xarchiver - en to uk translation catalogue (274 entries)

en: 
    <span color='red' style='italic'>Please install xdg-utils package so that
    Xarchiver can recognize more file types.</span>
uk: 
    <span color='red' style='italic'>Встановіть пакет xdg-utils, щоб
    Xarchiver міг працювати з більшою кількістю типів файлів.</span>

en: 
    Name:
uk: 
    Імʼя:

en: "%s" is already open!
uk: "%s" вже відкрито!

en: %d dir %s (%s) | %d dirs %s (%s)
uk[0]: %d каталог %s (%s)
uk[1]: %d каталоги %s (%s)
uk[2]: %d каталогів %s (%s)

en: %d file | %d files
uk[0]: Додати %d файл
uk[1]: Додати %d файли
uk[2]: Додати %d файлів

en: %d file %s (%s) | %d files %s (%s)
uk[0]: %d файл %s (%s)
uk[1]: %d файлів %s (%s)
uk[2]: %d файлів %s (%s)

en: <span weight='bold' size='larger'>Enter password for:</span>
uk: <span weight='bold' size='larger'>Введіть пароль для:</span>

en: <span weight='bold' size='larger'>Password required for:</span>
uk: <span weight='bold' size='larger'>Необхідний пароль для:</span>

en: <th>Files:</th>
uk: <th>Файли:</th>

en: <th>Size:</th>
uk: <th>Розмір:</th>

en: A GTK+ only archive manager
uk: Програма для управління архівами, що використовує GTK+

en: A GTK+ only lightweight archive manager
uk: Легка програма для управління архівами, що використовує GTK+

en: A_ction
uk: Д_ії

en: A_dd
uk: Д_одати

en: Actions
uk: Дії

en: Add
uk: _Додати

en: Add files
uk: Додати файли

en: Add the given files by asking the name of
                                         the archive and quit
uk: Додати поточні файли, запитуючи назву
                                         архіву та вийти

en: Add to archive by asking which files and
                                         quit
uk: Додати файли до архіву, запитуючи їх назви і
                                         вийти

en: Adding files to archive, please wait...
uk: Додавання файлів до архіву, будь ласка, зачекайте..

en: Adding to archive:
uk: Додати файли до архіву:

en: Advanced
uk: Додаткові

en: All files
uk: Всі файли

en: An error occurred while accessing the archive:
uk: Під час доступу до архіву сталася помилка:

en: An error occurred!
uk: Виникла помилка!

en: Archive
uk: Архів

en: Archive Properties
uk: Властивості архіву

en: Archive _comment
uk: _Коментар до архіву

en: Archive content:
uk: Вміст архіву:

en: Archive format is not recognized!
uk: Формат архіву не розпізнано!

en: Archive manager
uk: Менеджер архівів

en: Archive tree
uk: Дерево архіву

en: Archive type:
uk: Тип архіву:

en: Archiver executable:
uk: Виконуваний файл архіватора:

en: Archiver output
uk: Вивід архіватора

en: Are you sure you want to do this?
uk: Ви впевнені, що хочете це зробити?

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Back
uk: Назад

en: Browse
uk: Огляд

en: Can't add files to the archive:
uk: Неможливо додати файли до архіву:

en: Can't allocate memory for the archive structure!
uk: Неможливо виділити пам'ять для структури архіву!

en: Can't allocate memory for the archive structure:
uk: Неможливо виділити пам'ять для структури архіву:

en: Can't convert the archive to self-extracting:
uk: Не вдалося створити архів, що само-розпакувальний:

en: Can't create a new archive:
uk: Неможливо створити новий архів:

en: Can't create directory!
uk: Не вдалося створити каталог!

en: Can't create temporary directory:
uk: Неможливо створити тимчасовий каталог:

en: Can't extract files from the archive:
uk: Неможливо розпакувати файли з архіву:

en: Can't fseek in file:
uk: Не вдалося виконати fseek в файлі:

en: Can't fseek to position 104:
uk: Не вдається виконати fseek на позиції 104:

en: Can't multi-extract archives:
uk: Неможливе виконати розпакування кількох архівів:

en: Can't open RPM file %s:
uk: Неможливо відкрити файл RPM %s:

en: Can't open file "%s":
uk: Неможливо відкрити файл "%s":

en: Can't open the archive!
uk: Не вдається відкрити архів!

