mate-session-manager 1.25.0 - en to uk translation catalogue (129 entries)

en:  - the MATE session manager
uk:  - керування сеансом MATE

en: %s [OPTION...] COMMAND
    
    Execute COMMAND while inhibiting some session functionality.
    
      -h, --help        Show this help
      --version         Show program version
      --app-id ID       The application id to use
                        when inhibiting (optional)
      --reason REASON   The reason for inhibiting (optional)
      --inhibit ARG     Things to inhibit, colon-separated list of:
                        logout, switch-user, suspend, idle, automount
    
    If no --inhibit option is specified, idle is assumed.
uk: %s [ОПЦІЯ...] КОМАНДА
    
    Виконати КОМАНДУ в той самий час інгібуючи деякі функції сеансу.
    
      -h, --help        Показати довідку
      --version         Показати версію програми
      --app-id ID       ID додатку для використання
                        при інгібуванні (опційно)
      --reason REASON   Причина для інгібування (опційно)
      --inhibit ARG     Речі для інгібування, розділений двокрапкою перелік:
                        вихід, перемикач користувачів, призупинка, режим очікування, автомонтування
    
    If no --inhibit опція не вказана, означає бездіяльність.

en: %s requires an argument
uk: %s потребує арґументу

en: <b>Some programs are still running:</b>
uk: <b>Деякі програми досі працюють:</b>

en: A dock provides a dockable area, similar to a panel, for launching and switching applications.
uk: Док надає закріплювану ділянку, схожу на панель, для запуску та перемикання між додатками.

en: A program is still running:
uk: Програма досі працює:

en: Add Startup Program
uk: Додати програму, що запускається на початку

en: Additional startup _programs:
uk: Додаткові по_чаткові програми для запуску:

en: Application does not accept documents on command line
uk: Програма не може приймати документи з командного рядка

en: Browse…
uk: Огляд…

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
uk: Неможливо передати URI документу у лейбу типу «Посилання»

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Choose what applications to start when you log in
uk: Оберіть програми, що запускаються при вході у сеанс

en: Co_mmand:
uk: _Команда:

en: Comm_ent:
uk: Ко_ментар:

en: Control gnome compatibility component startup
uk: Контролюйте запуск компонентів сумісности gnome

en: Control which compatibility components to start.
uk: Перевірте які компоненти сумісности будуть запускатися

en: Could not connect to the session manager
uk: Не вдається з'єднатися з керівником сеансів

en: Could not create ICE listening socket: %s
uk: Не вдається створити сокет прослуховування ICE: %s

en: Could not display help document
uk: Не вдається вивести довідку

en: Current session start time
uk: Час запуску поточного сеансу

en: Default session
uk: Типовий сеанс

en: Disable connection to session manager
uk: Заборонити під’єднання до керівника сеансів

en: Disable hardware acceleration check
uk: Вимкнути перевірку апаратного пришвидшення

en: Do not load user-specified applications
uk: Не завантажувати вибрані користувачем програми

en: Do not require confirmation
uk: Не вимагати схвалення

en: Dock
uk: Док

en: Edit Startup Program
uk: Змінити програму

en: Enable debugging code
uk: Увімкнути зневаджувальний код

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Failed to execute %s
uk: Не вдалося виконати %s

en: File Manager
uk: Упорядник файлів

en: File is not a valid .desktop file
uk: Файл не є коректним файлом .desktop

en: Hibernate Anyway
uk: Перевести у режим сну попри усе

en: Icon
uk: Піктограма

en: Icon '%s' not found
uk: Піктограму «%s» не знайдено

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
uk: Якщо увімкнено, то mate-session буде попереджувати користувача перед завершенням сеансу.

en: If enabled, mate-session will save the session automatically.
uk: Якщо цей ключ встановлено, mate-session буде автоматично зберігати сеанс.

en: If enabled, mate-session-properties will show hidden autostart applications.
uk: Якщо увімкнено, mate-session-properties  буде показувати приховані програми автозапуску.

en: If logout prompt is enabled, this set the timeout in seconds before logout automatically. If 0, automatic logout is disabled.
uk: Якщо увімкнено діялоґ виходу, це встановлює час очікування у секундах, перед автоматичним виходом. При значенні, що дорівнює 0 автоматичний вихід з сеансу вимкнуто.

en: Kill session
uk: Знищити сеанс

en: List of applications that are part of the default session.
uk: Перелік програм, які є частиною типового сеансу.

en: List of components that are required as part of the session. (Each element names a key under "/org/mate/desktop/session/required_components"). The Startup Applications preferences tool will not normally allow users to remove a required component from the session, and the session manager will automatically add the required components back to the session at login time if they do get removed.
uk: Перелік компонентів, які потрібно запустити як частину цього сеансу. (Кожен елемент відповідає ключу у піддереві «/org/mate/desktop/session/required_components»). Додаток «Параметри додатків що запускаються», як правило, не дозволяє користувачу вилучати з сеансу потрібні компоненти, і керівник сеансів автоматично додасть потрібні компоненти, якщо вони були вилучені.

en: Lock Screen
uk: Заблокувати екран

en: Log Out Anyway
uk: Усе одно вийти з системи

en: Log out
uk: Завершити сеанс

en: Log out of this system now?
uk: Вийти з системи зараз?

