mate-utils 1.25.1 - en to uk translation catalogue (697 entries)

en: 
    ... Too many errors to display ...
uk: 
    ... Забагато помилок ...

en:  (another copy)
uk:  (инша копія)

en:  (copy)
uk:  (копія)

en:  (invalid Unicode)
uk:  (неприйнятний символ Unicode)

en:  - Browse and monitor logs
uk:  - Перегляд і контроль журналів

en:  - Look up words in dictionaries
uk:  - Пошук слів у словниках

en: "%s" in %s
uk: "%s" за %s

en: "%s" is not a valid folder
uk: "%s" не є правильною текою

en: %'d File Found | %'d Files Found
uk[0]: %'d Файл знайдено
uk[1]: %'d Файли знайдено
uk[2]: %'d Файлів знайдено
uk[3]: %'d Файлів знайдено

en: %'d file found | %'d files found
uk[0]: %'d файл знайдено
uk[1]: %'d файли знайдено
uk[2]: %'d файлів знайдено
uk[3]: %'d файлів знайдено

en: %5d item | %5d items
uk[0]: %5d об'єкт
uk[1]: %5d об'єкти
uk[2]: %5d об'єктів
uk[3]: %5d об'єктів

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
uk: %A, %b %-d %Y в %-I:%M:%S %p

en: %d lines (%s) - %s
uk: %d рядків (%s) - %s

en: %s (%dnd copy)%s
uk: %s (%d-я копія)%s

en: %s (%drd copy)%s
uk: %s (%d-я копія)%s

en: %s (%dst copy)%s
uk: %s (%d-я копія)%s

en: %s (%dth copy)%s
uk: %s (%d-я копія)%s

en: %s (another copy)%s
uk: %s (инша копія)%s

en: %s (copy)%s
uk: %s (копія)%s

en: %s - Dictionary
uk: %s - Словник

en: %s - Version %s
    Copyright (C) 2004-2008 Vincent Noel, Cosimo Cecchi and others.
    Copyright (C) 2011-2021 MATE developers.
uk: %s - Версія %s
    Авторське право (C) 2004-2008 Вінсент Ноель, Козімо Чеккі та інші.
    Авторське право(C) 2011-2021 Розробники MATE.

en: (stopped)
uk: (зупинено)

en: - the MATE Search Tool
uk: - знаряддя пошуку MATE

en: A definition found | %d definitions found
uk[0]: %d знайдено визначення
uk[1]: %d знайдено визначення
uk[2]: %d знайдено визначень
uk[3]: %d знайдено визначень

en: A dictionary for MATE Desktop
uk: Словник для середовища MATE

en: A disk usage analyzing tool for MATE Desktop
uk: Знаряддя аналізу використання дисків для середовища MATE

en: A file searching tool for MATE Desktop
uk: Знаряддя пошуку файлів для середовища MATE

en: A list of URIs for partitions to be excluded from scanning.
uk: Перелік URI для розділів, що не включаються у сканування.

en: A locate database has probably not been created.
uk: Схоже, базу даних locate не було створено.

en: A screenshot utility for MATE Desktop
uk: Засіб створення знятків екрану для середовища MATE

en: A_vailable options:
uk: _Можливі параметри:

en: About Dictionary
uk: Про словник

en: About Disk Usage Analyzer
uk: Про аналізатор використання диска

en: About System Log Viewer
uk: Про переглядач системних журналів

en: Active Chart
uk: Активна діаграма

en: Add Dictionary Source
uk: Додати слово у словник

en: Add a new dictionary source
uk: Додати нове джерело словників

en: Add new filter
uk: Додати новий фільтр

en: Add search option
uk: Додати параметр пошуку

en: All Files
uk: Усі файли

en: All_ocated Space
uk: Зайнятий _простір

en: Allow writing to the image
uk: Дозволити записування до образу

en: An error occurred
uk: Виникла помилка

en: Analyze your disk usage through a graphical tool.
uk: Проаналізуйте використання диска за допомогою графічного знадобу.

en: Another search is in progress
uk: Триває инша операція пошуку

en: Application does not accept documents on command line
uk: Програма не може приймати документи з командного рядка

en: Apply _effect:
uk: Застосувати _ефект

en: Are you sure you want to open %d document? | Are you sure you want to open %d documents?
uk[0]: Справді бажаєте відкрити %d документ?
uk[1]: Справді бажаєте відкрити %d документи?
uk[2]: Справді бажаєте відкрити %d документів?
uk[3]: Справді бажаєте відкрити %d документів?

en: Are you sure you want to open %d folder? | Are you sure you want to open %d folders?
uk[0]: Справді бажаєте відкрити %d теку?
uk[1]: Справді бажаєте відкрити %d теки?
uk[2]: Справді бажаєте відкрити %d тек?
uk[3]: Справді бажаєте відкрити %d тек?

en: As its name implies, Disk Usage Analyzer is a graphical utility that you can use to view and monitor your disk usage and folder structure. It displays summary information in ring or treemap charts.
uk: Як можна зрозуміти з назви, «Аналізатор використання диска» — програма з графічним інтерфейсом, якою ви можете скористатися для перегляду та спостереження за використанням диска вашого комп'ютера та структури каталогів. Програма показує підсумки аналізу у форматі кругової діаграми, або мозаїчної мапи.

en: Attach and mount one or more disk image files
uk: Під'єднати та змонтувати один, або декілька файлів образів диска

en: Attach and mount one or more disk image files.
uk: Під'єднати та змонтувати один, або декілька файлів образу диска.

en: Automatically start a search
uk: Автоматично починати пошук

en: Available
uk: Доступно

en: Available St_rategies
uk: Доступні с_тратегії

en: Available _Databases
uk: Доступні _бази даних

en: Available dictionaries
uk: Доступні словники

en: Available options
uk: Можливі параметри

en: Available strategies
uk: Доступні стратегії

en: Background:
uk: Тло:

en: Bad command '%s'
uk: Неправильна команда '%s'

en: Bad parameters for command '%s'
uk: Неправильні параметри для команди '%s'

en: Bigger text size
uk: Більший розмір тексту

en: Border
uk: Рамка

en: Border Effect
uk: Ефекти рамки

en: Browse
uk: Навігація

en: C_opy to Clipboard
uk: К_опіювати до буфера обміну

en: Calculating percentage bars...
uk: Обчислення відсоткового співвідношення...

en: Can't access source file
uk: Не вдається отримати доступ до файлу джерела

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
uk: Неможливо передати URI документа у лейбу типу «Посилання»

en: Can't read from "%s"
uk: Не вдається прочитати з "%s"

en: Cannot Connect to Server. You must enter a name for the server.
uk: Не вдається з'єднатися з сервером. Треба ввести його назву.

en: Cannot check an excluded folder!
uk: Не можу перевірити виключену теку!

en: Cannot create pixbuf image!
uk: Не вдається створити растрове зображення!

en: Cannot open `%s' - maybe the volume isn't mounted?
uk: Неможливо відкрити «%s» — можливо, том не змонтовано?

en: Cannot scan location "%s"
uk: Не вдається сканувати «%s»

en: Changes to your home folder will not be monitored.
uk: Зміни у Вашому домашньому каталозі не будуть відстежуватися.

