orca - en to uk translation catalogue (1915 entries)

en:  %d column |  %d columns
uk[0]: %d стовпчик
uk[1]: %d стовпчики
uk[2]: %d стовпчиків
uk[3]: %d стовпчик

en:  dot dot dot
uk:  три крапки

en:  subscript %s
uk: нижній індекс %s

en:  superscript %s
uk:  верхній індекс %s

en: %(count)d %(repeatChar)s character | %(count)d %(repeatChar)s characters
uk[0]: %(count)d символ %(repeatChar)s
uk[1]: %(count)d символи %(repeatChar)s
uk[2]: %(count)d символів %(repeatChar)s
uk[3]: %(count)d символ %(repeatChar)s

en: %(count)d Screen reader shortcut for %(application)s found. | %(count)d Screen reader shortcuts for %(application)s found.
uk[0]: Знайдено %(count)d клавіатурне скорочення для програми %(application)s.
uk[1]: Знайдено %(count)d клавіатурних скорочень для програми %(application)s.
uk[2]: Знайдено %(count)d клавіатурних скорочень для програми %(application)s.
uk[3]: Знайдено %(count)d клавіатурне скорочення для програми %(application)s.

en: %(index)d of %(total)d
uk: %(index)d з %(total)d

en: %(index)d of %(total)d item selected | %(index)d of %(total)d items selected
uk[0]: %(index)d з %(total)d елемент виділено
uk[1]: %(index)d з %(total)d елементи виділено
uk[2]: %(index)d з %(total)d елементів виділено
uk[3]: %(index)d з %(total)d елемент виділено

en: %(role)s level %(level)d
uk: %(role)s рівень %(level)d

en: %(uri)s link to %(file)s
uk: %(uri)s посилання на %(file)s

en: %.2f kilobytes
uk: %.2f кілобайт

en: %.2f megabytes
uk: %.2f мегабайт

en: %H hours and %M minutes
uk: %H годин і %M хвилин

en: %H hours, %M minutes and %S seconds
uk: %H годин, %M хвилин і %S секунд

en: %d Screen reader default shortcut found. | %d Screen reader default shortcuts found.
uk[0]: %d типове клавіатурне скорочення знайдено.
uk[1]: %d типових клавіатурних скорочень знайдено.
uk[2]: %d типових клавіатурних скорочень знайдено.
uk[3]: %d типове клавіатурне скорочення знайдено.

en: %d byte | %d bytes
uk[0]: %d байт
uk[1]: %d байти
uk[2]: %d байтів
uk[3]: %d байт

en: %d character too long | %d characters too long
uk[0]: %d символ надто довгий
uk[1]: %d символи надто довгі
uk[2]: %d символів надто довгі
uk[3]: %d символ надто довгий

en: %d column | %d columns
uk[0]: %d стовпчик
uk[1]: %d стовпчики
uk[2]: %d стовпчиків
uk[3]: %d стовпчик

en: %d day ago | %d days ago
uk[0]: %d день тому
uk[1]: %d дні тому
uk[2]: %d днів тому
uk[3]: %d день тому

en: %d file found | %d files found
uk[0]: %d файл знайдено
uk[1]: %d файли знайдено
uk[2]: %d файлів знайдено
uk[3]: %d файл знайдено

en: %d form | %d forms
uk[0]: %d форма
uk[1]: %d форми
uk[2]: %d форм
uk[3]: %d форма

en: %d heading | %d headings
uk[0]: %d заголовок
uk[1]: %d заголовки
uk[2]: %d заголовків
uk[3]: %d заголовок

en: %d hour ago | %d hours ago
uk[0]: %d годину тому
uk[1]: %d години тому
uk[2]: %d годин тому
uk[3]: %d годину тому

en: %d item | %d items
uk[0]: %d елемент
uk[1]: %d елементи
uk[2]: %d елементів
uk[3]: %d елемент

en: %d item found | %d items found
uk[0]: %d елемент знайдено
uk[1]: %d елементи знайдено
uk[2]: %d елементів знайдено
uk[3]: %d елемент знайдено

en: %d landmark | %d landmarks
uk[0]: %d орієнтир
uk[1]: %d орієнтири
uk[2]: %d орієнтирів
uk[3]: %d орієнтир

en: %d message.
     | %d messages.
uk[0]: %d повідомлення.
uk[1]: %d повідомлення.
uk[2]: %d повідомлень.
uk[3]: %d повідомлення.

en: %d minute ago | %d minutes ago
uk[0]: %d хвилину тому
uk[1]: %d хвилини тому
uk[2]: %d хвилин тому
uk[3]: %d хвилину тому

en: %d notification | %d notifications
uk[0]: %d сповіщення
uk[1]: %d сповіщення
uk[2]: %d сповіщень
uk[3]: %d сповіщення

en: %d percent of document read | %d percent of document read
uk[0]: %d відсоток документа прочитано
uk[1]: %d відсотки документа прочитано
uk[2]: %d відсотків документа прочитано
uk[3]: %d відсоток документа прочитано

en: %d percent. | %d percent.
uk[0]: %d відсоток.
uk[1]: %d відсотка.
uk[2]: %d відсотків.
uk[3]: %d відсоток.

en: %d pixel | %d pixels
uk[0]: %d точка
uk[1]: %d точки
uk[2]: %d точок
uk[3]: %d точка

en: %d second ago | %d seconds ago
uk[0]: %d секунду тому
uk[1]: %d секунди тому
uk[2]: %d секунд тому
uk[3]: %d секунду тому

en: %d space | %d spaces
uk[0]: %d пробіл
uk[1]: %d пробіли
uk[2]: %d пробілів
uk[3]: %d пробіл

en: %d tab | %d tabs
uk[0]: %d табуляція
uk[1]: %d табуляції
uk[2]: %d табуляцій
uk[3]: %d табуляція

en: %d table | %d tables
uk[0]: %d таблиця
uk[1]: %d таблиці
uk[2]: %d таблиць
uk[3]: %d таблиця

en: %d unfocused dialog | %d unfocused dialogs
uk[0]: %d неактивний діалог
uk[1]: %d неактивні діалоги
uk[2]: %d неактивних діалогів
uk[3]: %d неактивний діалог

en: %d unvisited link | %d unvisited links
uk[0]: %d невідвідане посилання
uk[1]: %d невідвіданих посилання
uk[2]: %d невідвіданих посилання
uk[3]: %d невідвідане посилання

en: %d value | %d values
uk[0]: %d значення
uk[1]: %d значення
uk[2]: %d значень
uk[3]: %d значення

en: %d visited link | %d visited links
uk[0]: %d відвідане посилання
uk[1]: %d відвіданих посилання
uk[2]: %d відвіданих посилання
uk[3]: %d відвідане посилання

en: %s default voice
uk: типовий голос %s

en: %s link
uk: посилання %s

en: (%d dialog) | (%d dialogs)
uk[0]: (%d діалог)
uk[1]: (%d діалоги)
uk[2]: (%d діалогів)
uk[3]: (%d діалог)

en: 0 items
uk: 0 елементів

en: A ACUTE
uk: велика А з наголосом

en: A CIRCUMFLEX
uk: велика А з дахом

en: A E
uk: велика АЕ

en: A GRAVE
uk: велика А зі зворотним наголосом

en: A RING
uk: велика А з колом

en: A TILDE
uk: велика А з тильдою

en: A UMLAUT
uk: велика А з двокрапкою

en: A channel only if its _window is active
uk: Канал, _вікно якого вибрано

en: Actions
uk: Дії

en: Active _Profile:
uk: Активний _профіль:

en: Actual String
uk: Рядок

en: Add bookmark
uk: Додати закладку

en: Adjust selected attribute
uk: Коригувати вибраний атрибут

en: Advance live region politeness setting
uk: Розширені параметри роботи із змінюваними областями

en: All cha_nnels
uk: Всі кан_али

en: All channels when an_y %s window is active
uk: Всі канали, якщо вікно %s акт_ивне

en: All live regions set to off
uk: Всі сповіщення про змінювані області вимкнено

en: Always speak selected spreadsheet range
uk: Завжди виголошувати позначений діапазон у електронній таблиці

en: Announce _forms during navigation
uk: Оголошувати _форми під час навігації

en: Announce _forms in Say All
uk: Оголосити _форми у Вимовляти все

en: Announce _lists during navigation
uk: Оголошувати _списки під час навігації

en: Announce _panels during navigation
uk: Оголошувати _панелі під час навігації

en: Announce _panels in Say All
uk: Оголосити _панелі у Вимовляти все

en: Announce _tables during navigation
uk: Оголошувати _таблиці під час навігації

en: Announce _tables in Say All
uk: Оголосити _таблиці у Вимовляти все

en: Announce block_quotes during navigation
uk: Оголошувати блоки _цитат під час навігації

en: Announce block_quotes in Say All
uk: Оголосити блоки _цитат у Вимовляти все

en: Announce cell _header
uk: Вимовляти заголовок _комірки

en: Announce land_marks during navigation
uk: Оголошувати _орієнтири під час навігації

en: Announce land_marks in Say All
uk: Оголосити _орієнтири у Вимовляти все

en: Announce li_sts in Say All
uk: Оголосити _списки у Вимовляти все

en: Announce when your _buddies are typing
uk: Говорити, коли _співрозмовник друкує

en: Another screen reader process is already running for this session.
    Run “orca --replace” to replace that process with a new one.
uk: Інший процес читання екрана вже запущено для цього сеансу.
    Виконайте команду „orca --replace“, щоб замінити цей процес новішим.

en: Append the contents under flat review to the clipboard
uk: Додає вміст загального огляду в буфер обміну

en: Appended contents to clipboard.
uk: Додає вміст у буфер обміну.

en: Application
uk: Програма

en: Applies to:
uk: Застосовується до:

en: Arabic Grade 1
uk: Арабська, рівень 1

en: Attribute Name
uk: Назва атрибуту

en: Automatic focus mode during caret navigation
uk: Автоматичний режим фокусування під час курсорної навігації

en: Automatic focus mode during native navigation
uk: Автоматичний режим фокусування під час природної навігації

en: Automatic focus mode during structural navigation
uk: Автоматичний режим фокусування під час структурної навігації

en: Automatically start speaking a page when it is first _loaded
uk: Вимовляти початок сторінки, коли вона завантажена в_перше

en: Bee_p updates
uk: _Гудки оновлення

en: Beginning of row.
uk: Початок рядка

en: Belgium Dutch Grade 1
uk: Бельгійська голландська, рівень 1

en: Bookmark not found.
uk: Закладку не знайдено.

en: Bookmark where am I with respect to current position
uk: Шлях від закладки до поточного положення

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Bottom Left
uk: Нижній лівий

en: Bottom of column.
uk: Кінець стовпчика.

en: Braille
uk: Брайль

en: Braille Bindings
uk: Прив'язки системи Брайля

en: Braille Indicator
uk: Індикатор Брайля

en: Break speech into ch_unks between pauses
uk: Розбивати промову на _фрагменти призупиняючи

en: Brie_f
uk: _Стисло

en: Browse mode
uk: Режим читання

en: Browse mode is sticky.
uk: Режим огляду - примусовий.

en: Bypass mode enabled.
uk: Режим прямої передачі команд увімкнено.

en: C CEDILLA
uk: велика С з седиллю

en: C_urrent location
uk: _Поточне розташування

en: Canada French Grade 1
uk: Канадська французька, рівень 1

en: Canada French Grade 2
uk: Канадська французька, рівень 2

en: Cannot start the screen reader because it cannot connect to the Desktop.
uk: Неможливо запустити читач екрана, бо неможливо з'єднатись зі стільницею.

en: Capitalization style set to icon.
uk: Прописні літери позначаються піктограмою.

en: Capitalization style set to none.
uk: Стиль прописних літер не встановлено.

en: Capitalization style set to spell.
uk: Прописні літери вимовляються.

en: Cause the current combo box to be expanded
uk: Розгорнути поточний розкривний список

en: Cell %s
uk: Комірка %s

en: Cell spans %d column | Cell spans %d columns
uk[0]: Комірка займає %d стовпчик
uk[1]: Комірка займає %d стовпчики
uk[2]: Комірка займає %d стовпчиків
uk[3]: Комірка займає %d стовпчик

en: Cell spans %d row | Cell spans %d rows
uk[0]: Комірка займає %d рядок
uk[1]: Комірка займає %d рядки
uk[2]: Комірка займає %d рядків
uk[3]: Комірка займає %d рядок

en: Change spoken number style
uk: Змінити стиль вимови числа

en: Clear the dynamic column headers
uk: Очистити тимчасовий заголовок стовпчика

en: Clear the dynamic row headers
uk: Очистити динамічні заголовки рядків

en: Click on the object with navigator focus.
uk: Клацнути на фокусованому об'єкті навігатора.

en: Column %s selected
uk: Позначено стовпчик %s

en: Column %s unselected
uk: Знято позначення зі стовпчика %s

en: Columns %s through %s selected
uk: Позначено стовпчики з %s до %s

en: Columns %s through %s unselected
uk: Знято позначення зі стовпчиків з %s до %s

en: Columns reordered
uk: Порядок стовпчиків змінено

en: Command
uk: Команда

en: Context is %s
uk: У контексті %s

en: Contraction _Table:
uk: Таблиця _скорочень:

en: Control caret navigation
uk: Керування курсорною навігацією

en: Copied contents to clipboard.
uk: Копіює вміст у буфер обміну.

en: Copied selection to clipboard.
uk: Скопійовано вміст у буфер обміну.

en: Copy the contents under flat review to the clipboard
uk: Копіює вміст загального огляду в буфер обміну

en: Could not activate the settings manager. Exiting.
uk: Не вдалось увімкнути менеджер параметрів. Вихід.

en: Could not find current location.
uk: Не вдається знайти поточне розташування.

en: Cursor Position
uk: Позиція курсору

en: Cursor Routing
uk: Рух курсору

en: Cut Begin
uk: Почати вирізання

en: Cut Line
uk: Вирізаний рядок

en: Cut selection to clipboard.
uk: Вирізує вміст у буфер обміну.

en: Cycle the debug level at run time
uk: Перемикнутися між рівнями діагностики під час роботи програми

en: Cycle to the next capitalization style
uk: Перемкнути на наступний стиль прописних літер

en: Cycle to the next key echo level
uk: Перемкнути на наступний рівень озвучування клавіш

en: Cycle to the next settings profile
uk: Перемкнути на наступний профіль параметрів

en: Cycle to the next speaking of punctuation level
uk: Перемкнути на наступний рівень вимови пунктуації

en: Cycle to the next speech synthesizer
uk: Циклічний перехід до наступного синтезатора мови

en: Czech Grade 1
uk: Чеська, рівень 1

en: DIR
uk: КАТ

en: D_uration (secs):
uk: _Тривалість (у секундах):

en: Dat_e format:
uk: Формат _дати:

en: Date and time
uk: Дата і час

en: Decrease the speech pitch
uk: Зменшити висоту тону вимови

en: Decrease the speech rate
uk: Зменшити швидкість вимови

en: Decrease the speech volume
uk: Зменшити гучність вимови

en: Default
uk: Типово

en: Default Synthesizer
uk: Типовий синтезатор

en: Default button is %s
uk: Типова кнопка %s

en: Default button is %s. Grayed
uk: Типовою є кнопка %s. Неактивна

en: Default button not found
uk: Типової кнопки не знайдено

en: Description list with %d term | Description list with %d terms
uk[0]: Список описів із %d терміном
uk[1]: Список описів із %d термінами
uk[2]: Список описів із %d термінами
uk[3]: Список описів із %d терміном

en: Disable _end of line symbol
uk: Вимкнути символ _кінця рядка

en: Display Settings
uk: Параметри екрана

en: Display a list of blockquotes
uk: Показати список блоків цитування

en: Display a list of buttons
uk: Показати список кнопок

en: Display a list of check boxes
uk: Показати список позначок

en: Display a list of clickables
uk: Показати список об'єктів для клацання

en: Display a list of combo boxes
uk: Показати список спадних списків

en: Display a list of entries
uk: Показати список полів введення

en: Display a list of form fields
uk: Показати список полів форми

en: Display a list of headings
uk: Показати список заголовків

en: Display a list of headings at level %d
uk: Показати список заголовків рівня %d

en: Display a list of images
uk: Показати список зображень

en: Display a list of internal frames
uk: Показати список вбудованих фреймів

en: Display a list of landmarks
uk: Показати список орієнтирів

en: Display a list of large objects
uk: Показати список великих об’єктів

en: Display a list of links
uk: Показати список посилань

en: Display a list of list items
uk: Показати список елементів списку

en: Display a list of lists
uk: Показати список списків

en: Display a list of paragraphs
uk: Показати список абзаців

en: Display a list of radio buttons
uk: Показати список перемикачів

en: Display a list of tables
uk: Показати список таблиць

en: Display a list of unvisited links
uk: Показати список невідвіданих посилань

en: Display a list of visited links
uk: Показати список відвіданих посилань

en: Display the application preferences configuration dialog
uk: Показати вікно параметрів програми

en: Display the preferences configuration dialog
uk: Показати вікно параметрів

en: Do not announce when your buddies are typing.
uk: Не сповіщати, коли ваші друзі набирають.

