4
uk: Світло-жовтий 4

[ctx: color]
en: LimeGreen
uk: Зелений лайм

[ctx: color]
en: MediumAquamarine
uk: Насичений аквамариновий

[ctx: color]
en: MediumBlue
uk: Насичений синій

[ctx: color]
en: MediumOrchid
uk: Насичений орхідейний

[ctx: color]
en: MediumOrchid1
uk: Насичений орхідейний 1

[ctx: color]
en: MediumOrchid2
uk: Насичений орхідейний 2

[ctx: color]
en: MediumOrchid3
uk: Насичений орхідейний 3

[ctx: color]
en: MediumOrchid4
uk: Насичений орхідейний 4

[ctx: color]
en: MediumPurple
uk: Насичений пурпуровий

[ctx: color]
en: MediumPurple1
uk: Насичений пурпуровий 1

[ctx: color]
en: MediumPurple2
uk: Насичений пурпуровий 2

[ctx: color]
en: MediumPurple3
uk: Насичений пурпуровий 3

[ctx: color]
en: MediumPurple4
uk: Насичений пурпуровий 4

[ctx: color]
en: MediumSeaGreen
uk: Насичений морський синій

[ctx: color]
en: MediumSlateBlue
uk: Насичений сланцево-синій

[ctx: color]
en: MediumSpringGreen
uk: Насичений весняний зелений

[ctx: color]
en: MediumTurquoise
uk: Насичений бірюзовий

[ctx: color]
en: MediumVioletRed
uk: Насичений фіалково-червоний

[ctx: color]
en: MidnightBlue
uk: Північно-синій

[ctx: color]
en: MintCream
uk: М'ятно-кремовий

[ctx: color]
en: MistyRose
uk: Тьмяно-рожевий

[ctx: color]
en: MistyRose1
uk: Тьмяно-рожевий 1

[ctx: color]
en: MistyRose2
uk: Тьмяно-рожевий 2

[ctx: color]
en: MistyRose3
uk: Тьмяно-рожевий 3

[ctx: color]
en: MistyRose4
uk: Тьмяно-рожевий 4

[ctx: color]
en: NavajoWhite
uk: Білий Навахо

[ctx: color]
en: NavajoWhite1
uk: Білий Навахо 1

[ctx: color]
en: NavajoWhite2
uk: Білий Навахо 2

[ctx: color]
en: NavajoWhite3
uk: Білий Навахо 3

[ctx: color]
en: NavajoWhite4
uk: Білий Навахо 4

[ctx: color]
en: NavyBlue
uk: Гранатовий

[ctx: color]
en: OldLace
uk: Старе мереживо

[ctx: color]
en: OliveDrab
uk: Брудно-оливковий

[ctx: color]
en: OliveDrab1
uk: Брудно-оливковий 1

[ctx: color]
en: OliveDrab2
uk: Брудно-оливковий 2

[ctx: color]
en: OliveDrab3
uk: Брудно-оливковий 3

[ctx: color]
en: OliveDrab4
uk: Брудно-оливковий 4

[ctx: color]
en: OrangeRed
uk: Оранжево-червоний

[ctx: color]
en: OrangeRed1
uk: Оранжево-червоний 1

[ctx: color]
en: OrangeRed2
uk: Оранжево-червоний 2

[ctx: color]
en: OrangeRed3
uk: Оранжево-червоний 3

[ctx: color]
en: OrangeRed4
uk: Оранжево-червоний 4

[ctx: color]
en: PaleGoldenrod
uk: Тьмяний золотушниковий

[ctx: color]
en: PaleGreen
uk: Тьмяно-зелений

[ctx: color]
en: PaleGreen1
uk: Тьмяно-зелений 1

[ctx: color]
en: PaleGreen2
uk: Тьмяно-зелений 2

[ctx: color]
en: PaleGreen3
uk: Тьмяно-зелений 3

[ctx: color]
en: PaleGreen4
