remmina - en to uz@cyrillic translation catalogue (374 entries)

en: %d password changed. | %d passwords changed.
uz@cyrillic[0]: %d та пароль ўзгарди.
uz@cyrillic[1]: %d та пароллар ўзгарди.

en: %s wants to share their desktop.
    Do you accept?
uz@cyrillic: %s ўз иш столини бўлишмоқчи.
    Таклифни қабул қиласизми?

en: %s: %s
uz@cyrillic: Файл %s: %s

en: 256 colours (8 bpp)
uz@cyrillic: 256 ранг (8 bpp)

en: <Auto-detect>
uz@cyrillic: <Авто аниқлаш>

en: <Choose a quality level to edit…>
uz@cyrillic: <Таҳрир қилиш учун сифат даражаси танланг…>

en: <Not set>
uz@cyrillic: <Киритилмаган>

en: <big>Permissions</big>
uz@cyrillic: <big>Рухсат</big>

en: Accept certificate?
uz@cyrillic: Сертификат қабул қилинсинми?

en: Accept changed certificate?
uz@cyrillic: Ўзгарган сертификат қабул қилинсинми?

en: Add a new connection profile
uz@cyrillic: Янги боғланиш профилини ясаш

en: Advanced
uz@cyrillic: Илғор

en: After connecting
uz@cyrillic: Янги боғич

en: Are you sure to delete the selected files on server?
uz@cyrillic: Ростдан ҳам танланган файлларни сервердан ўчирмоқчимисиз?

en: Are you sure you want to cancel the file transfer in progress?
uz@cyrillic: '%s' боғичи ўчирилсинми?

en: Are you sure you want to close %i active connections in the current window?
uz@cyrillic: Танланган ойнада %iта фаол боғланишлар мавжуд. Ҳақиқатдан ҳам ёпмоқчимисиз?

en: Are you sure you want to delete “%s”?
uz@cyrillic: '%s' боғичи ўчирилсинми?

en: Attach to console (2003/2003 R2)
uz@cyrillic: Консолга уланиш (2003/2003 R2)

en: Audible terminal bell
uz@cyrillic: Терминал овозли сигналларини ёқиш

en: Authentication type
uz@cyrillic: Аутентификация тури

en: Auto-detect
uz@cyrillic: <Авто аниқлаш>

en: Automatically accept all fingerprints and certificates
uz@cyrillic: Ўзгарган сертификат қабул қилинсинми?

en: Awaiting incoming SSH connection on port %i…
uz@cyrillic: %i порти орқали кирувчи SSH туннель боғланишини кутилмоқда…

en: Basic
uz@cyrillic: Оддий

en: Before connecting
uz@cyrillic: Янги боғич

en: Best (slowest)
uz@cyrillic: Энг афзал (энг секин)

en: Bold colour
uz@cyrillic: Курсор сояси

en: Browse the network to find a %s server
uz@cyrillic: %s серверни топиш учун тармоқни кўриб чиқиш

en: By group
uz@cyrillic: Гуруҳ

en: By protocol
uz@cyrillic: Протокол

en: Cannot connect to the RDP server “%s”.
uz@cyrillic: %s серверига боғланиб бўлмади

en: Cannot connect to the “%s” RDP server.
uz@cyrillic: %s серверига боғланиб бўлмади

en: Certificate details:
uz@cyrillic: Сертификат маълумотлари:

en: Change security settings
uz@cyrillic: Сифат мосламалари

en: Character set
uz@cyrillic: Кодировка

en: Chat with %s
uz@cyrillic: %s билан суҳбатлашиш (чат)

en: Choose a Remote Desktop Server
uz@cyrillic: Масофавий иш столи серверини танланг

en: Choose a file to upload
uz@cyrillic: Юклаш учун файл танланг

en: Choose download location
uz@cyrillic: Сақлаш учун жилд танланг

en: Client build
uz@cyrillic: Клиет номи

en: Client name
uz@cyrillic: Клиет номи

en: Colour depth
uz@cyrillic: Ранг чуқурлиги

en: Colour theme
uz@cyrillic: Терминал ранг схемаси

en: Composition
uz@cyrillic: Композиция

en: Configure the available resolutions
uz@cyrillic: Мавжуд экран ўлчамларини мослаш

