kmail - en to uk translation catalogue (1258 entries)

en:  Column: %1
uk:  Стовпчик: %1

en:  day |  days
uk[0]:  день
uk[1]:  дні
uk[2]:  днів
uk[3]:  день

en:  sec
uk:  с

[ctx: %1 is version]
en: Welcome to KMail %1
uk: Вітаємо у KMail %1

en: %1 match | %1 matches
uk[0]: %1 відповідність
uk[1]: %1 відповідності
uk[2]: %1 відповідностей
uk[3]: %1 відповідність

en: %1 of %2 used
uk: Використано %1 з %2

en: %1 seconds
uk: %1 сек.

[ctx: %1: identity name. Used in the config dialog, section Identity, to indicate the default identity]
en: %1 (Default)
uk: %1 (Типовий)

[ctx: %1: number of unread messages %2: total number of messages]
en: %1 / %2
uk: %1 з %2

en: %p% full
uk: заповнено на %p%

en: &Add Account...
uk: &Додати запис…

en: &Add...
uk: &Додати…

en: &Address Book
uk: Адресна &книга

en: &All Fields
uk: &Всі поля

en: &Archive File:
uk: Файл ар&хіву:

en: &Archive Folder...
uk: &Архівувати теку…

en: &Ask for action after dragging messages to another folder
uk: Питати про ді&ю після перетягування повідомлень до іншої теки

en: &Assign Shortcut...
uk: &Призначити скорочення…

en: &Attach
uk: &Долучення

en: &Attach file
uk: До&лучити файл

en: &Automatic Spellchecking
uk: &Автоматична перевірка правопису

en: &BCC addresses:
uk: &Потайні адреси:

en: &CC addresses:
uk: Адреси &копій:

en: &Clear Akonadi Cache...
uk: С&порожнити кеш Akonadi…

en: &Configure Automatic Archiving...
uk: Налаштувати автоматичне а&рхівування…

en: &Configure KMail...
uk: Налашту&вання KMail…

en: &Configure Summary View...
uk: &Налаштувати вигляд резюме...

en: &Confirm action
uk: &Підтвердити дію

en: &Copy Global Templates
uk: &Копіювати глобальні шаблони

en: &Create Filter
uk: Створити &фільтр

en: &Cryptographic Message Format
uk: &Формат криптографічного повідомлення

en: &Debug Sieve...
uk: &Налагодження фільтрів…

en: &Delete Search
uk: &Вилучити пошук

en: &Delete folder and subfolders after completion
uk: Ви&лучати теку і підтеки після обробки

en: &Dictionary
uk: &Словник

en: &Dictionary:
uk: &Словник:

en: &Display Message
uk: Показ&ати повідомлення

en: &Do not change color from original HTML mail
uk: &Не змінювати колір з початкового повідомлення HTML

en: &Drafts folder:
uk: Тека &чернеток:

en: &Duplicate existing identity
uk: З&дублювати існуючий профіль

en: &Duplicate existing vCard
uk: З&дублювати вже створену візитівку

en: &Edit
uk: З&міни

en: &Edit As New
uk: &Редагувати як нове

en: &Edit Recipients
uk: &Змінити адресатів

en: &Email address:
uk: &Адреса пошти:

en: &Encrypt Message
uk: &Зашифрувати повідомлення

en: &Existing identities:
uk: &Наявні профілі:

en: &Expiration Settings
uk: &Параметри вилучення застарілих повідомлень

en: &Expire
uk: В&илучити застарілі повідомлення

en: &Expire All Folders
uk: Вилучити &застарілі повідомлення зі всіх тек

en: &File
uk: &Файл

en: &Find Messages...
uk: &Пошук повідомлень…

en: &Find in Message...
uk: &Знайти в повідомленні…

en: &Folder:
uk: &Тека:

en: &Forward
uk: &Переслати

en: &From
uk: &Від

en: &From existing vCard
uk: &На основі наявної візитівки

en: &Go
uk: Пере&хід

en: &Help
uk: &Довідка

en: &Identity
uk: &Профіль

en: &Identity:
uk: П&рофіль:

en: &Ignore Thread
uk: &Ігнорувати гілку

en: &Import Messages...
uk: &Імпортувати повідомлення…

en: &Import from another Email Client...
uk: &Імпортувати з іншої програми для роботи з ел. поштою…

en: &Include sub-folders
uk: Вкл&ючати підтеки

en: &Insert Recent Text File
uk: &Вставити недавній текстовий файл

en: &Insert Text File...
uk: &Вставити текстовий файл…

en: &Keep original charset when replying or forwarding (if possible)
uk: &Зберігати початковий набір символів при відповіді або пересиланні (якщо можливо)

en: &Mail Transport
uk: &Надсилання пошти

en: &Mail transport:
uk: Канал надсилання по&шти:

en: &Mailing List Management...
uk: &Керування списком листування…

en: &Message
uk: П&овідомлення

en: &Modify...
uk: &Змінити…

en: &Move All Messages to Trash
uk: &Пересунути всі повідомлення в смітник

en: &Move to Trash
uk: &Пересунути в смітник

en: &New Composer
uk: &Новий редактор

en: &New Message...
uk: Н&ове повідомлення…

en: &New identity:
uk: &Новий профіль:

en: &Next Message
uk: На&ступне повідомлення

en: &Options
uk: &Налаштування

en: &Previous Message
uk: Попередн&є повідомлення

en: &Remind me later
uk: Н&агадати пізніше

en: &Remove
uk: Ви&лучити

en: &Rename
uk: &Перейменувати

en: &Reply-To address:
uk: Зво&ротна адреса:

en: &Reply...
uk: &Відповісти…

en: &Request Delivery Confirmation
uk: &Запитати сповіщення щодо отримання

en: &Request Disposition Notification
uk: &Запитати сповіщення про долю листа

en: &Save as Draft
uk: &Зберегти як чернетку

en: &Select All
uk: &Позначити все

en: &Send Mail
uk: &Надіслати пошту

en: &Send Mail Via
uk: &Надіслати пошту за допомогою

en: &Send Now
uk: Надіслати &зараз

en: &Send Queued Messages
uk: Н&адіслати повідомлення з черги

en: &Send as Is
uk: Надіслати &як є

en: &Sent-Mail Folder
uk: Тека для &надісланих повідомлень

en: &Sent-Mail folder:
uk: Тека &надісланих повідомлень:

en: &Settings
uk: П&араметри

en: &Sign Message
uk: Підписати п&овідомлення

en: &Snippets
uk: &Фрагменти

en: &Specify the Subject
uk: &Вказати тему

en: &Specify the To field
uk: &Вказати вміст поля «Кому»

en: &Spellchecker...
uk: П&еревірка правопису…

en: &Templates folder:
uk: &Тека шаблонів:

en: &Tools
uk: &Інструменти

en: &Undo
uk: &Вернути

en: &Undo: "%1"
uk: &Вернути: «%1»

en: &Use System Settings values
uk: В&икористовувати значення з Системних параметрів

en: &Use custom colors
uk: &Використовувати нетипові кольори

en: &Use custom fonts
uk: &Використовувати нетипові шрифти

en: &Use custom message templates for this identity
uk: &Використовувати власні шаблони повідомлень для цього профілю

en: &Use custom message-id suffix
uk: &Використовувати власний суфікс ідентифікації повідомлення

en: &Validate certificates using CRLs
uk: &Перевіряти сертифікати з використанням CRL

en: &Value:
uk: &Значення:

en: &View
uk: П&ерегляд

en: &Watch Thread
uk: Наглядати за г&ілкою

en: &With empty fields
uk: &З порожніми полями

en: &Wordwrap
uk: &Перенесення слів

en: &Your name:
uk: &Ваше ім'я:

en: &vCard path:
uk: &Шлях до візитівки:

en: 'Content-Type' is not an authorized string. This header will be not saved.
uk: «Content-Type» не є дозволеним рядком. Цей заголовок не буде збережено.

en: (Current system setting: %1)
uk: (Поточний параметр системи: %1)

en: (c) 2003-2021 The Kontact developers
uk: © Розробники Kontact, 2003–2021

en: (c), 2004 Tobias Koenig
uk: © Tobias Koenig, 2004

en: (no templates)
uk: (немає шаблонів)

en: 1 attachment (%2) | %1 attachments (%2)
uk[0]: %1 долучення (%2)
uk[1]: %1 долучення (%2)
uk[2]: %1 долучень (%2)
uk[3]: одне долучення (%2)

en: 1 unread message | %1 unread messages
uk[0]: %1 непрочитане повідомлення
uk[1]: %1 непрочитаних повідомлення
uk[2]: %1 непрочитаних повідомлень
uk[3]: %1 непрочитане повідомлення

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: <b>WARNING:</b> Allowing HTML in email may increase the risk that your system will be compromised by present and anticipated security exploits. <a href="whatsthis1">More about HTML mails...</a> <a href="whatsthis2">More about external references...</a>
uk: <b>УВАГА:</b> використання HTML у пошті робить вас більш незахищеним і підвищує ймовірність використання інших присутніх та відомих вад в безпеці вашої системи. Дивіться <a href="whatsthis1">більш докладно про HTML листи…</a> і <a href="whatsthis2">більш докладно про зовнішні посилання…</a>

en: <b>WARNING:</b> Unconditionally returning confirmations undermines your privacy. <a href="whatsthis-mdn">More about MDNs...</a>
uk: <b>УВАГА:</b> Безумовне повернення сповіщень знижує рівень вашої конфіденційності. <a href="whatsthis-mdn">Докладніше про MDN…</a>

en: <qt>
    <h1>Store Messages Encrypted</h1>
    When this box is checked, sent messages are stored encrypted like they were sent. This is not recommended, as you will not be able to read the messages any longer if a necessary certificate expires.
    <p>
    However, there may be local rules that require you to turn this option on. When in doubt, check with your local administrator.
    </p></qt>
uk: <qt>
    <h1>Зберігати повідомлення зашифрованими</h1>
    Якщо буде позначено, надіслані повідомлення будуть зберігатися зашифрованими (у такому ж вигляді, як їх було надіслано). Позначення цього пункту не рекомендовано тому, що ви не зможете прочитати повідомлення після того, як сертифікат застаріє.
    <p>
    Проте, можуть існувати локальні правила, які вимагають позначення цього пункту. Якщо у вас є сумніви, спитайте у вашого адміністратора.
    </p></qt>

en: <qt>
    <h1>Warn If A Certificate In The Chain Expires</h1>
    Select the minimum number of days all certificates in the chain should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 14 days.
    </p></qt>
uk: <qt>
    <h1>Попереджати, якщо сертифікат в низці втратить чинність</h1>
    Виберіть мінімальну кількість днів, протягом якої всі сертифікати у низці повинні бути дійсними, щоб програма не показувала попередження.
    <p>
    Рекомендоване значення у SPHINX — 14 днів.
    </p></qt>

en: <qt>
    <h1>Warn If Encryption Certificate Expires</h1>
    Select the minimum number of days the encryption certificate should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 14 days.
    </p></qt>
uk: <qt>
    <h1>Попереджати, якщо сертифікат для шифрування втратить чинність</h1>
    Виберіть мінімальну кількість днів, протягом яких сертифікат для шифрування повинен бути чинним, щоб програма не показувала попередження.
    <p>
    Рекомендоване значення у SPHINX — 14 днів.
    </p></qt>

en: <qt>
    <h1>Warn If Root Certificate Expires</h1>
    Select the minimum number of days the root certificate should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 14 days.
    </p></qt>
uk: <qt>
    <h1>Попереджати, якщо кореневий сертифікат втратить чинність</h1>
    Виберіть мінімальну кількість днів, протягом яких кореневий повинен бути чинним, щоб програма не показувала попередження.
    <p>
    Рекомендоване значення у SPHINX — 14 днів.
    </p></qt>

en: <qt>
    <h1>Warn If own Certificates Expires</h1>
    Select the minimum number of days own certificate should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 30 days.
    </p></qt>
uk: <qt>
    <h1>Попереджати, якщо власні сертифікати втратять чинність</h1>
    Виберіть мінімальну кількість днів, протягом яких власний повинен бути чинним, щоб програма не показувала попередження.
    <p>
    Рекомендоване значення у SPHINX — 30 днів.
    </p></qt>

en: <qt><a href="whatsthis1">Custom format information...</a></qt>
uk: <qt><a href="whatsthis1">Інформація щодо нетипового формату…</a></qt>

en: <qt><b>%1</b><br/>Total: %2<br/>Unread: %3</qt>
uk: <qt><b>%1</b><br/>Загалом: %2<br/>Непрочитаних: %3</qt>

en: <qt><h3>BCC (Blind Carbon Copy) addresses</h3><p>The addresses that you enter here will be added to each outgoing mail that is sent with this identity. They will not be visible to other recipients.</p><p>This is commonly used to send a copy of each sent message to another account of yours.</p><p>To specify more than one address, use commas to separate the list of BCC recipients.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
uk: <qt><h3>Потайні адреси (BCC)</h3><p>Кожний надісланий з цього профілю лист буде також надіслано до адрес, які вказано тут. Інші адресати не будуть бачити ці адреси.</p><p>Цей параметр часто використовується для того, щоб надсилати копію кожного надісланого повідомлення самому собі на іншу поштову скриньку.</p> <p>Введіть адреси розділені комами, якщо потрібно ввести декілька адрес отримувачів потайних копій.</p><p>Якщо не знаєте, що тут ввести, залиште це поле порожнім.</p></qt>

en: <qt><h3>CC (Carbon Copy) addresses</h3><p>The addresses that you enter here will be added to each outgoing mail that is sent with this identity.</p><p>This is commonly used to send a copy of each sent message to another account of yours.</p><p>To specify more than one address, use commas to separate the list of CC recipients.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
uk: <qt><h3>Адреси копій (CC)</h3><p>Кожний надісланий лист з цього профілю буде також надіслано до адрес, які вказано тут.</p><p>Цей параметр часто використовується для того, щоб надсилати копію кожного надісланого повідомлення самому собі на іншу поштову скриньку.</p> <p>Введіть адреси розділені комами, якщо потрібно ввести декілька адрес отримувачів копій.</p><p>Якщо не знаєте, що тут ввести, залиште це поле порожнім.</p></qt>

en: <qt><h3>Email address</h3><p>This field should have your full email address.</p><p>This address is the primary one, used for all outgoing mail. If you have more than one address, either create a new identity, or add additional alias addresses in the field below.</p><p>If you leave this blank, or get it wrong, people will have trouble replying to you.</p></qt>
uk: <qt><h3>Адреса пошти</h3><p>У це поле слід ввести повну адресу електронної пошти.</p><p>Вказана адреса буде основною адресою, яку буде використано для надсилання пошти. Якщо у вас декілька адрес, створіть новий профіль або додайте альтернативні адреси у полі, розташованому нижче.</p><p>Якщо залишити це поле порожнім або ввести неправильне значення, у інших користувачів виникнуть проблеми, якщо вони захочуть відповісти на ваші листи.</p></qt>

en: <qt><h3>Email aliases</h3><p>This field contains alias addresses that should also be considered as belonging to this identity (as opposed to representing a different identity).</p><p>Example:</p><table><tr><th>Primary address:</th><td>first.last@example.org</td></tr><tr><th>Aliases:</th><td>first@example.org<br>last@example.org</td></tr></table><p>Type one alias address per line.</p></qt>
uk: <qt><h3>Альтернативні адреси</h3><p>У цьому полі мають міститися альтернативні адреси, які теж належать до профілю (на відміну від адрес, що належать іншому профілю).</p><p>Приклад:</p><table><tr><th>Основна адреса:</th><td>first.last@example.org</td></tr><tr><th>Альтернативні адреси:</th><td>first@example.org<br>last@example.org</td></tr></table><p>Кожну з альтернативних адрес слід вказувати у окремому рядку.</p></qt>

en: <qt><h3>Message Disposition Notification Policy</h3><p>MDNs are a generalization of what is commonly called <b>read receipt</b>. The message author requests a disposition notification to be sent and the receiver's mail program generates a reply from which the author can learn what happened to his message. Common disposition types include <b>displayed</b> (i.e. read), <b>deleted</b> and <b>dispatched</b> (e.g. forwarded).</p><p>The following options are available to control KMail's sending of MDNs:</p><ul><li><em>Ignore</em>: Ignores any request for disposition notifications. No MDN will ever be sent automatically (recommended).</li><li><em>Ask</em>: Answers requests only after asking the user for permission. This way, you can send MDNs for selected messages while denying or ignoring them for others.</li><li><em>Deny</em>: Always sends a <b>denied</b> notification. This is only <em>slightly</em> better than always sending MDNs. The author will still know that the messages has been acted upon, he just cannot tell whether it was deleted or read etc.</li><li><em>Always send</em>: Always sends the requested disposition notification. That means that the author of the message gets to know when the message was acted upon and, in addition, what happened to it (displayed, deleted, etc.). This option is strongly discouraged, but since it makes much sense e.g. for customer relationship management, it has been made available.</li></ul></qt>
uk: <qt><h3>Правила надсилання сповіщень про долю повідомлення</h3><p>Сповіщення про долю повідомлення — це узагальнення <b>квитанцій про прочитання</b>. Автор листа може попросити вас надіслати сповіщення про отримання такого сповіщення, тоді поштова програма адресата створює і надсилає сповіщення до автора в якому міститься інформація про те, що сталося з його листом. Звичайно, сповіщення належать до одного з таких типів: <b>показано</b> (наприклад, повідомлення прочитане), <b>вилучено</b> та <b>переслане</b> (напр. переслане до іншої скриньки).</p><p>Наступні параметри дозволяють налаштувати поведінку KMail при надсиланні сповіщень:</p><ul><li><em>Ігнорувати</em>: всі запити на сповіщення про долю повідомлення буде проігноровано. Жодного сповіщення не буде надіслано автоматично (рекомендоване значення).</li><li><em>Питати</em>: сповіщення надсилатиметься тільки після того, як ви погодитесь на це. Тобто ви матимете можливість надсилати сповіщення для одних повідомлень та ігнорувати інші.</li><li><em>Відмовити</em>: завжди будуть надсилатись сповіщення з <b>відмовою</b> надати інформацію про долю повідомлення. Це <em>трохи</em> краще за безумовне надсилання сповіщення, але автор листа буде знати, що його повідомлення не загубилося. Він лише не зможе визначити, що саме сталося з повідомленням.</li><li><em>Завжди надсилати</em>: програма буде завжди надсилати правильні сповіщення про долю повідомлення. Це значить, що автор листа буде точно знати, що і коли трапилось з його повідомленням. Було його показано, чи відразу вилучено. Розробники наполегливо не рекомендують використовувати це значення. Воно присутнє тут тому, що таке значення може стати в пригоді для служби підтримки.</li></ul></qt>

