libksieve - en to uk translation catalogue (529 entries)

en:  The "ereject" action cancels the implicit keep and refuses delivery of a message.
uk: Дія «ereject» скасовує неявну дію «keep» і забороняє доставлення повідомлення.

en:  The "reject" action cancels the implicit keep and refuses delivery of a message.
uk: Дія «reject» скасовує неявну дію «keep» і забороняє надсилання повідомлення.

en:  day |  days
uk[0]:  день
uk[1]:  дні
uk[2]:  днів
uk[3]:  день

en:  px
uk:  пк

en: "else" block
uk: блок «інакше»

en: "elsif" block
uk: блок «інакше, якщо»

en: "foreverypart", which is an iterator that walks though every MIME part of a message, including nested parts, depth first, and applies the commands in the specified block to each of them.
uk: «foreverypart» — ітератор, який виконує обхід всіх частин MIME повідомлення, зокрема вкладених частин, застосовуючи команди у вказаному блоці до кожної з цих частин.

en: "require" missing for command "%1"
uk: «require» відсутня для команди «%1»

en: "require" missing for comparator "%1"
uk: «require» відсутня для порівняння «%1»

en: "require" missing for test "%1"
uk: «require» відсутня для тесту «%1»

en: "require" must be first command
uk: «require» має бути першою командою

en: "sieve-test" was not found on system. Please install it. (See in Dovecot package)
uk: «sieve-test» не знайдено у системі. Будь ласка, встановіть цю програму. (Див. у пакунку dovecot.)

en: &Action for incoming mails:
uk: &Дія для вхідних повідомлень:

en: &Activate vacation notifications
uk: &Активувати сповіщення про відпустку

en: &Resend notification only after:
uk: Надіслати повторне &сповіщення лише після:

en: &Send responses for these addresses:
uk: &Надсилати відповіді на ці адреси:

en: &Start TLS nonetheless
uk: Байдуже, в&икористати TLS

en: &Subject of the vacation mail:
uk: &Тема повідомлення щодо відпустки:

en: (Account does not support Sieve)
uk: (Обліковий запис не підтримує фільтрування)

en: (No Sieve scripts available on this server)
uk: (На цьому сервері немає скриптів фільтрування)

en: (No special capabilities available)
uk: (Немає особливої функціональності)

en: (This script is empty)
uk: (Це порожній скрипт)

en: *.siv;;sieve files (*.siv);;all files (*)
uk: *.siv;;файли фільтрів (*.siv);;усі файли (*)

en: ...
uk: …

[ctx: @action:button]
en: Cancel Editing
uk: Скасувати редагування

[ctx: @action:button]
en: Close Editor
uk: Закрити вікно редактора

[ctx: @action:button]
en: Do Not Cancel
uk: Не скасовувати

[ctx: @action:button]
en: Do Not Close
uk: Не закривати

[ctx: @action:button]
en: Do Not Switch
uk: Не перемикатися

[ctx: @action:button]
en: Switch to Text Mode
uk: Перемкнутися у текстовий режим

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
uk: Закрити усі інші вкладки

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Tabs
uk: Закрити усі вкладки

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
uk: Закрити вкладку

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete Script
uk: Вилучити скрипт

[ctx: @action:inmenu]
en: New Script
uk: Створити скрипт

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename Script
uk: Перейменувати скрипт

[ctx: @info]
en: Do you really want to cancel?
uk: Ви дійсно хочете скасувати дію?

[ctx: @title:menu]
en: Edit
uk: Зміни

[ctx: @title:menu]
en: File
uk: Файл

[ctx: @title:menu]
en: Tools
uk: Інструменти

[ctx: @title:menu]
en: View
uk: Перегляд

[ctx: @title:window]
en: Configure "Out of Office" Replies
uk: Налаштовування відповідей «Мене немає»

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
uk: Підтвердження

[ctx: @title:window]
en: Create Sieve Filter
uk: Створення фільтра

[ctx: @title:window]
en: Debug Sieve Script
uk: Діагностика скрипту фільтрування

[ctx: @title:window]
en: Default template
uk: Типовий шаблон

[ctx: @title:window]
en: Delete Script
uk: Вилучення скрипту

[ctx: @title:window]
en: Description
uk: Опис

[ctx: @title:window]
en: Edit Sieve Script
uk: Редагування скрипту фільтрування

[ctx: @title:window]
en: Flags
uk: Прапорці

[ctx: @title:window]
en: Headers
uk: Заголовки

[ctx: @title:window]
en: Import Script Sieve
uk: Імпортування скрипту фільтрування

[ctx: @title:window]
en: Manage Sieve Scripts
uk: Керування скриптами фільтрування

[ctx: @title:window]
en: New Script
uk: Новий скрипт

[ctx: @title:window]
en: Rename Script
uk: Перейменування скрипту

[ctx: @title:window]
en: Save Log To File
uk: Зберегти журнал до файла

[ctx: @title:window]
en: Save Script
uk: Збереження скрипту

[ctx: @title:window]
en: Sieve Diagnostics
uk: Діагностика фільтрування

[ctx: @title:window]
en: Sieve Parsing
uk: Обробка фільтрування

[ctx: @title:window]
en: Sieve Parsing Error
uk: Помилка під час обробки фільтрування

[ctx: @title:window]
en: Sieve Server Support
uk: Підтримка фільтрування на сервері

[ctx: @title:window]
en: Template
uk: Шаблон

en: A feature "%1" in condition "%2" is not supported by server
uk: Підтримки можливості «%1» в умові «%2» не передбачено на сервері

en: A variable has global scope in all scripts that have declared it with the "global" command.  If a script uses that variable name without declaring it global, the name specifies a separate, non-global variable within that script.
uk: Змінна, яка є загальною для всіх скриптів, оголошується за допомогою команди «global». Якщо скрипт використовує таку змінну без оголошення її загальною, змінна вважається локальною, доступ до її значення обмежується відповідним скриптом.

en: Action "fileinto" has "copy" argument but current server does not support it
uk: Дія «fileinto» має аргумент «copy», але на поточному сервері підтримки цього аргументу не передбачено.

