print-manager - en to uk translation catalogue (248 entries)

en: %1 network printer via DNS-SD
uk: Мережевий принтер %1 за допомогою DNS-SD

en: %2 (%1 Job) | %2 (%1 Jobs)
uk[0]: %2 (%1 завдання)
uk[1]: %2 (%1 завдання)
uk[2]: %2 (%1 завдань)
uk[3]: %2 (одне завдання)

en: '%1' has been added, please check its driver.
uk: Було додано «%1». Будь ласка, вкажіть драйвер до нього.

en: '%1' has been added, using the '%2' driver.
uk: Було додано «%1», що використовує драйвер «%2».

en: '%1' is ready for printing.
uk: «%1» готовий до друку.

en: (C) 2010-2018 Daniel Nicoletti
uk: © Daniel Nicoletti, 2010–2018

en: *.ppd *.ppd.gz|PostScript Printer Description files
uk: *.ppd *.ppd.gz|файли описів принтерів PostScript

en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:10pt;">Examples:</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">http://hostname:631/ipp/</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">http://hostname:631/ipp/port1</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">ipp://hostname/ipp/</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">ipp://hostname/ipp/port1</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">lpd://hostname/queue</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">socket://hostname</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">socket://hostname:9100</p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:10pt;">Приклади:</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">http://назва_вузла:631/ipp/</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">http://назва_вузла:631/ipp/порт1</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">ipp://назва_вузла/ipp/</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">ipp://назва_вузла/ipp/порт1</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">lpd://назва_вузла/черга</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">socket://назва_вузла</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">socket://назва_вузла:9100</p></body></html>

[ctx: @action:button]
en: Browse
uk: Вибрати

[ctx: @action:button]
en: Maintenance
uk: Обслуговування

[ctx: @action:button]
en: Open Print Queue
uk: Відкрити вікно черги друку

[ctx: @action:intoolbar]
en: Add a Printer Class
uk: Додати клас принтерів

[ctx: @action:intoolbar]
en: Allow printing from the Internet
uk: Дозволити друк з інтернету

[ctx: @action:intoolbar]
en: Allow remote administration
uk: Дозволити віддалене адміністрування

[ctx: @action:intoolbar]
en: Allow users to cancel any job (not just their own)
uk: Дозволити користувачам скасовувати всі завдання (не лише власні)

[ctx: @action:intoolbar]
en: Share printers connected to this system
uk: Дозволити спільне використання принтерів цієї системи

[ctx: @action:intoolbar]
en: Show printers shared by other systems
uk: Показувати принтери, відкриті іншими системами

[ctx: @info]
en: <TABLE>
    <TR>
    <TD>Examples:
    <PRE>
        http://hostname:631/ipp/
        http://hostname:631/ipp/port1
    
        ipp://hostname/ipp/
        ipp://hostname/ipp/port1
    
        lpd://hostname/queue
    
        socket://hostname
        socket://hostname:9100
    </PRE>
    
    <P>See <A HREF="http://localhost:631/help/network.html" TARGET="_blank">"Network
    Printers"</A> for the correct URI to use with your printer.</P>
    </TD>
    </TR>
    </TABLE>
uk: <TABLE>
    <TR>
    <TD>Приклади:
    <PRE>
        http://назва_вузла:631/ipp/
        http://назва_вузла:631/ipp/порт1
    
        ipp://назва_вузла/ipp/
        ipp://назва_вузла/ipp/порт1
    
        lpd://назва_вузла/черга
    
        socket://назва_вузла
        socket://назва_вузла:9100
    </PRE>
    
    <P>Ознайомтеся з розділом <A HREF="http://localhost:631/help/network.html" TARGET="_blank">"Network
    Printers"</A>, щоб дізнатися більше про формат адреси вашого принтера.</P>
    </TD>
    </TR>
    </TABLE>

[ctx: @info]
en: Failed to add class: '%1'
uk: Не вдалося додати клас: «%1»

[ctx: @info]
en: Failed to configure class
uk: Не вдалося налаштувати клас

[ctx: @info]
en: Failed to configure printer
uk: Не вдалося налаштувати принтер

[ctx: @info]
en: Failed to configure printer: '%1'
uk: Не вдалося налаштувати принтер: «%1»

[ctx: @info]
en: Failed to configure server settings
uk: Не вдалося налаштувати параметри сервера

[ctx: @info]
en: Failed to get server settings
uk: Не вдалося отримати параметри сервера

[ctx: @info:tooltip]
en: A printer connected to a USB port
uk: Принтер, з’єднаний з портом USB.