en: Do not provide chat room specific message histories.
uk: Не представляти історію повідомлень для кожної бесіди.

en: Do not speak chat room name.
uk: Не вимовляти назву кімнати розмов.

en: Dot _7
uk: Точка _7

en: Dot _8
uk: Точка _8

en: Dots 7 an_d 8
uk: Точки 7 _та 8

en: Dynamic column header cleared.
uk: Динамічний заголовок стовпчика очищено.

en: Dynamic column header set for row %d
uk: Встановлено тимчасовий заголовок для рядка %d

en: Dynamic row header cleared.
uk: Динамічний заголовок рядка очищено.

en: Dynamic row header set for column %s
uk: Динамічний заголовок рядка очищено для стовпчика %s

en: E ACUTE
uk: велика Е з наголосом

en: E CIRCUMFLEX
uk: велика Е з дахом

en: E GRAVE
uk: велика Е зі зворотним наголосом

en: E UMLAUT
uk: велика Е з двокрапкою

en: ETH
uk: велика ЗЕ

en: Echo
uk: Озвучення

en: Echo set to None.
uk: Озвучення немає.

en: Echo set to key and word.
uk: Встановлено озвучування для клавіш і слів.

en: Echo set to key.
uk: Встановлено озвучування для клавіш.

en: Echo set to sentence.
uk: Встановлено озвучування для речень.

en: Echo set to word and sentence.
uk: Встановлено озвучування для слів і речень.

en: Echo set to word.
uk: Встановлено озвучування для слів.

en: Enable Braille _support
uk: Увімкнути _підтримку Брайля

en: Enable _alphabetic keys
uk: Увімкнути клавіші _алфавіту

en: Enable _function keys
uk: Увімкнути _функціональні клавіші

en: Enable _key echo
uk: Увімкнути озвучення _клавіш

en: Enable _modifier keys
uk: Увімкнути клавіші-_модифікатори

en: Enable _navigation keys
uk: Увімкнути клавіші _переміщення

en: Enable _punctuation keys
uk: Увімкнути _пунктуаційні клавіші

en: Enable _rewind and fast forward in Say All
uk: Увімкнути перемотування вперед та назад у Вимовляти все

en: Enable _space
uk: Увімкнути проб_іл

en: Enable _structural navigation
uk: Увімкнути _структурну навігацію.

en: Enable _structural navigation in Say All
uk: Увімкнути _структурну навігацію у Вимовляти все

en: Enable _word wrap
uk: Увімкнути п_еренесення слів

en: Enable ac_tion keys
uk: Увімкнути клавіші _дій

en: Enable echo by _sentence
uk: Увімкнути озвучення _реченнями

en: Enable echo by _word
uk: Увімкнути озвучення с_ловами

en: Enable echo by cha_racter
uk: Увімкнути озвучення за _буквами

en: Enable flash _messages
uk: Увімкнути вигулькні повідомлення

en: Enable layout mode for content
uk: Увімкнути режим компонування для вмісту

en: Enable n_umeric keys
uk: Увімкнути _цифрові клавіші

en: Enable non-spacing _diacritical keys
uk: Увімкнути несамостійні _діакритичні клавіші

en: Enable sticky browse mode
uk: Увімкнути примусовий режим огляду

en: Enable sticky focus mode
uk: Увімкнути примусовий режим фокусування

en: End of container.
uk: Кінець контейнера.

en: End of row.
uk: Кінець рядка.

en: End of table
uk: Кінець таблиці

en: Enter and exit flat review mode
uk: Вхід та вихід у режим плоского перегляду

en: Enter learn mode.  Press escape to exit learn mode
uk: Вхід у режим навчання. Для виходу з режиму навчання натисніть Esc

en: Entering flat review.
uk: Увійти в режим загального перегляду.

en: Entering learn mode.  Press any key to hear its function.  To view the screen reader’s documentation, press F1. To get a list of the screen reader’s default shortcuts, press F2. To get a list of the screen reader’s shortcuts for the current application, press F3. To exit learn mode, press the escape key.
uk: Вхід у режим вивчення клавіатури. Натисніть клавішу, щоб прослухати її призначення. Щоб переглянути документацію екранного читача, натисніть F1. Щоб отримати список типових комбінацій клавіш програми, натисніть F2. Щоб отримати список скорочень для поточної програми, натисніть F3. Щоб вийти з режиму вивчення, натисніть клавішу скасування.

en: Error: Could not create list of objects.
uk: Помилка: не можливо створити список об'єктів.

en: Exiting learn mode.
uk: Вихід з режиму навчання.

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Feed of unknown size
uk: Стрічка невідомого розміру

en: Feed with %d article | Feed with %d articles
uk[0]: Стрічка з %d статтею
uk[1]: Стрічка з %d статтями
uk[2]: Стрічка з %d статтями
uk[3]: Стрічка з %d статтею

en: Find
uk: Знайти

en: Find Options
uk: Параметри пошуку

en: Finished loading %s.
uk: Завершення завантаження %s.

en: Finished loading.
uk: Завантаження завершено.

en: Flash Message Settings
uk: Параметри вигулькних повідомлень

en: Flat review
uk: Загальний перегляд

en: Flat review contents
uk: Вміст загального перегляду

en: Flat review restricted to the current object
uk: Плоский перегляд обмежено поточним об'єктом

en: Flat review unrestricted
uk: Плоский перегляд не обмежено

en: Focus mode
uk: Режим фокусування

en: Focus mode is sticky.
uk: Примусовий режим фокусування.

en: Force use of option
uk: Примусово увімкнути параметр

en: France French Grade 1
uk: Французька, рівень 1

en: France French Grade 2
uk: Французька, рівень 2

en: Freeze
uk: Зафіксувати

en: General
uk: Загальне

en: German Grade 0
uk: Німецька, рівень 0

en: German Grade 1
uk: Німецька, рівень 1

en: German Grade 2
uk: Німецька, рівень 2

en: Global Voice Settings
uk: Загальні параметри голосу

en: Go down one cell
uk: Перейти до комірки нижче

en: Go left one cell
uk: Перейти до комірки ліворуч

en: Go right one cell
uk: Перейти до комірки праворуч

en: Go to bookmark
uk: Перейти до закладки

en: Go to end of container
uk: Перейти до кінця контейнера

en: Go to next blockquote
uk: Перейти до наступного блоку

en: Go to next bookmark location
uk: Перейти до наступної закладки

en: Go to next button
uk: Перейти до наступної кнопки

en: Go to next character
uk: Перейти до наступного символу

en: Go to next check box
uk: Перейти до наступної позначки

en: Go to next clickable
uk: Перейти до наступного об'єкта для клацання

en: Go to next combo box
uk: Перейти до наступного спадного списку

en: Go to next entry
uk: Перейти до наступного поля введення

en: Go to next form field
uk: Перейти до наступного поля форми

en: Go to next heading
uk: Перейти до наступного заголовка

en: Go to next heading at level %d
uk: Перейти до наступного заголовка рівня %d

en: Go to next image
uk: Перейти до наступного зображення

en: Go to next internal frame
uk: Перейти до наступного вбудованого фрейма

en: Go to next landmark
uk: Перейти до наступного орієнтира

en: Go to next large object
uk: Перейти до наступного великого об'єкта

en: Go to next line
uk: Перейти до наступного рядка

en: Go to next link
uk: Перейти до наступного посилання

en: Go to next list
uk: Перейти до наступного списку

en: Go to next list item
uk: Перейти до наступного елемента списку

en: Go to next live region
uk: Перейти до попередньої інтерактивної області.

en: Go to next paragraph
uk: Перейти до наступного абзацу

en: Go to next radio button
uk: Перейти до наступної кнопки вибору

en: Go to next separator
uk: Перейти до наступного розділювача

en: Go to next table
uk: Перейти до наступної таблиці

en: Go to next unvisited link
uk: Перейти до наступного невідвіданого посилання

en: Go to next visited link
uk: Перейти до наступного відвіданого посилання

en: Go to next word
uk: Перейти до наступного слова

en: Go to previous blockquote
uk: Перейти до попереднього блоку

en: Go to previous bookmark location
uk: Перейти до попередньої закладки

en: Go to previous button
uk: Перейти до попередньої кнопки

en: Go to previous character
uk: Перейти до попереднього символу

en: Go to previous check box
uk: Перейти до попередньої позначки

en: Go to previous clickable
uk: Перейти до попереднього об'єкта для клацання

en: Go to previous combo box
uk: Перейти до попереднього спадного списку

en: Go to previous entry
uk: Перейти до попереднього поля введення

en: Go to previous form field
uk: Перейти до попереднього поля форми

en: Go to previous heading
uk: Перейти до попереднього заголовка

en: Go to previous heading at level %d
uk: Перейти до попереднього заголовка рівня %d

en: Go to previous image
uk: Перейти до попереднього зображення

en: Go to previous internal frame
uk: Перейти до попереднього вбудованого фрейма

en: Go to previous landmark
uk: Перейти до попереднього орієнтира

en: Go to previous large object
uk: Перейти до попереднього великого об'єкта

en: Go to previous line
uk: Перейти до попереднього рядка

en: Go to previous link
uk: Перейти до попереднього посилання

en: Go to previous list
uk: Перейти до наступного списку

en: Go to previous list item
uk: Перейти до попереднього елемента списку

en: Go to previous live region
uk: Перейти до попередньої інтерактивної області.

en: Go to previous paragraph
uk: Перейти до попереднього абзацу

en: Go to previous radio button
uk: Перейти до попередньої кнопки вибору

en: Go to previous separator
uk: Перейти до попереднього розділювача

en: Go to previous table
uk: Перейти до попередньої таблиці

en: Go to previous unvisited link
uk: Перейти до попереднього невідвіданого посилання

en: Go to previous visited link
uk: Перейти до попереднього відвіданого посилання

en: Go to previous word
uk: Перейти до попереднього слова

en: Go to start of container
uk: Перейти до початку контейнера

en: Go to the beginning of the line
uk: Перейти до початку рядка

en: Go to the bottom of the file
uk: Перейти до кінця файла

en: Go to the end of the line
uk: Перейти до кінця рядка

en: Go to the first cell in a table
uk: Перейти до першої комірки таблиці

en: Go to the first child of the object with navigator focus.
uk: Перейти до першого дочірнього об'єкта для фокусованого об'єкта навігатора.

en: Go to the last cell in a table
uk: Перейти до останньої комірки таблиці

en: Go to the last live region which made an announcement
uk: Перейти до останньої інтерактивної ділянки, яка зробила оголошення

en: Go to the next object
uk: Перейти до наступного об'єкта

en: Go to the next sibling of the object with navigator focus.
uk: Перейти до наступного однорівневого об'єкта для фокусованого об'єкта навігатора.

en: Go to the parent of the object with navigator focus.
uk: Перейти до батьківського об'єкта для фокусованого об'єкта навігатора.

en: Go to the previous object
uk: Перейти до попереднього об'єкта

en: Go to the previous sibling of the object with navigator focus.
uk: Перейти до попереднього однорівневого об'єкта для фокусованого об'єкта навігатора.

en: Go to the top of the file
uk: Перейти до початку файла

en: Go up one cell
uk: Перейти до комірки вище

en: Greek Grade 1
uk: Грецька, рівень 1

en: Hindi Grade 1
uk: Гінді, рівень 1

en: Hungarian 8 dot computer
uk: Угорська 8-ми точковий комп'ютер

en: Hungarian Grade 1
uk: Угорська, рівень 1

en: Hungarian Grade 2
uk: Угорська, рівень 2

en: Hyperlink
uk: Посилання

en: Hyperlink Indicator
uk: Індикатор гіперпосилання

en: I ACUTE
uk: велика І з наголосом

en: I CIRCUMFLEX
uk: велика І з дахом

en: I GRAVE
uk: велика І зі зворотним наголосом

en: I UMLAUT
uk: велика І з двокрапкою

en: Icon panel
uk: Панель піктограм

en: Increase the speech pitch
uk: Збільшити висоту тону вимови

en: Increase the speech rate
uk: Збільшити швидкість вимови

en: Increase the speech volume
uk: Збільшити гучність вимови

en: Italian Grade 1
uk: Італійська, рівень 1

en: Key Binding
uk: Прив'язки клавіш

en: Key Bindings
uk: Прив'язки клавіш

en: Key binding deleted. Press enter to confirm.
uk: Визначено натискання клавіші. Натисніть „Enter“ для підтвердження.

en: Key captured: %s. Press enter to confirm.
uk: Клавішу захоплено: %s. Для підтвердження натисніть Enter

en: Keyboard Layout
uk: Розкладка клавіатури

en: LEVEL %d
uk: РІВЕНЬ %d

en: Last row deleted.
uk: Останній рядок вилучено.

en: Latvian Grade 1
uk: Латвійська, рівень 1

en: Layout mode.
uk: Режим компонування.

en: Learn mode.  Press escape to exit.
uk: Режим навчання. Для виходу натисніть Esc.

en: Leaving %d blockquote. | Leaving %d blockquotes.
uk[0]: Кінець %d блоку цитування.
uk[1]: Кінець %d блоків цитування.
uk[2]: Кінець %d блоків цитування.
uk[3]: Кінець %d блоку цитування.

en: Leaving %d list. | Leaving %d lists.
uk[0]: Залишаємо %d список.
uk[1]: Залишаємо %d списки.
uk[2]: Залишаємо %d списків.
uk[3]: Залишаємо %d список.

en: Leaving flat review.
uk: Залишити режим загального перегляду.

en: Line
uk: Рядок

en: Line Down
uk: Лінія вниз

en: Line Left
uk: Рядок ліворуч

en: Line Right
uk: Рядок праворуч

en: Line Up
uk: Лінія вгору

en: List of unknown size
uk: Список невідомого розміру

en: List with %d item | List with %d items
uk[0]: Список з %d елементом
uk[1]: Список з %d елементами
uk[2]: Список з %d елементами
uk[3]: Список з %d елементом

en: Live region support is off
uk: Підтримка змінюваних областей вимкнено

en: Live regions monitoring off
uk: Стеження за змінюваними областями вимкнено

en: Live regions monitoring on
uk: Стеження за змінюваними областями увімкнено

en: Load profile
uk: Завантажити профіль

en: Load user profile
uk: Завантажити профіль користувача

en: Loading.  Please wait.
uk: Завантаження, зачекайте.

en: M_ost
uk: _Найбільше

en: Mark in braille
uk: Позначати у брайлі

en: Mark the beginning of a text selection
uk: Позначити початок вибраного тексту

en: Mark the end of a text selection
uk: Позначити кінець вибраного тексту

en: Match _entire word only
uk: Збіг за _цілими словами

en: Message from chat room %s
uk: Повідомлення з розмови %s

en: Messages are _detailed
uk: Повідомлення є _докладними

en: Messages are _persistent
uk: Повідомлення є _постійними

en: Minimum length of matched text:
uk: Мінімальна довжина тексту, що відповідає:

en: Misspelled word: %s
uk: Слово з помилкою: %s

en: Monitor live regions
uk: Слідкувати за змінюваними областями

en: Mouse
uk: Миша

en: Mouse over object not found.
uk: Не знайдено мишку над об'єктом.

en: Mouse review
uk: Перевірка мишки

en: Mouse review disabled.
uk: Перевірка мишки вимкнена.

en: Mouse review enabled.
uk: Перевірка мишки увімкнена.

