processui - en to uk translation catalogue (229 entries)

en: %1 G
uk: %1 Г

en: %1 K
uk: %1 К

en: %1 M
uk: %1 М

en: %1 P
uk: %1 П

en: %1 T
uk: %1 Т

en: %1/s
uk: %1/с

en: &End Process...
uk: З&авершити процес…

en: - Process has been stopped. It will not respond to user input at the moment.
uk: - Процес було зупинено. Зараз він не здатний відповідати на дії користувача.

en: - Process has finished and is now dead, but the parent process has not cleaned up.
uk: - Процес завершив виконання і зараз мертвий, але процес, що його породив продовжує виконання.

en: - Process is doing some work.
uk: - Процес зайнятий якоюсь роботою.

en: - Process is waiting for something to happen.
uk: - Процес очікує на якусь подію.

en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Attempt to kill the currently selected process by sending it the SIGTERM signal.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Technical information: </span><br />The SIGTERM signal is sent to the given process. If there are insufficient privileges to do so, by default a password is requested.<br />By running the program <span style=" font-family:'Courier New,courier';">polkit-kde-authorization</span> you can give certain (or all) users permission to kill any process, without requiring a password. </p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Виконати спробу завершення (вбивства) поточного позначеного процесу надсиланням йому сигналу SIGTERM.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Технічні відомості: </span><br />вказаному процесу буде надіслано сигнал SIGTERM. Якщо у вашого користувача недостатньо прав доступу для надсилання такого сигналу, типово, буде відкрито вікно запиту щодо пароля.<br />За допомогою програми <span style=" font-family:'Courier New,courier';">polkit-kde-authorization</span> ви можете надати певним (або всім) користувачам дозвіл на завершення роботи будь-яких процесів без введення пароля. </p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Batch Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"><span style=" font-weight:400; font-style:italic;">(Since Linux 2.6.16.)</span><span style=" font-weight:400;"> This policy is similar to </span>Normal<span style=" font-weight:400;">, except that this policy will cause the scheduler to always assume that the process is CPU-intensive.  Consequently, the scheduler will apply a small scheduling penalty so that this process is mildly disfavored in scheduling decisions. This policy is useful for workloads that are non-interactive, but do not want to lower their nice value, and for workloads that want a deterministic scheduling policy without interactivity causing extra preemptions (between the workload's tasks).</span></p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Пакетне планування</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"><span style=" font-weight:400; font-style:italic;">(З ядра Linux версії 2.6.16.)</span><span style=" font-weight:400;"> Це планування схоже на </span>Звичайне<span style=" font-weight:400;">, окрім того, що цей розподіл змушує диспетчер завжди припускати, процес значно навантажуватиме процесор. Відповідно, диспетчер застосовує невеликий штраф так, щоб процес поступово втрачав пріоритет під час рішень з розподілу часу. Ці правила корисні для завдань, які не взаємодіють з користувачем, але не бажають знижувати рівень пріоритетності, і завдань, яким потрібні наперед визначені правила, без взаємодії з користувачем, що викликає значні перепади навантаженості (між періодами інтенсивного використання процесора).</span></p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Best Effort Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Processes with a higher priority will take priority for access to the hard disk.  Programs running at the same <span style=" font-weight:600;">Best Effort/Normal</span> priority are served in a <span style=" font-weight:600;">Round Robin</span> fashion.</p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Оптимальне планування</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Процеси з вищим пріоритетом отримують вищий пріоритет доступу до жорсткого диска. Програми, що виконуються з однаковим <span style=" font-weight:600;">Оптимальним/Звичайним</span> пріоритетом обслуговуються у спосіб подібний до <span style=" font-weight:600;">Циклічного</span>.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">First In-First Out Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">When  a  <span style=" font-weight:600;">FIFO</span> process  becomes  runnable,  it  will always immediately preempt any currently running <span style=" font-weight:600;">Normal</span> or <span style=" font-weight:600;">Batch</span> process.</p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Планування «Першим прийшов — першим підеш» (FIFO)</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Тільки-но процес <span style=" font-weight:600;">FIFO</span> стає придатним для виконання, всі процеси <span style=" font-weight:600;">Звичайного</span> або <span style=" font-weight:600;">Пакетного</span> пріоритетів негайно вивантажуються у резерв.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Idle Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">A  program running with <span style=" font-weight:600;">Idle</span> I/O priority will only get disk time when no other program has asked for disk I/O for a defined grace period. The impact of <span style=" font-weight:600;">Idle</span> I/O processes on normal system activity should be zero. Priority is not applicable to this scheduling class.</p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ліниве планування</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Програма, запущена з <span style=" font-weight:600;">Лінивим</span> пріоритетом Вводу/Виводу отримує доступ до диска, якщо ніяка інша програма не вимагає доступу до диска визначений проміжок часу. Вплив <span style=" font-weight:600;">Лінивих</span> процесів Вводу/Виводу на звичайну діяльність системи має бути рівним нулеві. Пріоритети для цього класу планування відсутні.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Normal Scheduling: Default Linux time-sharing  (Other)</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;">Normal<span style=" font-weight:400;"> is the standard Linux time-sharing scheduler that is intended for all processes that do not  require special static priority real-time mechanisms. The process to run is chosen from the list of other</span> Normal<span style=" font-weight:400;"> or </span>Batch<span style=" font-weight:400;"> processes based on a dynamic priority that is determined only inside this list. The dynamic priority is based on the priority level given and increased for each time-quantum the process is ready to run, but denied to run by the scheduler. This ensures fair progress among all Normal processes.</span></p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Звичайне планування: типовий для Linux розподіл часу (Інше)</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;">Звичайний<span style=" font-weight:400;"> — стандартний диспетчер розподілу часу, який керує усіма процесами, яким не потрібні особливі механізми статичного визначення пріоритетів реального часу. Процес для запуску вибирається зі списку інших</span> Звичайних<span style=" font-weight:400;"> або </span>Пакетних<span style=" font-weight:400;"> процесів на основі динамічного пріоритету, який визначається лише всередині списку. Динамічний пріоритет визначається за заданим рівнем пріоритету і збільшується з кожним квантом часу, у який процес готовий до виконання, але це виконання зупиняється диспетчером. Таким чином, забезпечується справедливий розподіл часу між звичайними процесами.</span></p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Normal Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">This is the same as <span style=" font-weight:600;">Best Effort</span> scheduling, except that the priority is calculated automatically based on the CPU priority.  Processes with a higher priority will take priority for access to the hard disk.  Programs running at the same <span style=" font-weight:600;">Best Effort/Normal</span> priority are served in a <span style=" font-weight:600;">Round Robin</span> fashion.</p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Звичайне планування</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Це те саме, що і <span style=" font-weight:600;">Оптимальне</span> планування, окрім того, що пріоритет обчислюється автоматично на основі пріоритету використання ЦП. Процеси з вищим пріоритетом отримують вищий пріоритет доступу до жорсткого диска. Програми, що виконуються з однаковим <span style=" font-weight:600;">Оптимальним/Звичайним</span> пріоритетом обслуговуються у спосіб подібний до <span style=" font-weight:600;">Циклічного</span>.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Real Time Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The <span style=" font-weight:600;">Real Time</span> scheduling class is given first access to the disk, regardless of what else is going on in the system. Thus the <span style=" font-weight:600;">Real Time</span> class needs to be used with some care, as it can starve other processes. As with the <span style=" font-weight:600;">Best Effort</span> class, 8 priority levels are defined denoting how big a time slice a given process will receive on each scheduling window.</p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Планування реального часу</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Процеси класу планування <span style=" font-weight:600;">Реального часу</span> отримують доступ до жорсткого диска незалежно від того, що відбувається у системі. Таким чином, клас <span style=" font-weight:600;">Реального часу</span> слід використовувати з деякою осторогою, оскільки він може залишити без доступу інші процеси. Як і для класу <span style=" font-weight:600;">Оптимальний</span>, визначено 8 рівнів пріоритету, які вказують наскільки великий проміжок часу надається процесові у кожному вікні планування.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Round Robin Scheduling</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Round Robin</span> is a simple enhancement of <span style=" font-weight:600;">FIFO</span>.  Everything described below for <span style=" font-weight:600;">FIFO</span> also applies to <span style=" font-weight:600;">Round Robin</span>, except that each process is only allowed to run for a maximum time quantum.</p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Циклічне планування</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Циклічне планування</span> є простим удосконаленням <span style=" font-weight:600;">FIFO</span>. Всі пояснення, наведені нижче для <span style=" font-weight:600;">FIFO</span> також стосуються і <span style=" font-weight:600;">Циклічного планування</span>, окрім того, що кожен процес може виконуватися не більше кванта часу.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">For CPU-intensive non-interactive processes.  Process is mildly disfavored in scheduling decisions.</p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Для процесів, що значно навантажують ЦП. Пріоритет такого процесу поступово зменшується під час прийняття диспетчером рішень.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process can only use the hard disk when no other process has used it very recently.</p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Процес може використовувати жорсткий диск, лише якщо його нещодавно не використовував інший процес.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process gets immediate access to the hard disk whenever needed, regardless of what else is going on.</p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Процес отримує негайний доступ до жорсткого диска, за першої ж потреби, незалежно від того, що відбувається з іншими процесами.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process is given higher priority to access the hard disk than Normal.</p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Процес отримує вищий пріоритет доступу до жорсткого диска, ніж Звичайний.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process will run whenever runnable.  Higher priority than Normal or Batch.  Has Timeslicing.</p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Процес буде виконуватися тільки-но він стане до цього придатним. Пріоритет вищий за Звичайний і Пакетний. Має квантування.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process will run whenever runnable.  Higher priority than Normal or Batch.  No timeslicing.</p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Процес буде виконуватися за першої ж нагоди. Пріоритет вищий за Звичайний і Пакетний. Без квантування.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Process's priority is based on the CPU priority.</p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Пріоритети процесів визначають на основі пріоритетів ЦП.</p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The standard time-sharing scheduler for processes without special requirements.</p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Стандартний диспетчер розподілу часу між процесами без особливих вимог.</p></body></html>