[ctx: @info:tooltip]
en: A printer connected to the parallel port
uk: Принтер, з’єднаний з паралельним портом.

[ctx: @info:tooltip]
en: A printer connected via Bluetooth
uk: Принтер, з’єднаний за допомогою Bluetooth.

[ctx: @info:tooltip]
en: HPLIP software driving a fax machine, or the fax function of a multi-function device
uk: Роботу принтера забезпечує HPLIP або функція факсу багатофункціонального пристрою

[ctx: @info:tooltip]
en: HPLIP software driving a printer, or the printer function of a multi-function device
uk: Роботу принтера забезпечує HPLIP або функція принтера багатофункціонального пристрою

[ctx: @info:tooltip]
en: Local printer detected by the Hardware Abstraction Layer (HAL)
uk: Локальний принтер, що виявляється HAL (Hardware Abstraction Layer)

[ctx: @info:tooltip]
en: Remote CUPS printer via DNS-SD
uk: Віддалений принтер CUPS за допомогою DNS-SD

[ctx: @item]
en: Discovered Network Printers
uk: Виявлені принтери у мережі

[ctx: @item]
en: Local Printers
uk: Локальні принтери

[ctx: @item]
en: Manual URI
uk: Адреса, вказана вручну

[ctx: @item]
en: Other Network Printers
uk: Інші принтери у мережі

[ctx: @label kind of printer, could be driver name or "local raw socket"]
en: Kind:
uk: Тип:

[ctx: @label location of printer]
en: Location:
uk: Розташування:

[ctx: @label samba URL markup example, this is preceded by a label containing smb://]
en: smb://[workgroup/]server[:port]/printer
uk: smb://[робоча_група/]сервер[:порт]/принтер

[ctx: @label:listbox]
en: Baud Rate:
uk: Швидкість передавання:

[ctx: @label:listbox]
en: DTR/DSR (Hardware)
uk: DTR/DSR (апаратний)

[ctx: @label:listbox]
en: Data Bits:
uk: Біти даних:

[ctx: @label:listbox]
en: Even
uk: Парні

[ctx: @label:listbox]
en: Flow Control:
uk: Керування потоком:

[ctx: @label:listbox]
en: Members:
uk: Учасники:

[ctx: @label:listbox]
en: None
uk: Немає

[ctx: @label:listbox]
en: Odd
uk: Непарні

[ctx: @label:listbox]
en: Parity:
uk: Парність:

[ctx: @label:listbox]
en: RTS/CTS (Hardware)
uk: RTS/CTS (апаратний)

[ctx: @label:listbox]
en: XON/XOFF (Software)
uk: XON/XOFF (програмний)

[ctx: @label:spinbox]
en: Port:
uk: Порт:

[ctx: @label:textbox]
en: Address:
uk: Адреса:

[ctx: @label:textbox]
en: Connection:
uk: З’єднання:

[ctx: @label:textbox]
en: Description:
uk: Опис:

[ctx: @label:textbox]
en: Location:
uk: Розташування:

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
uk: Назва:

[ctx: @label:textbox]
en: Password
uk: Пароль

[ctx: @label:textbox]
en: Username:
uk: Користувач:

[ctx: @option:check]
en: Default printer
uk: Типовий принтер

[ctx: @option:check]
en: Share this printer
uk: Надати спільний доступ до цього принтера

[ctx: @title]
en: Printer name or description
uk: Назва або опис принтера

[ctx: @title:group]
en: Authentication
uk: Розпізнавання

[ctx: @title:group]
en: Windows Printer via SAMBA
uk: Принтер Windows через SAMBA