en: Move _down one
uk: На один _вниз

en: Move _up one
uk: На один в_гору

en: Move flat review to the beginning of the next line
uk: Перемістити плоский перегляд на початок наступного рядка

en: Move flat review to the beginning of the previous line
uk: Перемістити плоский перегляд на початок попереднього рядка

en: Move flat review to the bottom left
uk: Перемістити плоский перегляд вниз ліворуч

en: Move flat review to the end of the line
uk: Перемістити плоский перегляд на кінець рядка

en: Move flat review to the end position
uk: Перемістити плоский перегляд на кінець рядка

en: Move flat review to the home position
uk: Перемістити плоский перегляд на початок рядка

en: Move flat review to the next character
uk: Перемістити плоский перегляд на початок на наступний символ

en: Move flat review to the next item or word
uk: Перемістити плоский перегляд на наступний елемент чи слово

en: Move flat review to the previous character
uk: Перемістити плоский перегляд на попередній символ

en: Move flat review to the previous item or word
uk: Перемістити плоский перегляд на попередній пункт або слово

en: Move flat review to the word above the current word
uk: Перемістити плоский перегляд на слово, що вище від поточного слова

en: Move flat review to the word below the current word
uk: Перемістити плоский перегляд на слово нижче поточного слова

en: Move focus into and away from the current mouse over
uk: Перемістити курсор у поточне розташування миші та з нього

en: Move to _bottom
uk: В к_інець

en: Move to _top
uk: На _початок

en: N TILDE
uk: велика N з тильдою

en: NAME
uk: НАЗВА

en: Nesting level %d
uk: Рівень вкладення %d

en: Netherlands Dutch Grade 1
uk: Голландська, рівень 1

en: New chat tab %s
uk: Нова вкладка бесіди %s

en: New item has been added
uk: Додано новий елемент

en: No actions found on: %s
uk: Не знайдено дій на таке: %s

en: No application has focus.
uk: Немає сфокусованої програми.

en: No bookmarks found.
uk: Закладок не знайдено.

en: No children.
uk: Немає дочірніх.

en: No files found.
uk: Файли не знайдені.

en: No focus
uk: Немає фокусу

en: No landmark found.
uk: Орієнтири не знайдені.

en: No more blockquotes.
uk: Більше немає блоків цитування.

en: No more buttons.
uk: Більше немає кнопок.

en: No more check boxes.
uk: Більше немає відміток.

en: No more clickables.
uk: Більше немає об'єктів для клацання.

en: No more combo boxes.
uk: Більше немає розкривних списків.

en: No more entries.
uk: Більше немає полів вводу.

en: No more form fields.
uk: Більше немає полів форм.

en: No more headings at level %d.
uk: Більше немає заголовків рівня %d.

en: No more headings.
uk: Більше немає заголовків.

en: No more images.
uk: Більше немає зображень.

en: No more internal frames.
uk: Більше немає вбудованих фреймів.

en: No more large objects.
uk: Більше немає великих об'єктів.

en: No more links.
uk: Більше немає посилань.

en: No more list items.
uk: Більше немає елементів списку.

en: No more lists.
uk: Більше немає списків.

en: No more live regions.
uk: Більше немає змінюваних областей.

en: No more paragraphs.
uk: Більше немає тексту.

en: No more radio buttons.
uk: Більше немає кнопок вибору.

en: No more separators.
uk: Більше немає розділювачів.

en: No more tables.
uk: Більше немає таблиць.

en: No more unvisited links.
uk: Більше немає невідвіданих посилань.

en: No more visited links.
uk: Більше немає відвіданих посилань.

en: No next.
uk: Немає наступного.

en: No notification messages
uk: Нема повідомлень сповіщення

en: No parent.
uk: Немає батьківського.

en: No previous.
uk: Немає попереднього.

en: No profiles found.
uk: Профілі не знайдені.

en: No selected text.
uk: Немає виділеного тексту.

en: Non-uniform
uk: Не однакові

en: Norwegian Grade 0
uk: Норвезька, рівень 0

en: Norwegian Grade 1
uk: Норвезька, рівень 1

en: Norwegian Grade 2
uk: Норвезька, рівень 2

en: Norwegian Grade 3
uk: Норвезька, рівень 3

en: Not in a container.
uk: Не у контейнері.

en: Not in a dialog
uk: Не є діалоговим вікном

en: Not in a table.
uk: Не у таблиці.

en: Not on a link.
uk: Не над посиланням.

en: Not using flat review.
uk: Не використовувати загальний огляд.

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Notification presenter
uk: Представлення сповіщень

en: O ACUTE
uk: велика О з наголосом

en: O CIRCUMFLEX
uk: велика О з дахом

en: O GRAVE
uk: велика О зі зворотним наголосом

en: O STROKE
uk: велика О перекреслена

en: O TILDE
uk: велика О з тильдою

en: O UMLAUT
uk: велика О з двокрапкою

en: OPTION
uk: ПАРАМЕТР

en: Object details
uk: Подробиці про об'єкт

en: Object mode.
uk: Режим об'єктів.

en: Object navigation
uk: Навігація об'єктами

en: Onl_y speak changed lines during find
uk: Під час пошуку озвучувати _зміни рядка

en: Only speak displayed text
uk: Вимовляти лише показаний текст

en: Open the Find dialog
uk: Відкрити діалогове вікно пошуку

[ctx: OptionGroup]
en: Spell Check
uk: Перевірка правопису

en: Optional arguments
uk: Необов'язкові аргументи

en: Options:
uk: Параметри:

en: Orca Screen Reader
uk: Інструмент читання з екрана «Orca»

en: Page Navigation
uk: Переміщення на сторінці

en: Page has %s.
uk: Сторінка має %s

en: Pan the braille display to the left
uk: Пристосувати дисплей брайля ліворуч

en: Pan the braille display to the right
uk: Пристосувати дисплей Брайля справа

en: Pass the next command on to the current application
uk: Передати наступну команду прямо до поточної програми

en: Pasted contents from clipboard.
uk: Вставлено вміст із буфера обміну.

en: Perform left click on current flat review item
uk: Клацнути лівою кнопкою миші на поточному елементі у звичайному режимі

en: Perform right click on current flat review item
uk: Клацнути правою кнопкою миші на поточному елементі у простому режимі.

en: Perform the basic Where Am I operation
uk: Повідомити про поточне положення

en: Perform the detailed Where Am I operation
uk: Докладно оголосити поточне положення

en: Phonetically speak the current flat review character
uk: Вимовити поточний символ у режимі загального огляду

en: Phonetically spell the current flat review item or word
uk: Вимовити за буквами поточний елемент або слово у режимі загального огляду

en: Phonetically spell the current flat review line
uk: Фонетично вимовити поточний рядок по літерах у режимі загального огляду

en: Pi_tch:
uk: Висота _тону:

en: Pointer moved to object.
uk: Вказівник пересунуто на об'єкт.

en: Polish Grade 1
uk: Польська, рівень 1

en: Portuguese Grade 1
uk: Португальська, рівень 1

en: Present Unless
uk: Лише якщо

en: Present _context of error
uk: Надавати _контекст помилки

en: Present current date
uk: Показати поточну дату

en: Present current time
uk: Показати поточний час

en: Present last notification message
uk: Показати останнє повідомлення сповіщення

en: Present next notification message
uk: Показати наступне повідомлення сповіщення

en: Present notification messages list
uk: Показати список повідомлень сповіщення

en: Present previous notification message
uk: Показати попереднє повідомлення сповіщення

en: Present size and location of current object
uk: Вивести дані щодо розміру і розташування поточного об'єкта

en: Present the contents of the input line
uk: Показати вміст рядка введення

en: Present the default button
uk: Вимовити типову кнопку

en: Present the status bar
uk: Вимовити смужку стану

en: Present the title bar
uk: Вимовити заголовок вікна

en: Press alt+f6 to give focus to child windows.
uk: Натисніть Alt та F6 для переходу у дочірнє вікно.

en: Press space to expand, and use up and down to select an item.
uk: Натисніть пробіл для розкриття списку, використовуйте стрілки вгору та вниз для вибору елемента.

en: Press space to toggle.
uk: Натисніть пробіл для перемикання.

en: Prevent use of option
uk: Примусово вимкнути параметр

en: Print the known running applications
uk: Вивести відомі запущені програми

en: Process a cursor routing key
uk: Обробити ключ руху курсора

en: Profile %s already exists.
    Continue updating the existing profile with these new changes?
uk: Профіль %s уже існує.
    Продовжити оновлення наявного профілю з цими змінами?

en: Profile could not be loaded: %s
uk: Неможливо завантажити профіль: %s

en: Profile set to %s.
uk: Профіль встановлено у %s.

en: Profiles
uk: Профілі

en: Progress Bar Updates
uk: Оновлення смужки поступу

en: Progress bar %d.
uk: Рядок поступу %d.

[ctx: ProgressBar]
en: All
uk: Усі

[ctx: ProgressBar]
en: Application
uk: Програма

[ctx: ProgressBar]
en: Frequency (secs):
uk: Частота (сек):

[ctx: ProgressBar]
en: Window
uk: Вікно

en: Pronunciation
uk: Вимова

en: Pronunciation Dictionary
uk: Словник вимови

en: Provide chat room specific _message histories
uk: Надавати _історію повідомлень для кожної бесіди

en: Provide chat room specific message histories.
uk: Представляти історію повідомлень для кожної бесіди.

en: Punctuation Level
uk: Рівень пунктуації

en: Punctuation level set to all.
uk: Рівень пунктуації вказано для всіх.

en: Punctuation level set to most.
uk: Рівень пунктуації вказано для більшості.

en: Punctuation level set to none.
uk: Рівень пунктуації не вказано.

en: Punctuation level set to some.
uk: Для деяких вказано рівень пунктуації.

en: Quit the screen reader
uk: Вийти з програми для читання з екрана

en: Read the attributes associated with the current text character
uk: Читає атрибути з поточного символу тексту

en: Remove user profile
uk: Вилучити профіль користувача

en: Replace a currently running instance of this screen reader
uk: Замінити запущений екземпляр читача екрана

en: Replacement String
uk: Рядок заміни

en: Report bugs to orca-list@gnome.org.
uk: Повідомити про помилку у список розсилки orca-list@gnome.org.

en: Return to object with keyboard focus
uk: Повертає об'єкт, що має фокус клавіатури

en: Review live region announcement
uk: Повторити попередні повідомлення про змінювані області

en: Route the pointer to the current item
uk: Направляє вказівник до поточного елемента

en: Row %(row)d, column %(column)d.
uk: Рядок %(row)d, стовпчик %(column)d.

en: Row %s selected
uk: Позначено рядок %s

en: Row %s unselected
uk: Знято позначення з рядка %s

en: Row deleted.
uk: Рядок вилучено.

en: Row inserted at the end of the table.
uk: Рядок вставлено в кінець таблиці.

en: Row inserted.
uk: Рядок вставлено.

en: Rows %s through %s selected
uk: Позначено рядки з %s до %s

en: Rows %s through %s unselected
uk: Знято позначення з рядків з %s до %s

en: Rows reordered
uk: Порядок рядків змінено

en: S_peak colors as names
uk: Вимовляти _кольори як назви

en: Save Profile As
uk: Зберегти профіль як

en: Save Profile As Conflict
uk: Зберегти профіль як конфліктний

en: Save _As
uk: Зберегти _як

en: Save bookmarks
uk: Зберегти закладки

en: Say All
uk: Вимовляти все

en: Say All B_y:
uk: Вимовляти все п_о:

en: Screen Reader Find Dialog
uk: Діалогове вікно пошуку екранного читача

en: Screen Reader Preferences
uk: Параметри читання з екрана

en: Screen Reader Preferences for %s
uk: Параметри програми читання з екрана для %s

en: Screen Reader _Modifier Key(s):
uk: _Клавіші-модифікатори екранного читача:

en: Screen reader off.
uk: Зчитувач екрана вимкнено

en: Screen reader on.
uk: Зчитувач екрана ввімкнено

en: Screen reader settings reloaded.
uk: Параметри програми читання з екрана перезавантажено.

en: Screen reader version %s.
uk: Програма читання з екрана версії %s.

en: Search _backwards
uk: _Шукати назад

en: Search complete.
uk: Пошук завершено.

en: Search direction:
uk: Напрямок пошуку:

en: Search for the next instance of a string
uk: Шукати наступний екземпляр рядка

en: Search for the previous instance of a string
uk: Шукати попередній екземпляр рядка

en: Search for:
uk: Шукати:

en: Searching.
uk: Пошук.

en: Selected text is: %s
uk: Позначений текст: %s

en: Selection Indicator
uk: Індикатор вибору

en: Selection deleted.
uk: Позначене вилучено.

en: Selection restored.
uk: Позначення відновлено.

en: Send debug output to debug-YYYY-MM-DD-HH:MM:SS.out
uk: Надіслати налагоджувальний вивід до debug-YYYY-MM-DD-HH:MM:SS.out

en: Send debug output to the specified file
uk: Надіслати налагоджувальний вивід у вказаний файл

en: Sentence
uk: Речення

en: Set default live region politeness level to off
uk: Вимкнути ввічливе нагадування про змінювані області

en: Set the column to use as dynamic row headers
uk: Вказати стовпчик як динамічні заголовки рядків

en: Set the row to use as dynamic column headers
uk: Вказати рядок як динамічні заголовки стовпчиків

en: Set up user preferences (GUI version)
uk: Вказати параметри користувача (графічна версія)

en: Set up user preferences (text version)
uk: Вказати параметри користувача (текстова версія)

en: Show actions menu
uk: Показати меню дій

en: Show flat review contents
uk: Показати вміст загального перегляду

en: Show this help message and exit
uk: Показати це повідомлення довідки та вийти

en: Simplified navigation disabled.
uk: Вимкнено спрощену навігацію.

en: Simplified navigation enabled.
uk: Увімкнено спрощену навігацію.

en: Six Dots
uk: Шість крапок

en: Size: %d, %d. Location: %d, %d.
uk: Розміри: %d на %d. Розташування: %d, %d.

en: Skip _blank cells
uk: Пропускати _порожні рядки

en: So_me
uk: _Деякі

en: Spanish Grade 1
uk: Іспанська, рівень 1

en: Spea_k object mnemonics
uk: Озвучувати _мнемоніку об'єктів

en: Speak
uk: Вимовити

en: Speak _cell
uk: В_имовити комірку

en: Speak _cell coordinates
uk: Вимовляти координати _комірок

en: Speak _description
uk: Вимовляти _опис

en: Speak _indentation and justification
uk: Вимовляти _відступи та вирівнювання

en: Speak _misspelled-word indicator
uk: Вимовляти вказівник _неправильних слів

en: Speak _multiple cell spans
uk: Вимовляти розміри _великих комірок

en: Speak _none
uk: _Не вимовляти

en: Speak _numbers as digits
uk: Вимовляти _числа як цифри

en: Speak and braille a previous chat room message
uk: Вимовити кодом брайля попереднє повідомлення кімнати спілкування

en: Speak blank lines
uk: Вимовляти розриви рядків

en: Speak cell
uk: Вимовити комірку

en: Speak child p_osition
uk: Озвучувати дочірню _позицію

en: Speak entire document
uk: Виголосити цілий документ

en: Speak entire window using flat review
uk: Виголосити ціле вікно при плоскому перегляді

en: Speak full row in _GUI tables
uk: Вимовляти увесь рядок у _таблицях граф. інтерфейсу

en: Speak full row in _document tables
uk: Вимовляти увесь рядок у _таблицях документа

en: Speak full row in sp_readsheets
uk: Вимовляти увесь рядок у електронних _таблицях

en: Speak link details
uk: Вимовити подробиці посилання

en: Speak messages from
uk: Вимовляти повідомлення з

en: Speak multicase strings as wor_ds
uk: Вимовляти рядки із _складених слів по складах

en: Speak numbers as digits.
uk: Вимовляти числа як цифри.

en: Speak numbers as words.
uk: Вимовляти числа як слова.

en: Speak object under mo_use
uk: Озвучувати об'єкт під вказівником _миші

en: Speak results during _find
uk: Вимовляти результати під час по_шуку

en: Speak row
uk: Вимовити рядок

en: Speak spreadsheet cell coordinates
uk: Вимовляти координати комірок таблиці

en: Speak the current flat review character
uk: Вимовити поточний символ при плоскому перегляді

en: Speak the current flat review item or word
uk: Вимовити поточний елемент або слово у режимі загального огляду

en: Speak the current flat review line
uk: Вимовити поточний рядок при плоскому перегляді

en: Speak the current flat review object
uk: Вимовити поточний об'єкт при плоскому перегляді

en: Speak the current selection
uk: Вимовити поточний позначений фрагмент тексту

en: Speak tutorial messages
uk: Вимовляти повідомлення для навчання

en: Speak unicode value of the current flat review character
uk: Вимовити значення Юнікоду теперішнього символу при плоскому перегляді

en: Speaking of indentation and justification disabled.
uk: Вимкнено вимову відступів та вирівнювань.

en: Speaking of indentation and justification enabled.
uk: Увімкнено вимову відступів та вирівнювань.