en: Can't perform extraction!
uk: Неможливо розпакувати!

en: Can't perform this action:
uk: Неможливо виконати дію:

en: Can't read data from file:
uk: Неможливо прочитати дані з файлу:

en: Can't run the archiver executable:
uk: Неможливо запустити виконуваний файл архіватора:

en: Can't write the sfx module to the archive:
uk: Неможливо записати модуль sfx в архів:

en: Cancel current operation
uk: Скасувати поточну операцію

en: Check Type
uk: Тип перевірки

en: Checksum
uk: Контрольна сума

en: Choose the application to use
uk: Виберіть додаток, який будете використовувати

en: Choose the archive type to create
uk: Виберіть тип створюваного архіву

en: Choose the directory to use
uk: Вибрати каталог для використання

en: Close archive
uk: Закрити архів

en: Cmd-line outp_ut
uk: Вивід к_омандного рядка

en: Command
uk: Команда

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Compressed
uk: Стиснутий

en: Compressed   size:
uk: Стиснутий  розмір :

en: Compressed size:
uk: Стиснутий розмір:

en: Compression
uk: Стиснення

en: Compression ratio
uk: Коефіцієнт стиснення

en: Compression ratio:
uk: Коефіцієнт стиснення:

en: Confirm deletion of files
uk: Підтверджувати вилучення файлів

en: Copy
uk: Копіювати

en: Cr_eate
uk: Ст_ворити

en: Create a new archive
uk: Створити новий архів

en: Create a solid archive
uk: Створити безперервний архів

en: Cut
uk: Вирізати

en: Data Frames/Skippable Frames
uk: Фрейми даних/Кадри, що пропускаються

en: Date
uk: Дата

en: Default custom command:
uk: Типова користувацька команда:

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete files after adding
uk: Вилучити файли після архівування

en: Dese_lect all
uk: З_няти виділення

en: Do you really want to cancel?
uk: Ви дійсно хочете скасувати?

en: Do you want to overwrite it?
uk: Ви хочете його перезаписати?

en: Doing so will probably corrupt your archive!
uk: Це, ймовірно, зіпсує ваш архів!

en: Encrypted:
uk: Зашифрований:

en: Encryption
uk: Шифрування

en: Ensure a containing directory
uk: Забезпечте цільову директорію

en: Ensure that the contents of the extracted archive is always in a containing directory
uk: Переконайтесь, що вміст розпакованого архіву завжди знаходиться у цільовому каталозі

en: Enter passwo_rd
uk: Введіть па_роль

en: Extract
uk: Розпакувати

en: Extract archive by asking the extraction
                                         directory and quit
uk: Розпакувати архів, запитуючи
                                         теки для розпакування і вийти

en: Extract archive to a containing directory
                                         and quit
uk: Розпакувати архів у каталог, де він знаходиться
                                         і вийти

en: Extract archive to the destination
                                         directory and quit
uk: Розпакувати архів до каталогу
                                         призначення і вийти

en: Extract files
uk: Розпакувати файли

en: Extract multiple archives by asking the
                                         extraction directory and quit
uk: Розпакувати декілька архівів, запитуючи
                                         теки для розпакування і вийти

en: Extract only those files that already exist on disk and that are newer than the disk copies
uk: Розпакувати тільки ті файли, які існують на диску і які новіші ніж їх копії на диску

en: Extract to:
uk: Розпакувати в:

en: Extracting files from archive, please wait...
uk: Розпаковування файлів, будь ласка, зачекайте...

en: Extracting from archive:
uk: Розпакування архіву:

en: Failed to launch the application!
uk: Не вдалося запустити застосунок!