en: Actions
uk: Дії

en: Activate extension with "+<name of extension>", deactivate it with "-<name of extension>"
uk: Активувати розширення можна за допомогою «+<назва розширення>, деактивувати — за допомогою «-<назва розширення>»

en: Active script: '%1'
uk: Активний скрипт: «%1»

en: Add Flags
uk: Додати прапорці

en: Add ForEveryPart loop
uk: Додати цикл «для кожної частини»

en: Add comment
uk: Додати коментар

en: Add debug here
uk: Додати тут діагностику

en: Add flags:
uk: Додати такі прапорці:

en: Add header
uk: Додати заголовок

en: Add new block:
uk: Додати новий блок:

en: Add new header:
uk: Додати заголовок:

en: Addflag is used to add flags to a list of [IMAP] flags.  It doesn't replace any previously set flags.  This means that multiple occurrences of addflag are treated additively.
uk: Дія addflag використовується для додавання прапорців до списку прапорців [IMAP]. Під час виконання дії жоден з вже встановлених прапорців не замінюватиметься. Це означає, що послідовне виконання дій addflag призводитиме лише до збільшення кількості прапорців.

en: Additional email:
uk: Додаткове повідомлення:

en: Address
uk: Адреса

en: Advanced Mode
uk: Розширений режим

en: All Files (*)
uk: усі файли (*)

en: Allow out-of-office replies to be sent to messages marked as SPAM.
uk: Дозволити надсилання відповідей, що виходять за межі установи, на листи позначені як небажані.

en: Allow out-of-office settings to be changeable by the user.
uk: Дозволити користувачеві змінювати налаштування пошти за межі установи.

en: Allow users to upload out-of-office sieve scripts, but prevent them from changing any settings, such as the domain to react to or the spam reaction switch.
uk: Дозволити користувачам вивантажувати зовнішні скрипти фільтрування, але заборонити їм зміну будь-яких параметрів, зокрема назви домену для реагування або типу реагування на спам.

en: An error occurred during deleting the sieve script.
uk: Під час спроби вилучити скрипт фільтрування сталася помилка.

en: An error occurred during loading the sieve script.
uk: Під час спроби завантажити скрипт фільтрування сталася помилка.

en: An error occurred during saving the sieve script.
uk: Під час спроби зберегти скрипт фільтрування сталася помилка.

en: An unknown error was encountered.
uk: Сталася нерозпізнана помилка.

en: An unknown tag "%1" was found during parsing action "%2".
uk: Під час обробки дії «%2» виявлено невідомий теґ «%1»

en: An unknown tag value "%1" was found during parsing action "%2".
uk: Під час обробки дії «%2» виявлено невідоме значення теґу «%1»

en: An unknown tag value "%1" was found during parsing condition "%2".
uk: Під час обробки умови «%2» було виявлено невідоме значення теґу «%1».

en: Annotation:
uk: Анотація:

en: Annotations:
uk: Анотації:

en: Answered
uk: Надано відповідь

en: Anychild
uk: Будь-який дочірній

en: Append at the end
uk: Дописати у кінець

en: Apply Changes
uk: Застосувати зміни

en: Argument "%1" Repeated
uk: Аргумент «%1» повторюється

en: Authentication failed.
    Most likely the password is wrong.
    The server responded:
    %1
uk: Помилка розпізнавання.
    Мабуть неправильний пароль.
    Відповідь сервера:
    %1

en: Available Scripts
uk: Доступні скрипти

en: Available Sieve scripts:
uk: Доступні скрипти фільтрування:

en: Bcc
uk: Пр. копія

en: Block "Else"
uk: Блок «інакше»

en: Block "Elsif"
uk: Блок «інакше, якщо»

en: Body
uk: Вміст

en: Break
uk: Перервати

en: By default, the deleteheader action deletes all occurrences of the named header field.
uk: Типово, дія deleteheader вилучає всі записи вказаного за назвою поля заголовка.

en: Bytes
uk: байти

en: Cannot find item "%1" in widget "%2"
uk: У віджеті «%2» не вдалося знайти елемента «%1»

en: Cannot use TLS since the underlying Qt library does not support it.
uk: Використовувати TLS не можна, оскільки підлегла бібліотека Qt не підтримує такого шифрування.

en: Case sensitive
uk: З врахуванням регістру

en: Cc
uk: Копія

en: Check Syntax
uk: Перевірити синтаксис

en: Check if there is still an active out-of-office reply configured on startup.
uk: Перевіряти, чи задіяно відповідь за межі установи під час запуску.

en: Clear
uk: Спорожнити

en: Click on button for selecting flags...
uk: Натисніть кнопку для вибору прапорців…

en: Close
uk: Закрити

en: Collecting data for account '%1'...
uk: Збирання даних для облікового запису «%1»…

en: Collecting diagnostic information about Sieve support...
uk: Збирання діагностичної інформації щодо підтримки фільтрування…

en: Command "%1" not supported
uk: Команда «%1» не підтримується

en: Command "%1" violates command ordering constraints
uk: Команда «%1» порушує порядок розміщення

en: Comment
uk: Закоментувати

en: Comparator "%1" not supported
uk: Порівняння «%1» не підтримується

en: Conditions
uk: Умови

en: Configure vacation notifications to be sent:
uk: Налаштувати сповіщення про відпустку:

en: Conflicting Arguments: "%1" and "%2"
uk: Конфлікт аргументів: «%1» і «%2»

en: Content type
uk: Тип вмісту

en: Contents of script '%1':
uk: Вміст скрипту «%1»:

en: Convert
uk: Перетворити

en: Copy to
uk: Копіювати до

en: Could not load the file %1:
    "%2" is the detailed error description.
uk: Не вдалося завантажити файл %1.
    Докладний опис помилки: «%2».

en: Count
uk: Кількість

en: Create Rules Graphically...
uk: Створити правила у графічному режимі…

en: Create folder
uk: Створити теку

en: Currentdate
uk: Поточна дата

en: Date
uk: Дата

en: Day
uk: День

en: Deactivate
uk: Вимкнути

en: Deactivate Script
uk: Вимкнути скрипт

en: Debug
uk: Діагностика

en: Debug Sieve Script...
uk: Діагностика скрипту фільтрування…

en: Define Email Address...
uk: Визначити адресу ел. пошти…

en: Define Folder
uk: Визначення теки

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete Script
uk: Вилучити скрипт

en: Delete Sieve Script Confirmation
uk: Підтвердження вилучення скрипту фільтрування

en: Delete header
uk: Вилучити заголовок

en: Deleted
uk: Вилучено

en: Deleting the script failed.
    The server responded:
    %1
uk: Спроба вилучити скрипт зазнала невдачі.
    Відповідь сервера:
    %1

en: Destroy mail posted by...
uk: Знищити повідомлення, створені…

en: Discard
uk: Відкинути

en: Discard is used to silently throw away the message.
uk: Відкидання використовується для блокування повідомлення без додаткових сповіщень.