en: Configure the keystrokes
uz@cyrillic: Тугма босишларни мослаш

en: Connect
uz@cyrillic: Боғланиш

en: Connect to remote desktops through the applet menu
uz@cyrillic: Масофавий столларга аплет менюси орқали боғланиш

en: Connect via SSH from a new terminal
uz@cyrillic: Янги терминалда SSH орқали уланинг

en: Connecting to %s via SSH…
uz@cyrillic: '%s'га SSH орқали боғланилмоқда…

en: Connecting to “%s” via SSH…
uz@cyrillic: '%s'га SSH орқали боғланилмоқда…

en: Connecting to “%s”…
uz@cyrillic: '%s'га боғланилмоқда…

en: Connection timeout in ms
uz@cyrillic: '%s'га боғланилмоқда…

en: Connection to the SPICE server dropped.
uz@cyrillic: SPICE серверга боғланиш муваффақиятсиз кечди.

en: Copy
uz@cyrillic: Нусха

en: Copy (host+C)
uz@cyrillic: Копия (Хост + C)

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account disabled.
uz@cyrillic: %s RDP сервер адресини топиб бўлмади.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account expired.
uz@cyrillic: %s RDP сервер адресини топиб бўлмади.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account locked out.
uz@cyrillic: %s RDP сервер адресини топиб бўлмади.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account restricted.
uz@cyrillic: %s RDP сервер адресини топиб бўлмади.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Change user password before connecting.
uz@cyrillic: %s RDP сервер адресини топиб бўлмади.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Insufficient user privileges.
uz@cyrillic: %s RDP сервер адресини топиб бўлмади.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Password expired.
uz@cyrillic: %s RDP сервер адресини топиб бўлмади.

en: Could not authenticate automatically with SSH agent. %s
uz@cyrillic: SSH сессияни кўтаришда муаммо юз берди: %s

en: Could not authenticate with SSH GSSAPI/Kerberos. %s
uz@cyrillic: SSH сессияни кўтаришда муаммо юз берди: %s

en: Could not authenticate with SSH password. %s
uz@cyrillic: SSH сессияни кўтаришда муаммо юз берди: %s

en: Could not authenticate with TOTP/OTP/2FA. %s
uz@cyrillic: SSH сессияни кўтаришда муаммо юз берди: %s

en: Could not authenticate with automatic public SSH key. %s
uz@cyrillic: SSH туннел манзилига уланишда муаммо юз берди: %s

en: Could not authenticate with keyboard-interactive. %s
uz@cyrillic: SSH сессияни кўтаришда муаммо юз берди: %s

en: Could not authenticate, attempting reconnection…
uz@cyrillic: Муваффқиятсиз идентификация. Қайта боғланишга ҳаракат қилинмоқда…

en: Could not check list of known SSH hosts. %s
uz@cyrillic: SSH сессияни кўтаришда муаммо юз берди: %s

en: Could not connect to SSH tunnel. %s
uz@cyrillic: SSH туннел манзилига уланишда муаммо юз берди: %s

en: Could not create SFTP session. %s
uz@cyrillic: SFTP сессия яратишда муаммо юз берди: %s

en: Could not create channel. %s
uz@cyrillic: SFTP сессия яратишда муаммо юз берди: %s

en: Could not create the file “%s” on the server. %s
uz@cyrillic: Серверда %s файлини яратишда хатолик юз берди. Хатолик: %s

en: Could not create the file “%s”.
uz@cyrillic: Канални очиб бўлмади: %s

en: Could not create the folder “%s” on the server. %s
uz@cyrillic: Серверда %s жилдини яратишда хатолик юз берди. Хатолик: %s

en: Could not create the folder “%s”.
uz@cyrillic: Канални очиб бўлмади: %s

en: Could not delete “%s”. %s
uz@cyrillic: Канални очиб бўлмади: %s

en: Could not fetch checksum of the public SSH key. %s
uz@cyrillic: SSH сессияни кўтаришда муаммо юз берди: %s

en: Could not fetch public SSH key. %s
uz@cyrillic: SSH туннел манзилига уланишда муаммо юз берди: %s

en: Could not find the address for the RDP server “%s”.
uz@cyrillic: %s RDP сервер адресини топиб бўлмади.

