Xfce Apps - en to uk translation catalogue (425 entries)

en: Ad_vanced
uk: Д_одатково

en: All Files
uk: Усі файли

en: Allow bold te_xt
uk: Дозволити жирний текс_т

en: Allows the terminal to play sound to indicate some events.
uk: Дозволяє терміналу програвати звук для позначення деяких подій.

en: Allows the terminal to use WM's capability of urgent hint to indicate some events.
uk: Дозволяє термінали використовувати властивість швидких підказок менеджера вікон для повідомлення про деякі події.

en: Always
uk: Завжди

en: Always keep window on _top
uk: Завжди мати вікно на вер_ху

en: Appearance and Animation
uk: Поява і анімація

en: Arabic
uk: Арабське

en: Armenian
uk: Вірменська

en: Auto-detect
uk: Автовизначення

en: Auto-hi_de mouse pointer
uk: Автопри_ховування вказівника миші

en: Automatically _copy selection to clipboard
uk: Автоматично _копіювати вибране до буферу обміну

en: B_old text color:
uk: Колір жирного т_ексту:

en: Background
uk: Зображення тла

en: Background image
uk: Зображення тла

en: Baltic
uk: Балтійське

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Black
uk: Чорний

en: Black on White
uk: Чорне на білому

en: Block
uk: Блок

en: Blue
uk: Синій

en: Brown / Yellow
uk: Коричневий / Жовтий

en: C_ase sensitive
uk: Чутливо до регістру

en: C_ustom command:
uk: В_ласна команда:

en: Cell spacing:
uk: Розмір клітинки:

en: Celtic
uk: Кельтська

en: Centered
uk: По центру

en: Central European
uk: Центрально-Європейське

en: Chinese Simplified
uk: Спрощене китайське

en: Chinese Traditional
uk: Традиційне китайське

en: Choose Terminal Font
uk: Вибір шрифту

en: Choose background color
uk: Вибір кольору тла

en: Choose bold font color
uk: Вибір кольору жирного шрифту

en: Choose cursor background color
uk: Виберіть колір фону курсора

en: Choose cursor foreground color
uk: Виберіть курсор переднього кольору

en: Choose tab activity color
uk: Вибір кольору tab-активності

en: Choose text color
uk: Вибір кольору тексту

en: Choose text selection background color
uk: Вибір кольору тла виділення тексту

en: Choose text selection foreground color
uk: Вибір кольору переднього плану вибору тексту

en: Choose title color
uk: Вибір кольору назви

en: Clipboard
uk: Буфер обміну

en: Close
uk: Закрити

en: Close Other Ta_bs
uk: Закрити _інші вкладки

en: Close T_ab
uk: Закрити _вкладку

en: Close _Window
uk: Закрити ві_кно

en: Close all tabs?
uk: Закрити усі вкладки?

en: Close tab?
uk: Закрити вкладку?

en: Close this tab
uk: Закрити вкладку

en: Close window?
uk: Закрити вікно?

en: Co_mpatibility
uk: Су_місність

en: Color Selector
uk: Вибір кольору

en: Command
uk: Команда

en: Compatibility
uk: Сумісність

en: Compose Email
uk: Написати поштове повідомлення

en: Configure Xfce Terminal
uk: Налаштування терміналу XFCE

en: Consider the following
    characters part of a _word
    when double clicking:
uk: Розглядати наступні 
    символи як частину _слова
    при подвійному клацанні:

en: Context Menu
uk: Контекстне меню

en: Controls whether text in the terminal is allowed to blink when '\e[5m' escape codes are used.
uk: Контролює, коли текст а терміналі може блимати, якщо використовується кодт виходу '\e[5m'.