en: File Paths
uk: Шляхи до файлу

en: Filename
uk: Ім'я файлу

en: Files
uk: Файли

en: Files:
uk: Файли:

en: Files:%*s%s
uk: Файли:%*s%s

en: Forward
uk: Вперед

en: From File
uk: Із файлу

en: GTK;android;archiver;archiving;comic book;compression;front end;frontend;library;7-zip;7z;7za;7zip;7zr;7zz;apk;ar;arj;bz2;bzip2;cab;cbz;compress;cpio;deb;epub;exe;gtar;gunzip;gz;gzip;iso;jar;jsonlz4;lbzip2;lha;lrz;lrzip;lsar;lunzip;lz;lz4;lzh;lzip;lzma;lzo;lzop;mksquashfs;mozlz4;oxt;pbzip2;pigz;plzip;rar;rar4;rar5;rpm;snap;squashfs;tar;unar;unarchiver;unarj;unrar;unsquashfs;unzip;xpi;xz;zip;zpaq;zst;Zstandard;zstd;
uk: GTK;андроїд;архіватор;архівування;comic book;стиснення;фронт-енд;бібліотека;7-zip;7z;7za;7zip;7zr;7zz;apk;ar;arj;bz2;bzip2;cab;cbz;compress;cpio;deb;epub;exe;gtar;gunzip;gz;gzip;iso;jar;jsonlz4;lbzip2;lha;lrz;lrzip;lsar;lunzip;lz;lz4;lzh;lzip;lzma;lzo;lzop;mksquashfs;mozlz4;oxt;pbzip2;pigz;plzip;rar;rar4;rar5;rpm;snap;squashfs;tar;unar;unarchiver;unarj;unrar;unsquashfs;unzip;xpi;xz;zip;zpaq;zst;Zstandard;zstd;

en: Group
uk: Група

en: Icons size (requires restart)
uk: Розмір значків (потребує перезапуску)

en: If checked the archive comment is shown after the archive is loaded
uk: Якщо встановлено прапорець, коментар архіву буде відображатися після завантаження архіву

en: In a solid archive the files are grouped together resulting in a better compression ratio
uk: В безперервному архіві файли завжди групуються разом, що призводить до кращого стиснення

en: Include subdirectories
uk: Додати підкаталоги

en: Location:
uk: Розташування:

en: Maintained by
uk: Підтримується

en: Make SF_X
uk: Створити SF_Х

en: Method
uk: Спосіб

en: Modified on:
uk: Змінено:

en: Multi-Extract
uk: Розпакувати декілька архівів

en: Name:
uk: Імʼя:

en: New
uk: Новий

en: No
uk: Ні

en: Nullsoft Installer
uk: Інсталятор Nullsoft

en: Number of files:
uk: Кількість файлів:

en: Number of files:
uk: Кількість файлів:

en: OS
uk: ОС

en: Occupancy
uk: Зайнятість

en: Only archives
uk: Тільки архіви

en: Open
uk: Відкрити

en: Open <i>%s</i> with:
uk: Відкрити <i>%s</i> з:

en: Open With
uk: Відкрити з

en: Open a text file
uk: Відкрити текстовий файл

en: Open an archive
uk: Відкрити архів

en: Open archive files with:
uk: Відкривати файли архіву за допомогою:

en: Open image files with:
uk: Відкривати файли зображень за допомогою:

en: Open text files with:
uk: Відкривати текстові файли за допомогою:

en: Open the selected files with
uk: Відкривати вибрані файли за допомогою

en: Opening archive, please wait...
uk: Відкривається архів, будь ласка, зачекайте...

en: Operation aborted!
uk: Дію перервано!

en: Options
uk: Параметри

en: Original Size
uk: Початковий розмір

en: Overwrite existing files
uk: Перезаписати наявні файли

en: Owner
uk: Власник

en: Owner/Group
uk: Власник/Група

en: Password:
uk: Пароль:

en: Paste
uk: Вставити

en: Path
uk: Шлях

en: Path:
uk: Шлях:

en: Pattern:
uk: Шаблон:

en: Permissions
uk: Дозволи

en: Please check the 'Store archiver output' option to see it.
uk: Будь ласка, ввімкніть параметр 'Зберігати вивід архіватора', щоб побачити його.