en: <i>Technical information:</i> This is often referred to as "Proportional Set Size" and is the closest approximation of the real amount of total memory used by a process. Note that the number of applications sharing shared memory is determined per shared memory section and thus can vary per memory section.
uk: <i>Технічні відомості:</i> Це значення часто називають «Розміром пропорційного набору». Воно є найближчою апроксимацією справжнього значення загального об'єму пам'яті, який використано процесом. Зауважте, що кількість програм, які використовують пам'ять спільно, визначається за розділом даних спільної пам'яті, а отже, може бути різним для різних розділів пам'яті.

en: <qt><i>Technical information: </i>For each X11 window, the X11 property _NET_WM_PID is used to map the window to a PID.  If a process' windows are not shown, then that application incorrectly is not setting _NET_WM_PID.
uk: <qt><i>Технічні відомості: </i>для визначення відповідності кожного з вікон X11 певному PID використовується властивість _NET_WM_PID X11. Якщо вікна процесу не показано, не встановлення відповідною програмою значення _NET_WM_PID є некоректним.

en: <qt><i>Technical information: </i>The flag is retrieved from /proc/[pid]/status
uk: <qt><i>Технічні відомості: </i>Прапорець отримано з /proc/[pid]/status

en: <qt><i>Technical information: </i>The kernel process name is a maximum of 8 characters long, so the full command is examined.  If the first word in the full command line starts with the process name, the first word of the command line is shown, otherwise the process name is used.
uk: <qt><i>Технічні відомості: </i>довжину назви процесу у ядрі обмежено 8 символами, отже, програма шукатиме за цілою командою. Якщо цілий рядок команди починатиметься з назви процесу, буде показано перше слово у рядку команди, якщо ж це не так, буде використано назву процесу.

en: <qt><i>Technical information: </i>The underlying value (clock ticks since system boot) is retrieved from /proc/[pid]/stat
uk: <qt><i>Технічна інформація: </i>Основне значення (кількість тактів із часу завантаження системи) отримано з /proc/[pid]/stat

en: <qt><i>Technical information: </i>This is an approximation of the Private memory usage, calculated as VmRSS - Shared, from /proc/*/statm.  This tends to underestimate the true Private memory usage of a process (by not including i/o backed memory pages), but is the best estimation that is fast to determine.  This is sometimes known as URSS (Unique Resident Set Size). For an individual process, see "Detailed  Memory Information" for a more accurate, but slower, calculation of the true Private memory usage.
uk: <qt><i>Технічні відомості: </i>це приблизне значення використання пам’яті лише для цього процесу, обчислене на основі даних VmRSS — Shared з /proc/*/statm. Це значення, зазвичай, є заниженим відносно справжнього значення використання пам’яті процесом (не враховано зарезервовані сторінки пам’яті для вводу-виводу).  Це значення іноді називають URSS (Unique Resident Set Size — розмір унікального набору резидентних даних). Щоб переглянути дані окремого процесу, зверніться до пункту «Докладні відомості щодо пам’яті». Там наведено точніші дані щодо справжнього об’єму пам’яті спільного використання, але обчислення цього значення може бути повільнішим.