en: Copy Email Address
uk: Копіювати адресу ел. пошти

en: Copy Link Address
uk: Копіювати Інтернет-адресу

en: Copy _Input To All Tabs...
uk: Скопіювати _ввід на всі вкладки

en: Copy _Input:
uk: Скопіювати вв_ід:

en: Copy as _HTML
uk: Скопіювати як _HTML

en: Copy input
uk: Скопіювати ввід:

en: Copy to clipboard
uk: Скопіювати у буфер обміну

en: Copy to clipboard as HTML
uk: Скопіювати в буфер обміну як HTML

en: Cu_rsor color:
uk: Колір в_казівника:

en: Cursor
uk: Курсор

en: Cursor blinks
uk: Блимання курсору

en: Cursor shape:
uk: Форма курсору:

en: Custom Colors
uk: Інші кольори:

en: Cyan
uk: Блакитний

en: Cyrillic
uk: Кирилиця

en: D_uration:
uk: Трива_лість:

en: Dark Gray
uk: Темно-сірий

en: Dark Pastels
uk: Темна пастель

en: Default (%s)
uk: Типово (%s)

en: Default character e_ncoding:
uk: Типове кодування _символів:

en: Default geometry:
uk: Типова геометрія:

en: Disable _help window shortcut key (F1 by default)
uk: Виключити клавішу скорочення для вікна допомоги (типово F1)

en: Disable all me_nu access keys (such as Alt+f)
uk: Вимкнути всі комбінації клавіш для м_еню (такі як Alt+ф для меню Файл)

en: Disable dialog (can be re-enabled in the Preferences)
uk: Вимкнути діалогове вікно (може бути ввімкнуте в Парамерах)

en: Disable for 15 minutes
uk: Вимкнути на 15 хв

en: Disable for 5 minutes
uk: Вимкнути на 5 хв

en: Disable m_enu shortcut key (F10 by default)
uk: Вимкнути швидку клавішу доступу до _меню (зазвичай F10)

en: Disable until program restart
uk: Вимкнути до перезавантаження програми

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Display _borders around new windows
uk: Навколо вікна відображати _рамку

en: Display _menubar in new windows
uk: Показувати у нових вікнах панель _меню

en: Display _toolbar in new windows
uk: Показувати _панель у нових вікнах

en: Display help contents
uk: Показати зміст довідки

en: Display mismatch
uk: Показати відмінності

en: Do _not ask me again
uk: _Не питати знову

en: Do not disable dialog
uk: Не вимикати вікно

en: Double Click
uk: Подвійне клацання

en: Down
uk: Вниз

en: Drop-do_wn
uk: Вигулькування

en: Drop-down Terminal
uk: Вигулькний термінал

en: Enable _overlay scrolling (Requires Restart)
uk: Увімкнути прокрутку _overlay (потрібно перезавантажити)

en: Enable this option to allow applications running inside the terminal windows to use bold text.
uk: Увімкніть цей параметр щоб дозволити програмам використовувати у терміналі жирний шрифт.

en: Enable this option to allow escape sequences such as '\e[1;35m' to switch text to bright colors in addition to bold. If disabled, text color will remain intact.
uk: Включить цей параметр, щоб дозволити послідовностям типу '\e[1;35m' перемикати текст до яскравих кольорів на додаток до жирного. Якщо вимкнено, тоді колір тексту залишиться незмінним.

en: Enable this option to set a custom bold color. If disabled the text color will be used.
uk: Включити цей параметр для встановлення іншого кольору жирного тексту. Якщо виключено, тоді буде використовуватися колір тексту.

en: Enable this option to set custom text and background colors for the cursor. If disabled the background and text colors will be reversed.
uk: Увімкніть цей параметр, щоб встановити спеціальні текстові та фонові кольори для курсору. Якщо вимкнено, фоновий та текстовий кольори будуть змінені.

en: Enable this option to set custom text and background colors for the selection. If disabled the background and text colors will be reversed.
uk: Ввімкнути цей параметр для встановлення іншого кольору тексту і тла для вибору. Якщо вимкнено, тоді колір тла і колір тексту поміняються місцями.

en: Enable this option to show the menubar in newly created terminal windows.
uk: Увімкніть цей параметр, щоб у нових вікнах терміналу відображалась панель меню.

en: Enable this option to show the toolbar in newly created terminal windows.
uk: Увімкніть цей параметр, щоб у нових вікнах терміналу відображалась панель інструментів.