en: <qt><h3>Organization</h3><p>This field should have the name of your organization if you would like it to be shown in the email header that is sent out.</p><p>It is safe (and normal) to leave this blank.</p></qt>
uk: <qt><h3>Установа</h3><p>У це поле потрібно ввести назву установи, де ви працюєте. Рядок, що введено тут, буде використовуватись у заголовках надісланих вами листів.</p><p>Нічого поганого не станеться (та за звичай це типова ситуація), якщо залишити це поле порожнім.</p></qt>

en: <qt><h3>Reply-To addresses</h3><p>This sets the <tt>Reply-to:</tt> header to contain a different email address to the normal <tt>From:</tt> address.</p><p>This can be useful when you have a group of people working together in similar roles. For example, you might want any emails sent to have your email in the <tt>From:</tt> field, but any responses to go to a group address.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
uk: <qt><h3>Зворотна адреса</h3><p>Надає змогу встановити заголовок <tt>Reply-to:</tt> у значення відмінне від вашої адреси електронної пошти, що вказана у заголовку <tt>From:</tt>.</p><p>Це зручно коли є декілька людей, що виконують одну ї ту же роботу. Наприклад, ви можете бажати, щоб всі листи надіслані вами містили ваше ім'я та вашу адресу в заголовку <tt>From:</tt>, але всі відповіді на них надходили до адреси групи.</p><p>Якщо не знаєте, що тут ввести, залиште це поле пустим.</p></qt>

en: <qt><h3>Your name</h3><p>This field should contain your name as you would like it to appear in the email header that is sent out;</p><p>if you leave this blank your real name will not appear, only the email address.</p></qt>
uk: <qt><h3>Ваше ім'я</h3><p>У це поле потрібно ввести ваше ім'я. Рядок, що введено тут, буде використовуватись у заголовках надісланих вами листів.</p><p>Якщо залишити пустим, то заголовок буде містити тільки адресу електронної пошти.</p></qt>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the date:</strong></p><ul><li>d - the day as a number without a leading zero (1-31)</li><li>dd - the day as a number with a leading zero (01-31)</li><li>ddd - the abbreviated day name (Mon - Sun)</li><li>dddd - the long day name (Monday - Sunday)</li><li>M - the month as a number without a leading zero (1-12)</li><li>MM - the month as a number with a leading zero (01-12)</li><li>MMM - the abbreviated month name (Jan - Dec)</li><li>MMMM - the long month name (January - December)</li><li>yy - the year as a two digit number (00-99)</li><li>yyyy - the year as a four digit number (0000-9999)</li></ul><p><strong>These expressions may be used for the time:</strong></p> <ul><li>h - the hour without a leading zero (0-23 or 1-12 if AM/PM display)</li><li>hh - the hour with a leading zero (00-23 or 01-12 if AM/PM display)</li><li>m - the minutes without a leading zero (0-59)</li><li>mm - the minutes with a leading zero (00-59)</li><li>s - the seconds without a leading zero (0-59)</li><li>ss - the seconds with a leading zero (00-59)</li><li>z - the milliseconds without leading zeroes (0-999)</li><li>zzz - the milliseconds with leading zeroes (000-999)</li><li>AP - switch to AM/PM display. AP will be replaced by either "AM" or "PM".</li><li>ap - switch to AM/PM display. ap will be replaced by either "am" or "pm".</li><li>Z - time zone in numeric form (-0500)</li></ul><p><strong>All other input characters will be ignored.</strong></p></qt>
uk: <qt><p><strong>Можна використовувати наступні вирази для відображення дати:</strong></p><ul><li>d — день місяця без нуля (1-31)</li><li>dd — день місяця з нулем (01-31)</li><li>ddd — скорочена назва дня тижня (пн — нд)</li><li>dddd — повна назва дня тижня (понеділок — неділя)</li><li>M — номер місяця без нуля (1-12)</li><li>MM — номер місяця з нулем (01-12)</li><li>MMM - скорочена назва місяця (січ — гру)</li><li>MMMM — повна назва місяця (січень — грудень)</li><li>yy — рік дві цифри (00-99)</li><li>yyyy — рік чотири цифри (0000-9999)</li></ul><p><strong>Можна використовувати наступні вирази для відображення часу:</strong></p> <ul><li>h — година без нуля (0-23 або 1-12 якщо ввімкнено відображення AM/PM)</li><li>hh — година з нулем (00-23 або 01-12 якщо ввімкнено відображення AM/PM)</li><li>m — хвилини без нуля (0-59)</li><li>mm — хвилини з нулем (00-59)</li><li>s — секунди без нуля (0-59)</li><li>ss — секунди з нулем (00-59)</li><li>z — мілісекунди без нулів (0-999)</li><li>zzz — мілісекунди з нулями (000-999)</li><li>AP — перемикнути до відображення AM/PM. AP буде замінено на «AM» або «PM».</li><li>ap — перемикнути до відображення AM/PM. ap буде замінено на «am» або «pm».</li><li>Z — часовий пояс (-0500)</li></ul><p><strong>Всі інші введені символи буде проігноровано.</strong></p></qt>

en: <qt><p>Enable this option if you want KMail to request Message Disposition Notifications (MDNs) for each of your outgoing messages.</p><p>This option only affects the default; you can still enable or disable MDN requesting on a per-message basis in the composer, menu item <em>Options</em>-><em>Request Disposition Notification</em>.</p></qt>
uk: <qt><p>Позначте, якщо ви бажаєте, щоб програма KMail надсилала запит на сповіщення про долю повідомлення для кожного надісланого листа.</p><p>Вказане тут значення впливає тільки на типову поведінку програми, ви завжди матимете можливість ввімкнути чи вимкнути запит сповіщення для кожного окремого повідомлення у редакторі за допомогою пункту меню <em>Налаштування</em>->&gt;<em>Запитати сповіщення про долю листа</em>.</p></qt>

en: <qt><p>In order to be able to sign this message you first have to define the (OpenPGP or S/MIME) signing key to use.</p><p>Please select the key to use in the identity configuration.</p></qt>
uk: <qt><p>Щоб мати можливість підписати це повідомлення, спочатку потрібно вказати (OpenPGP чи S/MIME) ключ, який використовуватиметься для цього.</p><p>Вкажіть, будь ласка, ключ який потрібно використовувати для поточного профілю в діалоговому вікні налаштування профілів.</p></qt>

en: <qt><p>Messages sometimes come in both formats. This option controls whether you want the HTML part or the plain text part to be displayed.</p><p>Displaying the HTML part makes the message look better, but at the same time increases the risk of security holes being exploited.</p><p>Displaying the plain text part loses much of the message's formatting, but makes it almost <em>impossible</em> to exploit security holes in the HTML renderer (QtWebEngine).</p><p>The option below guards against one common misuse of HTML messages, but it cannot guard against security issues that were not known at the time this version of KMail was written.</p><p>It is therefore advisable to <em>not</em> prefer HTML to plain text.</p><p><b>Note:</b> You can set this option on a per-folder basis from the <i>Folder</i> menu of KMail's main window.</p></qt>
uk: <qt><p>Інколи електронна пошта приходить у двох форматах. За допомогою цього пункту можна вказати програмі, який з форматів використовувати для показу: HTML або звичайний текст.</p><p>Показ HTML робить перегляд повідомлення зручнішим, але в той же час збільшує вірогідність використання дірок безпеки.</p><p>Відображення простим текстом призводить до втрати форматування, але робить <em>неможливим</em> використання помилок безпеки у програмі для показу HTML (QtWebEngine).</p><p>Пункт, розташований нижче, захищає проти загального зловмисного використання HTML. Але це не може захистити вас від помилок, які не були відомі під час написання цієї версії KMail.</p><p>Тому краще <em>не</em> надавати перевагу HTML.</p> <p><b>Примітка:</b> У меню <i>Тека</i> ви можете встановити значення цього параметра для кожної теки окремо.</p></qt>

en: <qt><p>Select whether you want KMail to send all messages in the outbox on manual or all mail checks, or whether you do not want messages to be sent automatically at all. </p></qt>
uk: <qt><p>Виберіть, чи бажано, щоб програма KMail автоматично надсилала всі повідомлення з теки «вихідні» за перевірки пошти вручну або будь-якій перевірці пошти, чи бажано, щоб повідомлення не надсилалися автоматично.</p></qt>

en: <qt><p>Some mail advertisements are in HTML and contain references to, for example, images that the advertisers employ to find out that you have read their message (&quot;web bugs&quot;).</p><p>There is no valid reason to load images off the Internet like this, since the sender can always attach the required images directly to the message.</p><p>To guard from such a misuse of the HTML displaying feature of KMail, this option is <em>disabled</em> by default.</p><p>However, if you wish to, for example, view images in HTML messages that were not attached to it, you can enable this option, but you should be aware of the possible problem.</p></qt>
uk: <qt><p>Іноді реклама приходить у форматі HTML та містить посилання на зображення у мережі. Вони використовуються, щоб перевірити, чи прочитали ви це повідомлення («жучки інтернету»).</p><p>Завантажувати такі зображення немає потреби, тому що відправник завжди може їх долучити, якщо вони потрібні.</p><p>Щоб захиститися від зловживання такою можливістю у HTML в KMail, цей параметр типово <em>вимкнено</em>.</p><p>Якщо ви все ж хочете, щоб програма показувала такі зображення в пошті HTML, можете позначити цей пункт, але не забувайте про можливі проблеми.</p></qt>

en: <qt><p>The OpenPGP key you choose here will be used to digitally sign messages. You can also use GnuPG keys.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to digitally sign emails using OpenPGP; normal mail functions will not be affected.</p><p>You can find out more about keys at <a>https://www.gnupg.org</a></p></qt>
uk: <qt><p>Ключ OpenPGP, який ви виберете тут, буде використовуватись для цифрового підписування повідомлень. Тут також можна вказувати ключі GnuPG.</p><p>Ви можете залишити значення цього параметра порожнім, але тоді KMail не зможе робити цифровий підпис для повідомлень; це не впливає на всі інші функції зі створення листів.</p><p>Більш докладно про ключі можна прочитати на <a>https://www.gnupg.org</a></p></qt>

en: <qt><p>The OpenPGP key you choose here will be used to encrypt messages to yourself and for the "Attach My Public Key" feature in the composer. You can also use GnuPG keys.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to encrypt copies of outgoing messages to you using OpenPGP; normal mail functions will not be affected.</p><p>You can find out more about keys at <a>https://www.gnupg.org</a></p></qt>
uk: <qt><p>Ключ OpenPGP, який ви виберете тут, буде використовуватись для шифрування повідомлень для себе та у команді редактора «Долучити мій відкритий ключ». Тут також можна вказувати ключі GnuPG.</p><p>Ви можете залишити значення цього параметра порожнім, але тоді KMail не зможе шифрувати копії надісланих повідомлень для вас використовуючи OpenPGP; це не впливає на всі інші функції зі створення листів.</p><p>Більш докладно про ключі можна прочитати на <a>https://www.gnupg.org</a></p></qt>

en: <qt><p>The S/MIME (X.509) certificate you choose here will be used to digitally sign messages.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to digitally sign emails using S/MIME; normal mail functions will not be affected.</p></qt>
uk: <qt><p>S/MIME (X.509) сертифікат, який ви виберете тут, буде використовуватись для цифрового підписування повідомлень.</p><p>Ви можете залишити значення цього параметра порожнім, але тоді KMail не зможе створювати цифрові підписи повідомлень; це не впливає на всі інші функції зі створення листів.</p></qt>

en: <qt><p>The S/MIME certificate you choose here will be used to encrypt messages to yourself and for the "Attach My Certificate" feature in the composer.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to encrypt copies of outgoing messages to you using S/MIME; normal mail functions will not be affected.</p></qt>
uk: <qt><p>Сертифікат S/MIME, який ви виберете тут, буде використовуватись для шифрування повідомлень для себе та у команді редактора «Долучити мій сертифікат».</p><p>Ви можете залишити значення цього параметра порожнім, але тоді KMail не зможе шифрувати копії надісланих повідомлень для вас використовуючи OpenPGP; це не впливає на всі інші функції зі створення листів.</p></qt>

en: <qt><p>The default domain is used to complete email addresses that only consist of the user's name.</p></qt>
uk: <qt><p>Типовий домен використовується, щоб завершити адресу електронної пошти, якщо вона складається тільки з імені користувача.</p></qt>

en: <qt><p>You have requested that messages be encrypted to yourself, but the currently selected identity does not define an (OpenPGP or S/MIME) encryption key to use for this.</p><p>Please select the key(s) to use in the identity configuration.</p></qt>
uk: <qt><p>Ви дали запит на шифрування повідомлень для себе, але поточний профіль не має налаштованого (OpenPGP чи S/MIME) ключа для шифрування.</p><p>Виберіть, будь ласка, ключ(і) для цієї операції у діалоговому вікні налаштування профілів.</p></qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the empty folder <b>%1</b>?</qt>
uk: <qt>Ви дійсно хочете вилучити порожню теку <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the empty folder <resource>%1</resource> and all its subfolders? Those subfolders might not be empty and their contents will be discarded as well. <p><b>Beware</b> that discarded messages are not saved into your Trash folder and are permanently deleted.</p></qt>
uk: <qt>Ви дійсно хочете вилучити порожню теку <resource>%1</resource> і всі її підтеки? Ці підтеки можуть бути не порожніми, а їхній вміст буде вилучено разом з ними.<p><b>Увага:</b> вилучені повідомлення не будуть збережені в теці Смітника, а вилучені назавжди.</p></qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the folder <resource>%1</resource> and all its subfolders, discarding their contents? <p><b>Beware</b> that discarded messages are not saved into your Trash folder and are permanently deleted.</p></qt>
uk: <qt>Ви дійсно хочете вилучити порожню теку <resource>%1</resource> і всі її підтеки незалежно від їхнього вмісту?<p><b>Увага:</b> вилучені повідомлення не будуть збережені в теці Смітника, їх буде вилучено остаточно.</p></qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the folder <resource>%1</resource>, discarding its contents? <p><b>Beware</b> that discarded messages are not saved into your Trash folder and are permanently deleted.</p></qt>
uk: <qt>Ви дійсно хочете вилучити порожню теку <resource>%1</resource> незалежно від її вмісту?<p><b>Увага:</b> вилучені повідомлення не будуть збережені в теці Смітника, їх буде вилучено остаточно.</p></qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the search <b>%1</b>?<br />Any messages it shows will still be available in their original folder.</qt>
uk: <qt>Ви дійсно хочете вилучити пошук <b>%1</b>? <br />Повідомлення, що показуються, будуть доступні в їхніх початкових теках.</qt>

en: <qt>Are you sure you want to expire the folder <b>%1</b>?</qt>
uk: <qt>Ви дійсно хочете вилучити застарілі повідомлення з теки <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to move all messages from folder <b>%1</b> to the trash?</qt>
uk: <qt>Ви дійсно хочете пересунути всі повідомлення з теки <b>%1</b> в смітник?</qt>

en: <qt>Do you really want to delete the selected message?<br />Once deleted, it cannot be restored.</qt> | <qt>Do you really want to delete the %1 selected messages?<br />Once deleted, they cannot be restored.</qt>
uk[0]: <qt>Ви справді хочете вилучити %1 вибране повідомлення?<br />Цю дію буде неможливо скасувати.</qt>
uk[1]: <qt>Ви справді хочете вилучити %1 вибрані повідомлення?<br />Цю дію буде неможливо скасувати.</qt>
uk[2]: <qt>Ви справді хочете вилучити %1 вибраних повідомлень?<br />Цю дію буде неможливо скасувати.</qt>
uk[3]: <qt>Ви справді хочете вилучити %1 вибране повідомлення?<br />Цю дію буде неможливо скасувати.</qt>

en: <qt>Do you really want to remove the identity named <b>%1</b>?</qt>
uk: <qt>Ви справді хочете вилучити профіль із назвою <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
uk: <qt>За допомогою цього пункту можна повністю сховати смужку меню. Наказати програмі знову показувати цю смужку можна клавіатурним скороченням %1.</qt>

en: <qt>To choose a key or a combination of keys which select the current folder, click the button below and then press the key(s) you wish to associate with this folder.</qt>
uk: <qt>Натисніть кнопку розташовану нижче та вкажіть клавішу або комбінацію клавіш, яку ви бажаєте пов’язати з цією текою. Натиснуту клавішу або комбінацію клавіш буде пов’язано з відповідною текою.</qt>

en: <unknown>
uk: <невідомий>

[ctx: @action]
en: Archive
uk: Архівувати

[ctx: @action Hard delete, bypassing trash]
en: &Delete
uk: &Вилучити

[ctx: @action Hard delete, bypassing trash]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: @action:button]
en: Attach
uk: Долучити

[ctx: @action:button]
en: Cancel Editing
uk: Скасувати редагування

[ctx: @action:button]
en: Do Not Attach
uk: Не долучати

[ctx: @action:button]
en: Do Not Cancel
uk: Не скасовувати

[ctx: @action:button]
en: Do Not Import
uk: Не імпортувати

[ctx: @action:button]
en: Import
uk: Імпортувати

[ctx: @action:button Add new mime header field.]
en: Ne&w
uk: &Створити

[ctx: @action:button Delete folder]
en: &Delete
uk: &Вилучити

[ctx: @action:button Delete search]
en: &Delete
uk: &Вилучити

[ctx: @action:button Search for messages]
en: &Search
uk: &Шукати

[ctx: @action:inmenu]
en: New Message...
uk: Створити повідомлення...