en: Log out, ignoring any existing inhibitors
uk: Завершити сеанс, нехтуючи будь-які стримування

en: Logout prompt
uk: Попередження про завершення сеансу

en: Logout timeout
uk: Час сеансу завершився

en: MATE;session;properties;applications;login;start;
uk: MATE;сесія;властивості;програми;вхід;старт;

en: MATE;window;manager;launch;MDM;
uk: MATE;вікно;розпорядник;запуск;MDM;

en: NAME
uk: НАЗВА

en: No description
uk: Опис відсутній

en: No name
uk: Без назви

en: Not a launchable item
uk: Елемент не запускається

en: Not responding
uk: Не відповідає

en: Options
uk: Опції

en: Override standard autostart directories
uk: Перевизначити стандартні каталоги автозапуску

en: Panel
uk: Панель

en: Program
uk: Програма

en: Program called with conflicting options
uk: Програму запущено з несумісними параметрами

en: Reboot Anyway
uk: Перезавантажити попри усе

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
uk: Відхиляються нові клієнти, бо система знаходиться у стані вимикання.

en: Remembered Application
uk: Запам’ятовані програми

en: Required session components
uk: Обов'язкові компоненти сеансу

en: S_uspend
uk: _Режим очікування

en: Save sessions
uk: Зберігати сеанси

en: Select Command
uk: Оберіть команду

en: Session management options:
uk: Параметри керування сеансом

en: Set the current session name
uk: Встановити назву поточного сеансу

en: Show hidden autostart applications
uk: Показати приховані програми автоматичного запуску

en: Show logout dialog
uk: Показати діялоґ завершення сеансу

en: Show session management options
uk: Показати параметри взаємодії з керівником сеансів

en: Show shutdown dialog
uk: Показати діялоґ вимикання

en: Shut Down Anyway
uk: Усе одно вимкнути

en: Shut down this system now?
uk: Вимкнути систему зараз?

en: Some programs are still running:
uk: Деякі програми досі працюють:

en: Specify file containing saved configuration
uk: Вказати файл, що містить збережені налаштування

en: Specify session management ID
uk: Визначити ідентифікатор для керівника сеансів

en: Starting %s
uk: Запускаю '%s'

en: Startup Applications
uk: Стартові програми

en: Startup Applications Preferences
uk: Параметри програм, що запускаються

en: Startup Programs
uk: Початкові програми

en: Suspend Anyway
uk: Призупинити систему попри усе

en: Switch User Anyway
uk: Перемикнути користувача попри усе

en: The file manager provides the desktop icons and allows you to interact with your saved files.
uk: Упорядник файлів надає піктограми стільниці та дозволяє працювати із збереженими файлами.

en: The number of minutes of inactivity before the session is considered idle.
uk: Інтервал часу, по закінченню якого сеанс вважається простоєм.

en: The panel provides the bar at the top or bottom of the screen containing menus, the window list, status icons, the clock, etc.
uk: Панель надає смугу згори та знизу екрану, що містять меню, перелік вікон, піктограми стану, годинник тощо.

en: The startup command cannot be empty
uk: Початкова команда не може бути порожньою

en: The startup command is not valid
uk: Початкова команда некоректна

en: The window manager is the program that draws the title bar and borders around windows, and allows you to move and resize windows.
uk: Упорядник вікон - це програма, яка малює заголовок та оздоблення вікна і дозволяє пересувати вікна й змінювати їх розмір.

en: This program is blocking logout.
uk: Ця програма блокує вихід з системи.

en: This session logs you into MATE
uk: Це - сеанс входу у MATE

en: This system will be automatically shut down in %d second | This system will be automatically shut down in %d seconds
uk[0]: Систему буде вимкнено автоматично через %d секунду
uk[1]: Систему буде вимкнено автоматично через %d секунди
uk[2]: Систему буде вимкнено автоматично через %d секунд
uk[3]: Систему буде вимкнено автоматично через %d секунд

en: Time before session is considered idle
uk: Інтервал часу, після якого сеанс вважається неактивним.

en: Unable to start login session (and unable to connect to the X server)
uk: Не вдається запустити сеанс (та з'єднатися з X-сервером)

en: Unix time of the start of the current session.
uk: Unix-час запуску поточної сесії

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
uk: Невідома версія файлу .desktop «%s»

en: Unrecognized launch option: %d
uk: Невідомий параметр запуску: %d

en: Use dialog boxes for errors
uk: Використовувати діялоґові вікна для помилок

en: Version of this application
uk: Версія цієї програми

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
uk: Очікування завершення роботи програм.  Переривання цих програм може призвести до втрати Вашої роботи.

en: Waiting for the program to finish.  Interrupting the program may cause you to lose work.
uk: Очікування завершення роботи програми.  Переривання роботи програми може призвести до втрати Ваших даних.

en: Window Manager
uk: Упорядник вікон

en: You are currently logged in as "%s".
uk: Ви зареєстровані у системі як користувач «%s».

en: You will be automatically logged out in %d second | You will be automatically logged out in %d seconds
uk[0]: Ви автоматично вийдете із системи через %d секунду
uk[1]: Ви автоматично вийдете із системи через %d секунди
uk[2]: Ви автоматично вийдете із системи через %d секунд
uk[3]: Ви автоматично вийдете із системи через %d секунд

en: _Add
uk: Д_одати

en: _Automatically remember running applications when logging out
uk: _Автоматично запам'ятовувати запущені програми при завершенні

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Delay:
uk: _Затримка:

en: _Edit
uk: _Зміни

en: _Help
uk: _Допомога

en: _Hibernate
uk: _Режим сну

en: _Log Out
uk: _Завершити сеанс

en: _Name:
uk: _Назва:

en: _Remember Currently Running Application
uk: _Запам'ятати запущені програми

en: _Remove
uk: В_илучити

en: _Restart
uk: Пе_резавантажити

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Show hidden
uk: Показати приховане

en: _Shut Down
uk: _Вимкнути

en: _Switch User
uk: _Змінити користувача

en: launch;MATE;desktop;session;
uk: запуск;MATE;стільниця;сесія;

en: second
uk: секунда

en: seconds
uk: секунд
