kmail - en to uz@cyrillic translation catalogue (221 entries)

en:  Column: %1
uz@cyrillic:  Устун: %1

en:  sec
uz@cyrillic:  сония

[ctx: %1: identity name. Used in the config dialog, section Identity, to indicate the default identity]
en: %1 (Default)
uz@cyrillic: %1 (Андоза)

en: &Add...
uz@cyrillic: &Қўшиш...

en: &Address Book
uz@cyrillic: Манзиллар &дафтари

en: &All Fields
uz@cyrillic: Ҳамма &майдонлар

en: &Attach
uz@cyrillic: &Илова

en: &Automatic Spellchecking
uz@cyrillic: &Имлони авто-текшириш

en: &Configure KMail...
uz@cyrillic: KMail мослама&си

en: &Create Filter
uz@cyrillic: Ф&илтер яратиш

en: &Delete Search
uz@cyrillic: Қидирувни &олиб ташлаш

en: &Dictionary
uz@cyrillic: &Луғат

en: &Dictionary:
uz@cyrillic: &Луғат:

en: &Display Message
uz@cyrillic: Ха&барни кўрсатиш

en: &Duplicate existing identity
uz@cyrillic: &Мавжуд шахсиятнинг нусхаси

en: &Email address:
uz@cyrillic: &Электрон почта:

en: &Existing identities:
uz@cyrillic: Мавжуд &шахсиятлар:

en: &Expiration Settings
uz@cyrillic: Муддати ўтиш &мосламалар

en: &Find Messages...
uz@cyrillic: Хабарларни &қидириш

en: &Find in Message...
uz@cyrillic: Хабарларда &қидириш

en: &Forward
uz@cyrillic: &Узатиш

en: &From
uz@cyrillic: &Кимдан

en: &Go
uz@cyrillic: Ў&тиш

en: &Identity
uz@cyrillic: &Шахсият

en: &Identity:
uz@cyrillic: Ша&хсият:

en: &Ignore Thread
uz@cyrillic: Кетма-кетликка &эътибор берилмасин

en: &Message
uz@cyrillic: &Хабар

en: &Modify...
uz@cyrillic: Ўзгар&тириш

en: &Move All Messages to Trash
uz@cyrillic: Ҳамма ха&барларни чиқиндилар қутисига кўчириш

en: &Move to Trash
uz@cyrillic: Чиқиндилар қ&утисига кўчириш

en: &New Composer
uz@cyrillic: &Янги хабар яратувчи

en: &New Message...
uz@cyrillic: &Янги хабар

en: &New identity:
uz@cyrillic: Янги &шахсият:

en: &Next Message
uz@cyrillic: &Кейинги хабар

en: &Previous Message
uz@cyrillic: &Олдинги хабар

en: &Rename
uz@cyrillic: &Номини ўзгартириш

en: &Reply...
uz@cyrillic: &Жавоб бериш

en: &Send Mail
uz@cyrillic: Хатни &жўнатиш

en: &Send Now
uz@cyrillic: &Дарҳол жўнатиш

en: &Send Queued Messages
uz@cyrillic: &Навбатдаги хабарларни жўнатиш

en: &Send as Is
uz@cyrillic: &Шундай жўнатиш

en: &Sent-Mail Folder
uz@cyrillic: Жўнатилган ж&илди

en: &Sent-Mail folder:
uz@cyrillic: Жўнатилган ж&илди:

en: &Sign Message
uz@cyrillic: Им&зо қўйиш

en: &Specify the Subject
uz@cyrillic: &Мавзуни кўрсатиш

en: &Spellchecker...
uz@cyrillic: &Имлони текшириш

en: &Use custom colors
uz@cyrillic: &Бошқа рангларни ишлатиш

en: &Use custom fonts
uz@cyrillic: &Бошқа шрифтларни ишлатиш

en: &Value:
uz@cyrillic: &Қиймати:

en: &Watch Thread
uz@cyrillic: Кетма-кетликни на&зорат қилиш

en: &With empty fields
uz@cyrillic: &Бўш майдонлар билан

en: &Your name:
uz@cyrillic: И&смингиз:

en: (Current system setting: %1)
uz@cyrillic: (Жорий тизим мосламаси: %1)

en: <qt>Are you sure you want to delete the empty folder <b>%1</b>?</qt>
uz@cyrillic: <qt>Ростдан <b>%1</b> номли бўш жилдни ўчиришни истайсизми?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to move all messages from folder <b>%1</b> to the trash?</qt>
uz@cyrillic: <qt>Ҳамма хабарларни <b>%1</b> жилдидан чиқиндилар қутисига кўчиришга ишончингиз комилми?</qt>

en: <unknown>
uz@cyrillic: <номаълум>

en: A&dd...
uz@cyrillic: Қў&шиш

en: A&pply Filter
uz@cyrillic: Фил&терни қўллаш

en: Abort Current Operation
uz@cyrillic: Жорий амални бекор қилиш

en: About to send email...
uz@cyrillic: Хабар жўнатилиш арафасида...

