mate-power-manager 1.25.0 - en to uk translation catalogue (405 entries)

en: %.0f second | %.0f seconds
uk[0]: %.0f секунда
uk[1]: %.0f секунди
uk[2]: %.0f секунд
uk[3]: %.0f секунд

en: %.1f day | %.1f days
uk[0]: %.1f день
uk[1]: %.1f дні
uk[2]: %.1f днів
uk[3]: %.1f днів

en: %.1f hour | %.1f hours
uk[0]: %.1f година
uk[1]: %.1f години
uk[2]: %.1f годин
uk[3]: %.1f годин

en: %.1f minute | %.1f minutes
uk[0]: %.1f хвилина
uk[1]: %.1f хвилини
uk[2]: %.1f хвилин
uk[3]: %.1f хвилин

en: %.1fV
uk: %.1fВ

en: %.1fW
uk: %.1fВт

en: %2im
uk: %2iхв

en: %2im%02i
uk: %2iхв%02i

en: %2is
uk: %2iс

en: %d second | %d seconds
uk[0]: %d секунда
uk[1]: %d секунди
uk[2]: %d секунд
uk[3]: %d секунд

en: %i hour | %i hours
uk[0]: %i година
uk[1]: %i години
uk[2]: %i годин
uk[3]: %i годин

en: %i minute | %i minutes
uk[0]: %i хвилина
uk[1]: %i хвилини
uk[2]: %i хвилин
uk[3]: %i хвилин

en: %id
uk: %iд

en: %id%02ih
uk: %iд%02iг

en: %ih
uk: %iг

en: %ih%02im
uk: %iг%02iхв

en: %s %s remaining (%.1f%%)
uk: %s %s залишилося (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
uk: %s %s до повного заряду (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
    Provides %s battery runtime
uk: %s %s до повного заряду (%.1f%%)
    Заряду вистачить на %s

en: %s charging (%.1f%%)
uk: %s заряджається (%.1f%%)

en: %s discharging (%.0f%%)
uk: %s розряжається (%.0f%%)

en: %s discharging (%.1f%%)
uk: %s розряджається (%.1f%%)

en: %s empty
uk: %s порожньо

en: %s is fully charged
uk: %s повністю заряджено

en: %s not present
uk: %s недоступно

en: %s of UPS backup power remaining (%.0f%%)
uk: Залишилося %s заряду UPS (%.0f%%)

en: %s of battery power remaining (%.0f%%)
uk: Залишилося %s заряду акумулятора (%.0f%%)

en: %s remaining
uk: %s залишилося

en: %s waiting to charge (%.1f%%)
uk: %s до повного заряду (%.1f%%)

en: %s waiting to discharge (%.1f%%)
uk: %s до повного розряду (%.1f%%)

en: 1 day
uk: 1 день

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 2 hours
uk: 2 години

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: AC adapter | AC adapters
uk[0]: Мережний адаптер
uk[1]: Мережні адаптери
uk[2]: Мережних адаптерів
uk[3]: Мережних адаптерів

en: About Power Manager Brightness Applet
uk: Про аплет яскравости Power Manager

en: Actions
uk: Дії

en: Adjusts laptop panel brightness.
uk: Змінює яскравість екрану ноутбука.

en: Allow backlight brightness adjustment
uk: Дозволяє керувати яскравістю підсвічування

en: Allows user to inhibit automatic power saving.
uk: Дозволяє користувачу притримувати автоматичний запуск збереження енергії.

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS backup power (%.0f%%)
uk: Залишилося приблизно <b>%s</b> заряду UPS (%.0f%%)

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
uk: Залишилося приблизно <b>%s</b> заряду UPS (%.0f%%). Відновіть живлення Вашого комп’ютера, щоб запобігти втраті даних.

en: Approximately <b>%s</b> remaining (%.0f%%)
uk: Залишилося приблизно <b>%s</b> (%.0f%%)

en: Ask me
uk: Запитувати

en: Attached computer battery low
uk: Низький заряд акумулятора під’єднаного комп’ютера

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
uk: Під’єднаний комп’ютер незабаром розрядиться (%.0f%%)

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
uk: Під’єднаний комп’ютер незабаром розрядиться (%.0f%%). Пристрій незабаром вимкнеться, якщо не зарядити.

