libakonadi5 - en to uk translation catalogue (425 entries)

en: %1 Handbook
uk: Підручник з %1

[ctx: %1 is a reason why]
en: Cannot connect to the Personal information management service.
    
    %1
uk: Не вдалося зв’язатися зі службою керування особистими даними.
    
    %1

en: &Configure Agent Instance
uk: &Налаштувати екземпляр агента

en: &Copy Folder | &Copy %1 Folders
uk[0]: &Скопіювати %1 теку
uk[1]: &Скопіювати %1 теки
uk[2]: &Скопіювати %1 тек
uk[3]: &Скопіювати %1 теку

en: &Copy Here
uk: &Скопіювати сюди

en: &Copy Item | &Copy %1 Items
uk[0]: &Скопіювати %1 елемент
uk[1]: &Скопіювати %1 елементи
uk[2]: &Скопіювати %1 елементів
uk[3]: &Скопіювати %1 елемент

en: &Cut Folder
uk: Ви&різати теку

en: &Cut Item
uk: Ви&різати запис

en: &Delete Agent Instance
uk: Ви&лучити екземпляр агента

en: &Delete Folder
uk: &Вилучити теку

en: &Delete Item | &Delete %1 Items
uk[0]: &Вилучити %1 елемент
uk[1]: &Вилучити %1 елементи
uk[2]: &Вилучити %1 елементів
uk[3]: &Вилучити %1 елемент

en: &Delete Resource | &Delete %1 Resources
uk[0]: Ви&лучити %1 ресурс
uk[1]: Ви&лучити %1 ресурси
uk[2]: Ви&лучити %1 ресурсів
uk[3]: Ви&лучити ресурс

en: &Link Here
uk: С&творити посилання

en: &Modify...
uk: &Змінити…

en: &Move Folder To Trash
uk: &Пересунути теку до смітника

en: &Move Here
uk: &Пересунути сюди

en: &Move Item To Trash
uk: &Пересунути об’єкт до смітника

en: &Name:
uk: &Назва:

en: &New Agent Instance...
uk: С&творити екземпляр агента…

en: &New Folder...
uk: &Нова тека...

en: &New Subfolder...
uk: &Нова підтека...

en: &Paste
uk: &Вставити

en: &Resource Properties
uk: В&ластивості ресурсу

en: &Restore Collection From Trash
uk: Ві&дновити збірку зі смітника

en: &Restore Folder From Trash
uk: Ві&дновити теку зі смітника

en: &Restore Item From Trash
uk: Ві&дновити об’єкт зі смітника

en: &Retrieve message bodies on demand
uk: О&тримувати вміст повідомлень на вимогу

en: &Subscribed only
uk: &Лише підписані

en: &Synchronize Favorite Folders
uk: &Синхронізувати теки улюблених

en: &Synchronize Folder
uk: &Синхронізувати теку

en: &Synchronize Folder Recursively
uk: &Синхронізувати теку рекурсивно

en: &Synchronize Resource | &Synchronize %1 Resources
uk[0]: Син&хронізувати %1 ресурс
uk[1]: Син&хронізувати %1 ресурси
uk[2]: Син&хронізувати %1 ресурсів
uk[3]: Син&хронізувати ресурс

en: &Unsubscribe
uk: &Відписатися

en: &Use custom icon:
uk: В&икористовувати нетипову теку:

en: (c) 2008 Volker Krause <vkrause@kde.org>
uk: © Volker Krause <vkrause@kde.org>, 2008

en: (c) 2009 Volker Krause <vkrause@kde.org>
uk: © Volker Krause <vkrause@kde.org>, 2009

en: ...
uk: …

en: 0 Byte
uk: 0 бутів

en: 0 objects
uk: 0 об’єктів

en: <p>For more troubleshooting tips please refer to <a href="https://userbase.kde.org/Akonadi">userbase.kde.org/Akonadi</a>.</p>
uk: <p>Додаткові поради з усунення негараздів можна знайти за адресою <a href="https://userbase.kde.org/Akonadi_(uk)">userbase.kde.org/Akonadi_(uk)</a>.</p>

en: <qt>Your changes conflict with those made by someone else meanwhile.<br>Unless one version can just be thrown away, you will have to integrate those changes manually.<br>Click on <a href="opentexteditor">"Open text editor"</a> to keep a copy of the texts, then select which version is most correct, then re-open it and modify it again to add what's missing.
uk: <qt>Внесені вами зміни суперечать змінам, які було внесено кимось іншим.<br>Якщо одну з цих версій не буде відкинуто, вам доведеться здійснити узгодження внесених змін вручну.<br>Натисніть кнопку <a href="opentexteditor">«Відкрити текстовий редактор»</a> для створення копії тексту, потім виберіть найпридатнішу з версій, повторно відкрийте її і додайте пропущені фрагменти.

[ctx: @action]
en: &Cut Folder | &Cut %1 Folders
uk[0]: Ви&різати %1 теку
uk[1]: Ви&різати %1 теки
uk[2]: Ви&різати %1 тек
uk[3]: Ви&різати теку

[ctx: @action]
en: &Cut Item | &Cut %1 Items
uk[0]: Ви&різати %1 запис
uk[1]: Ви&різати %1 записи
uk[2]: Ви&різати %1 записів
uk[3]: Ви&різати запис

[ctx: @action]
en: &Delete Folder | &Delete %1 Folders
uk[0]: &Вилучити %1 теку
uk[1]: &Вилучити %1 теки
uk[2]: &Вилучити %1 тек
uk[3]: &Вилучити теку

[ctx: @action]
en: &Synchronize Folder | &Synchronize %1 Folders
uk[0]: &Синхронізувати %1 теку
uk[1]: &Синхронізувати %1 теки
uk[2]: &Синхронізувати %1 тек
uk[3]: &Синхронізувати теку

