klipper - en to uk translation catalogue (138 entries)

[ctx: %1 is application display name]
en: %1 - Clipboard Items
uk: %1 – записи буфера даних

[ctx: %1 is application display name]
en: %1 - Clipboard Tool
uk: %1 – утиліта буфера даних

en: %1x%2 %3bpp
uk: %1⨯%2 %3біт/т.

en: &Cancel
uk: &Скасувати

en: &More
uk: &Додатково

en: (c) 1998, Andrew Stanley-Jones
    1998-2002, Carsten Pfeiffer
    2001, Patrick Dubroy
uk: © Andrew Stanley-Jones, 1998
    © Carsten Pfeiffer, 1998–2002
    © Patrick Dubroy, 2001

[ctx: @action:inmenu]
en: &Configure Klipper…
uk: &Налаштувати Klipper…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Edit Contents…
uk: &Редагувати вміст…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Show Barcode…
uk: П&оказати штрихкод…

[ctx: @action:inmenu]
en: C&lear Clipboard History
uk: Сп&орожнити журнал кишені

[ctx: @action:inmenu]
en: Manually Invoke Action on Current Clipboard
uk: Викликати дію над поточною кишенею вручну

[ctx: @action:inmenu]
en: Next History Item
uk: Наступний запис журналу

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous History Item
uk: Попередній запис журналу

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Items at Mouse Position
uk: Показувати записи на позиції вказівника

[ctx: @action:inmenu Quit Klipper]
en: &Quit
uk: Ви&йти

[ctx: @action:inmenu Toggle automatic action]
en: Automatic Action Popup Menu
uk: Контекстне меню автоматичних дій

[ctx: @info]
en: A <placeholder>&#37;s</placeholder> in the command will be replaced by the complete clipboard contents. <placeholder>&#37;0</placeholder> through <placeholder>&#37;9</placeholder> will be replaced by the corresponding captured texts from the match pattern.
uk: <placeholder>&#37;s</placeholder> у команді буде замінено на повний вміст буфера обміну даними. Записи від <placeholder>&#37;0</placeholder> до <placeholder>&#37;9</placeholder> буде замінено на відповідні захоплені фрагменти тексту зі взірця відповідності.

[ctx: @info]
en: An action takes effect when its <interface>match pattern</interface> matches the clipboard contents. When this happens, the action's <interface>commands</interface> appear in the Klipper popup menu; if one of them is chosen, the command is executed.
uk: Дію буде активовано, коли її <interface>взірець відповідності</interface> збігатиметься із вмістом буфера обміну даними. Коли таке трапиться, <interface>команди</interface> дії з'являться у контекстному меню Klipper; якщо буде вибрано один з пунктів цих дій, система виконає відповідну команду.

[ctx: @info]
en: Delete the selected action <resource>%1</resource><nl/>and all of its commands?
uk: Вилучити позначену дію <resource>%1</resource><nl/>і усі її команди?

[ctx: @info]
en: Delete the selected command <resource>%1</resource>?
uk: Вилучити позначену команду <resource>%1</resource>?

[ctx: @info]
en: The action popup will not be shown automatically for these windows, even if it is enabled. This is because, for example, a web browser may highlight a URL in the address bar while typing, so the menu would show for every keystroke.<nl/><nl/>If the action menu appears unexpectedly when using a particular application, then add it to this list. <link>How to find the name to enter</link>.
uk: Для цих вікон не буде автоматично показано контекстне меню дій, навіть, якщо його увімкнено. Причиною вимикання меню може бути, наприклад, те, що програма для перегляду інтернету може позначати адресу у смужці адреси під час її введення, отже, меню з'являтиметься після кожного натискання клавіші.<nl/><nl/>Якщо меню дій є небажаним для певної програми, додайте її до списку. <link>Як визначити назву, яку слід ввести</link>.

[ctx: @info]
en: The commands for this match will be included in the automatic action popup, if it is enabled in the <interface>Action Menu</interface> page. If this option is turned off, the commands for this match will not be included in the automatic popup but they will be included if the popup is activated manually with the <shortcut>%1</shortcut> key shortcut.
uk: Команди для цієї відповідності буде включено до автоматичного контекстного меню, якщо його увімкнено на сторінці <interface>Меню дій</interface>. Якщо цей пункт не позначено, команди для цієї відповідності не буде включено до автоматичного контекстного меню, але їх буде включено до контекстного меню, яке можна буде викликати вручну за допомогою комбінації клавіш <shortcut>%1</shortcut>.