en: <qt><i>Technical information: </i>This is an approximation of the Shared memory, called SHR in top.  It is the number of pages that are backed by a file (see kernel Documentation/filesystems/proc.txt).  For an individual process, see "Detailed Memory Information" for a more accurate, but slower, calculation of the true Shared memory usage.
uk: <qt><i>Технічні відомості: </i>це наближений об’єм пам’яті спільного використання, значення, що відповідає значенню SHR у top. Це кількість сторінок, які зарезервовано файлом (див. документацію щодо ядра, а саме Documentation/filesystems/proc.txt). Щоб переглянути дані окремого процесу, зверніться до пункту «Докладні відомості щодо пам’яті». Там наведено точніші дані щодо справжнього об’єму пам’яті спільного використання, але обчислення цього значення може бути повільнішим.

en: <qt><i>Technical information: </i>This is from /proc/*/cmdline
uk: <qt><i>Технічні відомості: </i>дані взято з /proc/*/cmdline

en: <qt><i>Technical information: </i>This is the Process ID.  A multi-threaded application is treated a single process, with all threads sharing the same PID.  The CPU usage etc will be the total, accumulated, CPU usage of all the threads.
uk: <qt><i>Технічні відомості: </i>це ідентифікатор процесу. Дані програми, роботу якої розгалужено за нитками, буде показано як єдиний процес, всі нитки якого мають однаковий ідентифікатор процесу. Використання процесора буде обчислено як суму значень використання процесора всіма нитками програми.

en: <qt><i>Technical information: </i>This is the amount of memory used by the Xorg process for images for this process.  This is memory used in addition to Memory and Shared Memory.<br><i>Technical information: </i>This only counts the pixmap memory, and does not include resource memory used by fonts, cursors, glyphsets etc.  See the <code>xrestop</code> program for a more detailed breakdown.
uk: <qt><i>Технічні відомості: </i>Це обсяг пам’яті, який використано процесом Xorg для зображень, які використано відповідним процесом. Це додатковий обсяг пам’яті щодо «Пам’яті» і «Спільної пам’яті».<br><i>Технічні відомості: </i>Тут буде враховано лише пам’ять, відведену під растрові зображення, без пам’яті, відведеної на інші ресурси, зокрема шрифти, форми вказівника миші, набори гліфів тощо. Докладніші відомості можна дізнатися за допомогою команди <code>xrestop</code>.

en: <qt><i>Technical information: </i>This shows Linux Control Group (cgroup) membership, retrieved from /proc/[pid]/cgroup. Control groups are used by Systemd and containers for limiting process group's usage of resources and to monitor them.
uk: <qt><i>Технічні відомості: </i>Тут показано дані щодо участі у групах керування Linux (cgroup), отримані за допомогою /proc/[pid]/cgroup. Групи керування використовуються Systemd та контейнерами для обмеження використання ресурсів групами процесів та спостереження за цими групами.

en: <qt><i>Technical information: </i>This shows Mandatory Access Control (SELinux or AppArmor) context, retrieved from /proc/[pid]/attr/current.
uk: <qt><i>Технічні відомості: </i>Тут показано обов'язковий контекст керування доступом (SELinux або AppArmor), який отримано з /proc/[pid]/attr/current.

en: <qt>Are you sure you want to <b>immediately and forcibly kill</b> this process?  Any unsaved work may be lost. | <qt>Are you sure you want to <b>immediately and forcibly kill</b> these %1 processes?  Any unsaved work may be lost
uk[0]: <qt>Ви справді хочете <b>негайно і примусово завершити</b> %1 процес? Це може призвести до втрати незбережених даних.
uk[1]: <qt>Ви справді хочете <b>негайно і примусово завершити</b> %1 процеси? Це може призвести до втрати незбережених даних.
uk[2]: <qt>Ви справді хочете <b>негайно і примусово завершити</b> %1 процесів? Це може призвести до втрати незбережених даних.
uk[3]: <qt>Ви справді хочете <b>негайно і примусово завершити</b> цей процес? Це може призвести до втрати незбережених даних.

en: <qt>Change which processes are shown, and how they are shown.  The processes can be further filtered by using the Quick Search text filter.<p>
    <table>
    <tr><td>All Processes</td><td>Show all the processes on the system.</td></tr>
    <tr><td>All Processes, tree</td><td>Show all the processes on the system, in a hierarchical manner using the parent PID information.</td></tr>
    <tr><td>System Processes</td><td>Show processes running as root and as a user who cannot login.</td></tr>
    <tr><td>User Processes</td><td>Show processes running as a non-root user who can login.</td></tr>
    <tr><td>Own Processes</td><td>Show processes owned by the same user that this process is owned by.</td></tr>
    <tr><td>Programs Only</td><td>Show processes which are running as a user who can login and are either attached to a TTY or have at least one X11 Window.</td></tr>
    </table>
    <p>
    <i>Technical Information:</i><br>
    Processes with multiple threads are just shown as a single process, and not treated any differently.<br>
    Kernel threads are shown as normal processes, but are actually running inside the kernel and are not real processes.  As such, many of the fields (such as Username) do not apply.
uk: <qt>Тут можна змінити перелік процесів та спосіб його показу. Фільтрувати список процесів можна за допомогою поля «Швидкий пошук».<p>
    <table>
    <tr><td>Всі процеси</td><td>Показати всі процес у системі.</td></tr>
    <tr><td>Всі процеси, дерево</td><td>Показати ієрархію всіх процесів у системі, побудовану на основі відомостей про  PID батьківських процесів.</td></tr>
    <tr><td>Системні процеси</td><td>Показати процеси, запущені від імені користувача root і від імені користувачів, яким заборонено вхід до системи.</td></tr>
    <tr><td>Процеси користувачів</td><td>Показати процеси, запущені від імені користувачів, відмінних від користувача root, які можуть входити до системи.</td></tr>
    <tr><td>Власні процеси</td><td>Показати процеси, власником яких є користувач, який запустив програму.</td></tr>
    <tr><td>Лише програми</td><td>Показати процеси, які запущено від імені користувача, який може входити до системи і які прив’язано до певного TTY або сервера X11 Window.</td></tr>
    </table>
    <p>
    <i>Технічні подробиці:</i><br>
    Процеси з декількох потоків буде показано як один запис без відокремлення.<br>
    Потоки ядра буде показано як звичайні процеси, але ці процеси запущено у самому ядрі, тому їх не можна вважати звичайними процесами. Через це у них немає багатьох характеристик (наприклад імені користувача), які програма показує у таблиці.