en: Display check script result...
uk: Показати результат роботи скрипту перевірки…

en: Do not send vacation replies to spam messages
uk: Не надсилати сповіщення про вихід у відпустку до теки небажаних повідомлень

en: Do you want to delete "%1" script?
uk: Хочете вилучити скрипт «%1»?

en: Draft
uk: Чернетка

en: E-Reject
uk: E-відмова

en: Edit
uk: Змінити

en: Edit Rule
uk: Змінити правило

en: Edit Script Description
uk: Редагування опису скрипту

en: Edit Script...
uk: Змінити скрипт…

en: Edit...
uk: Змінити…

en: Editor
uk: Редактор

en: Email file must be installed locally.
uk: Файл електронної пошти має бути встановлено локально.

en: Email path:
uk: Шлях до ел. пошти:

en: Empty name is not a valid name
uk: Порожня назва є некоректною

en: Enclose
uk: Включити

en: Enclose action command is defined to allow an entire message to be enclosed as an attachment to a new message.
uk: Команду «enclose» призначено для уможливлення вставляння всього повідомлення як долучення до нового повідомлення.

en: End date:
uk: Дата завершення:

en: Enter message...
uk: Введіть повідомлення…

en: Envelope
uk: Обгортка

en: Environment
uk: Середовище

en: Equal to
uk: дорівнює

en: Error during importing script. Do you want to switch to text mode?
uk: Помилка під час імпортування скрипту. Хочете перемкнутися на текстовий режим?

en: Error during load page about %1
uk: Помилка під час завантаження сторінки щодо %1

en: Error during parsing
uk: Помилка під час обробки

en: Error writing "MASTER" script on server.
    The server responded:
    %1
uk: Помилка під час спроби записати скрипт «MASTER» на сервері.
    Відповідь сервера:
    %1

en: Error writing "User" script on server.
    The server responded:
    %1
uk: Помилка під час спроби записати скрипт «User» на сервері.
    Відповідь сервера:
    %1

en: Errors reported:
uk: Повідомлення про помилки:

en: Exists
uk: Існує

en: Extension:
uk: Розширення:

en: Extract Text
uk: Видобути текст

en: Failed to fetch the list of scripts
uk: Не вдалось отримати список скриптів

en: Failed to get the list of Sieve scripts.
    The server responded:
    %1
uk: Не вдалося отримати список скриптів фільтрування.
    Відповідь сервера:
    %1

en: Failed to open temporary file.
uk: Не вдалося відкрити тимчасовий файл.

en: False
uk: Ні

en: File Into
uk: Відомості щодо файла

en: Filter on Mailing List-ID
uk: Фільтрування за ідентифікатором списку листування

en: Filter on Spamassassin
uk: Фільтрування у Spamassassin

en: Filter on Subject
uk: Фільтрування за темою

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
uk: Далі

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
uk: Назад

[ctx: Find text]
en: F&ind:
uk: З&найти:

en: Flag messages
uk: Повідомлення з прапорцями

en: Flagged
uk: З прапорцем

en: ForEveryPart
uk: Для кожної частини

en: Forward Message
uk: Спрямувати повідомлення

en: Forward Message and add copy
uk: Спрямувати повідомлення і додати копію

en: From
uk: Від

en: From:
uk: Від:

en: GiB
uk: ГіБ

en: Global Variable
uk: Загальна змінна

en: Go to Line
uk: Перейти до рядка

en: Greater than
uk: більше, ніж

en: Greater than or equal
uk: більше або дорівнює

en: Has Flag
uk: Має прапорець

en: Header
uk: Заголовок

en: Help
uk: Довідка

en: Help about: %1
uk: Довідка щодо %1

en: Help about: '%1'
uk: Довідка щодо «%1»

en: Hour
uk: Година

en: I am out of office till %1.
    
    In urgent cases, please contact Mrs. "vacation replacement"
    
    email: "email address of vacation replacement"
    phone: +49 711 1111 11
    fax.:  +49 711 1111 12
    
    Yours sincerely,
    -- "enter your name and email address here"
uk: Мене зараз немає. Я повернуся %1.
    
    З термінових питань звертайтеся до пані "ім’я заступниці"
    
    ел. пошта: "адреса електронної пошти заступниці"
    телефон: +38 123 456 78 90
    факс:  +38 123 456 78 99
    
    Всього найкращого,
    — "ваші ім'я та адреса електронної пошти"

en: IHave
uk: Маємо

en: If the optional ":copy" keyword is specified, the tagged command does not cancel the implicit "keep". Instead, it merely files or redirects a copy in addition to whatever else is happening to the message.
uk: Якщо вказано необов’язкове ключове слово «:copy», команда з міткою не скасовуватиме неявне «keep». Натомість, команда створюватиме і переспрямовуватиме копію разом з усіма іншими діями над повідомленням.

en: If the optional ":copy" keyword is specified, the tagged command does not cancel the implicit "keep". Instead, it redirects a copy in addition to whatever else is happening to the message.
uk: Якщо вказано необов’язкове ключове слово «:copy», команда з міткою не скасовуватиме неявне «keep». Натомість команда переспрямовуватиме копію разом з усіма іншими діями над повідомленням.

en: If the optional ":create" argument is specified, it instructs the Sieve interpreter to create the specified mailbox, if needed, before attempting to deliver the message into the specified mailbox.
uk: Якщо вказано додатковий аргумент «:create», інтерпретатор фільтрів створити вказану поштову скриньку, якщо це потрібно, до того, як спробує надіслати до неї повідомлення.