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Automatic sleep enabled
uk: Автоматичне засипання увімкнено

en: Automatic sleep inhibited
uk: Автоматичне засипання вимкнено

en: Battery Charged | Batteries Charged
uk[0]: Батарея заряджена
uk[1]: Батареї заряджені
uk[2]: Батареї заряджені
uk[3]: Батареї заряджені

en: Battery Discharging
uk: Акумулятор розряджається

en: Battery critical low action
uk: Дія при критичній розрядці акумулятора

en: Battery critically low
uk: Заряд акумулятора критично низький

en: Battery has a very low capacity (%1.1f%%), which means that it may be old or broken.
uk: В акумулятора замала місткість (%1.1f%%); ймовірно, акумулятор застарий або зіпсувався.

en: Battery is full
uk: Акумулятор повністю заряджено

en: Battery is fully charged.
    Provides %s laptop runtime
uk: Акумулятор повністю заряджено.
    Заряду вистачить на %s

en: Battery is low
uk: Заряд акумулятора низький

en: Battery is very low
uk: Заряд акумулятора критично низький

en: Battery low
uk: Заряд акумулятора низький

en: Battery may be broken
uk: Можливо акумулятор зіпсований

en: Blank screen
uk: Порожній екран

en: Brightness Applet
uk: Аплет зміни яскравости

en: Brightness Applet Factory
uk: Фабрика аплету зміни яскравости

en: Cannot connect to mate-power-manager
uk: Не вдається з'єднатися з mate-power-manager

en: Cannot get laptop panel brightness
uk: Не вдається отримати значення яскравости екрану

en: Capacity
uk: Місткість:

en: Capacity:
uk: Місткість:

en: Cell charge
uk: Заряд комірки

en: Cell phone | Cell phones
uk[0]: Мобільний телефон
uk[1]: Мобільні телефони
uk[2]: Мобільних телефонів
uk[3]: Мобільних телефонів

en: Cell phone battery low
uk: Низький заряд акумулятора мобільного телефону

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
uk: Мобільний телефон незабаром розрядиться (%.0f%%)

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Мобільний телефон незабаром розрядиться (%.0f%%). Цей пристрій незабаром припинить роботу, якщо не зарядити.

en: Charge
uk: Заряджання

en: Charge accuracy
uk: Профіль точности визначення часу заряду

en: Charge profile
uk: Профіль часу заряду

en: Charge rate:
uk: Відсоток заряду:

en: Charge time:
uk: Час заряду:

en: Charged
uk: Заряджено

en: Charging
uk: Заряджається

en: Check CPU load before sleeping
uk: Перед засипанням перевіряти завантаження ЦПП

en: Computer | Computers
uk[0]: Комп’ютер
uk[1]: Комп’ютери
uk[2]: Комп’ютерів
uk[3]: Комп’ютерів

en: Computer failed to hibernate.
uk: Не вдалося перевести комп’ютер у режим сну.

en: Computer failed to suspend.
uk: Не вдалося перевести комп’ютер у режим очікування

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
uk: Комп'ютер незабаром перейде у режим сну, якщо його не приєднати до електромережі.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
uk: Комп'ютер незабаром буде вимкнено, якщо його не приєднати до електромережі.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
uk: Комп'ютер незабаром перейде у режим призупинення, якщо його не приєднати до електромережі.

en: Configure power management
uk: Налаштовування керування живленням

en: Copyright © 2006 Benjamin Canou
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 2006 Бенджамін Кану
    Авторське право © 2011-2021 Розробники MATE

en: Copyright © 2006-2007 Richard Hughes
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 2006-2007 Річард Гьюз
    Авторське право © 2011-2021 Розробники MATE

en: Copyright © 2011-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 2011-2021 Розробники MATE

en: Correction factor
uk: Корекція

en: Could not get the maximum value of the backlight
uk: Не вдалося встановити щонайбільше значення підсвічування

en: Could not get the value of the backlight
uk: Не вдалося отримати значення підсвічування

en: Could not set the value of the backlight
uk: Не вдалося встановити значення підсвічування

en: Current charge:
uk: Поточний заряд:

en: Data length:
uk: Тривалість:

en: Description
uk: Опис

en: Design charge:
uk: Плановий заряд:

en: Details
uk: Докладно

en: Device
uk: Пристрій

en: Device History
uk: Дієпис пристрою

en: Device Information
uk: Відомості про пристрій

en: Device Profile
uk: Профіль пристрою

en: Di_m display when idle
uk: Дисплей з_гасає під час простою

en: Dim the screen after a period of inactivity when on AC power
uk: Зменшувати яскравість після періоду неактивности при живленні від мережі

en: Dim the screen after a period of inactivity when on battery power
uk: Зменшувати яскравість після періоду неактивности при живленні від акумулятора

en: Discharge accuracy
uk: Профіль точности визначення часу розряду

en: Discharge profile
uk: Профіль часу розряду

en: Discharge time:
uk: Час розряду:

en: Discharging
uk: Розряджається

en: Display
uk: Зовнішній вигляд

en: Display DPMS activated
uk: Активовано DPMS для дисплею

en: Display options for the notification icon.
uk: Показати опції для піктограми сповіщення.