[ctx: @action:inmenu]
en: Sync Mail
uk: Синхронізувати пошту

[ctx: @action:inmenu Forward message inline.]
en: &Inline...
uk: &Всередині…

[ctx: @action:inmenu Goto next unread message]
en: Next
uk: Наступне

[ctx: @action:inmenu Goto previous unread message.]
en: Previous
uk: Попереднє

[ctx: @action:inmenu Mark the email as urgent.]
en: &Urgent
uk: &Термінове

[ctx: @action:inmenu Message->Forward->]
en: &Inline...
uk: &Всередині…

[ctx: @action:inmenu Message->Forward->]
en: As &Attachment...
uk: Як &долучення…

[ctx: @action:inmenu Show the subject in the composer window.]
en: S&ubject
uk: Т&ема

[ctx: @action:inmenu sync everything]
en: All
uk: Все

[ctx: @action:intoolbar Move to Trash]
en: Trash
uk: Викинути

[ctx: @action:intoolbar New Empty Message]
en: New
uk: Створити

[ctx: @info]
en: Do you really want to cancel?
uk: Ви справді бажаєте скасувати дію?

[ctx: @info:status]
en: We have reached maximum recipients. Truncating recipients list to %1.
uk: Перевищено максимальну допустиму кількість отримувачів. Скорочуємо список отримувачів до %1.

[ctx: @info:tooltip]
en: Show full path for each folder
uk: Показувати повний шлях до кожної з тек

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option to synchronize your groupware email.
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програмі синхронізувати ваші поштові повідомлення з груповими.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choosing this will show a dialog where you can select which summaries you want to see and also allow you to configure the summaries to your liking.
uk: Вибір цього пункту призведе до відкриття діалогового вікна, у якому ви зможете визначитися з переліком резюме, які слід показати програмі, а також налаштувати резюме відповідно до ваших потреб.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this option if you want to see the full path for each folder listed in the summary. If this option is not enabled, then only the base folder path will be shown.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте, щоб програма показувала у списку резюме повну адресу кожної з тек. Якщо пункт не буде позначено, програма показуватиме лише адресу базової теки.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create and send a new email message.
uk: Буде показано діалогове вікно, за допомогою якого ви зможете створити і надіслати повідомлення електронної пошти.

[ctx: @item:inlistbox Inline mail forwarding]
en: Inline
uk: Вбудувати

[ctx: @label:textbox Name of the mime header.]
en: &Name:
uk: &Назва:

[ctx: @label:textbox Subject of email.]
en: S&ubject:
uk: Т&ема:

[ctx: @title:column Name of the mime header.]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:column Value of the mimeheader.]
en: Value
uk: Значення

[ctx: @title:column plugin name]
en: Summary Plugin Name
uk: Назва додатка резюме

[ctx: @title:column, folder (e.g. email)]
en: Folder
uk: Тека

[ctx: @title:group]
en: Autosave
uk: Автозбереження

[ctx: @title:group]
en: Format
uk: Формат

[ctx: @title:group]
en: Recipients
uk: Адресати

[ctx: @title:group]
en: Signature
uk: Підпис

[ctx: @title:menu New message, folder or new window.]
en: New
uk: Створити

[ctx: @title:tab Advanced identity settings.]
en: Advanced
uk: Додатково

[ctx: @title:tab General identity settings.]
en: General
uk: Загальні

[ctx: @title:tab Mailing list settings for a folder.]
en: Mailing List
uk: Список листування

[ctx: @title:tab Shortcut settings for a folder.]
en: Shortcut
uk: Скорочення

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures accounts to receive mail]
en: Receiving
uk: Отримування

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures accounts to send mail]
en: Sending
uk: Надсилання

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures identities]
en: Identities
uk: Профілі

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures ldap server]
en: LDAP server
uk: Сервер LDAP

[ctx: @title:tab View settings for a folder.]
en: View
uk: Перегляд

[ctx: @title:window]
en: Add Favorite Folder
uk: Додавання теки улюбленого

[ctx: @title:window]
en: Add to Address Book
uk: Додавання до адресної книги

[ctx: @title:window]
en: Composer
uk: Редактор

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
uk: Підтвердження

[ctx: @title:window]
en: Copy Messages to Folder
uk: Копіювання повідомлень до теки

[ctx: @title:window]
en: Create own vCard
uk: Створення вашої візитівки

[ctx: @title:window]
en: Details
uk: Подробиці

[ctx: @title:window]
en: Edit Identity
uk: Редагування профілю

[ctx: @title:window]
en: Edit Identity "%1"
uk: Редагування профілю «%1»

[ctx: @title:window]
en: Edit own vCard
uk: Редагування вашої візитівки

[ctx: @title:window]
en: Find Messages
uk: Пошук повідомлень

[ctx: @title:window]
en: GnuPG Settings
uk: Параметри GnuPG

[ctx: @title:window]
en: Indexing
uk: Індексування

[ctx: @title:window]
en: Insert File
uk: Вставлення файла

[ctx: @title:window]
en: Jump to Folder
uk: Перехід до теки

[ctx: @title:window]
en: Move Messages to Folder
uk: Пересування повідомлень до теки

[ctx: @title:window]
en: New Identity
uk: Новий профіль

[ctx: @title:window]
en: Notification
uk: Сповіщення

[ctx: @title:window]
en: Please wait
uk: Будь ласка, зачекайте

[ctx: @title:window]
en: Properties of Folder %1
uk: Властивості теки %1

[ctx: @title:window]
en: Remove Tag
uk: Вилучення мітки

[ctx: @title:window]
en: Save File as
uk: Збереження файла з новою назвою

[ctx: @title:window]
en: Select Contact
uk: Вибір запису контакту

[ctx: @title:window]
en: Select Tags
uk: Вибір міток

[ctx: @title:window for archiving a folder]
en: Archive Folder
uk: Архівування теки

en: A backup copy of the text in the composer window can be created regularly. The interval used to create the backups is set here. You can disable autosaving by setting it to the value 0.
uk: Редактор може автоматично створювати резервну копію тексту, який редагується в ньому. Інтервал часу між створеннями резервних копій вказується тут. Заборонити створення резервних копій можна встановивши значення, що дорівнює нулю.

en: A list of all the recently used URLs
uk: Список всіх нещодавно використаних адрес

en: A list of all the recently used encodings
uk: Список всіх нещодавно використаних кодувань

en: A&dd...
uk: Дод&ати…

en: A&pply Filter
uk: За&стосувати фільтр

en: A&vailable Tags
uk: Ная&вні мітки

en: Abort Current Operation
uk: Припинити поточну дію

en: About to send email...
uk: Збираюся надсилати електронного листа…

en: Account &Settings
uk: П&араметри облікового запису

en: Account information
uk: Дані щодо облікового запису

en: Account is currently in offline mode. Click <a href="kmail:goResourceOnline">here</a> to go online . . .</p>
uk: Обліковий запис працює в автономному режимі. Натисніть <a href="kmail:goResourceOnline">тут</a>, </p>щоб з'єднатись з мережею…

en: Action Item Message
uk: Повідомлення з елементом дії

en: Add
uk: Додати

en: Add 'header' to message. This can be repeated
uk: Додати заголовок «header» до листа. Можна вказати декілька раз

en: Add Charset:
uk: Додати набір символів:

en: Add Favorite Folder...
uk: Додати теку улюбленого…

en: Add File as &Attachment | Add Files as &Attachment
uk[0]: Додати файли як &долучення
uk[1]: Додати файли як &долучення
uk[2]: Додати файли як &долучення
uk[3]: Додати файл як &долучення

en: Add Followup Reminder...
uk: Додати стеження за нагадуваннями…

en: Add Mail Account...
uk: Додати обліковий запис пошти…

en: Add Markup Plain Text
uk: Додати форматування як простий текст

en: Add New Tag...
uk: Додати нову мітку…

en: Add Note...
uk: Додати нотатку…

en: Add URL into Message | Add URLs into Message
uk[0]: Додати адреси до повідомлення
uk[1]: Додати адреси до повідомлення
uk[2]: Додати адреси до повідомлення
uk[3]: Додати адресу до повідомлення

en: Add a new identity
uk: Додати новий профіль

en: Add an attachment to the mail. This can be repeated
uk: Додати долучення до листа. Можна вказати декілька раз

en: Add as &Attachment
uk: Додати як &долучення

en: Add as &Inline Image
uk: Додати як в&будоване зображення

en: Add new tag
uk: Додати нову мітку

en: Add new tag...
uk: Додати нову мітку…

en: Add to Address Book
uk: Додати до адресної книги

en: Add to Existing Contact
uk: Додати до наявного запису контакту

en: Add...
uk: Додати…

en: Added Check DKIM
uk: Додано DKIM перевірки

en: Added Check for Phishing URL
uk: Додано перевірку шахрайських адрес

en: Added Grammar Plugin Support
uk: Додано підтримку додатка перевірки граматики

en: Added Markdown Editing Support
uk: Додано підтримку редагування коду Markdown

en: Added Microsoft Exchange Web Services resource support
uk: Додано підтримку ресурсу вебслужб Microsoft Exchange

en: Added etesync resource support
uk: Додано підтримку ресурсу etesync

en: Added maildir support
uk: Додав підтримку maildir

en: Added spam status to fancy headers
uk: Додавання стану спаму до форматованих заголовків

en: Address type:
uk: Тип адреси:

en: Akonadi Agents
uk: Агенти Akonadi

en: Akonadi restarted.
uk: Akonadi перезапущено.

en: Alerts
uk: Сигнали

en: All folders selected are empty or were not indexed.
uk: Усі позначені теки або порожні, або вміст цих тек не було індексовано.

en: Allow deleting messages without confirmation
uk: Дозволити вилучення повідомлень без підтвердження

en: Allow local flags in read-only folders
uk: Дозволити локальні позначки у теках тільки для читання

en: Allow messages to load external references from the Internet
uk: Дозволити повідомленням завантаження зовнішніх посилань з інтернету

en: Allow to start specific folder
uk: Дозволити запуск з відкриттям вказаної теки

en: Always
uk: Завжди

en: Always approve encryption keys before send
uk: Завжди затверджувати ключі шифрування до надсилання

en: Always send
uk: Завжди надсилати

en: An informative text about the current mode!
uk: Інформативний текст щодо поточного режиму!

en: Another mailer was found on system. Do you want to import data from it?
uk: У системі виявлено іншу програму для роботи з поштою. Хочете імпортувати дані з цієї програми?

en: Anti-virus support
uk: Підтримка антивірусів

en: Append S&ignature
uk: Додати п&ідпис

en: Appl&y All Filters
uk: Застос&увати всі фільтри

en: Apply &to:
uk: Застосувати &до:

en: Apply All Filters
uk: Застосувати всі фільтри

en: Apply Filters on Folder
uk: Застосувати фільтри до теки

en: Apply Filters on Folder and all its Subfolders
uk: Застосувати фільтри до теки і усіх її підтек

en: Archive Mail Agent was not registered.
uk: Агент архівування пошти не зареєстровано.

en: Archive all subfolders
uk: Архівувати всі підтеки

en: Archive folder not defined. Please verify settings for account %1
uk: Не визначено теку архівування. Будь ласка, вкажіть належні параметри облікового запису %1.

en: Are you sure you want to delete this vCard?
uk: Ви справді хочете вилучити цю візитівку?

en: Are you sure you want to empty the trash folder?
uk: Ви дійсно хочете спорожнити теку смітника?

en: Are you sure you want to expire all old messages?
uk: Ви дійсно хочете вилучити всі застарілі повідомлення?

en: As Attachment
uk: Як долучення

en: As icons
uk: Як піктограми

en: As list
uk: Як список

en: Ask
uk: Запитати

en: Ask Before Sending
uk: Питати перед надсиланням

en: Attach Folder
uk: Долучення теки

en: Attach my vCard to message
uk: Долучити до повідомлення вашу візитівку

en: Attachment Word:
uk: Слово долучення:

en: Attachment name can't be empty
uk: Назва долучення не може бути порожньою

en: Attempt decryption of encrypted messages when viewing
uk: Спроба розшифрування зашифрованих листів під час перегляду

en: Auto Resize Image
uk: Автозміна розмірів зображень

en: Autocorrection
uk: Автовиправлення

en: Autocorrection language:
uk: Мова автовиправлення:

en: Autocrypt gossip key is used for this recipient. This key is not verified.
uk: Для цього отримувача використано gossip-ключ Autocrypt. Цей ключ не перевірено.

en: Autocrypt key is used for this recipient. This key is not verified. The recipient does not prefer encrypted replies.
uk: Для цього отримувача використано ключ Autocrypt. Цей ключ не перевірено. Отримувач не надає перевагу зашифрованим відповідям.

en: Autocrypt key is used for this recipient. This key is not verified. The recipient prefers encrypted replies.
uk: Для цього отримувача використано ключ Autocrypt. Цей ключ не перевірено. Отримувач надає перевагу зашифрованим відповідям.

en: Autocrypt:
uk: Автошифрування:

en: Automated recipient selection
uk: Автоматичний вибір отримувачів

en: Automatically import keys and certificate
uk: Автоматично імпортувати ключі та сертифікат

en: Automatically insert the configured signature when starting to compose a message
uk: Автоматично вставляти вказаний підпис під час створення нового повідомлення

en: Automatically request &message disposition notifications
uk: &Автоматично запитувати щодо сповіщення про долю листа

en: Automatically save the message at this specified interval
uk: Автоматично зберігати повідомлення з вказаним інтервалом між діями зі зберігання

en: Autosave Message Failed
uk: Помилка під час спроби автозбереження повідомлення

en: Autosave interval:
uk: Інтервал автозбереження:

en: BZ2-Compressed Tar Archive (.tar.bz2)
uk: Архів Tar, стиснений BZ2 (.tar.bz2)

en: Before sending:
uk: До надсилання:

en: Beta testing of PGP 6 support
uk: Бета-тестування підтримки PGP 6

en: Bookmark This Link
uk: Додати посилання до закладок

en: Browser
uk: Навігатор

en: Bug fixes
uk: Виправлення вад

en: Bug fixes, cleaned up context menus
uk: Виправлення вад, чищення контекстних меню

en: Bug fixes, code cleanup
uk: Виправлення вад, чищення коду

en: Bugzilla maintenance
uk: Супровід на Bugzilla

en: By default GnuPG uses the file ~/.gnupg/policies.txt to check if a certificate policy is allowed. If this option is selected, policies are not checked.
uk: Типово GnuPG використовує файл ~/.gnupg/policies.txt для перевірки чи дозволені правила сертифікатів. Якщо буде позначено цей пункт, правила не перевіряються.

en: By default, request an MDN when starting to compose a message. You can select this on a per-message basis using "Options - Request Disposition Notification"
uk: Типово, додавати запит щодо долі повідомлення під час його створення. Надіслати подібний запит для окремого повідомлення можна за допомогою пункту «Параметри → Запитати сповіщення про долю листа».

en: C&ustom format:
uk: &Нетиповий формат:

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot copy item. %1
uk: Не вдалося скопіювати пункт. %1

en: Cannot fetch collection. %1
uk: Не вдалося отримати збірку. %1

en: Cannot get search result. %1
uk: Не вдалося отримати результат пошуку. %1

en: Cannot move message. %1
uk: Не вдалося пересунути повідомлення. %1

en: Cannot move messages.
uk: Не вдалося пересунути повідомлення.

en: Certificate && Key Bundle Attachments
uk: Сертифікат та долучення низки ключів

en: Certificate Manager
uk: Керування сертифікатами

en: Changing the global HTML setting will override all folder specific values.
uk: Зміна глобальних параметрів HTML замінить всі окремі параметри для кожної теки.