en: Could not find the file “%s”.
uz@cyrillic: Канални очиб бўлмади: %s

en: Could not open channel. %s
uz@cyrillic: Канални очиб бўлмади: %s

en: Could not open the file “%s” on the server. %s
uz@cyrillic: Канални очиб бўлмади: %s

en: Could not open the file “%s”.
uz@cyrillic: Канални очиб бўлмади: %s

en: Could not open the folder “%s”. %s
uz@cyrillic: Канални очиб бўлмади: %s

en: Could not poll SSH channel. %s
uz@cyrillic: Канални очиб бўлмади: %s

en: Could not read SSH channel in a non-blocking way. %s
uz@cyrillic: SFTP сессия яратишда муаммо юз берди: %s

en: Could not read from the folder. %s
uz@cyrillic: Канални очиб бўлмади: %s

en: Could not read from tunnel listening socket. %s
uz@cyrillic: SFTP сессия яратишда муаммо юз берди: %s

en: Could not request port forwarding. %s
uz@cyrillic: Порт йўналтиришда муаммо юз берди? %s

en: Could not request shell. %s
uz@cyrillic: SFTP сессия яратишда муаммо юз берди: %s

en: Could not run command. %s
uz@cyrillic: Буйруқни бажариб бўлмади: %s

en: Could not run the “%s” command on the SSH server (status = %i).
uz@cyrillic: SSH серверда %s буйруғини бажариш муваффақиятсиз ўтди (статус = %i).

en: Could not save the file “%s”.
uz@cyrillic: Канални очиб бўлмади: %s

en: Could not send data to tunnel listening socket. %s
uz@cyrillic: SSH туннел манзилига уланишда муаммо юз берди: %s

en: Could not start SFTP session. %s
uz@cyrillic: SSH сессияни кўтаришда муаммо юз берди: %s

en: Could not start SSH session. %s
uz@cyrillic: SSH сессияни кўтаришда муаммо юз берди: %s

en: Could not write to SSH channel. %s
uz@cyrillic: SFTP сессия яратишда муаммо юз берди: %s

en: Could not write to the file “%s” on the server. %s
uz@cyrillic: Серверда %s файлини ёзишда хатолик юз берди. Хатолик: %s

en: Couldn’t convert '%s' to host address
uz@cyrillic: '%s'ни хост адресига ўгириб бўлмади

en: Create new connection profile
uz@cyrillic: Янги боғланиш профилини ясаш

en: Cursor blinking
uz@cyrillic: Ўчиб-ёнувчи курсор

en: Cursor colour
uz@cyrillic: Курсор сояси

en: Cursor shadow
uz@cyrillic: Курсор сояси

en: Custom
uz@cyrillic: Қўлбола

en: Default
uz@cyrillic: Асос

en: Default settings saved.
uz@cyrillic: Асос мосламалар сақланди.

en: Default view
uz@cyrillic: Асос

en: Delete
uz@cyrillic: Ўчириш

en: Delete files on server
uz@cyrillic: Сервердаги файлларни ўчириш

en: Description
uz@cyrillic: Изоҳ

en: Desktop orientation
uz@cyrillic: Иш столи ориетацияси

en: Desktop scale factor %
uz@cyrillic: Иш столи масштаби кўпайтмаси

en: Desktop sharing invitation
uz@cyrillic: Иш столини бўлишиш таклифи

en: Device scale factor %
uz@cyrillic: Қурилма масштаб кўпайтмаси %

en: Disconnect
uz@cyrillic: Узиш

en: Disconnected from the SPICE server “%s”.
uz@cyrillic: %s SPICE сервердан узилди.

en: Discovered
uz@cyrillic: Топилди

en: Do you trust the new public key?
uz@cyrillic: Янги оммавий калитга (public key) ишонасизми?

en: Domain
uz@cyrillic: Домен

en: Don't remember passwords
uz@cyrillic: Паролни сақлаб қолманг

en: Download
uz@cyrillic: Сақлаш

en: Download from server
uz@cyrillic: Сервердан сақлаб олиш

en: Enable SSH tunnel
uz@cyrillic: SSH туннелни фаоллаштириш

en: Enable Service Discovery
uz@cyrillic: Автоматик хизмат топишдан фойдаланиш

en: Enable audio channel
uz@cyrillic: Аудио йўналтиришдан фойдаланиш

en: Encrypt a password
uz@cyrillic: Паролни сақлаш

en: Enter SPICE password
uz@cyrillic: SSH пароль

en: Enter VNC password
uz@cyrillic: Паролни сақлаш

en: Entry
uz@cyrillic: Киритма

en: Error: %s
uz@cyrillic: Хатолик: %s

en: Execute a Command
uz@cyrillic: Ташқи командаларни ишга тушириш…

en: Executing external commands…
uz@cyrillic: Ташқи командаларни ишга тушириш…

en: Export connection in Windows .rdp file format
uz@cyrillic: Боғланиш маълумотларини Windows .rdp файл форматида экспорт қилиш