[ctx: @info]
en: The match pattern is a regular expression. For more information see the <link url="https://en.wikipedia.org/wiki/Regular_expression">Wikipedia entry</link> for this topic.
uk: Взірець відповідності є формальним виразом. Щоб дізнатися більше, зверніться до <link url="https://en.wikipedia.org/wiki/Regular_expression">сторінки Вікіпедії</link> з цієї тематики.

[ctx: @info]
en: These actions appear in the popup menu which can be configured on the <interface>Action Menu</interface> page.
uk: Ці пункти дій з'являться у контекстному меню, яке можна налаштувати за допомогою сторінки <interface>Меню дій</interface>.

[ctx: @info]
en: When a <interface>match pattern</interface> matches the clipboard contents, its <interface>commands</interface> appear in the Klipper popup menu and can be executed.
uk: Коли <interface>взірець відповідності</interface> збігається із вмістом буфера обміну даними, його <interface>команди</interface> з'являться у контекстному меню Klipper, і їх можна буде виконати.

[ctx: @info]
en: When text that matches an action pattern is selected or is chosen from the clipboard history, automatically show the popup menu with applicable actions. If the automatic menu is turned off here, or it is not shown for an excluded window, then it can be shown by using the <shortcut>%1</shortcut> key shortcut.
uk: Якщо буде позначено або вибрано з журналу буфера обміну даними текст, який відповідає взірцю для дії, автоматично показати контекстне меню із відповідними пунктами дій. Якщо тут буде вимкнено автоматичний показ меню або меню не буде показано для виключеного вікна, відкрити меню можна буде за допомогою клавіатурного скорочення <shortcut>%1</shortcut>.

[ctx: @info]
en: You can enable URL actions later in the <interface>Actions</interface> page of the Clipboard applet's configuration window
uk: Ви можете увімкнути дії з адресами пізніше за допомогою сторінки <interface>Дії</interface> вікна налаштувань аплету буфера обміну даними

[ctx: @info:tooltip]
en: The name that needs to be entered here is the WM_CLASS name of the window to be excluded. To find the WM_CLASS name for a window, in another terminal window enter the command:<nl/><nl/>&nbsp;&nbsp;<icode>xprop | grep WM_CLASS</icode><nl/><nl/>and click on the window that you want to exclude. The first name that it displays after the equal sign is the one that you need to enter.
uk: Назвою, яку тут слід вказати, є назва WM_CLASS вікна, яке слід виключити. Щоб визначити назву WM_CLASS вікна, віддайте в іншому вікні термінала таку команду:<nl/><nl/>&nbsp;&nbsp;<icode>xprop | grep WM_CLASS</icode><nl/><nl/>і клацніть на вікні, яке ви хочете виключити. Перша назва, яку буде показано після символу рівності, і є потрібною вам назвою.

[ctx: @info:tooltip]
en: When text or an area of the screen is highlighted with the mouse or keyboard, this is the <emphasis>selection</emphasis>. It can be pasted using the middle mouse button.<nl/><nl/>If the selection is explicitly copied using a <interface>Copy</interface> or <interface>Cut</interface> action, it is saved to the <emphasis>clipboard</emphasis>. It can be pasted using a <interface>Paste</interface> action. <nl/><nl/>When turned on this option keeps the selection and the clipboard the same, so that any selection is immediately available to paste by any means. If it is turned off, the selection may still be saved in the clipboard history (subject to the options below), but it can only be pasted using the middle mouse button.
uk: Підсвічування тексту або області на екрані за допомогою миші або клавіатури називається <emphasis>позначенням або вибором</emphasis>. Позначене можна вставити за допомогою клацання середньою кнопкою миші.<nl/><nl/>Якщо позначене явним чином скопійовано за допомогою дій <interface>Копіювати</interface> або <interface>Вирізати</interface>, його дані зберігаються у <emphasis>буфері обміну</emphasis>. Вміст буфера обміну можна вставити за допомогою дії <interface>Вставити</interface>. <nl/><nl/>Якщо позначено цей пункт, система підтримуватиме синхронізацію між позначенням і буфером обміну. Позначене можна буде негайно вставити у будь-який спосіб. Якщо пункт не позначено, позначене може зберігатися у журналі буфера обміну даними (це визначається пунктами нижче), але вставити його можна буде лише за допомогою клацання середньою кнопкою миші.