uk: Тьмяно-зелений 4

[ctx: color]
en: PaleTurquoise
uk: Тьмяно-бірюзовий

[ctx: color]
en: PaleTurquoise1
uk: Тьмяно-бірюзовий 1

[ctx: color]
en: PaleTurquoise2
uk: Тьмяно-бірюзовий 2

[ctx: color]
en: PaleTurquoise3
uk: Тьмяно-бірюзовий 3

[ctx: color]
en: PaleTurquoise4
uk: Тьмяно-бірюзовий 4

[ctx: color]
en: PaleVioletRed
uk: Тьмяний фіалково-червоний

[ctx: color]
en: PaleVioletRed1
uk: Тьмяний фіалково-червоний 1

[ctx: color]
en: PaleVioletRed2
uk: Тьмяний фіалково-червоний 2

[ctx: color]
en: PaleVioletRed3
uk: Тьмяний фіалково-червоний 3

[ctx: color]
en: PaleVioletRed4
uk: Тьмяний фіалково-червоний 4

[ctx: color]
en: PapayaWhip
uk: Папая

[ctx: color]
en: PeachPuff
uk: Персиковий

[ctx: color]
en: PeachPuff1
uk: Персиковий 1

[ctx: color]
en: PeachPuff2
uk: Персиковий 2

[ctx: color]
en: PeachPuff3
uk: Персиковий 3

[ctx: color]
en: PeachPuff4
uk: Персиковий 4

[ctx: color]
en: PowderBlue
uk: Блакитна Пудра

[ctx: color]
en: RosyBrown
uk: Рожево-брунатний

[ctx: color]
en: RosyBrown1
uk: Рожево-брунатний 1

[ctx: color]
en: RosyBrown2
uk: Рожево-брунатний 2

[ctx: color]
en: RosyBrown3
uk: Рожево-брунатний 3

[ctx: color]
en: RosyBrown4
uk: Рожево-брунатний 4

[ctx: color]
en: RoyalBlue
uk: Густий синій

[ctx: color]
en: RoyalBlue1
uk: Густий синій 1

[ctx: color]
en: RoyalBlue2
uk: Густий синій 2

[ctx: color]
en: RoyalBlue3
uk: Густий синій 3

[ctx: color]
en: RoyalBlue4
uk: Густий синій 4

[ctx: color]
en: SaddleBrown
uk: Брунатне сідло

[ctx: color]
en: SandyBrown
uk: Пісочно-брунатний

[ctx: color]
en: SeaGreen
uk: Морський зелений

[ctx: color]
en: SeaGreen1
uk: Морський зелений 1

[ctx: color]
en: SeaGreen2
uk: Морський зелений 2

[ctx: color]
en: SeaGreen3
uk: Морський зелений 3

[ctx: color]
en: SeaGreen4
uk: Морський зелений 4

[ctx: color]
en: SkyBlue
uk: Небесно-синій

[ctx: color]
en: SkyBlue1
uk: Небесно-синій 1

[ctx: color]
en: SkyBlue2
uk: Небесно-синій 2

[ctx: color]
en: SkyBlue3
uk: Небесно-синій 3

[ctx: color]
en: SkyBlue4
uk: Небесно-синій 4

[ctx: color]
en: SlateBlue
uk: Шиферно-синій

[ctx: color]
en: SlateBlue1
uk: Шиферно-синій 1

[ctx: color]
en: SlateBlue2
uk: Шиферно-синій 2

[ctx: color]
en: SlateBlue3
uk: Шиферно-синій 1

[ctx: color]
en: SlateBlue4
uk: Шиферно-синій 1

[ctx: color]
en: SlateGray
uk: Шиферно-сірий

[ctx: color]
en: SlateGray1
uk: Шиферно-сірий 1

[ctx: color]
en: SlateGray2
uk: Шиферно-сірий 2

[ctx: color]
en: SlateGray3
uk: Шиферно-сірий 3

[ctx: color]
en: SlateGray4
uk: Шиферно-сірий 4

[ctx: color]
en: SlateGrey
uk: Сланцево-сірий

[ctx: color]
en: SpringGreen
uk: Зелена весна