en: Add an attachment to the mail. This can be repeated
uz@cyrillic: Хабарга илова қўшиш. Буни такрорлаш мумкин.

en: Add to Address Book
uz@cyrillic: Манзиллар дафтарига қўшиш

en: Add...
uz@cyrillic: Қўшиш...

en: Anti-virus support
uz@cyrillic: Антивирус қўлайлиги

en: Append S&ignature
uz@cyrillic: &Имзо қўйиш

en: Appl&y All Filters
uz@cyrillic: Ҳам&ма филтерларни қўллаш

en: Are you sure you want to empty the trash folder?
uz@cyrillic: Чиқиндилар қутисини бўшатишга ишончингиз комилми?

en: Autosave interval:
uz@cyrillic: Авто-сақлаш оралиғи:

en: Bookmark This Link
uz@cyrillic: Боғни хатчўпларга сақлаш

en: Browser
uz@cyrillic: Браузер

en: Check &Mail
uz@cyrillic: Почтани &текшириш

en: Cl&ean Spaces
uz@cyrillic: Бўш жойларни ўчи&риш

en: Close Composer
uz@cyrillic: Хабар яратувчини ёпиш

en: Composer
uz@cyrillic: Хабар яратиш

en: Configure &Filters...
uz@cyrillic: &Филтерларни мослаш

en: Configure &Notifications...
uz@cyrillic: &Хабар беришни мослаш

en: Confirm &before send
uz@cyrillic: Жўнатишдан олдин &тасдиқлаш

en: Copy Message to Folder
uz@cyrillic: Хабардан жилдга нусха олиш

en: Core developer
uz@cyrillic: Асосий тузувчи

en: D&ictionary:
uz@cyrillic: &Луғат:

en: Date
uz@cyrillic: Сана

en: Defa&ult send method:
uz@cyrillic: Жўнатиш &усули:

en: Defaul&t domain:
uz@cyrillic: Андо&за домен:

en: Delete Folder
uz@cyrillic: Жилдни ўчириш

en: Delete Message
uz@cyrillic: Хатни ўчириш

en: Delete Messages
uz@cyrillic: Хатларни ўчириш

en: Delete Search
uz@cyrillic: Қидирувни олиб ташлаш

en: Delete T&hread
uz@cyrillic: Кетма-кетликни ўч&ириш

en: Deleting messages
uz@cyrillic: Хабарларни ўчириш

en: Deleting messages canceled.
uz@cyrillic: Хатларни ўчириш бекор қилинди.

en: Deleting messages failed.
uz@cyrillic: Хатларни ўчириш муваффақиятсиз тугади.

en: Deta&iled new mail notification
uz@cyrillic: Тафсилот&ли янги хабар огоҳлантириши

en: Detect Automatically
uz@cyrillic: Авто-аниқлаш

en: Display KMail's Welcome Page
uz@cyrillic: KMail қутлов ойнасини кўрсатиш

en: Do not check certificate policies
uz@cyrillic: Сертификат қоидалари текширилмасин

en: Documentation
uz@cyrillic: Қўлланмалар

en: E&mpty Trash
uz@cyrillic: &Чиқиндилар қутисини бўшатиш

en: Edit...
uz@cyrillic: Таҳрирлаш

en: Email Address
uz@cyrillic: Электрон почта

en: Empty Trash
uz@cyrillic: Чиқиндилар қутисини бўшатиш

en: Empty local &trash folder on program exit
uz@cyrillic: Дастурдан чиқишда локал &чиқиндилар қутисини бўшатиш

en: Enter charset:
uz@cyrillic: Кодлаш усулини киритинг:

en: Enter new key word:
uz@cyrillic: Янги калит сўзни киритинг:

en: F&older
uz@cyrillic: &Жилд

en: Filter %1
uz@cyrillic: Филтер %1

en: Folder List
uz@cyrillic: Жилдлар рўйхати

en: Former maintainer
uz@cyrillic: Олдинги таъминловчи

en: Forward To...
uz@cyrillic: ... га узатиш

en: Go to the next folder with unread messages
uz@cyrillic: Ўқилмаган хабар бор кейинги жилдга ўтиш

en: Go to the next message
uz@cyrillic: Кейинги хабарга ўтиш

en: Go to the next unread message
uz@cyrillic: Кейинги ўқилмаган хабарга ўтиш

en: Go to the next unread text
uz@cyrillic: Кейинги ўқилмаган матнга ўтиш

en: Go to the previous message
uz@cyrillic: Олдинги хабарга ўтиш

en: Go to the previous unread message
uz@cyrillic: Олдинги ўқилмаган хабарга ўтиш