en: Enable this option to show window decorations around newly created terminal windows.
uk: Увімкніть цей параметр, щоб у нових вікнах терміналу відображалась рамка.

en: Enable this option to use system-wide monospace font.
uk: Ввімкнути цей параметр для використання у системі моноширинного шрифту.

en: Enables you to press any key on the keyboard to scroll down the terminal window to the command prompt.
uk: Якщо параметр увімкнений, натискання будь-якої клавіші на клавіатурі призведе до прокручування змісту вікна до запрошення

en: Encoding
uk: Кодування

en: Enter the text to be copied to all tabs
uk: Введіть текст для копіювання на всіх вкладках

en: Enter the title for the current terminal tab
uk: Введіть заголовок поточної вкладки

en: Erase TTY
uk: Очистити TTY

en: Escape sequence
uk: Escape-послідовність

en: Failed to connect to session manager: %s
uk: Не вдалося підключитися до менеджера сеансів: %s

en: Failed to create the regular expression
uk: Неможливо створити регулярний вираз

en: Failed to execute child
uk: Помилка виконання дочірнього процес

en: Failed to open the URL '%s'
uk: Помилка при відкритті посилання URL '%s'

en: Failed to save terminal contents
uk: Не вдалося зберегти вміст терміналу

en: Failed to set encoding %s
uk: Не вдалося встановити кодування %s

en: Filled
uk: Заповнений

en: Find
uk: Знайти

en: Find Ne_xt
uk: Знайти _наступне

en: Find Pre_vious
uk: Знайти _попереднє

en: Font
uk: Шрифт

en: General
uk: Загальні

en: General Options
uk: Загальні опції

en: Georgian
uk: Грузинська

en: Go to Tab 1
uk: До вкладки 1

en: Go to Tab 2
uk: До вкладки 2

en: Go to Tab 3
uk: До вкладки 3

en: Go to Tab 4
uk: До вкладки 4

en: Go to Tab 5
uk: До вкладки 5

en: Go to Tab 6
uk: До вкладки 6

en: Go to Tab 7
uk: До вкладки 7

en: Go to Tab 8
uk: До вкладки 8

en: Go to Tab 9
uk: До вкладки 9

en: Goes after initial title
uk: Вставляється після початкового заголовку

en: Goes before initial title
uk: Вставляється перед початковим заголовком

en: Greek
uk: Грецьке

en: Green
uk: Зелений

en: Green on Black
uk: Зелене на чорному

en: He_ight:
uk: Ви_сота:

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Help
uk: Допомога

en: If disabled, URLs can be opened by Ctrl + left mouse click.
uk: Якщо вимкнено, посилання можна відкрити за допомогою Ctrl+клацання лівою кнопкою миші.

en: If disabled, new tab will be opened in the rightmost position.
uk: Якщо вимкнуто, тоді нова вкладка буде відкрита праворуч.

en: If enabled, the shortcut to open and retract the window will give focus, rather than closing it, if it has previously lost focus
uk: Якщо включено, тоді комбінації клавіш для відкриття і втягування вікон будуть фокусувати вікно, замість закривати його при втраті фокусу.

en: Image Files
uk: Файли зображення

en: Invalid argument for option "--dynamic-title-mode": %s
uk: Неправильний аргумент для параметру "--dynamic-title-mode": %s

en: Invalid geometry string "%s"
uk: Неправильний рядок геометрії "%s"

en: Isn't displayed
uk: Не відображається

en: Japanese
uk: Японське

en: Keep window open when it loses focus
uk: Зберегти вікно відкритим при втраті фокусу