[ctx: @action]
en: Delete Resource | Delete %1 Resources
uk[0]: Вилучити %1 ресурс
uk[1]: Вилучити %1 ресурси
uk[2]: Вилучити %1 ресурсів
uk[3]: Вилучити ресурс

[ctx: @action]
en: Synchronize Resource | Synchronize %1 Resources
uk[0]: Синхронізувати %1 ресурс
uk[1]: Синхронізувати %1 ресурси
uk[2]: Синхронізувати %1 ресурсів
uk[3]: Синхронізувати ресурс

[ctx: @action:button]
en: Go Online
uk: Увійти в мережу

[ctx: @action:button]
en: Keep both versions
uk: Зберегти обидві версії

[ctx: @action:button]
en: Take my version
uk: Використати вашу версію

[ctx: @action:button]
en: Take their version
uk: Використати сторонню версію

[ctx: @action:button Start the Akonadi server]
en: Start
uk: Запустити

[ctx: @info]
en: Cannot fetch item in offline mode.
uk: Неможливо отримати елемент в автономному режимі.

[ctx: @info]
en: Could not copy collection: <message>%1</message>
uk: Не вдалося скопіювати збірку: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not copy item: <message>%1</message>
uk: Не вдалося скопіювати запис: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not link entity: <message>%1</message>
uk: Не вдалося пов'язати елемент: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not move collection: <message>%1</message>
uk: Не вдалося пересунути збірку: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not move item: <message>%1</message>
uk: Не вдалося пересунути запис: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Delete tag
uk: Вилучити мітку

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove the tag <resource>%1</resource>?
uk: Ви справді хочете вилучити мітку <resource>%1</resource>?

[ctx: @info]
en: Error while creating item: %1
uk: Помилка під час створення запису: %1

[ctx: @info]
en: Error while updating collection: %1
uk: Помилка під час спроби оновлення збірки: %1

[ctx: @info]
en: Invalid item retrieved
uk: Отримано некоректний запис

[ctx: @info]
en: Job canceled.
uk: Виконання завдання скасовано.

[ctx: @info]
en: Updating local collection failed: %1.
uk: Спроба оновлення локальної збірки зазнала невдачі: %1.

[ctx: @info]
en: Updating local items failed: %1.
uk: Спроба оновлення локальних записів зазнала невдачі: %1.

[ctx: @info Displayed grayed-out inside the textbox, verb to search]
en: Search
uk: Шукати

[ctx: @info:status]
en: Error.
uk: Помилка.

[ctx: @info:status]
en: Loading...
uk: Завантаження…

[ctx: @info:status]
en: Not configured
uk: Не налаштовано

[ctx: @info:status]
en: Offline
uk: Поза мережею

[ctx: @info:status]
en: Syncing folder '%1'
uk: Синхронізація теки «%1»

[ctx: @info:status]
en: Syncing...
uk: Синхронізація...

[ctx: @info:status Application ready for work]
en: Ready
uk: Готовий до обробки запитів

[ctx: @label]
en: One object | %1 objects
uk[0]: %1 об'єкт
uk[1]: %1 об'єкти
uk[2]: %1 об'єктів
uk[3]: %1 об'єкт

[ctx: @label Placeholder text in tag selection combobox]
en: Select tags...
uk: Виберіть мітки…

[ctx: @label command line option]
en: Resource identifier
uk: Ідентифікатор ресурсу

[ctx: @label:textbox name of Akonadi folder]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @label:textbox name of the folder]
en: Name:
uk: Назва:

[ctx: @label:textbox, name of a thing]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:column Name of a thing]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:column, name of a thing]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:tab general properties page]
en: General
uk: Загальні

[ctx: @title:window]
en: Agent Instance Creation Failed
uk: Спроба створення агента зазнала невдачі

[ctx: @title:window]
en: Akonadi Server Self-Test
uk: Самоперевірка сервера Akonadi

[ctx: @title:window]
en: An Error Occurred while Creating a New Tag
uk: Під час спроби створення мітки сталася помилка

[ctx: @title:window]
en: Conflict Resolution
uk: Розв'язання конфліктів

[ctx: @title:window]
en: Create New Folder Error
uk: Помилка створення теки

[ctx: @title:window]
en: Delete Agent Instance?
uk: Вилучити екземпляр агента?

[ctx: @title:window]
en: Delete Folder? | Delete Folders?
uk[0]: Вилучити теки?
uk[1]: Вилучити теки?
uk[2]: Вилучити теки?
uk[3]: Вилучити теку?

[ctx: @title:window]
en: Delete Item? | Delete Items?
uk[0]: Вилучити записи?
uk[1]: Вилучити записи?
uk[2]: Вилучити записи?
uk[3]: Вилучити запис?

[ctx: @title:window]
en: Delete Resource? | Delete Resources?
uk[0]: Вилучити ресурси?
uk[1]: Вилучити ресурси?
uk[2]: Вилучити ресурси?
uk[3]: Вилучити ресурс?

[ctx: @title:window]
en: Delete Tag
uk: Вилучення мітки

[ctx: @title:window]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: @title:window]
en: Folder Creation Failed
uk: Помилка створення теки

[ctx: @title:window]
en: Folder Deletion Failed
uk: Помилка вилучення теки

[ctx: @title:window]
en: Item Deletion Failed
uk: Помилка вилучення запису

[ctx: @title:window]
en: New Agent Instance
uk: Новий екземпляр агента

[ctx: @title:window]
en: New Folder
uk: Нова тека

[ctx: @title:window]
en: New Resource
uk: Новий ресурс

[ctx: @title:window]
en: Paste Failed
uk: Спроба вставлення зазнала невдачі

[ctx: @title:window]
en: Properties of Folder %1
uk: Властивості теки %1

[ctx: @title:window]
en: Rename Favorite
uk: Перейменування улюбленого

[ctx: @title:window]
en: Resource Creation Failed
uk: Спроба створення ресурсу зазнала невдачі