en: Charset
uk: Набір символів

en: Check &Mail
uk: Перевірити &пошту

en: Check Before Send Plugins
uk: Додатки перевірки перед надсиланням

en: Check Mail
uk: Перевірити пошту

en: Check Mail In
uk: Перевірити пошту у

en: Check URL With Phishing Google System
uk: Перевіряти адресу за допомогою системи нагляду Google

en: Check mail on startup
uk: Перевіряти пошту при запуску

en: Check spelling
uk: Перевірка правопису

en: Check spelling before send
uk: Перевірити правопис до надсилання

en: Check to store messages encrypted
uk: Позначте, щоб наказати програмі зберігати повідомлення зашифрованими

en: Checking index status...
uk: Перевіряємо стан покажчика…

en: Choice of fonts for new/unread/important messages
uk: Вибір шрифтів для нових, непрочитаних, важливих повідомлень

en: Cl&ean Spaces
uk: Оч&истити пропуски

en: Clear Selection
uk: Зняти вибір

en: Close Composer
uk: Закрити редактор

en: Close the standalone message window after replying or forwarding the message
uk: Закрити окреме вікно повідомлення після надсилання відповіді або спрямування повідомлення

en: Close to quota threshold:
uk: Поріг наближення до квоти:

en: Collapse all threads in the current folder
uk: Згортає всі гілки в поточній теці

en: Collapse the current thread or group
uk: Згорнути поточну гілку або групу

en: Colors
uk: Кольори

en: Composer
uk: Редактор

en: Composer Plugins
uk: Додатки редактора

en: Compressed Zip Archive (.zip)
uk: Архів у форматі Zip (.zip)

[ctx: Config->Composer->Attachments]
en: Attachments
uk: Долучення

en: Configure &Filters...
uk: Налаштувати &фільтри…

en: Configure &Notifications...
uk: Налаштування с&повіщень…

en: Configure Completion...
uk: Налаштувати автодоповнення…

en: Configure KMail...
uk: Налаштування KMail…

en: Configure Unified Mailbox
uk: Налаштувати уніфіковану поштову скриньку

en: Configure shortcut
uk: Налаштовування скорочення

en: Configure the summary view
uk: Налаштувати перегляд резюме

en: Confirm &before send
uk: &Підтверджувати перед надсиланням

en: Confirm Deleting Emails Plugins
uk: Підтвердження додатків вилучення повідомлень

en: Contact cannot be stored: %1
uk: Не вдалося зберегти запис контакту: %1

en: Contact created successfully
uk: Запис контакту успішно створено

en: Contact modified successfully
uk: Запис контакту успішно змінено

[ctx: Contact the owner of the mailing list]
en: Contact Owner
uk: Зв’язатися з власником

en: Contains condition cannot be used with a number of characters inferior to 4.
uk: Не можна використовувати умову щодо вмісту, якщо кількість символів у критерії є меншою за 4.

en: Copy Decrypted To...
uk: Копіювати розшифроване до…

en: Copy Message | Copy %1 Messages
uk[0]: Скопіювати %1 повідомлення
uk[1]: Скопіювати %1 повідомлення
uk[2]: Скопіювати %1 повідомлень
uk[3]: Скопіювати %1 повідомлення

en: Copy Message To...
uk: Копіювати повідомлення до…

en: Copy Message to Folder
uk: Скопіювати повідомлення в теку

en: Copying messages canceled.
uk: Копіювання повідомлень скасовано.

en: Copying messages failed.
uk: Спроба копіювання повідомлень завершилася невдало.

en: Copying messages...
uk: Копіювання повідомлень…

en: Copyright © %1, KMail authors
uk: © Автори KMail, %1

en: Copyright © 2004–2010 Tobias Koenig
uk: © Tobias Koenig, 2004–2010

en: Core developer
uk: Головний розробник

en: Could not start "PIM Data Exporter" program. Please check your installation.
uk: Не вдалося запустити інструмент експортування даних PIM для керування особистими даними. Будь ласка, перевірте, чи встановлено потрібні компоненти.

en: Could not start certificate manager; please make sure you have Kleopatra properly installed.
uk: Не вдається запустити менеджер сертифікатів. Будь ласка, перевірте чи належним чином встановлено Kleopatra.

en: Could not start the ImportWizard. Please make sure you have ImportWizard properly installed.
uk: Не вдалося запустити майстер імпортування. Будь ласка, перевірте, чи належним чином встановлено ImportWizard.

en: Could not start the account wizard. Please make sure you have AccountWizard properly installed.
uk: Не вдається запустити майстер створення облікових записів. Будь ласка, перевірте, чи належним чином встановлено AccountWizard.

en: Could not start the import wizard. Please check your installation.
uk: Не вдається запустити майстер імпортування. Будь ласка, перевірте, чи встановлено потрібні компоненти.

en: Could not start the import wizard. Please make sure you have ImportWizard properly installed.
uk: Не вдалося запустити майстер імпортування. Будь ласка, перевірте, чи належним чином встановлено ImportWizard.

en: Create Follow Up Reminder...
uk: Створити нагадування щодо стеження…

en: Create...
uk: Створити…

en: Crypto support
uk: Підтримка шифрування

en: Cryptography
uk: Криптографія

en: Custom Account...
uk: Нетиповий обліковий запис…

en: Custom Templates
uk: Власні шаблони

en: Custom message-&id suffix:
uk: В&ласний суфікс ідентифікації повідомлення:

en: Customize accounts order...
uk: Налаштувати порядок записів…

en: Cut Message | Cut %1 Messages
uk[0]: Вирізати %1 повідомлення
uk[1]: Вирізати %1 повідомлення
uk[2]: Вирізати %1 повідомлень
uk[3]: Вирізати %1 повідомлення

en: D&ictionary:
uk: С&ловник:

en: Date
uk: Дата

en: Date Display:
uk: Показ дати:

en: Decrease tag priority
uk: Зменшити пріоритет мітки

en: Defa&ult send method:
uk: &Типовий метод надсилання:

en: Defaul&t domain:
uk: Тип&овий домен:

en: Default aggregation:
uk: Типове складання:

en: Default forwarding type:
uk: Типовий тип переспрямовування:

en: Default theme:
uk: Типова тема:

en: Define custom mime header fields:
uk: Власні нетипові заголовки для листів:

en: Delayed Messages...
uk: Відкладені повідомлення…

en: Delete Folder
uk: Вилучити теку

en: Delete Message
uk: Вилучити повідомлення

en: Delete Messages
uk: Вилучити повідомлення

en: Delete Search
uk: Вилучити пошук

en: Delete T&hread
uk: Вилучити г&ілку

en: Delete an entire thread
uk: Реалізував вилучення усієї гілки повідомлень

en: Delete current vCard
uk: Вилучити поточну візитівку

en: Delete messages without confirmation
uk: Вилучати повідомлення без підтвердження

en: Delete vCard
uk: Вилучити візитівку

en: Deleting and moving messages to trash...
uk: Вилучення і пересування повідомлень до смітника…

en: Deleting messages
uk: Вилучення повідомлень

en: Deleting messages canceled.
uk: Вилучення повідомлень перервано.

en: Deleting messages failed.
uk: Вилучення повідомлень зазнало невдачі.

en: Deleting messages...
uk: Вилучення повідомлень…

en: Deleting or moving messages to trash canceled.
uk: Вилучення або пересування повідомлень до смітника перервано.

en: Deleting or moving messages to trash failed.
uk: Спроба вилучити або пересунути повідомлення до смітника завершилася невдало.

en: Deny
uk: Відмовити

en: Deta&iled new mail notification
uk: Детальні спо&віщення про надходження пошти

en: Detect Automatically
uk: Визначити автоматично

en: Dictionary was not found. Please verify that you will use a correct dictionary.
uk: Словник не знайдено. Будь ласка, переконайтеся, що використовується належний словник.

en: Display KMail's Welcome Page
uk: Показати початкову сторінку KMail

en: Distribution list %2 is empty, it cannot be used. | Distribution lists %2 are empty, they cannot be used.
uk[0]: Списки розповсюдження «%2» порожні. Ви не можете ними скористатися.
uk[1]: Списки розповсюдження «%2» порожні. Ви не можете ним скористатися.
uk[2]: Списки розповсюдження «%2» порожні. Ви не можете ним скористатися.
uk[3]: Список розповсюдження «%2» порожній. Ви не можете ним скористатися.

en: Do not Loop
uk: не виконувати циклічного пошуку

en: Do not check certificate policies
uk: Не перевіряти правила сертифікатів

en: Do not perform any HTTP requests
uk: Не виконувати жодних запитів HTTP

en: Do not perform any LDAP requests
uk: Не виконувати жодних запитів LDAP

en: Do not send MDNs in response to encrypted messages
uk: Не надсилати сповіщення про долю повідомлення для зашифрованих повідомлень

en: Do not show a message preview pane
uk: Не відображати перегляд повідомлення

en: Do you really want to remove this %1 identity? | Do you really want to remove these %1 identities?
uk[0]: Ви дійсно хочете вилучити цей %1 профіль?
uk[1]: Ви дійсно хочете вилучити ці %1 профілі?
uk[2]: Ви дійсно хочете вилучити ці %1 профілів?
uk[3]: Ви дійсно хочете вилучити цей профіль?

en: Do you want to attach this folder "%1"?
uk: Хочете долучити теку «%1»?

en: Do you want to forward the selected messages as attachments in one message (as a MIME digest) or as individual messages?
uk: Ви бажаєте переслати вибрані повідомлення як долучення до одного повідомлення (тобто як дайджест MIME) чи як окремі повідомлення?

en: Do you want to remove forward prefix?
uk: Хочете вилучити префікс переспрямовування?

en: Do you want to remove reply prefix?
uk: Хочете вилучити префікс відповіді?

en: Do you want to remove tag '%1'?
uk: Бажаєте вилучити мітку «%1»?

en: Do you want to remove this attachment word?
uk: Хочете вилучити цей слово долучення?

en: Do you want to remove this email address?
uk: Хочете вилучити цю адресу електронної пошти?

en: Do you want to remove this selected charset?
uk: Хочете вилучити це позначене кодування?

en: Do you want to restart Akonadi?
uk: Хочете перезапустити Akonadi?

en: Do you want to save the message for later or discard it?
uk: Чи бажаєте ви зберегти повідомлення для подальшого використання або викинути його?

en: Documentation
uk: Документація

en: Documentation, still active
uk: Документація, лишається активним

en: Don't send
uk: Не надсилати

en: Done
uk: Виконано

en: E&mpty Trash
uk: С&порожнити смітник

en: E&nable detection of missing attachments
uk: Уві&мкнути визначення відсутніх долучень

en: E&xclude important messages from expiry
uk: Ви&ключити важливі повідомлення з вилучення застарілих повідомлень

en: E-mails Scams
uk: Небажані повідомлення

en: Edit "Out of Office" Replies...
uk: Редагувати відповіді «Мене немає»…

en: Edit Note...
uk: Змінити нотатку…

en: Edit Search...
uk: Змінити пошук…

en: Edit contact...
uk: Змінити запис контакту…

en: Edit...
uk: Редагувати…

en: Editor Plugins
uk: Додатки редактора

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Email Address Not Found in Key/Certificates
uk: Електронну адресу не знайдено в ключах/сертифікатах

en: Email Address:
uk: Адреса ел. пошти:

en: Email a&liases:
uk: А&льтернативні адреси:

en: Email added successfully.
uk: Адресу електронної пошти успішно додано.

en: Empty Trash
uk: Спорожнити смітник

en: Empty local &trash folder on program exit
uk: С&порожняти локальну теку-смітник при виході програми

en: Empty the local trash folder on program exit
uk: Спорожняти локальну теку-смітник при виході з програми

en: Enable Autocrypt
uk: Увімкнути автошифрування

en: Enable Undo Send
uk: Уможливити скасування надсилання

en: Enable Unified Mailboxes
uk: Увімкнути уніфіковані поштові скриньки

en: Enable Unified Mailboxes?
uk: Увімкнути уніфіковані поштові скриньки?

en: Enable automatic word wrapping at the specified width
uk: Увімкнути автоматичне перенесення слів на вказаній позиції у рядку

en: Enable external reference loading for a whole folder
uk: Уможливлення завантаження зовнішніх даних для цілої теки

en: Enable folders drag and drop
uk: Увімкнути перетягування зі скиданням для тек

en: Enable system tray icon
uk: Ввімкнути піктограму у системному лотку

en: Encry&pt sent messages
uk: Ши&фрувати надіслані повідомлення

en: Encrypt
uk: Зашифрувати

en: Encrypt all messages when possible
uk: Шифрувати усі повідомлення, якщо можливо

en: Encrypt draft messages
uk: Шифрувати чернетки повідомлень

en: Encrypt messages when possible
uk: Шифрувати повідомлення, якщо можливо

en: Encrypted Messages
uk: Зашифровані повідомлення

en: Encryption
uk: Шифрування

en: Encryption indicators
uk: Індикатори шифрування

en: Enhanced configuration dialogs
uk: Удосконалив вікна налаштувань

en: Enter charset:
uk: Введіть назву кодування:

en: Enter here the address of the server for online validation of certificates (OCSP responder). The URL is usually starting with http://.
uk: Введіть тут адресу сервера для миттєвої перевірки сертифікатів (OCSP-відповідача). Типово адреса починається з http://.

en: Enter here the location of your HTTP Proxy, which will be used for all HTTP requests relating to S/MIME. The syntax is host:port, for instance myproxy.nowhere.com:3128.
uk: Введіть тут адресу вашого HTTP проксі-сервера, який буде використовуватися для всіх HTTP-запитів, що стосуються S/MIME. Синтаксис: вузол:порт, наприклад myproxy.nowhere.com:3128.

en: Enter new forward prefix:
uk: Введіть новий префікс пересилки:

en: Enter new key word:
uk: Введіть нове слово:

en: Enter new reply prefix:
uk: Введіть новий префікс відповіді:

en: Entering a LDAP server here will make all LDAP requests go to that server first. More precisely, this setting overrides any specified host and port part in a LDAP URL and will also be used if host and port have been omitted from the URL. Other LDAP servers will be used only if the connection to the "proxy" failed.
    The syntax is "HOST" or "HOST:PORT". If PORT is omitted, port 389 (standard LDAP port) is used.
uk: Вказування LDAP сервера змусить програму спочатку робити всі LDAP-запити до цього сервера. Більш точно, цей параметр змушує заміняти назву вузла та порт вказані у LDAP адресі (URL). Вказані тут назва вузла та порт будуть використовуватись, якщо назва вузла та порт відсутні у LDAP адресі (URL). Інші LDAP сервери будуть використані, лише якщо з'єднання з «посередником» зазнає невдачі.
    Синтаксис: «ВУЗОЛ» або «ВУЗОЛ:ПОРТ». Якщо ПОРТ не вказано, буде використано порт №389 (стандартний LDAP-порт).

en: Entirely disables the use of HTTP for S/MIME.
uk: Повністю вимикає використання HTTP для S/MIME.

en: Entirely disables the use of LDAP for S/MIME.
uk: Повністю вимикає використання LDAP для S/MIME.

en: Error occurred during removing duplicate emails: '%1'
uk: Помилка під час спроби вилучити дублікати: %1

en: Error while generating new key pair: %1
uk: Помилка під час спроби створити пару ключів: %1

en: Error while removing duplicates
uk: Помилка під час спроби вилучити дублікати

en: Examples are available at <a href="https://ace.home.xs4all.nl/X-Faces/">https://ace.home.xs4all.nl/X-Faces/</a>.
uk: Приклади можна взяти з <a href="https://ace.home.xs4all.nl/X-Faces/">https://ace.home.xs4all.nl/X-Faces/</a>.

en: Exceptions
uk: Винятки

en: Expand all threads in the current folder
uk: Розкриває всі гілки в поточній теці

en: Expand the current thread or group
uk: Розгорнути поточну гілку або групу

en: Expire
uk: Вилучити застарілі повідомлення

en: Expire Folder
uk: Вилучити застарілі повідомлення з теки

en: Expire Old Messages?
uk: Вилучити застарілі повідомлення?

en: Expire...
uk: Вилучити застарілі повідомлення…

en: Export to PDF
uk: Експорт до PDF

en: Export to PDF...
uk: Експортувати до PDF…

en: Extend Selection to Next Message
uk: Включити до вибраного наступне повідомлення

en: Extend Selection to Previous Message
uk: Включити до вибраного попереднє повідомлення

en: External editor was started.
uk: Запущено зовнішній редактор.

en: F&older
uk: &Тека

en: F&ormat:
uk: Ф&ормат:

en: Failed to open autosave file at %1.
    Reason: %2
uk: Не вдалося відкрити файл автоматичного збереження у %1.
    Причина: %2

en: Failed to reduce image size to fit in header.
uk: Не вдалося зменшити розміри зображення до потрібних для заголовка.

en: Failed to reduce image size to fit in header. Install pngquant to obtain better compression results.
uk: Не вдалося зменшити розміри зображення до потрібних для заголовка. Встановіть pngquant, щоб отримати кращі результати стискання.