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Import Script
uk: Імпортування скрипту

en: Import...
uk: Імпортувати…

en: Impossible to install script on server '%1'
uk: Неможливо встановити скрипт на сервер «%1»

en: Impossible to start job
uk: Не вдалося розпочати виконання завдання

en: In variable:
uk: У змінній:

en: Include:
uk: Включити:

en: Includes
uk: Включення

en: Incompatible Actions "%1" and "%2" requested
uk: Запит несумісних дій: «%1» і «%2»

en: Insert Rule
uk: Вставити правило

en: Insert at the beginning
uk: Вставити на початку

en: Invalid Argument "%1" to "%2"
uk: Недійсний аргумент «%1» для «%2»

en: Item:
uk: Елемент:

en: Julian
uk: Юліанський

en: Jump to next match
uk: Перейти до наступного збігу

en: Jump to previous match
uk: Перейти до попереднього збігу

en: KMail's Out of Office Reply functionality relies on server-side filtering. You have not yet configured an IMAP server for this. You can do this on the "Filtering" tab of the IMAP account configuration.
uk: Можливості KMail з надсилання повідомлень «Мене немає» залежать від фільтрації на стороні сервера. Ви поки що не налаштували IMAP сервер для фільтрації. Це можна зробити у вкладці «Фільтрування» у вікні налаштування облікового запису IMAP.

en: Keep
uk: Зберегти

en: Keep a copy
uk: Зберегти копію

en: KiB
uk: КіБ

en: Length
uk: Довжина

en: Less than
uk: менше, ніж

en: Less than or equal
uk: менше або дорівнює

en: Lower
uk: Малі

en: Lower first letter
uk: Мала перша літера

en: Mail Loop detected
uk: Виявлене зациклення в пошті

en: Mailbox exists
uk: Скринька існує

en: Mailbox:
uk: Скринька:

en: Main block
uk: Основний блок

en: Match a&ll of the following
uk: Відповідає вс&ім наступним

en: Match all messages
uk: Відповідає всім повідомленням

en: Match an&y of the following
uk: Задовольняє будь-&якій з наступних

en: Message Id
uk: Ід. повідомлення

en: Message subject:
uk: Тема повідомлення:

en: Meta Data
uk: Метадані

en: Metadata exists
uk: Існують метадані

en: MiB
uk: МіБ

en: Minute
uk: Хвилина

en: Modify search behavior
uk: Змінити поведінку пошуку

en: Month
uk: Місяць

en: More information
uk: Додаткові відомості

[ctx: Move selected filter down.]
en: Down
uk: Нижче

[ctx: Move selected filter to the bottom.]
en: Bottom
uk: Вниз

[ctx: Move selected filter to the top.]
en: Top
uk: Вгору

[ctx: Move selected filter up.]
en: Up
uk: Вище

en: Name (optional):
uk: Назва (необов’язково):

en: Name:
uk: Назва:

en: Network down.
uk: Немає з’єднання.

en: New Script
uk: Новий скрипт

en: New Script...
uk: Створити скрипт…

en: New Sieve Script
uk: Новий скрипт фільтрування

en: New name for the script:
uk: Нова назва скрипту:

en: New script name:
uk: Нова назва скрипту:

en: No IMAP resource found.
uk: Не знайдено ресурсів IMAP.

en: No IMAP server configured...
uk: Не налаштовано сервера IMAP…

en: No Sieve URL configured
uk: Не налаштовано адресу фільтрування

en: No errors found.
uk: Помилок не виявлено.

en: None
uk: Немає

en: Not enough arguments for SelectConvertParameterWidget. Expected 2 arguments.
uk: Недостатньо аргументів до SelectConvertParameterWidget. Мало бути вказано 2 аргументи.

en: Not equal to
uk: не дорівнює

en: Notify
uk: Сповістити

en: Number of characters:
uk: Кількість символів:

en: Once
uk: Один раз

en: Only react to mail coming from domain
uk: Реагувати лише на пошту, що надходить з домену

en: Optional
uk: Необов’язкове

en: Options
uk: Параметри

en: Out of office till %1
uk: За межами установи до %1

en: Out-of-office reply still active
uk: Активна відповідь за межі установи

en: Parameters
uk: Параметри

en: Parameters:
uk: Параметри:

en: Parse error: Carriage Return (CR) without Line Feed (LF)
uk: Помилка аналізу: повернення каретки (CR) без переведення рядка (LF)

en: Parse error: Expected ';' or '{', got something else
uk: Помилка аналізу: очікувався символ «;» або «{», а натрапив на щось інше

en: Parse error: Expected Command, got something else
uk: Помилка аналізу: очікувалась команда, а натрапив на щось інше

en: Parse error: Illegal Character
uk: Помилка аналізу: неприпустимий символ

en: Parse error: Invalid UTF-8 sequence
uk: Помилка аналізу: неправильна послідовність UTF-8

en: Parse error: Missing ',' between Strings in String List
uk: Помилка аналізу: відсутні коми між рядками в списку рядків

en: Parse error: Missing ',' between Tests in Test List
uk: Помилка аналізу: відсутні коми між тестами в списку тестів

en: Parse error: Missing ';' or Block
uk: Помилка аналізу: відсутній символ «;» або блок

en: Parse error: Missing Whitespace
uk: Помилка аналізу: відсутній пропуск

en: Parse error: Number out of Range (must be smaller than %1)
uk: Помилка аналізу: номер виходить за встановлені межі (мусить бути меншим за %1)

en: Parse error: Only Strings allowed in String Lists
uk: Помилка аналізу: в списку рядків дозволяються тільки рядки

en: Parse error: Only Tests allowed in Test Lists
uk: Помилка аналізу: в списку тестів дозволяються тільки тести

en: Parse error: Only whitespace and #comments may follow "text:" on the same line
uk: Помилка аналізу: тільки пропуски та #коментарі можуть слідувати в рядку після «text:»

en: Parse error: Premature end of Block (missing closing '}')
uk: Помилка аналізу: передчасне закінчення блоку (відсутній кінцевий символ «}»)

en: Parse error: Premature end of Multiline String (did you forget the '.'?)
uk: Помилка аналізу: передчасне закінчення багаторядкового тексту (чи ви не забули «.»?)

en: Parse error: Premature end of Quoted String (missing closing '"')
uk: Помилка аналізу: передчасне закінчення поміщеного в лапки текстового рядка (відсутні завершальні ")

en: Parse error: Premature end of String List (missing closing ']')
uk: Помилка аналізу: передчасне закінчення списку рядків (відсутній кінцевий символ «]»)

en: Parse error: Premature end of Test List (missing closing ')')
uk: Помилка аналізу: передчасне закінчення тестового списку (відсутній кінцевий символ «)»)

en: Parse error: Tag Name has leading Digits
uk: Помилка аналізу: назва мітки мітить цифри на початку

en: Parse error: Trailing, Leading or Duplicate Commas in String List
uk: Помилка аналізу: в списку рядків знайдені коми в кінці, спочатку або подвійні

en: Parse error: Trailing, Leading or Duplicate Commas in Test List
uk: Помилка аналізу: в тестовому списку знайдені коми в кінці, спочатку або подвійні

en: Parse error: Unexpected Character, probably a missing space?
uk: Помилка аналізу: Неочікуваний символ, можливо відсутній пробіл?