en: Speech
uk: Озвучення

[ctx: Speech]
en: Verbosity level: brief
uk: Рівень подробиць: короткий

[ctx: Speech]
en: Verbosity level: verbose
uk: Рівень подробиць: детальний

en: Speech Dispatcher
uk: Диспетчер мови

en: Speech _system:
uk: С_истема озвучування мови:

en: Speech and verbosity
uk: Озвучення та докладність

en: Speech disabled.
uk: Вимову вимкнено.

en: Speech enabled.
uk: Вимову увімкнено.

en: Speech is unavailable.
uk: Вимова недоступна.

en: Speech synthesi_zer:
uk: Син_тезатор мови:

en: Spell _error
uk: Вимовляти _помилку по буквах

en: Spell _suggestion
uk: Вимовляти _пропозицію по буквах

en: Spell the current flat review item or word
uk: Вимовити по літерах поточний елемент або слово у режимі загального огляду

en: Spell the current flat review line
uk: Вимовити поточний рядок по літерах у режимі загального огляду

en: Spoken Context
uk: Зміст мовлення

en: Start from:
uk: Почати з:

en: Start-up Profile:
uk: Профіль запуску:

en: Status bar not found
uk: Смужку стану не знайдено

en: Structural navigation keys off.
uk: Клавіші структурної навігації вимкнені.

en: Structural navigation keys on.
uk: Клавіші структурної навігації увімкнені.

en: Swedish Grade 1
uk: Шведська, рівень 1

en: Switch between browse mode and focus mode
uk: Перемкнути між режимом читання та фокусування

en: Switch between native and screen-reader caret navigation
uk: Перемкнути навігацію курсором між типовою програмою та програмою читання з екрана

en: System
uk: Система

en: THORN
uk: велика сокирка

en: TREE LEVEL %d
uk: РІВЕНЬ ДЕРЕВА %d

en: Table Navigation
uk: Переміщення у таблицях

en: Text Attributes
uk: Атрибути тексту

en: Text attributes
uk: Атрибути тексту

en: Text unselected.
uk: Позначення тексту скасовано.

en: The application is controlling the caret.
uk: Програма керує курсором.

en: The following are not valid:
uk: Недійсний:

en: The key entered is already bound to %s
uk: Введена клавіша вже використовується для %s

en: The keybinding has been removed.
uk: Прив'язку до клавіш вилучено.

en: The new key is: %s
uk: Нова клавіша: %s

en: The screen reader is controlling the caret.
uk: Програма читання з екрана керує курсором.

en: Time and Date
uk: Час і дата

en: To activate press return.
uk: Натисніть return, щоб увімкнути.

en: To activate press space.
uk: Для активації натисніть пробіл.

en: To collapse, press shift plus left.
uk: Щоб згорнути піддерево, натисніть Shift та праворуч.

en: To decrease press left arrow, to increase press right arrow. To go to minimum press home, and for maximum press end.
uk: Для зменшення значення натисніть стрілку ліворуч, для збільшення - праворуч. Для встановлення мінімального значення натисніть Home, для максимального - End.

en: To enable focus mode press %s.
uk: Для увімкнення режиму фокусування натисніть %s.

en: To enter sub menu, press right arrow.
uk: Для переходу у підменю, натисніть стрілку право.

en: To expand, press shift plus right.
uk: Для розкриття піддерева натисніть клавіші shift та вліво.

en: To get to the system menus press the alt+f1 key.
uk: Для переходу у системне меню, натисніть клавіші Alt та F1.

en: To move to items, use either the arrow keys or type ahead searching.
uk: Для переміщення елементів використовуйте стрілки чи пошук під час вводу.

en: To navigate, press left or right arrow. To move through items press up or down arrow.
uk: Для переходу між меню використовуйте стрілки вліво та вправо. Для вибору - стрілки вгору та вниз.

en: Toggle layout mode
uk: Увімкнути або вимкнути режим компонування

en: Toggle mouse review mode
uk: Увімкнути або вимкнути режим вимови під вказівником миші

en: Toggle restricting flat review to the current object
uk: Увімкнути або вимкнути обмеження плоского перегляду поточним об'єктом

en: Toggle simplified object navigation.
uk: Увімкнути або вимкнути спрощену навігацію об'єктами.

en: Toggle speech verbosity level
uk: Перемкнути рівень подробиць у мовленні

en: Toggle structural navigation keys
uk: Увімкнути або вимкнути клавіші структурної навігації

en: Toggle the silencing of speech
uk: Увімкнути або вимкнути звук вимови

en: Toggle the speaking of indentation and justification
uk: Перемкнути вимову відступів та вирівнювання

en: Toggle whether to read just the current table cell or the whole row
uk: Увімкнути/вимкнути читання поточної комірки або всього рядка

en: Toggle whether we announce when our buddies are typing
uk: Озвучувати те, що співрозмовник почав друкувати

en: Toggle whether we prefix chat room messages with the name of the chat room
uk: Увімкнути або вимкнути префікс з назвою кімнати розмов для повідомлень у кімнаті спілкування.

en: Toggle whether we provide chat room specific message histories
uk: Чи представляти історію повідомлень бесіди

en: Top Left
uk: Вгору ліворуч

en: Top of column.
uk: Початок стовпчика.

en: Top of window
uk: Вгорі вікна

en: Turn contracted braille on and off
uk: Увімкнути або вимкнути обмеження Брайля

en: Type in text.
uk: Введіть текст.

en: U ACUTE
uk: велика U з наголосом

en: U CIRCUMFLEX
uk: велика U з дахом

en: U GRAVE
uk: велика U зі зворотним наголосом

en: U UMLAUT
uk: велика U з двокрапкою

en: U.K. English Grade 1
uk: Британська англійська, рівень 1

en: U.K. English Grade 2
uk: Британська англійська, рівень 2

en: U.S. English Grade 1
uk: Англійська, рівень 1

en: U.S. English Grade 2
uk: Англійська, рівень 2

en: Unable to get calculator display
uk: Не вдається знайти дисплей калькулятора

en: Unbound
uk: Не вказано

en: Unicode %s
uk: Юнікод %s

en: Uppercase
uk: Верхній регістр

en: Usage:
uk: Використання:

en: Use Up and Down Arrow to navigate the list. Press Escape to exit.
uk: Використовуйте стрілки вгору і вниз, щоб пересуватись по списку. І натисніть «Escape», щоб вийти.

en: Use alternate directory for user preferences
uk: Використовувати інший каталог з параметрами користувача

en: Use arrow keys to change.
uk: Для переходу використовуйте стрілки.

en: Use left and right to view other tabs.
uk: Використовуйте клавіші ліворуч та праворуч для переходу на інші вкладки.

en: Use up and down to select an item.
uk: Використовуйте стрілки вгору та вниз для вибору елемента.

en: Use up or down arrow to select value. Or type in the desired numerical value.
uk: Використовуйте стрілки вгору та вниз для вибору значення. Або введіть потрібне число.

en: User Profile Conflict!
uk: Конфлікт профілю користувача!

en: Ver_bose
uk: _Докладно

en: Verbosity
uk: Докладність

en: Version of this application
uk: Версія цієї програми

en: Vo_lume:
uk: _Гучність

en: Voice
uk: Голос

en: Voice Type Settings
uk: Параметри типу голосу

[ctx: VoiceType]
en: Default
uk: Типово

[ctx: VoiceType]
en: Hyperlink
uk: Гіперпосилання

[ctx: VoiceType]
en: System
uk: Система

[ctx: VoiceType]
en: Uppercase
uk: Верхній регістр

en: Welsh Grade 1
uk: Валлійська, рівень 1

en: Welsh Grade 2
uk: Валлійська, рівень 2

en: Width: %d. Height: %d. %d from left. %d from top.
uk: Ширина: %d. Висота: %d. %d від лівого краю. %d від верхнього краю.

en: Window
uk: Вікно

en: Wrapping to bottom.
uk: Продовження з кінця.

en: Wrapping to top.
uk: Продовження з початку.

en: Y ACUTE
uk: велика Y з наголосом

en: Y UMLAUT
uk: велика Y з двокрапкою

en: You already have an instance of an Orca preferences dialog open.
    Please close it before opening a new one.
uk: Вікно налаштування параметрів Orca вже відкрито.
    Закрийте його спочатку.

en: You are about to change the active profile. If you
    have just made changes in your preferences, they will
    be dropped at profile load.
    
    Continue loading profile discarding previous changes?
uk: Ви збираєтесь змінити активний профіль. Якщо ви
    збираєтесь лише змінити дещо в налаштування, це
    буде відкинуто при його завантажені.
    
    Продовжити завантаження профілю, відкинувши попередні зміни?

en: You are about to remove profile %s. All unsaved settings and settings saved in this profile will be lost. Do you want to continue and remove this profile and all related settings?
uk: Ви наказали програмі вилучити профіль %s. Усі незбережені значення параметрів і усі параметри, які було збережено у цьому профілі, буде втрачено. Хочете продовжити виконання дії і вилучити цей профіль і усі пов'язані із ним значення параметрів?

en: _Abbreviated role names
uk: _Скорочені назви ролей

en: _Activate
uk: _Увімкнути

en: _All
uk: _Усе

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: _Braille updates
uk: Оновлення на _брайлі

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Capitalization style:
uk: _Стиль великих літер:

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Delete
uk: В_илучити

en: _Desktop
uk: _Настільна

en: _Enable Contracted Braille
uk: Ув_імкнути скорочення Брайля

en: _Enable speech
uk: _Увімкнути вимову

en: _Find
uk: _Знайти

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Jump to
uk: _Перейти до

en: _Language:
uk: _Мова:

en: _Laptop
uk: _Портативний

en: _Load
uk: _Завантажити

en: _Match case
uk: Збіг за _регістром

en: _New entry
uk: Н_ова стаття

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _Person:
uk: _Особа:

en: _Present summary of a page when it is first loaded
uk: _Подавати підсумок сторінки, коли вона завантажена вперше

en: _Present tooltips
uk: _Виводити контексті підказки

en: _Profile Name:
uk: _Назва профілю

en: _Rate:
uk: _Темп:

en: _Remove
uk: Ви_лучити

en: _Reset
uk: _Скинути

en: _Search for:
uk: Шука_ти:

en: _Speak Chat Room name
uk: Вимовити назву _бесіди

en: _Speak all
uk: Вимовити _все

en: _Speak updates
uk: Вимовляти _оновлення

en: _System messages are detailed
uk: _Системні повідомлення — докладні

en: _Time format:
uk: Формат _часу:

en: _Top of window
uk: _Вгорі вікна

en: _Voice type:
uk: Тип _голосу:

en: _Wrap around
uk: _Досягнувши кінця, починати спочатку

en: a : alpha, b : bravo, c : charlie, d : delta, e : echo, f : foxtrot, g : golf, h : hotel, i : india, j : juliet, k : kilo, l : lima, m : mike, n : november, o : oscar, p : papa, q : quebec, r : romeo, s : sierra, t : tango, u : uniform, v : victor, w : whiskey, x : xray, y : yankee, z : zulu
uk: a : альфа, b : браво, c : чарлі, d : дельта, e : ехо, f : фокстрот, g : гольф, h : хотель, i : індія, j : джульєт, k : кіло, l : ліма, m : майк, n : листопад, o : оскар, p : папа, q : квебек, r : ромео, s : с'єрра, t : танго, u : уніформа, v : віктор, w : віскі, x : ікс, y : янки, z : зулу, а : антін, б : богдан, в : василь, г : галина, ґ : ґава, д : дмитро, е : едуард, є :  єва, ж : жук, з : зінаїда, и : ирід, і : іван, й : йот, к : констянтин, л : левко, м : марічка, н : ніна, о : олена, п : павло, р : роман, с : сергій, т : тарас, у : уляна, ф : федір, х : харитон, ц : центр, ч : чоловік, ш : шура, щ : щука, ь : м'який знак, ю : юлія, я : яків

en: a acute
uk: а з наголосом

en: a circumflex
uk: а з наголосом

en: a e
uk: ае

en: a grave
uk: а зі зворотним наголосом

en: a ring
uk: а з колом

en: a tilde
uk: а з тильдою

en: a umlaut
uk: а з двокрапкою

en: acute
uk: з наголосом

en: all items selected
uk: позначено усі пункти

en: alrt
uk: увага

en: and
uk: амперсанд

en: anim
uk: мульт

en: announce when your buddies are typing.
uk: сповіщати, коли  ваші друзі набирають.

en: apostrophe
uk: апостроф

en: app
uk: прог

en: arw
uk: стріл

en: at
uk: собака

en: auto
uk: авто

en: backslash
uk: забій

en: begin
uk: початок

en: black diamond
uk: ромб

en: black square
uk: заповнений квадрат

en: blank
uk: порожній

en: bold
uk: жирний

en: bookmark entered
uk: закладка введена

en: bookmarks could not be saved
uk: не вдається зберегти закладки

en: bookmarks saved
uk: закладки збережені

[ctx: braille dots]
en: _None
uk: _Немає

en: broken bar
uk: вертикальна лінія з розривом

en: btn
uk: кноп

en: bullet
uk: жирна точка

en: c cedilla
uk: c з седиллю

en: cal
uk: клндр

[ctx: capitalization style]
en: Icon
uk: Піктограма

[ctx: capitalization style]
en: None
uk: Немає

[ctx: capitalization style]
en: Spell
uk: Вимова

[ctx: capitalization style]
en: icon
uk: сигнал

[ctx: capitalization style]
en: none
uk: немає

[ctx: capitalization style]
en: spell
uk: вимова

en: caps lock
uk: Кепслок

en: caret
uk: переведення каретки

en: cedilla
uk: седиль

[ctx: cell]
en: %s selected
uk: Позначено %s

[ctx: cell]
en: %s through %s selected
uk: Позначено комірки від %s до %s

[ctx: cell]
en: %s through %s unselected
uk: Знято позначення з комірок від %s до %s