en: Character set conversion failed for "%s"
uk: Помилка перетворення кодування для "%s"

en: Chart model
uk: Модель діаграми

en: Chart root node
uk: Кореневий вузол діаграми

en: Check folder sizes and available disk space
uk: Перевірте розміри тек і дисковий простір

en: Check word definitions and spellings in an online dictionary
uk: Пошук слів й їх написання в інтерактивному словнику

en: Cl_ear
uk: О_чистити

en: Clear definition
uk: Очистити визначення

en: Clear the definitions found
uk: Очистити знайдені визначення

en: Clear the list of available databases
uk: Очистити перелік доступних баз даних

en: Clear the list of available strategies
uk: Очистити перелік доступних стратегій

en: Clear the list of similar words
uk: Очистити перелік схожих слів

en: Clear the search string
uk: Очистити рядок пошуку

en: Clear the text of the definition
uk: Очистити текст визначення

en: Click to add the selected available search option.
uk: Натисніть, щоб додати вибраний параметр пошуку.

en: Click to close "Search for Files".
uk: Натисніть, щоб закрити "Пошук файлів"

en: Click to display the help manual.
uk: Натисніть для показу довідки.

en: Click to expand or collapse the list of available options.
uk: Натисніть, щоб розгорнути, або згорнути перелік доступних опцій.

en: Click to perform a search.
uk: Натисніть, щоб виконати пошук.

en: Click to remove the "%s" search option.
uk: Натисніть, щоб вилучити параметр пошуку "%s".

en: Click to stop a search.
uk: Натисніть, щоб зупинити пошук.

en: Click to view the dictionary window
uk: Натисніть, щоб побачити вікно словника

en: Client Name
uk: Назва клієнта

en: Close this log
uk: Закрити цей журнал

en: Conflicting options: --clipboard and --interactive should not be used at the same time.
uk: Параметри суперечливі: --clipboard та --interactive не слід застосовувати одночасно.

en: Conflicting options: --window and --area should not be used at the same time.
uk: Конфлікт параметрів: --window та --area не можуть використовуватися одночасно.

en: Connect to Server
uk: З'єднатися з сервером

en: Connection failed to the dictionary server at %s:%d
uk: Помилка з'єднання зі словниковим сервером %s:%d

en: Connection timeout for the dictionary server at '%s:%d'
uk: Помилка з'єднання зі словниковим сервером за адресою "%s:%d"

en: Contains the _text
uk: Містить _текст

en: Contents
uk: Вміст

en: Context
uk: Контекст

en: Copy _Path
uk: Копіювати _Шлях

en: Copy the selection
uk: Копіювати виділене

en: Copyright © 1998-2008 Free Software Foundation, Inc.
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 1998-2008 Фонд вільного програмного забезпечення, Inc.
    Авторське право © 2011-2021 Розробники MATE

en: Copyright © 2005-2006 Emmanuele Bassi
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 2005-2006 Еммануеле Бассі
    Авторське право © 2011-2021 Розробники MATE

en: Copyright © 2005-2010 Fabio Marzocca
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 2005-2010 Фабіо Марцокка
    Авторське право © 2011-2021 Розробники MATE

en: Could not analyze disk usage.
uk: Не вдається проаналізувати використання дисків.

en: Could not delete "%s".
uk: Не вдається вилучити "%s".

en: Could not detect any mount point.
uk: Не вдається визначити точку монтування.

en: Could not initialize monitoring
uk: Не вдається почати стеження за файлами

en: Could not move "%s" to the Trash
uk: Не вдається пересунути документ "%s" у смітник.

en: Could not move "%s" to trash.
uk: Не вдається пересунути документ "%s" у смітник.

en: Could not move file to the Trash
uk: Не вдається перемістити файл у смітник.

en: Could not open document "%s".
uk: Не вдається відкрити документ "%s".

en: Could not open folder "%s"
uk: Не вдається відкрити теку "%s"

en: Could not open folder "%s".
uk: Не вдається відкрити теку "%s"

en: Could not open help document.
uk: Не вдається відкрити документ довідки.

en: Could not open the following files:
uk: Не вдається відкрити такі файли:

en: Could not save "%s" document to "%s".
uk: Не вдається зберегти документ "%s" у "%s".

en: Could not save document.
uk: Не вдається зберегти документ.

en: Custom Location
uk: Инший шлях

en: DAYS
uk: ДНІВ

en: Database
uk: База даних

en: Database `%s' selected
uk: Виділена база даних `%s'

en: Database to use
uk: База даних

en: Date Modified
uk: Дата зміни

en: Date modified more than
uk: Да_та останньої зміни більша за

en: Default
uk: Усталено

en: Default Dictionary Server
uk: Типовий словниковий сервер

en: Default Window Height
uk: Типова висота вікна

en: Default Window Maximized
uk: Типовий стан унайменшення вікна

en: Default Window Width
uk: Типова ширина вікна

en: Definition for '%s'
      From '%s':
    
    %s
uk: Визначення для '%s'
      Від '%s':
    
    %s

en: Deleting "%s" failed: %s.
uk: Помилка вилучення "%s": %s.

en: Description
uk: Опис

en: Details: %s
uk: Докладно: %s

en: Device
uk: Пристрій

en: Dictionaries
uk: Словники

en: Dictionary
uk: Словник

en: Dictionary Applet Factory
uk: Фабрика аплету словника

en: Dictionary Look up
uk: Пошук у словнику

en: Dictionary Preferences
uk: Параметри словника

en: Dictionary Sources
uk: Додати джерела

en: Dictionary entry
uk: Словниковий запис

en: Dictionary source '%s' has invalid transport '%s'
uk: Джерело словників '%s' має неправильний транспорт '%s'

en: Dictionary source `%s' selected
uk: Виділено джерело словників `%s'

en: Dictionary source does not have name
uk: Джерело словників не має назви

en: Dictionary source to use
uk: Джерело словників

en: Dictionary sources
uk: Джерела словників

en: Dictionary sources found
uk: Знайдено джерела словників

en: Disable Quick Search
uk: Вимкнути "Швидкий пошук"

en: Disable Quick Search Second Scan
uk: Вимкнути друге сканування швидкого пошуку

en: Disable _Quick Search
uk: Вимкнути _Швидкий пошук

en: Disable connection to session manager
uk: Заборонити під’єднання до керівника сеансів

en: Disk Images (*.img, *.iso)
uk: Образи дисків (*.img, *.iso)

en: Disk Usage Analyzer
uk: Аналізатор використання диска

en: Disk Usage Analyzer Preferences
uk: Параметри засобу використання диска

en: Do you want to delete "%s" permanently?
uk: Бажаєте остаточно вилучити "%s"?

en: Double-click on the database to use
uk: Двічі клацніть на базі даних для її вибору

en: Double-click on the matching strategy to use
uk: Двічі клацніть на відповідній стратегії для використання

en: Double-click on the source to use
uk: Двічі клацніть на джерелі для його вибору

en: Double-click on the word to look up
uk: Двічі клацніть на слові для пошуку

en: Drop shadow
uk: Відкидати тінь

en: Edit Dictionary Source
uk: Зміна джерела словника

en: Edit filter
uk: Редагувати фільтр

en: Edit the currently selected dictionary source
uk: Редагувати вибране джерело словників

en: Effect to add to the border (shadow, border or none)
uk: Ефект, що додається до рамки вікна (тінь, рамка, або ніякого)

en: Effect to add to the outside of a border. Possible values are "shadow", "none", and "border".
uk: Ефект, що додається навколо рамки. Можливі варіанти: "shadow", "none", та "border".