en: Korean
uk: Корейське

en: L_eft
uk: В_право

en: Last _Active Tab
uk: Остання _активна вкладка

en: Light Blue
uk: Світло-синій

en: Light Cyan
uk: Світло-блакитний

en: Light Gray
uk: Світло-сірий

en: Light Green
uk: Світло-зелений

en: Light Magenta
uk: Світло-пурпурний

en: Light Red
uk: Світло-червоний

en: Load Presets...
uk: Завантажую типові налаштування

en: Magenta
uk: Пурпурний

en: Match _entire word only
uk: Співпадає тільки ціле слово

en: Match as _regular expression
uk: Співпадає як _регулярний вираз

en: Misc
uk: Різне

en: Move Tab _Left
uk: Пересунути вкладку _вліво

en: Move Tab _Right
uk: Пересунути вкладку в_право

en: Move to monitor with poi_nter
uk: Перемістити монітора з _вказівником

en: Narrow
uk: Вузький

en: Never
uk: Ніколи

en: None (use solid color)
uk: Немає (суцільний колір)

en: Nordic
uk: Скандінавська

en: Note: Ctrl+click for color editor.
uk: Вказівка: Ctrl+клац для редагування кольору

en: OPTION
uk: ОПЦІЯ

en: On the left side
uk: Ліворуч

en: On the right side
uk: Праворуч

en: Opacity setting is not available since compositing is either disabled
    or not supported by your Window Manager.
uk: Налаштування прозорості не доступне, оскільки компонування або вимкнено або не підтримується вашим віконним менеджером.

en: Open Link
uk: Відкрити посилання

en: Open T_erminal
uk: Відкрити _термінал

en: Open _Tab
uk: Відкрити в_кладку

en: Open a dialog to specify the color
uk: Відкрити діалог вибору кольору

en: Open a new terminal tab
uk: Відкрити нову вкладку терміналу

en: Open a new terminal window
uk: Відкрити нове вікно терміналу

en: Open new tab to the _right of the active tab
uk: Відкриття нової вкладки _справа від активної вкладки

en: Open the preferences dialog
uk: Відкрити діалог налаштування

en: Open the shortcuts dialog
uk: Відкрити вікно ярликів

en: Opening New Windows
uk: Відкриття нових вікон

en: Option "%s" requires specifying the color as its parameter
uk: Для параметра "%s" потрібно вказати колір в якості аргументу

en: Option "--command/-e" requires specifying the command to run as its parameter
uk: Для параметра "--execute/-x" потрібно вказати команду, яку слід виконати

en: Option "--default-display" requires specifying the default X display as its parameter
uk: Для параметра "--default-display" потрібно вказати аргумент з типовим X-дисплеєм

en: Option "--default-working-directory" requires specifying the default working directory as its parameter
uk: Для параметра "--default-working-directory" потрібно вказати аргумент з типовим робочим каталогом

en: Option "--display" requires specifying the X display as its parameter
uk: Для параметра "--display" потрібно вказати аргумент з X-дисплеєм

en: Option "--dynamic-title-mode" requires specifying the dynamic title mode as its parameter
uk: Параметр "--dynamic-title-mode" вимагає вказати режим динамічного заголовка як параметра

en: Option "--execute/-x" requires specifying the command to run on the rest of the command line separated from "--execute/-x"
uk: Параметр "--execute/-x" необхідно вказати команду для виконання в решті командного рядка, окремо від "--execute/-x"

en: Option "--font" requires specifying the font name as its parameter
uk: Опція "--font" вимагає вказати назву шрифта як її параметр

en: Option "--geometry" requires specifying the window geometry as its parameter
uk: Для параметра "--geometry" потрібно вказати аргумент з геометрією вікна

en: Option "--icon/-I" requires specifying an icon name or filename as its parameter
uk: Опція "--icon/-I" потребує визначення назви значка чи назви файлу як його параметру

en: Option "--initial-title" requires specifying the initial title as its parameter
uk: Опція "--initial-title" вимагає вказування початкової назви як параметра

en: Option "--role" requires specifying the window role as its parameter
uk: Для параметра "--role" потрібно вказати аргумент з роллю вікна

en: Option "--sm-client-id" requires specifying the unique session id as its parameter
uk: Для параметра "--sm-client-id" потрібно вказати аргумент з ідентифікатором сеансу

en: Option "--startup-id" requires specifying the startup id as its parameter
uk: Для параметра "--startup-id" потрібно вказати аргумент з ідентифікатором запуску