[ctx: @title:window]
en: Add a New Printer
uk: Додавання нового принтера

[ctx: @title:window]
en: Configure your connection
uk: Налаштування з’єднання

[ctx: @title:window]
en: Failed
uk: Помилка

[ctx: @title:window]
en: Pick a Driver
uk: Вибір драйвера

[ctx: @title:window]
en: Please describe your printer
uk: Будь ласка, опишіть ваш принтер

[ctx: @title:window]
en: Select a Printer to Add
uk: Виберіть принтер для додавання

en: A CUPS connection requires authentication: "%1"
uk: З'єднання із CUPS потребує проходження розпізнавання: «%1»

en: A New Printer was detected
uk: Виявлено новий принтер

en: A printer connected to a USB port.
uk: Принтер, з’єднаний з портом USB.

en: A printer connected to the parallel port.
uk: Принтер, з’єднаний з паралельним портом.

en: A printer connected via Bluetooth.
uk: Принтер, з’єднаний за допомогою Bluetooth.

en: A&llow these users to print
uk: &Дозволити друк цим користувачам

en: Abort job
uk: Перервати виконання

en: Aborted
uk: Припинено

en: Active Jobs
uk: Активні завдання

en: Add Printer
uk: Додати принтер

en: Add a new printer
uk: Додати новий принтер

en: Add a new printer class
uk: Додати новий клас принтерів

en: Add a new printer or a printer class
uk: Додати новий принтер або клас принтерів

en: Address:
uk: Адреса:

en: All Jobs
uk: Всі завдання

en: All Printers
uk: Всі принтери

en: All Printers (%1 Job) | All Printers (%1 Jobs)
uk[0]: Всі принтери (%1 завдання)
uk[1]: Всі принтери (%1 завдання)
uk[2]: Всі принтери (%1 завдань)
uk[3]: Всі принтери (одне завдання)

en: Allowed Users
uk: Дозволено користуватись

en: AppSocket/JetDirect network printer via DNS-SD
uk: Мережевий принтер AppSocket/JetDirect за допомогою DNS-SD

en: Are you sure you want to remove the class '%1'?
uk: Ви справді хочете вилучити клас «%1»?

en: Are you sure you want to remove the printer '%1'?
uk: Ви справді бажаєте вилучити принтер «%1»?

en: Authenticate
uk: Розпізнавання

en: Authenticated
uk: Вимагати розпізнавання

en: Banners
uk: Банери

en: Banners, Policies and Allowed Users
uk: Банери, правила та дозволені користувачі

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Canceled
uk: Скасовано

en: Changes the PPD of a given printer
uk: Змінює PPD вказаного принтера

en: Changes the PPD of a given printer/deviceid
uk: Змінює PPD вказаного принтера або пристрою з певним ідентифікатором

en: Choose &the driver from the list
uk: &Вибрати драйвер зі списку

en: Classified
uk: Обмеження доступу

en: Clean Print Heads
uk: Почистити голівки принтера

en: Click here to add a new printer
uk: Натисніть тут, щоб додати новий принтер

en: Completed
uk: Завершено

en: Completed Jobs
uk: Завершені завдання

en: Confidential
uk: Конфіденційно

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Configure Printer
uk: Налаштувати принтер

en: Configure the global preferences
uk: Виконати загальне налаштовування

en: ConfigurePrinter
uk: Налаштування принтера

en: Configuring new printer...
uk: Налаштування нового принтера…

en: Connection:
uk: З’єднання:

en: Connections
uk: З’єднання

en: Created
uk: Створено

en: Current - %1
uk: Поточний — %1

en: Current status
uk: Поточний стан

en: Default
uk: Типовий

en: Description:
uk: Опис:

en: Detect
uk: Визначити

en: Driver:
uk: Драйвер:

en: Ending Banner:
uk: Кінцевий напис:

en: Enter an username and a password to complete the task
uk: Вкажіть ім’я користувача і пароль, щоб завершити виконання завдання

en: Enter credentials to print from <b>%1</b>
uk: Введіть реєстраційні дані для друку з <b>%1</b>

en: Error Policy:
uk: Правило обробки помилок:

en: Error Title
uk: Заголовок помилки

en: Failed
uk: Помилка

en: Failed to cancel '%1'
uk: Не вдалося скасувати «%1»