en: Effect:
uk: Ефект:

en: Effects
uk: Ефекти

en: Enter a filename or partial filename with or without wildcards.
uk: Уведіть повну, або часткову назву файлу, з шаблоном, або без.

en: Enter a text value for the "%s" search option.
uk: Уведіть текстове значення для параметру пошуку "%s".

en: Enter a value in %s for the "%s" search option.
uk: Уведіть значення в %s для параметру пошуку "%s".

en: Entry changed called for a non entry option!
uk: Викликано зміну запису для параметру, що не є записом!

en: Error attaching disk image: %s (%s, %d)
uk: Помилка під'єднання образу диска: %s (%s, %d)

en: Error connecting to udisks daemon: %s (%s, %d)
uk: Помилка з'єднання до служби udisks: %s (%s, %d)

en: Error loading UI definition file for the screenshot program: 
    %s
    
    Please check your installation of mate-utils.
uk: Помилка при завантаженні UI файлу визначення для програми знятків екрана: 
    %s
    
    Перевірте встановлення mate-utils.

en: Error loading the help page
uk: Помилка завантаження сторінки довідки

en: Error opening `%s': %m
uk: Помилка відкриття `%s': %m

en: Error parsing the search command.
uk: Помилка граматичного аналізу команди пошуку.

en: Error running the search command.
uk: Помилка запуску команди пошуку.

en: Error while looking up definition
uk: Помилка при пошуку визначення

en: Error while looking up the definition of "%s":
    %s
uk: Помилка при пошуку визначення "%s":
    %s

en: Error while matching
uk: Помилка при узгоджені

en: Error while reading reply from server:
    %s
uk: Помилка при читанні відповіді сервера:
    %s

en: Error while retrieving the definition
uk: Помилка при отриманні визначення

en: Error while saving screenshot
uk: Помилка при збереженні знятку екрана

en: Error while uncompressing the GZipped log. The file might be corrupt.
uk: Помилка при розпакуванні журналу запакованого GZip. Можливо файл пошкоджено.

en: Error while writing to '%s'
uk: Помилка при запису в '%s'

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: Exclude other filesystems
uk: Не шукати на інших файлових системах

en: Excluded partitions URIs
uk: URI виключених розділів

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: FLAGS
uk: ПРАПОРЦІ

en: FTP (with login)
uk: FTP (із реєстрацією)

en: F_ind:
uk: З_найти:

en: Factory for the dictionary applet
uk: Фабрика для аплету словника

en: Failed to parse command line arguments: %s
uk: Помилка при розборі аргументів командного рядка: %s

en: Failed to set process group id of child %d: %s.
uk: Не вдається ідентифікатор групи для процесу %d: %s.

en: File already exists
uk: Файл вже існує

en: File is empty
uk: Файл порожній

en: File is not a valid .desktop file
uk: Файл не є коректним файлом .desktop

en: Filename
uk: Назва файлу

en: Filesystem Type
uk: Тип файлової системи

en: Filter name is empty!
uk: Ім'я фільтру порожнє!

en: Filter name may not contain the ':' character
uk: Фільтр не може містити символ двокрапки

en: Filters
uk: _Фільтри

en: Find Ne_xt
uk: Зна_йти наступне

en: Find Next
uk: Знайти наступне

en: Find Pre_vious
uk: Знайти _попереднє

en: Find Previous
uk: Знайти попереднє

en: Find a word or phrase in the document
uk: Знайти слово, чи фразу у документі

en: Find a word or phrase in the log
uk: Знайти слово, чи фразу у журналі

en: Find next occurrence of the search string
uk: Знайти наступний примірник рядка пошуку

en: Find previous occurrence of the search string
uk: Знайти попередній примірник рядка пошуку

en: Folder
uk: Тека

en: Follow symbolic links
uk: Переходити за символічними посиланнями

en: Foreground:
uk: Текст:

en: GDict Options
uk: Параметри GDict

en: GDict debugging flags to set
uk: Встановити прапорці зневадження для GDict

en: GDict debugging flags to unset
uk: Зняти прапорці зневадження для GDict

en: GROUP
uk: ГРУПА

en: Go to the first definition
uk: Перейти до першого визначення

en: Go to the last definition
uk: Перейти до останнього визначення

en: Go to the next definition
uk: Перейти до наступного визначення

en: Go to the previous definition
uk: Перейти до попереднього визначення

en: Grab _after a delay of
uk: Захопити після _затримки

en: Grab a window instead of the entire screen
uk: Зробити зняток вікна, а не всього екрана

en: Grab an area of the screen instead of the entire screen
uk: Захопити лише частину екрана

en: Grab the current _window
uk: Захопити поточне _вікно

en: Grab the whole _desktop
uk: Захопити всю _стільницю

en: H_ostname:
uk: Назва в_узла:

en: Height of the main window in pixels
uk: Висота головного вікна у точках

en: Hide
uk: Сховати

en: Highlight
uk: Виділення кольором

en: Hostname
uk: Назва комп'ютера

en: If checked, the mount will be read-only. This is useful if you don't want the underlying disk image to be modified
uk: Якщо вказано, монтування буде лише для читання. Це зручно, коли ви не бажаєте, щоб образ диска змінювався

en: If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
uk: Якщо Ви заміните наявний файл, його вміст буде втрачено.

en: Impossible to open the file %s
uk: Не вдається відкрити файл %s

en: Impossible to save the screenshot to %s.
     Error was %s.
     Please choose another location and retry.
uk: Не вдається зберегти зняток екрана в %s.
     Виникла помилка %s.
     Оберіть инше місце та спробуйте знову.

en: Include Border
uk: Включити рамку

en: Include Pointer
uk: Включити вказівник

en: Include _pointer
uk: Включити _вказівник

en: Include the pointer in the screenshot
uk: Включити вказівник миші у зняток екрана

en: Include the window _border
uk: Включити _рамку вікна

en: Include the window border with the screenshot
uk: Включити рамку вікна у зняток

en: Include the window manager border along with the screenshot
uk: Включити рамку упорядника вікон у зняток екрана

en: Interactively set options
uk: Встановити параметри інтерактивно

en: Invalid database '%s'
uk: Неправильна база даних '%s'

en: Invalid option passed to sortby command line argument.
uk: У арґументі sortby передано неправильний параметр.

en: Invalid strategy '%s'
uk: Неправильна стратегія '%s'

en: Invalid transport type '%d'
uk: Неправильний тип транспорту '%d'

en: KILOBYTES
uk: КІЛОБАЙТІВ

en: List View
uk: Перегляд переліку

en: List of saved filters
uk: Перелік збережених фільтрів

en: List of saved regexp filters
uk: Перелік збережених фільтрів регулярних виразів

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Local Only
uk: Лише локальні

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
uk: Шукати документи та теки на цьому комп'ютері за назвою, чи вмістом

en: Log File Viewer
uk: Перегляд журналів

en: Log Viewer
uk: Перегляд журналів

en: Log file to open up on startup
uk: Файл журналу, який відкриватиметься на початку

en: Log files to open up on startup
uk: Файли журналу, що відкриваються на початку

en: Longdo Thai-English Dictionaries
uk: Тайсько-англійські словники Longo

en: Look _up:
uk: З_найти

en: Look in Folder
uk: Шукати у теці

en: Look in folder
uk: Шукати у теці

en: Look up words in a dictionary
uk: Пошук слів у словнику

en: Look up words in dictionaries
uk: Пошук слів у словниках

en: Look up words or terms in a dictionary source.
uk: Шукайте слова, чи терміни у словниковому джерелі.