[ctx: @title:window]
en: Select a Collection
uk: Виберіть збірку

[ctx: @title:window]
en: Subscription Error
uk: Помилка, пов'язана із підпискою

[ctx: @title:window, %1 = agent name]
en: %1 Configuration
uk: Налаштування %1

[ctx: @window:title]
en: Error
uk: Помилка

en: A MySQL server error log file was found but is not readable: %1
uk: Було знайдено файл журналу помилок MySQL, але він не придатний для читання: %1

en: A&dd...
uk: &Додати…

en: About %1
uk: Про %1

en: Account "%1" is offline
uk: Обліковий запис «%1» перебуває поза мережею

en: Accounts integration is not supported
uk: Підтримки інтеграції облікових записів не передбачено

en: Add to Favorite
uk: Додати до улюблених

en: Add to Favorite Folders
uk: Додати до тек улюблених

en: Agent identifier
uk: Ідентифікатор агента

en: Agent instance creation timed out.
uk: Створення агента прострочено.

en: Akonadi Agent
uk: Агент Akonadi

en: Akonadi Resource
uk: Ресурс Akonadi

en: Akonadi Self Test
uk: Самоперевірка Akonadi

en: Akonadi To XML converter
uk: Засіб перетворення даних Akonadi на XML

en: Akonadi control process not registered at D-Bus.
uk: Процес керування Akonadi не зареєстровано у D-Bus.

en: Akonadi control process registered at D-Bus.
uk: Процес керування Akonadi зареєстровано у D-Bus.

en: Akonadi is not running as a root/administrator user, which is the recommended setup for a secure system.
uk: Akonadi не запущено від імені користувача root або адміністратора системи. Це рекомендовані налаштування, які забезпечують безпеку системи.

en: Akonadi is not running as root
uk: Akonadi не запущено від імені root

en: Akonadi server process not registered at D-Bus.
uk: Процес сервера Akonadi не зареєстровано у D-Bus.

en: Akonadi server process registered at D-Bus.
uk: Процес сервера Akonadi зареєстровано у D-Bus.

en: Akonadi was started as root
uk: Akonadi було запущено від імені root

en: Always retrieve full &messages
uk: Завжди &отримувати повідомлення повністю

en: An error occurred during the startup of the Akonadi server. The following self-tests are supposed to help with tracking down and solving this problem. When requesting support or reporting bugs, please always include this report.
uk: Під час спроби запуску сервера Akonadi сталася помилка. Наступні внутрішні перевірки можуть допомогти виявити і розв’язати цю проблему. Якщо ви маєте намір звернутися по підтримку або повідомити про ваду, будь ласка, завжди долучайте до свого повідомлення цей звіт.

en: At least one resource agent has been found.
uk: Знайдено принаймні один агент ресурсів.

en: Attribute: %1
uk: Атрибут: %1

en: Before syncing folder "%1" it is necessary to have the resource online. Do you want to make it online?
uk: Для того, щоб розпочати синхронізацію теки «%1», ресурс має бути переведено у режим роботи у мережі. Бажаєте перевести його у такий режим?

en: C&ancel
uk: &Скасувати

en: Calculating indexed items...
uk: Обчислюємо кількість індексованих записів…

en: Cannot connect to PostgreSQL server.
uk: Не вдалося зв’язатися з сервером PostgreSQL.

en: Cannot connect to the Akonadi service.
uk: Не вдалося зв’язатися зі службою Akonadi.

en: Checks and reports state of Akonadi server
uk: Перевіряє сервер Akonadi і повідомляє про його стан

en: Clear
uk: Спорожнити

en: Click to add tags
uk: Клацніть, щоб додати мітки

en: Collection attributes synchronization timed out.
uk: Час очікування синхронізації атрибутів збірки перевищено.

en: Collection cache cleared. You should restart Akonadi now.
uk: Кеш збірок спорожнено. Тепер вам слід перезапустити Akonadi.

en: Configuration for %1 is already opened elsewhere.
uk: Вікно налаштувань для %1 вже десь відкрито.

en: Converts an Akonadi collection subtree into a XML file.
uk: Перетворює ієрархію збірки Akonadi на файл XML.

en: Copy Folder | Copy %1 Folders
uk[0]: Копіювати %1 теку
uk[1]: Копіювати %1 теки
uk[2]: Копіювати %1 тек
uk[3]: Копіювати теку

en: Copy Folder To...
uk: Скопіювати теку до...

en: Copy Item | Copy %1 Items
uk[0]: Копіювати %1 елемент
uk[1]: Копіювати %1 елементи
uk[2]: Копіювати %1 елементів
uk[3]: Копіювати елемент

en: Copy Item To...
uk: Скопіювати запис до...

en: Copy Report to Clipboard
uk: Копіювати звіт до буфера

en: Copy To
uk: Скопіювати до

en: Copy to This Folder
uk: Скопіювати в цю теку

en: Could not create agent instance: %1
uk: Не вдалося створити екземпляр агента: %1

en: Could not create folder: %1
uk: Не вдалося створити теку: %1

en: Could not create resource: %1
uk: Не вдалося створити ресурс: %1

en: Could not delete folder: %1
uk: Не вдалося вилучити теку: %1

en: Could not delete item: %1
uk: Не вдалося вилучити пункт: %1

en: Could not fetch root collection of resource %1.
uk: Не вдалося отримати кореневу збірку ресурсу %1.

en: Could not find restore collection and restore resource is not available
uk: Не вдалося знайти збірку для відновлення, ресурс відновлення недоступний.

en: Could not open file '%1'
uk: Не вдалося відкрити файл «%1»

en: Could not paste data: %1
uk: Не вдалося вставити дані: %1

en: Create Resource
uk: Створити ресурс

en: Create a new subfolder under the currently selected folder
uk: Створити нову підтеку у вибраній теці

en: Create new tag
uk: Створити мітку

en: Current Akonadi control error log found.
uk: Знайдено поточний журнал помилок керування Akonadi.

en: Current Akonadi server error log found.
uk: Знайдено поточний журнал помилок сервера Akonadi.

en: Cut
uk: Вирізати

en: Cut Folder | Cut %1 Folders
uk[0]: Вирізати %1 теку
uk[1]: Вирізати %1 теки
uk[2]: Вирізати %1 тек
uk[3]: Вирізати теку

en: Cut Item | Cut %1 Items
uk[0]: Вирізати %1 елемент
uk[1]: Вирізати %1 елементи
uk[2]: Вирізати %1 елементів
uk[3]: Вирізати елемент

en: Data
uk: Дані

en: Database driver found.
uk: Знайдено драйвер бази даних.

en: Database driver not found.
uk: Не знайдено драйвера бази даних.