[ctx: cell]
en: %s unselected
uk: Знято позначення з %s

en: cents
uk: центи

en: check mark
uk: галочка

[ctx: checkbox]
en: checked
uk: позначено

[ctx: checkbox]
en: not checked
uk: не позначено

[ctx: checkbox]
en: partially checked
uk: частково позначено

en: chk
uk: прап

en: circumflex
uk: циркумфлекс

en: clickable
uk: можна клацнути

[ctx: clipboard]
en: copied
uk: скопійовано

[ctx: clipboard]
en: cut
uk: вирізати

[ctx: clipboard]
en: pasted
uk: вставлено

en: cll
uk: комрк

en: clrchsr
uk: колір

en: cnv
uk: канв

en: colhdr
uk: стовп

en: collapsed
uk: згорнуто

en: colon
uk: двокрапка

[ctx: color name]
en: alice blue
uk: блакитний еліс

[ctx: color name]
en: antique white
uk: античний білий

[ctx: color name]
en: aquamarine
uk: аквамариновий

[ctx: color name]
en: azure
uk: лазуровий

[ctx: color name]
en: beige
uk: бежевий

[ctx: color name]
en: bisque
uk: суповий

[ctx: color name]
en: black
uk: чорний

[ctx: color name]
en: blanched almond
uk: мигдальний

[ctx: color name]
en: blue
uk: синій

[ctx: color name]
en: blue violet
uk: фіалковий

[ctx: color name]
en: brown
uk: коричневий

[ctx: color name]
en: burlywood
uk: жовтувато-коричневий

[ctx: color name]
en: cadet blue
uk: кадетський синій

[ctx: color name]
en: chartreuse
uk: зеленувато-жовтий

[ctx: color name]
en: chocolate
uk: шоколадний

[ctx: color name]
en: coral
uk: кораловий

[ctx: color name]
en: cornflower blue
uk: волошковий

[ctx: color name]
en: cornsilk
uk: блідо-жовтий

[ctx: color name]
en: crimson
uk: кармазиновий

[ctx: color name]
en: cyan
uk: бірюзовий

[ctx: color name]
en: dark blue
uk: темно-синій

[ctx: color name]
en: dark cyan
uk: темно-бірюзовий

[ctx: color name]
en: dark goldenrod
uk: темно-золотий

[ctx: color name]
en: dark gray
uk: темно-сірий

[ctx: color name]
en: dark green
uk: темно-зелений

[ctx: color name]
en: dark khaki
uk: темний брунатно-зеленуватий

[ctx: color name]
en: dark magenta
uk: темно-бузковий

[ctx: color name]
en: dark olive green
uk: темно-зелено-оливковий

[ctx: color name]
en: dark orange
uk: темно-жовтогарячий

[ctx: color name]
en: dark orchid
uk: темний синяво-рожевий

[ctx: color name]
en: dark red
uk: темно-червоний

[ctx: color name]
en: dark salmon
uk: темно-лососевий

[ctx: color name]
en: dark sea green
uk: темно-зелено-морський

[ctx: color name]
en: dark slate blue
uk: темно-сизий

[ctx: color name]
en: dark slate gray
uk: темний шиферно-сірий

[ctx: color name]
en: dark turquoise
uk: темно-бірюзовий

[ctx: color name]
en: dark violet
uk: темно-фіолетовий

[ctx: color name]
en: deep pink
uk: глибокий рожевий

[ctx: color name]
en: deep sky blue
uk: густий небесно-блакитний

[ctx: color name]
en: dim gray
uk: тьмяно-сірий

[ctx: color name]
en: dodger blue
uk: захисний синій

[ctx: color name]
en: fire brick
uk: цегляний

[ctx: color name]
en: floral white
uk: квітковий білий

[ctx: color name]
en: forest green
uk: лісно-зелений

[ctx: color name]
en: fuchsia
uk: ясно-бурячковий

[ctx: color name]
en: gainsboro
uk: світлий сіро-фіолетовий

[ctx: color name]
en: ghost white
uk: примарно-білий

[ctx: color name]
en: gold
uk: золотий

[ctx: color name]
en: goldenrod
uk: золотистий

[ctx: color name]
en: gray
uk: сірий

[ctx: color name]
en: green
uk: зелений

[ctx: color name]
en: green yellow
uk: зелено-жовтий

[ctx: color name]
en: honeydew
uk: нектарний

[ctx: color name]
en: hot pink
uk: яскраво-рожевий

[ctx: color name]
en: indian red
uk: індійський червоний

[ctx: color name]
en: indigo
uk: індиго

[ctx: color name]
en: ivory
uk: жовтуватий

[ctx: color name]
en: khaki
uk: брунатно-зеленуватий

[ctx: color name]
en: lavender
uk: блідо-ліловий

[ctx: color name]
en: lavender blush
uk: рум'яно-ліловий

[ctx: color name]
en: lawn green
uk: зелено-батистовий

[ctx: color name]
en: lemon chiffon
uk: лимонно-кремовий

[ctx: color name]
en: light blue
uk: світло-синій

[ctx: color name]
en: light coral
uk: світло-кораловий

[ctx: color name]
en: light cyan
uk: світло-бірюзовий

[ctx: color name]
en: light goldenrod yellow
uk: світло-жовтий золотистий

[ctx: color name]
en: light gray
uk: світло-сірий

[ctx: color name]
en: light green
uk: салатовый

[ctx: color name]
en: light pink
uk: світло-рожевий

[ctx: color name]
en: light salmon
uk: світло-лососевий

[ctx: color name]
en: light sea green
uk: світло-зелено-морський

[ctx: color name]
en: light sky blue
uk: світлий небесно-блакитний

[ctx: color name]
en: light slate gray
uk: світлий шиферно-сірий

[ctx: color name]
en: light steel blue
uk: світло-сталевий синій

[ctx: color name]
en: light yellow
uk: світло-жовтий

[ctx: color name]
en: lime
uk: яскравий світло-зелений

[ctx: color name]
en: lime green
uk: світло-зелений

[ctx: color name]
en: linen
uk: лляний

[ctx: color name]
en: magenta
uk: пурпуровий

[ctx: color name]
en: maroon
uk: каштановий

[ctx: color name]
en: medium aquamarine
uk: помірний аквамариновий

[ctx: color name]
en: medium blue
uk: помірно-синій

[ctx: color name]
en: medium orchid
uk: помірний синяво-рожевий

[ctx: color name]
en: medium purple
uk: помірно-пурпурний

[ctx: color name]
en: medium sea green
uk: помірний зелено-морський

[ctx: color name]
en: medium slate blue
uk: помірно-сизий

[ctx: color name]
en: medium spring green
uk: помірний весняно-зелений

[ctx: color name]
en: medium turquoise
uk: помірний бірюзовий

[ctx: color name]
en: medium violet red
uk: фіолетово-червоний

[ctx: color name]
en: midnight blue
uk: чорнувато-синій

[ctx: color name]
en: mint cream
uk: кремовий м'ятний

[ctx: color name]
en: misty rose
uk: тьмяно-рожевий

[ctx: color name]
en: moccasin
uk: мокасиновий

[ctx: color name]
en: navajo white
uk: білий навахо

[ctx: color name]
en: navy
uk: темно-синій

[ctx: color name]
en: old lace
uk: старе мереживо

[ctx: color name]
en: olive
uk: оливковий

[ctx: color name]
en: olive drab
uk: ніжно-оливковий

[ctx: color name]
en: orange
uk: помаранчевий

[ctx: color name]
en: orange red
uk: помаранчево-червоний

[ctx: color name]
en: orchid
uk: синяво-рожевий

[ctx: color name]
en: pale goldenrod
uk: блідо-золотистий

[ctx: color name]
en: pale green
uk: блідо-зелений

[ctx: color name]
en: pale turquoise
uk: блідо-бірюзовий

[ctx: color name]
en: pale violet red
uk: блідий фіолетово-червоний

[ctx: color name]
en: papaya whip
uk: пагін папаї

[ctx: color name]
en: peach puff
uk: персиковий пух

[ctx: color name]
en: peru
uk: перу

[ctx: color name]
en: pink
uk: рожевий

[ctx: color name]
en: plum
uk: сливовий

[ctx: color name]
en: powder blue
uk: порошково-синій

[ctx: color name]
en: purple
uk: пурпуровий

[ctx: color name]
en: red
uk: червоний

[ctx: color name]
en: rosy brown
uk: рожево-коричневий

[ctx: color name]
en: royal blue
uk: червоняво-синій

[ctx: color name]
en: saddle brown
uk: сідловий

[ctx: color name]
en: salmon
uk: лососевий

[ctx: color name]
en: sandy brown
uk: гірчичний

[ctx: color name]
en: sea green
uk: морський зелений

[ctx: color name]
en: seashell
uk: морська черепашка

[ctx: color name]
en: sienna
uk: вохряний

[ctx: color name]
en: silver
uk: срібний

[ctx: color name]
en: sky blue
uk: небесно-блакитний

[ctx: color name]
en: slate blue
uk: сизий

[ctx: color name]
en: slate gray
uk: шиферно-сірий

[ctx: color name]
en: snow
uk: сніжний

[ctx: color name]
en: spring green
uk: весняно-зелений

[ctx: color name]
en: steel blue
uk: синювато-сталевий

[ctx: color name]
en: tan
uk: брунатний

[ctx: color name]
en: teal
uk: зеленувато-голубий

[ctx: color name]
en: thistle
uk: будяковий

[ctx: color name]
en: tomato
uk: томатний

[ctx: color name]
en: turquoise
uk: бірюзовий

[ctx: color name]
en: violet
uk: фіолетовий

[ctx: color name]
en: wheat
uk: пшеничний

[ctx: color name]
en: white
uk: білий

[ctx: color name]
en: white smoke
uk: димчасто-білий

[ctx: color name]
en: yellow
uk: жовтий

[ctx: color name]
en: yellow green
uk: жовто-зелений

en: column %(index)d of %(total)d
uk: стовпчик %(index)d з %(total)d

en: column %d
uk: стовпчик %d

en: comma
uk: кома

[ctx: command]
en: redo
uk: повторити

[ctx: command]
en: undo
uk: повернути

[ctx: content]
en: deletion end
uk: кінець вилучення

[ctx: content]
en: deletion start
uk: початок вилучення

[ctx: content]
en: highlight end
uk: кінець підсвічування

[ctx: content]
en: highlight start
uk: початок підсвічування

[ctx: content]
en: insertion end
uk: кінець вставлення

[ctx: content]
en: insertion start
uk: початок вставлення

[ctx: content]
en: suggestion end
uk: кінець пропозиції

en: copyright
uk: авторське право

en: cptn
uk: зглвк

en: cube root of
uk: кубічний корінь

en: currency sign
uk: знак валюти

en: dagger
uk: кинджал

en: dash
uk: дефіс

en: dat
uk: дат

en: degrees
uk: градуси

en: delete
uk: вилучити

en: details for %s
uk: подробиці щодо %s

en: diaeresis
uk: умляут

en: different site
uk: інший сайт

en: divided by
uk: розділити на

en: document selected from cursor position
uk: документ виділено від позиції курсора

en: document selected to cursor position
uk: документ виділено до позиції курсора

en: document unselected from cursor position
uk: знято виділення документа від позиції курсору до кінця

en: document unselected to cursor position
uk: знято виділення документа від початку до позиції курсору

en: dollar
uk: долар

en: dot
uk: крапка

en: double click
uk: подвійний клік

en: double dagger
uk: подвійний кинджал

en: double low quote
uk: подвійні нижні лапки

en: double prime
uk: подвійне просте

en: down
uk: вниз

en: draw
uk: малювати

en: e acute
uk: e з наголосом

en: e circumflex
uk: e з дахом

en: e grave
uk: e зі зворотним наголосом

en: e umlaut
uk: е з двокрапкою

en: editable combo box
uk: редагований розкривний список

en: editable content
uk: редаговані дані

en: edtbr
uk: рдктр

en: emb
uk: вбуд

en: empty
uk: порожній

en: en dash
uk: дефіс

en: end
uk: у кінець

en: enter
uk: ввід

en: enter new key
uk: введіть нову клавішу

en: entire document selected
uk: виділено весь документ

en: entire document unselected
uk: знято позначення з усього документа

en: equals
uk: дорівнює

[ctx: error]
en: grammar
uk: граматика

[ctx: error]
en: invalid
uk: неправильний

[ctx: error]
en: invalid entry
uk: неправильний запис

[ctx: error]
en: invalid grammar
uk: неправильна граматика

[ctx: error]
en: invalid spelling
uk: неправильна орфографія

[ctx: error]
en: spelling
uk: орфографія

en: escape
uk: скасувати

en: eth
uk: зе

en: euro
uk: євро

en: exclaim
uk: знак оклику

en: expanded
uk: розгорнуто

en: faster.
uk: швидше.

en: fchsr
uk: файлвиб

en: florin
uk: флорин

en: fnt
uk: шрифт

en: fraction end
uk: кінець дробу

en: fraction start
uk: початок дробу

en: fraction without bar, start
uk: дріб без риски, початок

[ctx: generic name]
en: application
uk: програма

en: grave
uk: зворотна дужка

en: grayed
uk: неактивне

en: greater
uk: більше

en: has details in %s
uk: містить подробиці щодо %s

en: has formula
uk: містить формулу

en: has long description
uk: наявний довгий опис.

en: heavy check mark
uk: жирна галочка

en: help
uk: довідка

en: higher.
uk: вище.

en: home
uk: на початок

en: horizontal
uk: горизонтальна

en: horizontal scroll bar
uk: горизонтальна смуга прокрутки

en: horizontal slider
uk: горизонтальний повзунок

en: horizontal splitter
uk: горизонтальний розгалужувач

en: hyphen bullet
uk: позначка-тире

en: i acute
uk: і з наголосом

en: i circumflex
uk: і з дахом

en: i grave
uk: і зі зворотним наголосом

en: i umlaut
uk: і з двокрапкою

en: icn
uk: пікт

en: ifrm
uk: внкдр

en: image map link
uk: посилання у зображені

en: img
uk: мал

en: inaccessible
uk: недоступно

[ctx: indentation and justification]
en: Disabled
uk: Вимкнено

[ctx: indentation and justification]
en: Enabled
uk: Увімкнено

en: insert
uk: вставити

en: inverted exclamation point
uk: перевернутий знак оклику

en: inverted question mark
uk: перевернутий знак оклику

en: item %(index)d
uk: пункт %(index)d

[ctx: key echo]
en: None
uk: Немає

[ctx: key echo]
en: key
uk: клавіша

[ctx: key echo]
en: key and word
uk: клавіша та слово

[ctx: key echo]
en: sentence
uk: речення

[ctx: key echo]
en: word
uk: слово

[ctx: key echo]
en: word and sentence
uk: слово та речення

[ctx: keybindings]
en: Default
uk: Типово

[ctx: keybindings]
en: Learn mode
uk: Режим навчання

[ctx: keybindings]
en: Modified
uk: Змінено

en: lbl
uk: мітк

en: leaving blockquote.
uk: кінець блоку цитування.

en: leaving details.
uk: полишаємо подробиці.

en: leaving form.
uk: кінець форми.

en: leaving list.
uk: кінець списку.

en: leaving panel.
uk: кінець панелі.

en: leaving table.
uk: кінець таблиці.

en: leaving tooltip.
uk: полишаємо підказку.

en: left
uk: ліворуч

en: left alt
uk: ліва Alt

en: left brace
uk: ліва фігурна дужка

en: left bracket
uk: ліва квадратна дужка

en: left control
uk: ліва Control

en: left double angle bracket
uk: ліва подвійна дужка-ялинка

en: left double quote
uk: ліві подвійні лапки

en: left meta
uk: ліва Meta

en: left paren
uk: ліва дужка

en: left shift
uk: ліва Shift

en: left single quote
uk: ліва одинарна дужка

en: left super
uk: лівий super

en: left tab
uk: ліва табуляція

en: less
uk: менше

en: line selected down from cursor position
uk: рядок виділено вниз від позиції курсора

en: line selected from start to previous cursor position
uk: виділений рядок від початку до попередньої позиції курсора

en: line selected to end from previous cursor position
uk: виділений рядок від попередньої позиції курсору до кінця

en: line selected up from cursor position
uk: рядок виділено вгору від позиції курсора

en: line unselected down from cursor position
uk: знято виділення рядка від позиції курсору до кінця

en: line unselected up from cursor position
uk: знято виділення рядка від початку до позиції курсору

en: link
uk: посилання

[ctx: link state]
en: unvisited
uk: невідвідано

[ctx: link state]
en: visited
uk: відвідано

[ctx: listitem]
en: not selected
uk: не вибрано

en: live regions politeness levels restored
uk: Рівні ввічливого сповіщення про змінювані області відновлено

en: lnk
uk: посил

[ctx: location]
en: Not found
uk: Не знайдено

[ctx: locking key state]
en: off
uk: вимкнено

[ctx: locking key state]
en: on
uk: увімкнено

en: logical not
uk: логічне ні

en: louder.
uk: гучніше.

en: lower.
uk: нижче.

en: lst
uk: спис

en: lstitm
uk: елспис

en: macron
uk: риска над

[ctx: math enclosure]
en: Enclosed by: %s
uk: Закрито: %s

[ctx: math enclosure]
en: a box
uk: квадрат

[ctx: math enclosure]
en: a circle
uk: коло

[ctx: math enclosure]
en: a down diagonal strike
uk: нижня діагональна риска

[ctx: math enclosure]
en: a horizontal strike
uk: горизонтальна риска

[ctx: math enclosure]
en: a line at the bottom
uk: лінія вниз

[ctx: math enclosure]
en: a line at the top
uk: лінія догори

[ctx: math enclosure]
en: a line on the left
uk: лінія наліво

[ctx: math enclosure]
en: a line on the right
uk: лінія направо

[ctx: math enclosure]
en: a long division sign
uk: довгий знак ділення

[ctx: math enclosure]
en: a northeast arrow
uk: північно-східна стрілка

[ctx: math enclosure]
en: a phasor angle
uk: фазовий кут

[ctx: math enclosure]
en: a radical
uk: радикал

[ctx: math enclosure]
en: a rounded box
uk: квадрат із заокругленими кутами

[ctx: math enclosure]
en: a vertical strike
uk: вертикальна риска

[ctx: math enclosure]
en: an actuarial symbol
uk: страховий символ

[ctx: math enclosure]
en: an arabic factorial symbol
uk: арабський символ факторіала

[ctx: math enclosure]
en: an up diagonal strike
uk: верхня діагональна риска

[ctx: math enclosure]
en: and
uk: та

[ctx: math fraction]
en: over
uk: риска дробу

[ctx: math script]
en: pre-subscript
uk: перед нижнім індексом

[ctx: math script]
en: pre-superscript
uk: перед верхнім індексом

[ctx: math script generic]
en: overscript
uk: надкреслення

[ctx: math script generic]
en: subscript
uk: нижній індекс

[ctx: math script generic]
en: superscript
uk: верхній індекс

[ctx: math script generic]
en: underscript
uk: підкреслення

[ctx: math symbol]
en: %s with slash
uk: %s із скісною рискою

[ctx: math symbol]
en: %s with underline
uk: %s з підкресленням

[ctx: math symbol]
en: %s with vertical line
uk: %s із вертикальною рискою

[ctx: math symbol]
en: all equal to
uk: усе дорівнює

[ctx: math symbol]
en: almost equal or equal to
uk: майже дорівнює або дорівнює

[ctx: math symbol]
en: almost equal to
uk: майже дорівнює

[ctx: math symbol]
en: angle
uk: кут

[ctx: math symbol]
en: anticlockwise contour integral
uk: криволінійний інтеграл по замкненому контуру з від'ємною орієнтацією