en: Lookup failed for host '%s': %s
uk: Помилка пошуку вузла '%s': %s

en: Lookup failed for host '%s': host not found
uk: Помилка пошуку вузла '%s': вузол не знайдено

en: Lookup failed for hostname '%s': no suitable resources found
uk: Помилка пошуку вузла '%s': не знайдено відповідний ресурс

en: MATE Dictionary
uk: Словник MATE

en: MATE Dictionary allows you to look up words in on-line dictionaries. It comes preconfigured with a list of Dict servers (RFC 2229), to which you can add your own sources, while you can select specific servers for a specific query.
uk: «Словник MATE»  надає вам змогу шукати слова в інтернет-словниках. До складу пакунку з програмою вже включено перелік серверів Dict (RFC 2229), до якого ви можете додати власні джерела. Також можна вибирати певні сервери для виконання вказаних вами запитів.

en: MATE Disk Image Mounter
uk: Монтування образів диска MATE

en: MATE Disk Usage Analyzer
uk: Аналізатор використання диска MATE

en: MATE Documentation Team
uk: Команда документування MATE

en: MATE Screenshot
uk: Зняток MATE

en: MATE Screenshot is a simple utility that lets you capture screenshots of your desktop or of application windows. You can select to copy them to the system clipboard or save them in Portable Network Graphics (.png) image format.
uk: «Зняток MATE» — проста допоміжна програма, за допомогою якої ви можете створювати знятки вашої стільниці, або вікон програм. Ви можете скопіювати створені знятки до буфера обміну даними, або зберегти їх у форматі зображення Portable Network Graphics (.png).

en: MATE Search Tool
uk: Знаряддя пошуку MATE

en: MATE Search Tool is a simple but powerful utility that allows you to search for files and folders on any mounted file system. Its interface gives you instant access to a wide variety of parameters for each search, such as text contained within a file, ownership, date of modification, file size, folder exclusion, etc..
uk: «Знаряддя пошуку MATE» — проста, але потужна програма, за допомогою якої можна шукати файли та теки на будь-якій змонтованій файловій системі. Її інтерфейс надає вам негайний доступ до спектру параметрів для кожного пошуку, зокрема, можна виконувати пошук у тексті, який міститься у файлі, обирати параметри належности файлу, вказувати дату внесення змін, розмір файлу, виключати певні теки.

en: MATE;check;disk;usage;analyze;size;space;
uk: MATE;check;disk;usage;analyze;size;space;мате;перевірка;диск;використання;аналіз;вжиток;розмір;простір;місце;

en: MATE;dictionary;applet;thesaurus;spelling;definitions;online;
uk: MATE;dictionary;applet;thesaurus;spelling;definitions;online;мате;словник;аплет;тезаурус;правопис;визначення;інтерактивний;

en: MATE;monitor;view;system;log;files;logviewer;
uk: MATE;monitor;view;system;log;files;logviewer;мате;монітор;спостереження;перегляд;система;журнал;файли;

en: MATE;screenshot;snapshot;desktop;window;image;
uk: MATE;screenshot;snapshot;desktop;window;image;зняток;зняток;мате;стільниця;вікно;зображення;

en: MATE;search;files;locate;documents;folders;computer;name;content;find;tool;
uk: MATE;search;files;locate;documents;folders;computer;name;content;find;tool;мате;пошук;файли;розташування;документи;теки;комп'ютер;назва;ім'я;вміст;пошук;знайти;інструмент;

en: Manage Filters
uk: Керування фільтрами

en: Manage filters
uk: Керування фільтрами

en: Maximum depth
uk: Щонайбільша глибина

en: Mo_ve to Trash
uk: Пере_містити у смітник

en: Monitor Home
uk: Контролювати дім

en: Mount Point
uk: Точка монтування

en: Move to parent folder
uk: Перейти до теки вищого рівню

en: Moving "%s" failed: %s.
uk: Помилка переміщення "%s": %s.

en: Na_me does not contain
uk: На_зва не містить

en: Name
uk: Назва

en: Name contains
uk: Назва містить

en: Name matches regular e_xpression
uk: Назва відповідає _регулярному виразу

en: New look up
uk: Новий пошук

en: No '%s' group found inside the dictionary source definition
uk: У визначенні джерела словників відсутня група '%s'

en: No Files Found
uk: Файлів не знайдено

en: No connection to the dictionary server at '%s:%d'
uk: Відсутнє з'єднання зі словниковим сервером '%s:%d'

en: No context available for source '%s'
uk: Недоступний контекст для джерела '%s'

en: No databases found on dictionary server at '%s'
uk: Відсутні бази даних на словниковому сервері '%s'

en: No definitions found
uk: Не знайдено визначень

en: No definitions found for '%s'
uk: Немає визначення для '%s'

en: No dictionary source available with name '%s'
uk: Відсутнє джерело з назвою '%s'

en: No files found
uk: Файлів не знайдено

en: No hostname defined for the dictionary server
uk: Не визначено назву вузла словникового сервера

en: No strategies found on dictionary server at '%s'
uk: Не знайдено стратегії на словниковому сервері '%s'

en: None
uk: Немає

en: Normal text size
uk: Звичайний розмір тексту

en: Not a launchable item
uk: Елемент не запускається

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Only show lines that match one of the given filters
uk: Показувати рядки, які відповідають одному з вказаних фільтрів

en: Open Containing _Folder
uk: Відкрити _вміст_теки

en: Open Log
uk: Відкрити журнал

en: Open Wit_h
uk: Відкрити у п_рограмі

en: Open a log from file
uk: Відкрити новий файл журналу

en: Open the help contents for the log viewer
uk: Відкрити вміст довідки переглядача журналу

en: Open with %s
uk: Відкрити у програмі %s

en: Optional information:
uk: Необов'язкова інформація:

en: Owned by _group
uk: Належить _групі

en: Owned by _user
uk: Належить _користувачу

en: Owner is unrecognized
uk: Власник невідомий

en: PATH
uk: ШЛЯХ

en: PATTERN
uk: ШАБЛОН

en: P_review...
uk: _Передпрогляд...

en: Paths
uk: Шляхи

en: Please enter a name and try again.
uk: Уведіть назву та спробуйте ще раз.

en: Please specify either foreground or background color!
uk: Вкажіть, будь ласка, або колір тексту, або тла!

en: Please wait until the current search ends.
uk: Зачекайте доки закінчиться поточна операція пошуку.

en: Port
uk: Порт

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Preview this document
uk: Передпрогляд документу

en: Print
uk: Друк

en: Print definition
uk: Друкувати визначення

en: Print result to the console
uk: Виводити результат на консоль

en: Print the definitions found
uk: Друкувати знайдені визначення

en: Print the text of the definition
uk: Друкувати текст визначення

en: Print this document
uk: Надрукувати цей документ

en: Print version information and exit
uk: Вивести інформацію про версію та вийти

en: Public FTP
uk: Публічний FTP

en: Quick Search Excluded Paths
uk: Шляхи, які виключено зі швидкого пошуку

en: Quick Search Second Scan Excluded Paths
uk: Шляхи, що виключені з другого проходу швидкого пошуку

en: Quit the log viewer
uk: Вийти з програми перегляду журналів

en: Ready
uk: Готовий

en: Refresh
uk: Оновити

en: Regular expression is empty!
uk: Регулярний вираз порожній!