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete Folder | Delete %1 Folders
uk[0]: Вилучити %1 теку
uk[1]: Вилучити %1 теки
uk[2]: Вилучити %1 тек
uk[3]: Вилучити теку

en: Delete Item | Delete %1 Items
uk[0]: Вилучити %1 елемент
uk[1]: Вилучити %1 елементи
uk[2]: Вилучити %1 елементів
uk[3]: Вилучити елемент

en: Delete Resource
uk: Вилучити ресурс

en: Details
uk: Подробиці

en: Details...
uk: Подробиці…

en: Did not find other item for conflict handling
uk: Не вдалося знайти інший запис для усування конфлікту

en: Do you really want to delete the selected agent instance?
uk: Ви справді бажаєте вилучити позначений екземпляр агента?

en: Do you really want to delete the selected item? | Do you really want to delete %1 items?
uk[0]: Ви справді бажаєте вилучити %1 позначений пункт?
uk[1]: Ви справді бажаєте вилучити %1 позначені пункти?
uk[2]: Ви справді бажаєте вилучити %1 позначених пунктів?
uk[3]: Ви справді бажаєте вилучити позначений пункт?

en: Do you really want to delete this folder and all its sub-folders? | Do you really want to delete %1 folders and all their sub-folders?
uk[0]: Ви справді бажаєте вилучити %1 теку і всі їхні підтеки?
uk[1]: Ви справді бажаєте вилучити %1 теки і всі їхні підтеки?
uk[2]: Ви справді бажаєте вилучити %1 тек і всі їхні підтеки?
uk[3]: Ви справді бажаєте вилучити цю теку і всі її підтеки?

en: Do you really want to delete this resource? | Do you really want to delete %1 resources?
uk[0]: Ви справді бажаєте вилучити %1 ресурс?
uk[1]: Ви справді бажаєте вилучити %1 ресурси?
uk[2]: Ви справді бажаєте вилучити %1 ресурсів?
uk[3]: Ви справді бажаєте вилучити цей ресурс?

en: Do you want to remove account '%1'?
uk: Хочете вилучити обліковий запис «%1»?

en: Enable fulltext indexing
uk: Увімкнути повнотекстове індексування

en: Error while retrieving indexed items count
uk: Помилка під час спроби отримати кількість індексованих записів

en: Executing the MySQL server '%1' failed with the following error message: '%2'
uk: Спроба виконання сервера MySQL «%1» завершилася невдало, було повідомлено про помилку: «%2»

en: Executing the MySQL server failed.
uk: Спроба виконання сервера MySQL зазнала невдачі.

en: Failed to configure default resource via D-Bus.
uk: Не вдалося налаштувати типовий ресурс за допомогою D-Bus.

en: Failed to create a new tag
uk: Не вдалося створити мітку

en: Failed to create relation.
uk: Не вдалося створити зв’язок.

en: Failed to create tag.
uk: Не вдалося створити мітку.

en: Failed to fetch the resource collection.
uk: Не вдалося отримати збірку ресурсів.

en: Failed to parse Collection from response
uk: Не вдалося визначити збірку за відповіддю

en: Failed to register %1 configuration dialog.
uk: Не вдалося зареєструвати вікно налаштувань %1.

en: Failed to retrieve collection for attribute sync.
uk: Не вдалося отримати збірку для синхронізації атрибутів.

en: Failed to retrieve collection for sync.
uk: Не вдалося отримати збірку для синхронізації.

en: Failed to update subscription: %1
uk: Не вдалося оновити підписку: %1

en: Favorite Folders
uk: Теки улюблених

en: File %1 does not exist.
uk: Файла %1 не існує.

en: File size:
uk: Розмір файла:

en: Filter…
uk: Фільтрувати…

en: Flags
uk: Прапорці

en: Folder &Properties
uk: В&ластивості теки

en: Folder type:
uk: Тип теки:

en: Found unresolved orphan collections
uk: Знайдено непов’язані збірки

en: Incoming accounts (add at least one):
uk: Вхідні облікові записи (додайте хоча б один):

en: Index is no longer available
uk: Покажчик недоступний

en: Indexed %1 item in this folder | Indexed %1 items in this folder
uk[0]: Індексовано %1 запис у цій теці
uk[1]: Індексовано %1 записи у цій теці
uk[2]: Індексовано %1 записів у цій теці
uk[3]: Індексовано один запис у цій теці

en: Indexing:
uk: Індексування:

en: Invalid collection
uk: Некоректна збірка

en: Invalid collection given.
uk: Вказано некоректну збірку.

en: Invalid collection instance.
uk: Некоректний екземпляр збірки.

en: Invalid collection passed
uk: Передано некоректну збірку

en: Invalid collection to copy
uk: Некоректна збірка для копіювання

en: Invalid collection.
uk: Некоректна збірка.

en: Invalid destination collection
uk: Некоректна збірка призначення

en: Invalid file format.
uk: Некоректний формат файла.