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Empty
uk: Порожня

en: Energy
uk: Енергія

en: Energy (design)
uk: Енергія (початкова)

en: Energy when empty
uk: Енергія при спустошенні

en: Energy when full
uk: Енергія при заповненні

en: Excellent
uk: Відмінна

en: Exit after a small delay (for debugging)
uk: Вийти після невеликої призупинки (для зневадження)

en: Exit after the manager has loaded (for debugging)
uk: Завершити роботу після завантаження керівника (для зневадження)

en: Failed to hibernate
uk: Помилка при переході у режим сну

en: Failed to suspend
uk: Помилка переходу у режим очікування

en: Failure was reported as:
uk: Повідомлення про помилку:

en: Fair
uk: Достатня

en: General
uk: Загальні

en: Get the current brightness
uk: Отримати значення поточної яскравости

en: Get the number of brightness levels supported
uk: Отримати підтримувану кількість рівнів яскравости

en: Good
uk: Добра

en: Graph type:
uk: Тип графіку:

en: Hibernate
uk: Режим сну

en: Hibernate button action
uk: Дія при натисканні кнопки сну

en: History
uk: Дієпис

en: If a notification message should be displayed after suspend or hibernate failed.
uk: Чи показуватиметься повідомлення сповіщення після помилки призупинення чи переходу у режим сну.

en: If a notification message should be displayed when the battery is fully charged.
uk: Чи показуватиметься повідомлення про повний заряд акумулятора.

en: If a notification message should be displayed when the battery is getting low.
uk: Чи показуватиметься повідомлення про низький заряд акумулятора.

en: If preferences and statistics items should be shown in the context menu
uk: Чи показувати пункти параметрів та статистики у контекстному меню

en: If sounds should be used
uk: Чи використовувати динамік PC

en: If sounds should be used when the power is critically low, or inhibit requests have stopped the policy action.
uk: Чи використовувати динамік PC для сигналізації низького рівню живлення, або коли запити стримування зупиняють заплановану дію.

en: If the CPU load should be checked before doing the idle action.
uk: Чи слід перевіряти завантаження ЦПП перед зміною режиму роботи при простої.

en: If the battery event should occur when the lid is shut and the power disconnected
uk: Чи генерувати подію акумулятора коли зачиняється кришка ноутбука та вимикається джерело живлення

en: If the battery lid close event should occur (for example 'Suspend when lid closed on battery') when the lid is previously shut and the AC power disconnected at a later time.
uk: Чи генерувати подію зачиняння кришки ноутбука (наприклад 'Призупиняти при зачинянні кришки при живленні від акумулятора'), коли кришка була зачинена, а джерело живлення було вимкнене пізніше.

en: If the keyboard backlight brightness should be reduced when the computer is on battery power
uk: Чи зменшувати підсвітку набірниці при живленні від батареї

en: If the screen brightness should be changed when switching between AC and battery power.
uk: Чи слід змінювати яскравість екрану при перемиканні живлення між акумулятором та електромережею.

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on AC power.
uk: Чи зменшувати яскравість екрану для збереження енергії коли комп'ютер у стані очікування при живленні від електромережі.

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on battery power.
uk: Чи зменшувати яскравість екрану для збереження енергії коли комп'ютер у стані очікування при живленні від акумулятора.

en: If the screen should be reduced in brightness when the computer is on battery power.
uk: Чи зменшувати яскравість екрану для збереження енергії при живленні від акумулятора.

en: If the user should be notified when the AC adapter is disconnected.
uk: Чи сповіщати користувача при від'єднанні від електромережі.

en: If time based notifications should be used. If set to false, then the percentage change is used instead, which may fix a broken ACPI BIOS.
uk: Чи використовувати сповіщення про час. При значенні false, використовуються відсотки заряду акумулятора, що може виправити проблему із зіпсованими ACPI BIOS.

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery
uk: Чи показувати попередження про низький заряд акумулятора для зіпсованого акумулятора

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery.
uk: Чи показувати попередження про низький заряд акумулятора для зіпсованого акумулятора.

en: Image
uk: Зображення

en: Inhibit Applet
uk: Аплет Автостримування

en: Inhibit Applet Factory
uk: Фабрика аплету стримування

en: Keyboard | Keyboards
uk[0]: Набірниця
uk[1]: Набірниці
uk[2]: Набірниць
uk[3]: Набірниць

en: Keyboard backlight brightness when on AC power.
uk: Яскравість підсвітки набірниці при живленні від мережі.