en: Failed to store contact
uk: Помилка під час збереження запису контакту

en: Fetch missing issuer certificates
uk: Діставати сертифікати джерела, яких не вистачає

en: Filter %1
uk: Фільтр «%1»

en: Filter &Log Viewer...
uk: Переглядач журналу &фільтра…

en: Filter on &Cc...
uk: Фільтр за &копією…

en: Filter on &From...
uk: Фільтр &за відправником…

en: Filter on &Subject...
uk: Фільтр за темо&ю…

en: Filter on &To...
uk: Фільтр за &адресатом…

en: Filter on Mailing-&List...
uk: Фільтр за &списком листування…

en: Filter on Mailing-List %1...
uk: Фільтр за списком листування %1…

en: Filter on Mailing-List...
uk: Фільтр за списком листування…

en: Filtering message %1 of %2
uk: Фільтрування повідомлення %1 з %2

en: Filtering messages
uk: Фільтрування повідомлень

en: Fix Quick Search keyboard navigation
uk: Виправлення клавіатурної навігації на панелі швидкого пошуку

en: Fix drag and drop from address book to composer
uk: Виправлення перетягування зі скиданням з адресної книги до редактора повідомлень

en: Fixed Width Font
uk: Моноширинний шрифт

en: Fixed many IMAP bugs
uk: Виправлення багатьох вад IMAP

en: Fixed widget styles
uk: Виправив стилі віджетів

en: Focus on First Folder
uk: Фокус на першу теку

en: Focus on Last Folder
uk: Фокус на останню теку

en: Focus on Next Folder
uk: Фокус до наступної теки

en: Focus on Next Message
uk: Фокус до наступного повідомлення

en: Focus on Previous Folder
uk: Фокус до попередньої теки

en: Focus on Previous Message
uk: Фокус до попереднього повідомлення

en: Folder List
uk: Список тек

en: Folder Shortcut %1
uk: Скорочення для теки %1

en: Folder Tooltips
uk: Підказки тек

en: Folder holds a mailing list
uk: Тека містить список листування

en: Folder name not defined.
uk: Назву теки не визначено.

en: Folders
uk: Теки

en: Followup Reminder Agent was not registered.
uk: Агент стеження за нагадуваннями не зареєстровано.

en: Followup Reminder Messages...
uk: Повідомлення стеження за нагадуваннями…

en: Fonts
uk: Шрифти

en: For &root certificates:
uk: Для &кореневих сертифікатів:

en: For end-user certificates/&keys:
uk: Для се&ртифікатів/ключів користувачів:

en: For intermediate CA certificates:
uk: Для проміжних сертифікатів гаранта:

en: For own certificates:
uk: Для власних сертифікатів:

en: For&ward Subject Prefixes
uk: П&рефікси теми пересилання

en: Form
uk: Форма

en: Format the plain text part of a message from the HTML markup. Bold, italic and underlined text, lists, and external references are supported.
uk: Виконати форматування звичайної текстової частини повідомлення на основі розмітки HTML. Передбачено підтримку напівжирного, курсивного та підкресленого шрифту, списків та зовнішніх посилань.

en: Former co-maintainer
uk: Колишній співсупроводжувач

en: Former core developer
uk: Колишній головний розробник

en: Former maintainer
uk: Попередній супроводжувач

en: Forward Inline As Default.
uk: Типово, пересилати вбудованим.

en: Forward Prefix:
uk: Префікс переспрямовування:

en: Forward To...
uk: Переслати до…

en: Found potential phishing email addresses <a href="phishingdetails">(details...)</a>
uk: Знайдено адреси електронної пошти, які є потенційно шахрайськими <a href="phishingdetails">(Подробиці…)</a>

en: From
uk: Від

en: Full message
uk: Повне повідомлення

en: GZ-Compressed Tar Archive (.tar.gz)
uk: Архів Tar, стиснений GZ (.tar.gz)

en: General
uk: Загальні

[ctx: General settings for the composer.]
en: General
uk: Загальні

en: Generate a new key pair
uk: Створити пару ключів

en: Generating new key pair...
uk: Створюємо пару ключів…

en: GnuPG Configure Module Error
uk: Помилка під час спроби налаштувати модуль GnuPG

en: GnuPG Settings...
uk: Параметри GnuPG…

en: GnuPG support
uk: Підтримка GnuPG

en: Go to Archive
uk: Перейти до архіву

en: Go to the next folder with unread messages
uk: Перейти до наступної теки з непрочитаними повідомленнями

en: Go to the next message
uk: Перейти до наступного повідомлення

en: Go to the next unread message
uk: Перейти до наступного непрочитаного повідомлення

en: Go to the next unread text
uk: Перейти до наступного непрочитаного тексту

en: Go to the previous folder with unread messages
uk: Перейти до попередньої теки з непрочитаними повідомленнями

en: Go to the previous message
uk: Перейти до попереднього повідомлення

en: Go to the previous unread message
uk: Перейти до попереднього непрочитаного повідомлення

[ctx: Go->]
en: Next Unread &Text
uk: Н&аступний непрочитаний текст

en: Grammar Checker Plugins
uk: Додатки перевірки граматики

en: HTML Messages
uk: Повідомлення HTML

en: HTML Status Bar Background - HTML Message
uk: Тло смужки стану HTML — повідомлення в HTML-форматі

en: HTML Status Bar Background - No HTML Message
uk: Тло смужки стану HTML — повідомлення не в HTML-форматі

en: HTML Status Bar Foreground - HTML Message
uk: Текст смужки стану HTML — повідомлення в HTML-форматі

en: HTML Status Bar Foreground - No HTML Message
uk: Текст смужки стану HTML — повідомлення не в HTML-форматі

en: HTML Toolbar
uk: Пенал HTML

en: HTTP Requests
uk: HTTP-запити

en: Header Style Plugins
uk: Додатки стилів заголовка

en: Headers
uk: Заголовки

en: Hide attachment list
uk: Приховати список долучень

en: Hide menu bar
uk: Приховати смужку меню

en: High security encryption will be used for this recipient (the encryption key is fully trusted). Click the icon for details.
uk: Для цього отримувача буде використано високобезпечне шифрування (ключ шифрування має необмежену довіру). Натисніть піктограму, щоб дізнатися більше.

en: IM status indicator
uk: Індикатор стану у системі обміну повідомленнями

en: INS
uk: ВСТ

[ctx: Icon used for folders which do have unread messages.]
en: &Unread:
uk: &Непрочитана:

[ctx: Icon used for folders with no unread messages.]
en: &Normal:
uk: &Звичайна:

en: Identity Name
uk: Назва профілю

en: Identity was not found. Please verify that you will use a correct identity.
uk: Профілю не знайдено. Будь ласка, переконайтеся, що використовується належний профіль.

en: If the number of recipients is larger than this value, KMail will warn and ask for a confirmation before sending the mail. The warning can be turned off.
uk: Якщо кількість адресатів перевищує це значення, KMail попередить вас і попросить вас підтвердити дію, перш ніж надсилати пошту. Це попередження можна вимкнути.

en: If this option is checked, Certificate Revocation Lists are never used to validate S/MIME certificates.
uk: Якщо буде позначено, програма ніколи не шукатиме S/MIME-сертифікати у списках анулювання сертифікатів.

en: If this option is checked, missing issuer certificates are fetched when necessary (this applies to both validation methods, CRLs and OCSP)
uk: Якщо буде позначено, сертифікати джерела, яких не вистачає, будуть діставатися за потреби (це стосується обох методів перевірки, САС та OCSP)

en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated online using the Online Certificates Status Protocol (OCSP). Fill in the URL of the OCSP responder below.
uk: Якщо ввімкнено, S/MIME сертифікати будуть миттєво перевірятися за допомогою протокол OCSP (Online Certificates Status Protocol). Заповніть поле адреси OCSP-відповідача нижче.

en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated using Certificate Revocation Lists (CRLs).
uk: Якщо буде позначено цей пункт, сертифікати S/MIME будуть перевірятися за допомогою Списків скасованих сертифікатів (CRL).

en: If this option is selected, the value of the HTTP proxy shown on the right (which comes from the environment variable http_proxy) will be used for any HTTP request.
uk: Якщо буде позначено, для всіх HTTP запитів буде використовуватися HTTP-проксі вказаний праворуч (це значення визначається змінною оточення http_proxy).

en: Ignore
uk: Проігнорувати

en: Ignore HTTP CRL distribution point of certificates
uk: Ігнорувати HTTP-адреси для САС, вказані в сертифікатах

en: Ignore LDAP CRL distribution point of certificates
uk: Ігнорувати LDAP-адреси для САС, вказані в сертифікатах

en: Ignore service URL of certificates
uk: Ігнорувати службову адресу (URL) сертифікатів

en: Image
uk: Зображення

en: Implemented todo status handling
uk: Реалізація обробки станів завдання

en: Import/Export KMail Data...
uk: Імпортувати або експортувати дані KMail…

en: Important Message
uk: Важливе повідомлення

en: Important changes since last version:
uk: Важливі зміни з часу випуску попередньої версії:

en: Impossible to send email
uk: Неможливо надіслати пошту

en: Improve 'Mark Message as' popup menu
uk: Удосконалення контекстного меню «Позначити повідомлення як»

en: Improve configuration dialog
uk: Удосконалення вікна налаштувань

en: Improve efficiency and consistency of code
uk: Удосконалення ефективності та сумісності коду

en: Improve layout of recipients editor
uk: Удосконалення компонування редактора отримувачів

en: Improve status bar messages
uk: Удосконалення повідомлень смужки стану

en: Improved HTML support
uk: Покращена підтримка HTML

en: Improved asynchronous processes
uk: Удосконалення асинхронних процесів

en: Improved execution speed
uk: Збільшення швидкості роботи

en: Improved icon/image processing
uk: Удосконалення обробки піктограм і зображень

en: Improved internal program documentation
uk: Удосконалив внутрішньопрограмну документацію

en: Improved message importing
uk: Удосконалення імпортування повідомлень

en: Improved searches
uk: Покращені можливості пошуку

en: Increase tag priority
uk: Збільшити пріоритет мітки

en: Indexing Collections...
uk: Індексуємо збірки…

en: Informs if message reading is a suspected email scam
uk: Інформувати, якщо повідомлення ймовірно є небажаним

en: Initiating sending process...
uk: Запуск процесу надсилання…

en: Insert
uk: Вставити

en: Insert Signature At C&ursor Position
uk: Вставити підпис у позицію к&урсора

en: Insert clipboard text as attachment
uk: Вставити текст з буфера як долучення

en: Insert the RFC-compliant signature separator (two dashes and a space on a line) before the signature
uk: Вставляти сумісний з RFC відокремлювач підпису (два дефіси та пробіл у окремому рядку) перед підписом

en: Insert the signature above any quoted text
uk: Вставити підпис над цитованим текстом

en: Install pngquant to obtain better image quality.
uk: Встановіть pngquant, щоб отримати зображення кращої якості.

[ctx: Interval suffix]
en:  minute |  minutes
uk[0]:  хвилина
uk[1]:  хвилини
uk[2]:  хвилин
uk[3]:  хвилина

en: Invalid Attachment Name
uk: Некоректна назва долучення

en: Invalid Email Address
uk: Неправильна адреса електронної пошти

en: Invalid Email Alias "%1"
uk: Помилкова альтернативна адреса «%1»

en: Invalid header
uk: Некоректний заголовок

en: Invitations
uk: Запрошення

en: Invoke Handler
uk: Викликати обробник

en: Japanese language support
uk: Підтримка японської мови

en: Jump to First Unread Message
uk: показати перше непрочитане повідомлення

en: Jump to Folder...
uk: Перейти до теки…

en: Jump to Last Selected Message
uk: показати останнє позначене повідомлення

en: Jump to Newest Message
uk: показати найновіше повідомлення

en: Jump to Oldest Message
uk: показати найстаріше повідомлення

en: Jump to original folder
uk: Перейти до початкової теки

en: KDE Email Client
uk: Програма для роботи з електронною поштою у KDE

en: KDE Kontact Summary
uk: Зведення Kontact KDE

en: KMail &Introduction
uk: &Вступ до KMail

en: KMail Error
uk: Помилка Kmail

en: KMail can analyze messages for suspected email scams by looking for common techniques used to deceive you
uk: KMail може аналізувати повідомлення і виявляти серед них небажані за допомогою типових методик захисту від таких повідомлень

en: KMail can send a small (48x48 pixels) low-quality picture with every message. For example, this could be a picture of you or a glyph. It is shown in the recipient's mail client (if supported).
uk: KMail може надсилати малі (48x48 пікселів), низькоякісні зображення з кожним повідомленням. Наприклад, це може бути малюнок з вашим підписом на папері. Це зображення буде показано у поштовій програмі адресата повідомлення (якщо підтримується).

en: KMail has many powerful features that are described in the <a href='help:/kmail2/index.html'>documentation</a>.
uk: У KMail багато потужних можливостей, які описано у <a href='help:/kmail2/index.html'>документації</a>.

en: KMail is currently in offline mode. Click <a href="kmail:goOnline">here</a> to go online . . .</p>
uk: KMail працює в автономному режимі. Натисніть <a href="kmail:goOnline">тут</a>, щоб з'єднатись з мережею…</p>

en: KMail is currently in offline mode. How do you want to proceed?
uk: KMail працює в автономному режимі. Що робити далі?

en: KMail is now based on the Akonadi Personal Information Management framework, which brings many changes all around.
uk: Нову версію KMail засновано на оболонці керування особистою інформацією Akonadi, впровадження якої пов’язано зі значними змінами.

en: KMail is set to be offline; all network jobs are suspended
uk: KMail працює в автономному режимі; всі мережні дії не доступні

en: KMail is set to be online; all network jobs resumed
uk: KMail працює в мережі; всі мережні дії доступні

en: KMail is set to be online; all network jobs will resume when a network connection is detected
uk: KMail налаштовано на роботу у мережі. Щойно буде виявлено з’єднання, програма поновити виконання завдань з роботи у мережі.

en: KMail is the email client by KDE. It is designed to be fully compatible with Internet mailing standards including IMAP, POP3 and SMTP.
uk: KMail — клієнтська програма для роботи з електронною поштою у KDE. Цю програму створено з урахуванням повної сумісності із стандартами обміну поштою у інтернеті, зокрема IMAP, POP3 та SMTP.

en: KMail was unable to detect any mailing list in this folder.
uk: KMail не вдалося виявити список листування у цій теці.

en: KMail was unable to fully detect a mailing list in this folder. Please fill in the addresses by hand.
uk: KMail не вдалося виявити список листування у цій теці. Заповніть, будь ласка, адреси вручну.

en: KMail will send a black-and-white image through the X-Face header.
uk: KMail надішле чорно-біле зображення з використанням заголовка X-Face.

en: KMail will send a colored image through the Face header.
uk: KMail надішле кольорове зображення з використанням заголовка Face.

en: KMail will send both a colored and a black-and-white image.
uk: KMail надішле і кольорове, і чорно-біле зображення.

en: Key Generation Error
uk: Помилка під час створення ключа

en: Killed lots of bugs
uk: Виправлення багатьох вад

en: Kontact Summary
uk: Зведення Контакту

en: Kontact Summary View
uk: Перегляд зведення Контакту

en: LDAP Requests
uk: LDAP-запити

en: LDAP support, maintenance
uk: Підтримка LDAP, супровід

[ctx: Label to a checkbox, so is either checked/unchecked]
en: Include in Manual Mail Check
uk: Включити до перевірки вручну

[ctx: Label to a checkbox, so is either checked/unchecked]
en: Switch offline on KMail Shutdown
uk: Переходити у режим «поза мережею» під час закриття KMail

en: Last Search
uk: Останній пошук

en: Layout
uk: Компонування

en: Less GUI freezes, mail checks happen in the background
uk: Менше гальмування у інтерфейсі, фонові перевірки надходження нової кореспонденції

en: Let others know you prefer encryption
uk: Повідомити іншим, що ви надаєте перевагу шифруванню

en: Link
uk: Посилання

en: List Archives
uk: Архіви списку листування

en: List Help
uk: Довідка зі списку листування

en: List of collections is empty. %1
uk: Список збірок є порожнім. %1

en: Lists the available options for user feedback
uk: Показати доступні варіанти для відгуків користувача

en: Load E&xternal References
uk: Завантажити з&овнішні посилання

en: Load External References
uk: Завантажувати зовнішні посилання

en: Load external reference when mail comes for this contact
uk: Завантажувати дані за зовнішніми посиланнями, якщо повідомлення надійшло від цього контакту

en: Loading external references in html mail will make you more vulnerable to "spam" and may increase the likelihood that your system will be compromised by other present and anticipated security exploits.
uk: Завантаження зовнішніх посилань для html-листів зменшує рівень безпеки щодо «спаму» та збільшує ймовірність використання зловмисниками інших відомих шпарин у безпеці системи.

en: Locali&zed format (%1)
uk: &Локалізований формат (%1)

en: Long folder list
uk: Великий список тек

en: Loop in All Folders
uk: виконати циклічний пошук у всіх теках

en: Loop in All Marked Folders
uk: виконати циклічний пошук у всіх позначених теках

en: Loop in Current Folder
uk: виконати циклічний пошук в поточній теці

en: Lose Formatting
uk: Відкинути форматування

en: Lose the formatting?
uk: Відкинути форматування?

en: Low security encryption will be used for this recipient (the encryption key is untrusted). Click the icon for details.
uk: Для цього отримувача буде використано низькобезпечне шифрування (ключ шифрування вважається не гідним довіри). Натисніть піктограму, щоб дізнатися більше.

en: M&ove Thread to Trash
uk: Пересунути &гілку в смітник

en: Mail Merge Agent was not registered.
uk: Агент об'єднання пошти не зареєстровано.

en: Mail Summary Configuration Dialog
uk: Вікно налаштування резюме пошти

en: Mailing List Name: %1
uk: Назва списку листування: %1

en: Mailing list description:
uk: Опис списку листування:

en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

en: Maintainer
uk: Супровід

en: Major contributor
uk: Основний учасник розробки

en: Major contributor to Akonadi
uk: Основний учасник розробки Akonadi

en: Major contributor, still active
uk: Основний учасник розробки, усе ще активний

en: Manage &Sieve Scripts...
uk: Керування скриптами &Sieve…

en: Many valuable contributions
uk: Багато цінних внесків

en: Mar&k Message
uk: Поз&начити повідомлення

en: Mar&k selected message as read after
uk: По&значати вибране повідомлення як прочитане після

en: Mark &Thread
uk: Позначити &гілку

en: Mark All Messages As Read in This Folder and All its Subfolder
uk: Позначити усі повідомлення у цій теці і усіх підтеках як прочитані

en: Mark Thread as &Action Item
uk: Позначити гілку як &елемент дії

en: Mark Thread as &Important
uk: Позначити гілку як ва&жливу

en: Mark Thread as &Read
uk: Позначити гілку як &прочитану

en: Mark Thread as &Unread
uk: Позначити гілку як н&епрочитану

en: Mark all messages in the selected thread as read
uk: Позначити всі повідомлення у вибраній гілці як прочитані

en: Mark all messages in the selected thread as unread
uk: Позначити всі повідомлення у вибраній гілці як непрочитані

en: Maximum Attachment Size:
uk: Максимальний розмір долучення:

en: Maximum recent addresses retained:
uk: Максимальна кількість недавніх адрес:

en: Medium security encryption will be used for this recipient (the encryption key is marginally trusted). Click the icon for details.
uk: Для цього отримувача буде використано посередньо безпечне шифрування (ключ шифрування має обмежену довіру). Натисніть піктограму, щоб дізнатися більше.