en: Parse error: Unquoted Slash ('/') without Asterisk ('*'). Broken Comment?
uk: Помилка аналізу: не цитована похила риска («/») без зірочки («*»). Зіпсутий коментар?

en: ParseUserScriptJob failed: %1
uk: Помилка ParseUserScriptJob: %1

en: Parsing error
uk: Помилка обробки

en: Path is not specified.
uk: Шлях не вказано.

en: Percent
uk: Відсоток

en: Phrase not found
uk: Фразу не знайдено

en: Please enter a name for the new Sieve script:
uk: Будь ласка, вкажіть назву нового скрипту фільтрування:

en: Please enter your authentication details for your sieve account (usually the same as your email password):
uk: Будь ласка, вкажіть дані щодо розпізнавання на вашому обліковому записі фільтрування (зазвичай, пароль адреси ел. пошти):

en: Please select an action.
uk: Будь ласка, виберіть дію.

en: Please select an condition.
uk: Будь ласка, виберіть умову.

en: Protect special character
uk: Екранувати спеціальний символ

en: Quote wildcard
uk: Замінник у лапках

en: Really delete script "%1" from the server?
uk: Справді вилучити з сервера скрипт «%1»?

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Redirect to
uk: Переспрямувати до

en: Reject
uk: Відмовити

en: Remove Flags
uk: Вилучити прапорці

en: Removeflag is used to remove flags from a list of [IMAP] flags. Removeflag clears flags previously set by "set"/"addflag". Calling removeflag with a flag that wasn't set before is not an error and is ignored.
uk: Дія removeflag використовується для вилучення прапорців зі списку прапорців [IMAP]. Дія removeflag вилучає прапорці, раніше встановлені за допомогою дій «set» або «addflag». Виклики removeflag для прапорця, який не було раніше встановлено, не вважаються помилкою і просто ігноруються.

en: Rename Script
uk: Перейменування скрипту

en: Rename Script...
uk: Перейменувати скрипт…

en: Replace
uk: Замінити

en: Reply To
uk: Відповісти

en: Resent From
uk: Відправник пересилання

en: Resent To
uk: Адресат пересилання

en: Retrieving the script failed.
    The server responded:
    %1
uk: Спроба отримати скрипт зазнала невдачі.
    Відповідь сервера:
    %1

en: Return
uk: Повернути

en: Save As...
uk: Зберегти як…

en: Save Web Page
uk: Зберегти вебсторінку

en: Script Name:
uk: Назва скрипту:

en: Script contains unsupported feature "%1"
uk: У скрипті міститься згадка непідтримуваної можливості «%1»

en: Script is empty. (%1)
uk: Скрипт є порожнім. (%1)

en: Script is modified. Do you want to close editor?
uk: Скрипт змінено. Хочете завершити роботу редактора?

en: Script name already used "%1".
uk: Назву скрипту «%1» вже використано.

en: Script name:
uk: Назва скрипту:

en: Script needs regex support, but server does not have it.
uk: Для роботи скрипту потрібна підтримка формальних виразів, якої не передбачено на сервері.

en: Script parsing error.
uk: Помилка під час обробки скрипту.

en: Script part %1
uk: Модуль скриптів %1

en: Script should always have just one "Else" block. We cannot add another one.
uk: У скрипті завжди повинен бути лише один блок «Інакше». Не можна додавати декілька таких блоків.

en: Script still contains debug method. Remove it please.
uk: У скрипті усе ще міститься діагностичний метод. Будь ласка, вилучіть його.

en: Script text is empty.
uk: Текст скрипту є порожнім.

en: Second
uk: Секунда

en: Seen
uk: Переглянуто

en: Select Flags
uk: Вибір прапорців

en: Select multiple headers...
uk: Вибрати декілька заголовків…

en: Selected text is not a full sieve script
uk: Позначений текст не є повним скриптом фільтрування

en: Send out-of-office replies to mails coming from this domain only.
uk: Надсилати зовнішні відповіді лише до поштових скриньок вказаного домену.

en: Sender
uk: Відправник

en: Server Info
uk: Дані щодо сервера

en: Server Meta Data
uk: Метадані сервера

en: Server Meta Data Exists
uk: Існують метадані сервера

en: Set Flags
uk: Встановити прапорці

en: Set value to:
uk: Встановити значення:

en: Setflag is used for setting [IMAP] system flags or keywords. Setflag replaces any previously set flags.
uk: Дія Setflag використовується для встановлення загальносистемних прапорців або ключових слів [IMAP]. Setflag замінює будь-які раніше встановлені прапорці.

en: Share...
uk: Оприлюднити…

en: Show result from "check syntax"
uk: Показати результат «перевірки синтаксису»

en: Sieve Authentication Details
uk: Дані розпізнавання для фільтрування

en: Sieve Editor Error
uk: Помилка редактора

en: Sieve Error
uk: Помилка фільтрування

en: Sieve Files (*.siv);;All Files (*)
uk: файли фільтрів (*.siv);;усі файли (*)

en: Sieve Manager
uk: Керування фільтруванням

en: Sieve Script
uk: Скрипт фільтрування

en: Sieve Script Upload
uk: Вивантаження скрипту фільтрування

en: Sieve Server Does Not Advertise TLS
uk: Сервер фільтрування не оголосив про початок TLS-з’єднання

en: Sieve Template:
uk: Шаблон фільтрування:

en: Sieve capabilities:
uk: Можливості з фільтрування:

en: Sieve implementations that implement the "spamtest" test use an identifier of either "spamtest" or "spamtestplus" for use with the capability mechanism.
uk: Реалізації фільтрування, які реалізують перевірку «spamtest», використовують ідентифікатор «spamtest» або «spamtestplus» у механізмі можливості.

en: Sieve implementations that implement the "virustest" test have an identifier of "virustest" for use with the capability mechanism.
uk: Реалізації фільтрування, які реалізують перевірку «virustest», використовують ідентифікатор «virustest» у механізмі цієї можливості.

en: Sieve script installed successfully on the server '%1'.
    Out of Office reply has been deactivated.
uk: Скрипт фільтрування було успішно встановлено на сервері «%1».
    Відповіді «Мене немає» тепер вимкнено.