en: Failed to get a list of devices: '%1'
uk: Не вдалося отримати список пристроїв: «%1»

en: Failed to get a list of drivers: '%1'
uk: Не вдалося отримати список драйверів: «%1»

en: Failed to group devices: '%1'
uk: Не вдалося згрупувати пристрої: «%1»

en: Failed to hold '%1'
uk: Не вдалося призупинити «%1»

en: Failed to invoke method: %1
uk: Не вдалося викликати метод: %1

en: Failed to move '%1' to '%2'
uk: Не вдалося пересунути «%1» до «%2»

en: Failed to perform request: %1
uk: Не вдалося виконати запит: %1

en: Failed to release '%1'
uk: Не вдалося зняти блокування з «%1»

en: Failed to reprint '%1'
uk: Не вдалося повторно надрукувати «%1»

en: Failed to search for a recommended driver: '%1'
uk: Не вдалося знайти рекомендований драйвер: «%1»

en: Fax - HP Linux Imaging and Printing (HPLIP)
uk: Факс — HP Linux Imaging and Printing (HPLIP)

en: Find driver
uk: Знайти драйвер

en: From Hostname
uk: За назвою вузла

en: HPLIP software driving a fax machine, or the fax function of a multi-function device.
uk: Роботу принтера забезпечує HPLIP або функція факсу багатофункціонального пристрою.

en: HPLIP software driving a printer, or the printer function of a multi-function device.
uk: Роботу принтера забезпечує HPLIP або функція принтера багатофункціонального пристрою.

en: Hold
uk: Призупинити

en: Human-readable description such as "HP LaserJet with Duplexer"
uk: Зрозумілий людині опис, наприклад «HP LaserJet з двостороннім друком»

en: Human-readable location such as "Lab 1"
uk: Зрозуміле людині розташування, наприклад, «Лабораторія 1»

en: IPP network printer via DNS-SD
uk: Мережевий принтер IPP за допомогою DNS-SD

en: Idle
uk: Вільний

en: Idle - '%1'
uk: Вільний — «%1»

en: Idle, rejecting jobs
uk: Не задіяно, відмовляє у виконанні завдань

en: Idle, rejecting jobs - '%1'
uk: Вільний, відмова у виконанні завдань — «%1»

en: In use
uk: Використовується

en: In use - '%1'
uk: Використовується — «%1»

en: LPD network printer via DNS-SD
uk: Мережевий принтер LPD за допомогою DNS-SD

en: LPD/LPR queue
uk: Черга LPD/LPR

en: LPD/LPR queue %1
uk: Черга LPD/LPR %1

en: Local printer detected by the Hardware Abstraction Layer (HAL).
uk: Локальний принтер, що виявляється HAL (Hardware Abstraction Layer)

en: Location:
uk: Розташування:

en: Ma&nually Provide a PPD File:
uk: В&казати файл PPD вручну:

en: May contain any printable characters except "/", "#", and space
uk: Може містити будь-які символи латиниці, окрім «/», «#» і пробілів

en: Members
uk: Учасники

en: Missing printer driver
uk: Не вистачає драйвера принтера

en: Modify Printer
uk: Змінити принтер

en: Move to
uk: Пересунути

en: Name
uk: Назва

en: Name:
uk: Назва:

en: Network printer via DNS-SD
uk: Мережевий принтер за допомогою DNS-SD

en: No driver for this printer.
uk: Для цього принтера відсутній драйвер.

en: No printer driver for %1 %2.
uk: Немає драйвера принтера для %1 %2.

en: No printer driver for %1.
uk: Немає драйвера принтера для %1.