[ctx: math symbol]
en: approaches the limit
uk: досягається границя

[ctx: math symbol]
en: approximately but not actually equal to
uk: наближено, але не точно, дорівнює

[ctx: math symbol]
en: approximately equal to
uk: наближено дорівнює

[ctx: math symbol]
en: approximately equal to or the image of
uk: наближено дорівнює або є образом

[ctx: math symbol]
en: assertion
uk: твердження

[ctx: math symbol]
en: asterisk operator
uk: оператор зірочка

[ctx: math symbol]
en: asymptotically equal to
uk: асимптотично дорівнює

[ctx: math symbol]
en: because
uk: тому що

[ctx: math symbol]
en: between
uk: між

[ctx: math symbol]
en: black circle
uk: чорний круг

[ctx: math symbol]
en: black diamond
uk: чорний ромб

[ctx: math symbol]
en: black medium small square
uk: чорний малий квадрат по середині

[ctx: math symbol]
en: black square
uk: чорний квадрат

[ctx: math symbol]
en: bold %s
uk: жирний  %s

[ctx: math symbol]
en: bold fraktur %s
uk: жирна фрактура %s

[ctx: math symbol]
en: bold italic %s
uk: жирний курсив  %s

[ctx: math symbol]
en: bold script %s
uk: жирний індекс %s

[ctx: math symbol]
en: bottom brace
uk: нижня фігурна дужка

[ctx: math symbol]
en: bowtie
uk: петля

[ctx: math symbol]
en: breve
uk: бревіс

[ctx: math symbol]
en: bullet operator
uk: оператор множення

[ctx: math symbol]
en: circled asterisk operator
uk: зірка в кружечку

[ctx: math symbol]
en: circled dash
uk: дефіс в кружечку

[ctx: math symbol]
en: circled division slash
uk: скісна риска в кружечку

[ctx: math symbol]
en: circled dot
uk: крапка у кружечку

[ctx: math symbol]
en: circled dot operator
uk: крапка в кружечку

[ctx: math symbol]
en: circled equals
uk: дорівнює в кружечку

[ctx: math symbol]
en: circled minus
uk: мінус в кружечку

[ctx: math symbol]
en: circled plus
uk: плюс в кружечку

[ctx: math symbol]
en: circled ring operator
uk: композиція в кружечку

[ctx: math symbol]
en: circled times
uk: множення в кружечку

[ctx: math symbol]
en: circumflex
uk: циркумфлекс

[ctx: math symbol]
en: clockwise contour integral
uk: криволінійний інтеграл по замкненому контуру з додатною орієнтацією

[ctx: math symbol]
en: clockwise integral
uk: інтеграл за годинник. стрілкою

[ctx: math symbol]
en: colon equals
uk: двокрапка дорівнює

[ctx: math symbol]
en: complement
uk: доповнення

[ctx: math symbol]
en: contains as a member
uk: містить

[ctx: math symbol]
en: contains as normal subgroup
uk: містить нормальну підгрупу

[ctx: math symbol]
en: contains as normal subgroup of or equal to
uk: містить як нормальну підгрупу або дорівнює

[ctx: math symbol]
en: contains with long horizontal stroke
uk: символ „містить“ з довгою горизонтальною рискою

[ctx: math symbol]
en: contains with overbar
uk: символ „містить“ з рискою над ним

[ctx: math symbol]
en: contains with vertical bar at end of horizontal stroke
uk: символ „містить“ з вертикальним стрижнем на кінці горизонтальної риски

[ctx: math symbol]
en: contour integral
uk: криволінійний інтеграл

[ctx: math symbol]
en: coproduct
uk: кодобуток

[ctx: math symbol]
en: corresponds to
uk: відповідає

[ctx: math symbol]
en: cube root
uk: кубічний корінь

[ctx: math symbol]
en: curly logical and
uk: закручене логічне і

[ctx: math symbol]
en: curly logical or
uk: закручене логічне або

[ctx: math symbol]
en: delta equal to
uk: дельта дорівнює

[ctx: math symbol]
en: diamond operator
uk: оператор ромб

[ctx: math symbol]
en: difference between
uk: різниця між

[ctx: math symbol]
en: divides
uk: ділиться

[ctx: math symbol]
en: division slash
uk: ділення як скісна риска

[ctx: math symbol]
en: division times
uk: ділення і множення

[ctx: math symbol]
en: does not contain as a member
uk: не містить

[ctx: math symbol]
en: does not contain as normal subgroup
uk: не містить як нормальну підгрупу

[ctx: math symbol]
en: does not contain as normal subgroup or equal
uk: не містить як нормальну підгрупу і не дорівнює

[ctx: math symbol]
en: does not divide
uk: не ділиться

[ctx: math symbol]
en: does not force
uk: не змушує

[ctx: math symbol]
en: does not precede
uk: не передує

[ctx: math symbol]
en: does not precede or equal
uk: не передує і не рівне

[ctx: math symbol]
en: does not prove
uk: не доводить

[ctx: math symbol]
en: does not succeed
uk: не слідує

[ctx: math symbol]
en: does not succeed or equal
uk: не слідує і не рівне

[ctx: math symbol]
en: dot
uk: крапка

[ctx: math symbol]
en: dot minus
uk: мінус з крапкою

[ctx: math symbol]
en: dot operator
uk: оператор крапка

[ctx: math symbol]
en: dot plus
uk: плюс з крапкою

[ctx: math symbol]
en: dotless %s
uk: без крапочки %s

[ctx: math symbol]
en: double integral
uk: подвійний інтеграл

[ctx: math symbol]
en: double intersection
uk: подвійний перетин

[ctx: math symbol]
en: double subset
uk: подвійна підмножина

[ctx: math symbol]
en: double superset
uk: подвійна надмножина

[ctx: math symbol]
en: double union
uk: подвійне об'єднання

[ctx: math symbol]
en: double vertical bar double right turnstile
uk: подвійний вертикальний стрижень і правий турнікет

[ctx: math symbol]
en: double vertical line
uk: подвійна вертикальна риска

[ctx: math symbol]
en: double-struck %s
uk: контурний %s

[ctx: math symbol]
en: down arrow
uk: нижня стрілка

[ctx: math symbol]
en: down arrow from bar
uk: нижня стрілка від стійки

[ctx: math symbol]
en: down double arrow
uk: нижня подвійна стрілка

[ctx: math symbol]
en: down right diagonal ellipsis
uk: діагональні трикрапки вправо вниз

[ctx: math symbol]
en: down tack
uk: тавтологія

[ctx: math symbol]
en: element of
uk: належить

[ctx: math symbol]
en: element of with dot above
uk: символ „належить“ з крапкою вгорі

[ctx: math symbol]
en: element of with long horizontal stroke
uk: символ „належить“ з довгою горизонтальною рискою

[ctx: math symbol]
en: element of with overbar
uk: символ „належить“ з рискою над ним

[ctx: math symbol]
en: element of with two horizontal strokes
uk: символ „належить“ з двома горизонтальними рисками

[ctx: math symbol]
en: element of with underbar
uk: символ „належить“ з рискою внизу

[ctx: math symbol]
en: element of with vertical bar at end of horizontal stroke
uk: символ „належить“ з вертикальним стрижнем на кінці горизонтальної риски

[ctx: math symbol]
en: empty set
uk: порожня множина

[ctx: math symbol]
en: end of proof
uk: кінець доведення

[ctx: math symbol]
en: equal and parallel to
uk: дорівнює і паралельне

[ctx: math symbol]
en: equal to by definition
uk: дорівнює за визначенням

[ctx: math symbol]
en: equal to or greater than
uk: рівне або більше

[ctx: math symbol]
en: equal to or less than
uk: рівне або менше

[ctx: math symbol]
en: equal to or precedes
uk: рівне або передує

[ctx: math symbol]
en: equal to or succeeds
uk: рівне або слідує

[ctx: math symbol]
en: equals colon
uk: дорівнює двокрапка

[ctx: math symbol]
en: equiangular to
uk: рівнокутні з

[ctx: math symbol]
en: equivalent to
uk: рівносильне

[ctx: math symbol]
en: estimates
uk: оцінювання

[ctx: math symbol]
en: excess
uk: надлишок

[ctx: math symbol]
en: for all
uk: для всіх

[ctx: math symbol]
en: forces
uk: змушує

[ctx: math symbol]
en: fourth root
uk: корінь четвертого степеня

[ctx: math symbol]
en: fraktur %s
uk: фрактура %s

[ctx: math symbol]
en: geometric proportion
uk: геометрична пропорція

[ctx: math symbol]
en: geometrically equal to
uk: геометрично дорівнює

[ctx: math symbol]
en: geometrically equivalent to
uk: геометрично еквівалентне

[ctx: math symbol]
en: greater than
uk: більше

[ctx: math symbol]
en: greater than but not equal to
uk: більше або не рівне

[ctx: math symbol]
en: greater than but not equivalent to
uk: більше, але не рівносильне

[ctx: math symbol]
en: greater than equal to or less than
uk: більше-рівне або менше

[ctx: math symbol]
en: greater than or equal to
uk: більше або дорівнює

[ctx: math symbol]
en: greater than or equivalent to
uk: більше або рівносильне

[ctx: math symbol]
en: greater than or less than
uk: більше або менше

[ctx: math symbol]
en: greater than over equal to
uk: більше або рівне

[ctx: math symbol]
en: greater than with dot
uk: більше з крапкою

[ctx: math symbol]
en: hermitian conjugate matrix
uk: спряжена ермітова матриця

[ctx: math symbol]
en: homothetic
uk: гомотетія

[ctx: math symbol]
en: horizontal ellipsis
uk: три крапки

[ctx: math symbol]
en: háček
uk: гачек

[ctx: math symbol]
en: identical to
uk: тотожність

[ctx: math symbol]
en: image of
uk: зображення

[ctx: math symbol]
en: image of or approximately equal to
uk: є образом або наближено дорівнює

[ctx: math symbol]
en: increment
uk: приріст

[ctx: math symbol]
en: infinity
uk: нескінченість

[ctx: math symbol]
en: integral
uk: інтеграл

[ctx: math symbol]
en: intercalate
uk: втулений

[ctx: math symbol]
en: intersection
uk: перетин

[ctx: math symbol]
en: inverted lazy S
uk: обернута лінива латинська ес

[ctx: math symbol]
en: italic %s
uk: курсив  %s

[ctx: math symbol]
en: left angle bracket
uk: ліва кутова дужка

[ctx: math symbol]
en: left arrow
uk: ліва стрілка

[ctx: math symbol]
en: left arrow from bar
uk: ліва стрілка від стійки

[ctx: math symbol]
en: left ceiling
uk: ліва стеля

[ctx: math symbol]
en: left double arrow
uk: ліва подвійна стрілка

[ctx: math symbol]
en: left floor
uk: ліва підлога

[ctx: math symbol]
en: left normal factor semidirect product
uk: лівий напівпрямий добуток з нормальним множником

[ctx: math symbol]
en: left right arrow
uk: стрілка вліво-вправо

[ctx: math symbol]
en: left right double arrow
uk: подвійна стрілка вліво-вправо

[ctx: math symbol]
en: left semidirect product
uk: лівий напівпрямий добуток

[ctx: math symbol]
en: left tack
uk: лівий турнікет

[ctx: math symbol]
en: less than
uk: менше

[ctx: math symbol]
en: less than but not equal to
uk: менше або не рівне

[ctx: math symbol]
en: less than but not equivalent to
uk: менше, але не рівносильне

[ctx: math symbol]
en: less than equal to or greater than
uk: менше-рівне або більше

[ctx: math symbol]
en: less than or equal to
uk: менше або дорівнює

[ctx: math symbol]
en: less than or equivalent to
uk: менше або рівносильне

[ctx: math symbol]
en: less than or greater than
uk: менше або більше

[ctx: math symbol]
en: less than over equal to
uk: менше або рівне

[ctx: math symbol]
en: less than with dot
uk: менше з крапкою

[ctx: math symbol]
en: logical and
uk: логічне і

[ctx: math symbol]
en: logical or
uk: логічне або

[ctx: math symbol]
en: measured angle
uk: виміряний кут

[ctx: math symbol]
en: measured by
uk: виміряно

[ctx: math symbol]
en: midline horizontal ellipsis
uk: середні горизонтальні трикрапки

[ctx: math symbol]
en: minus
uk: мінус

[ctx: math symbol]
en: minus or plus
uk: мінус або плюс

[ctx: math symbol]
en: minus tilde
uk: мінус з тильдою

[ctx: math symbol]
en: models
uk: є моделлю

[ctx: math symbol]
en: monospace %s
uk: пропорційний %s

[ctx: math symbol]
en: much greater than
uk: набагато більше

[ctx: math symbol]
en: much less than
uk: набагато менше

[ctx: math symbol]
en: multimap
uk: мультивідображення

[ctx: math symbol]
en: multiset
uk: мультимножина

[ctx: math symbol]
en: multiset multiplication
uk: множення мультимножин

[ctx: math symbol]
en: multiset union
uk: об'єднання мультимножин

[ctx: math symbol]
en: nabla
uk: набла

[ctx: math symbol]
en: nand
uk: штрих Шеффера

[ctx: math symbol]
en: negated double vertical bar double right turnstile
uk: заперечення подвійного вертикального стрижня і правого турнікету

[ctx: math symbol]
en: neither a subset of nor equal to
uk: не підмножина і не дорівнює

[ctx: math symbol]
en: neither a superset of nor equal to
uk: не надмножина і не дорівнює

[ctx: math symbol]
en: neither approximately nor actually equal to
uk: ні наближено, ні точно не дорівнює

[ctx: math symbol]
en: neither greater than nor equal to
uk: не більше і не дорівнює

[ctx: math symbol]
en: neither greater than nor equivalent to
uk: не більше і не рівносильне

[ctx: math symbol]
en: neither greater than nor less than
uk: не більше і не менше

[ctx: math symbol]
en: neither less than nor equal to
uk: не менше і не дорівнює

[ctx: math symbol]
en: neither less than nor equivalent to
uk: не менше і не рівносильне

[ctx: math symbol]
en: neither less than nor greater than
uk: не менше і не більше

[ctx: math symbol]
en: nor
uk: стрілка Пірса

[ctx: math symbol]
en: normal subgroup of
uk: нормальна підгрупа

[ctx: math symbol]
en: normal subgroup of or equal to
uk: нормальна підгрупа або дорівнює

[ctx: math symbol]
en: north east arrow
uk: стрілка північний схід

[ctx: math symbol]
en: north east double arrow
uk: північно-східна подвійна стрілка

[ctx: math symbol]
en: north west arrow
uk: стрілка північний захід

[ctx: math symbol]
en: north west double arrow
uk: північно-західна подвійна стрілка

[ctx: math symbol]
en: not a subset of
uk: не підмножина

[ctx: math symbol]
en: not a superset of
uk: не надмножина

[ctx: math symbol]
en: not almost equal to
uk: майже не дорівнює

[ctx: math symbol]
en: not an element of
uk: не належить

[ctx: math symbol]
en: not asymptotically equal to
uk: асимптотично не дорівнює

[ctx: math symbol]
en: not equal to
uk: не дорівнює

[ctx: math symbol]
en: not equivalent to
uk: не рівносильне

[ctx: math symbol]
en: not greater than
uk: не більше

[ctx: math symbol]
en: not identical to
uk: не тотожність

[ctx: math symbol]
en: not less than
uk: не менше

[ctx: math symbol]
en: not normal subgroup of
uk: не нормальна підгрупа

[ctx: math symbol]
en: not normal subgroup of or equal to
uk: не нормальна підгрупа і не дорівнює

[ctx: math symbol]
en: not parallel to
uk: не паралельне

[ctx: math symbol]
en: not square image of or equal to
uk: не квадратний образ і не дорівнює

[ctx: math symbol]
en: not square original of or equal to
uk: не квадратний оригінал і не дорівнює

[ctx: math symbol]
en: not tilde
uk: не тильда

[ctx: math symbol]
en: not true
uk: не є істиною

[ctx: math symbol]
en: original of
uk: оригінал

[ctx: math symbol]
en: parallel to
uk: паралельне

[ctx: math symbol]
en: partial differential
uk: частинний диференціал

[ctx: math symbol]
en: pitchfork
uk: вила

[ctx: math symbol]
en: precedes
uk: передує

[ctx: math symbol]
en: precedes but not equivalent to
uk: передує, але не рівносильне