en: Keyboard battery low
uk: Низький заряд акумулятора набірниці

en: LCD brightness : %d%%
uk: Яскравість LCD : %d%%

en: LCD brightness when on AC
uk: Яскравість LCD при живленні від електромережі

en: LCD dimming amount when on battery
uk: Згасання LCD при живленні від акумулятора

en: Laptop battery | Laptop batteries
uk[0]: Батарея ноутбука
uk[1]: Батареї ноутбука
uk[2]: Батареї ноутбука
uk[3]: Батареї ноутбука

en: Laptop battery critically low
uk: Заряд акумулятора критично низький

en: Laptop battery low
uk: Низький заряд акумулятора комп'ютера

en: Laptop lid close action on battery
uk: Дія при зачинянні кришки ноутбука при живленні від акумулятора

en: Laptop lid close action when on AC
uk: Дія при зачинянні кришки ноутбука при живленні від електромережі

en: Laptop lid is closed
uk: Кришка ноутбука зачинена

en: Last full charge:
uk: Останній повний заряд:

en: Lead acid
uk: Свинцево-кислотний

en: Lid has closed
uk: Панель зачинено

en: Lid has opened
uk: Панель відчинено

en: Lithium Ion
uk: Літій-іонновий

en: Lithium Iron Phosphate
uk: Літій-фосфатовий

en: Lithium Polymer
uk: Літій-полімеровий

en: Lock GNOME keyring on sleep
uk: Блокувати в'язку ключів GNOME при призупиненні

en: Lock screen on hibernate
uk: Блокувати екран при переході у режим сну

en: Lock screen on suspend
uk: Блокувати екран при призупиненні

en: Lock screen when blanked
uk: Блокувати екран при активації зберігання екрану

en: MATE Power Manager
uk: Керування живленням MATE

en: MATE Power Manager Backlight Helper
uk: Помічник керування підсвічуванням диспетчера живлення MATE

en: MATE Power Preferences
uk: Параметри живлення MATE

en: Make Default
uk: Усталено

en: Manual inhibit
uk: Ручне стримання

en: Media player | Media players
uk[0]: Медіяпрогравач
uk[1]: Медіяпрогравачі
uk[2]: Медіяпрогравачів
uk[3]: Медіяпрогравачів

en: Media player battery low
uk: Низький заряд акумулятора медіяпрогравача

en: Media player is low in power (%.0f%%)
uk: Медіяпрогравач незабаром розрядиться (%.0f%%)

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Медіяпрогравач незабаром розрядиться (%.0f%%). Цей пристрій незабаром припинить роботу, якщо не зарядити.

en: Method used to blank screen on AC
uk: Метод згасання екрану при живленні від електромережі

en: Method used to blank screen on battery
uk: Метод згасання екрану при живленні від акумулятора

en: Missing
uk: Відсутній

en: Model
uk: Модель

en: Model:
uk: Модель:

en: Monitor | Monitors
uk[0]: Монітор
uk[1]: Монітори
uk[2]: Моніторів
uk[3]: Моніторів

en: Mouse | Mice
uk[0]: Мишка
uk[1]: Мишки
uk[2]: Мишок
uk[3]: Мишок

en: Mouse battery low
uk: Низький заряд акумулятора миші

en: Never
uk: Ніколи

en: Nickel Cadmium
uk: Нікель-кадмієвий

en: Nickel metal hydride
uk: Нікель-метал-гідридний

en: No
uk: Ні

en: No backlights were found on your system
uk: У системі не знайдено засобів підсвічування

en: No valid option was specified
uk: Не вказано жодного припустимого параметру

en: Notification Area
uk: Зона сповіщення

en: Notify on a low power
uk: Сповіщати при низькому рівні живлення

en: Notify on a sleep failure
uk: Сповіщати при помилці переходу у режим сну

en: Notify on low capacity of mouse battery
uk: Повідомляти про низьку місткість батареї миші

en: Notify when AC adapter is disconnected
uk: Сповіщати при вимиканні джерела живлення

en: Notify when fully charged
uk: Сповіщати про повне перезарядження акумулятора

en: Observe power management
uk: Стеження за керуванням живленням

en: On AC Power
uk: Електромережа

en: On Battery Power
uk: Акумулятор

en: On UPS Power
uk: UPS

en: On battery power
uk: Живлення від акумулятора

en: Online
uk: Під’єднано

en: Only display an icon when a battery is p_resent
uk: Показувати піктограму лише за наявности _акумулятора

en: Only display an icon when charging or _discharging
uk: Показувати піктограму лише при заряджанні чи _розряджанні

en: PDA | PDAs
uk[0]: КПК
uk[1]: КПК
uk[2]: КПК
uk[3]: КПК

en: PDA battery low
uk: Низький заряд акумулятора КПК

en: PDA is low in power (%.0f%%)
uk: КПК незабаром розрядиться (%.0f%%)

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
uk: КПК незабаром розрядиться (%.0f%%). Цей пристрій незабаром припинить роботу, якщо не зарядити.

en: Percent brightness to set keyboard backlight at when on AC power. Legal values are between 0 and 100.
uk: Відсоток яскравости підсвітки набірниці при живленні від мережі. Можливі значення між 0 та 100.

en: Percent to reduce keyboard backlight by when idle.
uk: Відсоток зменшення підсвітки набірниці при простої.