en: <qt>End the selected process. Warning - you may lose unsaved work.<br>Right click on a process to send other signals.<br>See What's This for technical information.
uk: <qt>Завершити роботу позначеного процесу. Попередження: можлива втрата всіх незбережених даних.<br>Наведіть вказівник миші на пункт процесу і клацніть правою кнопкою миші, щоб надіслати процесу інші сигнали.<br>Докладніші відомості можна знайти у довідці «Що це?».

en: <qt>Linux flag NoNewPrivileges, if set the process can't gain further privileges via setuid etc.</qt>
uk: <qt>Прапорець Linux NoNewPrivileges, якщо встановлено, процес не зможе отримати подальші привілеї за допомогою setuid тощо.</qt>

en: <qt>Mandatory Access Control (SELinux or AppArmor) context for this process.</qt>
uk: <qt>Обов'язковий контекст керування доступом (SELinux або AppArmor) для цього процесу.</qt>

en: <qt>The amount of pixmap memory that this process is using.</qt>
uk: <qt>Обсяг пам’яті під растрові зображення, який використовує цей процес.</qt>

en: <qt>The command with which this process was launched.</qt>
uk: <qt>Команда, якою було запущено процес.</qt>

en: <qt>The control group (cgroup) where this process belongs.</qt>
uk: <qt>Група керування (cgroup), до якої належить цей процес.</qt>

en: <qt>The elapsed time since the process was started.</qt>
uk: <qt>Час, що сплинув з часу запуску процесу.</qt>

en: <qt>The title of any windows that this process is showing.</qt>
uk: <qt>Заголовок будь-якого з вікон цього процесу.</qt>

en: <qt>The total system and user time that a process and all of its threads have been running on the CPU for. This can be greater than the wall clock time if the process has been across multiple CPU cores.
uk: <qt>Загальний час у просторах користувача і системи, протягом якого тривало виконання цього процесу та всіх його гілок на процесорі. Цей час може перевищувати звичайне значення часу, оскільки процес міг виконуватися на декількох ядрах процесора.

en: <qt>The total user and system time that this process has been running for, displayed as minutes:seconds.
uk: <qt>Загальний час у просторах користувача та системи, протягом якого тривало виконання цього процесу, показано у форматі хвилини:секунди.

en: <qt>The user who owns this process.  If the effective, setuid etc user is different, the user who owns the process will be shown, followed by the effective user.  The ToolTip contains the full information.  <p><table><tr><td>Login Name/Group</td><td>The username of the Real User/Group who created this process</td></tr><tr><td>Effective User/Group</td><td>The process is running with privileges of the Effective User/Group.  This is shown if different from the real user.</td></tr><tr><td>Setuid User/Group</td><td>The saved username of the binary.  The process can escalate its Effective User/Group to the Setuid User/Group.</td></tr><tr><td>File System User/Group</td><td>Accesses to the filesystem are checked with the File System User/Group.  This is a Linux specific call. See setfsuid(2) for more information.</td></tr></table>
uk: <qt>Користувач, який є власником цього процесу. Якщо справжнім користувачем, що визначається за setuid тощо, є іншим, буде показано користувача — власника процесу і користувача — справжнього власника процесу. Повний перелік даних можна побачити на панелі підказки.<p><table><tr><td>Ім’я користувача/Назва групи</td><td>Ім’я користувача та назва групи, від імені якої було створено цей процес</td></tr><tr><td>Ефективний користувач/Ефективна група</td><td>Процес запущено з правами доступу ефективного користувача/групи. Ці дані буде показано, лише якщо відповідний користувач або група є відмінними від справжнього користувача та назви його групи.</td></tr><tr><td>Користувач/Група Setuid</td><td>Збережене ім’я користувача бінарного файла. Процес може змінювати свої значення ефективного користувача/групи на значення користувача/групи Setuid.</td></tr><tr><td>Користувач/Група файлової системи</td><td>Програма отримує доступ до файлової системи і визначає значення користувача/групи файлової системи. Такі дані можна отримати лише у Linux. Докладніше про це можна дізнатися з довідки до setfsuid(2).</td></tr></table>