[ctx: math symbol]
en: precedes or equal to
uk: передує або дорівнює

[ctx: math symbol]
en: precedes or equivalent to
uk: передує або рівносильне

[ctx: math symbol]
en: precedes under relation
uk: відношення передує

[ctx: math symbol]
en: product
uk: добуток

[ctx: math symbol]
en: proportion
uk: пропорція

[ctx: math symbol]
en: proportional to
uk: пропорційно

[ctx: math symbol]
en: questioned equal to
uk: може дорівнювати

[ctx: math symbol]
en: ratio
uk: відношення

[ctx: math symbol]
en: reversed tilde
uk: зворотна тильда

[ctx: math symbol]
en: reversed tilde equals
uk: зворотна тильда дорівнює

[ctx: math symbol]
en: right angle
uk: прямий кут

[ctx: math symbol]
en: right angle bracket
uk: права кутова дужка

[ctx: math symbol]
en: right angle with arc
uk: прямий кут з дугою

[ctx: math symbol]
en: right arrow
uk: права стрілка

[ctx: math symbol]
en: right arrow from bar
uk: права стрілка від стійки

[ctx: math symbol]
en: right ceiling
uk: права стеля

[ctx: math symbol]
en: right double arrow
uk: права подвійна стрілка

[ctx: math symbol]
en: right floor
uk: права підлога

[ctx: math symbol]
en: right normal factor semidirect product
uk: правий напівпрямий добуток з нормальним множником

[ctx: math symbol]
en: right semidirect product
uk: правий напівпрямий добуток

[ctx: math symbol]
en: right tack
uk: правий турнікет

[ctx: math symbol]
en: right triangle
uk: прямий трикутник

[ctx: math symbol]
en: right-pointing arrow
uk: стрілка з правим вказівником

[ctx: math symbol]
en: right-pointing arrowhead
uk: стрілка з вістрям та правим вказівником

[ctx: math symbol]
en: ring equal to
uk: кільце дорівнює

[ctx: math symbol]
en: ring in equal to
uk: кільце у знаку рівності

[ctx: math symbol]
en: ring operator
uk: оператор композиції

[ctx: math symbol]
en: sans-serif %s
uk: без засічок %s

[ctx: math symbol]
en: sans-serif bold %s
uk: жирний без засічок %s

[ctx: math symbol]
en: sans-serif bold italic %s
uk: жирний курсив без засічок %s

[ctx: math symbol]
en: sans-serif italic %s
uk: курсив без засічок %s

[ctx: math symbol]
en: script %s
uk: індекс %s

[ctx: math symbol]
en: set minus
uk: різниця множин

[ctx: math symbol]
en: sine wave
uk: синусоїда

[ctx: math symbol]
en: small contains as a member
uk: малий символ містить

[ctx: math symbol]
en: small contains with overbar
uk: малий символ „містить“ з рискою вгорі

[ctx: math symbol]
en: small contains with vertical bar at end of horizontal stroke
uk: малий символ „містить“ з вертикальним стрижнем на кінці горизонтальної риски

[ctx: math symbol]
en: small element of
uk: малий символ належить

[ctx: math symbol]
en: small element of with overbar
uk: малий символ „належить“ з рискою над ним

[ctx: math symbol]
en: small element of with vertical bar at end of horizontal stroke
uk: малий символ „належить“ з вертикальним стрижнем на кінці горизонтальної риски

[ctx: math symbol]
en: south east arrow
uk: стрілка південний схід

[ctx: math symbol]
en: south east double arrow
uk: південно-східна подвійна стрілка

[ctx: math symbol]
en: south west double arrow
uk: південно-східна подвійна стрілка

[ctx: math symbol]
en: spherical angle
uk: сферичний кут

[ctx: math symbol]
en: square cap
uk: квадратний перетин

[ctx: math symbol]
en: square cup
uk: квадратне об'єднання

[ctx: math symbol]
en: square image of
uk: квадратний образ

[ctx: math symbol]
en: square image of or equal to
uk: квадратний образ або дорівнює

[ctx: math symbol]
en: square image of or not equal to
uk: квадратний образ або не дорівнює

[ctx: math symbol]
en: square intersection
uk: квадратний перетин

[ctx: math symbol]
en: square original of
uk: квадратний оригінал

[ctx: math symbol]
en: square original of or equal to
uk: квадратний оригінал або дорівнює

[ctx: math symbol]
en: square original of or not equal to
uk: квадратний оригінал і не дорівнює

[ctx: math symbol]
en: square root
uk: квадратний корінь

[ctx: math symbol]
en: square union
uk: квадратне об'єднання

[ctx: math symbol]
en: squared dot operator
uk: крапка у квадраті

[ctx: math symbol]
en: squared minus
uk: мінус у квадраті

[ctx: math symbol]
en: squared plus
uk: плюс у квадраті

[ctx: math symbol]
en: squared times
uk: множення у квадраті

[ctx: math symbol]
en: star equals
uk: зірочка дорівнює

[ctx: math symbol]
en: star operator
uk: оператор зірка

[ctx: math symbol]
en: strictly equivalent to
uk: строго рівносильне

[ctx: math symbol]
en: subset of
uk: підмножина

[ctx: math symbol]
en: subset of or equal to
uk: підмножина або дорівнює

[ctx: math symbol]
en: subset of with not equal to
uk: підмножина, але не дорівнює

[ctx: math symbol]
en: succeeds
uk: слідує

[ctx: math symbol]
en: succeeds but not equivalent to
uk: слідує, але не рівносильне

[ctx: math symbol]
en: succeeds or equal to
uk: слідує або дорівнює

[ctx: math symbol]
en: succeeds or equivalent to
uk: слідує або рівносильне

[ctx: math symbol]
en: succeeds under relation
uk: відношення слідує

[ctx: math symbol]
en: sum
uk: сума

[ctx: math symbol]
en: superset of
uk: надмножина

[ctx: math symbol]
en: superset of or equal to
uk: надмножина або дорівнює

[ctx: math symbol]
en: superset of with not equal to
uk: надмножина, але не дорівнює

[ctx: math symbol]
en: surface integral
uk: поверхневий інтеграл

[ctx: math symbol]
en: there does not exist
uk: не існує

[ctx: math symbol]
en: there exists
uk: існує

[ctx: math symbol]
en: therefore
uk: відповідно

[ctx: math symbol]
en: tilde
uk: тильда

[ctx: math symbol]
en: top brace
uk: верхня фігурна дужка

[ctx: math symbol]
en: triple integral
uk: потрійний інтеграл

[ctx: math symbol]
en: triple tilde
uk: потрійна тильда

[ctx: math symbol]
en: triple vertical bar right turnstile
uk: потрійний вертикальний стрижень і правий турнікет

[ctx: math symbol]
en: true
uk: є істиною

[ctx: math symbol]
en: union
uk: об'єднання

[ctx: math symbol]
en: union with dot
uk: об'єднання з крапкою

[ctx: math symbol]
en: union with plus
uk: об'єднання з плюсом

[ctx: math symbol]
en: up arrow
uk: верхня стрілка

[ctx: math symbol]
en: up arrow from bar
uk: верхня стрілка від стійки

[ctx: math symbol]
en: up double arrow
uk: верхня подвійна стрілка

[ctx: math symbol]
en: up down arrow
uk: стрілка вгору-вниз

[ctx: math symbol]
en: up down double arrow
uk: подвійна стрілка вгору-вниз

[ctx: math symbol]
en: up right diagonal ellipsis
uk: діагональні трикрапки вправо вгору

[ctx: math symbol]
en: up tack
uk: суперечність

[ctx: math symbol]
en: vertical ellipsis
uk: вертикальні трикрапки

[ctx: math symbol]
en: very much greater than
uk: дуже більше

[ctx: math symbol]
en: very much less than
uk: дуже менше

[ctx: math symbol]
en: volume integral
uk: об'ємний інтеграл

[ctx: math symbol]
en: white bullet
uk: білий кружечок

[ctx: math symbol]
en: white circle
uk: білий круг

[ctx: math symbol]
en: white square
uk: білий квадрат

[ctx: math symbol]
en: wreath product
uk: вінковий добуток

[ctx: math symbol]
en: xor
uk: виключне або

[ctx: math symbol]
en: z notation bag membership
uk: пакетна приналежність у z-нотації

[ctx: math table]
en: nested table end
uk: кінець вкладеної таблиці

[ctx: math table]
en: table end
uk: кінець таблиці

en: math table with %d row | math table with %d rows
uk[0]: математична таблиця з %d рядком
uk[1]: математична таблиця з %d рядками
uk[2]: математична таблиця з %d рядками
uk[3]: математична таблиця з %d рядком

en: menu
uk: меню

en: menu button
uk: кнопка меню

en: middle dot
uk: точка у центрі

en: minus
uk: мінус

en: misspelled
uk: слово з помилкою

en: mnu
uk: мен

en: mnuitm
uk: елменю

en: mode switch
uk: перемикач режиму

en: mu
uk: му

en: multi
uk: мульти

en: multi-select
uk: множинне виділення

en: n tilde
uk: n з тильдою

en: nested math table with %d row | nested math table with %d rows
uk[0]: вкладена математична таблиця з %d рядком
uk[1]: вкладена математична таблиця з %d рядками
uk[2]: вкладена математична таблиця з %d рядками
uk[3]: вкладена математична таблиця з %d рядком

en: newline
uk: новий рядок

en: no break space
uk: без розриву

en: no live message saved
uk: не збережено повідомлення про зміни

[ctx: notification]
en: Bottom
uk: Низ

[ctx: notification]
en: Top
uk: Верхівка

[ctx: notification presenter]
en: Notifications
uk: Сповіщення

[ctx: notification presenter]
en: Received
uk: Отримано

en: num lock
uk: NumLock

en: number
uk: число

[ctx: number style]
en: digits
uk: цифри

[ctx: number style]
en: words
uk: слова

en: o acute
uk: о з наголосом

en: o circumflex
uk: о з дахом

en: o grave
uk: о зі зворотним наголосом

en: o stroke
uk: о перекреслене

en: o tilde
uk: о з тильдою

en: o umlaut
uk: о з двокрапкою

en: object replacement character
uk: символ заміни об'єкта

en: off
uk: вимкнено

en: on
uk: увімкнено

en: on %(index)d of %(total)d
uk: у %(index)d з %(total)d

en: one fourth
uk: чверть

en: one half
uk: половина

en: opens dialog
uk: відкриває діалогове вікно

en: opens grid
uk: відкриває таблицю

en: opens listbox
uk: відкриває спадний список

en: opens menu
uk: відкриває меню

en: opens tree
uk: відкриває ієрархію

en: optnpn
uk: парам

en: ordinal
uk: градус

en: page down
uk: PageDown

en: page selected from cursor position
uk: сторінка виділена від позиції курсора

en: page selected to cursor position
uk: сторінка виділена до позиції курсора

en: page unselected from cursor position
uk: знято виділення сторінки від позиції курсору

en: page unselected to cursor position
uk: знято виділення сторінки до позиції курсору

en: page up
uk: PageUp

en: para
uk: абз

en: paragraph marker
uk: абзац

en: paragraph selected down from cursor position
uk: абзац виділено вниз від позиції курсора

en: paragraph selected up from cursor position
uk: абзац виділено вгору від позиції курсора

en: paragraph unselected down from cursor position
uk: знято виділення з абзацу вниз від позиції курсора

en: paragraph unselected up from cursor position
uk: знято виділення з абзацу вгору від позиції курсора

en: per mille
uk: на милю

en: percent
uk: процент

en: pgbar
uk: поступ

en: pgt
uk: стор

en: plus
uk: плюс

en: plus or minus
uk: плюс-мінус

en: pnl
uk: панл

en: politeness level %s
uk: рівень ввічливого сповіщення %s

en: popmnu
uk: вигульк

en: pounds
uk: фунти

en: prime
uk: просте

[ctx: punctuation level]
en: _None
uk: _Жоден

en: pwd
uk: гасло

en: question
uk: запитання

en: quote
uk: лапки

en: radio
uk: радіо

[ctx: radiobutton]
en: not selected
uk: не виділена

[ctx: radiobutton]
en: selected
uk: виділена

en: rdmnuitm
uk: елрадмн

en: registered
uk: зареєстрована марка

en: required
uk: треба заповнити

en: right
uk: праворуч

en: right alt
uk: права Alt

en: right brace
uk: права фігурна дужка

en: right bracket
uk: права квадратна дужка

en: right control
uk: права Control

en: right double angle bracket
uk: права подвійна дужка-ялинка

en: right double quote
uk: праві подвійні лапки

en: right meta
uk: права Meta

en: right paren
uk: права дужка

en: right shift
uk: права Shift

en: right single quote
uk: права одинарна дужка

en: right super
uk: правий super

en: ring
uk: з кільцем

[ctx: role]
en: QNA
uk: ЧАП

[ctx: role]
en: abstract
uk: анотація

[ctx: role]
en: acknowledgments
uk: визнання

[ctx: role]
en: afterword
uk: післямова

[ctx: role]
en: appendix
uk: додаток

[ctx: role]
en: banner
uk: банер

[ctx: role]
en: bibliography
uk: бібліографія

[ctx: role]
en: bibliography entry
uk: елемент бібліографії

[ctx: role]
en: chapter
uk: глава

[ctx: role]
en: colophon
uk: вихідні дані

[ctx: role]
en: complementary content
uk: додатковий матеріал

[ctx: role]
en: conclusion
uk: висновок

[ctx: role]
en: cover
uk: обкладинка

[ctx: role]
en: credit
uk: подяка

[ctx: role]
en: credits
uk: подяки

[ctx: role]
en: dedication
uk: присвята

[ctx: role]
en: endnote
uk: кінцева примітка

[ctx: role]
en: endnotes
uk: кінцеві примітки

[ctx: role]
en: epigraph
uk: епіграф

[ctx: role]
en: epilogue
uk: епілог

[ctx: role]
en: errata
uk: список друкарських помилок

[ctx: role]
en: example
uk: приклад

[ctx: role]
en: feed
uk: стрічка

[ctx: role]
en: figure
uk: рисунок

[ctx: role]
en: foreword
uk: преамбула

[ctx: role]
en: glossary
uk: словник

[ctx: role]
en: index
uk: покажчик

[ctx: role]
en: information
uk: інформація

[ctx: role]
en: introduction
uk: вступ

[ctx: role]
en: leaving QNA.
uk: кінець ЧАП.

[ctx: role]
en: leaving abstract.
uk: кінець анотації.

[ctx: role]
en: leaving acknowledgments.
uk: кінець визнань.

[ctx: role]
en: leaving afterword.
uk: кінець післямови.

[ctx: role]
en: leaving appendix.
uk: кінець додатка

[ctx: role]
en: leaving banner.
uk: кінець банера.

[ctx: role]
en: leaving bibliography.
uk: кінець бібліографії.

[ctx: role]
en: leaving chapter.
uk: кінець глави.

[ctx: role]
en: leaving colophon.
uk: кінець вихідних даних.

[ctx: role]
en: leaving complementary content.
uk: кінець додаткового матеріалу.

[ctx: role]
en: leaving conclusion.
uk: кінець висновку.

[ctx: role]
en: leaving credit.
uk: кінець подяки.

[ctx: role]
en: leaving credits.
uk: кінець подяк.

[ctx: role]
en: leaving dedication.
uk: кінець присвяти.

[ctx: role]
en: leaving endnotes.
uk: кінець кінцевих приміток.

[ctx: role]
en: leaving epigraph.
uk: кінець епіграфа.

[ctx: role]
en: leaving epilogue.
uk: кінець епілогу.

[ctx: role]
en: leaving errata.
uk: кінець списку друкарських помилок.

[ctx: role]
en: leaving example.
uk: кінець прикладу.

[ctx: role]
en: leaving feed.
uk: кінець стрічки.

[ctx: role]
en: leaving figure.
uk: кінець рисунка.

[ctx: role]
en: leaving foreword.
uk: кінець преамбули.

[ctx: role]
en: leaving glossary.
uk: кінець словника.

[ctx: role]
en: leaving index.
uk: кінець покажчика.

[ctx: role]
en: leaving information.
uk: кінець інформації.

[ctx: role]
en: leaving introduction.
uk: кінець вступу.

[ctx: role]
en: leaving main content.
uk: кінець основного матеріалу.

[ctx: role]
en: leaving navigation.
uk: кінець навігації.

[ctx: role]
en: leaving page list.
uk: кінець списку сторінок.

[ctx: role]
en: leaving part.
uk: кінець частини.

[ctx: role]
en: leaving preface.
uk: кінець передмови.

[ctx: role]
en: leaving prologue.
uk: кінець прологу.

[ctx: role]
en: leaving pullquote.
uk: кінець помітних цитат.