[ctx: color]
en: SpringGreen1
uk: Зелена весна 1

[ctx: color]
en: SpringGreen2
uk: Зелена весна 2

[ctx: color]
en: SpringGreen3
uk: Зелена весна 3

[ctx: color]
en: SpringGreen4
uk: Зелена весна 4

[ctx: color]
en: SteelBlue
uk: Сталево-синій

[ctx: color]
en: SteelBlue1
uk: Сталево-синій 1

[ctx: color]
en: SteelBlue2
uk: Сталево-синій 2

[ctx: color]
en: SteelBlue3
uk: Сталево-синій 3

[ctx: color]
en: SteelBlue4
uk: Сталево-синій 4

[ctx: color]
en: VioletRed
uk: Фіалково-червоний

[ctx: color]
en: VioletRed1
uk: Фіалково-червоний 1

[ctx: color]
en: VioletRed2
uk: Фіалково-червоний 2

[ctx: color]
en: VioletRed3
uk: Фіалково-червоний 3

[ctx: color]
en: VioletRed4
uk: Фіалково-червоний 4

[ctx: color]
en: WhiteSmoke
uk: Білий дим

[ctx: color]
en: YellowGreen
uk: Жовто-зелений

[ctx: color]
en: aquamarine
uk: аквамарин

[ctx: color]
en: aquamarine1
uk: аквамарин1

[ctx: color]
en: aquamarine2
uk: аквамарин2

[ctx: color]
en: aquamarine3
uk: аквамарин3

[ctx: color]
en: aquamarine4
uk: аквамарин 4

[ctx: color]
en: azure
uk: лазуровий

[ctx: color]
en: azure1
uk: лазуровий 1

[ctx: color]
en: azure2
uk: лазуровий 2

[ctx: color]
en: azure3
uk: лазуровий 3

[ctx: color]
en: azure4
uk: лазуровий 4

[ctx: color]
en: beige
uk: бежевий

[ctx: color]
en: bisque
uk: бісквітний

[ctx: color]
en: bisque1
uk: бісквітний 1

[ctx: color]
en: bisque2
uk: бісквітний 2

[ctx: color]
en: bisque3
uk: бісквітний 3

[ctx: color]
en: bisque4
uk: бісквітний 4

[ctx: color]
en: black
uk: чорний

[ctx: color]
en: blue
uk: синій

[ctx: color]
en: blue1
uk: синій 1

[ctx: color]
en: blue2
uk: синій 2

[ctx: color]
en: blue3
uk: синій 3

[ctx: color]
en: blue4
uk: синій 4

[ctx: color]
en: brown
uk: брунатний

[ctx: color]
en: brown1
uk: брунатний 1

[ctx: color]
en: brown2
uk: брунатний 2

[ctx: color]
en: brown3
uk: брунатний 3

[ctx: color]
en: brown4
uk: брунатний 4

[ctx: color]
en: burlywood
uk: щільне дерево

[ctx: color]
en: burlywood1
uk: щільне дерево 1

[ctx: color]
en: burlywood2
uk: щільне дерево 2

[ctx: color]
en: burlywood3
uk: щільне дерево 3

[ctx: color]
en: burlywood4
uk: щільне дерево 4

[ctx: color]
en: chartreuse
uk: шартрез

[ctx: color]
en: chartreuse1
uk: шартрез 1

[ctx: color]
en: chartreuse2
uk: шартрез 2

[ctx: color]
en: chartreuse3
uk: шартрез 3

[ctx: color]
en: chartreuse4
uk: шартрез 4

[ctx: color]
en: chocolate
uk: шоколад

[ctx: color]
en: chocolate1
uk: шоколад 1

[ctx: color]
en: chocolate2
uk: шоколад 2

[ctx: color]
en: chocolate3
uk: шоколад 3

[ctx: color]
en: chocolate4
uk: шоколад 4

[ctx: color]