en: Please enter it!
uk: Будь ласка, введіть його!

en: Please enter the extraction path.
uk: Введіть шлях для розпакування.

en: Please enter the password.
uk: Введіть пароль.

en: Please fill the "Extract to" field!
uk: Будь ласка заповніть поле "Розпакувати в"!

en: Please go to Preferences->Advanced and set it.
uk: Перейдіть у Параметри->Додаткові і ввімкніть це.

en: Please report bugs to <%s>.
uk: Будь ласка, повідомляйте про помилки сюди <%s>.

en: Please select the 7zCon.sfx module
uk: Виберіть модуль 7zCon.sfx

en: Please select the archives you want to extract
uk: Будь ласка виберіть архіви для розпакування

en: Please select the destination directory
uk: Виберіть каталог призначення

en: Points to
uk: Вказує на

en: Prefer unzip for zip files (requires restart)
uk: Віддавати перевагу unzip для розпакування zip-файлів (потребує перезапуску)

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Preferred archive format
uk: Типовий формат архіву

en: Preferred extraction directory:
uk: Типовий каталог для розпакування:

en: Preferred temp directory:
uk: Типова тека для тимчасових файлів:

en: Print the archive content as HTML
uk: Вивести інформацію про вміст архіву у форматі HTML

en: Print the archive content as text
uk: Вивести інформацію про вміст архіву у текстовому форматі

en: Ratio
uk: Коефіцієнт

en: Re_name
uk: Перей_менувати

en: Reloading archive, please wait...
uk: Перезавантаження архіву, будь ласка, зачекайте...

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Save the archive as
uk: Зберегти архів як

en: Save the self-extracting archive as
uk: Зберегти само-розпаковуваний архів як

en: Save window geometry
uk: Зберігати розміри вікна

en: Saving
uk: Збереження

en: Select "New" to create or "Open" to open an archive
uk: Виберіть "Створити" для створення або "Відкрити" щоб відкрити архів

en: Select _all
uk: В_ибрати все

en: Select _by pattern
uk: Вибрати _за шаблоном

en: Select an application
uk: Вибрати застосунок

en: Select by Pattern
uk: Вибрати за шаблоном

en: Selected files
uk: Вибрані файли

en: Selection
uk: Вибране

en: Show archive comment
uk: Показувати коментар до архіву

en: Show archive location bar
uk: Показати рядок розташування архіву

en: Show archive tree sidebar
uk: Показувати бічну панель з деревом архіву

en: Show command
uk: Показати команду

en: Show found command line programs to be
                                         used and exit
uk: Показати знайдені програми для командного рядка, які будуть
                                         використовуватися та вийти

en: Show toolbar
uk: Показати панель інструментів

en: Show version and exit
uk: Показати версію та вийти

en: Size
uk: Розмір

en: Some errors occurred:
uk: Виникли деякі помилки:

en: Sorry, I could not perform the operation!
uk: Вибачте, не вдалося виконати операцію!

en: Sorry, this archive format is not supported:
uk: На жаль, цей формат архіву не підтримується:

en: Sort archive by filename
uk: Сортувати вміст архіву за назвою

en: Stop
uk: Зупинити

en: Store archiver output
uk: Зберігати вихід архіватора

en: Streams/Blocks/Padding
uk: Потоки/Блоки/Проміжки

en: Test result:
uk: Результати тесту:

en: Testing archive, please wait...
uk: Архів перевіряється, будь ласка, зачекайте...

en: The archive "%s" already exists!
uk: Архів "%s" вже існує!

en: The archive is okay.
uk: Архів в порядку.

en: The archiver doesn't support this feature!
uk: Архіватор не підтримує таку можливість!

en: The archiver lacks necessary support for password protected decryption!
uk: Архіватору бракує необхідної підтримки для захищеної паролем розшифровки!

en: The filename column is sorted after loading the archive
uk: Сортувати стовпець з назвами файлів після завантаження архіву

en: This archive is encrypted!
uk: Цей архів зашифрований!

en: This is Xarchiver's LED status. When it's flashing Xarchiver is busy.
uk: Цей значок стану миготить, коли Xarchiver зайнятий.