en: Regular expression is invalid: %s
uk: Неправильний регулярний вираз: %s

en: Reload the list of available databases
uk: Перезавантажити перелік доступних баз даних

en: Reload the list of available sources
uk: Перезавантажити перелік доступних джерел

en: Reload the list of available strategies
uk: Перезавантажити перелік доступних стратегій

en: Remove "%s"
uk: Вилучити "%s"

en: Remove "%s"?
uk: Вилучити "%s"?

en: Remove the currently selected dictionary source
uk: Вилучити виділене джерело словників

en: Remove the window border from the screenshot
uk: Вилучити рамку вікна зі знятку

en: Rescan your home folder?
uk: Пересканувати віддалену теку?

en: STRING
uk: РЯДОК

en: S_can Remote Folder...
uk: Сканувати _віддалену теку...

en: S_earch results:
uk: _Результати пошуку:

en: S_ize at least
uk: _Розмір принаймні

en: S_tatusbar
uk: _Рядок стану

en: Save Screenshot
uk: Зберегти зняток екрану

en: Save Search Results As...
uk: Зберегти результати пошуку як...

en: Save Snapshot
uk: Зберегти зняток екрана

en: Save a Copy
uk: Зберегти копію

en: Save definition
uk: Зберегти визначення

en: Save images of your desktop or individual windows
uk: Збереження зображень стільниці чи окремих  вікон

en: Save in _folder:
uk: Зберегти у _теці:

en: Save screenshot
uk: Зберегти зняток екрана

en: Save the definitions found
uk: Зберегти знайдені визначення

en: Save the text of the definition to a file
uk: Зберегти текст визначення у файл

en: Saving file...
uk: Збереження файлу...

en: Scan
uk: Сканувати

en: Scan F_older...
uk: Сканувати _теку

en: Scan Filesystem
uk: Сканувати _файлову систему

en: Scan Folder
uk: Сканувати теку

en: Scan Home
uk: Сканувати домашню теку

en: Scan Remote Folder
uk: Сканувати віддалену теку

en: Scan _Filesystem
uk: Сканувати _файлову систему

en: Scan _Home Folder
uk: Сканувати _домашню теку

en: Scan a folder
uk: Сканувати теку

en: Scan a remote folder
uk: Сканувати віддалену теку

en: Scan filesystem
uk: Сканувати файлову систему

en: Scan home folder
uk: Сканувати домашню теку

en: Scanning...
uk: Триває сканування...

en: Screenshot at %s - %d.png
uk: Зняток екрана як %s - %d.png

en: Screenshot at %s.png
uk: Зняток екрана як %s.png

en: Screenshot delay
uk: Затримка знятку екрана

en: Screenshot directory
uk: Каталог знятків екрана

en: Screenshot taken
uk: Зняток отримано

en: Screenshot.png
uk: Екран.png

en: Search Result Columns Order
uk: Порядок стовпчиків результату пошуку

en: Search for Files
uk: Пошук файлів

en: Search history
uk: Дієпис пошуку

en: Search paths used by this object
uk: Шляхи пошуку, що використовуються цим об'єктом

en: Searching for '%s'...
uk: Пошук '%s'...

en: Searching...
uk: Триває пошук...

en: Secure WebDAV (HTTPS)
uk: Безпечний WebDAV (HTTPS)

en: See mate-dictionary --help for usage
uk: Для перегляду довідки з використання вкажіть --help

en: Select Disk Image(s) to Mount
uk: Обрати образ(и) диска для монтування

en: Select Folder
uk: Оберіть теку

en: Select _All
uk: Виді_лити все

en: Select _area to grab
uk: Оберіть _ділянку захоплення

en: Select _devices to include in filesystem scan:
uk: Обрати _пристрої для включення у сканування файлової системи:

en: Select a folder
uk: Обрати теку

en: Select a search option from the drop-down list.
uk: Оберіть параметр пошуку з розкривного меню.

en: Select and set the "%s" search option
uk: Встановлювати параметр пошуку "%s"

en: Select more _options
uk: Показати додаткові _параметри

en: Select more options
uk: Показати додаткові параметри

en: Select the "%s" search option
uk: Обрати параметр пошуку "%s"

en: Select the entire log
uk: Виділити весь журнал

en: Select the folder or device from which you want to begin the search.
uk: Оберіть теку чи пристрій, звідки Ви бажаєте розпочати пошук.

en: Send grabbed area directly to the clipboard
uk: Надіслати захоплену ділянку безпосередньо у буфер обміну

en: Service _type:
uk: _Тип служби:

en: Session management options:
uk: Параметри керування сеансом

en: Set sort order to descending, the default is ascending
uk: Встановлює порядок упорядкування на низхідний, типовий порядок - висхідний

en: Set the font used for printing the definitions
uk: Встановити шрифт для друку визначення

en: Set the model of the chart
uk: Встановити модель діаграми

en: Set the root node from the model
uk: Встановити кореневий вузол діаграми

en: Set the text of "Look in folder" search option
uk: Встановити текст параметру пошуку "Перевіряти теки"

en: Set the text of "Name contains" search option
uk: Встановити текст параметру пошуку "Назва містить"

en: Set up _read-only mount
uk: Налаштувати монтування _лише для читання

en: Show Additional Options
uk: Показувати додаткові параметри

en: Show GDict Options
uk: Показувати параметри GDict

en: Show Side Pane
uk: Показувати бічну панель

en: Show Status Bar
uk: Показати панель стану

en: Show hidden and backup files
uk: Показувати приховані файли та резервні копії файлів

en: Show matches only
uk: Показувати лише відповідні

en: Show more _details
uk: Показати _докладно

en: Show or hide the definition window
uk: Показати, чи сховати вікно словника

en: Show session management options
uk: Показати параметри взаємодії з керівником сеансів

en: Show the about dialog for the log viewer
uk: Відкрити вікно "Про програму" програми перегляду журналу

en: Show the application's version
uk: Вивести версію програми

en: Show version
uk: Показати версію

en: Show version of the application
uk: Вивести версію програми

en: Si_ze at most
uk: Р_озмір не більше

en: Side _Pane
uk: Бі_чна панель

en: Similar _Words
uk: Подібні _слова

en: Similar words
uk: Подібні слова

en: Size
uk: Розмір

en: Size of the font used to display the log
uk: Розмір шрифту журналу

en: Smaller text size
uk: Менший розмір тексту

en: Sort files by one of the following: name, folder, size, type, or date
uk: Впорядковувати файли за: назвою, текою, розміром, типом, чи датою

en: Source
uk: Початковий текст

en: Source Name
uk: Назва джерела

en: Sources
uk: Джерела

en: Specifies a list of log files to open up at startup. A default list is created by reading /etc/syslog.conf.
uk: Визначає перелік файлів журналів, що відкриватиметься на початку. Типовий перелік створюється при читанні /etc/syslog.conf.

en: Specifies the height of the log viewer main window in pixels.
uk: Вказує у точках висоту вікна перегляду журналу.