en: Invalid items passed
uk: Передано некоректні об’єкти

en: Invalid parent
uk: Некоректний кореневий елемент

en: Invalid parent collection
uk: Некоректна батьківська збірка

en: Invalid resource identifier '%1'
uk: Некоректний ідентифікатор ресурсу «%1»

en: Invalid resource instance.
uk: Некоректний екземпляр ресурсу.

en: Keep message bodies locally for:
uk: Зберігати вміст повідомлень локально протягом:

en: Local Subscriptions
uk: Локальні підписки

en: Locally Cached Parts
uk: Локально кешовані частини

en: Locally cached parts:
uk: Локально кешовані частини:

en: Maintenance
uk: Обслуговування

en: Manage Local &Subscriptions...
uk: Керування локальними &підписками...

en: Manage Local Subscriptions
uk: Керування локальними підписками

en: Manage Tags
uk: Керування мітками

en: Modification Time
uk: Час внесення змін

en: Move Folder To Trash
uk: Пересунути теку до смітника

en: Move Folder To...
uk: Пересунути теку до...

en: Move Item To Trash
uk: Пересунути об’єкт до смітника

en: Move Item To...
uk: Пересунути запис до...

en: Move To
uk: Пересунути до

en: Move to This Folder
uk: Пересунути до цієї теки

en: Move to trash collection failed, aborting trash operation
uk: Спроба пересунути збірку до смітника зазнала невдачі, дію з пересування перервано

en: MySQL error log not readable.
uk: Журнал помилок сервера MySQL неможливо прочитати.

en: MySQL found with unexpected name.
uk: Знайдено MySQL з неочікуваною назвою.

en: MySQL server configuration is usable.
uk: Налаштування сервера MySQL придатні для використання.

en: MySQL server configuration not found or not readable.
uk: Налаштування сервера MySQL не було знайдено, або ці налаштування не придатні для читання.

en: MySQL server configuration not tested.
uk: Налаштування сервера MySQL не було перевірено.

en: MySQL server custom configuration found.
uk: Знайдено нетипові налаштування сервера MySQL.

en: MySQL server custom configuration not available.
uk: Нетипових налаштувань сервера MySQL не знайдено.

en: MySQL server custom configuration not readable.
uk: Нетипові налаштування сервера MySQL неможливо прочитати.

en: MySQL server default configuration found.
uk: Було знайдено типові налаштування сервера MySQL.

en: MySQL server default configuration not found.
uk: Типових налаштувань сервера MySQL не знайдено.

en: MySQL server error log not tested.
uk: Журнал помилок сервера MySQL не було перевірено.

en: MySQL server executable not tested.
uk: Виконуваний файл сервера MySQL не було перевірено.

en: MySQL server found.
uk: Знайдено сервер MySQL.

en: MySQL server found: %1
uk: Знайдено сервер MySQL: %1

en: MySQL server is executable.
uk: Сервер MySQL можна виконувати.

en: MySQL server log contains errors.
uk: У журналі помилок сервера MySQL є записи про помилки.

en: MySQL server log contains no errors.
uk: У журналі помилок сервера MySQL немає записів про помилки.

en: MySQL server log contains warnings.
uk: У журналі помилок сервера MySQL містяться попередження.

en: MySQL server not executable.
uk: Сервер MySQL неможливо виконати.

en: MySQL server not found.
uk: Не знайдено сервера MySQL.

en: MySQL server not readable.
uk: Сервер MySQL неможливо прочитати.

[ctx: Name and type of Akonadi resource]
en: %1 of type %2
uk: %1 типу %2

en: Name:
uk: Назва:

en: New
uk: Створити

en: No Folder
uk: Без теки

en: No current Akonadi control error log found.
uk: Не знайдено поточного журналу помилок керування Akonadi.

en: No current Akonadi server error log found.
uk: Не знайдено поточного журналу помилок сервера Akonadi.

en: No current MySQL error log found.
uk: Не знайдено поточного журналу помилок сервера MySQL.

en: No data loaded.
uk: Дані не завантажено.

en: No description available
uk: Опис відсутній

en: No filename specified
uk: Не вказано назви файла

en: No item available for this index
uk: У цьому покажчику немає пунктів

en: No objects specified for moving
uk: Не вказано об’єктів для пересування

en: No previous Akonadi control error log found.
uk: Не знайдено попереднього журналу помилок керування Akonadi.

en: No previous Akonadi server error log found.
uk: Не знайдено попереднього журналу помилок сервера Akonadi.

en: No resource ID given.
uk: Не вказано ідентифікатора ресурсу.

en: No resource agents found.
uk: Не знайдено жодного агента ресурсів.

en: No resource agents have been found, Akonadi is not usable without at least one. This usually means that no resource agents are installed or that there is a setup problem. The following paths have been searched: '%1'. The XDG_DATA_DIRS environment variable is set to '%2'; make sure this includes all paths where Akonadi agents are installed.
uk: Не знайдено жодного агента ресурсів, Akonadi не придатний до використання без принаймні одного. Це, зазвичай, означає, що не було встановлено жодного агента ресурсів або під час встановлення виникли проблеми. Пошук було проведено у таких теках: %1. Змінну середовища XDG_DATA_DIRS встановлено у значення «%2», перевірте чи є там всі шляхи, за якими встановлено агентів Akonadi.

en: No session available for this index
uk: Не вдалося встановити сеансу для цього покажчика

en: No such collection.
uk: Немає такої збірки.

en: No valid collection or empty itemlist
uk: Не виявлено коректної збірки або порожній список об’єктів

en: No valid destination specified
uk: Не вказано коректного призначення

en: Open collection dialog
uk: Відкрити діалогове вікно збірки

en: Paste
uk: Вставити

en: Payload part '%1' is not available for this index
uk: Не вдалося отримати доступ до змістовної частини «%1» цього покажчика

en: Personal information management service is performing a database upgrade.
uk: Служба керування особистими даними виконує оновлення бази даних.