en: Sieve script installed successfully on the server '%1'.
    Out of Office reply is now active.
uk: Скрипт фільтрування було успішно встановлено на сервері «%1».
    Задіяно можливості відповіді «Мене немає».

en: Sieve script:
uk: Скрипт фільтрування:

en: Sieve server supports:
uk: Сервер фільтрування підтримує:

en: Simple Mode
uk: Простий режим

en: Site Policy Limit Violation: Block nesting too deep (max. %1)
uk: Порушення обмеження: занадто глибоке вкладення блоку (макс. рівень %1)

en: Site Policy Limit Violation: Test nesting too deep (max. %1)
uk: Порушення обмеження: занадто глибоке вкладення тесту (макс. рівень %1)

en: Site Policy Limit Violation: Too many Actions requested (max. %1)
uk: Порушення обмеження: запит на забагато дій (макс. %1)

en: Size
uk: Розмір

en: Some errors were found during parsing. <a href="sieveerrordetails">(Details...)</a>
uk: Під час обробки було виявлено помилки. <a href="sieveerrordetails">(Подробиці…)</a>

en: Someone (probably you) changed the vacation script on the server. KMail is no longer able to determine the parameters for the autoreplies. Default values will be used.
uk: Дехто (можливо, ви) змінили сценарій відпустки на сервері. KMail більше не може визначити параметри для автоматичних відповідей. Буде використано типові значення.

en: Spam Test
uk: Перевірка на небажану кореспонденцію

en: Start date:
uk: Дата початку:

en: Stay in Graphical Mode
uk: Лишатися у графічному режимі

en: Stay in Text Mode
uk: Лишатися у текстовому режимі

en: Stop
uk: Зупинити

en: Stored in variable name:
uk: Збережено у змінній з назвою:

en: Subject
uk: Тема

en: Subject:
uk: Тема:

en: Subtype
uk: Підтип

en: Switch to Graphical Mode
uk: Перемкнутися у графічний режим

en: Switch to Text Mode
uk: Перемкнутися у текстовий режим

en: TLS encryption requested, but not supported by server.
uk: Ви надіслали запит на шифрування TLS, але таке шифрування не підтримується сервером.

en: TLS encryption was requested, but your Sieve server does not advertise TLS in its capabilities.
    You can choose to try to initiate TLS negotiations nonetheless, or cancel the operation.
uk: Ви надіслали запит на шифрування TLS, але ваш сервер фільтрування не оголошує про можливість шифрування TLS у переліку можливостей.
    Ви можете спробувати ініціалізувати TLS незалежно від повідомлень сервера або скасувати дію.

en: Test "%1" not supported
uk: Тест «%1» не підтримується

en: Text Files (*.txt);;All Files (*)
uk: текстові файли (*.txt);;усі файли (*)

en: Text to search for
uk: Текст, який слід шукати

en: The "address" test matches Internet addresses in structured headers that contain addresses.  It returns true if any header contains any key in the specified part of the address, as modified by the comparator and the match keyword.
uk: За допомогою перевірки «address» можна виконати пошук інтернет-адрес у структурованих заголовках, що містять адреси. Результатом перевірки є «true» («так»), якщо у будь-якому з заголовків у вказаній частині адреси міститься будь-який з ключів.

en: The "convert" action specifies that all body parts with a media type equal to "media-type" be converted to the media type in "media-type" using conversion parameters.
uk: Дія «convert» визначає перетворення всіх частин вмісту з типом даних рівним «media-type» на дані у форматі «media-type» на основі вказаних параметрів перетворення.

en: The "envelope" test is true if the specified part of the [SMTP] (or equivalent) envelope matches the specified key.
uk: Перевірка «envelope» дає результат «true» («так»), якщо вказана частина оболонки [SMTP] (або еквівалентної) відповідає вказаному ключу.

en: The "exists" test is true if the headers listed in the header-names argument exist within the message.  All of the headers must exist or the test is false.
uk: Перевірка «exists» дає результат «true» («так»), якщо у повідомленні існують заголовки, вказані у списку назв заголовків. Якщо якогось із заголовків списку знайдено не буде, перевірка поверне результат «false» («ні»).

en: The "extracttext" action may be used within the context of a "foreverypart" loop and is used to store text into a variable
uk: Дією з видобування тексту («extracttext») можна скористатися у контексті циклу «для кожної частини» («foreverypart») для зберігання тексту у змінній.

en: The "false" test always evaluates to false.
uk: Перевірка «false» завжди дає результат «false» («ні»).

en: The "fileinto" action delivers the message into the specified mailbox.
uk: Дія «fileinto» пересуває повідомлення до вказаної поштової скриньки.

en: The "header" test evaluates to true if the value of any of the named headers, ignoring leading and trailing whitespace, matches any key.
uk: Перевірка «header» дає значення true («так»), якщо значення будь-якого з вказаних за назвою заголовків, без початкових або кінцевих пробілів, відповідає будь-якому з ключів.

en: The "ihave" test provides a means for Sieve scripts to test for the existence of a given extension prior to actually using it.
uk: Перевірка «ihave» («маємо») надає змогу скриптам фільтрування перевірити наявність вказаного розширення до спроб його використати.

en: The "include" command takes an optional "location" parameter, an optional ":once" parameter, an optional ":optional" parameter, and a single string argument representing the name of the script to include for processing at that point.
uk: Команді «include» передається необов’язковий параметр «location», необов’язковий параметр «:once», необов’язковий параметр «:optional» та один рядковий аргумент, який визначає назву скрипту, обробку яким слід виконати на певному етапі.

en: The "keep" action is whatever action is taken in lieu of all other actions, if no filtering happens at all; generally, this simply means to file the message into the user's main mailbox.
uk: Дія «keep» («залишити») — дія, яку буде виконано замість всіх інших дій, якщо фільтрування взагалі не виконується. Зазвичай, це просто означає, що повідомлення буде додано до списку повідомлень основної поштової скриньки користувача.

en: The "mailboxexists" test is true if all mailboxes listed in the "mailbox-names" argument exist in the mailstore, and each allows the user in whose context the Sieve script runs to "deliver" messages into it.
uk: Перевірка «mailboxexists» дає результат «true» («так»), якщо у сховищі поштових скриньок існують всі скриньки зі списку «mailbox-names» і кожна з них надає користувачеві, у контексті якого запущено скрипт, виконувати дію «deliver» (доставити) для повідомлень у скриньці.

