knotes - en to uk translation catalogue (169 entries)

en: &All Desktops
uk: &Всі стільниці

en: &Background color:
uk: Колір т&ла:

en: &Delete
uk: &Вилучити

en: &Help
uk: &Довідка

en: &Remember desktop
uk: Па&м'ятати стільницю

en: &Rich text
uk: &Форматований текст (RTF)

en: &Select All
uk: &Вибрати все

en: &Show note in taskbar
uk: &Відображати нотатку у смужці задач

en: &Tab size:
uk: Розмір &табуляції:

en: &Text color:
uk: Колір &тексту:

en: &Unselect All
uk: Скасувати ви&бір всього

en: (note locked, it will not removed)
uk: (нотатку заблоковано, її не буде вилучено)

en: <a href="whatsthis">How does this work?</a>
uk: <a href="whatsthis">Як це працює?</a>

en: <qt><p>You can customize title note. You can use:</p><ul><li>%d current date (short format)</li><li>%l current date (long format)</li><li>%t current time</li></ul></qt>
uk: <qt><p>Ви можете налаштувати заголовки нотаток. Можливі замінники:</p><ul><li>%d — поточна дата (скорочений формат)</li><li>%l — поточна дата (повністю)</li><li>%t — поточний час</li></ul></qt>

en: <qt>A file named <b>%1</b> already exists.<br />Are you sure you want to overwrite it?</qt>
uk: <qt>Вже існує файл з назвою <b>%1</b>.<br />Ви дійсно хочете його перезаписати?</qt>

en: <qt>Do you really want to delete note <b>%1</b>?</qt>
uk: <qt>Ви дійсно хочете вилучити нотатку <b>%1</b>?</qt>

[ctx: @action:button Search notes]
en: Search...
uk: Шукати…

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete Selected Notes...
uk: Вилучити позначені нотатки…

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit...
uk: Змінити…

[ctx: @action:inmenu]
en: New Popup Note...
uk: Створити нотатку...

[ctx: @action:inmenu]
en: Print Preview Selected Notes...
uk: Попередній перегляд друку позначених нотаток…

[ctx: @action:inmenu]
en: Print Selected Notes...
uk: Надрукувати позначені нотатки…

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename...
uk: Перейменувати…

[ctx: @action:inmenu create new popup note]
en: &New
uk: С&творити

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete this note?
uk: Ви справді хочете вилучити цю нотатку?

[ctx: @info]
en: Select the folder where the note will be saved:
uk: Виберіть теку, у якій зберігатимуться нотатки:

[ctx: @info]
en: To print notes, first select the notes to print from the list.
uk: Щоб надрукувати нотатки, спочатку позначте їх у списку.

[ctx: @info:credit]
en: Copyright © 2003–%1 Kontact authors
uk: © Автори Kontact, 2003–%1

[ctx: @info:credit]
en: Current Maintainer
uk: Поточний супровідник

[ctx: @info:credit]
en: Developer
uk: Розробник

[ctx: @info:credit]
en: Previous Maintainer
uk: Колишній супровідник

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can add a new popup note.
uk: Буде відкрито діалогове вікно, за допомогою якого ви зможете створити контекстну нотатку.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create a new popup note.
uk: Буде відкрито діалогове вікно, за допомогою якого ви зможете створити контекстну нотатку.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can modify an existing popup note.
uk: Буде відкрито діалогове вікно, за допомогою якого ви зможете змінити вміст контекстної нотатки.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can rename an existing popup note.
uk: Буде відкрито діалогове вікно, за допомогою якого ви зможете перейменувати контекстну нотатку.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be prompted if you really want to permanently remove the selected popup note.
uk: Програма запитає вас про те, чи справді ви бажаєте назавжди вилучити позначену нотатку.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be prompted to print the selected popup note.
uk: Програма запитає вас про те, чи бажаєте ви надрукувати позначену нотатку.

[ctx: @item]
en: Meeting
uk: Зустріч

[ctx: @item]
en: New Note
uk: Нова нотатка

[ctx: @item]
en: Note: %1
uk: Нотатка: %1

[ctx: @label]
en: No Results found in search.
uk: Нічого не знайдено.