en: <qt>This column shows the IO statistics for each process. The tooltip provides the following information:<br><table><tr><td>Characters Read</td><td>The number of bytes which this task has caused to be read from storage. This is simply the sum of bytes which this process passed to read() and pread(). It includes things like tty IO and it is unaffected by whether or not actual physical disk IO was required (the read might have been satisfied from pagecache).</td></tr><tr><td>Characters Written</td><td>The number of bytes which this task has caused, or shall cause to be written to disk. Similar caveats apply here as with Characters Read.</td></tr><tr><td>Read Syscalls</td><td>The number of read I/O operations, i.e. syscalls like read() and pread().</td></tr><tr><td>Write Syscalls</td><td>The number of write I/O operations, i.e. syscalls like write() and pwrite().</td></tr><tr><td>Actual Bytes Read</td><td>The number of bytes which this process really did cause to be fetched from the storage layer. Done at the submit_bio() level, so it is accurate for block-backed filesystems. This may not give sensible values for NFS and CIFS filesystems.</td></tr><tr><td>Actual Bytes Written</td><td>Attempt to count the number of bytes which this process caused to be sent to the storage layer. This is done at page-dirtying time.</td></table><p>The number in brackets shows the rate at which each value is changing, determined from taking the difference between the previous value and the new value, and dividing by the update interval.<p><i>Technical information: </i>This data is collected from /proc/*/io and is documented further in Documentation/accounting and Documentation/filesystems/proc.txt in the kernel source.
uk: <qt>У цьому стовпчику показано статистичні дані щодо вводу-виводу всіх процесів. На панелі підказки наведено такі відомості:<br><table><tr><td>Прочитано символів</td><td>Кількість байтів, які цей процес наказав прочитати зі сховища даних. Це просто сумарна кількість байтів, які цей процес передав до read() і pread(). До цієї кількості буде включено дані щодо читання з пристроїв, подібних до вводу-виводу tty. Ця кількість не залежить від того, чи було насправді надіслано запит на читання вводу-виводу фізичного диска (читанням може бути здійснено з кешу сторінок).</td></tr><tr><td>Записано символів</td><td>Кількість байтів, які було чи буде записано цим процесом на диск. Цього числа стосуються ті самі зауваження, що і кількості прочитаних символів.</td></tr><tr><td>Системних викликів читання</td><td>Кількість дій з читання вводу-виводу, тобто системних викликів, подібних до read() і pread().</td></tr><tr><td>Системних викликів запису</td><td>Кількість дій з запису до вводу-виводу, тобто системних викликів, подібних до write() і pwrite().</td></tr><tr><td>Прочитано байтів</td><td>Кількість байтів, які насправді було прочитано за наказом цього процесу з шару зберігання даних. Дані отримуються на рівні submit_bio(), отже є точними для файлових систем з резервуванням блоків. Може містити некоректні значення для файлових систем NFS і CIFS.</td></tr><tr><td>Записано байтів</td><td>Спроба обчислення кількості байтів, які було надіслано за вимогою процесу на рівень зберігання даних. Обчислення виконується під час вивільнення сторінок пам’яті.</td></table><p>Число у дужках відповідає швидкості зміни кожного зі значень, яка визначається за різницею між попереднім значенням і новим значенням, поділеною на проміжок між оновленнями даних.<p><i>Технічні відомості: </i>ці дані буде зібрано з /proc/*/io, документацію щодо них можна знайти у теці Documentation/accounting та файлі Documentation/filesystems/proc.txt документації ядра системи.

en: <qt>This is approximately the amount of real physical memory that this process's shared libraries are using.<br>This memory is shared among all processes that use this library.</qt>
uk: <qt>Це приблизне значення об’єму справжньої фізичної пам’яті, який використовують спільні бібліотеки цього процесу.<br>Ця пам’ять є спільною для всіх процесів, що використовують спільні бібліотеки.</qt>

en: <qt>This is the amount of real physical memory that this process is using by itself, and approximates the Private memory usage of the process.<br>It does not include any swapped out memory, nor the code size of its shared libraries.<br>This is often the most useful figure to judge the memory use of a program.  See What's This for more information.</qt>
uk: <qt>Це об’єм справжньої фізичної пам’яті, яку процес використовує для себе, приблизне значення окремого використання пам’яті процесом. <br>До цього числа не включено пам’ять зарезервовану на диску і розмір коду спільних бібліотек.<br>Зазвичай, це найкорисніша інформація щодо споживання програмою пам’яті. Щоб дізнатися більше, ознайомтеся з довідкою «Що це?».</qt>

en: <qt>This is the amount of virtual memory space that the process is using, included shared libraries, graphics memory, files on disk, and so on. This number is almost meaningless.</qt>
uk: <qt>Це об’єм віртуальної пам’яті, яку використовує процес,  разом з спільними бібліотеками, графічною пам’яттю, файлами на диску тощо. Це число майже ні про що не говорить.</qt>

en: <qt>This is the size of allocated address space - not memory, but address space. This value in practice means next to nothing. When a process requests a large memory block from the system but uses only a small part of it, the real usage will be low, VIRT will be high. <p><i>Technical information: </i>This is VmSize in proc/*/status and VIRT in top.
uk: <qt>Це розмір отриманого адресного простору (на пам’яті, а саме адресного простору). З практичної точки зору, це значення майже нічого не означає. Якщо певний процес надсилає до системи запит на великий блок пам’яті, але використовує лише його невелику частину, використання пам’яті буде низьким, хоча значення VIRT буде високим.<p><i>Технічні відомості: </i>це значення буде отримано на основі значення VmSize у proc/*/status або значення VIRT у top.

[ctx: @action:button]
en: Refresh
uk: Освіжити

[ctx: @action:inmenu]
en: Detailed Information...
uk: Докладні відомості…

[ctx: @action:inmenu]
en: Kill a Window
uk: Вбити вікно

[ctx: @info:status]
en: %1: Failed to list directory contents
uk: %1: не вдалося побудувати список вмісту каталогу

[ctx: @info:status]
en: No data matching the filter
uk: Немає даних, які відповідають фільтруванню

[ctx: @info:status]
en: No data to display
uk: Немає даних для показу

[ctx: @info:status]
en: The "%1" (PID: %2) process has stopped executing
uk: Виконання процесу «%1» (PID: %2) припинено

[ctx: @info:tooltip]
en: <emphasis strong='true'>Memory usage:</emphasis> %1<br />
uk: <emphasis strong='true'>Вживання пам’яті:</emphasis> %1<br />

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>  Room Number:</emphasis> %1</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>  Номер кімнати:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>  Work Phone:</emphasis> %1</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>  Робочий телефон:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>CPU time spent running as user:</emphasis> %1 seconds</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Час процесора на виконання як користувач:</emphasis> %1 сек</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>CPU time spent running in kernel:</emphasis> %1 seconds</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Час процесора на виконання в ядрі:</emphasis> %1 сек</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Characters read:</emphasis> %1 (%2 KiB/s)</para><para><emphasis strong='true'>Characters written:</emphasis> %3 (%4 KiB/s)</para><para><emphasis strong='true'>Read syscalls:</emphasis> %5 (%6 s⁻¹)</para><para><emphasis strong='true'>Write syscalls:</emphasis> %7 (%8 s⁻¹)</para><para><emphasis strong='true'>Actual bytes read:</emphasis> %9 (%10 KiB/s)</para><para><emphasis strong='true'>Actual bytes written:</emphasis> %11 (%12 KiB/s)</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Прочитано символів:</emphasis> %1 (%2 КіБ/с)</para><para><emphasis strong='true'>Записано символів:</emphasis> %3 (%4 КіБ/с)</para><para><emphasis strong='true'>Системних викликів читання:</emphasis> %5 (%6 с⁻¹)</para><para><emphasis strong='true'>Системних викликів запису:</emphasis> %7 (%8 с⁻¹)</para><para><emphasis strong='true'>Прочитано байтів:</emphasis> %9 (%10 КіБ/с)</para><para><emphasis strong='true'>Записано байтів:</emphasis> %11 (%12 КіБ/с)</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Clock ticks since system boot:</emphasis> %1</para><para><emphasis strong='true'>Seconds since system boot:</emphasis> %2 (System boot time: %3)</para><para><emphasis strong='true'>Absolute start time:</emphasis> %4</para><para><emphasis strong='true'>Relative start time:</emphasis> %5</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Тактів годинника з часу завантаження системи:</emphasis> %1</para><para><emphasis strong='true'>Секунд із часу завантаження системи:</emphasis> %2 (Час завантаження системи: %3)</para><para><emphasis strong='true'>Абсолютний час запуску:</emphasis> %4</para><para><emphasis strong='true'>Відносний час запуску:</emphasis> %5</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Command:</emphasis> %1</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Команда:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Effective Group:</emphasis> %1</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Ефективна група:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Effective User:</emphasis> %1</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Ефективний користувач:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>File System Group:</emphasis> %1</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Група файлової системи:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>File System User:</emphasis> %1</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Користувач файлової системи:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Group:</emphasis> %1</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Група:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>I/O Class:</emphasis> %1</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Клас введення-виведення:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>I/O Nice level:</emphasis> %1 (%2)</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Рівень пріоритетності ВВ:</emphasis> %1 (%2)</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Login Name:</emphasis> %1 (uid: %2)</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Ім’я користувача:</emphasis> %1 (uid: %2)</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Login Name:</emphasis> %1</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Ім’я користувача:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Memory usage:</emphasis> %1 out of %2  (%3 %)</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Вживання пам’яті:</emphasis> %1 з %2  (%3 %)</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Nice level:</emphasis> %1 (%2)</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Рівень пріоритетності:</emphasis> %1 (%2)</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Number of children:</emphasis> %1</para><para><emphasis strong='true'>Total User CPU usage:</emphasis> %2%</para><para><emphasis strong='true'>Total System CPU usage:</emphasis> %3%</para><para><emphasis strong='true'>Total CPU usage:</emphasis> %4%</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Кількість нащадків:</emphasis> %1</para><para><emphasis strong='true'>Загальний вжиток процесора користувачами:</emphasis> %2%</para><para><emphasis strong='true'>Загальний вжиток процесора системою:</emphasis> %3%</para><para><emphasis strong='true'>Загальний вжиток процесора:</emphasis> %4%</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Number of threads:</emphasis> %1</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Кількість потоків:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Process status:</emphasis> %1 %2</para><para><emphasis strong='true'>User CPU usage:</emphasis> %3%</para><para><emphasis strong='true'>System CPU usage:</emphasis> %4%</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Стан процесу:</emphasis> %1 %2</para><para><emphasis strong='true'>Використання процесора користувачами:</emphasis> %3%</para><para><emphasis strong='true'>Використання процесора системою:</emphasis> %4%</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>RSS Memory usage:</emphasis> %1 out of %2  (%3 %)</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Вживання пам'яті RSS:</emphasis> %1 з %2  (%3 %)</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>RSS Memory usage:</emphasis> %1</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Вживання пам’яті RSS:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Running on:</emphasis> %1</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Працює на:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Scheduler:</emphasis> %1</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Диспетчер:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Setuid Group:</emphasis> %1</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Група Setuid:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Setuid User:</emphasis> %1</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Користувач Setuid:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Shared library memory usage:</emphasis> %1 out of %2  (%3 %)</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Використання спільної пам’яті бібліотек:</emphasis> %1 з %2  (%3 %)</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Shared library memory usage:</emphasis> %1</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Використання спільної пам'яті бібліотек:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>This is a real time process.</emphasis></para><para><emphasis strong='true'>Scheduler priority:</emphasis> %1</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Це процес режиму реального часу.</emphasis></para><para><emphasis strong='true'>Пріоритет планування:</emphasis> %1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>This process was run with the following command:</emphasis></para><para>%1</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Цей процес було запущено наступною командою:</emphasis></para><para>%1</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Total memory usage:</emphasis> %1 out of %2  (%3 %)</para>
uk: <para><emphasis strong='true'>Загальне вживання пам'яті:</emphasis> %1 з %2  (%3 %)</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para><emphasis strong='true'>Your system does not seem to have this information available to be read.</emphasis></para>
uk: <para><emphasis strong='true'>У вашій системі, здається, немає інформації доступної для читання.</emphasis></para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para>This user is not recognized for some reason.</para>
uk: <para>Цього користувача з деяких причин не розпізнано.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <title>%1</title><para><emphasis strong='true'>Process ID:</emphasis> %2</para>
uk: <title>%1</title><para><emphasis strong='true'>Ід. процесу:</emphasis> %2</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <title>%1</title><para><emphasis strong='true'>Process ID:</emphasis> %2</para><para><emphasis strong='true'>Parent's ID:</emphasis> %3</para>
uk: <title>%1</title><para><emphasis strong='true'>Ід. процесу:</emphasis> %2</para><para><emphasis strong='true'>Ід. батьківського:</emphasis> %3</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <title>%1</title><para><emphasis strong='true'>Process ID:</emphasis> %2</para><para><emphasis strong='true'>Parent:</emphasis> %3</para><para><emphasis strong='true'>Parent's ID:</emphasis> %4</para>
uk: <title>%1</title><para><emphasis strong='true'>Ід. процесу:</emphasis> %2</para><para><emphasis strong='true'>Батьківський:</emphasis> %3</para><para><emphasis strong='true'>Ід. батьківського:</emphasis> %4</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <title>%1</title><para>The parent of all other processes and cannot be killed.</para><para><emphasis strong='true'>Process ID:</emphasis> %2</para>
uk: <title>%1</title><para>Цей процес є батьківським для усіх інших процесів, тому його не можна вбивати.</para><para><emphasis strong='true'>Ід. процесу:</emphasis> %2</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: <title>KThreadd</title><para>Manages kernel threads. The children processes run in the kernel, controlling hard disk access, etc.</para>
uk: <title>KThreadd</title><para>Цей процес керує нитками ядра. Процеси-нащадки, які виконуються у ядрі, керують доступом до жорсткого диска тощо.</para>

[ctx: @title:column]
en: Filename
uk: Назва файла

[ctx: @title:column]
en: Permissions
uk: Права доступу

[ctx: @title:column End of the address space]
en: End
uk: Кінець

[ctx: @title:column File ID]
en: Id
uk: Ід.

[ctx: @title:column File type]
en: Type
uk: Тип

[ctx: @title:column Offset into the file]
en: Offset
uk: Зсув

[ctx: @title:column Process I/O priority]
en: IO Priority
uk: Пріор. введ.-вивед.

[ctx: @title:column Start of the address space]
en: Start
uk: Початок

[ctx: @title:tab]
en: General
uk: Загальне

[ctx: @title:tab]
en: Memory Maps
uk: Відбиття пам'яті

[ctx: @title:tab]
en: Open Files
uk: Відкриті файли

[ctx: @title:window]
en: Process Details
uk: Подробиці щодо процесу

en: All Processes
uk: Всі процеси

en: All Processes, Tree
uk: Всі процеси, дерево

en: Are you sure you want to end this process?  Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to end these %1 processes?  Any unsaved work may be lost
uk[0]: Ви справді хочете завершити %1 процес? Це може призвести до втрати даних.
uk[1]: Ви справді хочете завершити %1 процеси? Це може призвести до втрати даних.
uk[2]: Ви справді хочете завершити %1 процесів? Це може призвести до втрати даних.
uk[3]: Ви справді хочете завершити %1 процес? Це може призвести до втрати даних.

en: Batch
uk: Пакетний

en: Best effort
uk: Оптимальне

en: Bytes actually read/written
uk: Прочитано/Записано байтів

en: CPU Scheduler
uk: Диспетчер ЦП

en: Change scheduling priority for:
uk: Змінити пріоритет планування для:

en: Characters read/written
uk: Прочитано/Записано символів

[ctx: Context menu]
en: End Process | End Processes
uk[0]: Завершити процес
uk[1]: Завершити процеси
uk[2]: Завершити процеси
uk[3]: Завершити процес

en: Continue (CONT)
uk: Продовжити (CONT)

[ctx: Device type]
en: Block device
uk: Блоковий пристрій

[ctx: Device type]
en: Character device
uk: Символьний пристрій

[ctx: Device type]
en: File
uk: Файл

[ctx: Device type]
en: Pipe
uk: Канал

[ctx: Device type]
en: Socket
uk: Сокет

[ctx: Dialog title]
en: End Process | End %1 Processes
uk[0]: Завершення %1 процесу
uk[1]: Завершення %1 процесів
uk[2]: Завершення %1 процесів
uk[3]: Завершення процесу

[ctx: Dialog title]
en: Forcibly Kill Process | Forcibly Kill %1 Processes
uk[0]: Примусове завершення %1 процесу
uk[1]: Примусове завершення %1 процесів
uk[2]: Примусове завершення %1 процесів
uk[3]: Примусове завершення процесу

en: Display Units
uk: Одиниці відображення

en: Display command line options
uk: Показати параметри командного рядка

en: Displayed Information
uk: Показані відомості

en: Divide CPU usage by number of CPUs
uk: Розділити використання процесора за числом процесорів

en: End
uk: Завершити

en: End Process | End Processes
uk[0]: Завершити процес
uk[1]: Завершити процеси
uk[2]: Завершити процеси
uk[3]: Завершити процес

en: Filter which processes are shown by the text given here.  The text can be a partial string match of the Name, Command or Window Title of the process.  It can also be a Username or a Process ID number.<p>
    For example:
    
    <table>
    <tr><th>ksys</th><td>Show processes containing "<b>ksys</b>" in the name, for example the processes "<i>ksysguard</i>" and "<i>ksysguardd</i>".<td></tr>
    <tr><th>root</th><td>Show processes owned by <b>root</b>.  For example <i>init</i></td></tr>
    <tr><th>1234</th><td>Show the processes with the PID or Parent PID of <b>1234</b>.</td></th></tr>
    </table>
uk: Список процесів буде фільтруватися за вказаним тут рядком. Відповідність рядка встановлюватиметься за назвою, командою або заголовком вікна процесу. Також можна використовувати ім’я користувача, який є власником процесу або ідентифікаційний номер процесу (PID).<p>
    Приклади:
    
    <table>
    <tr><th>ksys</th><td>Буде показано процеси, назва яких містить рядок «<b>ksys</b>», наприклад процеси «<i>ksysguard</i>» і «<i>ksysguardd</i>».<td></tr>
    <tr><th>root</th><td>Буде показано процеси, власником яких є користувач <b>root</b>, наприклад <i>init</i></td></tr>
    <tr><th>1234</th><td>Буде показано процеси з PID або Parent PID, що містить <b>1234</b>.</td></th></tr>
    </table>

en: Focus on Quick Search
uk: Фокусувати на полі швидкого пошуку

en: Forcibly Kill Process | Forcibly Kill Processes
uk[0]: Вбити процес
uk[1]: Вбити процеси
uk[2]: Вбити процеси
uk[3]: Вбити процес

en: Gigabytes
uk: Гігабайти

en: Gigabytes per second
uk: Гігабайти на секунду

en: Hangup (HUP)
uk: Завісити (HUP)

en: Hide Column '%1'
uk: Сховати колонку «%1»

en: High Priority
uk: Високий пріоритет

en: I/O Scheduler
uk: Диспетчер вводу-виводу

en: Idle
uk: Ліниве

en: Interrupt (INT)
uk: Перервати (INT)

en: Jump to Parent Process
uk: Перейти до батьківського процесу

en: Jump to Parent Process (%1)
uk: Перейти до батьківського процесу (%1)

en: Jump to Process Debugging This One
uk: Перейти до процесу, що налагоджує цей

en: KSysGuard library was compiled without QtWebEngineWidgets, please contact your distribution.
uk: Бібліотеку KSysGuard зібрано без підтримки QtWebEngineWidgets, будь ласка, повідомте про це супровідників вашого дистрибутива.

en: Kill
uk: Вбити

en: Kill (KILL)
uk: Вбити (KILL)

en: Kilobytes
uk: Кілобайти

en: Kilobytes per second
uk: Кілобайти на секунду

en: Low Priority
uk: Низький пріоритет

en: Megabytes
uk: Мегабайти

en: Megabytes per second
uk: Мегабайти на секунду

en: Mixed
uk: Мішані

en: Normal
uk: Звичайний

en: Number of Read/Write operations
uk: Кількість дій з читання/запису

en: Own Processes
uk: Власні процеси

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Programs Only
uk: Лише програми

en: QtWebEngineWidgets not available
uk: Немає доступу до QtWebEngineWidgets

en: Quick search
uk: Швидкий пошук

[ctx: Real Time scheduler]
en: RT
uk: РЧ

en: Real time
uk: Реального часу

en: Resume Stopped Process
uk: Продовжити зупинений процес

en: Round robin
uk: Циклічний

[ctx: Scheduler]
en: Interactive
uk: Інтерактивне

en: Send Signal
uk: Надіслати сигнал

en: Set Priority
uk: Встановити пріоритет

en: Set Priority... | Set Priority...
uk[0]: Встановити пріоритет…
uk[1]: Встановити пріоритет…
uk[2]: Встановити пріоритет…
uk[3]: Встановити пріоритет…

[ctx: Short description of a process. PID, name, user]
en: %1: %2, owned by user %3
uk: %1: %2, його власник — користувач %3

en: Show Application Window
uk: Показати вікно програми

en: Show Column '%1'
uk: Показати колонку «%1»

en: Show I/O rate
uk: Показати швидкість В/В

en: Show Tooltips
uk: Показувати підказки

en: Suspend (STOP)
uk: Призупинити (STOP)

en: System Processes
uk: Системні процеси

en: Terminate (TERM)
uk: Перервати (TERM)

en: The CPU usage of a process and all of its threads.
uk: Використання процесора процесом та всіма його відгалуженнями.

en: The amount of private physical memory used by a process, with the amount of shared memory divided by the amount of processes using that shared memory added.
uk: Об'єм приватної фізичної пам'яті, який використано процесом, разом із об'ємом спільної пам'яті поділеною на кількість процесів, які використовують цю спільну пам'ять.

en: The controlling terminal on which this process is running.
uk: Керівний термінал, на якому виконується цей процес.

en: The current CPU usage of the process.
uk: Поточне використання ЦП процесом.

en: The current total CPU usage of the process, divided by the %1 processor core in the machine. | The current total CPU usage of the process, divided by the %1 processor cores in the machine.
uk[0]: Поточне загальне використання ЦП процесом, розділене на %1 ядро процесора у комп’ютері.
uk[1]: Поточне загальне використання ЦП процесом, розділене на %1 ядра процесорів у комп’ютері.
uk[2]: Поточне загальне використання ЦП процесом, розділене на %1 ядер процесорів у комп’ютері.
uk[3]: Поточне загальне використання ЦП процесом, розділене на %1 ядро процесора у комп’ютері.

en: The current total CPU usage of the process.
uk: Поточне використання ЦП процесом.

en: The number of bytes read.  See What's This for more information.
uk: Кількість прочитаних байтів. Див. довідку «Що це?», щоб дізнатися більше.

en: The number of bytes written.  See What's This for more information.
uk: Кількість записаних байтів. Див. довідку «Що це?», щоб дізнатися більше.

en: The priority with which this process is being run. For the normal scheduler, this ranges from 19 (very nice, least priority) to -19 (top priority).
uk: Пріоритет, з яким виконується цей процес. Для звичайного планування діапазон значень: від 19 (великий nice, найнижчий пріоритет) до -19 (найвищий пріоритет).

en: The process name.
uk: Назва процесу.

en: The unique Process ID that identifies this process.
uk: Унікальний ідентифікатор цього процесу.

en: The user who owns this process.
uk: Користувач — власник процесу.

en: Tools
uk: Інструменти

en: Type comma separated search terms or regular expressions to filter the process list
uk: Введіть ключові слова або формальні вирази для пошуку, відокремивши їх комами, для фільтрування списку процесів

en: User 1 (USR1)
uk: Користувач 1 (USR1)

en: User 2 (USR2)
uk: Користувач 2 (USR2)

en: User Processes
uk: Процеси користувачів

en: You do not have the permission to change the CPU Scheduler for the process and there was a problem trying to run as root.
uk: У вас немає достатніх привілеїв для того, щоб змінити режим планування процесорного часу процесу, а з виконанням у режимі адміністратора виникли проблеми.

en: You do not have the permission to change the I/O priority of the process and there was a problem trying to run as root.
uk: У вас немає достатніх привілеїв для того, щоб змінити пріоритет вводу-виводу процесу, а з виконанням у режимі адміністратора виникли проблеми.

en: You do not have the permission to kill the process and there was a problem trying to run as root.
uk: У вас немає достатніх привілеїв для того, щоб вбити процес, а з виконанням у режимі адміністратора виникли проблеми.

en: You do not have the permission to renice the process and there was a problem trying to run as root.
uk: У вас немає достатніх привілеїв для того, щоб змінити пріоритет процесу, а з виконанням у режимі адміністратора виникли проблеми.

en: You must select a process first.
uk: Спочатку вам слід вибрати процес.

[ctx: kilobytes]
en: %1 kB
uk: %1 кБ

[ctx: process heading]
en: CPU %
uk: Процесор %

[ctx: process heading]
en: CPU Time
uk: Процесорний час

[ctx: process heading]
en: Command
uk: Команда

[ctx: process heading]
en: IO Read
uk: ВВ читання

[ctx: process heading]
en: IO Write
uk: ВВ запису

[ctx: process heading]
en: MAC Context
uk: Контекст MAC

[ctx: process heading]
en: Memory
uk: Пам'ять

[ctx: process heading]
en: Name
uk: Назва

[ctx: process heading]
en: Niceness
uk: Пріоритетність

[ctx: process heading]
en: Relative Start Time
uk: Відносний час початку

[ctx: process heading]
en: Shared Mem
uk: Спільна пам'ять

[ctx: process heading]
en: Total Memory
uk: Загалом пам’яті

[ctx: process heading]
en: Username
uk: Ім'я користувача

[ctx: process heading]
en: Virtual Size
uk: Віртуальний розмір

[ctx: process heading]
en: Window Title
uk: Заголовок вікна

[ctx: process heading]
en: X11 Memory
uk: Пам'ять X11

[ctx: scheduler]
en: (Batch) %1
uk: (Пакетне) %1

[ctx: scheduler]
en: Idle
uk: Ліниве

[ctx: tooltip. name,pid]
en: This process is being debugged by %1 (%2)
uk: Цей процес налагоджується %1 (%2)