en: The "metadataexists" test is true if all of the annotations listed in the "annotation-names" argument exist for the specified mailbox.
uk: Перевірка «metadataexists» дає результат «true» («так»), якщо у вказаній поштовій скриньці існують всі анотації зі списку «annotation-names».

en: The "notify" action specifies that a notification should be sent to a user.
uk: Дія «notify» вказує, що користувачеві має бути надіслано сповіщення.

en: The "redirect" action is used to send the message to another user at a supplied address, as a mail forwarding feature does.  The "redirect" action makes no changes to the message body or existing headers, but it may add new headers.
uk: Дія «redirect» використовується для надсилання повідомлення іншому користувачеві за вказаною адресою, як і дія зі спрямування. Дія «redirect» не вносить жодних змін до вмісту повідомлення або вже створених заголовків, але додає нові заголовки.

en: The "replace" command is defined to allow a MIME part to be replaced with the text supplied in the command.
uk: Дію з заміни («replace») визначено для уможливлення заміни частини MIME текстом, визначеним у відповідній команді.

en: The "return" command stops processing of the immediately included script only and returns processing control to the script that includes it.
uk: Команда «return» («повернути») призводити до припинення обробки поточним скриптом і повертає керування обробкою тому скрипту, звідки було викликано поточний скрипт.

en: The "servermetadataexists" test is true if all of the server annotations listed in the "annotation-names" argument exist.
uk: Перевірка «servermetadataexists» дає результат «true» («так»), якщо існують всі анотації сервера зі списку «annotation-names».

en: The "set" action stores the specified value in the variable identified by name.
uk: Дія зі встановлення («set») зберігає вказане значення у змінній, що ідентифікується за назвою.

en: The "size" test deals with the size of a message.  It takes either a tagged argument of ":over" or ":under", followed by a number representing the size of the message.
uk: Перевірка «size» («розмір») виконує обробку розміру повідомлення. До неї слід додати аргумент «:over» (більше) або «:under» (менше) з числовим значенням відповідного обмеження на розмір повідомлення.

en: The "stop" action ends all processing.  If the implicit keep has not been cancelled, then it is taken.
uk: Дія «stop» («завершити») зупиняє подальшу обробку. Якщо неявним чином не було скасовано дії «keep» («залишити»), буде виконано саме цю дію.

en: The "true" test always evaluates to true.
uk: Перевірка «true» завжди дає результат «true» («так»).

en: The "vacation" action implements a vacation autoresponder similar to the vacation command available under many versions of Unix. Its purpose is to provide correspondents with notification that the user is away for an extended period of time and that they should not expect quick responses.
uk: У дії «відпустка» («vacation») реалізовано автовідповідач, подібний до команди vacation, доступної у багатьох версіях Unix. Призначенням дії є надсилання тим, з ким ведеться обмін повідомленнями, сповіщення про те, що користувач не відповідатиме певний доволі довгий час, і що не слід очікувати на швидку відповідь.

en: The Sieve script was successfully uploaded.
uk: Успішно вивантажено скрипт фільтрування.

en: The Sieve server on %1 has reported an error:
    %2
uk: Сервером фільтрування на %1 повідомлено про помилку:
    %2

en: The addheader action adds a header field to the existing message header.
uk: За допомогою розділу addheader до вже створеного заголовка повідомлення додається поле заголовка.

en: The body test matches content in the body of an email message, that is, anything following the first empty line after the header.  (The empty line itself, if present, is not considered to be part of the body.)
uk: За допомогою перевірки «body» можна виконати пошук даних у тексті повідомлення електронної пошти, тобто виконати пошук у даних, відокремлених першим порожнім рядком від заголовка. (Сам порожній рядок, якщо його буде виявлено, не вважатиметься частиною тексту.)

en: The break command terminates the closest enclosing loop.
uk: Команда «break» перериває виконання поточного циклу.

en: The currentdate test is similar to the date test, except that it operates on the current date/time rather than a value extracted from the message header.
uk: Перевірка «currentdate» подібна до перевірки дати, але виконує обробку поточної дати і часу, а не значення, видобутого з заголовка повідомлення.

en: The date test matches date/time information derived from headers containing date-time values.
uk: За допомогою перевірки «date» можна знайти дані щодо дати і часу, отримані на основі заголовків, що містять значення дати і часу.

en: The environment test retrieves the item of environment information specified by the name string and matches it to the values specified in the key-list argument.
uk: За допомогою перевірки «environment» можна отримати запис даних щодо середовища, вказаних за допомогою рядка назв, і перевірити його відповідність значенням, вказаним за допомогою аргументу списку ключів.

en: The hasflag test evaluates to true if any of the variables matches any flag name.
uk: Перевірка «hasflag» дає значення «true» («так»), якщо будь-яка зі змінних відповідає назві будь-якого з прапорців.

en: The script did not upload successfully.
    The script may contain errors.
uk: Скрипт не був успішно вивантажений.
    Можливо, що він містить помилки.

en: The script did not upload successfully.
    This is probably due to errors in the script.
    The server responded:
    %1
uk: Скрипт не був успішно вивантажений.
    Можлива причина: помилки в скрипті.
    Відповідь сервера:
    %1

en: The server does not seem to support TLS. Disable TLS if you want to connect without encryption.
uk: Здається, сервер не підтримує TLS. Вимкніть TLS, якщо бажаєте з’єднатися без шифрування.

en: There is still an active out-of-office reply configured.
    Do you want to edit it?
uk: Існує налаштована активна відповідь за межі установи.
    Чи бажаєте ви її змінити?

en: This extension defines a ":seconds" parameter to provide more granularity for such situations.
uk: У цьому розширенні передбачено параметр «:seconds» («:секунди») для точнішого визначення терміну відповідей у таких випадках.

en: This modifier adds the necessary quoting to ensure that the expanded text will only match a literal occurrence if used as a parameter to :regex.  Every character with special meaning (. , *, ? , etc.) is prefixed with \ in the expansion
uk: За допомогою цього модифікатора можна додати потрібні для того, щоб оброблений текст сприймався буквально, лапки, якщо його використовувати як параметр до :regex. До кожного символу зі спеціальним значенням (. , *, ? тощо) буде додано префікс \.

en: This test retrieves the value of the mailbox annotation "annotation-name" for the mailbox "mailbox". The retrieved value is compared to the "key-list". The test returns true if the annotation exists and its value matches any of the keys.
uk: Під час цієї перевірки програма отримує значення параметра анотування поштової скриньки «annotation-name» для скриньки «mailbox». Далі, виконується порівняння отриманого значення з набором ключів «key-list». Якщо анотація існує і її значення збігається з одним з ключів, буде повернуто значення true.