en: Personal information management service is performing a database upgrade.
    This happens after a software update and is necessary to optimize performance.
    Depending on the amount of personal information, this might take a few minutes.
uk: Служба керування особистих даних виконує оновлення бази даних.
    Таке оновлення виконується після оновлення програмного забезпечення, оновлення потрібне для оптимізації швидкодії роботи з базою даних.
    Оновлення може тривати декілька хвилин.

en: Personal information management service is shutting down...
uk: Завершення роботи служби керування особистою інформацією…

en: Personal information management service is starting...
uk: Запуск служби керування особистою інформацією…

en: PostgreSQL server found.
uk: Знайдено сервер PostgreSQL.

en: Previous Akonadi control error log found.
uk: Знайдено попередній журнал помилок керування Akonadi.

en: Previous Akonadi server error log found.
uk: Знайдено попередній журнал помилок сервера Akonadi.

en: Properties
uk: Властивості

en: Protocol version check not possible.
uk: Перевірка версії протоколу є неможливою.

en: Protocol version mismatch. Server version is newer (%1) than ours (%2). If you updated your system recently please restart all KDE PIM applications.
uk: Не збігаються версії протоколів. Версія на сервері є новішою (%1) за клієнтську (%2). Якщо вашу систему було нещодавно оновлено, будь ласка, перезапустіть усі програми KDE PIM.

en: Protocol version mismatch. Server version is older (%1) than ours (%2). If you updated your system recently please restart the Akonadi server.
uk: Не збігаються версії протоколів. Версія на сервері є старішою (%1) за клієнтську (%2). Якщо вашу систему було нещодавно оновлено, будь ласка, перезапустіть сервер Akonadi.

en: Quota
uk: Квота

en: R&emove
uk: Ви&лучити

en: Recent Folder
uk: Нещодавня тека

en: Reindex folder
uk: Повторно індексувати теку

en: Remember that indexing can take some minutes.
uk: Зважте на те, що індексування може тривати декілька хвилин.

en: Remove account?
uk: Вилучити обліковий запис?

en: Remove from Favorite
uk: Вилучити з улюблених

en: Remove from Favorite Folders
uk: Вилучити з тек улюблених

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Rename Favorite
uk: Перейменування улюбленого

en: Rename Favorite...
uk: Перейменувати улюблене...

en: Resource agents found.
uk: Знайдено агенти ресурсу.

en: Resource synchronization timed out.
uk: Час очікування синхронізації ресурсу перевищено.

en: Restart
uk: Перезапустити

en: Restore Collection From Trash
uk: Відновити збірку зі смітника

en: Restore Folder From Trash
uk: Відновити теку зі смітника

en: Restore Item From Trash
uk: Відновити об’єкт зі смітника

en: Retrieval
uk: Отримання

en: Retrieval Options:
uk: Параметри отримання:

en: Retrieving indexed items count...
uk: Отримуємо кількість індексованих записів…

en: Running Internet-facing applications as root/administrator exposes you to many security risks. MySQL, used by this Akonadi installation, will not allow itself to run as root, to protect you from these risks.
uk: Запуск програм, які працюють з інтернетом від імені користувача root або адміністратора системи призводить до вразливості системи. Щоб запобігти можливим негативним наслідкам, MySQL, сервер, який використовує ця версія Akonadi, не дозволяє запускати себе від імені користувача root.

en: Save Report...
uk: Зберегти звіт...

en: Save Test Report
uk: Збереження звіту про перевірку

en: Schema definition could not be loaded and parsed.
uk: Не вдалося завантажити і обробити визначення схеми.

en: Search:
uk: Пошук:

en: Select Tags
uk: Вибір міток

en: Select tags that should be applied.
uk: Виберіть мітки, які слід застосувати.

en: Server protocol version is too new.
uk: Версія протоколу сервера є надто новою.

en: Server protocol version is too old.
uk: Версія протоколу сервера є застарілою.

en: Server protocol version matches.
uk: Версії протоколу збігаються.

en: Size:
uk: Розмір:

en: Starting Akonadi server...
uk: Запуск сервера Akonadi...

en: Statistics
uk: Статистика

en: Stopping Akonadi server...
uk: Зупинка сервера Akonadi...

en: Storage Size
uk: Об’єм сховища

en: Su&bscribe
uk: П&ідписатися

en: Subfolder Storage Size
uk: Об’єм сховища підтек

en: Synchronize
uk: Синхронізувати

en: Synchronize Favorite Folders
uk: Синхронізація тек улюблених

en: Synchronize Folder | Synchronize %1 Folders
uk[0]: Синхронізувати %1 теку
uk[1]: Синхронізувати %1 теки
uk[2]: Синхронізувати %1 тек
uk[3]: Синхронізувати теку

en: Synchronize Folder Tree
uk: Синхронізувати ієрархію тек

en: Synchronize Recursively
uk: Синхронізувати рекурсивно

en: Synchronize Resource
uk: Синхронізувати ресурс

en: Synchronize after:
uk: Синхронізувати після:

en: Synchronize when selecting this folder
uk: Виконувати синхронізацію у разі позначення цієї теки

en: Tag
uk: Мітка

en: The Akonadi control process did not report any errors during its current startup.
uk: Під час поточного запуску процес керування Akonadi не повідомляв про будь-які помилки.

en: The Akonadi control process did not report any errors during its previous startup.
uk: Під час попереднього запуску процес керування Akonadi не повідомляв про будь-які помилки.

en: The Akonadi control process is not registered at D-Bus which typically means it was not started or encountered a fatal error during startup.
uk: Процес керування Akonadi не зареєстровано у D-Bus, що зазвичай означає, що його не було запущено або під час запуску цей процес завершився у аварійному режимі.

en: The Akonadi control process is registered at D-Bus which typically indicates it is operational.
uk: Процес керування Akonadi зареєстровано у D-Bus, це зазвичай означає, що він є працездатним.