en: coral
uk: корал

[ctx: color]
en: coral1
uk: корал 1

[ctx: color]
en: coral2
uk: корал 2

[ctx: color]
en: coral3
uk: корал 3

[ctx: color]
en: coral4
uk: корал 4

[ctx: color]
en: cornsilk
uk: шовк

[ctx: color]
en: cornsilk1
uk: шовк 1

[ctx: color]
en: cornsilk2
uk: шовк 2

[ctx: color]
en: cornsilk3
uk: шовк 3

[ctx: color]
en: cornsilk4
uk: шовк 4

[ctx: color]
en: cyan
uk: блакитний

[ctx: color]
en: cyan1
uk: блакитний 1

[ctx: color]
en: cyan2
uk: блакитний 2

[ctx: color]
en: cyan3
uk: блакитний 3

[ctx: color]
en: cyan4
uk: блакитний 4

[ctx: color]
en: firebrick
uk: вогнетривка цегла

[ctx: color]
en: firebrick1
uk: вогнетривка цегла 1

[ctx: color]
en: firebrick2
uk: вогнетривка цегла 2

[ctx: color]
en: firebrick3
uk: вогнетривка цегла 3

[ctx: color]
en: firebrick4
uk: вогнетривка цегла 4

[ctx: color]
en: gainsboro
uk: світлий сіро-фіалковий

[ctx: color]
en: gold
uk: золотий

[ctx: color]
en: gold1
uk: золотий 1

[ctx: color]
en: gold2
uk: золотий 2

[ctx: color]
en: gold3
uk: золотий 3

[ctx: color]
en: gold4
uk: золотий 4

[ctx: color]
en: goldenrod
uk: жовтушниковий

[ctx: color]
en: goldenrod1
uk: жовтушниковий 1

[ctx: color]
en: goldenrod2
uk: жовтушниковий 2

[ctx: color]
en: goldenrod3
uk: жовтушниковий 3

[ctx: color]
en: goldenrod4
uk: жовтушниковий 4

[ctx: color]
en: green
uk: зелений

[ctx: color]
en: green1
uk: зелений 1

[ctx: color]
en: green2
uk: зелений 2

[ctx: color]
en: green3
uk: зелений 3

[ctx: color]
en: green4
uk: зелений 4

[ctx: color]
en: honeydew
uk: медяна роса

[ctx: color]
en: honeydew1
uk: медяна роса 1

[ctx: color]
en: honeydew2
uk: медяна роса 2

[ctx: color]
en: honeydew3
uk: медяна роса 3

[ctx: color]
en: honeydew4
uk: медяна роса 4

[ctx: color]
en: ivory
uk: слонова кість

[ctx: color]
en: ivory1
uk: слонова кість 1

[ctx: color]
en: ivory2
uk: слонова кість 2

[ctx: color]
en: ivory3
uk: слонова кість 3

[ctx: color]
en: ivory4
uk: слонова кість 4

[ctx: color]
en: khaki
uk: хакі

[ctx: color]
en: khaki1
uk: хакі 1

[ctx: color]
en: khaki2
uk: хакі 2

[ctx: color]
en: khaki3
uk: хакі 3

[ctx: color]
en: khaki4
uk: хакі 4

[ctx: color]
en: lavender
uk: лаванда

[ctx: color]
en: linen
uk: льняний

[ctx: color]
en: magenta
uk: маджента

[ctx: color]
en: magenta1
uk: маджента 1

[ctx: color]
en: magenta2
uk: маджента 2

[ctx: color]
en: magenta3
uk: маджента 3

[ctx: color]
en: magenta4
uk: маджента 4

[ctx: color]
en: maroon
uk: каштановий

[ctx: color]
en: maroon1
uk: каштановий 1

[ctx: color]
en: maroon2
uk: каштановий 2

[ctx: color]
en: maroon3
uk: каштановий 3