en: Option "--title/-T" requires specifying the title as its parameter
uk: Для параметра "--title/-T" потрібно вказати аргумент із назвою заголовка

en: Option "--working-directory" requires specifying the working directory as its parameter
uk: Для параметра "--working-directory" потрібно вказати аргумент з робочим каталогом

en: Option "--zoom" requires specifying the zoom (%d .. %d) as its parameter
uk: Опція "--zoom" вимагає вказати ступінь збільшення/зменшення (%d .. %d) як її параметр

en: Other
uk: Інше

en: Palette
uk: Палітра

en: Paste Clipboard
uk: Всавити з буфера

en: Paste Selection
uk: Вставити виділення

en: Paste _Selection
uk: Вставити вибра_не

en: Paste _Selection Alt
uk: Вставка _Виділення Alt

en: Paste from clipboard
uk: Вставити з буферу обміну

en: Pasting this text to the terminal may be dangerous as it looks like some commands may be executed, potentially involving root access ('sudo').
uk: Вставлення цього тексту в термінал може бути небезпечним, оскільки схоже на те, що можуть виконуватися деякі команди, що включає root доступ ('sudo').

en: Pasting this text to the terminal may be dangerous as it looks like some commands may be executed.
uk: Вставка цього тексту в термінал може бути небезпечною, оскільки схоже, що деякі команди можуть бути виконані.

en: Please report bugs to <%s>.
uk: Сповіщайте про помилки до <%s>.

en: Position
uk: Позиція

en: Pr_eferences...
uk: _Параметри

en: Presets
uk: Скинути до типових

en: Re_wrap terminal contents on resize
uk: _Переносити вміст терміналу при зміні розмірів

en: Received invalid color data: Wrong format (%d) or length (%d)
uk: Отримано некоректні дані про колір: неправильний формат (%d) чи довжина (%d)

en: Red
uk: Червоний

en: Replaces initial title
uk: Замінює початковий заголовок

en: Rese_t
uk: Скину_ти

en: Reset
uk: Скинути

en: Reset cell spacing values to defaults
uk: Скинути значення розміру клітинки до типових

en: Reset double click options to defaults
uk: С_кинути опції подвійного клацання до типових

en: Reset tab activity _indicator after
uk: Скинути _індикатор активності після

en: Right
uk: Вправо

en: Right click action:
uk: Дія правою кнопкою миші:

en: Romanian
uk: Румунська

en: Run a _custom command instead of my shell
uk: Запускати _власну команду замість моєї командної оболонки

en: Sa_ve Contents...
uk: Збе_регти вміст...

en: Save contents...
uk: Зберегти вміст...

en: Scaled
uk: Масштабоване

en: Scr_ollbar is:
uk: С_муга прокрутки є:

en: Scroll on _Output
uk: Про_кручувати при виводі

en: Scroll on _keystroke
uk: Прокрутка в _стрічці

en: Scroll on ou_tput
uk: Про_кручувати при виводі

en: Scroll_back:
uk: Прокручувати _назад:

en: Scrolling
uk: Прокрутка

en: Search terminal contents
uk: Пошук у змісті терміналу

en: See the %s man page for full explanation of the options above.
uk: Дивіться %s сторінку man для повного пояснення наведених вище опцій.

en: Select Background Image File
uk: Вибрати файл зображення для тла

en: Select _All
uk: Позначити _все

en: Select this option to allow commands that use utmp/wtmp records (such as `write` or `wall`) to work.
uk: Виберіть цю опцію, щоб дозволити командам, які використовують записи utmp/wtmp (наприклад, `write` або `wall`), працювати.

en: Select this option to force Terminal to run custom command instead of your shell when you open new terminals.
uk: Виберіть цей параметр, щоб змусити Термінал запускати власну команду замість Вашої командної оболонки, коли Ви відкриваєте нові термінали.

en: Select this option to force Terminal to run your shell as a login shell when you open new terminals. See the documentation of your shell for details about differences between running it as interactive shell and running it as login shell.
uk: Виділіть цей параметр для примусового командної оболонки, коли ви відкриваєте новий термінал. Подробиці про різні способи запуску інтерактивної оболонки дивіться у документації до вашої оболонки.