en: This option consumes more memory with large archives
uk: Ця опція споживає більше пам'яті з великими архівами

en: This option performs the same function as the freshen one, extracting files that are newer than those with the same name on disk, and in addition it extracts those files that do not already exist on disk
uk: При цій операції будуть розпаковані лише ті файли, що існують на диску або більш нові, ніж існуючі, а також файли, відсутні на диску

en: This option will add any new files and update any files which are already in the archive but older there
uk: Цей параметр додасть та оновить будь-які файли, які вже є в архіві, але були змінені

en: This option will only add files which are already in the archive but older there; unlike the update option it will not add any new files
uk: Цей параметр додасть лише файли, які вже є в архіві, але були змінені пізніше; на відміну від опції оновлення, це не додасть нових файлів

en: Time
uk: Час

en: Total Progress:
uk: Загальний прогрес:

en: Touch files
uk: Створити файли

en: Type:
uk: Тип:

en: Uncompressed size:
uk: Нестиснений розмір:

en: Uncompressed size:
uk: Нестиснений розмір:

en: Unknown compression type!
uk: Невідомий тип стиснення!

en: Uns_ort
uk: Скасувати сортування

en: Unsupported binary format!
uk: Непідтримуваний двійковий формат!

en: Up
uk: Вгору

en: Update existing files
uk: Оновити наявні файли

en: Use a custom command:
uk: Використовувати користувацьку команду:

en: Version
uk: Версія

en: View
uk: Переглянути

en: Web browser to use:
uk: Типовий Вебпереглядач:

en: When this option is used, the modification times of the files will be the times of extraction instead of the times recorded in the archive
uk: При використанні цієї опції часом модифікації файлів буде час розпакування замість часу, записаного в архіві

en: Window
uk: Вікно

en: Yes
uk: Так

en: You are about to delete entries from the archive.
uk: Ви збираєтеся вилучити записи з архіву.

en: You can't add content to this archive type!
uk: Ви не можете додати вміст до цього типу архіву!

en: You didn't set which browser to use!
uk: Ви не вибрали типовий вебпереглядач використовувати!

en: You didn't set which program to use for opening this file!
uk: Ви не вибрали, яку програму використовувати для відкриття цього файлу!

en: You don't have the right permissions to extract the files to the directory "%s".
uk: Ви не маєте дозволу, щоб розпаковувати файли вибраний каталог "%s".

en: You haven't added any of them!
uk: Ви жодного з них не додали!

en: You haven't selected any files to add!
uk: Ви не вибрали жодного файлу для додавання в архів!

en: You missed the archive name!
uk: Ви забули дати імʼя архіву!

en: You missed the password!
uk: Ви не вказали пароль!

en: You missed where to extract the files!
uk: Ви не вказали, куди розпакувати файли!

en: [ARCHIVE]
uk: [АРХІВ]

en: _Add
uk: _Додати

en: _Archive
uk: _Архів

en: _Contents
uk: Зміст

en: _Extract
uk: _Розпакувати

en: _HTML file
uk: _HTML-файл

en: _Help
uk: _Довідка

en: _List as
uk: _Вивести як

en: _Multi-Extract
uk: _Розпакувати декілька архівів

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Preferences
uk: _Параметри

en: _Properties
uk: _Властивості

en: _Select
uk: _Вибрати

en: _Test
uk: _Тест

en: _Text file
uk: Те_кстовий файл

en: and
uk: і

en: choose...
uk: вибрати...

en: destination
uk: ц

en: example: *.txt; ac*
uk: наприклад: *.txt; ac*

en: file1 ... fileN
uk: файл1 ... файлN

en: large
uk: великий

en: medium
uk: середній

en: selected
uk: вибраний

en: small
uk: малий

en: small/medium
uk: малий / середній

en: very large
uk: дуже великий

en: xarchiver: %s
    Try xarchiver --help to see a full list of available command line options.
uk: xarchiver: %s
    Виконайте «xarchiver --help», щоб переглянути повний список доступних параметрів.

en: |Size
uk: |Розмір