en: File
uz@cyrillic: Файл

en: File Transfers
uz@cyrillic: Файл узатишлар

en: Filename
uz@cyrillic: Файл номи

en: Filename for SSH session log
uz@cyrillic: Чиқишда SSH сессияни лог файлга ёзишни ёқиш

en: Fill client window when scaled
uz@cyrillic: Масштаб ўзгартирилганда клиент ойнасини тўлиқ қоплаш

en: Find text (host+G)
uz@cyrillic: Қўйиш (Хост + V)

en: Fingerprint:
uz@cyrillic: Бармоқ изи:

en: Folder for SSH session log
uz@cyrillic: SSH сессияни кўтаришда муаммо юз берди: %s

en: Folder for screenshots
uz@cyrillic: SSH сессияни кўтаришда муаммо юз берди: %s

en: Font smoothing
uz@cyrillic: Шрифтни равонлаштириш

en: Forget passwords after use
uz@cyrillic: Пароль сақлашни бекор қилиш

en: Go to home folder
uz@cyrillic: Уй жилдига ўтиш

en: Go to parent folder
uz@cyrillic: Юқори жилдни очиш

en: Good
uz@cyrillic: Яхши

en: Grab all keyboard events
uz@cyrillic: Барча клавиатура тугмаларини босиш сигналларини тортиб олиш

en: Group
uz@cyrillic: Гуруҳ

en: High colour (15 bpp)
uz@cyrillic: Юқори ранг (15 bpp)

en: High colour (16 bpp)
uz@cyrillic: Юқори ранг (16 bpp)

en: Home
uz@cyrillic: Уй

en: Ignore certificate
uz@cyrillic: Сертификат эътиборга олинмасин

en: Import
uz@cyrillic: Импорт

en: Install the %s protocol plugin first.
uz@cyrillic: Аввал %s протокол плагинини ўрнатинг.

en: Issuer:
uz@cyrillic: Тарқатувчи:

en: KEX (Key Exchange) algorithms
uz@cyrillic: Калит алмашув алгоритми (KEX)

en: Keep aspect ratio when scaled
uz@cyrillic: Масштаб ўзгартирилганда томонлар мутаносиблиги сақлансин

en: Keyboard layout
uz@cyrillic: Клавиатура шаблони

en: Keyboard mapping
uz@cyrillic: Клавиатура шаблони

en: Keystrokes
uz@cyrillic: Тугма босишлар

en: Listen on port
uz@cyrillic: Порт сингналларига қулоқ солиш

en: Listening on port %i for an incoming %s connection…
uz@cyrillic: %i порти орқали кирувчи %s боғланишини кутилмоқда…

en: Local
uz@cyrillic: Маҳаллий

en: Lost connection to the RDP server “%s”.
uz@cyrillic: %s серверига боғланиб бўлмади

en: Make Remmina your default remote desktop client
uz@cyrillic: Remmina - масофавий боғланиш программаси

en: Medium
uz@cyrillic: Ўртача

en: Menu animation
uz@cyrillic: Меню анимациялари

en: Minimize window
uz@cyrillic: Ойнани минималлаштириш

[ctx: Multi password changer]
en: Select
uz@cyrillic: Барчасини белгилаш

[ctx: Multi password changer table]
en: Group
uz@cyrillic: Гуруҳ

[ctx: Multi password changer table]
en: Name
uz@cyrillic: Ном

en: NLA protocol security
uz@cyrillic: Протокол

en: Name
uz@cyrillic: Ном

en: Name of smart card
uz@cyrillic: Ақлли карточкани бўлишиш

en: Network connection type
uz@cyrillic: Янги боғланиш профилини ясаш

en: New Connection
uz@cyrillic: Янги боғич

en: New connection profile
uz@cyrillic: Янги боғланиш профилини ясаш

en: New fingerprint:
uz@cyrillic: Янги бармоқ изи:

en: No clipboard sync
uz@cyrillic: Клипборд синхронлаштиришни ўчириш

en: No tray icon
uz@cyrillic: Вазифалар панелига юклаган ҳолда ишга тушириш

en: Off
uz@cyrillic: Ўчиқ

en: Old fingerprint:
uz@cyrillic: Эски бармоқ изи:

en: Open Chat…
uz@cyrillic: Чат очиш…

en: Open Main Window
uz@cyrillic: Асосий ойна

en: Open SFTP transfer…
uz@cyrillic: Хавфсиз файл узатиш (SFTP) ойнасини очиш…

en: Overwrite
uz@cyrillic: Устидан ёзиш

en: Overwrite all files
uz@cyrillic: Барчасини устидан ёзиш

en: Password
uz@cyrillic: Пароль

en: Paste
uz@cyrillic: Қўйиш

en: Paste (host+V)
uz@cyrillic: Қўйиш (Хост + V)

en: Per connection
uz@cyrillic: Янги боғич

en: Permission
uz@cyrillic: Рухсат

en: Please enter format 'widthxheight'.
uz@cyrillic: Илтимос, 'энxбўй' форматида киритинг.

en: Please retry after turning on encryption for this profile.
uz@cyrillic: Илтимос, ушбу профил учун шифрлашни ёқиб кейин қайта ҳаракат қилиб кўринг.

en: Plugin %s is not registered.
uz@cyrillic: %s плагини рўйхатдан ўтказилмаган.

en: Plugins
uz@cyrillic: Плагинлар

en: Poor (fastest)
uz@cyrillic: Паст (энг тез)

en: Preference
uz@cyrillic: Танлов

en: Preferences
uz@cyrillic: _Танловлар

en: Preferred server host key types
uz@cyrillic: Афзал кўрилган хост тугма турлари

en: Progress
uz@cyrillic: Прогресс

en: Protocol
uz@cyrillic: Протокол

en: Public key (automatic)
uz@cyrillic: Оммавий калит (автоматик)

en: Quality
uz@cyrillic: Сифат

en: Quality settings
uz@cyrillic: Сифат мосламалари

en: Quick Connect
uz@cyrillic: Тез уланиш

en: Quit
uz@cyrillic: _Чиқиш

en: RDP - Preferences
uz@cyrillic: RDP - танловлар

en: RDP - RDP File Handler
uz@cyrillic: RDP - RDP файл ишловчиси

en: RDP - Remote Desktop Protocol
uz@cyrillic: RDP - масофавий иш столи протоколи (Remote Desktop Protocol)

en: RDP protocol security
uz@cyrillic: Протокол

en: Recent lists cleared.
uz@cyrillic: Сўнггилар рўйхати ўчирилди.

en: Reconnection attempt %d of %d…
uz@cyrillic: Қайта уланилмоқда (%d/%d)…

en: Redirect local audio output
uz@cyrillic: Маҳаллий микрофон сигналини қайта йўналтириш

en: Redirect local microphone
uz@cyrillic: Маҳаллий микрофон сигналини қайта йўналтириш

en: Refresh
uz@cyrillic: Янгилаш

en: Refresh current folder
uz@cyrillic: Жорий жилдни янгилаш

en: Remmina Applet
uz@cyrillic: Remmina аплет

en: Remmina Remote Desktop Client
uz@cyrillic: Remmina - масофавий боғланиш программаси

en: Remmina main menu
uz@cyrillic: Remmina аплет

en: Remote
uz@cyrillic: Масофавий

en: Remote Connection Profile
uz@cyrillic: Янги боғланиш профилини ясаш

en: Remote Desktop Gateway domain
uz@cyrillic: Масофавий иш столи танловлари

en: Remote Desktop Gateway password
uz@cyrillic: Масофавий иш столи танловлари

en: Remote Desktop Gateway server
uz@cyrillic: RD Gateway сервер

en: Remote Desktop Gateway username
uz@cyrillic: Масофавий иш столи танловлари

en: Remote scale factor
uz@cyrillic: Масофавий масштаб кўпайтмаси

en: Repeater
uz@cyrillic: Такрорловчи (рипитер)