en: Select this option to make new terminals (tabs or windows) use custom working directory. Otherwise, current working directory will be used.
uk: Включіть цю опцію, щоб нові термінали (вкладки або вікна) використовували вказану робочу теку. Інакше буде використана поточна робоча тека.

en: Set Title Co_lor...
uk: Встановлення ко_льору назви...

en: Set _Encoding
uk: Встановити _кодування

en: Short_cuts...
uk: Ярлики...

en: Shortcuts
uk: Швидкі кнопки

en: Show Window _Borders
uk: Показувати _рамки вікон

en: Show _Menubar
uk: Показувати панель _меню

en: Show _Toolbar
uk: Показувати панель

en: Show _status icon in notification area
uk: Показувати іконку _статусу в області повідомлень

en: Show a dialog that allows to edit text that is considered unsafe for pasting.
uk: Показати діалогове вікно, яке дозволяє редагувати текст, який вважається небезпечним для вставки.

en: Show bold text in b_right colors
uk: Показати жирний текст з яскравими _кольорами

en: Show unsafe _paste dialog
uk: _Показати діалог небезпечної вставки

en: Show window _borders
uk: Показати границі _вікна

en: Show/hide the menubar
uk: Показати чи сховати панель меню

en: Show/hide the toolbar
uk: Показати/сховати панель

en: Show/hide the window decorations
uk: Показати чи приховати рамки навколо вікон

en: Solarized (dark)
uk: Золотистий (темний)

en: Solarized (light)
uk: Золотистий (світлий)

en: South-Eastern Europe
uk: Південно-Східно Європейське

en: Specifies the number of lines that you can scroll back using the scrollbar.
uk: Кількість рядків, які ви можете переглянути, прокруткою змісту вікна

en: St_yle:
uk: Ст_иль:

en: Stretched
uk: Розтягнуте

en: Switch to last active tab
uk: Перемкнутися на останню активну вкладку

en: Switch to next tab
uk: Перейти на наступну вкладку

en: Switch to previous tab
uk: Перейти на попередню вкладку

en: T_abs
uk: В_кладки

en: Tab Options
uk: Опції вкладки

en: Tab activit_y color:
uk: Колір актив_ності вкладок:

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Terminal
uk: Термінал

en: Terminal Emulator
uk: Емулятор терміналу

en: Terminal Preferences
uk: Параметри терміналу

en: Text _selection color:
uk: Колір вибору _тексту:

en: Text blinks:
uk: Текст блимає:

en: Thai
uk: Тайське

en: The Xfce development team. All rights reserved.
uk: Команда розробників Xfce. Всі права застережено.

en: The child process exited normally with status %d.
uk: Дочірній процес закінчився нормально зі статусом %d.

en: The child process was aborted by signal %d.
uk: Дочірній процес перервано з сигналом %d.

en: The child process was aborted.
uk: Дочірній процес був перерваний.

en: The random color is based on the selected background color, keeping the same brightness.
uk: Випадковий колір вибирається щодо вибраного кольору тла, зберігаючи ту саму яскравість.

en: There are still processes running in some tabs.
    Closing this window will kill all of them.
uk: Існують запущені процеси у вкладках.
    Замикання цього вікна знищить їх всі.

en: There is still a process running.
    Closing this tab will kill it.
uk: Існує запущений процес.
    Замикання цієї вкладки знищить його.

en: There is still a process running.
    Closing this window will kill it.
uk: Існує запущений процес.
    Замикання цього вікна знищить його.

en: These options may cause some applications to behave
    incorrectly. They are only here to allow you to work around
    certain applications and operating systems that expect
    different terminal behavior.
uk: Ці опції можуть спричинити некоректну роботу деяких
    програм. Вони існують лише для того, щоб дозволити роботу
    з деякими програмами і операційними системами, що
    розраховують на іншу поведінку терміналу.