[ctx: Go->]
en: Next Unread &Text
uz@cyrillic: &Кейинги ўқилмаган матн

en: HTML Messages
uz@cyrillic: HTML хабарлар

en: HTML Toolbar
uz@cyrillic: HTML асбоблар панели

en: Identity Name
uz@cyrillic: Шахсият номи

en: Important Message
uz@cyrillic: Муҳим хабар

en: Invalid Email Address
uz@cyrillic: Хато электрон почта манзили

en: KDE Email Client
uz@cyrillic: KDE учун хат-хабар дастури

en: KMail &Introduction
uz@cyrillic: KMail'га &кириш

en: KMail Error
uz@cyrillic: KMail хато

en: KMail is currently in offline mode. How do you want to proceed?
uz@cyrillic: KMail ҳозир офлайн ҳолатида. Қандай давом этмоқчисиз?

en: Last Search
uz@cyrillic: Охирги қидирув

en: Link
uz@cyrillic: Боғ

en: M&ove Thread to Trash
uz@cyrillic: Кетма-кет&ликни чиқиндилар қутисига кўчириш

en: Maintainer
uz@cyrillic: Таъминловчи

en: Mar&k Message
uz@cyrillic: Хабарни &белгилаш

en: Mark &Thread
uz@cyrillic: Кетма-ке&тликни белгилаш

en: Mark Thread as &Important
uz@cyrillic: &Муҳим

en: Mark Thread as &Read
uz@cyrillic: Ўқил&ган

en: Mark Thread as &Unread
uz@cyrillic: &Ўқилмаган

en: Mark all messages in the selected thread as read
uz@cyrillic: Танланган кетма-кетликдаги ҳамма хабарларни ўқилган деб белгилаш

en: Mark all messages in the selected thread as unread
uz@cyrillic: Танланган кетма-кетликдаги ҳамма хабарларни ўқилмаган деб белгилаш

en: Message Body
uz@cyrillic: Хабар таркиби

en: Message List
uz@cyrillic: Хабарлар рўйхати

en: Message List - Important Messages
uz@cyrillic: Хабарлар рўйхати - Муҳим хабарлар

en: Message List - Unread Messages
uz@cyrillic: Хабарлар рўйхати - Ўқилмаган хабарлар

[ctx: Message->]
en: &Forward
uz@cyrillic: &Узатиш

[ctx: Message->]
en: &Reply
uz@cyrillic: &Жавоб бериш

[ctx: Message->Forward->]
en: As &Attachment...
uz@cyrillic: &Илова сифатида

en: Mod&ify...
uz@cyrillic: Ў&згартириш

en: Modify...
uz@cyrillic: Ўзгартириш

en: Move Message to Folder
uz@cyrillic: Хабарни жилга кўчириш

en: Move message to trashcan
uz@cyrillic: Хабарни чиқиндилар қутисига кўчириш

en: Move thread to trashcan
uz@cyrillic: Кетма-кетликни чиқиндилар қутисига кўчириш

en: Move to Trash
uz@cyrillic: Чиқиндилар қутисига кўчириш

en: Moved all messages to the trash
uz@cyrillic: Ҳамма хабарлар чиқиндилар қутисига кўчирилди

en: Moving messages
uz@cyrillic: Хабарларни кўчириш

en: Moving messages canceled.
uz@cyrillic: Хатларни кўчириш бекор қилинди.

en: Moving messages failed.
uz@cyrillic: Хатларни кўчириш муваффақиятсиз тугади.

en: Name of the attachment:
uz@cyrillic: Илова номи:

en: Never Automatically
uz@cyrillic: Ҳеч қачон автоматик эмас

en: New Mail Notification
uz@cyrillic: Янги хабарга огоҳлантириш

en: New Message To...
uz@cyrillic: Хат жўнатиш

en: New Messages In
uz@cyrillic: Янги хабар

en: Next &Unread Message
uz@cyrillic: Кейинги ўқи&лмаган хабар

en: Next Unread &Folder
uz@cyrillic: Кейинги ўқилмаган &жилд

en: No Picture
uz@cyrillic: Расмсиз

en: No Subject
uz@cyrillic: Мавзусиз

en: No Subject Specified
uz@cyrillic: Мавзу аниқланмаган

en: No autosave
uz@cyrillic: Авто сақлаш йўқ

en: Not available
uz@cyrillic: Мавжуд эмас

en: Not available.
uz@cyrillic: Мавжуд эмас.