en: Percent to reduce keyboard backlight by when on battery power.
uk: Відсоток зменшення підсвітки набірниці при живленні від батареї.

en: Percentage
uk: Відсоток

en: Percentage action is taken
uk: Дія, що виконується по відсотку заряду

en: Percentage charge:
uk: Відсоток заряду:

en: Percentage considered critical
uk: Відсоток заряду вважається критичним

en: Percentage considered low
uk: Відсоток заряду вважається низьким

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
uk: Під'єднайте джерело живлення, щоб запобігти втраті даних.

en: Poor
uk: Поганий

en: Power
uk: Зведення у ступінь

en: Power Information
uk: Інформація про живлення

en: Power Management
uk: Керування живленням

en: Power Management Preferences
uk: Параметри керування живленням

en: Power Manager
uk: Керування живленням

en: Power Manager Brightness Applet
uk: Аплет керівника живлення для керування яскравістю

en: Power Manager Inhibit Applet
uk: Аплет стримування зберігання живлення

en: Power Manager is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
uk: Power Manager поширюється зі сподіванням, що він буде корисний, але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ЗАПОРУК; Навіть не маючи на увазі запоруку ПРОДУКЦІЙНОСТИ або ПРИДАТНОСТИ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ. Детальніше див. У Загальній публічній ліцензії GNU.

en: Power Manager is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
uk: Power Manager - це безкоштовне програмне забезпечення; ви можете розповсюджувати його та/або змінювати за умовами Загальної публічної ліцензії GNU, опублікованої Фондом вільного програмного забезпечення; або версії 2 Ліцензії, або (на ваш вибір) будь-якої пізнішої версії.

en: Power Statistics
uk: Статистика живлення

en: Power button action
uk: Дія кнопки живлення

en: Power management daemon
uk: Служба керування живленням

en: Power plugged in
uk: Живлення приєднано

en: Power unplugged
uk: Живлення від'єднано

en: Predicted time
uk: Оцінковий час

en: Prediction accuracy
uk: Точність передрікання

en: Present
uk: Присутній

en: Product:
uk: Продукт:

en: Put _display to sleep when inactive for:
uk: Переводити _екран у режим сну через:

en: Put computer to _sleep when inactive for:
uk: Переводити _комп'ютер у режим сну через:

en: Rate
uk: Ставк

en: Rechargeable
uk: Перезаряджуваний

en: Reduce the backlight brightness when on battery power
uk: Зменшувати яскравість підсвічування при живленні від акумулятора

en: Reduce the keyboard backlight when on battery power
uk: Зменшити підсвітку набірниці при живленні від батареї

en: Refreshed
uk: Оновлено

en: Resumed
uk: Роботу продовжено

en: Select this device at startup
uk: Виділяти цей пристрій після запуску

en: Serial number
uk: Серійний номер

en: Serial number:
uk: Серійний номер:

en: Set display _brightness to:
uk: _Яскравість дисплею:

en: Set the current brightness
uk: Встановити значення поточної яскравости

en: Show data points
uk: Показувати відлік

en: Show version of installed program and exit
uk: Вивести версію встановленої програми та завершити роботу

en: Shutdown
uk: Вимкнути

en: Sleep timeout computer when on AC
uk: Інтервал часу до переходу у режим сну при живленні від електромережі

en: Sleep timeout computer when on UPS
uk: Інтервал часу до переходу у режим сну при живленні від UPS

en: Sleep timeout computer when on battery
uk: Інтервал часу до переходу у режим сну при живленні від акумулятора

en: Sleep timeout display when on AC
uk: Інтервал часу до засипання дисплею при живленні від електромережі

en: Sleep timeout display when on UPS
uk: Інтервал часу до засипання дисплею при живленні від UPS

en: Sleep timeout display when on battery
uk: Інтервал часу до засипання дисплею при живленні від акумулятора

en: State
uk: Область

en: Statistics
uk: Статистика

en: Status:
uk: Стан:

en: Supply
uk: Постачальник енергії

en: Suspend
uk: Призупиняти

en: Suspend button action
uk: Дія кнопки призупинення

en: Suspend failed
uk: Не вдається перейти у режим очікування

en: Suspend started
uk: Почато перехід у режим очікування

en: Tablet | Tablets
uk[0]: Планшет
uk[1]: Планшети
uk[2]: Планшетів
uk[3]: Планшетів

en: Tablet battery low
uk: Низький заряд акумулятора планшета

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
uk: Пляншет незабаром розрядиться (%.0f%%)

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Планшет незабаром розрядиться (%.0f%%). Цей пристрій незабаром припинить роботу, якщо не зарядити.

en: Technology
uk: Технологія

en: Technology:
uk: Технологія:

en: The DPMS method used to blank the screen when on AC power.
uk: Метод DPMS, що використовується при очистці екрану при живленні від мережі.

en: The DPMS method used to blank the screen when on battery power.
uk: Метод DPMS, що використовується при очистці екрану при живленні від акумулятора.

en: The ID of the last device selected
uk: ID для останнього обраного пристрою

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
uk: Заряд UPS нижчий критичного рівню і комп'ютер буде переведено у стан сну.