[ctx: @title:column]
en: Description
uk: Опис

[ctx: @title:column]
en: Match pattern and commands
uk: Взірець відповідності і команди

en: Action Menu
uk: Меню дій

en: Action Properties
uk: Властивості дії

[ctx: Actions Config]
en: Actions Configuration
uk: Налаштування дій

en: Actions Configuration
uk: Налаштування дій

en: Add Action...
uk: Додати дію...

en: Add Command...
uk: Додати команду…

en: Add to Clipboard
uk: Додати до буфера

en: Always ignore images
uk: Завжди ігнорувати зображення

en: Always save in history
uk: Завжди зберігати до журналу

en: Append to clipboard
uk: Дописати до буфера обміну

en: Author
uk: Автор

en: Automatic action menu time:
uk: Проміжок часу показу меню автоматичних дій:

en: Automatically Start Klipper?
uk: Запускати Klipper автоматично?

en: Bugfixes and optimizations
uk: Виправлення помилок та оптимізація

en: Clear Clipboard History
uk: Спорожнити журнал буфера обміну даними

en: Clipboard Contents
uk: Вміст буфера обміну

en: Clipboard history
uk: Журнал буфера даних

en: Clipboard history:
uk: Журнал буфера даних:

en: Clipboard is empty
uk: Кишеня порожня

en: Command
uk: Команда

en: Command Properties
uk: Властивості команди

en: Command:
uk: Команда:

en: Confirm Delete Action
uk: Підтвердження вилучення дії

en: Confirm Delete Command
uk: Підтвердження вилучення команди

en: Content selected with the cursor but not explicitly copied to the clipboard is not automatically stored in the clipboard history, and can only be pasted using a middle-click.
uk: Дані, які позначено за допомогою курсора, але не скопійовано явними чином до буфера обміну, не зберігаються автоматично у журналі буфера обміну. Вставити їх можна лише за допомогою клацання середньою кнопкою миші.

en: Content selected with the cursor is automatically copied to the clipboard so that it can be pasted with either a Paste action or a middle-click.<br/><a href="1">More about the selection and clipboard</a>.
uk: Дані, які позначено за допомогою курсора, автоматично копіюються до буфера обміну, тому їх можна вставляти і за допомогою пункту «Вставити», і за допомогою клацання середньою кнопкою миші.<br/><a href="1">Докладніше про позначення і буфер обміну</a>.

en: Contributor
uk: Внески

en: Delete Action
uk: Вилучити дію

en: Delete Command
uk: Вилучити команду

en: Description
uk: Опис

en: Description:
uk: Опис:

en: Disable This Popup
uk: Вимкнути це вигулькне вікно

en: Display the automatic action popup menu for this time.
uk: Показувати контекстне меню автоматичних дій протягом вказаного проміжку часу.

en: Do Not Start
uk: Не запускати

en: Do not allow the clipboard to be cleared, for example when an application exits.
uk: Не дозволяти спорожнення буфера обміну даних, наприклад, при завершенні роботи програми.

en: Do not store images in the clipboard history, even if explicitly copied.
uk: Не зберігати зображення у журналі буфера обміну даними, навіть при явному копіюванні.

en: Do you really want to clear and delete the entire clipboard history?
uk: Ви справді хочете спорожнити і вилучити увесь журнал буфера обміну даними?

en: Dummy entry for indicating changes in an action's tree widget
uk: Запис-шаблон для позначення змін у віджеті дерева дій

en: Edit Action...
uk: Змінити дію...

en: Edit Command...
uk: Змінити команду…

en: Edit Contents
uk: Редагувати вміст

en: Enter a description for the action
uk: Введіть опис дії

en: Enter a description for the command
uk: Введіть опис команди

en: Enter a pattern to match against the clipboard
uk: Введіть взірець для встановлення відповідності для вмісту буфера

en: Enter the command and arguments
uk: Введіть команду і аргументи

en: Exclude Windows
uk: Виключити вікна

en: Exclude Windows...
uk: Виключити вікна…

en: For an item chosen from history
uk: Для вибраного запису з журналу

[ctx: General Config]
en: General
uk: Загальне

en: General Configuration
uk: Загальне налаштування

en: History size:
uk: Розмір журналу:

en: Icon:
uk: Піктограма:

en: If a file name or URL is selected, include applications that can accept its MIME type in the popup menu.
uk: Якщо позначено назву або адресу файла, включити дані щодо програм, які можуть обробляти відповідний тип MIME до записів у контекстному меню.