en: Specifies the log file displayed at startup. The default is either /var/adm/messages or /var/log/messages, depending on your operating system.
uk: Визначає файл журналу, який відкриватиметься на початку. Типово, або /var/adm/messages, або /var/log/messages залежно від операційної системи.

en: Specifies the size of the fixed-width font used to display the log in the main tree view. The default is taken from the default terminal font size.
uk: Визначає розмір моноширинного шрифту, що використовується при показі журналу в  головному ієрархічному дереві. Типовий шрифт береться з параметру шрифту терміналу.

en: Specifies the width of the log viewer main window in pixels.
uk: Вказує у точках ширину вікна програми перегляду журналу.

en: Specify file containing saved configuration
uk: Вказати файл, що містить збережені налаштування

en: Specify session management ID
uk: Визначити ідентифікатор для керівника сеансів

en: St_atusbar
uk: Рядок с_тану

en: Starting %s
uk: Запускаю '%s'

en: Status
uk: Статус

en: Statusbar is Visible
uk: Панель стану видима

en: Stop scanning
uk: Зупинити сканування

en: Strategies
uk: Стратегії

en: Strategy
uk: Стратегія

en: Strategy `%s' selected
uk: Обрана стратегія "%s"

en: Subfolder tips visible
uk: Показувати підтеки у підказках

en: Sun GNOME Documentation Team <gdocteam@sun.com>
uk: Команда з документування GNOME Sun <gdocteam@sun.com>

en: System Log Viewer
uk: Переглядач системних журналів

en: Take Screenshot
uk: Зробити зняток

en: Take _Screenshot
uk: Зробити з_няток екрана

en: Take a picture of the screen
uk: Зробити зняток екрана

en: Take screenshot after specified delay [in seconds]
uk: Зробити зняток через вказаний час [у секундах]

en: Thai
uk: Тайське

en: The GdictContext bound to this source
uk: Об'єкт GdictContext, що пов'язаний із цим джерелом

en: The GdictContext object used to get the word definition
uk: Об'єкт GdictContext використовується для отримання визначення слова

en: The caja file manager is not running.
uk: Упорядник файлів caja не запущено.

en: The child save process unexpectedly exited.  We are unable to write the screenshot to disk.
uk: Дочірній процес збереження несподівано завершився. Не вдається зберегти зняток екрана на диск.

en: The content of your home folder has changed. Select rescan to update the disk usage details.
uk: Вміст Вашого домашнього каталогу змінився. Для оновлення інформації про використання диска потрібне повторне сканування.

en: The database used to query the GdictContext
uk: База даних, що використовується для запиту GdictContext

en: The default database of this dictionary source
uk: Типова база даних цього джерела словників

en: The default database to use
uk: Типова база даних

en: The default search strategy to use
uk: Типова стратегія пошуку

en: The default strategy of this dictionary source
uk: Типова стратегія цього джерела словників

en: The description of this dictionary source
uk: Опис цього джерела словників

en: The directory the last screenshot was saved in.
uk: Каталог, що останній раз використовувався для збереження знятків.

en: The display name of this dictionary source
uk: Показувана назва цього джерела словників

en: The document "%s" already exists.  Would you like to replace it?
uk: Документ "%s" вже існує. Бажаєте його замінити?

en: The document does not exist.
uk: Документу не існує.

en: The document name you selected is a folder.
uk: Обраний Вами документ є текою.

en: The file "%s" already exists. Would you like to replace it?
uk: Файл "%s" вже існує. Замінити його?

en: The file is not a regular file or is not a text file.
uk: Файл не є, а ні звичайним, а ні текстовим файлом.

en: The filename used by this dictionary source
uk: Назва файлу, що використовується цим джерелом словників

en: The folder does not exist.
uk: Теки не існує.

en: The font to be used when printing
uk: Шрифт, що використовується при друкуванні

en: The font to be used when printing a definition.
uk: Шрифт, що використовується при друкуванні.

en: The hostname of the dictionary server to connect to
uk: Назва вузла словникового сервера

en: The maximum depth drawn in the chart from the root
uk: Щонайбільша глибина кілець, які показано у діаграмі від кореню

en: The name of the client of the context object
uk: Назва клієнта об'єкту контекста

en: The name of the default individual database or meta-database to use on a dictionary source. An exclamation mark ("!") means that all the databases present in a dictionary source should be searched
uk: Назва типової індивідуальної бази даних, або мета бази даних на словниковому сервері. Знак оклику ("!") вказує, що пошук має відбуватися в усіх базах даних сервера

en: The name of the default search strategy to use on a dictionary source, if available. The default strategy is 'exact', that is match exact words.
uk: Назва типової стратегії пошуку для сервера словника, якщо доступно. Типова стратегія 'exact', тобто точна відповідність словам.

en: The name of the dictionary source used
uk: Назва сервера словника

en: The name of the dictionary source used to retrieve the definitions of words.
uk: Назва словникового сервера, що використовується для отримання визначень слів.

en: The number of seconds to wait before taking the screenshot.
uk: Число секунд, яке буде очікуватися до того, як буде зроблено зняток екрана.

en: The port of the dictionary server to connect to
uk: Порт словникового сервера

en: The search results may be invalid.  There were errors while performing this search.
uk: Результати пошуку можуть бути неправильними. У процесі пошуку виникали помилки.

en: The search results may be out of date or invalid.  Do you want to disable the quick search feature?
uk: Результати пошуку можуть бути застарілими, або неправильними. Вимкнути функцію швидкого пошуку?

en: The status code as returned by the dictionary server
uk: Код статусу, який повертається словниковим сервером

en: The strategy used to query the GdictContext
uk: Стратегія, що використовується для запиту GdictContext

en: The transport mechanism used by this dictionary source
uk: Механізм транспорту, що використовується сервером

en: There is no installed viewer capable of displaying the document.
uk: Немає програми перегляду здатної показати документ.

en: There is no installed viewer capable of displaying the folder.
uk: Немає засобу перегляду здатного показати цю теку.

en: There was an error displaying help.
uk: Помилка показу довідки.

en: There was an error displaying help: %s
uk: Помилка показу довідки: %s

en: There was an error while displaying help
uk: Помилка при показі довідки

en: This key defines the default value of the "Look in Folder" widget.
uk: Цей ключ вказує первинне значення для елементу "Шукати у теці"

en: This key defines the items which were searched for in the past.
uk: Цей ключ визначає елементи, які були у пошуку в минулому.

en: This key defines the order of the columns in the search results. This key should not be modified by the user.
uk: Цей ключ визначає порядок стовпчиків при виведенні результатів пошуку. Користувачу не варто змінювати цей ключ.

en: This key defines the paths the search tool will exclude from a quick search. The wildcards '*' and '?' are supported. The default values are /mnt/*, /media/*, /dev/*, /tmp/*, /proc/*, and /var/*.
uk: Цей ключ визначає шляхи, які буде виключено зі швидкого пошуку. Підтримуються шаблони '*' та '?'. Типові значення /mnt/*, /media/*, /dev/*, /tmp/*, /proc/*, and /var/*.

en: This key defines the paths the search tool will exclude from a second scan when performing a quick search. The second scan uses the find command to search for files. The purpose of the second scan is to find files that have not been indexed. The wildcards '*' and '?' are supported. The default value is /.
uk: Цей ключ визначає шляхи, які програма пошуку буде виключати при другому проході. Другий прохід використовує команду "find" для пошуку файлів. Мета другого проходу - знайти файли, які не були проіндексовані. Підтримуються шаблони '*' и '?'. Типові значення - /.