en: The Akonadi control process reported errors during its current startup. The log can be found in %1.
uk: Під час поточного запуску процес керування Akonadi повідомляв помилки. Журнал помилок записано до %1.

en: The Akonadi control process reported errors during its previous startup. The log can be found in %1.
uk: Під час попереднього запуску процес керування Akonadi повідомляв помилки. Журнал помилок записано до %1.

en: The Akonadi personal information management framework is not operational.
    Click on "Details..." to obtain detailed information on this problem.
uk: Оболонка керування особистою інформацією Akonadi недієздатна.
    Натисніть кнопку «Подробиці...», щоб побачити докладніші відомості щодо цієї проблеми.

en: The Akonadi personal information management service is not operational.
uk: Служба керування особистою інформацією Akonadi недієздатна.

en: The Akonadi personal information management service is not running. This application cannot be used without it.
uk: Службу керування особистою інформацією Akonadi не запущено. Ця програма не зможе працювати без відповідної служби.

en: The Akonadi server did not report any errors during its current startup.
uk: Під час поточного запуску сервер Akonadi не повідомляв про будь-які помилки.

en: The Akonadi server did not report any errors during its previous startup.
uk: Під час попереднього запуску сервер Akonadi не повідомляв про будь-які помилки.

en: The Akonadi server process is not registered at D-Bus which typically means it was not started or encountered a fatal error during startup.
uk: Процес сервера Akonadi не зареєстровано у D-Bus, що зазвичай означає, що його не було запущено або під час запуску цей процес завершився у аварійному режимі.

en: The Akonadi server process is registered at D-Bus which typically indicates it is operational.
uk: Процес сервера Akonadi зареєстровано у D-Bus, що зазвичай означає, що він працездатний.

en: The Akonadi server protocol version differs from the protocol version used by this application.
    If you recently updated your system please log out and back in to make sure all applications use the correct protocol version.
uk: Версія протоколу сервера Akonadi відрізняється від версію протоколу, яка використовується цією програмою.
    Якщо вашу систему було нещодавно оновлено, будь ласка, вийдіть із облікового запису і увійдіть до нього знову, щоб усі програми могли скористатися належною версією протоколу.

en: The Akonadi server reported errors during its current startup. The log can be found in %1.
uk: Під час поточного запуску сервер Akonadi повідомляв помилки. Журнал помилок записано до %1.

en: The Akonadi server reported errors during its previous startup. The log can be found in %1.
uk: Під час попереднього запуску сервер Akonadi повідомляв помилки. Журнал помилок записано до %1.

en: The MySQL server configuration was found at %1 and is readable.
uk: Було знайдено налаштування сервера MySQL, вони знаходяться у %1 і придатні для читання.

en: The MySQL server configuration was not found or is not readable.
uk: Налаштування сервера MySQL не було знайдено, або ці налаштування не придатні для читання.

en: The MySQL server did not report any errors during this startup. The log can be found in '%1'.
uk: Сервер MySQL не повідомляв про помилки під час запуску. Журнал збережено до «%1».

en: The MySQL server error log file '%1' contains errors.
uk: У файлі журналу помилок сервера MySQL «%1» містяться помилки.

en: The MySQL server log file '%1' contains warnings.
uk: У файлі журналу помилок сервера MySQL «%1» містяться попередження.

en: The MySQL server log file '%1' does not contain any errors or warnings.
uk: У файлі журналу помилок сервера MySQL «%1» немає записів про помилки або попередження.

en: The PostgreSQL server was found and connection is working.
uk: Було знайдено сервер PostgreSQL, з’єднання є працездатним.

en: The QtSQL driver '%1' is required by your current Akonadi server configuration and was found on your system.
uk: Ваші поточні налаштування Akonadi вимагають встановлення драйвера QtSQL «%1». Цього драйвера не було знайдено у системі.

en: The QtSQL driver '%1' is required by your current Akonadi server configuration.
    The following drivers are installed: %2.
    Make sure the required driver is installed.
uk: Ваші поточні налаштування Akonadi вимагають встановлення драйвера QtSQL «%1».
    Встановлено такі драйвери: %2.
    Переконайтеся, що встановлено потрібний драйвер.

en: The collection '%1' contains %2 items without Remote ID. Those items were likely never uploaded to the destination server, so clearing this collection means that those <b>data will be lost</b>. Are you sure you want to proceed?
uk: У збірці «%1» міститься %2 записів без віддаленого ідентифікатора. Ці записи, ймовірно, ніколи не було вивантажено на сервер призначення, тому спорожнення цієї збірки означатиме, що ці <b>дані буде втрачено</b>. Ви справді хочете спорожнити збірку?

en: The configuration dialog has been opened in another window
uk: Вікно налаштувань вже відкрито у іншому вікні програми

en: The current Protocol version is %1.
uk: Поточною версією протоколу є %1.

en: The current configuration does not require an internal MySQL server.
uk: За поточних налаштувань внутрішній сервер MySQL не потрібен.

en: The custom configuration for the MySQL server was found and is readable at %1
uk: Було знайдено нетипові налаштування сервера MySQL, вони придатні для читання і знаходяться у %1

en: The custom configuration for the MySQL server was found at %1 but is not readable. Check your access rights.
uk: Було знайдено нетипові налаштування сервера MySQL у %1, але ці налаштування не придатні для читання. Перевірте ваші права на доступ до налаштувань.

en: The custom configuration for the MySQL server was not found but is optional.
uk: Нетипових налаштувань сервера MySQL не було знайдено, але вони і не є обов’язковими.

en: The default configuration for the MySQL server was found and is readable at %1.
uk: Типові налаштування сервера MySQL було знайдено, вони придатні для читання і знаходяться у %1.

en: The default configuration for the MySQL server was not found or was not readable. Check your Akonadi installation is complete and you have all required access rights.
uk: Типових налаштувань сервера MySQL не було знайдено, або ці налаштування не придатні для читання. Перевірте, чи було завершено встановлення Akonadi, і чи маєте ви всі потрібні права доступу.