[ctx: color]
en: maroon4
uk: каштановий 4

[ctx: color]
en: moccasin
uk: мокасин

[ctx: color]
en: navy
uk: гранат

[ctx: color]
en: orange
uk: оранжевий

[ctx: color]
en: orange1
uk: оранжевий 1

[ctx: color]
en: orange2
uk: оранжевий 2

[ctx: color]
en: orange3
uk: оранжевий 3

[ctx: color]
en: orange4
uk: оранжевий 4

[ctx: color]
en: orchid
uk: орхідея

[ctx: color]
en: orchid1
uk: орхідея 1

[ctx: color]
en: orchid2
uk: орхідея 2

[ctx: color]
en: orchid3
uk: орхідея 3

[ctx: color]
en: orchid4
uk: орхідея 4

[ctx: color]
en: peru
uk: перу

[ctx: color]
en: pink
uk: рожевий

[ctx: color]
en: pink1
uk: рожевий 1

[ctx: color]
en: pink2
uk: рожевий 2

[ctx: color]
en: pink3
uk: рожевий 3

[ctx: color]
en: pink4
uk: рожевий 4

[ctx: color]
en: plum
uk: сливовий

[ctx: color]
en: plum1
uk: сливовий 1

[ctx: color]
en: plum2
uk: сливовий 2

[ctx: color]
en: plum3
uk: сливовий 3

[ctx: color]
en: plum4
uk: сливовий 4

[ctx: color]
en: purple
uk: пурпуровий

[ctx: color]
en: purple1
uk: пурпуровий 1

[ctx: color]
en: purple2
uk: пурпуровий 2

[ctx: color]
en: purple3
uk: пурпуровий 3

[ctx: color]
en: purple4
uk: пурпуровий 4

[ctx: color]
en: red
uk: червоний

[ctx: color]
en: red1
uk: червоний 1

[ctx: color]
en: red2
uk: червоний 2

[ctx: color]
en: red3
uk: червоний 3

[ctx: color]
en: red4
uk: червоний 4

[ctx: color]
en: salmon
uk: оранжево-рожевий

[ctx: color]
en: salmon1
uk: оранжево-рожевий 1

[ctx: color]
en: salmon2
uk: оранжево-рожевий 2

[ctx: color]
en: salmon3
uk: оранжево-рожевий 3

[ctx: color]
en: salmon4
uk: оранжево-рожевий 4

[ctx: color]
en: seashell
uk: морська черепашка

[ctx: color]
en: seashell1
uk: морська черепашка 1

[ctx: color]
en: seashell2
uk: морська черепашка 2

[ctx: color]
en: seashell3
uk: морська черепашка 3

[ctx: color]
en: seashell4
uk: морська черепашка 4

[ctx: color]
en: sienna
uk: вохра

[ctx: color]
en: sienna1
uk: вохра 1

[ctx: color]
en: sienna2
uk: вохра 2

[ctx: color]
en: sienna3
uk: вохра 3

[ctx: color]
en: sienna4
uk: вохра 4

[ctx: color]
en: snow
uk: сніговий

[ctx: color]
en: snow1
uk: сніговий 1

[ctx: color]
en: snow2
uk: сніговий 2

[ctx: color]
en: snow3
uk: сніговий 3

[ctx: color]
en: snow4
uk: сніговий 4

[ctx: color]
en: tan
uk: корковий

[ctx: color]
en: tan1
uk: корковий 1

[ctx: color]
en: tan2
uk: корковий 2

[ctx: color]
en: tan3
uk: корковий 3

[ctx: color]
en: tan4
uk: корковий 4

[ctx: color]
en: thistle
uk: чортополох

[ctx: color]
en: thistle1
uk: чортополох 1

[ctx: color]
en: thistle2
uk: чортополох 2

[ctx: color]
en: thistle3
uk: чортополох 3