en: Resetting passwords, please wait…
uz@cyrillic: Бироз кутинг, пароллар бекор қилинмоқда…

en: Resize the window to fit in remote resolution
uz@cyrillic: Масофадаги экран ўлчамига хос равишда ойна ўлчамларини мослаш

en: Resolution
uz@cyrillic: Экран ўлчамлари

en: Resolutions
uz@cyrillic: Экран ўлчамлари

en: Resume
uz@cyrillic: Давом

en: Resume all file transfers
uz@cyrillic: Файл узатишлар

en: SFTP - Secure File Transfer
uz@cyrillic: SFTP - хавфсиз файл узатиш протоколи

en: SPICE - Simple Protocol for Independent Computing Environments
uz@cyrillic: SPICE - мустақил ҳисоблаш муҳитлари учун оддий протокол

en: SSH - Secure Shell
uz@cyrillic: SSH - хавфсиз қобиқ (Secure Shell)

en: SSH Authentication
uz@cyrillic: SSH идентификация

en: SSH Proxy Command
uz@cyrillic: SSH прокси буйруғи

en: SSH agent
uz@cyrillic: SSH агент

en: SSH compression
uz@cyrillic: SSH сиқишни ёқиш

en: SSH identity file
uz@cyrillic: SSH идентификация файли

en: SSH identity file not selected.
uz@cyrillic: SSH калит файли ҳали яратилмаган/танланмаган.

en: SSH password
uz@cyrillic: SSH пароль

en: Same server at port %i
uz@cyrillic: %i портдаги айни сервер

en: Save password
uz@cyrillic: Паролни сақлаш

en: Save session to file
uz@cyrillic: Сессияни файлга сақлаш

en: Scaling quality
uz@cyrillic: Маҳаллий - юқори сифат

en: Screenshot
uz@cyrillic: Скриншот

en: Screenshot filenames
uz@cyrillic: Скриншот

en: Secret
uz@cyrillic: Махфий

en: Secured password storage in KWallet
uz@cyrillic: Пароль сақлашни бекор қилиш

en: Secured password storage in the GNOME keyring
uz@cyrillic: Пароль сақлашни бекор қилиш

en: Security
uz@cyrillic: Хавфсизлик

en: Select All (host+A)
uz@cyrillic: Барчасини белгилаш (Хост + A)

en: Select USB devices for redirection
uz@cyrillic: Қайта йўналтириш учун USB қурилмаларни танланг

en: Select a folder
uz@cyrillic: Барчасини белгилаш

en: Select all
uz@cyrillic: Барчасини белгилаш

en: Select all shortcuts
uz@cyrillic: Барчасини белгилаш

en: Send Ctrl+Alt+Delete
uz@cyrillic: Ctrl+Alt+Delete сигнали юбориш

en: Send Ctrl+Alt+_F10
uz@cyrillic: Ctrl+Alt+_F10 сигнали юбориш

en: Send Ctrl+Alt+_F11
uz@cyrillic: Ctrl+Alt+_F11 сигнали юбориш

en: Send Ctrl+Alt+_F12
uz@cyrillic: Ctrl+Alt+_F12 сигнали юбориш

en: Send Ctrl+Alt+_F2
uz@cyrillic: Ctrl+Alt+_F2 сигнали юбориш

en: Send Ctrl+Alt+_F3
uz@cyrillic: Ctrl+Alt+_F3 сигнали юбориш

en: Send Ctrl+Alt+_F4
uz@cyrillic: Ctrl+Alt+_F4 сигнали юбориш

en: Send Ctrl+Alt+_F5
uz@cyrillic: Ctrl+Alt+_F5 сигнали юбориш

en: Send Ctrl+Alt+_F6
uz@cyrillic: Ctrl+Alt+_F6 сигнали юбориш

en: Send Ctrl+Alt+_F7
uz@cyrillic: Ctrl+Alt+_F7 сигнали юбориш

en: Send Ctrl+Alt+_F8
uz@cyrillic: Ctrl+Alt+_F8 сигнали юбориш

en: Send Ctrl+Alt+_F9
uz@cyrillic: Ctrl+Alt+_F9 сигнали юбориш

en: Server
uz@cyrillic: Сервер

en: Server CA certificate
uz@cyrillic: Сервер CA сертификати

en: Server detection using Remote Desktop Gateway
uz@cyrillic: RD Gateway ёрдамида сервер аниқлаш