en: No printers have been configured or discovered
uk: Не налаштовано або не виявлено жодного принтера

en: None
uk: Немає

en: Not found
uk: Не знайдено

en: On hold
uk: Очікування

en: Operation Policy:
uk: Правила щодо операцій:

en: Pages
uk: Сторінки

en: Parallel Port
uk: Паралельний порт

en: Parent Window ID
uk: Ід. батьківського вікна

en: Pause Printer
uk: Призупинити друк

en: Paused
uk: Призупинено

en: Paused - '%1'
uk: Призупинено — «%1»

en: Paused, rejecting jobs
uk: Призупинено, відмова у виконанні завдань

en: Paused, rejecting jobs - '%1'
uk: Призупинено, відмова у виконанні завдань — «%1»

en: Pending
uk: Заплановано

en: Please choose an item on the list
uk: Будь ласка, виберіть пункт у списку

en: Policies
uk: Правила

en: Port to Qt 5 / Plasma 5
uk: Портування на Qt 5 / Plasma 5

en: Pre&vent these users from printing
uk: За&боронити друк цим користувачам

en: Print Queue
uk: Черга друку

en: Print Self Test Page
uk: Надрукувати сторінку самоперевірки

en: Print Self-Test Page
uk: Надрукувати сторінку самоперевірки

en: Print Test Page
uk: Надрукувати пробну сторінку

en: Print service is unavailable
uk: Служба друку недоступна

en: Print settings
uk: Параметри друку

en: Print test page
uk: Надрукувати пробну сторінку

en: Printer
uk: Принтер

en: Printer Icon
uk: Піктограма принтера

en: Printer Options
uk: Параметри принтера

en: Printer paused
uk: Друк призупинено

en: Printer ready
uk: Принтер готовий

en: Printer state unknown
uk: Стан принтера невідомий

en: Printer to be configured
uk: Принтер, який слід налаштувати

en: Printers
uk: Принтери

en: Printing '%1'
uk: Друк «%1»

en: Printing...
uk: Друк…

en: Processed
uk: Оброблено

en: Query Printer for Default Options
uk: Надіслати запит щодо типових параметрів

en: Queue:
uk: Черга:

en: Recommended Drivers
uk: Рекомендовані драйвери

en: Reject print jobs
uk: Відмовляти у виконанні завдань з друку

en: Remote CUPS printer via DNS-SD
uk: Віддалений принтер CUPS за допомогою DNS-SD

en: Remove Printer
uk: Вилучити принтер

en: Remove class
uk: Вилучити клас

en: Remove printer
uk: Вилучення принтера

en: Reprint
uk: Повторно надрукувати

en: Resume
uk: Продовжити

en: Resume Printer
uk: Відновити друк

en: Retry current job
uk: Повторити поточне завдання

en: Retry job
uk: Повторити завдання

en: Search
uk: Пошук

en: Secret
uk: Таємно

en: Select a Driver
uk: Виберіть драйвер

en: Select a custom driver
uk: Вибрати нетиповий драйвер

en: Serial Port
uk: Послідовний порт

en: Set Default Options
uk: Встановити типові параметри

en: Set the Default Printer Options
uk: Встановити типові параметри друку

en: Share this class
uk: Надати спільний доступ до цього класу

en: Share this printer
uk: Надати спільний доступ до цього принтера

en: Show printer queue(s)
uk: Показ черги завдань принтерів

en: Size
uk: Розмір

en: Standard
uk: Стандартний

en: Starting Banner:
uk: Початковий напис:

en: Status
uk: Стан

en: Status Message
uk: Повідомлення про стан

en: Stop printer
uk: Зупинити друк

en: Stopped
uk: Зупинено

en: System Preferences
uk: Параметри системи

en: Test Page
uk: Пробна сторінка

en: The New Printer is Missing Drivers
uk: Немає драйверів до нового принтера

en: The New Printer was Added
uk: Новий принтер додано

en: The current page has changes.
    Do you want to save them?
uk: На поточній сторінці внесено зміни.
    Бажаєте їх зберегти?

en: Tool for adding new printers
uk: Інструмент для додавання нових записів принтерів

en: Topsecret
uk: Надсекретне

en: Unable to send command to printer driver!
uk: Не вдалося надіслати команду драйверу принтера!

en: Unclassified
uk: Без грифів

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown - '%1'
uk: Невідомо — «%1»

en: User
uk: Користувач

en: Windows Printer via SAMBA
uk: Принтер Windows на основі SAMBA

en: Wrong username or password
uk: Помилкове ім’я користувача або пароль

en: my printer (x jobs)
uk: мій принтер (x завдань)