[ctx: color]
en: thistle4
uk: чортополох 4

[ctx: color]
en: tomato
uk: томат

[ctx: color]
en: tomato1
uk: томат 1

[ctx: color]
en: tomato2
uk: томат 2

[ctx: color]
en: tomato3
uk: томат 3

[ctx: color]
en: tomato4
uk: томат 4

[ctx: color]
en: turquoise
uk: бірюзовий

[ctx: color]
en: turquoise1
uk: бірюзовий 1

[ctx: color]
en: turquoise2
uk: бірюзовий 2

[ctx: color]
en: turquoise3
uk: бірюзовий 3

[ctx: color]
en: turquoise4
uk: бірюзовий 4

[ctx: color]
en: violet
uk: фіалковий

[ctx: color]
en: wheat
uk: пшеничний

[ctx: color]
en: wheat1
uk: пшеничний1

[ctx: color]
en: wheat2
uk: пшеничний2

[ctx: color]
en: wheat3
uk: пшеничний3

[ctx: color]
en: wheat4
uk: пшеничний4

[ctx: color]
en: white
uk: білий

[ctx: color]
en: yellow
uk: жовтий

[ctx: color]
en: yellow1
uk: жовтий 1

[ctx: color]
en: yellow2
uk: жовтий 2

[ctx: color]
en: yellow3
uk: жовтий 3

[ctx: color]
en: yellow4
uk: жовтий 4

en: defines the application font
uk: визначає шрифт програми

[ctx: digit set]
en: Arabic
uk: Арабський

[ctx: digit set]
en: Arabic-Indic
uk: Арабо-індійський

[ctx: digit set]
en: Bengali
uk: Бенгальський

[ctx: digit set]
en: Devanagari
uk: Деванагарі

[ctx: digit set]
en: Eastern Arabic-Indic
uk: Східний арабо-індійський

[ctx: digit set]
en: Gujarati
uk: Гуджараті

[ctx: digit set]
en: Gurmukhi
uk: Гурмукі

[ctx: digit set]
en: Kannada
uk: Каннадський

[ctx: digit set]
en: Khmer
uk: Кхмерський

[ctx: digit set]
en: Malayalam
uk: Малаялам

[ctx: digit set]
en: Oriya
uk: Орійський

[ctx: digit set]
en: Tamil
uk: Тамільський

[ctx: digit set]
en: Telugu
uk: Телугу

[ctx: digit set]
en: Thai
uk: Тайський

en: disable XIM
uk: вимкнути XIM

en: east & south Borneo, Celebes, Bali, Nusa Tenggara, west Timor
uk: схід і південь Калімантана, Сулавесі, Балі, Малі Зондські острови, західний Тимор

en: east & south Borneo, Sulawesi (Celebes), Bali, Nusa Tenggara, west Timor
uk: схід і південь Калімантана, Сулавесі, Балі, Малі Зондські острови, західний Тимор

en: east China - Beijing, Guangdong, Shanghai, etc.
uk: схід Китаю — Пекін, Гуандун, Шанхай тощо

en: east Dem. Rep. of Congo
uk: схід Дем. Респ. Конго

en: east Uzbekistan
uk: схід Узбекистану

en: east coast, north of Scoresbysund
uk: східне узбережжя, північ Скоресбісунда

[ctx: folder name]
en: New Folder
uk: Нова тека

en: forces the application to use a TrueColor visual on
    an 8-bit display
uk: вказує програмі використовувати TrueColor на
    8-бітовому дисплеї

en: invalid flags
uk: некоректні прапорці

en: invalid value for 'ai_flags'
uk: некоректне значення для «ai_flags»