en: This key defines the window height, and it's used to remember the size of the search tool between sessions. Setting it to -1 will make the search tool use the default height.
uk: Ключ визначає висоту вікна, та використовується для запам'ятовування розміру вікна пошуку між сеансами. Встановлення значення -1 призводить до використання типової висоти.

en: This key defines the window width, and it's used to remember the size of the search tool between sessions. Setting it to -1 will make the search tool use the default width.
uk: Ключ визначає ширину вікна, та використовується для запам'ятовування розміру вікна пошуку між сеансами. Встановлення значення -1 призводить до використання типової ширини.

en: This key determines if the "Contains the text" search option is selected when the search tool is started.
uk: Цей ключ визначає чи буде вибрано параметр "Містить текст" при запуску програми пошуку.

en: This key determines if the "Date modified less than" search option is selected when the search tool is started.
uk: Цей ключ визначає чи буде вибрано параметр "Дата останньої зміни менша за" при запуску програми пошуку.

en: This key determines if the "Date modified more than" search option is selected when the search tool is started.
uk: Цей ключ визначає чи буде вибрано параметр "Дата останньої зміни більша за" при запуску програми пошуку.

en: This key determines if the "Exclude other filesystems" search option is selected when the search tool is started.
uk: Цей ключ визначає чи буде вибрано параметр "Не шукати на інших файлових системах" при запуску програми пошуку.

en: This key determines if the "File is empty" search option is selected when the search tool is started.
uk: Цей ключ визначає чи буде вибрано параметр "Файл порожній" при запуску програми пошуку.

en: This key determines if the "Follow symbolic links" search option is selected when the search tool is started.
uk: Цей ключ визначає чи буде вибрано параметр "Переходити за символічними посиланнями" при запуску програми пошуку.

en: This key determines if the "Name does not contain" search option is selected when the search tool is started.
uk: Цей ключ визначає чи буде вибрано параметр "Назва не містить" при запуску програми пошуку.

en: This key determines if the "Name matches regular expression" search option is selected when the search tool is started.
uk: Цей ключ визначає чи буде вибрано параметр "Назва відповідає регулярному виразу" при запуску програми пошуку.

en: This key determines if the "Owned by group" search option is selected when the search tool is started.
uk: Цей ключ визначає чи буде вибрано параметр "Належить групі" при запуску програми пошуку.

en: This key determines if the "Owned by user" search option is selected when the search tool is started.
uk: Цей ключ визначає чи буде вибрано параметр "Належить користувачу" при запуску програми пошуку.

en: This key determines if the "Owner is unrecognized" search option is selected when the search tool is started.
uk: Цей ключ визначає чи буде вибрано параметр "Власник невідомий" при запуску програми пошуку.

en: This key determines if the "Show hidden files and folders" search option is selected when the search tool is started.
uk: Цей ключ визначає чи буде вибрано параметр "Показувати приховані файли та резервні копії файлів" при запуску програми пошуку.

en: This key determines if the "Size at least" search option is selected when the search tool is started.
uk: Цей ключ визначає чи буде вибрано параметр "Розмір принаймні" при запуску програми пошуку.

en: This key determines if the "Size at most" search option is selected when the search tool is started.
uk: Цей ключ визначає чи буде вибрано параметр "Розмір не більше" при запуску програми пошуку.

en: This key determines if the search tool disables the use of the find command after performing a quick search.
uk: Цей ключ визначає чи забороняє програма пошуку використання програми find для пришвидшення пошуку.

en: This key determines if the search tool disables the use of the locate command when performing simple file name searches.
uk: Цей ключ визначає, чи забороняє знаряддя пошуку використання команди locate для пришвидшення пошуку.

en: This key determines if the search tool window starts in a maximized state.
uk: Цей ключ визначає чи програма запускається у розгорнутому стані.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
uk: Ця програма поширюється зі сподіванням на те, що може бути корисною, однак БЕЗ ЖОДНИХ ЗАПОРУК; навіть без імовірної запоруки про МОЖЛИВІСТЬ ПРОДАЖУ чи ВІДПОВІДНІСТЬ ВИРІШЕННЯ ПОСТАВЛЕНИХ ЗАВДАНЬ. Для уточнення деталей зверніться до Загальної ліцензії GNU (GNU General Public License).

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
uk: Ця програма є вільним програмним забезпеченням. Ви можете поширювати та/або змінювати її, відповідно до умов Загальної ліцензії GNU (GNU General Public License), яка оголошена Фундацією вільного програмного забезпечення (Free Software Foundation) під версією 2 або новішою (на Ваш розсуд).

en: This version of System Log does not support GZipped logs.
uk: Ця версія Системного Журналу не підтримує журнали, запаковані GZip.

en: This will open %d separate window. | This will open %d separate windows.
uk[0]: Буде відкрито %d окреме вікно.
uk[1]: Буде відкрито %d окремі вікна.
uk[2]: Буде відкрито %d окремих вікон.
uk[3]: Буде відкрито %d окремих вікон.

en: This will permanently remove the dictionary source from the list.
uk: Це призведе до остаточного вилучення джерела словників із переліку.

en: Toggle dictionary window
uk: Показати/сховати вікно словника

en: Too many arguments. Only one directory can be specified.
uk: Забагато параметрів. Одночасно можна вказувати лише одну теку.

en: Toolbar is Visible
uk: Панель знарядь видима

en: Total Size
uk: Загальний розмір

en: Total filesystem capacity
uk: Загальна місткість файлової системи:

en: Total filesystem capacity:
uk: Загальна місткість файлової системи:

en: Total filesystem usage
uk: Загальне використання ФС

en: Transport
uk: Транспорт

en: Trash is unavailable.  Could not move "%s" to the trash.
uk: Смітник не доступний. Не вдається пересунути "%s" у смітник.

en: Type
uk: Тип

en: Type the word you want to look up
uk: Уведіть слово, яке треба знайти

en: USER
uk: КОРИСТУВАЧ

en: Unable to clear the temporary folder:
    %s
uk: Не вдається очистити тимчасовий каталог:
    %s

en: Unable to connect to the dictionary server at '%s:%d'
uk: Не вдається з'єднатися зі словниковим сервером '%s:%d'

en: Unable to connect to the dictionary server at '%s:%d'. The server replied with code %d (server down)
uk: Не вдається з'єднатися зі словниковим сервером '%s:%d'. Сервер повернув код %d (сервер вимкнений)

en: Unable to create a context
uk: Не вдається створити контекст

en: Unable to create a source file
uk: Не вдається створити файл джерела

en: Unable to create socket
uk: Не вдається створити сокет

en: Unable to create the data directory '%s': %s
uk: Не вдається створити каталог із даними '%s': %s

en: Unable to display the preview: %s
uk: Не вдається показати передпрогляд: %s

en: Unable to find a suitable dictionary source
uk: Не вдається знайти відповідне джерело словників

en: Unable to find dictionary source
uk: Не вдається знайти джерело словника

en: Unable to get the '%s' key inside the dictionary source definition file: %s
uk: У файлі визначення джерел словників не вдається отримати ключ '%s': %s

en: Unable to get the '%s' key inside the dictionary source definition: %s
uk: У визначенні джерел словників не вдається отримати ключ '%s': %s

en: Unable to parse the dictionary server reply
    : '%s'
uk: Не вдається розібрати відповідь словникового сервера
    : '%s'

en: Unable to remove source '%s'
uk: Не дається вилучити джерело '%s'

en: Unable to rename file '%s' to '%s': %s
uk: Не вдається перейменувати файл '%s' на '%s': %s

en: Unable to save source file
uk: Не вдається створити файл джерела

en: Unable to set the channel as non-blocking: %s
uk: Не вдається встановити канал у неблоківний режим: %s

en: Unable to take a screenshot of the current window
uk: Не вдається зробити зняток поточного вікна

en: Unknown error saving screenshot to disk
uk: Невідома помилка при збереженні знятку екрана на диск