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
uk: Заряд UPS нижчий критичного рівню і комп'ютер буде вимкнено.

en: The UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
uk: Заряд UPS нижчий критичного рівню і комп'ютер буде <b>вимкнено</b>, коли UPS повністю розрядиться.

en: The URI to show to the user on sleep failure
uk: URI, який показується при помилках переходу у режим сну

en: The action to take when the UPS is critically low.
uk: Дія, що виконується при критичному рівні заряду UPS.

en: The action to take when the UPS is low.
uk: Дія, що виконується при розрядженому UPS.

en: The action to take when the battery is critically low.
uk: Дія, що виконується при критичному рівні заряду акумулятора.

en: The action to take when the laptop lid is closed and the laptop is on AC power.
uk: Дія, що виконується при зачинянні кришки ноутбука, що живиться від мережі.

en: The action to take when the laptop lid is closed and the laptop is on battery power.
uk: Дія, що виконується при зачинянні кришки ноутбука, що живиться від акумулятора.

en: The action to take when the system hibernate button is pressed.
uk: Дія, що виконується при натиснутій кнопці режиму сну.

en: The action to take when the system power button is pressed.
uk: Дія, що виконується при натиснутій кнопці живлення.

en: The action to take when the system suspend button is pressed.
uk: Дія, що виконується при натиснутій кнопці режиму очікування.

en: The amount of time in seconds before the display goes to sleep when the computer is on AC power.
uk: Період у секундах, перш ніж дисплей перейде у режим сну при живленні від електромережі.

en: The amount of time in seconds the computer on AC power needs to be inactive before it goes to sleep.
uk: Період у секундах, перш ніж комп'ютер перейде у режим сну при живленні від електромережі.

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before it goes to sleep.
uk: Період у секундах, перш ніж комп'ютер перейде у режим сну при живленні від UPS.

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before the display goes to sleep.
uk: Час у секундах перш ніж дисплей перейде у режим сну при живленні комп'ютера від UPS.

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before it goes to sleep.
uk: Час у секундах перш ніж комп'ютер перейде у режим сну при живленні комп'ютера від акумулятора.

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before the display goes to sleep.
uk: Час у секундах перш ніж дисплей перейде у режим сну при живленні комп'ютера від акумулятора.

en: The amount to dim the brightness of the display when on battery power. Possible values are between 0 and 100.
uk: Величина згасання яскравости дисплею при живленні від акумулятора. Можливі значення від 0 до 100.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
uk: Рівень заряду акумулятора нижчий критичного і комп'ютер буде переведено у стан сну.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
uk: Рівень заряду акумулятора нижчий критичного і комп'ютер буде вимкнено.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.<br><b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
uk: Рівень заряду акумулятора нижчий критичного і комп'ютер буде призупинено. <br><b>НОТАТКА:</b> Для підтримання комп'ютера у стані призупинення потрібна невелика потужність.

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
uk: Рівень заряду акумулятора нижчий критичного і комп'ютер буде <b>вимкнено</b> коли акумулятор повністю розрядиться.

en: The brightness of the display when on AC power. Possible values are between 0.0 and 100.0.
uk: Яскравість дисплею при живленні від мережі. Можливі значення: від 0.0 до 100.0.

en: The brightness of the screen when idle
uk: Яскравість екрану у стані простою

en: The default amount of time to dim the screen after idle
uk: Типовий проміжок часу для згасання екрану при простої

en: The default amount of time to dim the screen after idle.
uk: Типовий проміжок часу для згасання екрану при простої.

en: The default graph type to show for history
uk: Типовий тип графіку для історії

en: The default graph type to show for stats
uk: Типовий тип графіку для статистики

en: The default graph type to show in the history window.
uk: Типовий тип графіку у вікні історії

en: The default graph type to show in the stats window.
uk: Типовий тип показуваного графіку у вікні статистики.

en: The identifier of the last device which is used to return focus to the correct device.
uk: Ідентифікатор останнього пристрою, що використовується для повернення фокусу для потрібного пристрою.

en: The index of the page number to show by default
uk: Типове значення номеру сторінки

en: The index of the page number to show by default which is used to return focus to the correct page.
uk: Типове значення номеру сторінки, що використовується для повернення фокусу для потрібної сторінки.

en: The maximum duration of time displayed on the x-axis of the history graph.
uk: Щонайбільша тривалість часу по осі X графіку історії.

en: The maximum time displayed for history
uk: Щонайбільший час що показується для історії

en: The percentage of the battery when it is considered critical. Only valid when use-time-for-policy is false.
uk: Відсоток заряду акамулятора, що сприймається як критичний. Параметр дійсний лише у тому випадку, якщо не встановлено ключ use-time-for-policy.