en: Set new password
uz@cyrillic: Паролни сақлаш

en: Share a smart card
uz@cyrillic: Ақлли карточкани бўлишиш

en: Share folder
uz@cyrillic: Жилд бўлишиш

en: Share smart card
uz@cyrillic: Ақлли карточкани бўлишиш

en: Show 'About'
uz@cyrillic: Ҳақида ойнасини кўрсатиш

en: Show Hidden Files
uz@cyrillic: Яширин файлларни кўрсатиш

en: Show preferences
uz@cyrillic: Танловлар

en: Show remote cursor
uz@cyrillic: Масофавий курсорни кўрсатиш

en: Show the application version
uz@cyrillic: Дастур версиясини кўрсатиш

en: Show version of the application and its plugins
uz@cyrillic: Дастур ва ушбу плагиннинг версиясини кўрсатиш

en: Show/hide fullscreen
uz@cyrillic: Тўлиқ экран режимини ёқиш/ўчириш

en: Size
uz@cyrillic: Ҳажми

en: Start in kiosk mode
uz@cyrillic: Киоска режимида ишга тушириш

en: Start in tray
uz@cyrillic: Вазифалар панелига юклаган ҳолда ишга тушириш

en: Start in tray upon user login
uz@cyrillic: Вазифалар панелига юклаган ҳолда ишга тушириш

en: Start-up
uz@cyrillic: Бошлаш

en: Start-up path
uz@cyrillic: Бошланғич йўл/жилд

en: Start-up program
uz@cyrillic: Бошланғич программа

en: Status
uz@cyrillic: Статус

en: Strict host key checking
uz@cyrillic: Хост тугмаларини жиддий текшириш

en: Subject:
uz@cyrillic: Сарлавҳа:

en: Switch tab pages
uz@cyrillic: Таб саҳифаларига ўтиш

en: Symmetric cipher client to server
uz@cyrillic: Клиентдан серверга симметрик шифрлаш

en: TLS connection error.
uz@cyrillic: TLS боғланиш хатолиги.

en: TLS protocol security
uz@cyrillic: Протокол

en: Telepathy - Desktop Sharing
uz@cyrillic: Telepathy - иш столини бўлишиш

en: Terminal content saved in
uz@cyrillic: Терминал маълумотлари сақланди

en: The certificate changed! Details:
uz@cyrillic: Сертификат ўзгарди:

en: The following file already exists in the target folder:
uz@cyrillic: Қуйидаги файл аввалдан мавжуд:

en: The multi password changer requires a secrecy plugin.
uz@cyrillic: Кўп паролли ўзгартирувчи яширинлик плагинини талаб қилади.

en: The multi password changer requires a secrecy service.
uz@cyrillic: Кўп паролли ўзгартирувчи яширинлик хизматни талаб қилади..

en: The passwords do not match
uz@cyrillic: Пароллар мос келмади

en: The server did not respond.
uz@cyrillic: Сервер жавоб бермади.

en: The server is unknown. The public key fingerprint is:
uz@cyrillic: Номаълум сервер. Оммавий калит бармоқ изи:

en: The “%s” command is not available on the SSH server.
uz@cyrillic: SSH серверда %s буйруғи топилмади

en: Theme
uz@cyrillic: Шаблон

en: This protocol does not support exporting.
uz@cyrillic: Ушбу протокол экспорт функциясини қувватламайди.

en: Toggle fullscreen mode
uz@cyrillic: Тўлиқ экран режимини ёқиш/ўчириш

en: Toggle scaled mode
uz@cyrillic: Масштаб услубини ёқиш/ўчириш

en: Tool
uz@cyrillic: Функция

en: Tools
uz@cyrillic: Функциялар

en: Total %i item. | Total %i items.
uz@cyrillic[0]: Жами %iта боғич.
uz@cyrillic[1]: Жами %iта боғичлар.