en: This option controls whether the cursor will be blinking or not.
uk: Ця опція контролює чи курсор буде блимати чи ні.

en: This option controls whether the scrollbar is drawn as an overlay (auto-hide) or not.
uk: Ця опція керує тим, чи буде намальована смуга прокрутки як накладання (автоматичне приховування) чи ні.

en: This option controls whether the terminal will have no limits on scrollback.
uk: Ця опція контролює чи термінал буде необмежений при прокрутці назад.

en: This option controls whether the terminal will scroll down automatically whenever new output is generated by the commands running inside the terminal.
uk: Цей параметр визначає, чи виконувати автоматичну прокрутку вниз при виводі командою даних у термінал.

en: This window has %d tabs open. Closing this window
    will also close all its tabs.
uk: У вікні відкрито %d вкладок. Закриття вікна
    призведе до закриття усіх його вкладок.

en: Tiled
uk: Плиткою

en: Title
uk: Назва

en: Toggle Drop-down Terminal
uk: Включити вигулькний термінал

en: Toggle fullscreen mode
uk: Перемикання повноекранного режиму

en: Toggle read-only mode
uk: Переключити режим лише для читання

en: Toggle scroll on output
uk: Включити прокручування при виводі

en: Transparent background
uk: Прозоре тло

en: Turkish
uk: Турецьке

en: U_p
uk: В_гору

en: Unable to determine your login shell.
uk: Не вдається визначити оболонку входу  у систему.

en: Unable to drop Mozilla URL on terminal: Wrong format (%d) or length (%d)
uk: Не вдається виконати перетягування Інтернет-адреси у термінал: неправильний формат (%d) чи довжина (%d)

en: Unable to drop URI list on terminal: Wrong format (%d) or length (%d)
uk: Не вдається виконати перетягування URI: неправильний формат (%d) чи довжина (%d)

en: Unable to drop selection of type text/plain to terminal: Wrong format (%d) or length (%d)
uk: Не вдається виконати перетягування тексту у термінал: неправильний формат (%d) чи довжина (%d)

en: Unable to parse color: %s
uk: Неможливо обробити колір: "%s"

en: Unable to register terminal service: %s
uk: Не вдається зареєструвати службу терміналу: %s

en: Underline
uk: Підкреслення

en: Unicode
uk: Юнікод

en: Unknown option "%s"
uk: Невідомий параметр "%s"

en: Unknown option "-%c"
uk: Невідомий параметр "-%c"

en: Unli_mited scrollback
uk: Необ_межена прокрутка назад

en: Untitled
uk: Без назви

en: Usage:
uk: Використання:

en: Use _middle mouse click to close tabs
uk: Використовувати _клацання середньою кнопкою миші для закриття вкладок

en: Use custom styling to make tabs _slim (restart required)
uk: Використовувати власний стиль для творення тонких _вкладок (вимагається перезапуск)

en: Use middle mouse click to open _URLs
uk: Використовувати середню кнопку миші для _відкриття посилань

en: Use shortcut to _focus visible window
uk: Використовувати _комбінацію клавіш для фокусування видимого вікна

en: Use system _font
uk: Використовувати системний _шрифт

en: User id mismatch
uk: Невідповідний ідентифікатор користувача

en: Vietnamese
uk: В’єтнамське

en: Visit Xfce Terminal website
uk: Відвідати вебсайт терміналу Xfce

en: Warning
uk: Попередження

en: Warning: Potentially Unsafe Paste
uk: Увага: Потенційно Небезпечна Вставка

en: Western European
uk: Західно-Європейське

en: When focused
uk: Коли сфокусовано

en: When unfocused
uk: Коли не сфокусовано

en: White
uk: Білий

en: White on Black
uk: Біле на чорному

en: Wi_dth:
uk: Ши_рина:

en: Wide
uk: Широкий

en: Window Options
uk: Опції вікна

en: Window or Tab Separators
uk: Розділювачі вікна або вкладки

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>,
uk: Написано через Benedikt Meurer <benny@xfce.org>