[ctx: role]
en: leaving region.
uk: кінець області.

[ctx: role]
en: leaving search.
uk: кінець пошуку.

[ctx: role]
en: leaving suggestion.
uk: полишаємо пропозицію.

[ctx: role]
en: leaving table of contents.
uk: кінець змісту.

[ctx: role]
en: main content
uk: основний матеріал

[ctx: role]
en: navigation
uk: навігація

[ctx: role]
en: page break
uk: розрив сторінки

[ctx: role]
en: page list
uk: список сторінок

[ctx: role]
en: part
uk: частина

[ctx: role]
en: preface
uk: передмова

[ctx: role]
en: prologue
uk: пролог

[ctx: role]
en: pullquote
uk: помітні цитати

[ctx: role]
en: region
uk: область

[ctx: role]
en: search
uk: пошук

[ctx: role]
en: subtitle
uk: підзаголовок

[ctx: role]
en: suggestion
uk: пропозиція

[ctx: role]
en: switch
uk: перемикач

[ctx: role]
en: table of contents
uk: зміст

en: root end
uk: кінець виразу під коренем

en: root of
uk: корінь

en: root start
uk: початок виразу під коренем

en: row %(index)d of %(total)d
uk: рядок  %(index)d з %(total)d

en: row %d
uk: рядок %d

en: s sharp
uk: s з дієзом

en: same page
uk: та ж сторінка

en: same site
uk: той же сайт

en: scbr
uk: прокрут

en: scroll lock
uk: ScrollLock

en: sctn
uk: розд

en: section
uk: розділ

en: semicolon
uk: крапка з комою

en: setting live region to assertive
uk: встановлення наполегливого режиму змінюваних областей

en: setting live region to off
uk: вимкнення змінюваних областей

en: setting live region to polite
uk: встановлення ввічливого режиму змінюваних областей

en: setting live region to rude
uk: встановлення грубого режиму змінюваних областей

en: shift lock
uk: Кепслок

[ctx: shortbraille]
en: dial
uk: наб

[ctx: shortbraille]
en: form
uk: форм

en: single low quote
uk: одинарна нижня дужка

en: slash
uk: коса риска

en: slide %(position)d of %(count)d
uk: слайд %(position)d of %(count)d

en: slower.
uk: повільніше.

en: soft hyphen
uk: тире

en: softer.
uk: тихіше.

en: sorted
uk: упорядковано

en: sorted ascending
uk: упорядковано за зростанням

en: sorted descending
uk: упорядковано за спаданням

en: space
uk: пробіл

en: speak chat room name.
uk: назва кімнати розмови.

[ctx: spoken punctuation]
en: All
uk: Усі

[ctx: spoken punctuation]
en: Most
uk: Більшість

[ctx: spoken punctuation]
en: None
uk: Жоден

[ctx: spoken punctuation]
en: Some
uk: Деякі

en: square root of
uk: квадратний корінь

en: star
uk: зірочка

en: statbr
uk: рядст

[ctx: status bar]
en: Not found
uk: Не знайдено

en: string not found
uk: рядок не знайдено

en: stroke
uk: перекреслене

[ctx: structural navigation]
en: Blockquote
uk: Блок цитування

[ctx: structural navigation]
en: Blockquotes
uk: Блоки цитування

[ctx: structural navigation]
en: Button
uk: Кнопка

[ctx: structural navigation]
en: Buttons
uk: Кнопки

[ctx: structural navigation]
en: Caption
uk: Заголовок

[ctx: structural navigation]
en: Check Box
uk: Позначки

[ctx: structural navigation]
en: Check Boxes
uk: Позначки

[ctx: structural navigation]
en: Clickable
uk: Об'єкт для клацання

[ctx: structural navigation]
en: Clickables
uk: Об'єкти для клацання

[ctx: structural navigation]
en: Combo Box
uk: Розкривний список

[ctx: structural navigation]
en: Combo Boxes
uk: Розкривні списки

[ctx: structural navigation]
en: Description
uk: Опис

[ctx: structural navigation]
en: Entries
uk: Елементи

[ctx: structural navigation]
en: Form Fields
uk: Поля форми

[ctx: structural navigation]
en: Heading
uk: Заголовок

[ctx: structural navigation]
en: Headings
uk: Заголовки

[ctx: structural navigation]
en: Headings at Level %d
uk: Заголовки рівня %d.

[ctx: structural navigation]
en: Image
uk: Зображення

[ctx: structural navigation]
en: Images
uk: Зображення

[ctx: structural navigation]
en: Internal Frame
uk: Внутрішня рамка

[ctx: structural navigation]
en: Internal Frames
uk: Внутрішні рамки

[ctx: structural navigation]
en: Label
uk: Мітка

[ctx: structural navigation]
en: Landmark
uk: Орієнтир

[ctx: structural navigation]
en: Landmarks
uk: Орієнтири

[ctx: structural navigation]
en: Large Objects
uk: Великі об'єкти.

[ctx: structural navigation]
en: Level
uk: Рівень

[ctx: structural navigation]
en: Link
uk: Посилання

[ctx: structural navigation]
en: Links
uk: Посилання

[ctx: structural navigation]
en: List
uk: Список

[ctx: structural navigation]
en: List Item
uk: Елемент списку

[ctx: structural navigation]
en: List Items
uk: Елементи списку

[ctx: structural navigation]
en: Lists
uk: Списки

[ctx: structural navigation]
en: Not found
uk: Не знайдено

[ctx: structural navigation]
en: Object
uk: Об'єкт

[ctx: structural navigation]
en: Paragraph
uk: Абзац

[ctx: structural navigation]
en: Paragraphs
uk: Абзаци

[ctx: structural navigation]
en: Radio Button
uk: Перемикач

[ctx: structural navigation]
en: Radio Buttons
uk: Перемикачі

[ctx: structural navigation]
en: Role
uk: Роль

[ctx: structural navigation]
en: Selected Item
uk: Вибраний елемент

[ctx: structural navigation]
en: State
uk: Стан

[ctx: structural navigation]
en: Tables
uk: Таблиці

[ctx: structural navigation]
en: Text
uk: Текст

[ctx: structural navigation]
en: Unvisited Links
uk: Невідвідані посилання

[ctx: structural navigation]
en: Value
uk: Значення

[ctx: structural navigation]
en: Visited Links
uk: Відвідані посилання

en: subscript 0
uk: нижній індекс 0

en: subscript 1
uk: нижній індекс 1

en: subscript 2
uk: нижній індекс 2

en: subscript 3
uk: нижній індекс 3

en: subscript 4
uk: нижній індекс 4

en: subscript 5
uk: нижній індекс 5

en: subscript 6
uk: нижній індекс 6

en: subscript 7
uk: нижній індекс 7

en: subscript 8
uk: нижній індекс 8

en: subscript 9
uk: нижній індекс 9

en: subscript equals
uk: нижній індекс дорівнює

en: subscript left paren
uk: нижній індекс ліва дужка

en: subscript minus
uk: нижній індекс мінус

en: subscript plus
uk: нижній індекс плюс

en: subscript right paren
uk: нижній індекс права дужка

en: superscript 0
uk: верхній індекс 0

en: superscript 1
uk: верхній індекс один

en: superscript 2
uk: верхній індекс два

en: superscript 3
uk: верхній індекс три

en: superscript 4
uk: верхній індекс 4

en: superscript 5
uk: верхній індекс 5

en: superscript 6
uk: верхній індекс 6

en: superscript 7
uk: верхній індекс 7

en: superscript 8
uk: верхній індекс 8

en: superscript 9
uk: верхній індекс 9

en: superscript a
uk: верхній індекс а

en: superscript equals
uk: верхній індекс дорівнює

en: superscript left paren
uk: верхній індекс ліва дужка

en: superscript minus
uk: верхній індекс мінус

en: superscript n
uk: верхній індекс n

en: superscript plus
uk: верхній індекс плюс

en: superscript right paren
uk: верхній індекс права дужка

[ctx: switch]
en: off
uk: вимкнено

[ctx: switch]
en: on
uk: увімкнено

en: tab
uk: табуляція

en: table of unknown size
uk: таблиця невідомого розміру

en: table with %d column, row count unknown | table with %d columns, row count unknown
uk[0]: таблиця із %d стовпчиком, кількість рядків невідома
uk[1]: таблиця із %d стовпчиками, кількість рядків невідома
uk[2]: таблиця із %d стовпчиками, кількість рядків невідома
uk[3]: таблиця із %d стовпчиком, кількість рядків невідома

en: table with %d row | table with %d rows
uk[0]: таблиця з %d рядком
uk[1]: таблиця з %d рядками
uk[2]: таблиця з %d рядками
uk[3]: таблиця з %d рядком

en: table with %d row, column count unknown | table with %d rows, column count unknown
uk[0]: таблиця із %d рядком, кількість стовпчиків невідома
uk[1]: таблиця із %d рядками, кількість стовпчиків невідома
uk[2]: таблиця із %d рядками, кількість стовпчиків невідома
uk[3]: таблиця із %d рядком, кількість стовпчиків невідома

[ctx: tablecell]
en: not selected
uk: не вибрано

en: tbl
uk: табл

en: tblst
uk: вклад

en: term
uk: терм

[ctx: text]
en: rdonly
uk: лише читання

[ctx: text]
en: read only
uk: лише для читання

[ctx: text]
en: selected
uk: виділений

[ctx: text]
en: unselected
uk: не виділений

[ctx: textattr]
en: Default
uk: Типово

[ctx: textattr]
en: Heading
uk: Заголовок

[ctx: textattr]
en: Text body
uk: Текст

[ctx: textattr]
en: background color
uk: колір тла

[ctx: textattr]
en: background full height
uk: тло у висоту рядка

[ctx: textattr]
en: background stipple
uk: рисунок на тлі

[ctx: textattr]
en: baseline
uk: по основі

[ctx: textattr]
en: black
uk: чорний

[ctx: textattr]
en: blink
uk: блимальний

[ctx: textattr]
en: bottom
uk: низ

[ctx: textattr]
en: bt-lr
uk: знизу вгору та справа направо

[ctx: textattr]
en: bt-rl
uk: знизу вгору та справа наліво

[ctx: textattr]
en: center
uk: у центрі

[ctx: textattr]
en: char
uk: по символу

[ctx: textattr]
en: condensed
uk: стиснений

[ctx: textattr]
en: direction
uk: напрямок

[ctx: textattr]
en: double
uk: подвійна лінія

[ctx: textattr]
en: editable
uk: редагований

[ctx: textattr]
en: emboss
uk: випуклий

[ctx: textattr]
en: engrave
uk: вдрукований

[ctx: textattr]
en: expanded
uk: розгорнуто

[ctx: textattr]
en: extra condensed
uk: сильно стиснений

[ctx: textattr]
en: extra expanded
uk: сильно розтиснений

[ctx: textattr]
en: false
uk: вимкнено

[ctx: textattr]
en: family name
uk: родина шрифтів

[ctx: textattr]
en: fill
uk: у ширину

[ctx: textattr]
en: font effect
uk: стиль шрифту

[ctx: textattr]
en: foreground color
uk: колір символів

[ctx: textattr]
en: foreground stipple
uk: малюнок символів

[ctx: textattr]
en: indent
uk: відступ

[ctx: textattr]
en: inherit
uk: спадково

[ctx: textattr]
en: invisible
uk: невидимий

[ctx: textattr]
en: italic
uk: курсив

[ctx: textattr]
en: justification
uk: вирівнювання

[ctx: textattr]
en: language
uk: мова

[ctx: textattr]
en: left
uk: ліворуч

[ctx: textattr]
en: left margin
uk: ліва межа

[ctx: textattr]
en: line height
uk: висота рядка

[ctx: textattr]
en: line through
uk: закреслений

[ctx: textattr]
en: low
uk: нижня

[ctx: textattr]
en: lr
uk: зліва направо

[ctx: textattr]
en: lr-tb
uk: зліва направо та згори вниз

[ctx: textattr]
en: ltr
uk: зліва направо

[ctx: textattr]
en: middle
uk: середина

[ctx: textattr]
en: mistake
uk: помилка

[ctx: textattr]
en: no justification
uk: без вирівнювання

[ctx: textattr]
en: none
uk: відсутній

[ctx: textattr]
en: normal
uk: звичайний

[ctx: textattr]
en: oblique
uk: скошений

[ctx: textattr]
en: outline
uk: контур

[ctx: textattr]
en: overline
uk: надкреслений

[ctx: textattr]
en: paragraph style
uk: стиль параграфу

[ctx: textattr]
en: pixels above lines
uk: точок над рядками

[ctx: textattr]
en: pixels below lines
uk: точок під рядками

[ctx: textattr]
en: pixels inside wrap
uk: точок між переміщеним текстом

[ctx: textattr]
en: right
uk: праворуч

[ctx: textattr]
en: right margin
uk: права межа

[ctx: textattr]
en: rise
uk: підйом

[ctx: textattr]
en: rl
uk: справа наліво

[ctx: textattr]
en: rl-tb
uk: справа наліво та згори вниз

[ctx: textattr]
en: rtl
uk: справа наліво

[ctx: textattr]
en: scale
uk: масштаб

[ctx: textattr]
en: semi condensed
uk: трошки стиснений

[ctx: textattr]
en: semi expanded
uk: трохи розтиснений

[ctx: textattr]
en: single
uk: лінія

[ctx: textattr]
en: size
uk: розмір

[ctx: textattr]
en: small caps
uk: малі прописні

[ctx: textattr]
en: solid
uk: суцільне

[ctx: textattr]
en: spelling
uk: орфографія

[ctx: textattr]
en: stretch
uk: стиснення

[ctx: textattr]
en: strike through
uk: перекреслення

[ctx: textattr]
en: style
uk: гарнітура

[ctx: textattr]
en: sub
uk: нижній індекс

[ctx: textattr]
en: super
uk: верхній індекс

[ctx: textattr]
en: tb
uk: згори донизу

[ctx: textattr]
en: tb-lr
uk: згори вниз та зліва направо

[ctx: textattr]
en: tb-rl
uk: згори вниз та справа наліво

[ctx: textattr]
en: text decoration
uk: оформлення

[ctx: textattr]
en: text rotation
uk: обертання

[ctx: textattr]
en: text shadow
uk: тінь

[ctx: textattr]
en: text-bottom
uk: низ тексту

[ctx: textattr]
en: text-top
uk: верх тексту

[ctx: textattr]
en: top
uk: вгору

[ctx: textattr]
en: true
uk: увімкнено

[ctx: textattr]
en: ultra condensed
uk: дуже сильно стиснений

[ctx: textattr]
en: ultra expanded
uk: дуже сильно розтиснений

[ctx: textattr]
en: underline
uk: підкреслення

[ctx: textattr]
en: variant
uk: варіант

[ctx: textattr]
en: vertical align
uk: вертикальне вирівнювання

[ctx: textattr]
en: weight
uk: вага

[ctx: textattr]
en: word
uk: по слову

[ctx: textattr]
en: word char
uk: по символу слова

[ctx: textattr]
en: wrap mode
uk: режим переносу

[ctx: textattr]
en: writing mode
uk: напрямок

en: thorn
uk: сокирка

en: three fourths
uk: три чверті

en: tilde
uk: тильда

en: times
uk: множення хрест

en: tip
uk: підказ

en: toggle
uk: перемикнути

[ctx: togglebutton]
en: not pressed
uk: не натиснуто

[ctx: togglebutton]
en: pressed
uk: натиснуто

en: trademark
uk: торгова марка

en: tre
uk: дер

en: tree level %d
uk: рівень дерева %d

en: triangular bullet
uk: трикутна точка

en: triple click
uk: потрійний клік

en: triple prime
uk: потрійне просте

en: trtbl
uk: дертабл

en: txt
uk: текст

en: u acute
uk: u з наголосом

en: u circumflex
uk: u з дахом

en: u grave
uk: u зі зворотним наголосом

en: u umlaut
uk: u з двокрапкою

en: underline
uk: підкреслення

en: unk
uk: невід

en: up
uk: вгору

en: vertical
uk: вертикальна

en: vertical bar
uk: вертикальна лінія

en: vertical scroll bar
uk: вертикальна смуга прокрутки

en: vertical slider
uk: вертикальний повзунок

en: vertical splitter
uk: вертикальний розгалужувач

en: visited %s link
uk: %s відвідане посилання

en: visited link
uk: відвідане посилання

en: white space
uk: Порожній рядок

en: wnd
uk: вікн

en: x-shaped bullet
uk: позначка у формі ікс

en: y acute
uk: y з наголосом

en: y umlaut
uk: y з двокрапкою

en: yen
uk: єни