en: The percentage of the battery when it is considered low. Only valid when use-time-for-policy is false.
uk: Відсоток заряду акумулятора, що сприймається як низький. Дійсний лише якщо не встановлено параметр use-time-for-policy.

en: The percentage of the battery when the critical action is performed. Only valid when use-time-for-policy is false.
uk: Відсоток заряду акумулятора, при якому виконується критична дія. Дійсний лише якщо не встановлено параметр use-time-for-policy.

en: The percentage to reduce the keyboard backlight by when idle. For example, if set to '60', the backlight will be cut by 40% when idle. Legal values are between 0 and 100.
uk: Відсоток зменшення підсвітки набірниці при живленні від батареї. Наприклад, якщо встановлено "60", підсвітка зменшиться на 40% при живленні від батареї. Можливі значення між 0 та 100.

en: The percentage to reduce the keyboard backlight by when on battery power. For example, if set to '60', the backlight will be cut by 40% on battery power. Legal values are between 0 and 100.
uk: Відсоток зменшення підсвітки набірниці при живленні від батареї. Наприклад, якщо встановлено "60", підсвітка зменшиться на 40% при живленні від батареї. Можливі значення між 0 та 100.

en: The time remaining in seconds of the battery when critical action is taken. Only valid when use-time-for-policy is true.
uk: Час роботи на акамуляторі, що залишився у секундах, коли виконується критична дія. Дійсно лише у випадку, коли встановлено параметр use-time-for-policy.

en: The time remaining in seconds of the battery when it is considered critical. Only valid when use-time-for-policy is true.
uk: Час роботи на акумуляторі, що залишився у секундах, що сприймається як критичний. Дійсно лише у випадку, коли встановлено параметр use-time-for-policy.

en: The time remaining in seconds of the battery when it is considered low. Only valid when use-time-for-policy is true.
uk: Час роботи на акумуляторі, що залишився у секундах, що сприймається як низький. Дійсно лише у випадку, коли встановлено параметр use-time-for-policy.

en: The time remaining when action is taken
uk: Час, що залишається до виконання дії

en: The time remaining when critical
uk: Час, що залишився при якому встановлюється стан критичний

en: The time remaining when low
uk: Час, що залишився при якому встановлюється стан критичний низький заряд

en: The type of sleeping that should be performed when the computer is inactive.
uk: Тип призупинення комп’ютера після періоду бездіяльности.

en: There is no data to display.
uk: Відсутні дані.

en: This is the laptop panel screen brightness used when the session is idle. Only valid when use-time-for-policy is true.
uk: Значення яскравости панелі ноутбука при простої сеансу. Діє лише коли встановлено ключ use-time-for-policy.

en: This program can only be used by the root user
uk: Ця програма може використовуватися лише користувачем root

en: This program must only be run through pkexec
uk: Цю програму можна запускати лише через pkexec

en: Time elapsed
uk: Середній час до закінчення

en: Time to empty
uk: Час до повного розряду

en: Time to full
uk: Час до повного заряду

en: Type
uk: Тип

en: UPS | UPSs
uk[0]: Блок безперебійного живлення
uk[1]: Блоки безперебійного живлення
uk[2]: Блоків безперебійного живлення
uk[3]: Блоків безперебійного живлення

en: UPS Discharging
uk: UPS розряджається

en: UPS critical low action
uk: дія при критично низькому заряді UPS

en: UPS critically low
uk: Заряд UPS критично низький

en: UPS low
uk: Низький заряд UPS

en: UPS low power action
uk: Дія при критично низькому рівні живлення UPS

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Unknown state
uk: Невідомий стан

en: Unknown technology
uk: Невідома технологія

en: Unknown time
uk: Час невідомий

en: Use mate-screensaver lock setting
uk: Використовувати параметр блокування від mate-screensaver

en: Use smoothed line
uk: Використовувати згладжування

en: Value
uk: Значення

en: Vendor
uk: Виробник

en: Vendor:
uk: Виробник:

en: Visit help page
uk: Відвідайте сторінку довідки

en: Voltage
uk: Вольтаж

en: Waiting to charge
uk: Очікування зарядки

en: Waiting to discharge
uk: Очікування розрядки

en: When UPS power is _critically low:
uk: При к_ритично низькому заряді UPS:

en: When UPS power is l_ow:
uk: При _низькому заряді UPS:

en: When battery po_wer is critically low:
uk: При низькому заряді _акумулятора:

en: When laptop lid is cl_osed:
uk: При зачинянні кришки _ноутбука:

en: When sleep fails we can show the user a button to help fix the situation. Leave this blank if the button should not be shown.
uk: При помилці переходу у режим сну, користувачу може виводитися кнопка, що допоможе виправити ситуацію. Залиште поле порожнім, якщо кнопку не варто виводити.