en: This test retrieves the value of the server annotation "annotation-name".  The retrieved value is compared to the "key-list". The test returns true if the annotation exists and its value matches any of the keys.
uk: Під час цієї перевірки програма отримує значення параметра анотування сервера «annotation-name». Далі, виконується порівняння отриманого значення з набором ключів «key-list». Якщо анотація існує і її значення збігається з одним з ключів, буде повернуто значення true.

en: Through the ":days" parameter, it limits the number of auto-replies to the same sender to one per [n] days, for a specified number of days. But there are cases when one needs more granularity, if one would like to generate "vacation" replies more frequently.
uk: За допомогою параметра «:days» («:дні») обмежує кількість автоматичних відповідей одному адресату однією відповіддю кожні [n] днів. Втім, може виникнути потреба у точнішому налаштовуванні, якщо слід створювати відповіді щодо відпустки частіше.

en: Time
uk: Час

en: To
uk: Кому

en: To:
uk: Кому:

en: Too many argument found for "%1", max value is %2, number of value found %3 for %4
uk: Виявлено надто багато аргументів «%1». Максимальна кількість аргументів — %2. Виявлено номер значення %3 для %4.

en: Too many arguments for SelectConvertParameterWidget, "%1"
uk: Забагато аргументів до SelectConvertParameterWidget, «%1»

en: Too many arguments found for "%1", max value is %2, number of value found %3 for %4
uk: Виявлено надто багато аргументів «%1». Максимальна кількість аргументів — %2. Виявлено номер значення %3 для %4.

en: True
uk: Так

en: Type
uk: Тип

en: Unable to get the info
uk: Не вдалося отримати інформацію

en: Uncomment
uk: Розкоментувати

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unknown location type "%1" during parsing includes
uk: Невідомий тип розташування «%1» під час обробки включень

en: Unknown tag "%1" during loading loop "for"
uk: Невідомий теґ «%1» під час завантаження циклу «for»

en: Unknown tag "%1" during loading of variables.
uk: Невідомий теґ «%1» під час завантаження змінних.

en: Unknown tag "%1" during parsing condition "%2"
uk: Невідомий теґ «%1» під час обробки умови «%2»

en: Unknown tagValue "%1" during loading loop "for"
uk: Невідоме значення теґу (tagValue) «%1» під час обробки циклу «for»

en: Uploading script to server for checking it, please wait...
uk: Вивантажуємо скрипт на сервер для перевірки, будь ласка, зачекайте…

en: Uploading the Sieve script failed.
    The server responded:
    %1
uk: Не вдалося вивантажити скрипт фільтрування.
    Відповідь сервера:
    %1

en: Upper
uk: Великі

en: Upper first letter
uk: Велика перша літера

en: Use "," to separate capabilities
uk: Для відокремлення варіантів скористайтеся комою

en: Use ; to separate emails
uk: Для відокремлення адрес електронної пошти скористайтеся ;

en: Use list
uk: Використовувати список

en: Vacation
uk: Відпустка

en: Vacation reason:
uk: Причина відсутності:

en: Vacations
uk: Відпустки

en: Value
uk: Значення

en: Value:
uk: Значення:

en: Variable
uk: Змінна

en: Variable name
     (if empty it uses internal variable):
uk: Назва змінної
     (якщо порожня, буде використано внутрішню змінну):

en: Variable name:
uk: Назва змінної:

en: Virus Test
uk: Перевірка на віруси

en: We can not add more includes elements.
uk: Подальше додавання включених елементів неможливе.

en: We cannot parse script. We cannot switch to graphical mode
uk: Не вдалося обробити скрипт. Не вдалося перемкнутися у графічний режим.

en: We detected a loop if in a loop if. It's not supported
uk: Виявлено циклічну умову if у циклічній умові if. Підтримки таких синтаксичних конструкцій не передбачено.

en: Weekday
uk: День тижня

en: With value:
uk: Зі значенням:

en: Wordwrap
uk: Перенесення рядків

en: XML Files (*.xml);;All Files (*)
uk: файли XML (*.xml);;усі файли (*)

en: Year
uk: Рік

en: You can drag and drop element on editor to import template
uk: Ви можете перетягнути і скинути елемент на панель редактора, щоб імпортувати шаблон

en: You cannot use protected name.
uk: Не можна використовувати зарезервовану назву.

en: You will overwrite script. Do you want to continue?
uk: Скрипт буде перезаписано. Бажаєте продовжити виконання дії?

en: Your server did not list "vacation" in its list of supported Sieve extensions;without it, KMail cannot install out-of-office replies for you.Please contact your system administrator.
uk: Ваш сервер не вказав розширення «vacation» у списку розширень фільтрування, підтримку яких передбачено на сервері. Без цього розширення, KMail не може встановити відповіді «Мене немає». Будь ласка, зверніться до системного адміністратора.

en: Zone
uk: Зона

en: address:
uk: адреса:

en: all
uk: все

en: contains
uk: містить

en: content
uk: вміст

[ctx: create a new sieve script]
en: New...
uk: Створити…

en: day:
uk: день:

en: days
uk: днів

en: detail
uk: подробиці

en: domain
uk: домен

en: exists
uk: існує

en: false
uk: ні

en: forEveryPart is not supported by your server
uk: Підтримки можливості forEveryPart на сервері не передбачено

en: from:
uk: від:

en: global
uk: загальне

en: header:
uk: заголовок:

en: headers:
uk: заголовки:

en: high importance
uk: високий рівень важливості

en: is
uk: дорівнює

en: localpart
uk: локальна частина

en: low importance
uk: низький рівень важливості

en: matches
uk: відповідає

en: message:
uk: повідомлення:

en: method:
uk: метод:

en: normal importance
uk: звичайний рівень важливості

en: not contains
uk: не містить

en: not exists
uk: не існує

en: not is
uk: не дорівнює

en: not matches
uk: не відповідає

en: not regex
uk: не формальний вираз

en: over
uk: понад

en: personal
uk: особисте

en: raw
uk: без обробки

en: regex
uk: формальний вираз

en: seconds
uk: секунд

en: text
uk: текст

en: text:
uk: текст:

en: true
uk: так

en: under
uk: до

en: unnamed
uk: без назви

en: user
uk: користувач

en: value:
uk: значення:
