Quod Libet 1.0 - en to uk translation catalogue (780 entries)

en: %(count)d song (%(time)s) | %(count)d songs (%(time)s)
uk[0]: %(count)d пісня (%(time)s)
uk[1]: %(count)d пісні (%(time)s)
uk[2]: %(count)d пісень (%(time)s)

en: %(count)d station | %(count)d stations
uk[0]: %(count)d станція
uk[1]: %(count)d станції
uk[2]: %(count)d станцій

en: %.1f dB
uk: %.1f дБ

en: %.1f kHz
uk: %.1f кГц

en: %d Hz
uk: %d Гц

en: %d album | %d albums
uk[0]: %d альбом
uk[1]: %d альбоми
uk[2]: %d альбомів

en: %d day | %d days
uk[0]: %d день
uk[1]: %d дні
uk[2]: %d днів

en: %d disc | %d discs
uk[0]: %d диск
uk[1]: %d диски
uk[2]: %d дисків

en: %d hour | %d hours
uk[0]: %d година
uk[1]: %d години
uk[2]: %d годин

en: %d kbps
uk: %d Кбіт/с

en: %d minute | %d minutes
uk[0]: %d хвилина
uk[1]: %d хвилини
uk[2]: %d хвилин

en: %d second | %d seconds
uk[0]: %d секунда
uk[1]: %d секунди
uk[2]: %d секунд

en: %d selected | %d selected
uk[0]: %d вибрано
uk[1]: %d вибрано
uk[2]: %d вибрано

en: %d song | %d songs
uk[0]: %d пісня
uk[1]: %d пісні
uk[2]: %d пісень

en: %d song with no album | %d songs with no album
uk[0]: %d пісня з невказаним альбомом
uk[1]: %d пісні з невказаним альбомом
uk[2]: %d пісень з невказаним альбомом

en: %d song with no artist | %d songs with no artist
uk[0]: %d пісня з невказаним виконавцем
uk[1]: %d пісні з невказаним виконавцем
uk[2]: %d пісень з невказаним виконавцем

en: %d track | %d tracks
uk[0]: %d доріжка
uk[1]: %d доріжки
uk[2]: %d доріжок

en: %d year | %d years
uk[0]: %d рік
uk[1]: %d роки
uk[2]: %d років

en: %s could not be added. The server may be down, or the location may not be an audio feed.
uk: Не вдається додати <b>%s</b>. Можливо, вказаний сервер не працює, або адреса не є авдіо-стрічкою.

en: (optional) Please provide a short description of what happened when the error occurred:
uk: (необовʼязково) Прохання надати короткий опис того, що трапилося під час помилки:

en: A restart is required for any changes to take effect
uk: Потрібно перезапустити, щоб зміни мали ефект

en: APEv2 to ID3v2
uk: APEv2 в ID3v2

en: API _key:
uk: _Ключ API:

en: Accepts QL Patterns e.g. %s
uk: Приймає шаблони QL, як-от %s

en: Account
uk: Обліківка

en: Accounts:
uk: Обліківки:

en: Add '[paused]'
uk: Додати '[призупинено]'

en: Add Music
uk: Додати музику

en: Add a Location
uk: Додати адресу

en: Add a Tag
uk: Додати тег

en: Add a file or directory to the library
uk: Додати файл або каталог до бібліотеки

en: Add stations
uk: Додати станцію

en: Add to Favorites
uk: Додати до відібраних

en: Add to _Queue
uk: Додати до _черги

en: Added more recently
uk: Останнє додане

en: Advanced Preferences
uk: Розширені налаштування

en: After every play (default)
uk: Після кожного програвання (типово)

en: After every play or skip
uk: Після кожного програвання або пропускання

en: Al_bum
uk: _Альбом

en: Album Collection
uk: Колекція альбомів

en: Album Collection Preferences
uk: Налаштування колекції альбомів

en: Album Display
uk: Відображення альбомів

en: Album List
uk: Список альбомів

en: Album List Preferences
uk: Налаштування списку альбомів

en: Album _Collection
uk: _Колекція альбомів

en: All
uk: Усі

en: All Albums
uk: Усі альбоми

en: All Stations
uk: Усі станції

en: All information about the selected playlist will be deleted and can not be restored.
uk: Уся інформація про вибрані списки відтворення видалиться і не можливо буде відновити.

en: All selected saved searches are empty.
uk: Усі вибрані збережені пошуки порожні.

en: All stations listed are already in your library.
uk: Усі перелічені станції вже є в бібліотеці.

en: Allow editing of advanced config settings.
uk: Дозволити редагування розширених налаштувань.

en: Allows GNOME Shell to search the library.
uk: Дозволяє GNOME Shell шукати в бібліотеці.

en: Allows control of Quod Libet using the MPRIS 2 D-Bus Interface Specification.
uk: Дозволяє керувати Quod Libet через специфікацію інтерфейса MPRIS 2 D-Bus.

en: Already up-to-date.
uk: Вже оновлено.

en: Alternative
uk: Альтернативна

en: Ambient
uk: Навколишнє

en: An Error Occurred
uk: Відбулася помилка

en: An Example Album
uk: Зразок альбому

en: Application Information
uk: Інформація про програму

en: Are you sure you want to delete the playlist '%s'?
uk: Ви дійсно хочете видалити список відтворення '%s'?

en: Artwork URL Cover Source
uk: URL-джерело обкладинки

en: Audio Backend
uk: Авдіо-підписки

en: Audio Compressor
uk: Стиснення звуку

en: Audio Feeds
uk: Авідо-стрічки

en: Audio metadata editor
uk: Редактор авдіо-метаданих

en: Audio tag editor
uk: Редактор аудіо-тегів

en: Authentication failed: Invalid username '%s' or bad password.
uk: Не вдалося автентифікуватися: Неправильне імʼя користувача '%s' або пароль.

en: Authentication failed: invalid URL.
uk: Не вдалося автентифікуватися: неправильна URL.

en: Authentication successful.
uk: Автентифікація успішна.

en: Auto Update Tags in Files
uk: Автоматично оновлювати мітки у файлах

en: Automatic Library Update
uk: Автоматичне оновлення бібліотеки

en: Automatic Rating
uk: Автоматична оцінка

en: BPM
uk: ударів на хвилину

en: Banshee Import
uk: Імпортування з Banshee

en: Begin playing immediately
uk: Починати відтворення відразу

en: Beginning
uk: Початок

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Blues
uk: Блюз

en: Bookmark Name
uk: Назва закладки

en: Bookmark name for point A
uk: Назва закладки для точки A

en: Bookmark name for point B
uk: Назва закладки для точки B

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Browsers
uk: Вибір пісень

en: Buffering
uk: Буферизація

en: Cache Directory
uk: Каталог кешу

en: Can't remove {tagname} from {filename}
uk: Не можливо вилучити {tagname} з {filename}

en: Cannot set the filename of a song.
uk: Не можливо задати назву файлу для пісні.

en: Cannot start synchronization while sorting by <b>Status</b>.
uk: Не можливо почати синхронізацію, коли відсортовано за <b>Станом</b>.

en: Center
uk: По центру

en: Change Language
uk: Змінити мову

en: Change the user interface language.
uk: Змінити мову користувацького інтерфейсу.

en: Charts
uk: Чарти

en: Check for changes in your library
uk: Перевірити наявність змін в бібліотеці

en: Checking mount points
uk: Перевірка точок монтування

en: Choose destination path
uk: Оберіть шлях розташування

en: Classical
uk: Класична

en: Club
uk: Клуб

en: Collapse / Expand all
uk: Згорнути / Розгорнути все

en: College Radio
uk: Коледжне радіо

en: Colors
uk: Кольори

en: Column content
uk: Вміст стовпців

en: Column layout
uk: Компонування стовпців

en: Columnar
uk: Стовпчатий

en: Compression ratio
uk: Ступінь стиснення

en: Configuration Directory
uk: Каталог конфіґурації

en: Confirm action for playlist "%s"
uk: Підтвердіть дію для списку відтворення „%s“

en: Connected
uk: Підʼєднано

en: Connection
uk: Зʼєднання

en: Connection Error
uk: Помилка зʼєднання

en: Connection error
uk: Помилка зʼєднання

en: Controls Quod Libet from the system tray.
uk: Керувати Quod Libet із системного лотка.

en: Controls the tone of your music with an equalizer.
    Click or use keys to customise levels (right-click resets the band).
uk: Керуйте тонами вашої музики через еквалайзер.
    Клацніть або викор. клавіші, щоб пристосувати рівні (права клавіша миші скидає діапазон).

en: Convert Encodings
uk: Перетворити кодування

en: Converts your APEv2 tags to ID3v2 tags. This will delete the APEv2 tags after conversion.
uk: Перетворює ваші мітки APEv2 в мітки ID3v2. Це видалить мітки APEv2 після перетворення.

en: Could not contact service '%s'.
uk: Не можливо звʼязатися з сервером '%s'.

en: Couldn't connect to %s
uk: Не можливо зʼєднатися з %s

en: Couldn't connect to notification daemon.
uk: Не можливо зʼєднатися з демоном сповіщень.

en: Country
uk: Кантрі

en: Cover Grid Preferences
uk: Налаштування сітки обкладинки

en: DUPLICATE
uk: ДУБЛІКАТ

en: Data to be sent:
uk: Дані, що надсилаються:

en: Debug
uk: Зневадження

en: Decrease rating of playing song by one star
uk: Зменшити оцінку граючої пісні на одну зірку

en: Default Theme
uk: Типова тема

en: Deleting
uk: Видалення

en: Destination path:
uk: Шлях розташування:

en: Disc %s
uk: Диск %s

en: Discard tag changes?
uk: Скасувати зміни в тегу?

en: Discogs Cover Source
uk: Джерело обкладинки Discogs

en: Display
uk: Відображення

en: Display brief usage information
uk: Вивести коротку інформацію з користування

en: Display remaining time
uk: Відображати час, що лишився

en: Display version and copyright
uk: Вивести версію та інформацію про авторські права

en: Displays a notification when the song changes.
uk: Відображати сповіщення коли змінюється пісня.

en: Displays song information on your screen when it changes.
uk: Відображає інформацію про пісню на вашому екрані, коли вона змінюється.

en: Don't show any windows on start
uk: Не показувати жодних вікон на початку

en: Done
uk: Готово

en: Downloading station list
uk: Завантаження списку станцій

en: Downloads album covers from various websites.
uk: Завантажує обкладинки альбомів із різних вебсайтів.

en: Downloads covers from Discogs.
uk: Завантажує обкладинки з Discogs.

en: Downloads covers from Last.fm's cover art archive.
uk: Завантажує обкладинки з архіву Last.fm.

en: Downloads covers from MusicBrainz's cover art archive.
uk: Завантажує обкладинки з архіву MusicBrainz.

en: Ed_it Display Pattern…
uk: _Змінити шаблон відображення…

en: Edit Custom Commands
uk: Змінити власні команди

en: Edit Display
uk: Змінити зовнішній вигляд

en: Edit Tags
uk: Редагувати теги

en: Edit _Tags
uk: Редагувати _теги

en: Edit saved patterns…
uk: Змінити збережені шаблони…

en: Edit tags in your audio files
uk: Програма для редагування тегів аудіо-файлів

en: Effects
uk: Ефекти

en: Electronic
uk: Електроніка

en: Enqueue a file or query
uk: Додати в чергу файл або запит

en: Enqueue comma-separated files
uk: Додати в чергу розділені комою файли

en: Ensure the following is in your rygel config file (~/.config/rygel.conf):
uk: Переконайтеся, що наступне є у вашому файлі конфіґурації rygel (~/.config/rygel.conf):

en: Enter Soundcloud auth code:
uk: Введіть код автентифікації Soundcloud:

en: Enter a name for the new folder:
uk: Введіть назву нового каталоги

en: Enter a name for the new playlist:
uk: Введіть назву нового списку відтворення:

en: Enter code…
uk: Увести код…

en: Enter the location of an Internet radio station:
uk: Введіть адресу інтернет-радіостанції:

en: Enter the location of an audio feed:
uk: Введіть адресу авдіо-стрічки:

en: Enter the location of an audio file:
uk: Введіть адресу аудіо-файлу:

en: Equal pane width
uk: Рівна ширина панелей

en: Equalizer
uk: Еквалайзер

en: Error details:
uk: Деталі помилки:

en: Error finding %s. Please check settings
uk: Помилка пошуку %s. Перевірте налаштування

en: Error finding Squeezebox server
uk: Помилка пошуку сервера Squeezebox

en: Error in %s
uk: Помилка в %s

en: Ex Falso Preferences
uk: Налаштування Ex Falso

en: Example Playlist
uk: Зразок списку відтворення

en: Exit Quod Libet
uk: Вийти з Quod Libet

en: Export Path
uk: Шлях для експортування

en: Export path changed from [{old_path}] to [{new_path}] for file [{filename}]
uk: Шлях експортування змінено з [{old_path}] на [{new_path}] для файлу [{filename}]

en: Export path is not absolute
uk: Неабсолютний шлях експортування

en: Export pattern:
uk: Шаблон експортування:

en: Export to HTML
uk: Експортувати в HTML

en: FAILURE
uk: НЕ ВДАЛОСЯ

en: Fades out and pauses your music.
uk: Затухає і призупиняє вашу музику.

en: Favorites
uk: Відібрані

en: File
uk: Файл

en: File System
uk: Файлова система

en: File exists
uk: Файл існує

en: Filename
uk: Назва файлу

en: Filename includes _folder
uk: Назва файлу включає _каталог

en: Files
uk: Файли

en: Filter on a random value
uk: Фільтрувати за випадковим значенням

en: Filter on a tag value
uk: Фільтрувати за значенням мітки

en: Finished song synchronization
uk: Завершено синхронізацію пісні

en: Fixes misinterpreted tag value encodings in the tag editor.
uk: Виправляє неправильно визначене кодування значення мітки в редакторі міток.

en: Flat
uk: Рівно

en: Focus the running player
uk: Помістити фокус на запущеному програвачі

en: Folders
uk: Каталоги

en: Font
uk: Шрифт

en: Found {} songs to synchronize
uk: Знайдено {} пісень для синхронізації

en: Full Bass
uk: Повні баси

en: Funk
uk: Фанк

en: Gajim Status Message
uk: Повідомлення стану Gajim

en: Go to %s
uk: Перейти до %s

en: Gothic
uk: Ґотика

en: Greek
uk: Грецька

en: Headphones
uk: Гарнітура

en: Hide main window
uk: Сховати головне вікно

en: Hide main window on close
uk: Ховати основне вікно при закритті

en: Hip Hop / Rap
uk: Гіп Гоп / Реп

en: Hostname:
uk: Назва хоста:

en: I know what I'm doing
uk: Я знаю що роблю

en: Ignore Error
uk: Іґнорувати помилку

en: Import
uk: Імпортувати

en: Import Failed
uk: Не вдалося імпортувати

en: Import Playlist
uk: Імпортувати список відтворення

en: Importing playlist.
    
    %(current)d/%(total)d songs added.
uk: Імпортується список відтворення.
    
    %(current)d/%(total)d пісень додано.

en: Imports ratings and song statistics from Banshee.
uk: Імпортувати оцінки та статистику пісень із Banshee.

en: Imports ratings and song statistics from Rhythmbox.
uk: Імпортує оцінки і статистику пісень із Rhythmbox.

en: In Order
uk: По порядку

en: Increase rating of playing song by one star
uk: Збільшити оцінку граючої пісні на одну зірку

en: Indian
uk: Індійська

en: Indie
uk: Інді

en: Information
uk: Інформація

en: Inhibit Screensaver
uk: Заборонити зберігач екрана

en: Inhibit Screensaver/Suspend
uk: Заборонити зберігач екрана/засинання

en: Inhibit Suspend
uk: Заборонити засинання

en: Interactive Python console. Opens a new window.
uk: Інтерактивна консоль Python. Відкриває нове вікно.

en: Internet Radio
uk: Інтернет-радіо

en: Internet Radio Log
uk: Журнал Інтернет-радіо

en: Invalid argument for '%s'.
uk: Неправильний арґумент для '%s'.

en: Invalid pattern
uk: Неправильний шаблон

en: Invalid tag
uk: Неправильний тег

en: Invalid tag <b>%s</b>
    
    The files currently selected do not support editing this tag.
uk: Неправильний тег <b>%s</b>
    
    Вибрані файли не підтримують редагування цього тега.

en: Invalid tags
uk: Неправильні теги

en: Invalid tags <b>%s</b>
    
    The files currently selected do not support editing these tags.
uk: Недопустимі теги <b>%s</b>
    
    Вибрані файли не підтримують редагування цих тегів.

en: Invalid value
uk: Неправильне значення

en: Invalid value: <b>%(value)s</b>
    
    %(error)s
uk: Неправильне значення: <b>%(value)s</b>
    
    %(error)s

en: Japanese
uk: Японська

en: Jazz
uk: Джаз

en: Jump to next song
uk: Перейти до наступної пісні

en: Jump to previous song
uk: Перейти до попередньої пісні

en: Jump to previous song or restart if near the beginning
uk: Перейти до попередньої пісні або перезапустити, якщо біля початку

en: Karaoke
uk: Караоке

en: Large Hall
uk: Великий зал

en: Last.fm Cover Source
uk: Джерело обкладинки Last.fm

en: Last.fm Sync
uk: Синхронізація з Last.fm

en: Latin
uk: Латинська

en: Launch Visualisations
uk: Запустити візуалізацію

en: Launch external visualisations.
uk: Запустити зовнішню візуалізацію.

en: Left
uk: Зліва

en: Level of the effect
uk: Рівень ефекту

en: Library
uk: Бібліотека

en: Library Browser
uk: Оглядач бібліотеки

en: List available browsers
uk: Список доступних оглядачів

en: List tags
uk: Список міток

en: Listen to, browse, or edit your audio collection
uk: Програма для прослуховування і керування аудіо-колекцією

en: Live
uk: Наживо

en: Loading result…
uk: Завантаження результатів…

en: Local _IP:
uk: _Локальна IP:

en: Log in to %s
uk: Увійти в %s

en: Log out of %s
uk: Вийти з %s

en: Longer albums
uk: Довгі альбоми

en: Lounge
uk: Відпочинок

en: Lullaby
uk: Колискова

en: Lyrics
uk: Текст пісні

en: MM:SS
uk: ХХ:СС

en: MPD Server
uk: Сервер MPD

en: MPRIS D-Bus Support
uk: Підтримка MPRIS D-Bus

en: MQTT Configuration
uk: Конфіґурація MQTT

en: MQTT Publisher
uk: Публікатор MQTT

en: Merge
uk: Обʼєднати

en: Metal
uk: Метал

en: Mode:
uk: Режим:

en: Music Player
uk: Музичний програвач

en: Music is playing
uk: Грає музика

en: MusicBrainz Cover Source
uk: Джерело обкладинки MusicBrainz

en: MusicBrainz IDs must be in UUID format.
uk: Ідентифікатори MusicBrainz повинні бути в форматі UUID (унікальний ідентифікатор).

en: MusicBrainz Sync
uk: Синхронізація з MusicBrainz

en: MusicBrainz TRM ID
uk: Ідентифікатор TRM MusicBrainz

en: MusicBrainz album status
uk: Статус альбому MusicBrainz

en: MusicBrainz album type
uk: Тип альбому MusicBrainz

en: MusicBrainz release status must be 'official', 'promotional', or 'bootleg'.
uk: Статус випуску MusicBrainz повинен бути 'official', 'promotional', або ж 'bootleg'.

en: My tracks
uk: Мої доріжки

en: N/A
uk: Немає

en: Never
uk: Ніколи

en: New
uk: Новий

en: New Feed
uk: Нова стрічка

en: New Folder
uk: Створення каталогу

en: New Name
uk: Нова назва

en: New Playlist
uk: Новий список відтворення

en: New Station
uk: Нова станція

en: News
uk: Новини

en: Next
uk: Наступна

en: No Category
uk: Без категорії

en: No Internet radio stations were found at %s.
uk: За адресою %s інтернет-радіостанцій не знайдено.

en: No Songs
uk: Немає пісень

en: No export pattern provided
uk: Не надано шаблону експортування

en: No lyrics found for this song.
uk: Для цієї пісні текст не знайдено.

en: No plugins found.
uk: Розширень не знайдено

en: No saved searches selected
uk: Не вибрано збережених пошуків

en: No song:
uk: Нема пісні:

en: No songs are selected.
uk: Не вибрано жодної пісні

en: No songs in the selected saved searches
uk: Нема пісень у вибраному збереженому пошуку

en: No stations found
uk: Станцій не знайдено

en: No time information
uk: Немає інформації про час

en: No-song Text
uk: Текст, коли нема пісні

en: Not playing
uk: Не грає

en: Nothing to add
uk: Нічого додавати

en: Notification text
uk: Текст сповіщення

en: Oldies
uk: Стара

en: On <i>a_ll</i> song changes
uk: В <i>_усіх</i> змінах пісні

en: Once, when album fully rated
uk: Раз, коли альбом повністю оцінено

en: Only on <i>_automatic</i> song changes
uk: Лише в <i>_автоматичних</i> змінах пісні

en: Only on <i>_manual</i> song changes
uk: Лише в <i>_ручних</i> змінах пісні

en: Only use year for "date" tag
uk: Використовувати лише рік для мітки „дата“

en: Only when the main window is not _focused
uk: Лише коли основне вікно не під _фокусом

en: Open a new browser
uk: Відкрити новий оглядач

en: Options
uk: Параметри

en: Other…
uk: Інші…

en: P_assword:
uk: П_ароль:

en: Party
uk: Вечірка

en: Password:
uk: Пароль:

en: Path Patterns
uk: Шлях шаблонів

en: Path is not absolute
uk: Неабсолютний шлях

en: Pattern:
uk: Шаблон:

en: Pause playback
uk: Призупинити програвання

en: Paused Pattern
uk: Шаблон призупинення

en: Paused:
uk: Призупинено:

en: Pauses playback while the GNOME screensaver is active.
uk: Призупиняє програвання коли активний зберігач екрана GNOME.

en: Pending copy
uk: Очікує на копіювання

en: Pending delete
uk: Очікує на видалення

en: Picture Saver
uk: Зберігач зображень

en: Plain text for status when there is no current song
uk: Простий текст для стану, коли нема поточної пісні

en: Plain text for when there is no current song
uk: Простий текст, коли нема поточної пісні

en: Play a file
uk: Відтворити файл

en: Play some albums more than others
uk: Грати деякі альбоми частіше за інші

en: Played more often
uk: Найчастіше відтворювалося

en: Played more recently
uk: Найостанніше відтворене

en: Playing Pattern
uk: Грати шаблон

en: Playing:
uk: Грає:

en: Playlist Browser Preferences
uk: Налаштування оглядача списків відтворення

en: Playlist display
uk: Відображення списків відтворення

en: Playlist name (will overwrite existing)
uk: Назва списку відтворення (перезапише наявну)

en: Playlists
uk: Списки відтворення

en: Please enter a query.
uk: Введіть запит.

en: Please select at least one saved search.
uk: Будь ласка, виберіть останній збережений пошук.

en: Please specify the directory where songs should be exported.
uk: Будь ласка, вкажіть каталог куди експортувати пісні.

en: Please visit the Plugins window to set QLScrobbler up. Until then, songs will not be submitted.
uk: Будь ласка, відвідайте вікно Втулки, щоб налаштувати QLScrobbler. До цього часу пісні не надсилатимуться.

en: Plugin Errors
uk: Помилки розширень

en: Pop
uk: Поп

en: Port:
uk: Порт:

en: Prefer dark theme version
uk: Надавати перевагу темній версії теми

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Preview
uk: Попередній вигляд

en: Print filenames of results of query to stdout
uk: Виводити назви файлів з результатів запитів у буфер виводу

en: Print player status
uk: Показати стан програвача

en: Print the active text query
uk: Вивести текст активного запиту

en: Print the contents of the queue
uk: Показати вміст черги

en: Print the current playlist
uk: Показати поточний список відтворення

en: Print the playing song and exit
uk: Показати, яка пісня відтворюється, і вийти

en: Produced by %s
uk: Продюсер: %s

en: Properties
uk: Властивості

en: Publishes status messages to an MQTT topic.
uk: Публікує повідомлення стану в темі MQTT.

en: Punk
uk: Панк

en: Python Console
uk: Консоль Python

en: Python Console Sidebar
uk: Бічна панель консолі Python

en: Quod Libet can only import playlists in the M3U/M3U8 and PLS formats.
uk: Quod Libet здатне імпортувати списки відтворення лише у форматах M3U та PLS.

en: Quod Libet is a music management program. It provides several different ways to view your audio library, as well as support for Internet radio and audio feeds. It has extremely flexible metadata tag editing and searching capabilities.
uk: Quod Libet — це програма керування музикою. Вона надає різні способи для перегляду вашої авдіо-бібліотеки, а також підтримку Інтернет-радіо та авдіо-підписки. Також має надзвичайно гнучкі можливості для редагування та пошуку міток метаданих.