[ctx: Menu item]
en: Encoding
uk: Кодування

en: Message
uk: Повідомлення

en: Message Body
uk: Тіло повідомлення

en: Message Default Format
uk: Типовий формат повідомлень

en: Message Disposition Notifications
uk: Сповіщення про долю повідомлення

en: Message From &Template
uk: Нове повідомлення на основі &шаблону

en: Message List
uk: Список повідомлень

en: Message List - Action Item Messages
uk: Список повідомлень — повідомлення з елементами дії

en: Message List - Important Messages
uk: Список повідомлень — важливе повідомлення

en: Message List - Unread Messages
uk: Список повідомлень — непрочитані повідомлення

en: Message Preview Pane
uk: Панель перегляду повідомлення

en: Message Tag: %1
uk: Мітка повідомлення: %1

en: Message Tags
uk: Мітки повідомлень

en: Message Viewer
uk: Перегляд повідомлень

en: Message Window
uk: Вікно повідомлення

en: Message template for forward
uk: Шаблон повідомлення пересилання

en: Message template for new message
uk: Шаблон повідомлення для нового повідомлення

en: Message template for reply
uk: Шаблон повідомлення відповіді

en: Message template for reply to all
uk: Шаблон повідомлення відповіді всім

en: Message will be encrypted
uk: Лист буде зашифровано

en: Message will be signed
uk: Лист буде підписано

en: Message will not be encrypted
uk: Лист не буде зашифровано

en: Message will not be signed
uk: Лист не буде підписано

[ctx: Message->]
en: &Forward
uk: &Переслати

[ctx: Message->]
en: &Reply
uk: Ві&дповісти

[ctx: Message->]
en: Mailing-&List
uk: &Список листування

[ctx: Message->Forward->]
en: &Redirect...
uk: &Переспрямувати…

[ctx: Message->Forward->]
en: As &Attachment...
uk: Як &долучення…

en: Messages archived
uk: Повідомлення архівовано

en: Messages copied successfully.
uk: Повідомлення успішно скопійовано.

en: Messages deleted successfully.
uk: Повідомлення успішно вилучено.

en: Messages moved successfully.
uk: Повідомлення успішно пересунуто.

en: Messages moved to trash or deleted successfully
uk: Повідомлення успішно пересунуто до смітника або вилучено.

en: Messages moved to trash successfully.
uk: Повідомлення успішно пересунуто до смітника.

en: Misc
uk: Інше

en: Mod&ify...
uk: &Змінити…

en: Modify the selected identity
uk: Змінити вибраний профіль

en: Modify...
uk: Змінити…

en: More information under <a href="https://quimby.gnus.org/circus/face/">https://quimby.gnus.org/circus/face/</a>.
uk: Докладніші відомості: <a href="https://quimby.gnus.org/circus/face/">https://quimby.gnus.org/circus/face/</a>.

en: More...
uk: Інше…

en: Move Message | Move Messages
uk[0]: Пересунути повідомлення
uk[1]: Пересунути повідомлення
uk[2]: Пересунути повідомлення
uk[3]: Пересунути повідомлення

en: Move Message To...
uk: Пересунути повідомлення до…

en: Move Message to Folder
uk: Пересунути повідомлення в теку

en: Move To Trash
uk: Пересунути до смітника

en: Move message to trashcan
uk: Пересунути повідомлення в смітник

en: Move thread to trashcan
uk: Пересунути всю гілку в смітник

en: Move to Trash
uk: Пересунути в смітник

en: Moved all messages to the trash
uk: Всі повідомлення пересунуто у смітник

en: Moving messages
uk: Пересування повідомлень

en: Moving messages canceled.
uk: Пересування повідомлень перервано.

en: Moving messages failed.
uk: Помилка пересування повідомлень.

en: Moving messages to trash canceled.
uk: Пересування повідомлень до смітника перервано.

en: Moving messages to trash failed.
uk: Спроба пересунути повідомлення до смітника завершилася невдало.

en: Moving messages to trash...
uk: Пересування повідомлень до смітника…

en: Moving messages...
uk: Пересування повідомлень…

en: Multiple encryption keys per address
uk: Багато ключів шифрування для однієї адреси

en: Name of the attachment:
uk: Назва долучення:

en: Network connection detected, all network jobs resumed
uk: Виявлено з’єднання з мережею; поновлено виконання всіх дій у мережі

en: Network is unconnected. Folder information cannot be updated.
uk: З’єднання з мережею не встановлено, отже дані теки не може бути оновлено.

en: Never
uk: Ніколи

en: Never Automatically
uk: Не робити це автоматично

en: Never consult a CRL
uk: Ніколи не довідуватися у САС

en: New AddressBook Contact...
uk: Створити запис контакту у адресній книзі…

en: New HTML renderer (QtWebEngine)
uk: Новий засіб обробки і показу HTML (QtWebEngine)

en: New Mail Notification
uk: Сповіщення про надходження пошти

en: New Mail Notifier Agent not registered. Please contact your administrator.
uk: Агент сповіщення про нову пошту не зареєстровано. Будь ласка, повідомте про це адміністратора вашої системи.

en: New Message From &Template
uk: Нове повідомлення на основі &шаблону

en: New Message To...
uk: Нове повідомлення до…

en: New Message t&o Mailing-List...
uk: &Надіслати повідомлення до списку листування…

en: New Message to Recipients...
uk: Надіслати повідомлення отримувачам…

en: New Messages
uk: Нові повідомлення

en: New Messages In
uk: Нові повідомлення у

en: New message list and new folder tree
uk: Новий список повідомлень і нове дерево тек

en: Next &Unread Message
uk: Наступне н&епрочитане повідомлення

en: Next Selected Folder
uk: Наступна позначена тека

en: Next Unread &Folder
uk: Наст&упна непрочитана тека

en: No Picture
uk: Зображення не вказано

en: No Subject
uk: Без теми

en: No Subject Specified
uk: Не вказано тему

en: No To: specified
uk: Не вказано адресата

[ctx: No addresses are retained]
en: No save
uk: Без збереження

en: No autosave
uk: Без автозбереження

en: No folder returned.
uk: Не повернуто назви теки.

en: No folder selected
uk: Не вказано теки

en: No image will be sent.
uk: Ніякого зображення надіслано не буде.

en: No key
uk: Немає ключа

en: No limit
uk: Не обмежувати

en: No messages selected.
uk: Не позначено жодного повідомлення.

en: No network connection detected, all network jobs are suspended
uk: Не виявлено з’єднання з мережею; всі завдання з роботи у мережі відкладено

en: No picture set for your address book entry.
uk: У вашій адресній книзі не вказано будь-якого зображення.

en: No unread messages in your monitored folders
uk: Немає непрочитаних повідомлень у ваших теках під наглядом

en: Not available
uk: Недоступний

en: Not available.
uk: Недоступний.

en: Notes/calendar integration
uk: Інтеграція нотаток і календаря

en: Nothing
uk: Нічого

en: Number and type of accounts configured in KMail (receiver and sender).
uk: Кількість і тип облікових записів, які налаштовано у KMail (отримувач і відправник).

en: Numerous technical corrections
uk: Численні технічні виправлення

en: OCSP responder URL:
uk: Адреса OCSP-відповідача:

en: OCSP responder signature:
uk: Підпис OCSP-відповідача:

en: OVR
uk: ЗАМ

en: Offline
uk: Автономний режим

en: On All Mail Checks
uk: при будь-який перевірці пошти

en: On Manual Mail Checks
uk: при перевірці пошти вручну

en: One of the configured OpenPGP encryption keys does not contain any user ID with the configured email address for this identity (%1).
uk: Один з налаштованих OpenPGP-ключів для шифрування не містить жодного ідентифікатора користувача, який би містив адресу електронної пошти для цього профілю (%1).

en: One of the configured OpenPGP signing keys does not contain any user ID with the configured email address for this identity (%1).
    This might result in warning messages on the receiving side when trying to verify signatures made with this configuration.
uk: Один з налаштованих OpenPGP ключів для підпису не містить жодного ідентифікатора користувача, який би містив адресу електронної пошти для цього профілю (%1).
    Такі налаштування призведуть до того, що отримувачі повідомлень будуть бачити попередження при спробі перевірити підписи.

en: One of the configured S/MIME encryption certificates does not contain the configured email address for this identity (%1).
uk: Один з налаштованих S/MIME-сертифікатів для шифрування не містить адреси електронної пошти для цього профілю (%1).

en: One of the configured S/MIME signing certificates does not contain the configured email address for this identity (%1).
    This might result in warning messages on the receiving side when trying to verify signatures made with this configuration.
uk: Один з налаштованих S/MIME-сертифікатів для підпису не містить адреси електронної пошти для цього профілю (%1).
    Така конфігурація призведе до того, що отримувачі повідомлень будуть бачити попередження при спробі перевірити підписи.

en: Online Certificate Validation
uk: Миттєва перевірка сертифікатів

en: Online status (unknown)
uk: Мережний стан (невідомий)

en: Online/Offline
uk: В мережі/Поза мережею

en: Only allow this many recipients to be specified for the message. This applies to doing a "Reply to All", entering recipients manually or using the "Select..." picker.  Setting this limit helps you to avoid accidentally sending a message to too many people.  Note, however, that it does not take account of distribution lists or mailing lists.
uk: Дозволити вказувати не більше вказаної кількості отримувачів повідомлення. Значення цього параметра стосуватиметься дії «Відповісти усім», введення списку отримувачів вручну та використання кнопки «Вибрати…». Визначення такого обмеження допоможе запобігти надсиланню повідомлення надто великій кількості отримувачів. Втім, слід зауважити, що це не стосується надсилання повідомлень за списками розповсюдження або за допомогою списків листування.

en: Only check for new mail
uk: Тільки перевірити на нову пошту

en: Only headers
uk: Тільки заголовки

en: Only open composer window
uk: Тільки відкрити вікно редактора

en: Open &Message
uk: Відкрити &повідомлення

en: Open &Search Folder
uk: Ві&дкрити теку пошуку

en: Open Address Book
uk: Відкрити адресну книгу

en: Open Folder: "%1"
uk: Відкрити теку: «%1»

en: Open Image...
uk: Відкрити зображення…

en: Open Message
uk: Відкрити повідомлення

en: Open Message in List Archive
uk: Відкрити повідомлення з архіву списку

en: Open in Address Book
uk: Відкрити в адресній книзі

en: Open this folder on &startup:
uk: Відкривати т&еку при запуску:

en: OpenPGP encryption key:
uk: Ключ OpenPGP для шифрування:

en: OpenPGP key:
uk: Ключ OpenPGP:

en: OpenPGP signing key:
uk: Ключ OpenPGP для підписів:

en: Opening Autosave File Failed
uk: Невдала спроба відкриття файла автозбереження

en: Optimize qt-cast; fix QUrl()
uk: Оптимізація qt-cast; виправлення QUrl()

en: Optionally compress attachments
uk: Необов'язкове стискання долучень

en: Organi&zation:
uk: &Установа:

en: Original author
uk: Початковий автор

en: Original encryption support PGP 2 and PGP 5 support
uk: Розробка початкової версії системи шифрування, підтримка PGP 2 та PGP 5

en: Other Actio&ns...
uk: Інші д&ії…

en: Out of office reply active on server | Out of office reply active on servers
uk[0]: На серверах задіяно відповідь щодо відсутності на місці
uk[1]: На серверах задіяно відповідь щодо відсутності на місці
uk[2]: На серверах задіяно відповідь щодо відсутності на місці
uk[3]: На сервері задіяно відповідь щодо відсутності на місці

en: Outgoing Account:
uk: Обліковий запис вихідної пошти:

en: Outgoing accounts (add at least one):
uk: Вихідні облікові записи (додайте хоча б один):

en: Outlook-compatible attachment naming
uk: Надавати долученням сумісні з Outlook назви

en: Overwrite defaults:
uk: Перезаписати типове:

en: Overwrite global settings for security defaults
uk: Перезаписати загальні параметри для типового захисту

en: PDF document (*.pdf)
uk: документ PDF (*.pdf)

en: PGP 6 support and further enhancements of the encryption support
uk: Підтримка PGP 6 та інші покращення системи шифрування

en: POP filters
uk: Фільтри для POP

en: Paste as Attac&hment
uk: Вставити як &долучення

en: Patch Solaris crash
uk: Латка для усування аварійного завершення роботи у Solaris

en: Patch composer configuration
uk: Латка до налаштувань редактора повідомлень

en: Patch for PGP
uk: Латка для PGP

en: Patch for window resizing problem
uk: Латка для усування проблеми зі зміною розмірів вікна

en: Picture
uk: Зображення

en: Please select the folder that should be archived.
uk: Будь ласка, вкажіть теку, яку слід архівувати.

en: Please take a moment to fill in the KMail configuration panel at Settings->Configure KMail. You need to create at least a default identity and incoming as well as outgoing mail account.
uk: Будь ласка, заповніть поля панелі налаштовування KMail (відкривається за допомогою пункту меню Параметри → Налаштування KMail). Вам потрібно принаймні створити типовий профіль та облікові записи для вхідної пошти і для надсилання пошти.

en: Please wait . . .
uk: Будь ласка, зачекайте…

en: Please wait while the message is transferred | Please wait while the %1 messages are transferred
uk[0]: Будь ласка, зачекайте поки %1 повідомлення буде перенесено
uk[1]: Будь ласка, зачекайте поки %1 повідомлення буде перенесено
uk[2]: Будь ласка, зачекайте поки %1 повідомлень буде перенесено
uk[3]: Будь ласка, зачекайте поки %1 повідомлення буде перенесено

en: Plugin Editor Information
uk: Інформація щодо додатка редактора

en: Plugins Information
uk: Відомості щодо додатків

en: Plugins support
uk: Підтримка додатків

en: Plugins used in KMail.
uk: Додатки, які використано у KMail.

en: Port to MS Windows®
uk: Портування на MS Windows®

en: Post New Message
uk: Надіслати нове повідомлення

en: Post to List
uk: Надіслати до списку

en: Pr&epend Signature
uk: Приєднати п&ідпис

en: Prefer &HTML to Plain Text
uk: На&давати перевагу HTML над простим текстом

en: Prefer &Plain Text to HTML
uk: Надавати перевагу п&ростому тексту над HTML

en: Prefer HTML to plain text
uk: Надавати перевагу HTML над простим текстом

en: Preferred handler:
uk: Головний обробник:

en: Preview
uk: Переглянути

en: Previous Selected Folder
uk: Попе&редня позначена тека

en: Previous Unread &Message
uk: Попере&днє непрочитане повідомлення

en: Previous Unread F&older
uk: Попе&редня непрочитана тека

en: Primary host for LDAP requests:
uk: Основний вузол для LDAP-запитів:

en: Printing
uk: Друк

en: Printing Output
uk: Вихід друку

en: Push email (IMAP IDLE)
uk: Надсилання повідомлень (IMAP IDLE)