en: Xfce Terminal
uk: Термінал XFCE

en: Xfce Terminal Emulator
uk: Xfce-імітатор терміналу

en: Xfce Terminal Settings
uk: Налаштування терміналу Xfce

en: Yellow
uk: Жовтий

en: Zoom In Alt
uk: Збільшити в Alt

en: Zoom Out Alt
uk: Зменшити в Alt

en: Zoom _In
uk: Збіль_шити

en: Zoom _Out
uk: З_меншити

en: Zoom in with larger font
uk: Збільшення за допомогою більшого шрифта

en: Zoom out with smaller font
uk: Зменшення за допомогою меншого шрифта

en: Zoom to default size
uk: Відновити типовий розмір

en: _About
uk: _Про програму

en: _Always show tabs
uk: _Завжди показувати вкладки

en: _Ambiguous-width characters:
uk: _Символи з неоднозначною шириною:

en: _Appearance
uk: Зовнішній _вигляд

en: _Audible bell
uk: _Звукове повідомлення

en: _Background color:
uk: Колір _тла:

en: _Backspace key generates:
uk: Клавіша _Backspace генерує:

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Clear Scrollback and Reset
uk: _Очистити прокрутку і скинути на типове

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Colors
uk: К_ольори

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Delete key generates:
uk: Клавіша _Delete генерує:

en: _Detach Tab
uk: _Відкріпити вкладку

en: _Dynamically-set title:
uk: Д_инамічний заголовок:

en: _Edit
uk: З_міни

en: _File
uk: _Файл

en: _File:
uk: _Файл:

en: _Find...
uk: _Знайти...

en: _Fullscreen
uk: На весь _екран

en: _General
uk: _Загальне

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Initial title:
uk: _Початковий заголовок:

en: _Keep window open when it loses focus
uk: _Зберігати вікно відкритим при втраті фокусу

en: _Next
uk: _Наступне

en: _Next Tab
uk: _Наступна вкладка

en: _Normal Size
uk: _Нормальний розмір

en: _Normal Size Alt
uk: _Нормальний Розмір Alt

en: _Opacity:
uk: _Непрозорість:

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: _Paste Alt
uk: _Вставка Alt

en: _Previous
uk: Поп_ереднє

en: _Previous Tab
uk: Поп_ередня вкладка

en: _Read-Only
uk: _Лише для читання

en: _Relaunch
uk: _Перезапустити

en: _Reset
uk: Скин_ути

en: _Reset compatibility options to defaults
uk: С_кинути значення опцій сумісності на початкові

en: _Run command as login shell
uk: _Запускати команду у командній оболонці

en: _Save
uk: _Зберегти

en: _Search for:
uk: _Шукати:

en: _Set Title...
uk: Встанов_ити заголовок...

en: _Shading:
uk: _Заливка:

en: _Terminal
uk: _Термінал

en: _Text color:
uk: Колір т_ексту:

en: _Title:
uk: _Назва:

en: _Undo Close Tab
uk: _Скасувати Закрити Вкладку

en: _Update utmp/wtmp records when command is launched
uk: _Оновлення записів utmp/wtmp під час запуску команди

en: _Use system theme colors for text and background
uk: _Використати кольори системної теми для тексту та фону

en: _Vary the background color for each tab
uk: _Міняти колір тла для кожної вкладки

en: _View
uk: _Вигляд

en: _Visual bell
uk: _Візуальне повідомлення

en: _Working directory:
uk: _Робоча тека:

en: _Wrap around
uk: _Перенести всюди

en: _Zoom
uk: _Масштаб

en: c_olumns
uk: к_олонки

en: color
uk: колір

en: command
uk: команда

en: directory
uk: тека

en: display
uk: дисплей

en: font
uk: шрифт

en: geometry
uk: геометрія

en: icon
uk: значок

en: mode
uk: режим

en: ms
uk: мс

en: role
uk: роль

en: row_s
uk: ря_дки

en: seconds
uk: секунд

en: string
uk: стрічка

en: title
uk: назва

en: x height
uk: висота x

en: x width
uk: довжина x

en: zoom
uk: зміна розміру