en: load the testability framework
uk: завантажити комплекс для тестування

en: mainland
uk: основна територія

en: memory allocation failure
uk: помилка виділення пам'яті

[ctx: memory size in 1024 bytes]
en: %1 KB
uk: %1 Кбайт

[ctx: memory size in 2^20 bytes]
en: %1 MB
uk: %1 Мбайт

[ctx: memory size in 2^30 bytes]
en: %1 GB
uk: %1 Гбайт

[ctx: memory size in 2^40 bytes]
en: %1 TB
uk: %1 Тбайт

[ctx: memory size in 2^50 bytes]
en: %1 PB
uk: %1 Пбайт

[ctx: memory size in 2^60 bytes]
en: %1 EB
uk: %1 Ебайт

[ctx: memory size in 2^70 bytes]
en: %1 ZB
uk: %1 Збайт

[ctx: memory size in 2^80 bytes]
en: %1 YB
uk: %1 ЙБ

en: mirrors the whole layout of widgets
uk: віддзеркалює вигляд віджету

en: modified
uk: змінено

en: most locations
uk: більшість території

en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)
uk: більшість території (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)

en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)
uk: більшість території (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)

en: most of Tibet & Xinjiang
uk: більша частина Тибету і Сінцзянь

en: name or service not known
uk: назва або служба невідома

en: no address associated with nodename
uk: з цим іменем вузла не пов’язано жодної назви вузла

en: no error
uk: без помилок

en: non-recoverable failure in name resolution
uk: невиправна проблема у розв'язанні імен

[ctx: palette name]
en: * Custom Colors *
uk: * Нетипові кольори *

[ctx: palette name]
en: * Recent Colors *
uk: * Недавні кольори *

[ctx: palette name]
en: Forty Colors
uk: Сорок кольорів

[ctx: palette name]
en: Oxygen Colors
uk: Кольори Oxygen

[ctx: palette name]
en: Rainbow Colors
uk: Кольори веселки

[ctx: palette name]
en: Royal Colors
uk: Королівські кольори

[ctx: palette name]
en: Web Colors
uk: Вебкольори

en: peninsular Malaysia
uk: півострів Малайзія

en: pm
uk: по

[ctx: replace this with information about your translation team]
en: <p>KDE is translated into many languages thanks to the work of the translation teams all over the world.</p><p>For more information on KDE internationalization visit <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>
uk: <p>KDE перекладено українською мовою групою перекладачів вільного програмного забезпечення. Щоб дізнатися більше, завітайте на <a href="http://www.linux.org.ua/">наш сайт</a>. Коментарі щодо перекладу надсилайте на <a href="mailto:yurchor@ukr.net">цю адресу</a>, до списку листування <a href="mailto:kde-i18n-uk@kde.org">kde-i18n-uk@kde.org</a> або <a href="mailto:translation@linux.org.ua">translation@linux.org.ua</a> (для надсилання повідомлень до списків листування слід спочатку на них підписатися).</p><p>З короткою довідкою щодо участі у перекладі KDE українською можна ознайомитися на <a href="http://docs.linux.org.ua/Переклади/Короткий_довідник_перекладача_KDE/">цій сторінці</a>.</p>

en: request was canceled
uk: запит було скасовано

en: requested family not supported
uk: запитана родина не підтримується

en: requested family not supported for this host name
uk: запитана сім’я не підтримується для вказаної назви вузла

en: requested service not supported for this socket type
uk: запитана служба не підтримується для вказаного типу сокету

en: requested socket type not supported
uk: запитаний типу сокету не підтримується

en: running under a debugger can cause an implicit
    -nograb, use -dograb to override
uk: виконання у зневаднику може задати неявний параметр -nograb,
    щоб уникнути цього, вкажіть -dograb

en: servname not supported for ai_socktype
uk: servname не підтримується для ai_socktype