[ctx: Queue the message for sending at a later date]
en: Queue
uk: Додати до черги

en: Quota
uk: Квота

en: Quote characters
uk: Символи цитування

en: Quote original message:
uk: Цитування початкового повідомлення:

en: Quoted Text - First Level
uk: Цитування тексту — перший рівень

en: Quoted Text - Second Level
uk: Цитування тексту — другий рівень

en: Quoted Text - Third Level
uk: Цитування тексту — третій рівень

en: Re&move
uk: Ви&лучити

en: Re&save as Template
uk: Знову з&берегти як шаблон

en: Re-enable All "Do not Ask Again" Warnings
uk: Ввімкнути знову всі попередження «більше не питати»

en: Read message body from 'file'
uk: Зчитати тіло повідомлення з вказаного файла

en: Reading
uk: Читання

[ctx: Receiver of the email]
en: To
uk: Кому

en: Recognize any of the following key words as intention to attach a file:
uk: Вважати будь-яке з наступних слів наміром долучити файл:

en: Recognize any sequence of the following prefixes (entries are case-insensitive regular expressions):
uk: Розпізнавати будь-яку послідовність наступних префіксів (без урахування регістру):

en: Recycle colors on deep &quoting
uk: &Повторювати кольори при глибокому цитуванні

en: Reindex
uk: Повторно індексувати

en: Remember recent addresses entered, and offer them for recipient completion
uk: Пам’ятати останні введені адреси і пропонувати їх для доповнення рядка отримувача

en: Remo&ve
uk: Ви&лучити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Remove &Action Item Thread Mark
uk: Вилучити мітку про &елемент дії з гілки

en: Remove &Important Thread Mark
uk: Зняти мітку про &важливість гілки

en: Remove Duplicates in This Folder and All its Subfolder
uk: Вилучити дублікати у цій теці і усіх її підтеках

en: Remove Identity | Remove Identities
uk[0]: Вилучити профілі
uk[1]: Вилучити профілі
uk[2]: Вилучити профілі
uk[3]: Вилучити профіль

en: Remove Shortcut
uk: Вилучити скорочення

en: Remove selected tag
uk: Вилучити вибрану мітку

en: Remove the selected identity
uk: Вилучити вибраний профіль

en: Removing duplicates
uk: Вилучення дублікатів

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Rename the selected identity
uk: Перейменувати вибраний профіль

en: Repl&y Subject Prefixes
uk: П&рефікси теми відповіді

en: Reply Prefix:
uk: Префікс відповіді:

en: Reply Special
uk: Особлива відповідь

en: Reply To...
uk: Надіслати відповідь до…

en: Reply Without &Quote...
uk: Відповідь &без цитування…

en: Reply to &All...
uk: Відповісти всі&м…

en: Reply to A&uthor...
uk: Відповісти автор&у…

en: Reply to Mailing-&List...
uk: Відповісти до &списку листування…

en: Request Help
uk: Попросити про допомогу

en: Resave this message in the Templates folder. It can then be used at a later time.
uk: Знову зберегти це повідомлення у теці шаблонів. Ним можна буде скористатися пізніше.

en: Resource %1 is broken.
    %2
uk: Ресурс %1 пошкоджено.
    %2

en: Restart
uk: Перезапустити

en: Restart Account
uk: Перезапустити обліковий запис

en: Restart Akonadi
uk: Перезапустити Akonadi

en: Restore default domain name
uk: Відновити типову назву домену

en: Retrieval Options
uk: Параметри отримання пошти

en: Retrieving Folder Contents
uk: Отримуємо вміст тек

en: Retrieving folder properties
uk: Отримання параметрів теки

en: Rich Text
uk: Форматований текст

en: Rich Text Editing
uk: Редагування з форматуванням

en: S&end as Is
uk: Надіслати &як є

en: S/MIME Validation
uk: Перевірка S/MIME

en: S/MIME encryption certificate:
uk: S/MIME-сертифікат для шифрування:

en: S/MIME signing certificate:
uk: S/MIME-сертифікат для підписування:

en: Safe Browsing
uk: Безпечний перегляд

en: Save &As...
uk: Зберегти &як…

en: Save &Distribution List...
uk: Зберегти &список розповсюдження…

en: Save A&ttachments...
uk: &Зберегти долучення…

en: Save Attachments...
uk: Зберегти долучення…

en: Save Image On Disk...
uk: Зберегти зображення на диску…

en: Save Link As...
uk: Зберегти посилання як…

en: Save To File
uk: Зберегти до файла

en: Save as &Draft
uk: Зберегти як &чернетку

en: Save as &File
uk: Зберегти як &файл

en: Save as &Template
uk: Зберегти як &шаблон

en: Save email as text or html file
uk: Зберегти повідомлення у текстовому файлі або файлі html

en: Save email in Draft folder
uk: Зберегти повідомлення до теки чернеток

en: Save email in Template folder
uk: Зберегти повідомлення у теці шаблонів

en: Save this message in the Drafts folder. It can then be edited and sent at a later time.
uk: Зберегти це повідомлення у теці чернеток. Його можна буде відредагувати надіслати пізніше.

en: Scan emails for tracking URLs
uk: Шукати у повідомленнях адреси для стеження за користувачем

en: Scroll down current message. If at end of current message, go to next unread message.
uk: Прокрутити поточне повідомлення вниз. Якщо це кінець повідомлення, перейти до наступного.

en: Search &only in:
uk: Шукати &тільки в:

en: Search Anyway
uk: Шукати попри все

en: Search complete.
uk: Пошук завершено

en: Search failed some errors were found: <ul><li>%1</li></ul>
uk: Спроба пошуку зазнала невдачі. Виявлено помилки: <ul><li>%1</li></ul>

en: Search failed.
uk: Невдалий пошук.

en: Search folder &name:
uk: Назва теки для р&езультатів пошуку:

en: Search in &all folders
uk: Шукати у &всіх теках

en: Search stopped.
uk: Пошук зупинено.

en: Search tag...
uk: Шукати мітку…

en: Searching...
uk: Шукаємо…

en: Security Warning
uk: Попередження безпеки

en: Security defaults
uk: Типове для захисту

en: Select
uk: Вибрати

en: Select &All Messages
uk: Ви&брати всі повідомлення

en: Select &Recipients...
uk: Вибрати &адресатів…

en: Select Draft Folder
uk: Вибір теки чернеток

en: Select First Message
uk: Позначити перше повідомлення

en: Select Folder with Focus
uk: Вибрати теку з фокусом

en: Select Folders...
uk: Вибрати теки…

en: Select Last Message
uk: Позначити останнє повідомлення

en: Select Message with Focus
uk: Вибрати повідомлення з фокусом

en: Select Send-mail Folder
uk: Вибір теки надісланої пошти

en: Select Templates Folder
uk: Вибір теки шаблонів

en: Select a cryptographic format for this message
uk: Виберіть формат шифрування для цього повідомлення

en: Select email to put in whitelist:
uk: Виберіть адресу для додавання до «білого» списку:

en: Select specific folders:
uk: Виберіть окремі теки:

en: Select the dictionary to use when spell-checking this message
uk: Виберіть словник, який буде використано для перевірки правопису у цьому повідомленні

en: Select the number of days here
uk: Виберіть кількість днів

en: Select the outgoing account to use for sending this message
uk: Виберіть обліковий запис вихідної пошти для надсилання цього повідомлення

en: Select the plugin summaries to show on the summary page.
uk: Вкажіть резюме додатка, які слід показати на сторінці резюме.

en: Select the sent-mail folder where a copy of this message will be saved
uk: Виберіть теку надісланої пошти, у якій зберігатиметься копія цього повідомлення

en: Send
uk: Надіслати

en: Send &Later
uk: Надіслати &пізніше

en: Send &Later Via
uk: Надіслати &пізніше за допомогою

en: Send &messages in outbox folder:
uk: Надсилати пошту з &теки «вихідні»:

en: Send A&gain...
uk: Надіслати &знову…

en: Send As Digest
uk: Надіслати дайджест

en: Send BCC: to 'address'. This can be repeated
uk: Надіслати приховану копію на вказану адресу. Можна використовувати декілька разів.

en: Send CC: to 'address'. This can be repeated
uk: Надіслати копію на вказану адресу. Можна використовувати декілька разів.

en: Send Confirmation
uk: Надіслати підтвердження

en: Send Email
uk: Надіслати пошту

en: Send Individually
uk: Надіслати окремо

en: Send Later
uk: Надіслати пізніше

en: Send Later Agent was not registered.
uk: Агент відкладеного надсилання не зареєстровано.

en: Send Now
uk: Надіслати зараз

en: Send Queued Messages Via
uk: Надіслати повідомлення з черги за допомогою

en: Send both
uk: Надіслати обидва

en: Send color (Face)
uk: Надіслати кольорове (Face)

en: Send message to 'address' or attach the file the 'URL' points to
uk: Надіслати повідомлення за вказаною адресою або долучити
    файл, на який вказує «URL»

en: Send monochrome (X-Face)
uk: Надіслати монохромне (X-Face)

en: Send picture with every message:
uk: Надсилати зображення з кожним повідомленням:

en: Send policy:
uk: Поведінка при надсиланні:

en: Send queued mail on mail check
uk: Надсилати пошту з черги при перевірці пошти

en: Sending Message Failed
uk: Не вдалося надіслати повідомлення

en: Sending Without Confirmation
uk: Надсилати без підтвердження

en: Sending messages
uk: Надсилання повідомлень

en: Sent Folder is not defined. Please set it before sending the mail.
uk: Не визначено теку надісланої кореспонденції. Будь ласка, встановіть належні параметри теки, перш ніж надсилати повідомлення.

en: Sent-mail &folder:
uk: Тека надіслани&х повідомлень:

en: Serverside Subscription...
uk: Підписка на сервері…

en: Set Focus to Quick Search
uk: Перевести фокус на швидкий пошук

en: Set a subject for this message
uk: Вкажіть тему цього повідомлення

en: Set as &Default
uk: Встановити як &типовий

en: Set as Default
uk: Встановити як типовий

en: Set body of message
uk: Встановити тіло повідомлення

en: Set from Address Book
uk: Вибрати з адресної книги

en: Set identity name
uk: Встановити назву профілю

en: Set replyTo to 'address'
uk: Встановити для відповідей адресу «address»

en: Set subject of message
uk: Встановити тему повідомлення

en: Set the "From:" email address for this message
uk: Вкажіть адресу «Від:» для цього повідомлення

en: Set the default forwarded message format
uk: Встановити типовий формат переспрямовування повідомлень

en: Set the maximum number of recipients for the warning
uk: Встановити максимальну кількість отримувачів. Якщо цю кількість буде перевищено, програма показуватиме попередження.

en: Set the text width for automatic word wrapping
uk: Встановити позицію автоматичного перенесення слів у рядку

[ctx: Settings regarding the subject when composing a message.]
en: Subject
uk: Тема

en: Several patches
uk: Декілька латок

en: Share image...
uk: Оприлюднити зображення…

en: Short folder list
uk: Малий список тек

en: Show Favorite Folders View
uk: Показ панелі улюблених тек

en: Show HTML Format
uk: Показувати дані у форматі HTML

en: Show HTML format when mail comes from this contact
uk: Показувати дані у форматі HTML, якщо повідомлення надійшло від цього контакту

en: Show Unread Email in TaskBar
uk: Показувати кількість непрочитаних повідомлень на панелі задач

en: Show attachment list
uk: Показати список долучень

en: Show crypto label indicator
uk: Показувати індикатор мітки шифрування

en: Show crypto ownertrust icons
uk: Показувати піктограми довіри до власника ключа

en: Show encryption key ownertrust level
uk: Показувати рівень довіри до власника ключа шифрування

en: Show folder quick search field
uk: Показувати поле швидкого пошуку у теці

en: Show folder quick search line edit
uk: Показувати рядок швидкого пошуку у теці

en: Show for each folder the number of newly arrived messages
uk: Відображати кількість нових повідомлень, що надійшли, для кожної теки

en: Show full path for folders
uk: Показувати повний шлях до тек

[ctx: Show shortcut for focus quick search. Don't change it]
en: Search... <%1>
uk: Шукати… <%1>

en: Show sign/encrypt indicator
uk: Показувати індикатор підписування/шифрування

en: Show the Text Snippet Management and Insertion Panel in the composer.
uk: Показувати керування фрагментами тексту і панель вставки у редакторі листів.

en: Show the message preview pane below the message list
uk: Відображати перегляд повідомлення під списком повідомлень

en: Show the message preview pane next to the message list
uk: Відображати перегляд повідомлення збоку від списку повідомлень

en: Show unread email in Taskbar
uk: Показувати кількість непрочитаних повідомлень на панелі задач

[ctx: Shows the linenumber of the cursor position.]
en:  Line: %1
uk:  Рядок: %1

en: Sign
uk: Підписати

en: Sign all messages
uk: Підписувати усі повідомлення

en: Sign messages
uk: Підписувати повідомлення

en: Signature
uk: Підпис

en: Smart for&mat (%1)
uk: &Розумний формат (%1)

en: Smiley-->emoticons processing
uk: Обробка емоційок

en: Some custom folder for identity does not exist (anymore); therefore, default folders will be used.
uk: Якоїсь із нетипових тек профілю вже не існує. Тому буде використано типові теки.

en: Some of the folders you want to search in are not fully indexed yet or have been excluded from indexing. All the folders checked below will be scheduled for priority reindexing. If you uncheck a folder it may still be indexed later, unless it was manually excluded from indexing.
uk: Деякі з тек, де ви хочете виконати пошук, ще не повністю індексовано або виключено із процесу індексування. Усі теки, позначені нижче, буде заплановано до пріоритетного індексування. Якщо ви знімете позначку з пункту теки, її все одно буде індексовано пізніше, якщо ви не виключите цю теку з індексування вручну.

en: Some of the new features in this release of KMail include:
uk: Серед нових можливостей у цьому випуску KMail:

en: Specifies the number of custom MIME header fields to be inserted in messages (for internal use only)
uk: Визначає кількість нетипових полів заголовків MIME, які буде вставлено до повідомлень (лише для внутрішнього використання)

en: Specifies the policy used when displaying policy
uk: Визначає правила, які буде показано у вікні правил

en: Specifies the width of the collection field in the Search Window dialog (for internal use only)
uk: Визначає ширину поля збірки у діалоговому вікні пошуку (лише для внутрішнього використання)

en: Specifies the width of the date field in the Search Window dialog (for internal use only)
uk: Визначає ширину поля дати у діалоговому вікні пошуку (лише для внутрішнього використання)

en: Specifies the width of the folder field in the Search Window dialog (for internal use only)
uk: Визначає ширину поля теки у діалоговому вікні пошуку (лише для внутрішнього використання)

en: Specifies the width of the receiver field in the Search Window dialog (for internal use only)
uk: Визначає ширину поля отримувача у діалоговому вікні пошуку (лише для внутрішнього використання)

en: Specifies the width of the sender field in the Search Window dialog (for internal use only)
uk: Визначає ширину поля відправника у діалоговому вікні пошуку (лише для внутрішнього використання)

en: Specifies the width of the subject field in the Search Window dialog (for internal use only)
uk: Визначає ширину поля теми у діалоговому вікні пошуку (лише для внутрішнього використання)

en: Specifies whether the folders will expire in the background (for internal use only)
uk: Визначає, чи вилучатимуться застарілі повідомлення з тек у фоновому режимі (лише для внутрішнього використання)

en: Specifies whether this is the very first time that the application is run (for internal use only)
uk: Визначає, чи є першим цей запуск програми (лише для внутрішнього використання)

en: Specify e&ditor:
uk: В&кажіть редактор:

en: Specify the folder to open when the program is started
uk: Вкажіть теку, яку слід відкрити після запуску програми

en: Spellcheck: off
uk: Правопис: вимкнено

en: Spellcheck: on
uk: Правопис: увімкнено

en: Spellchecker
uk: Перевірка правопису

en: Sta&ndard format (%1)
uk: Типовий &C-формат (%1)

en: Standard Templates
uk: Стандартні шаблони

en: Start minimized to tray
uk: Запускати згорнутим до лотка

[ctx: Start of the filename for a mail archive file]
en: Archive
uk: Архів

en: Starting...
uk: Запуск…

en: Status:
uk: Стан:

en: Subscribe to List
uk: Підписатися на список листування

en: Substantial contributor
uk: Суттєвий учасник розробки

en: Substantial contributor, still active
uk: Суттєвий учасник розробки, досі активний

en: Summary for %1
uk: Резюме для %1

en: Support for adding notes (annotations) to mails
uk: Підтримка додавання нотаток (анотацій) до листів

en: Sync All
uk: Синхронізувати все

en: System Tray
uk: Системний лоток

en: System tray notification
uk: Сповіщення через системний лоток

en: Ta&g Settings
uk: Параметри мі&тки

en: Tag not Found
uk: Мітку не знайдено

en: Templates
uk: Шаблони

en: Text Conversion Plugins
uk: Додатки перетворення тексту

en: Text Direction Toolbar
uk: Панель напрямку тексту

en: Thank you,
uk: Дякуємо,

en: The KDE Mail Client
uk: Клієнт електронної пошти KDE

en: The KMail Team
uk: Команда розробників KMail

en: The email to this recipient will be encrypted, but the security of the encryption is unknown (the encryption key could not be verified). Click the icon for details.
uk: Повідомлення електронної пошти цьому отримувачеві буде зашифровано, але рівень захисту шифрування залишиться невідомим (ключ шифрування не вдалося перевірити). Натисніть піктограму, щоб дізнатися більше.

en: The file contains multiple messages. Only the first message is shown.
uk: Файл містить декілька повідомлень. Показано тільки перше повідомлення.

en: The file does not contain a message.
uk: Файл не містить повідомлення.

en: The height of the Configure KMail dialog (for internal use only)
uk: Висота діалогового вікна налаштування KMail (лише для внутрішнього використання)

en: The height of the search window (for internal use only)
uk: Висота вікна пошуку (лише для внутрішнього використання)

en: The maximum number of recently entered addresses that will be remembered for completion
uk: Максимальна кількість нещодавно введених адрес, які зберігатимуться для потреб автодоповнення

en: The message you have composed seems to refer to an attached file but you have not attached anything. Do you want to attach a file to your message?
uk: Здається, що написане повідомлення посилається на файл з долученням, але ви не долучили жодного файла. Бажаєте долучити файл?

en: The module is missing. Please verify your installation. This module is provided by Kleopatra.
uk: Не вистачає модуля. Будь ласка, перевірте, чи все встановлено належними чином. Потрібний нам модуль є частиною пакунка Kleopatra.