en: Quod Libet is not running (add '--run' to start it)
uk: Quod Libet не запущено (щоб запустити додайте '--run')

en: R_atio:
uk: _Оцінка:

en: Random Al_bum
uk: Випадковий _альбом

en: Random Album
uk: Випадковий альбом

en: Random Album Playback
uk: Програвання випадкового альбому

en: Random _Artist
uk: Випадковий _виконавець

en: Random _Genre
uk: Випадковий _жанр

en: Randomly shuffles a playlist.
uk: Перемішує список відтворення.

en: Rated higher
uk: Вища оцінка

en: Refresh and rescan library
uk: Оновити і пересканувати бібліотеку

en: Reggae
uk: Реґі

en: Reggae / Dancehall
uk: Реґі / Денсгол

en: Reggaeton
uk: Реґетон

en: Release
uk: Випуск

en: Religious
uk: Релігійна

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Reload album _cover | Reload album _covers
uk[0]: Перезавантажити о_бкладинку альбому
uk[1]: Перезавантажити о_бкладинки альбомів
uk[2]: Перезавантажити о_бкладинки альбомів

en: Remove active browser filters
uk: Вилучити активні фільтри оглядача

en: Remove all tags
uk: Вилучити всі мітки

en: Remove from Favorites
uk: Вилучити з відібраних

en: Remove tags
uk: Вилучити мітки

en: Removes duplicate entries in a playlist.
uk: Вилучає однакові записи в списку відтворення.

en: Removes main vocals from audio.
uk: Вилучає основний вокал з авдіо.

en: Removing "{}"
uk: Вилучення „{}“

en: Rename Files
uk: Перейменувати файли

en: Replace _underscores with spaces
uk: Замінити підкреслення на пробіл

en: Replace spaces with _underscores
uk: Замінити пробіли на підкреслення

en: Replay Gain gains must be entered in 'x.yy dB' format.
uk: Підсилення Replay Gain слід вводити в форматі 'x.yy dB'.

en: Replay Gain peaks must be entered in 'x.yy' format.
uk: Піки Replay Gain слід вводити в форматі 'x.yy'

en: Reset to defaults
uk: Скинути до типових

en: Restart
uk: Перезапустити

en: Revert to default pattern
uk: Повернути до типового шаблона

en: Rhythmbox Import
uk: Імпортувати з Rhythmbox

en: Right
uk: Зправа

en: Rock
uk: Рок

en: Romanize _Japanese text
uk: Романізувати _японський текст

en: Save as JPEG
uk: Зберегти як JPEG

en: Save ratings and play _counts in tags
uk: Зберігати оцінки та _к-сть відтворень у мітках

en: Saved Values
uk: Збережені значення

en: Saves the cover image of the current song to a file.
uk: Зберігає зображення обкладинки поточної пісні у файл.

en: Saving <b>%s</b> failed. The file may be read-only, corrupted, or you do not have permission to edit it.
uk: Не вдалося зберегти <b>%s</b>. Можливо, файл відкритий тільки для читання, зіпсовано, або у вас недостатньо прав на його зміну.

en: Saving failed
uk: Не вдалося зберегти

en: Saving the songs you changed.
uk: Збереження змінених вами пісень.

en: Scanning %s
uk: Сканування %s

en: Scanning library
uk: Сканування бібліотеки

en: Schlager
uk: Шляґер

en: Screensaver Pause
uk: Призупинити зберігач екрана

en: Scroll _Wheel
uk: _Коліщатко миші

en: Scroll wheel adjusts volume
uk: Коліщатко миші регулює гучність

en: Scroll wheel changes song
uk: Коліщатко миші змінює пісню

en: Search
uk: Пошук

en: Search your audio library
uk: Шукати в бібліотеці

en: Seek within the playing song
uk: Переміститись всередині відтворюваної пісні

en: Select Directories
uk: Вибір каталогів

en: Select _All
uk: Вибрати _все

en: Selected Discography
uk: Вибрані альбоми

en: Select…
uk: Вибрати…

en: Set or toggle shuffle mode
uk: Задати або перемкнути перемішаний режим

en: Set repeat mode type
uk: Задати тип режиму повторення

en: Set shuffle mode type
uk: Задати тип перемішаного режиму

en: Set the current browser
uk: Встановити режим перегляду бібліотеки

en: Set the volume
uk: Задати гучність

en: Settings updated
uk: Налаштування оновлено

en: Short description…
uk: Короткий опис…

en: Show "All Albums" Item
uk: Показувати пункт „Усі альбоми“

en: Show "_Next" button
uk: Показувати кнопку „_Наступна“

en: Show _Errors
uk: _Помилки

en: Show _programmatic tags
uk: Показувати _програмні теги

en: Show album _covers
uk: Показувати _обкладинки альбомів

en: Show album _text
uk: Показувати _текст альбому

en: Show current position
uk: Показувати поточну позицію

en: Show main window
uk: Показати головне вікно

en: Show notifications
uk: Показувати сповіщення

en: Show or hide the queue
uk: Показати/сховати чергу

en: Show time labels
uk: Показувати позначки часу

en: Size (px):
uk: Розмір (px):

en: Ska
uk: Ска

en: Skip
uk: Пропустити

en: Skipped existing file
uk: Пропущені існуючі файли

en: Skipped more often
uk: Найчастіше пропускалося

en: Slavic
uk: Словʼянська

en: Small
uk: Малий

en: Soft
uk: Легко

en: Soft Rock
uk: Легкий рок

en: Song List
uk: Список пісень

en: Song Notifications
uk: Сповіщення пісні

en: Songs
uk: Пісні

en: Songs matching this filter will not be submitted
uk: Пісні, що відповідають цьому фільтру не надсилатимуться

en: Songs not in an album
uk: Пісні, що не входять в альбом

en: Songs with MBIDs:
uk: Пісні з MBID:

en: Sort _by…
uk: Сортувати _за…

en: Soul
uk: Соул

en: Soundcloud Browser
uk: Оглядач Soundcloud

en: Soundcloud authorisation
uk: Авторизація Soundcloud

en: Source File
uk: Джерельний файл

en: Sources
uk: Джерела

en: Split Arranger out of Ar_tist
uk: Відділити аранжувальника від _виконавця

en: Split Disc out of _Album
uk: Відділити номер диску від альбому

en: Split _Performer out of Artist
uk: Відділити поле "виконавець " від поля "артист"