en: When the _suspend button is pressed:
uk: При натисканні кнопки _призупинення:

en: When the power _button is pressed:
uk: При натисканні _кнопки живлення:

en: When to show the notification icon
uk: Коли відображати піктограму сповіщення

en: Whether NetworkManager should be connected and disconnected on sleep.
uk: Чи повинен NetworkManager розривати з’єднання при переході у режим сну.

en: Whether NetworkManager should disconnect before suspending or hibernating and connect on resume.
uk: Чи слід вимикати NetworkManager перед призупиненням чи переходом у режим сну, а також вмикати NetworkManager при виході з режиму сну.

en: Whether the GNOME keyring is locked before the computer enters hibernate. This means the keyring will have to be unlocked on resume.
uk: Чи в'язка ключів GNOME заблокована перед переходом у стан сну. Це означає, що в'язку ключів буде потрібно розблокувати після поновлення роботи.

en: Whether the GNOME keyring is locked before the computer enters suspend. This means the keyring will have to be unlocked on resume.
uk: Чи в'язка ключів GNOME блокується перед переходом комп'ютера у режим сну. Це означає, що в'язка ключів має бути розблокована після пробудження.

en: Whether the screen is locked when the computer wakes up from a hibernate. Only used if lock-use-screensaver is false.
uk: Чи блокувати екран після відновлення комп’ютера з режиму сну. Використовується лише у випадку, якщо не встановлено параметр lock-use-screensaver.

en: Whether the screen is locked when the computer wakes up from a suspend. Only used if lock-use-screensaver is false.
uk: Чи блокувати екран після відновлення комп’ютера з режиму очікування. Використовується лише у випадку, якщо не встановлено параметр lock-use-screensaver.

en: Whether the screen is locked when the screen is turned off. Only used if lock-use-screensaver is false.
uk: Чи блокувати екран при вимиканні. Використовується лише у випадку, якщо не встановлено параметр lock-use-screensaver.

en: Whether to hibernate, suspend or do nothing when inactive
uk: Дія при неактивності: "hibernate"(режим сну), "suspend"(призупиняти), або "nothing" нічого не робити

en: Whether to use the screen lock setting of mate-screensaver to decide if the screen is locked after a hibernate, suspend or blank screen.
uk: Чи використовувати параметр блокування екрану mate-screensaver при прийнятті рішення про блокування екрану при виході з режиму сну, призупинення чи згасання екрану.

en: Whether to use time-based notifications
uk: Чи сповіщати про час, а не відсотки

en: Whether we should show the history data points
uk: Чи показувати пункти історії даних

en: Whether we should show the history data points in the statistics window.
uk: Чи показувати пункти історії даних у вікні статистики.

en: Whether we should show the stats data points
uk: Чи показувати точки даних статистики

en: Whether we should show the stats data points in the statistics window.
uk: Чи показувати точки даних статистики у вікні статистики.

en: Whether we should smooth the history data
uk: Чи згладжувати історію даних

en: Whether we should smooth the history data in the graph.
uk: Чи згладжувати історію даних на графіку.

en: Whether we should smooth the stats data
uk: Чи згладжувати статистичні дані

en: Whether we should smooth the stats data in the graph.
uk: Чи згладжувати статистичні дані на графіку.

en: Wireless keyboard is low in power (%.0f%%)
uk: Бездротова набірниця незабаром розрядиться (%.0f%%)

en: Wireless keyboard is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Бездротова набірниця незабаром розрядиться (%.0f%%). Цей пристрій незабаром припинить роботу, якщо не зарядити.

en: Wireless mouse is low in power (%.0f%%)
uk: Бездротова миша незабаром розрядиться (%.0f%%)

en: Wireless mouse is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Бездротова миша незабаром розрядиться (%.0f%%). Цей пристрій незабаром припинить роботу, якщо не зарядити.

en: Yes
uk: Так

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
uk: Ви повинні були отримати копію Загальної публічної ліцензії GNU разом із цією програмою; Якщо ні, напишіть у Фонд вільного програмного забезпечення, Inc., Франклін-стріт, 51, п’ятий поверх, Бостон, Массачусетс 02110-1301, США.

en: _About
uk: _Про програму

en: _Always display an icon
uk: Зав_жди виводити піктограму

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Help
uk: _Допомога

en: _Never display an icon
uk: _Ніколи не виводити піктограму

en: _Only display an icon when battery power is low
uk: Показувати _лише при критично низькому заряді

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Reduce backlight brightness
uk: З_меншувати яскравість заднього підсвічення

en: hour | hours
uk[0]: година
uk[1]: години
uk[2]: годин
uk[3]: годин

en: minute | minutes
uk[0]: хвилина
uk[1]: хвилини
uk[2]: хвилин
uk[3]: хвилин