en: On Manual Mail Checks
uz@cyrillic: Почтани қўлбола текширишда

en: Online/Offline
uz@cyrillic: Онлайн/офлайн

en: Only check for new mail
uz@cyrillic: Фақат янги хабарга текшириш

en: Only open composer window
uz@cyrillic: Фақат хабар яратиш ойнасини очиш

en: Open Message
uz@cyrillic: Хабарни очиш

en: Open in Address Book
uz@cyrillic: Манзиллар дафтарида очиш

en: Organi&zation:
uz@cyrillic: &Ташкилот:

en: Original author
uz@cyrillic: Биринчи муаллиф

en: POP filters
uz@cyrillic: POP филтерлар

en: Paste as Attac&hment
uz@cyrillic: &Илова сифатида қўйиш

en: Previous Unread &Message
uz@cyrillic: &Олдинги ўқилмаган хабар

en: Previous Unread F&older
uz@cyrillic: Олди&нги ўқилмаган жилд

en: Re&move
uz@cyrillic: &Олиб ташлаш

en: Read message body from 'file'
uz@cyrillic: Хабар таркибини файлдан ўқиш

en: Remo&ve
uz@cyrillic: &Олиб ташлаш

en: Reply To...
uz@cyrillic: Жавоб бериш

en: Reply to &All...
uz@cyrillic: Ҳаммага ж&авоб бериш

en: Reply to A&uthor...
uz@cyrillic: Муаллифга ж&авоб бериш

en: Save &As...
uz@cyrillic: ...сифатида с&ақлаш

en: Save A&ttachments...
uz@cyrillic: Иловаларни &сақлаш

en: Save Attachments...
uz@cyrillic: Иловаларни сақлаш

en: Save Link As...
uz@cyrillic: Боғни сақлаш

en: Search &only in:
uz@cyrillic: &Фақат бу ердан қидириш:

en: Search folder &name:
uz@cyrillic: Қидирув жилди &номи:

en: Security Warning
uz@cyrillic: Хавфсизлик огоҳномаси

en: Select &All Messages
uz@cyrillic: Ҳамма хабарларни &танлаш

en: Select &Recipients...
uz@cyrillic: Қабул қилувчи&ларни танлаш

en: Send &Later
uz@cyrillic: &Кейинроқ жўнатиш

en: Send &messages in outbox folder:
uz@cyrillic: &Хабарларни жўнатиш қутисига юбориш:

en: Send A&gain...
uz@cyrillic: &Қайтадан жўнатиш

en: Send Confirmation
uz@cyrillic: Жўнатишни тасдиқлаш

en: Send Later
uz@cyrillic: Кейинроқ жўнатиш

en: Send Now
uz@cyrillic: Дарҳол жўнатиш

en: Send policy:
uz@cyrillic: Жўнатиш қоидаси:

en: Sending messages
uz@cyrillic: Хабарлар жўнатилмоқда

en: Sent-mail &folder:
uz@cyrillic: "Жўнатилган" ж&илди:

en: Set as &Default
uz@cyrillic: &Андоза деб белгилаш

en: Set as Default
uz@cyrillic: Андоза деб белгилаш

en: Set subject of message
uz@cyrillic: Хабар мавзусини кўрсатиш

en: Sign
uz@cyrillic: Имзо

en: Signature
uz@cyrillic: Имзо

en: Specify e&ditor:
uz@cyrillic: Таҳрирчини &кўрсатиш:

en: Spellchecker
uz@cyrillic: Имлони текшириш

en: Sta&ndard format (%1)
uz@cyrillic: &Андоза формат (%1)

en: The file does not contain a message.
uz@cyrillic: Файл таркибида хабар мавжуд эмас.

en: This charset is not supported.
uz@cyrillic: Ушбу кодлаш усули қўлланилмайди.

en: Unread Message
uz@cyrillic: Ўқилмаган хабар

en: Use Fi&xed Font
uz@cyrillic: Эни ўзгармайдиган &шрифтни қўллаш

en: Use HTML
uz@cyrillic: HTML'дан фойдаланиш

en: Use custom &icons
uz@cyrillic: &Бошқа нишончаларни ишлатиш

en: Work Offline
uz@cyrillic: Офлайнда ишлаш

en: Work Online
uz@cyrillic: Онлайнда ишлаш

en: You did not specify a subject. Send message anyway?
uz@cyrillic: Сиз мавзуни аниқламадингиз. Бунга қарамасдан хабарни жўнатайми?

en: no proxy
uz@cyrillic: проксисиз

[ctx: sender address field]
en: &From:
uz@cyrillic: &Кимдан:

en: unnamed
uz@cyrillic: номсиз