en: Split _Version out of Title
uk: Відділити _версію від назви

en: Split into _Multiple Values
uk: _Розділити на кілька значень

en: Split into multiple _values
uk: _Розділити на кілька значень

en: Squeezebox Sync
uk: Синхронізація з Squeezebox

en: Start Import
uk: Почати імпортування

en: Start Quod Libet if it isn't running
uk: Запустити Quod Libet, якщо не запущено

en: Start fro_m:
uk: Починати _з:

en: Start playback
uk: Почати програвання

en: Start synchronization
uk: Почати синхронізацію

en: Start without plugins
uk: Запустити без втулок

en: Started more recently
uk: Недавно грало

en: Starting song synchronization
uk: Початок синхронізації пісні

en: Station lists can only contain locations of stations, not other station lists or playlists. The following locations cannot be loaded:
    %s
uk: Списки станцій можуть містити лише адреси станцій, але не списки станцій або списки програвання. Не вдалося завантажити такі станції:
    %s

en: Status
uk: Стан

en: Status Patterns
uk: Шаблони стану

en: Status Text
uk: Текст стану

en: Status text when a song is paused. Accepts QL Patterns e.g. %s
uk: Текст стану, коли пісню призупинено. Приймаються шаблони QL, як-от %s

en: Status text when a song is started.
uk: Текст стану, коли почалася пісня.

en: Stop after the playing song
uk: Зупинити після відтворення пісні

en: Stop playback
uk: Зупинити програвання

en: Stop preview
uk: Зупинити передперегляд

en: Stop synchronization
uk: Зупинити синхронізацію

en: Stopped song synchronization
uk: Зупинено синхронізацію пісні

en: Stopping song synchronization
uk: Зупинено синхронізацію пісні

en: Stream
uk: Потік

en: Strip _Windows-incompatible characters
uk: Замінити _Windows-несумісні символи

en: Strip _diacritical marks
uk: Замінити _діакритичні знаки

en: Strip non-_ASCII characters
uk: Замінити не-_ASCII символи

en: Submission
uk: Надсилання

en: Submit Error Report
uk: Надіслати звіт про помилку

en: Success
uk: Успішно

en: Successfully imported ratings and statistics for %d song | Successfully imported ratings and statistics for %d songs
uk[0]: Успішно імпортовано оцінки і статистику для %d пісні
uk[1]: Успішно імпортовано оцінки і статистику для %d пісень
uk[2]: Успішно імпортовано оцінки і статистику для %d пісень

en: Successfully imported ratings and statistics for %d songs
uk: Успішно імпортовано оцінки і статистику для %d пісень

en: Supported Formats
uk: Підтримувані формати

en: Supported file formats include Ogg Vorbis/Opus/Speex/FLAC, MP3, FLAC, MOD/XM/IT, Musepack, Wavpack, MPEG-4 AAC, Monkeys Audio, WMA, SPC, MIDI.
uk: До підтримуваних форматів файлів входять Ogg Vorbis/Opus/Speex/FLAC, MP3, FLAC, MOD/XM/IT, Musepack, Wavpack, MPEG-4 AAC, Monkeys Audio, WMA, SPC, MIDI.

en: Sync complete.
uk: Синхронізацію завершено.

en: Synchronization has finished.
uk: Синхронізацію завершено.

en: Synchronization has:
uk: Синхронізація має:

en: Synchronization in progress.
uk: Синхронізація в процесі.

en: Synchronization was stopped.
uk: Синхронізацію зупинено.

en: Synchronization will:
uk: Синхронізація буде:

en: Synchronize the following saved searches:
uk: Синхронізує наступні збережені пошуки:

en: Synchronized Lyrics
uk: Синхронізовані тексти пісень

en: Synchronizing
uk: Синхронізація

en: System Default
uk: Типово для системи

en: Tag
uk: Мітка

en: Tag "%s" not found.
uk: Мітку „%s“ не знайдено.

en: Tag Editing
uk: Редагування тегів

en: Tag may not be accurate
uk: Тег може бути невірним

en: Tag pattern with optional markup e.g. <tt>composer</tt> or
    <tt>%s</tt>
uk: Взірець мітки з необовʼязковою розміткою, напр. <tt>композитор</tt> або
    <tt>%s</tt>

en: Tags From Path
uk: Теги з імен файлів

en: Tags are added to existing ones
uk: Теги будуть додані до існуючих

en: Tags have been changed but not saved. Save these files, or revert and discard changes?
uk: Теги було змінено, але зміни не були збережені. Зберегти їх чи повернути зміни?

en: Tags replace existing ones
uk: Теги замінять існуючі

en: Talk / News
uk: Розмови / Новини

en: Techno
uk: Техно

en: Telepathy Status Messages
uk: Повідомлення стану Telepathy

en: Tested Clients
uk: Пробні клієнти

en: Text
uk: Текст

en: Text when a song is paused.
uk: Текст, коли пісню призупинено.

en: Text:
uk: Текст:

en: The 40 songs you've played most (more than 40 may be chosen if there are ties)
uk: 40 пісень, що відтворювались найчастіше (може бути вибрано більше 40,якщо є пісні, що відтворювались однакову кількість разів)

en: The date must be entered in 'YYYY', 'YYYY-MM-DD' or 'YYYY-MM-DD HH:MM:SS' format.
uk: Дату слід вводити в форматі 'РРРР', 'РРРР-ММ-ДД' або 'РРРР-ММ-ДД ГГ:ХХ:СС'

en: The files selected cannot be copied to other song lists or the queue.
uk: Вибрані файли не можуть скопіюватися до іншого списку пісень або черги.

en: The name of this command
uk: Назва цієї команди

en: The pattern
    	<b>%s</b>
    contains / but does not start from root. To avoid misnamed folders, root your pattern by starting it with / or ~/.
uk: Шаблон
    	<b>%s</b>
    містить /, але починається не з кореневого каталогу. Для запобігання помилок в назвах каталогів, почніть шаблон з кореневого каталогу.

en: The pattern
    	<b>%s</b>
    is invalid. Possibly it contains the same tag twice or it has unbalanced brackets (&lt; / &gt;).
uk: Шаблон
    	<b>%s</b>
    є недопустимим. Можливо, він містить незакриті лапки (&lt; / &gt;) або повторений двічі тег.

en: The pattern
    
    <b>{}</b>
    
    contains "/" but does not start from root. Please provide an absolute destination path by making sure it starts with / or ~/.
uk: Шаблон
    
    <b>{}</b>
    
    містить „/“, але починається не з кореневого каталогу. Для запобігання помилок в назвах каталогів, почніть шаблон з кореневого каталогу.

en: The pattern you entered was invalid. Make sure you enter &lt; and &gt; as \&lt; and \&gt; and that your tags are balanced.
    