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
uk: Невідома версія файлу .desktop «%s»

en: Unrecognized launch option: %d
uk: Невідомий параметр запуску: %d

en: Untitled document
uk: Документ без заголовку

en: Usage
uk: Використання

en: VALUE
uk: ЗНАЧЕННЯ

en: Version:
uk: Версія:

en: View as Rings Chart
uk: Показати у вигляді кругової діаграми

en: View as Treemap Chart
uk: Показати у вигляді дерева

en: View or monitor system log files
uk: Перегляд і контроль системних журналів

en: View, monitor or analyze your system logs in a gradual manner.
uk: Переглядайте, контролюйте, або аналізуйте системні журнали поступово.

en: Whether any change to the home directory should be monitored.
uk: Чи контролювати зміни у домашньому каталозі.

en: Whether the context uses only local dictionaries or not
uk: Чи контекст використовує лише локальні словники

en: Whether the status bar at the bottom of main window should be visible.
uk: Чи видимий рядок стану знизу головного вікна.

en: Whether the subfolder tooltips of the selected folder are drawn.
uk: Чи будуть видимі підказки з назвами тек, вкладених одна в одну теку.

en: Whether the toolbar should be visible in main window.
uk: Чи видима панель знарядь головного вікна.

en: Which type of chart should be displayed.
uk: Який тип діаграми має бути показано.

en: Width of the main window in pixels
uk: Ширина у точках головного вікна

en: Windows share
uk: Ресурс Windows

en: Without mount points disk usage cannot be analyzed.
uk: Неможливо проаналізувати використання диска без точки монтування.

en: Word `%s' selected
uk: Виділено слово `%s'

en: Words to look up
uk: Слова для пошуку

en: Words to match
uk: Слова для пошуку

en: Wrapped
uk: Згорнуто

en: You can perform scans on a file system, your home or any other folder - local or remote. There is also an option to constantly monitor any external changes to the home directory and warn the user if a file is added/removed.
uk: Ви можете виконувати сканування у файловій системі, вашому домашньому каталозі, або будь-якій иншій теці — локальній, або віддаленій. Також передбачено можливість постійного спостереження за будь-якими зовнішніми змінами у домашньому каталозі та попередження користувача щодо додавання, або вилучення файлів.

en: You did not select a document name.
uk: Ви не обрали назву документу.

en: You don't have enough permissions to read the file.
uk: Бракує прав для читання файлу.

en: You may not have write permissions to the document.
uk: Бракує прав для запису документа.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <https://www.gnu.org/licenses/>.
uk: Ви повинні були отримати копію Загальнодоступної ліцензії GNU разом із цією програмою. Якщо ні, дивіться <https://www.gnu.org/licenses/>.

en: Zoom _In
uk: З_більшити

en: Zoom _Out
uk: З_меншити

en: Zoom in
uk: Збільшити

en: Zoom out
uk: Зменшити

en: [DIRECTORY]
uk: [ТЕКА]

en: [LOGFILE...]
uk: [ЖУРНАЛИ...]

en: _About
uk: _Про програму

en: _Analyzer
uk: _Аналізатор

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Collapse All
uk: З_горути все

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Date modified less than
uk: _Дата останньої зміни менша за

en: _Description:
uk: _Опис:

en: _Domain Name:
uk: _Доменна назва:

en: _Edit
uk: _Зміни

en: _Expand All
uk: _Розгорнути все

en: _File
uk: _Файл

en: _Filters
uk: _Фільтри

en: _Find
uk: Зна_йти:

en: _Find...
uk: З_найти...

en: _Find:
uk: З_найти:

en: _First Definition
uk: П_ерше визначення

en: _Folder:
uk: _Тека:

en: _Go
uk: Пере_йти

en: _Help
uk: _Допомога

en: _Image type:
uk: Тип _зображення:

en: _Last Definition
uk: _Останнє визначення

en: _Location (URI):
uk: _Адреса (URI):

en: _Look Up Selected Text
uk: _Шукати виділений текст

en: _Look in folder:
uk: _Шукати у теці:

en: _Monitor changes to your home folder
uk: _Стежити за змінами у Вашій домашній теці

en: _Mount
uk: _Змонтувати

en: _Name contains:
uk: _Назва містить:

en: _Name:
uk: _Назва:

en: _New
uk: _Створити

en: _Next
uk: _Наступне

en: _Next Definition
uk: _Наступне визначення

en: _Normal Size
uk: _Звичайний розмір

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Open Folder
uk: Відкрити _теку

en: _Open with %s
uk: Відкрити _у програмі %s

en: _Open...
uk: _Відкрити...

en: _Port:
uk: _Порт:

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Previous
uk: _Попереднє

en: _Previous Definition
uk: _Попереднє визначення

en: _Print
uk: Д_рук

en: _Print font:
uk: Шрифт д_руку:

en: _Print...
uk: Д_рук...

en: _Quit
uk: _Вийти

en: _Regular Expression:
uk: _Регулярний вираз:

en: _Replace
uk: _Замінити...

en: _Rescan
uk: Пе_ресканувати

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Save Results As...
uk: З_берегти результати як...

en: _Save a Copy...
uk: З_берегти копію...

en: _Scan
uk: _Сканувати

en: _Select a dictionary source for looking up words:
uk: _Оберіть джерело словника для пошуку слів:

en: _Server:
uk: _Сервер:

en: _Share:
uk: _Ресурс:

en: _Show hidden folders
uk: Показувати при_ховані теки

en: _Sidebar
uk: _Бічна панель

en: _Statusbar
uk: Панель с_тану

en: _Toolbar
uk: _Панель знарядь

en: _Transport:
uk: _Транспорт:

en: _User Name:
uk: _Ім'я користувача:

en: _View
uk: _Перегляд

en: available:
uk: доступно:

en: contains hardlinks for:
uk: містяться жорсткі посилання на:

en: days
uk: днів

en: db
uk: БД

en: effect
uk: ефекти рамки

en: kilobytes
uk: кілобайтів

en: last update: %s
uk: останнє оновлення : %s

en: link (broken)
uk: посилання (неправильне)

en: link to %s
uk: посилання на %s

en: nd copy)
uk: -я копія)

en: rd copy)
uk: -я копія)

en: seconds
uk: секунд

en: source
uk: джерело

en: st copy)
uk: -я копія)

en: th copy)
uk: -я копія)

en: today at %-I:%M %p
uk: сьогодні о %-H:%M

en: used:
uk: використано:

en: word
uk: Слово

en: yesterday at %-I:%M %p
uk: вчора о %-H:%M