en: The program '%1' to control the Akonadi server was found and could be executed successfully.
    Result:
    %2
uk: Було знайдено і встановлено можливість успішного виконання програми «%1», яка керує сервером Akonadi.
    Результат:
    %2

en: The program '%1' to control the Akonadi server was found but could not be executed successfully.
    Result:
    %2
    Make sure the Akonadi server is installed correctly.
uk: Було знайдено програму «%1», яка керує сервером Akonadi, але цю програму неможливо успішно виконати.
    Результат:
    %2
    Переконайтеся, що сервер Akonadi встановлено належним чином.

en: The program 'akonadictl' needs to be accessible in $PATH. Make sure you have the Akonadi server installed.
uk: Програма «akonadictl» має знаходитися у одному з каталогів, описаних у змінній $PATH. Переконайтеся, що встановлено сервер Akonadi.

en: The protocol version of the Akonadi server is incompatible. Make sure you have a compatible version installed.
uk: Версія протоколу сервера Akonadi не сумісна з вашою. Переконайтеся, що ви встановили сумісну версію.

en: The requested item no longer exists
uk: Потрібного елемента вже не існує

en: The server protocol version is %1, but version %2 is required by the client. If you recently updated KDE PIM, please make sure to restart both Akonadi and KDE PIM applications.
uk: Номер версії протоколу сервера — %1, для роботи клієнта потрібен протокол версії %2. Якщо нещодавно виконувалося оновлення системи, переконайтеся, що програми KDE PIM та Akonadi було перезапущено після оновлення.

en: The target collection '%1' contains already
    a collection with name '%2'.
uk: У збірці призначення, «%1», вже міститься
    збірка з назвою «%2».

en: There are no Akonadi Agents available. Please verify your KDE PIM installation.
uk: Немає доступних агентів Akonadi. Будь ласка, перевірте, чи правильно встановлено KDE PIM у вашій системі.

en: There is currently no account configured.
uk: Зараз не налаштовано жодного облікового запису.

en: Timeout trying to get lock.
uk: Перевищення часу очікування блокування.

en: Total Messages
uk: Загалом повідомлень

en: Total items:
uk: Загалом записів:

en: Unable to access D-Bus interface of created agent.
uk: Не вдалося отримати доступ до інтерфейсу D-Bus створеного агента.

en: Unable to create agent instance.
uk: Не вдалося створити екземпляр агента.

en: Unable to create schema parser context.
uk: Не вдалося створити контекст обробки схеми.

en: Unable to create schema validation context.
uk: Не вдалося створити контекст перевірки чинності схеми.

en: Unable to create schema.
uk: Не вдалося створити схему.

en: Unable to fetch item for index
uk: Не вдалося отримати запис для індексування

en: Unable to find collection %1
uk: Не вдалося знайти збірку %1

en: Unable to obtain D-Bus interface for resource '%1'
uk: Не вдалося отримати інтерфейс D-Bus для ресурсу «%1»

en: Unable to obtain agent type '%1'.
uk: Не вдалося отримати дані щодо типу агента «%1».

en: Unable to open data file '%1'.
uk: Не вдалося відкрити файл даних «%1».

en: Unable to parse data file '%1'.
uk: Не вдалося обробити файл даних «%1».

en: Unable to parse data file: %1
uk: Не вдалося обробити файл даних: %1

en: Unable to register object at dbus: %1
uk: Не вдалося зареєструвати об’єкт у D-Bus: %1

en: Unexpected response
uk: Неочікувана відповідь

en: Unknown error.
uk: Невідома помилка.

en: Unnamed plugin
uk: Додаток без назви

en: Unread Messages
uk: Непрочитаних повідомлень

en: Unread items:
uk: Непрочитаних записів:

en: Use folder by default
uk: Зробити теку типовою

en: Use options from parent folder or account
uk: Використовувати параметри батьківської теки або облікового запису

en: User canceled operation.
uk: Користувач скасував дію.

en: We can not add "." at begin or end of folder name.
uk: Не можна додавати «.» на початку або в кінці назви теки.

en: We can not add "/" in folder name.
uk: Не можна додавати «/» до назви теки.

en: Without a connection to the server it is not possible to check if the protocol version meets the requirements.
uk: Без з’єднання з сервером неможливо визначити, чи задовольняє версія протоколу вимогам.

en: Work Offline
uk: Працювати автономно

en: You have currently configured Akonadi to use the MySQL server '%1'.
    Make sure you have the MySQL server installed, set the correct path and ensure you have the necessary read and execution rights on the server executable. The server executable is typically called 'mysqld'; its location varies depending on the distribution.
uk: Зараз Akonadi налаштовано на використання сервера MySQL «%1».
    Переконайтеся, що ви встановили сервер MySQL, вкажіть правильний шлях і переконайтеся, що у вас є потрібні права на читання і виконання файла програми сервера. Типовим виконуваним файлом є «mysqld», його розташування може бути різним у різних дистрибутивах.

en: akonadictl found and usable
uk: akonadictl знайдено, програма придатна до використання

en: akonadictl found but not usable
uk: akonadictl знайдено, але програма непридатна до використання

en: akonadictl not found
uk: akonadictl не знайдено

[ctx: collection size]
en: Size
uk: Розмір

en: folder
uk: тека

en: minute | minutes
uk[0]: хвилина
uk[1]: хвилини
uk[2]: хвилин
uk[3]: хвилина

en: minutes
uk: хв.

[ctx: never check the cache]
en: Never
uk: Ніколи

[ctx: no cache timeout]
en: Forever
uk: Нескінченний

[ctx: number of entities in the collection]
en: Total
uk: Всього

[ctx: number of unread entities in the collection]
en: Unread
uk: Непрочитаних

[ctx: object names]
en: Content:
uk: Вміст:

en: unknown
uk: невідомо