en: The most recently selected folder in the folder selection dialog.
uk: Остання вибрана тека у діалоговому вікні вибирання тек.

en: The signature file is not valid
uk: Некоректний файл підпису

en: The size of the identity dialog (for internal use only)
uk: Розмір діалогового вікна профілів (лише для внутрішнього використання)

en: The threshold for when to warn the user that a folder is nearing its quota limit.
uk: Поріг, коли слід видати попередження користувачеві про те, що розмір теки наближається до обмеження квоти.

en: The width of the Configure KMail dialog (for internal use only)
uk: Ширина діалогового вікна налаштування KMail (лише для внутрішнього використання)

en: The width of the search window (for internal use only)
uk: Ширина вікна пошуку (лише для внутрішнього використання)

en: There are no unread messages
uk: Непрочитаних повідомлень немає

en: There is nothing to undo.
uk: Немає чого повертати.

en: There was a problem renaming your search folder. A common reason for this is that another search folder with the same name already exists. Error returned "%1".
uk: Під час спроби перейменування вашої теки пошуку виникли проблеми. Типовою причиною подібних проблем є існування іншої теки пошуку з тією самою назвою. Повернуте повідомлення про помилку: «%1».

en: These attachments: <ul><li>%1</li></ul> were added externally. Remove them if it's an error.
uk: Ці долучення: <ul><li>%1</li></ul> було додано із зовнішнього ресурсу. Вилучіть їх, якщо це є наслідком помилки.

en: This attachment: <ul><li>%1</li></ul> was added externally. Remove it if it's an error.
uk: Це долучення: <ul><li>%1</li></ul> було додано із зовнішнього ресурсу. Вилучіть його, якщо це є наслідком помилки.

en: This charset is not supported.
uk: Цей набір символів ще не підтримується.

en: This folder %1 is read only. Please verify the configuration of account %2
uk: Теку %1 призначено лише для читання. Будь ласка, вкажіть належні параметри облікового запису %2.

en: This folder does not have any expiry options set
uk: Для цієї теки не встановлені параметри для вилучення застарілих повідомлень

en: This identity has been changed to use the default transport: | These %1 identities have been changed to use the default transport:
uk[0]: %1 профіль було змінено, щоб використовувати типовий транспорт:
uk[1]: %1 профілі було змінено, щоб використовувати типовий транспорт:
uk[2]: %1 профілів було змінено, щоб використовувати типовий транспорт:
uk[3]: %1 профіль було змінено, щоб використовувати типовий транспорт:

en: This identity has been changed to use the modified transport: | These %1 identities have been changed to use the modified transport:
uk[0]: Цей %1 профіль було змінено, щоб використовувати змінений транспорт:
uk[1]: Ці %1 профілі було змінено, щоб використовувати змінений транспорт:
uk[2]: Ці %1 профілів було змінено, щоб використовувати змінений транспорт:
uk[3]: Цей %1 профіль було змінено, щоб використовувати змінений транспорт:

en: This list is checked for every outgoing message from the top to the bottom for a charset that contains all required characters.
uk: Вказані у цьому списку кодування перевіряться з верху до низу для кожного листа, поки не буде знайдено кодування, що містить всі символи, які є у цьому листі.

en: This option requires dirmngr >= 0.9.0
uk: Цей параметр потребує наявності dirmngr >= 0.9.0

en: This prevents the automatic expiry of old messages in a folder from deleting (or moving to an archive folder) the messages that are marked 'Important' or 'Action Item'
uk: Це оберігає листи позначені як «Важливий» або «Дія» від автоматичного вилучення (або переміщення до архівної теки) у разі збігання терміну давності

en: This shortcut allows to send mail directly.
    Mail can be send accidentally.
    What do you want to do?
uk: За допомогою цього скорочення можна надіслати
    пошту безпосередньо. Пошту може бути
    надіслано випадково. Що робити?

en: This value is used to decide whether the KMail Introduction should be displayed.
uk: Це значення використовується для того, щоб вирішити, чи слід програмі показувати сторінку вступу до KMail.

en: Timestamp for 'Transmission completed' status messages
uk: Додав час до повідомлень «Перенесення завершено»

en: To: field is empty. Send message anyway?
uk: Ви не вказали адресата. Надіслати повідомлення попри все?

en: Toggle Message Tag: %1
uk: Перемкнути мітку повідомлення: %1

en: Toggle rich text editing mode
uk: Увімкнути або вимкнути режим редагування форматованого тексту

en: Too many recipients
uk: Забагато адресатів

en: Tools Plugins
uk: Додатки інструментів

en: Transport was not found. Please verify that you will use a correct mail transport.
uk: Каналу надсилання не знайдено. Будь ласка, переконайтеся, що використовується належний канал надсилання пошти.

en: Turn this option on to make Outlook(tm) understand attachment names containing non-English characters
uk: Позначте цей пункт, щоб програма Outlook™ могла зрозуміти назви долучень, що містять не латинські літери

en: Turning HTML mode off will cause the text to lose the formatting. Are you sure?
uk: Вимикання режиму HTML призведе до втрати форматування тексту. Ви справді цього бажаєте?

en: URL for mailing list posting:
uk: Адреса для дописів у списку листування:

en: Unable to create folder. %1
uk: Не вдалося створити теку. %1

en: Unable to fetch folder. Error reported: %1
uk: Не вдалося отримати назву теки. Повідомлення про помилку: %1

en: Unable to fetch parent folder. Error reported: %1
uk: Не вдалося отримати назву батьківської теки. Повідомлення про помилку: %1

en: Unable to return list of folders.
uk: Не вдалося повернути список тек.

en: Unable to start "PIM Data Exporter" program
uk: Не вдалося запустити інструмент експортування даних

en: Unable to start ImportWizard
uk: Не вдалося запустити майстер імпортування

en: Unable to start account wizard
uk: Не вдалося запустити майстер створення облікових записів

en: Unable to start import wizard
uk: Не вдалося запустити майстер імпортування

en: Uncompressed Archive (.tar)
uk: Нестиснений архів (.tar)

en: Undefined Encryption Key
uk: Невизначений ключ шифрування

en: Undefined Signing Key
uk: Ключ для підписування не вказано

en: Undo send
uk: Скасувати надсилання

en: Unread Message
uk: Непрочитане повідомлення

en: Unselect All
uk: Скасувати вибір всіх

en: Unsubscribe From List
uk: Відписатися від списку листування

en: Unsubscribe from List
uk: Відписатися від списку листування

en: Usability tests and improvements
uk: Випробовування і вдосконалення зручності користування

en: Usage:
uk: Використання:

en: Use &this proxy for HTTP requests:
uk: Використовувати &цей проксі для HTTP запитів:

en: Use Fi&xed Font
uk: Використовувати &моноширинний шрифт

en: Use Global Setting
uk: Використовувати загальні параметри

en: Use HTML
uk: Використовувати HTML

en: Use custom &icons
uk: &Використовувати нетипові піктограми

en: Use e&xternal editor instead of composer
uk: Використов&увати зовнішній редактор

en: Use of HTML in mail will make you more vulnerable to "spam" and may increase the likelihood that your system will be compromised by other present and anticipated security exploits.
uk: Використання HTML у пошті послаблює ваш захист від «спаму» та збільшує ймовірність використання шпарин у захисті вашої системи.

en: Use s&ystem HTTP proxy:
uk: Використовувати с&истемний проксі:

en: Use same key for encryption and signing
uk: Використовувати один ключ для шифрування та підписування

en: Use the selected identity by default
uk: Типово використовувати вибраний профіль

en: User Feedback
uk: Відгуки користувача

en: Validate Send Default Shortcut
uk: Підтверджувати типове скорочення надсилання

en: Validate certificates online (OCSP)
uk: Інтерактивна перевірка сертифікатів (OCSP)

en: Various and sundry bug fixes
uk: Різні і всякі виправлення вад

en: View the given message file
uk: Переглянути вказаний файл з повідомленням

[ctx: View->]
en: &Collapse Thread / Group
uk: З&горнути гілку/групу

[ctx: View->]
en: &Expand Thread / Group
uk: &Розгорнути гілку/групу

[ctx: View->]
en: C&ollapse All Threads
uk: Зг&орнути всі гілки

[ctx: View->]
en: Ex&pand All Threads
uk: &Розгорнути всі гілки

en: Warn if certificates/ke&ys expire soon (configure thresholds below)
uk: Попереджати, якщо сертифікати/кл&ючі скоро застаріють (вкажіть час нижче)

en: Warn if the number of recipients is more than:
uk: Попереджати, якщо кількість адресатів перевищує:

en: Warn if too many recipients are specified
uk: Попереджати, якщо кількість адресатів завелика

en: Warn when trying to send unencrypted messages
uk: Попереджати при надсиланні незашифрованих повідомлень

en: Warn when trying to send unsigned messages
uk: Попереджувати при спробі відіслати непідписане повідомлення

en: We cannot create tag. A tag with same name already exists.
uk: Створити мітку неможливо: мітка з такою назвою вже існує.

en: We cannot delete vCard file.
uk: Не вдалося вилучити файл візитівки.

en: We hope that you will enjoy KMail.
uk: Сподіваємося, ви отримаєте задоволення від роботи з KMail.

en: Webengine Plugins
uk: Додатки вебрушіїв

en: What's next?
uk: Що наступне?

en: When check, sent messages will be stored in the encrypted form
uk: Якщо буде позначено, надіслані повідомлення зберігатимуться у зашифрованому форматі

en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the URL. The first found DP entry is used.  With this option all entries using the HTTP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
uk: Сертифікат, що підлягає перевірці у САС, зазвичай, містить записи з інформацією про «адреси розповсюдження САС». Ця інформація є адресою (URL), яка розповідає як отримати доступ до CAC. Використовується перша знайдена у сертифікаті адреса розповсюдження САС. Якщо позначити цей пункт, при пошуку адреси розповсюдження САС, всі записи, що вказують використовувати HTTP протокол, будуть проігноровані.

en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the URL. The first found DP entry is used.  With this option all entries using the LDAP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
uk: Сертифікат, що підлягає перевірці у САС, зазвичай, містить записи з інформацією про «адреси розповсюдження САС». Ця інформація є адресою (URL), яка розповідає як отримати доступ до CAC. Використовується перша знайдена у сертифікаті адреса розповсюдження САС. Якщо буде позначено цей пункт, при пошуку адреси розповсюдження САС, всі записи, що вказують використовувати LDAP протокол, будуть проігноровані.

en: When replying or forwarding, quote the message in the original format it was received. If unchecked, the reply will be as plain text by default.
uk: У відповіді або переспрямовуваному повідомленні процитувати повідомлення у початковому форматі. Якщо зняти позначку з цього пункту, типово, текст повідомлення буде перетворено у звичайний текстовий формат.

en: When replying, add quote signs in front of all lines of the quoted text, even when the line was created by adding an additional line break while word-wrapping the text.
uk: Під час створення відповіді додавати символи цитування перед усіма рядками цитованого тексту, навіть якщо рядок було створено додаванням розриву рядка під час розбиття на рядки для зручності читання.

en: When replying, do not quote any existing signature
uk: Не цитувати у відповідях будь-які наявні підписи

en: When replying, only quote the selected text (instead of the complete message), if there is text selected in the message window.
uk: Під час створення відповіді цитувати лише позначений фрагмент тексту замість цілого повідомлення, якщо у вікні повідомлення позначено фрагмент тексту.

en: Whether to ask if users wants to enable Unified Mailboxes if more than one email accounts are detected. We only ever ask once.
uk: Визначає, чи слід питати користувача щодо вмикання уніфікованих поштових скриньок, якщо виявлено декілька облікових записів електронної пошти. Питання ставитиметься лише один раз.

en: Whitelist:
uk: «Білий» список:

en: Work Offline
uk: Працювати автономно

en: Work Online
uk: Працювати в мережі

en: X-Face support
uk: Підтримка X-Face

en: You are trying to send the mail to more than %1 recipients. Send message anyway?
uk: Ви намагаєтеся надіслати повідомлення більше, ніж %1 адресатам. Продовжити процедуру надсилання повідомлення?

en: You did not selected a valid folder.
uk: Вами не вказано чинної теки.

en: You did not specify a subject. Send message anyway?
uk: Ви не вказали тему повідомлення. Надсилати його попри все?

en: You do not have your own contact defined in the address book.
uk: Ви не вказали ваш власний контакт у вашій адресній книзі.

en: You forgot to add conditions.
uk: Ви забули визначити умови.

en: You forgot to define condition.
uk: Ви забули визначити умову.

en: You forgot to select collections.
uk: Ви забули позначити збірки.

en: You have chosen to encode attachment names containing non-English characters in a way that is understood by Outlook(tm) and other mail clients that do not support standard-compliant encoded attachment names.
    Note that KMail may create non-standard compliant messages, and consequently it is possible that your messages will not be understood by standard-compliant mail clients; so, unless you have no other choice, you should not enable this option.
uk: Ви обрали таке кодування назв долучень (що містять не латинські символи), яке дозволить закодованим назвам бути зрозумілими програмі Outlook™ та іншим поштовим програмам, які не підтримують закодовані за загальним стандартом назви долучень.
    Хоча KMail може створювати повідомлення, які не відповідають загальним стандартам; але в результаті цього може статися, що ваші повідомлення не будуть зрозумілі програмам-поштарям, які вміють працювати з загальними стандартами. Тому ви не повинні позначати цей пункт, якщо немає нагальної потреби зробити це.

en: You have more than one email account set up.
    Do you want to enable the Unified Mailbox feature to show unified content of your inbox, sent and drafts folders?
    You can configure unified mailboxes, create custom ones or
    disable the feature completely in KMail's Plugin settings.
uk: У вас налаштовано декілька облікових записів електронної пошти.
    Хочете увімкнути можливість уніфікованої поштової скриньки для показу уніфікованого вмісту вашої теки вхідної і надісланої пошти, а також теки чернеток?
    Ви можете налаштувати уніфіковані поштові скриньки, створити нетипові або
    повністю вимкнути цю можливість за допомогою параметрів додатків KMail.

en: You must enter your email address in the From: field. You should also set your email address for all identities, so that you do not have to enter it for each message.
uk: Потрібно ввести вашу адресу електронної пошти у поле «Від:». Додатково встановіть вашу адресу електронної пошти для кожної профілю, і вам не потрібно буде вводити її для кожного повідомлення окремо.

en: You must specify at least one receiver in order to be able to encrypt a draft.
uk: Вам слід вказати принаймні одну адресу отримувача, щоб програма могла зашифрувати чернетку.

en: You must specify at least one receiver, either in the To: field or as CC or as BCC.
uk: Ви повинні вказати щонайменше одну адресу отримувача в полях «Кому», «Копія» або «Потайна копія».

en: Zoom: %1%
uk: Масштаб: %1%

en: email
uk: ел. пошта

en: no proxy
uk: без проксі

en: pngquant exited with code %1: %2
uk: Роботу pngquant завершено з кодом виходу %1: %2

[ctx: preferred format of encrypted messages]
en: Preferred format:
uk: Основний формат:

[ctx: sender address field]
en: &From:
uk: &Від:

[ctx: spinbox suffix: unit for kilobyte]
en:  kB
uk:  кБ

[ctx: to be continued with "do not loop", "loop in current folder", and "loop in all folders"]
en: When &trying to find unread messages:
uk: П&ри спробі знайти непрочитані повідомлення:

[ctx: to be continued with "jump to first new message", "jump to first unread or new message", and "jump to last selected message"]
en: When ente&ring a folder:
uk: При пе&реході до теки:

en: unnamed
uk: без назви

en: web
uk: сторінка у інтернеті

[ctx: what's this help]
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">When jumping to the next unread message, it may occur that no more unread messages are below the current message.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Do not loop:</span> The search will stop at the last message in the current folder.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Loop in current folder:</span> The search will continue at the top of the message list, but not go to another folder.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Loop in all folders:</span> The search will continue at the top of the message list. If no unread messages are found it will then continue to the next folder.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Similarly, when searching for the previous unread message, the search will start from the bottom of the message list and continue to the previous folder depending on which option is selected.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Loop in all marked folders: </span>This is the same as "Loop in all folders" except that only folders are taken into account which have been marked with the folder property "Act on new/unread mail in this folder".</p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">При виборі наступного непрочитаного листа може статися так, що нижче поточного листа немає непрочитаних повідомлень.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Не виконувати циклічний пошук</span>: пошук буде зупинено на останньому повідомленні в теці.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Виконати циклічний пошук в поточній теці</span>: пошук буде продовжено з початку списку повідомлень в поточній теці.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Виконати циклічний пошук у всіх теках</span>: пошук буде продовжено з початку списку повідомлень. Якщо і в такому разі не буде знайдено непрочитаних повідомлень, пошук буде продовжено у наступній теці.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Під час пошуку попереднього непрочитаного листа поведінка програми буде подібною до попередньої. Тільки пошук буде продовжено знизу списку повідомлень, а потім, можливо, в попередній теці, якщо вибране позначено відповідний пункт.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Виконати пошук у всіх позначених теках: </span>Те сама, що і «Виконати пошук у всіх теках», але братимуться до уваги лише теки, які було позначено властивістю «Обробляти для нових/непрочитаних листів у цій теці».</p></body></html>

en: Ägypten and Kroupware project management
uk: Керування проєктами Ägypten та Kroupware