en: set XIM server
uk: встановити сервер XIM

en: sets XIM (X Input Method) input style. Possible
    values are onthespot, overthespot, offthespot and
    root
uk: встановлює стиль вводу XIM (метод вводу X). Можливі
    значення: onthespot, overthespot, offthespot та
    root

en: sets the application GUI style
uk: встановлює стиль графічного інтерфейсу програми

en: sets the application name
uk: встановлює назву програми

en: sets the application title (caption)
uk: встановлює назву програми (заголовок)

en: sets the client geometry of the main widget - see man X for the argument format (usually WidthxHeight+XPos+YPos)
uk: встановлює розмір та розташування головного віджета — див. man X, щоб дізнатися про формат аргументів (зазвичай, ШиринаxВисота + позиція за X + позиція за Y)

en: sets the default background color and an
    application palette (light and dark shades are
    calculated)
uk: встановлює типовий колір тла та
    палітру програми (яскраві та темні відтінки
    відповідно розраховуються)

en: sets the default button color
uk: встановлює колір типової кнопки

en: sets the default foreground color
uk: встановлює типовий колір переднього плану

[ctx: short]
en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
uk: Тест українських та English символів

[ctx: size in 1000 bytes]
en: %1 kB
uk: %1 кБ

[ctx: size in 1024 bytes]
en: %1 KiB
uk: %1 КіБ

[ctx: size in 10^12 bytes]
en: %1 TB
uk: %1 ТБ

[ctx: size in 10^15 bytes]
en: %1 PB
uk: %1 ПБ

[ctx: size in 10^18 bytes]
en: %1 EB
uk: %1 ЕБ

[ctx: size in 10^21 bytes]
en: %1 ZB
uk: %1 ЗБ

[ctx: size in 10^24 bytes]
en: %1 YB
uk: %1 ЙБ

[ctx: size in 10^6 bytes]
en: %1 MB
uk: %1 МБ

[ctx: size in 10^9 bytes]
en: %1 GB
uk: %1 ГБ

[ctx: size in 2^20 bytes]
en: %1 MiB
uk: %1 МіБ

[ctx: size in 2^30 bytes]
en: %1 GiB
uk: %1 ГіБ

[ctx: size in 2^40 bytes]
en: %1 TiB
uk: %1 ТіБ

[ctx: size in 2^50 bytes]
en: %1 PiB
uk: %1 ПіБ

[ctx: size in 2^60 bytes]
en: %1 EiB
uk: %1 ЕіБ

[ctx: size in 2^70 bytes]
en: %1 ZiB
uk: %1 ЗіБ

[ctx: size in 2^80 bytes]
en: %1 YiB
uk: %1 ЙіБ

[ctx: size in bytes]
en: %1 B
uk: %1 Б

en: switches to synchronous mode for debugging
uk: перемикає в синхронний режим для налагодження

en: system error
uk: системна помилка

en: tells Qt to never grab the mouse or the keyboard
uk: вказує Qt ніколи не захоплювати мишку або клавіатуру

en: temporary failure in name resolution
uk: тимчасова проблема у розв'язанні імен

[ctx: the 2nd argument is a list of name+address, one on each line]
en: %1 was written by
    %2
uk: %1 було створено
    %2

en: unknown error
uk: невідома помилка

en: use a different graphics system instead of the default one, options are raster and opengl (experimental)
uk: використовувати іншу графічну систему замість типової, варіанти: растрова і opengl (експериментальна можливість)

en: west & central Borneo
uk: захід і центральна частина Борнео

en: west Dem. Rep. of Congo
uk: захід Дем. Респ. Конго

en: west New Guinea (Irian Jaya) & Malukus (Moluccas)
uk: західна Нова Гвінея (Іріан Джая) та Молуккські острови

en: west Tibet & Xinjiang
uk: захід Тибету і Сінцзянь

en: west Uzbekistan
uk: захід Узбекистану