[ctx: @label popup note name]
en: Name:
uk: Назва:

[ctx: @label:textbox]
en: New Name:
uk: Нова назва:

[ctx: @label:textbox]
en: Search notes:
uk: Шукати нотаток:

[ctx: @title]
en: Popup Notes
uk: Нотатки

[ctx: @title:window]
en: Configure Shortcuts
uk: Налаштовування скорочень

[ctx: @title:window]
en: Confirm Delete
uk: Підтвердження вилучення

[ctx: @title:window]
en: Edit Popup Note
uk: Зміна контекстної нотатки

[ctx: @title:window]
en: Print Popup Notes
uk: Друк нотаток

[ctx: @title:window]
en: Rename Popup Note
uk: Перейменування контекстної нотатки

[ctx: @title:window]
en: Save As
uk: Збереження із новою назвою

[ctx: @title:window]
en: Search Notes
uk: Пошук нотаток

[ctx: @title:window]
en: Select notes
uk: Позначте нотатки

[ctx: @title:window]
en: Select notes to delete
uk: Позначте нотатки для вилучення

[ctx: @title:window]
en: Select theme
uk: Виберіть тему

[ctx: @title:window]
en: Show Popup Note
uk: Показ контекстної нотатки

en: Accounts
uk: Облікові записи

en: Alarm:
uk: Нагадування:

en: Align Block
uk: Вирівнювати як блок

en: Align Center
uk: Вирівнювати по центру

en: Align Left
uk: Вирівнювати ліворуч

en: Align Right
uk: Вирівнювати праворуч

en: An error was occurred during renaming: %1
uk: Під час спроби перейменування сталася помилка: %1

en: Auto &indent
uk: Авто-&відступ

en: Bold
uk: Жирний

en: Confirm Delete
uk: Підтвердити вилучення

en: Copyright © 1997–%1 KNotes authors
uk: © Автори KNotes 1997–%1

en: Copyright © 2013-%1 Laurent Montel <montel@kde.org>
uk: © Laurent Montel <montel@kde.org>, 2013–%1

en: Create new note
uk: Створення нотатки

en: Decrease Indent
uk: Зменшити відступ

en: Default &height:
uk: Типова &висота:

en: Default &width:
uk: Типова &ширина:

en: Default Title:
uk: Типовий заголовок:

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete Note...
uk: Вилучити нотатку…

en: Display Settings
uk: Параметри відображення

en: Do you really want to delete this note? | Do you really want to delete these %1 notes?
uk[0]: Ви справді хочете вилучити %1 нотатку?
uk[1]: Ви справді хочете вилучити %1 нотатки?
uk[2]: Ви справді хочете вилучити %1 нотаток?
uk[3]: Ви справді хочете вилучити цю нотатку?

en: Download new printing themes
uk: Отримати нові теми для друку

en: Editor Settings
uk: Параметри редактора

en: Error during open text file: %1
uk: Помилка під час спроби відкрити текстовий файл: %1

en: Folders
uk: Теки

en: Hide
uk: Сховати

en: Hide All Notes
uk: Сховати всі нотатки

en: Idea and initial code for the new look & feel
uk: Ідея і початковий код для нового вигляду і поведінки

en: Increase Indent
uk: Збільшити відступ

en: Insert Checkmark
uk: Вставити позначку

en: Insert Date
uk: Вставити дату

en: Italic
uk: Курсив

en: KDE Notes
uk: Нотатки KDE

en: KNotes: Sticky notes by KDE
uk: KNotes: Клейкі нотатки від KDE

en: Keep Above Others
uk: Зберігати над іншими

en: Keep Below Others
uk: Зберігати під іншими

en: List
uk: Список

en: Lock
uk: Заблокувати

en: Mail...
uk: Надіслати поштою…

en: Maintainer
uk: Супровід

en: Modify Note...
uk: Змінити нотатку…

en: Name:
uk: Назва:

en: Network Interface
uk: Мережний інтерфейс

en: New
uk: Створити

en: New Note
uk: Створити нотатку

en: New Note From Clipboard
uk: Створити нотатку з буфера обміну

en: New Note From Text File...
uk: Створити нотатку з текстового файла…

en: No Notes
uk: Нема нотаток

en: No notes found
uk: Нотаток не знайдено

en: Note Actions
uk: Дії з нотатками

en: Note from file '%1'
uk: Нотатка з файла «%1»

en: Note is locked
uk: Нотатку заблоковано

en: Note settings...
uk: Параметри нотаток…

en: Note was not created.
uk: Нотатку не створено.

en: Notes
uk: Нотатки

en: Notes Summary Configuration Dialog
uk: Вікно налаштовування резюме щодо нотаток

en: Notes accounts
uk: Облікові записи нотаток

en: Open Text File
uk: Відкриття текстового файла

en: Original KNotes Author
uk: Перший автор KNotes

en: Plain text (*.txt)
uk: звичайний текст (*.txt)

en: Please enter the new name:
uk: Будь ласка, введіть нову назву:

en: Popup Notes
uk: Нотатки

en: Ported KNotes to KDE 2
uk: Портування KNotes до KDE 2

en: Preferences KNotes...
uk: Налаштування KNotes…

en: Preferences...
uk: Вподобання…

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Previous Maintainer
uk: Попередній супроводжувач

en: Print
uk: Надрукувати

en: Print Note | Print %1 notes
uk[0]: Друкувати %1 примітку
uk[1]: Друкувати %1 примітки
uk[2]: Друкувати %1 приміток
uk[3]: Друкувати %1 примітку

en: Printing error
uk: Помилка друку

en: Printing theme was not found.
uk: Теми для друку не знайдено.

en: Printing theme:
uk: Тема для друку:

en: Read Popup Note: "%1"
uk: Прочитати нотатку: «%1»

en: Rename Notes
uk: Перейменування нотаток

en: Rename note
uk: Перейменування нотатки

en: Rename notes...
uk: Перейменувати нотатки…

en: Rename...
uk: Перейменувати…

en: Rich text (*.html)
uk: форматований текст (*.html)

en: Save As
uk: Зберегти як

en: Save As...
uk: Зберегти як…

en: Save note as plain text
uk: Зберегти нотатку як простий текст

en: Search notes...
uk: Шукати нотатки…

en: Search notes...<%1>
uk: Шукати нотатки…<%1>

en: Search...
uk: Шукати…

en: Select Text File
uk: Виберіть текстовий файл

en: Select which KNotes folders to show:
uk: Виберіть теки KNotes, які слід показувати:

en: Send...
uk: Надіслати…

en: Set Alarm...
uk: Встановити нагадування…

en: Set Focus to Quick Search
uk: Перевести фокус до поля швидкого пошуку

en: Settings
uk: Параметри

en: Show All Notes
uk: Показати всі нотатки

en: Show Note
uk: Показати нотатку

en: Show Note...
uk: Показати нотатку…

en: Show number of notes in tray icon
uk: Показувати кількість нотаток на піктограмі у лотку

en: Started KDE Resource Framework Integration
uk: Запущено оболонку інтеграції ресурсів KDE

en: Strike Out
uk: Закреслений

en: Subscript
uk: Нижній індекс

en: Superscript
uk: Верхній індекс

en: Suppress creation of a new note on a non-unique instance.
uk: Не допускати створення нової нотатки на неунікальному зразку.

en: Text Background Color...
uk: Колір тла тексту…

en: Text Color...
uk: Колір тексту…

en: Text File
uk: Текстовий файл

en: Text Font
uk: Шрифт тексту

en: Text Size
uk: Розмір тексту

en: Text font:
uk: Шрифт тексту:

en: Theme:
uk: Тема:

en: Themes:
uk: Теми:

en: Title font:
uk: Шрифт заголовка:

en: To Desktop
uk: До стільниці

en: Underline
uk: Підкреслений

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: Walk Through Notes
uk: Пройтись по нотатках
