kdelibs4 - en to xh translation catalogue (65 entries)

en: &Add
xh: &Yongeza

en: &Add to Custom Colors
xh: &Yongeza Kwimibala Yesiko

en: &Deselect All
xh: &Sukukhetha Zonke

en: &Details
xh: &Iinkcukacha

en: &Remove
xh: &Susa

en: &Restore
xh: &Gcina kwakhona

en: &Select All
xh: &Khetha Zonke

en: &Try
xh: &Zama

en: 'ai_family' not supported
xh: 'ai_family' olungaxhaswayo

en: 'ai_socktype' not supported
xh: 'ai_socktype' ayixhaswanga

en: -default-
xh: -okwendalo-

en: -unnamed-
xh: -engenagama-

en: A dialog box for setting preferences for debug output
xh: Ibhokisi yencoko yababini yokucwangcisa iinketho zemveliso yokhutsho kwamagciwane

en: Abort on fatal errors
xh: Rhoxisa kwi mposiso eziyingozi

en: Acquire Image
xh: Fumana Umfanekiso

en: Authorization Dialog
xh: Incoko yababini Yogunyaziso

en: Certificate signing authority root files could not be found so the certificate is not verified.
xh: Isiqinisekiso sotyikityo sobubhali seefayile zengcambu asifumanekanga ngoko ke isiqinisekiso asinakuqinisekiswa.

en: Debug Settings
xh: Izicwangciso Zokukhutshwa kwegciwane

en: Default color
xh: Umbala wokwendalo

en: Fatal Error
xh: Imposiso Eyingozi

en: File '%1' is not readable
xh: Ifayile '%1' ayifundeki

en: Get help...
xh: Fumana uncedo...

en: Information
xh: Ulwazi

en: KDebugDialog
xh: Incoko yababini ye KDebug

en: Key type: DSA (%1 bit)
xh: Udidi lwesitshixo: DSA (%1 bit)

en: Key type: RSA (%1 bit)
xh: Udidi lwesitshixo: RSA (%1 bit)

en: Maintainer
xh: Umlondolozi

en: Message Box
xh: Ibhokisi Yomyalezo

en: Minimize
xh: Nciphisa

en: Move &Down
xh: Yehlela &Ezantsi

en: Move &Up
xh: Nyukela &Ngasentla

en: Name:
xh: Igama:

en: Named Colors
xh: Imibala Ebiziweyo

en: No metainfo for %1
xh: Akukho metainfo ye %1

en: None
xh: Akukho nanye

en: OCR Image
xh: Umfanekiso we OCR

en: Open
xh: Vula

en: Output to:
xh: Imveliso kwi:

en: Prime:
xh: Ebalulekileyo:

en: Private key test failed.
xh: Uvavanyo lwesitshixo sasekhusini aluphumelelanga.

en: Remove
xh: Susa

en: SSL support was not found.
xh: Inkxaso ye SSL ayifumanekanga.

en: Save As
xh: Gcina Njenge

en: Select Font
xh: Khetha Uhlobo lwegama

en: Shell
xh: Iqokobhe

en: Signature Algorithm:
xh: Algorithm Yotyikityo:

en: Signature Contents:
xh: Imixholo Yotyikityo:

en: The certificate is invalid.
xh: Isiqinisekiso asisebenzi.

en: The certificate is valid.
xh: Isiqinisekiso siyasebenza.

en: Undo
xh: Sukwenza

en: Unknown
xh: Engaziwayo

[ctx: Unknown]
en: Unknown key algorithm
xh: Isitshixo esingaziwayo se algorithm

en: Warning
xh: Isilumkiso

en: address family for nodename not supported
xh: usapho lwedilesi lwegama lendlela engaxhaswanga

en: invalid value for 'ai_flags'
xh: ixabiso elingasebenziyo le 'ai_flags'

en: memory allocation failure
xh: ulwahluleko lonikezelo lwenkumbulo

en: modified
xh: iguqulwe kancinane

en: name or service not known
xh: igama okanye inkonzo ayaziwa

en: no address associated with nodename
xh: akukho dilesi eyamaniswe negama lendlela

en: no error
xh: akukho mposiso

en: non-recoverable failure in name resolution
xh: gulwahluleko lwento engafumanekiyo kwigama lamachaphaza omfanekiso

en: servname not supported for ai_socktype
xh: igama lomncedisi alixhaselwanga i ai_socktype

en: system error
xh: imposiso yendlela yokusebenza

en: temporary failure in name resolution
xh: ulwahluleko lwethutyana kusombululo lwegama

[ctx: the 2nd argument is a list of name+address, one on each line]
en: %1 was written by
    %2
xh: %1 yabhalwa ngu
    %2