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Ignore the selection
uk: Ігнорувати вибір

en: Immediately on selection
uk: Одразу після позначення

en: Include MIME actions
uk: Включити дії, засновані на типі MIME

en: Include in automatic popup
uk: Включити до автоматичного контекстного меню

en: Invalid regular expression, %1
uk: Некоректний формальний вираз, %1

en: Keep the selection and clipboard the same
uk: Підтримувати синхронізацію позначення і буфера обміну

en: Klipper version
uk: Версія Klipper

en: Maintainer
uk: Супровідник

en: Match pattern:
uk: Взірець відповідності:

en: Mobile Barcode
uk: Мобільний штрихкод

en: Never save in history
uk: Ніколи не зберігати до журналу

en: No actions for WM_CLASS
uk: Немає дій для WM_CLASS

en: No matches
uk: Немає відповідників

[ctx: No timeout]
en: None
uk: Немає

en: Non-text selection:
uk: Нетекстовий вибір:

[ctx: Number of entries]
en:  entry |  entries
uk[0]:  запис
uk[1]:  записи
uk[2]:  записів
uk[3]:  запис

en: Only store text selections in the clipboard history, not images or any other type of data.
uk: Зберігати у журналі буфера обміну даними лише позначення тексту, а не зображень або даних інших типів.

en: Only when explicitly copied
uk: Лише при явному копіюванні

en: Options:
uk: Параметри:

en: Original Author
uk: Початковий автор

en: Output
uk: Виведення

en: Output from command:
uk: Виведення від команди:

en: Plasma cut & paste history utility
uk: Утиліта історії кишені Плазми

[ctx: Popup Menu Config]
en: Action Menu
uk: Меню дій

en: Prevent the clipboard from being cleared
uk: Запобігати спорожненню буфера обміну

en: Previous Maintainer
uk: Колишній супровідник

en: Remove any whitespace from the start and end of selected text, before performing an action. For example, this ensures that a URL pasted in a browser is interpreted as expected. The text saved on the clipboard is not affected.
uk: Вилучати пробіли на початку і у кінці позначеного тексту, перш ніж виконувати якусь дію. Наприклад, таким чином можна забезпечити належну обробку вставленої у вікні програми для перегляду інтернету адреси. Сам текст, який буде збережено до буфера обміну даними, лишатиметься незмінним.

en: Replace Clipboard
uk: Замінити вміст буфера

en: Replace current clipboard
uk: Замінити поточний вміст буфера

en: Reset the icon to the default for the command
uk: Скинути піктограму до типової для команди

en: Retain the clipboard history, so it will be available the next time you log in.
uk: Зберігати журнал буфера обміну даними, щоб скопійованим можна було скористатися після наступного входу до системи.

en: Save history across desktop sessions
uk: Зберігати журнал між стільничними сеансами

en: Search…
uk: Шукати…

en: Selection and Clipboard:
uk: Вибір і буфер даних:

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
uk: Скорочення

en: Shortcuts Configuration
uk: Налаштування скорочень

en: Should Klipper start automatically when you login?
uk: Чи запускати Klipper автоматично під час вашого входу в систему?

en: Show action popup menu:
uk: Показ контекстного меню дій:

en: Show the popup menu of applicable actions as soon as a selection is made.
uk: Показувати контекстне меню відповідних дій щойно буде щось позначено.

en: Show the popup menu of applicable actions if an entry is chosen from the clipboard history.
uk: Показувати контекстне меню відповідних дій, якщо у журналі буфера обміну даних вибрано запис.

en: Start
uk: Запускати

en: Text selection only
uk: Лише позначений фрагмент

en: Text selection:
uk: Вибір тексту:

en: The clipboard history will store up to this many items.
uk: У журналі буфера обміну зберігатиметься не більше вказаної кількості записів.

en: Trim whitespace from selection
uk: Обрізати пробіли з країв позначеного

[ctx: Unit of time]
en:  second |  seconds
uk[0]:  секунда
uk[1]:  секунди
uk[2]:  секунд
uk[3]:  секунда

en: Use graphical regexp editor
uk: Скористатися графічним редактором формальних виразів

en: What happens to the standard output of the command executed.
uk: Визначити дію зі стандартним виведенням виконаної команди.

en: Whether non-text selections (such as images) are saved in the clipboard history.
uk: Визначає, чи зберігатимуться у журналі буфера обміну даними нетекстові позначені елементи (зокрема зображення).

en: Whether text selections are saved in the clipboard history.
uk: Визначає, чи слід зберігати позначені фрагменти тексту до журналу буфера обміну даними.

en: current
uk: поточний

en: down
uk: вниз

en: up
uk: вгору