en: Transfer completed
uz@cyrillic: Узатиш тугалланди

en: Transfer error
uz@cyrillic: Узатишда хатолик

en: True colour (24 bpp)
uz@cyrillic: Ҳақиқий ранг (24 bpp)

en: True colour (32 bpp)
uz@cyrillic: Ҳақиқий ранг (32 bpp)

en: Tunnel via loopback address
uz@cyrillic: loopback адрес орқали туннеллаштириш

en: Turn off GStreamer overlay
uz@cyrillic: Сервердан киритмаларни бекор қилиш

en: Turn off automatic reconnection
uz@cyrillic: Автоматик қайта уланишларни бекор қилиш

en: Turn off clipboard sync
uz@cyrillic: Клипборд синхронлаштиришни ўчириш

en: Turn off encryption
uz@cyrillic: TLS шифрлашдан фойдаланиш

en: Turn on smooth scrolling
uz@cyrillic: Шрифтни равонлаштириш

en: Type
uz@cyrillic: Тур

en: Type in SSH username and password.
uz@cyrillic: SSH логин ва паролни киритинг.

en: USB device redirection
uz@cyrillic: Қайта йўналтириш учун USB қурилмаларни танланг

en: USB redirection error
uz@cyrillic: USB қайта йўналтиришда хатолик

en: Unable to connect to VNC server
uz@cyrillic: VNC серверга боғланиб бўлмади

en: Unable to import:
    %s
uz@cyrillic: Импорт мувофаққиятсиз бўлди:
    %s

en: Up
uz@cyrillic: Юқорига

en: Upload
uz@cyrillic: Юклаш

en: Upload folder
uz@cyrillic: Жилд юклаш

en: Upload to server
uz@cyrillic: Серверга юклаш

en: Use '%s' as subgroup delimiter
uz@cyrillic: Ост-гуруҳ бўлувчиси сифатида '%s'дан фойдаланиш

en: Use TLS encryption
uz@cyrillic: TLS шифрлашдан фойдаланиш

en: Use as default remote desktop client
uz@cyrillic: Remmina - масофавий боғланиш программаси

en: Use client keyboard mapping
uz@cyrillic: Клиент клавиатура шаблонидан фойдаланиш

en: Use client resolution
uz@cyrillic: Клиент экран ўлчамларидан фойдаланиш

en: Use default protocol (for --new)
uz@cyrillic: Андоза протоколдан фойдаланиш (--new учун)

en: Use default server name (for --new)
uz@cyrillic: Андоза сервер номидан фойдаланиш (--new учун)

en: Use default system font
uz@cyrillic: Андоза сервер номидан фойдаланиш (--new учун)

en: Use secret key authentication for some widgets
uz@cyrillic: SSH оммавий калит орқали идентификация қилиш муваффақиятсиз кечди: %s

en: User
uz@cyrillic: Фойдаланувчи

en: User password
uz@cyrillic: Пароль

en: Username
uz@cyrillic: Логин

en: VNC connection failed: %s
uz@cyrillic: VNC боғланиш муваффақиятсиз ўтди: %s

en: Version
uz@cyrillic: Версия

en: View only
uz@cyrillic: Фақат кўриш

en: Viewport fullscreen mode
uz@cyrillic: Тўлиқ экран режими

en: Wallpaper
uz@cyrillic: Деворқоғоз

en: Warning: The server has changed its public key. This means you are either under attack,
    or the administrator has changed the key. The new public key fingerprint is:
uz@cyrillic: ОГОҲЛАНТИРИШ: сервернинг оммавий калити ўзгарган - бу ё сиз электрон хужум остида эканлигингизни
    ёхуд сервер администратори калитни ўзгартирганлигини билдиради. Янги оммавий калит бармоқ изи:

en: Window drag
uz@cyrillic: Ойналарни кўчириш

en: Your connection has been rejected.
uz@cyrillic: Боғланиш рад қилинди.

en: _About
uz@cyrillic: _Ҳақида

en: _Cancel
uz@cyrillic: _Бекор қилиш

en: _Clear
uz@cyrillic: _Тозалаш

en: _Close
uz@cyrillic: _Ёпиш

en: _Copy
uz@cyrillic: _Нусха

en: _Delete
uz@cyrillic: _Ўчириш

en: _OK
uz@cyrillic: _ОК

en: _Paste
uz@cyrillic: _Қўйиш

en: _Preferences
uz@cyrillic: _Танловлар

en: _Quit
uz@cyrillic: _Чиқиш

en: _Save
uz@cyrillic: _Сақлаш

en: _Select all
uz@cyrillic: _Барчасини белгилаш

en: _Send
uz@cyrillic: _Юбориш

en: _Tools
uz@cyrillic: Функциялар