    %s
uk: Введений вами шаблон є невірним. Переконайтесь, що ви ввели &lt; та &gt; як \&lt; и \&gt;, а також що відкриті теги вже закриті.
    
    %s

en: Theme Switcher
uk: Перемикач теми

en: Time
uk: Час

en: Title includes _version
uk: Назва включає _версію

en: Toggle main window visibility
uk: Показати/сховати головне вікно

en: Toggle play/pause mode
uk: Перемкнути режим грати/призупинити

en: Topic
uk: Тема

en: Total length:
uk: Загальна тривалість:

en: Total size:
uk: Загальний розмір:

en: Track
uk: Трек

en: Track %s
uk: Трек %s

en: Track List
uk: Список доріжок

en: Track Numbers
uk: Номери треків

en: Track unavailable
uk: Трек недоступний

en: Try %s --help.
uk: Спробуйте %s --help.

en: Turkish
uk: Турецька

en: Turn down volume
uk: Зменшити гучність

en: Turn repeat off, on, or toggle it
uk: Увімкнути/вимкнути/перемикнути повторення

en: Turn up volume
uk: Збільшити гучність

en: Unable to add feed
uk: Не вдалося додати стрічку

en: Unable to add location
uk: Не вдалося додати адресу

en: Unable to add songs
uk: Не вдається додати пісні

en: Unable to add tag
uk: Не вдалося додати тег

en: Unable to copy songs
uk: Не вдалося скопіювати пісню

en: Unable to create folder
uk: Не вдалося створити каталог

en: Unable to delete folder
uk: Не вдалося видалити каталог

en: Unable to edit song
uk: Не вдалося редагувати пісню

en: Unable to import playlist
uk: Не вдалося імпортувати список відтворення

en: Unable to rename file
uk: Не вдалося перейменувати файл

en: Unable to rename playlist
uk: Не вдалося перейменувати список відтворення

en: Unable to save song
uk: Не вдалося зберегти пісню

en: Unable to sync
uk: Не можливо синхронізувати

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown %s
uk: Невідомий %s

en: Unqueue a file or query
uk: Видалити з черги файл або запит

en: Usage
uk: Використання

en: User_name:
uk: _Імʼя користувача:

en: Value
uk: Значення

en: Value for %s?
uk: Значення для %s?

en: Value is a regular expression
uk: Значення є регулярним виразом

en: Various details regarding the error and your system will be send to a third party online service (<a href='https://www.sentry.io'>www.sentry.io</a>). You can review the data before sending it below.
uk: Різні деталі щодо помилки і вашої системи буде надіслано сторонньому сервісу в мережі (<a href='https://www.sentry.io'>www.sentry.io</a>). Можете переглянути дані перед надсиланням.

en: Various information about the application and its environment.
uk: Різна інформація про програму та її середовище.

en: Visible Columns
uk: Стовпець

en: Waiting to start %s
uk: Очікування початку %s

en: Weights
uk: Вага

en: What do you want to do with that %d song? | What do you want to do with those %d songs?
uk[0]: Що ви хочете робити з цією %d піснею?
uk[1]: Що ви хочете робити з цими %d піснями?
uk[2]: Що ви хочете робити з цими %d піснями?

en: When the playing song changes, scroll to it in the song list
uk: При зміні пісні переходити до неї в списку програвання

en: Wide
uk: Широкий

en: Wide Mode
uk: Широкий режим

en: Would you like to load a list of popular radio stations?
uk: Бажаєте завантажити список популярних радіо-станцій?

en: Write
uk: Записати

en: Wrong system time. Submissions may fail until it is corrected.
uk: Неправильний системний час. Надсилання може не відбуватися поки це не виправиться.

en: You can ignore this error, but the application might be unstable until it is restarted. Submitting an error report will only take a few seconds and would help us a lot.
uk: Ви можете проіґнорувати цю помилку, але програма може бути нестабільною поки не перезапуститься. Надсилання звіту про помилку займе кілька секунд і може дуже нам допомогти.

en: Your current working directory is:
uk: Ваш поточний робочий каталог:

en: [+|-][HH:]MM:SS
uk: [+|-][ГГ:]ХХ:СС

en: [Invalid Encoding]
uk: [Неправильне кодування]

en: [option]
uk: [параметр]

en: [options]
uk: [параметри]

en: _About
uk: _Про програму

en: _Add
uk: _Додати

en: _Add to Library
uk: _Додати до бібліотеки

en: _Album Headers
uk: _Альбом

en: _Album List
uk: Список а_льбомів

en: _Align text:
uk: _Вирівнювання тексту:

en: _Allow multiple queries
uk: _Дозволити кілька запитів

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: _Artist
uk: _Виконавець

en: _Artist pattern:
uk: Шаблон _виконавця:

en: _Audio Feeds
uk: _Авдіо-стрічки

en: _Body:
uk: _Тіло:

en: _Browse Library
uk: _Переглянути бібліотеку

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Continue
uk: _Продовжити

en: _Control
uk: _Керування

en: _Convert Encoding…
uk: _Перетворити кодування…

en: _Cover size:
uk: Розмір _обкладинки:

en: _Custom
uk: _Власний

en: _Database path:
uk: _Шлях до бази даних:

en: _Date
uk: _Дата

en: _Date Added
uk: _Дата додавання

en: _Date Headers
uk: _Дата

en: _Delay:
uk: _Затримка:

en: _Delete
uk: _Видалити

en: _Delete selected
uk: _Видалити вибране

en: _Details
uk: _Деталі

en: _Disc
uk: _Диск

en: _Edit image after saving
uk: _Змінити зображення після збереження

en: _Email:
uk: _Електронна пошта:

en: _File Headers
uk: _Файл

en: _File System
uk: _Файлова система

en: _Filename
uk: Назва _файлу

en: _Filter on %s
uk: _Фільтрувати по %s

en: _Filters
uk: _Фільтри

en: _Font:
uk: _Шрифт:

en: _Genre
uk: _Жанр

en: _Global filter:
uk: _Загальний фільтр

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Import
uk: _Імпортувати

en: _In Order
uk: _По порядку

en: _Information
uk: _Інформація

en: _Internet Radio
uk: _Інтернет-радіо

en: _Jump to Playing Song
uk: _Перейти до відтворюваної пісні

en: _Jump to playing song automatically
uk: Автоматично переходити _до відтворюваної 
    пісні

en: _Length
uk: _Тривалість

en: _Level:
uk: _Рівень:

en: _Limit Results
uk: _Обмежити результати

en: _Limit:
uk: _Обмеження:

en: _Load Stations
uk: _Завантажити станції

en: _Move to Trash
uk: _Перемістити в Trash

en: _Name:
uk: _Назва:

en: _New
uk: _Нова

en: _New Playlist…
uk: _Новий список відтворення…

en: _New Station…
uk: _Нова станція…

en: _Next
uk: _Наступна

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _Offline mode (don't submit anything)
uk: Режим _Поза мережею (нічого не надсилається)

en: _Original Date
uk: _Ориґінальна дата

en: _Others:
uk: _Інші:

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _People Headers
uk: _Люди

en: _Playcount
uk: _Кількість відтворень

en: _Playlists
uk: _Списки відтворення

en: _Plugins
uk: _Розширення

en: _Port:
uk: _Порт:

en: _Position:
uk: _Позиція:

en: _Preferences
uk: Нала_штування

en: _Preview
uk: _Попередній перегляд

en: _Production Headers
uk: _Виробництво

en: _Program:
uk: _Програма:

en: _Queue
uk: _Черга

en: _Quit
uk: _Вийти

en: _Random
uk: _Випадково

en: _Rating
uk: О_цінка

en: _Refresh
uk: _Оновити

en: _Remove
uk: Ви_лучити

en: _Remove from Playlist
uk: _Вилучити зі списку відтворення

en: _Rename
uk: _Перейменувати

en: _Repeat
uk: _Повторювати

en: _Reset EQ
uk: _Скинути EQ

en: _Save
uk: _Зберегти

en: _Send
uk: _Надіслати

en: _Service:
uk: _Сервіс:

en: _Shadows
uk: _Тіні

en: _Show %(application-name)s
uk: _Показати %(application-name)s

en: _Show notification
uk: _Показувати сповіщення

en: _Shuffle
uk: _Випадково

en: _Submit
uk: _Надіслати

en: _Tag:
uk: _Тег

en: _Text:
uk: _Текст:

en: _Theme:
uk: _Тема:

en: _Threshold:
uk: _Поріг:

en: _Title
uk: _Назва

en: _Title pattern:
uk: Шаблон _назви:

en: _Title-case tags
uk: Замінити першу букву кожного слова великою

en: _Title:
uk: _Назва:

en: _Top 40
uk: 40 _кращих

en: _Total tracks:
uk: _Всього треків:

en: _Track
uk: _Номер треку

en: _Track Headers
uk: _Трек

en: _Track List
uk: Список _доріжок

en: _Update Stations
uk: _Оновити станції

en: _Update strategy:
uk: _Оновити стратегію:

en: _Value:
uk: _Значення:

en: _Verify account data
uk: _Перевірити дані обліківки

en: _Verify settings
uk: _Перевірити налаштування

en: _View
uk: _Вигляд

en: _Weight
uk: За _оцінками

en: a music library and player
uk: музична бібліотека та програвач

en: added
uk: доданий

en: album
uk: альбом

en: album artist
uk: автор альбому

en: album gain
uk: підсилення альбому

en: album peak
uk: пік альбому

en: albums
uk: альбоми

en: an audio tag editor
uk: редактор авдіо-міток

en: arranger
uk: аранжувальник

en: arrangers
uk: аранжувальники

en: artist
uk: артист

en: artists
uk: виконавці

en: author
uk: автор

en: authors
uk: автори

en: avoid
uk: уникати

en: bitrate
uk: бітрейт

en: by %s
uk: %s

en: chat
uk: чат

en: codec
uk: кодек

[ctx: command]
en: tag
uk: мітка

en: composer
uk: композитор

en: composers
uk: композитори

en: conductor
uk: диригент

en: conductors
uk: диригенти

en: contact
uk: зв'язок

en: copyright
uk: авторське право

en: date
uk: дата

en: delete
uk: видалити

en: description
uk: опис

en: different across %d song | different across %d songs
uk[0]: різне у %d пісні
uk[1]: різне у %d пісень
uk[2]: різне у %d пісень

en: directory
uk: каталог

en: disc
uk: диск

en: discs
uk: диски

[ctx: edittags]
en: _Save
uk: _Зберегти

en: empty
uk: порожньо

en: file size
uk: розмір файлу

en: filename
uk: назва файлу

en: full name
uk: повна назва

en: genre
uk: жанр

en: grouping
uk: групування

en: label ID
uk: ID видавця

en: language
uk: мова

en: last played
uk: востаннє відтворено

en: last started
uk: востаннє запущено

en: length
uk: тривалість

en: license
uk: ліцензія

en: location
uk: розташування

en: lyricist
uk: автор слів

en: lyricists
uk: автори слів

en: missing from %d song | missing from %d songs
uk[0]: відсутнє у %d пісні
uk[1]: відсутнє у %d пісень
uk[2]: відсутнє у %d пісень

en: modified
uk: змінено

en: mount point
uk: точка монтування

en: offline
uk: поза мережею

en: online
uk: у мережі

en: organization
uk: організація

en: original album
uk: оригінальний альбом

en: original artist
uk: оригінальний виконавець

en: original release date
uk: оригінальна дата випуску

en: parameter
uk: параметр

en: path
uk: шлях

en: paused
uk: призупинено

en: people
uk: люди

en: performer
uk: виконавець

en: performers
uk: виконавці

en: plays
uk: відтворень

en: prefer
uk: надавати перевагу

en: query
uk: запит

en: rating
uk: рейтинг

en: recording date
uk: дата запису

en: release country
uk: країна випуску

en: seconds before starting next album
uk: секунд перед початком наступного альбому

en: skips
uk: перервано

en: tag=value
uk: мітка=значення

en: title
uk: назва

en: track
uk: трек

en: track gain
uk: підсилення треку

en: track peak
uk: пік треку

en: tracks
uk: треки

en: version
uk: версія

en: website
uk: вебсайт

en: year
uk: рік

en: {plugin_name} for {songs} ({app})
uk: {plugin_name} для {songs} ({app})
